nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Tusk jest Polakiem, który jak dotąd sprawował najwyższe stanowisko za granicą. 

Donald Tusk będzie zapamiętany tylko i wyłącznie jako pierwszy w historii przewodniczący Rady Europejskiej za którego kadencji obywatele kraju członkowskiego Unii Europejskiej zadecydowali o opuszczeniu UE !!!


 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Pamiętam  jak  po wyborze  Trumpa  pisaliście  że  Amerykanie  nie  przybędą  do  Polski bo  Trump  jest  pro  Putinowski  a tu  masz   Wojska  Amerykańskie  zawitały  do  Polski

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli MY sami nie będziemy w stanie obronić Polski to nikt tego za nas nie zrobi ! 

Nie chcesz się przeliczyć - licz tylko na siebie !


 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Ale co zrobisz  jak  PO z PSL  rozbroiły  Polską  Armię   że  nawet   Prywatne  firmy  ochraniają  jednostki  wojskowe   a  liczba  cywili  bardzo  często  przewyższa liczbę  wojskowych  w owych  jednostkach 

Więc  musimy  liczyć  na naszych  sojuszników 

 

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

 

hubertuss -  udowodniłeś  tutaj nie raz  że  nie  jesteś  zbyt  rozgarnięty.  Nigdzie  nie pisałem  że Lepper  lubił  Kaczyńskiego.  Fakt  jest  jeden  że  jesienią  2010 roku  zdanie  zmienił  i  co  jest  nagrane  mówił  co  innego w rozmowie  z redaktorem T.....S.....    I  nie w głupiej  książce  a w Aktach  sprawy    także  nie wmawiaj mi czegoś  czego  nie  pisałem.   Druga  sprawa  pisałem  ci  już    jedeno  mówi  się  ludzią  na spotakniu  czy w wywiadzie w TV  a co  innego  w prywatnych  rozmowach  bo  ludzią  mówi  się  to  co  chcą  usłyszeć  a nie  zawsze  chcą  słyszeć  prawdę.   A  w jakiej  gazecie  to  wyczytałeś  ???? w tej  samej  co  napisała  o  Samochodzie  dla Andrzeja  Dudy ????  Na rysku  chinskim byliśmy  ale  potem nas z tamtąd  przegonili  i  Teraz z poworotem  wracamy 

 

 

Po raz kolejny zmyślasz. Próbujesz udowodnić coś czego nie napisałem i się z tym sprzeczasz. Ja tylko napisałem w kontekście dyskusji, że Kaczyński sam rozbił swój pierwszy rząd o tym, że Lepper go nie lubił i do końca dni krytykował i winił za ten rozpad. Gdzie ja napisałem, że ty napisałeś ze Lepper lubił Kaczyńskiego? Ja nigdzie nie pisałem, że ty to napisałeś. Człowieku mniej zmyślaj. W jakiej gazecie co przeczytałem? Kto nas gonił z chińskiego rynku? Bo były tylko zakazy na rynku żywności. Ale handel w innych branżach się odbywał i nikt nas nie gonił? Masz jakieś przykłady jak to nas gonili. Bo nawet zespoły disco polo w Chinach biznes robił. I to na długo za nim Duda prezydentem został.

 

 

 

lepiej dać rydzykowi bo niema krwi na rekach jak Michnik a on dopiero kasę dostał 

 

 

Dodaj jeszcze o którym Michniku piszesz. Bo takie oskarżenia o krew na rękach powinno się dokładnie osobowo precyzować. A nie próbować obrzucić wroga błotem bo może nikt się nie połapie. Co u pisowców jest częstą praktyką.

 

 

Straszyć  kogoś  że  zostanie  odwołany - Wstyd  :D :D :D :D   sami  straszyli  odwołaniem marszałka

https://www.youtube.com/watch?v=E5OQXRbdYk0    

 

 

Prezesa nie wzięli bo tez by z kotem przegrał jak pozostali. Wtedy dopiero był by wstyd.

 

3 lata przed nami shizofremiku."Mateuszki Kijowskie" to typowe zjawisko dla naszych czasów.

 

Wystarczy spojrzeć na wykresy schizofremiku,po tej akcji jesteście na dnie.Dla mnie masz rozumek wielkości orzeszka ziemnego,za waszych rządów krajem targały afery nieomal każdego dnia,katastrofę samolotu za poklepanie po plecach oddaliście w całości ruskim,do tego rządowego samolotu,jak trzeba być głupim,dzięki takim jak ty mielibyśmy już tysiące islamistów na pokolenia.Za gwałty i zamachy byłbyś odpowiedzialny lemingu,przyczyniła by się do tego twoja karta wyborcza.Pokolenia przeklinały by dzień w którym wsadziłeś łapę w urnę,niszczycielu Polski,Polskiej tożsamości i kultury,i Polskiego bezpieczeństwa.

 

Twoje wyzywanie mnie od schizofreników nie zmieni tego, że widać po tobie, że jesteś mocno sfrustrowany. Bo to, że są jeszcze przed rządem pisu trzy lata nie zmienia faktu, że Szydło w kampanii kłamała i nie ma 500 zł na każde dziecko jak mówiła.

Opozycja nie straciła na protestach. Ale to nie przez pis schizofreniku. Bo sama ten zysk roztrwoniła swoimi wpadkami. Widać to w sondażu robionym przed Bożym Narodzeniem i tych po wpadkach Petru i Kijowskiego. Jak pisałem opozycja sama na początki na tym zyskała i sama ten zysk roztrwoniła. Pis nic w tym nie miał udziału. Bo ustąpił w sprawie dziennikarzy. A i z samą opozycją długo pertraktował.

Reszta twego postu to czysty bełkot frustrata. Bo po pierwsze ja nic nikomu nie oddałem. Po drugie gdyby nawet rząd prowadził śledztwo co i tak robił to wy oczadzeni przez pis i tak w to nie uwierzyliście. Napisz wprost, że śledztwo w dzień po katastrofie należało oddać Macierewiczowi. Który i tak mamił was co chwila innymi wizjami zamachu.

Jeżeli jakiś islamista zechce zorganizować zamach w Polsce to sobie do niej przyjedzie. Ale co frustrat oczadzony strachami o gwałtach może o tym wiedzieć. Jak mówiłem to jest bełkot frustrata, który boi się wszystkiego dookoła bo go latami straszyli.

 

Donald Tusk będzie zapamiętany tylko i wyłącznie jako pierwszy w historii przewodniczący Rady Europejskiej za którego kadencji obywatele kraju członkowskiego Unii Europejskiej zadecydowali o opuszczeniu UE !!!

 

Tak za to też będzie zapamiętany. Historia zapamięta też to, że Brytyjczyków populiści przekonali głównie strasząc imigrantami w tym Polakami i tym, że ci imigranci odbierają im pracę i pieniądze. Niemniej jednak historia Polski zapamięta Tuska jak pierwszego Polaka pełniącego tak wysokie stanowisko międzynarodowe nie licząc oczywiście papieża. Ale ten pełnił funkcję nie polityczną.

 

 

Pamiętam  jak  po wyborze  Trumpa  pisaliście  że  Amerykanie  nie  przybędą  do  Polski bo  Trump  jest  pro  Putinowski  a tu  masz   Wojska  Amerykańskie  zawitały  do  Polski

 

 

Ciekawe jeszcze ile za to zapłacimy? Bo zdaje się jakiś deal z chińczykami już na zapłatę poszedł. Pomny doświadczeń z f 16 obstawiam, że rachunek za tą obronę będzie słony. Zdaje się pisałeś o tym, że firmy ochroniarskie pilnują jednostek. Nie zapominaj, że taki zwyczaj już dawno wprowadzili amerykanie.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Amerykanie przyjechali zgodnie z ustaleniami które poczyniono jeszcze za poprzedniej ekipy tak u nas jak i w Stanach. 

Jest tylko jeden mały problem, przyjechali bez rodzin a ich obecność ma być rotacyjna. I teraz pytanie a co jeśli to będzie pierwsza i ostatnia rotacja? Co jeśli Trump zdecyduje że mają zrotować się na zawsze, albo na stałe do baz w Niemczech?

Odnośnie problemu ochrony jednostek. Kiedyś przerabialiśmy ten problem do bólu. W niektórych jednostkach był problem ze szkoleniem programowym bo żołnierze wkoło chodzili tylko na warty i służby, czyli pilnowali miejsca swojej  dyslokacji. I tu pytanie, po jakiego grzyba nam takie wojsko. Przy służbie zawodowej i wyjazdach całych pododdziałów na misje, poligony czy choćby wykorzystywanie urlopów problemy zaczynają się jeszcze większe. Jak ktoś chce mieć kompanie wartownicze to niech nie liczy na wyszkolenie i zgrywanie pododdziałów bojowych. Zawsze jest jakieś drugie dno.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

dokładnie ....żołnierz ma być szkolony a nie pełnić służbę wartowniczą co 24 godz 

dzieci które nie były w wojsku nie rozumieją takich spraw

teraz nie ma kilku poborów poborowych żeby nimi zapychać wszelkie służby i warty 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Obejrzałem powitanie US ARMY w Żaganiu i nasuwa mi się tylko jedna uwaga do pani premier.

Kobieto trochę godności! Rządzisz 40 milionowym krajem, granice masz stabilne, zamachów jak na lekarstwo, żołnierze tego kraju stawali do walki jak równy z równym ,ramię w ramię z tymi których dziś witasz. Nie zasmucaj nas całowaniem ich d*pę. My tu jesteśmy gospodarzem i po mimo całego szacunku należy to podkreślać.

Zaś Antonii przeszedł już samego siebie. że zacytuję.

"Minister przywołał słowa nieżyjącego byłego prezydenta Lecha Kaczyńskiego, które padły w 2008 roku w Tbilisi - stolicy Gruzji, napadniętej wówczas przez Rosję. - (Lech Kaczyński) ostrzegał - jeżeli teraz się nie przeciwstawimy tej agresji, to później przyjdzie kolej na Ukrainę, a później na państwa bałtyckie, a następnie być może i na mój kraj, mój naród i całą Europę - mówił szef MON. - I niestety nie trzeba było czekać długo, by te słowa, wynikające z wielkiej znajomości historii, z wielkiej znajomości zagrożeń, rzeczywiście się sprawdziły - dodał. - W 2010 roku śmierć poniósł prezydent Kaczyński i duża część polskiej elity niepodległościowej, później przyszła agresja na Ukrainę, później ataki cybernetyczne i polityczne na państwa bałtyckie - przypomniał szef MON. I dlatego - przekonywał - żołnierze USA są obecnie w Polsce."

Kiedyś babcia mówiła że jak jest do czego to zawsze można sobie coś dołożyć. Czyli już w Gruzji prezydent Kaczyński przewidywał taki rozwój wypadków. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Za Sikorskim nigdy nie przepadałem ale facet miał rację mówiąc o murzyńskości i robieniu laski. Tutaj widać każdy rząd robi to samo konsekwentnie. Nie wiadomo ile nas to będzie kosztowało. A i sami amerykanie będą stacjonowali na zachodzie kraju. Może Macierewicz nie wie, że Rosja leży po naszej wschodniej stronie. Teoretycznie więc Rosja mogła by zaatakować Polskę nie ruszając tych baz. No i historia zna przypadki gdzie Rosja i USA prowadziłą ze sobą wojnę na terenie innych państw nie naruszając swoich własnych baz. Korea, Wietnam, Afganistan, przykłady można mnożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

A co ma do  tego  Macierewicz  przecież  to  poprzednicy  załatwiali  a  obecni  to  realizują  tylko ?????

Najważniejsze  że  zachód  kraju  jest  chroniony  a  wschód  możemy  Putinowi  podarować :D :D :D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Nie wiem czy wyborcom pisu, którzy największą liczbą są na wschodzie twoja bzdura się spodoba. No i widać jaki z ciebie patriota. Pis chwali się tym jako swoją zasługą. A Macierewicz nawet przy takiej okazji nie domówi sobie opowiedzenia kilku bajek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Ale  wy  tutaj  pisaliście  że  to  zasługa  PO   więc  pretensje  miejcie  do  nich właśnie

 

Pamiętaj  zawsze  trzeba  wybrać  mniejsze  zło   Piłsudski  też  zostawił  zachód  i  szedł  wyzwalać  wschód   a że  obecnie  ściana wschodnia  jest  w tyle  za  zachodnią  tak zwana Polska A i B  więc    rachunek prosty

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

posłuchaj co  majaczył antoni , bo to jest prawdziwa paranoja a nie to że ci żołnierze wypełniają zobowiązanie 

tu jest sedno w wykorzystaniu tego wydarzenia a nie w wydarzeniu jako takim 

druga sprawa oni niczego nie będą bronić  ;)


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

dokładnie ....żołnierz ma być szkolony a nie pełnić służbę wartowniczą co 24 godz 

dzieci które nie były w wojsku nie rozumieją takich spraw

teraz nie ma kilku poborów poborowych żeby nimi zapychać wszelkie służby i warty 

 

Dlatego robią to stare dziadki z laską zamiast broni? :P :P już się idioto nie kompromituj B)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

staszek wiem że nie masz o tym  pojęcia bo wojsko to tylko w telewizji widziałeś  :D

nie wymagam abyś  cokolwiek rozumiał ,  bo niby jak skoro tylko pisuar okupujesz ? 

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja nie byłem w wojsku bo nie byłem byle kmiotem jak Ty zapomniałeś tylko dodać że w pace większość czasu przesiedziałeś :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

wiemy przecież że świrów nie brali  :D  :D  :D


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie no z Tobą zrobili wyjątek ;) ;) bo miałeś czerwoną legitymację B) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

15965294_388828774820699_319724758181322

Gdyby PIS było normalne to powtórzyłoby głosowanie dla zatkania ryja opozycji. Oni chcieli eskalacji tak samo jak opozycja

 

 

A tu jak sponsoring nachalnie reklamuje produkty w prasie uważanej przez niektórych za krynicę obiektywizmu.

 

 
 
 

 

Jak mawiał klasyk - "ciemny lud to kupi!" I kupuje jak widać :lol:

 

 

Pamiętam  jak  po wyborze  Trumpa  pisaliście  że  Amerykanie  nie  przybędą  do  Polski bo  Trump  jest  pro  Putinowski  a tu  masz   Wojska  Amerykańskie  zawitały  do  Polski

 

Trump jeszcze nie zaczął rządzić

 

 

A co ma do  tego  Macierewicz  przecież  to  poprzednicy  załatwiali  a  obecni  to  realizują  tylko ?????

Najważniejsze  że  zachód  kraju  jest  chroniony  a  wschód  możemy  Putinowi  podarować :D :D :D

 

Czy te wojska chronią zachodnią Polskę czy może wschodnie Niemcy u nas tylko stacjonując :blink:

Zachód kraju nie jest polski więc oby się nie skończyło tak że zaproszone jednostki USA razem z Bundeswherą ustanowia nową zachodnią granicę. 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

Merytoryczna odpowiedź wierzącego w PIS :D  Co cie tak zbulwersowało ? Z czym tak starsznie sie nie zgadzasz że nerwy puściły?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Wręcz przeciwnie bardzo nas rozbawiło przeważnie ostatnie zdanie. Dawaj dalej bo jaja nie złe robisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

Gdy jest śmieszne to mówisz "lecz się"? Jakis nowy sposób komunikowania odczuć :blink:


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Ulman poruszył mimochodem kolejny tyci, tyci problem. A wygląda on w ten sposób że jakie wojsko nie pałętało by się po naszym kraju to jako naród i tak będziemy musieli przyjąć uderzenie na klatę. Takie położenie geograficzne i taka karma.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj