nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

marko-kolo    709

byś przynajmniej poprawnie przepisał te ''pomorze ''  :D  :D  :D


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4601

Sugerujesz że Michnik i dzieci mają krew na rękach?

 udajesz idioty ???

byś przynajmniej poprawnie przepisał te ''pomorze ''  :D  :D  :D

coś jeszcze guru  :lol:


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Wybór miałeś prosty Rydzyk -dzieci, Rydzyk-dzieci. Proste pytanie, prosta odpowiedź po co dorabiasz ideologię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4601

Niektóre z procesów, w których uczestniczył Michnik

- majora Zefiryna Machalli (wyrok śmierci, pośmiertnie rehabilitowany, skład sędziowski podjął wspólną decyzję o niedopuszczeniu obrońcy do procesu, o wykonaniu wyroku nie poinformowano rodziny),
- pułkownika Maksymiliana Chojeckiego (niewykonany wyrok śmierci),
- por. Andrzeja Czaykowskiego, w którego egzekucji uczestniczył,
- majora Jerzego Lewandowskiego (niewykonany wyrok śmierci),
- pułkownika Stanisława Weckiego wykładowcy Akademii Sztabu Generalnego (13 lat więzienia, zmarł torturowany, pośmiertnie zrehabilitowany),
- majora Zenona Tarasiewicza,
- pułkownika Romualda Sidorskiego redaktora naczelnego Przeglądu Kwatermistrzowskiego (12 lat więzienia, zmarł wskutek złego stanu zdrowia, pośmiertnie zrehabilitowany),
- podpułkownika Aleksandra Kowalskiego,
- majora Karola Sęka, artylerzysty spod Radomia, przedwojennego oficera, potem oficera Narodowego Zjednoczenia Wojskowego (wyrok śmierci, stracony w 1952).

Używano nas, młodych sędziów, do rozpoznawania tych spraw, dlatego że nas łatwo można było dostosować do sytemu, używać jako bezwiedne narzędzie terroru w stosunku do niewinnych ludzi. Nam wtedy imponowało powiedzenie o zaostrzającej się walce klasowej i nieprawdę powie ten, kto by twierdził, że wtedy z niechęcią rozpatrywał sprawy. Ja wiem, że raczej ludzie garnęli się do tych spraw, sam muszę przyznać, że kiedy dostałem pierwszy raz poważną sprawę, to nosiłem ją przy sobie i starałem się, żeby mi tej sprawy nie odebrano – mówił.


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

 

lepiej dać rydzykowi bo niema krwi na rekach jak Michnik a on dopiero kasę dostał 

http://wgospodarce.pl/informacje/20216-rzad-dal-gazecie-wyborczej-gigantyczne-kwoty-na-media-wspierajace-po-wydano-ponad-125-mln-zlotych-wszystko-z-kieszeni-polakow

 

nie głupio ci 

"Głupio" jest pierwszym określeniem przychodzącym na myśl jak ciebie czytam. 

Pisowcy napasą swoich  - W sieci, Od rzeczy itp nie gorzej jak PO

 

Sugerujesz że Michnik i dzieci mają krew na rękach?

Pewnie mu chodzi o "dzieci kukurydzy" :P


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Co robił Michnik nie musisz mi tłumaczyć. Ale wróćmy do mojego pytania. Interesuje mnie Twój wybór a nie tłumaczenie Michnika.

Wybór miałeś prosty Rydzyk -dzieci, Rydzyk-dzieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4601

Wybór miałeś prosty Rydzyk -dzieci, Rydzyk-dzieci. Proste pytanie, prosta odpowiedź po co dorabiasz ideologię?

co ma piernik do wiatraka rydzyk michnik= rydzyk  dzieci 500+ przecież lewatywo niczego nie popierasz ani 500+ ani nic 

bawisz sie w petru nie dał byś a pierwszy lecisz ??

Co robił Michnik nie musisz mi tłumaczyć. Ale wróćmy do mojego pytania. Interesuje mnie Twój wybór a nie tłumaczenie Michnika.

Wybór miałeś prosty Rydzyk -dzieci, Rydzyk-dzieci. 

mam inny wybór po psl michnik vat dla odzieży dla dzieci codom i pampersy 

pis rydzyk 500+

 

proste jak droga 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Człowieku czy możesz na chwilę zatrzymać się i udzielić mi jasnej odpowiedzi. Interesuje mnie co Ty o tym sądzisz i co Ty byś zrobił. Nie PO, nie PSL tylko Ty dorosły obywatel tego kraju mając tak prosty wybór Rydzyk - dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3038

mirro nie licz na to -pytalem ecika o volksliste i nic nie odpowiedzial..

 

dzisaj okazalo sie ze za smog odpowiadaja takze rolnicy, bo w zimie orza i uprawiaja swoje piachy i temu sie niemilosiernie dymi.

taki quiz-kto to powiedzial :

a-idiota

b -nieuk

c- posel pis

d-minister srodowiska

e-wszystkie powyzsze odpowiedzi sa prawidlowe.

 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4601

Człowieku czy możesz na chwilę zatrzymać się i udzielić mi jasnej odpowiedzi. Interesuje mnie co Ty o tym sądzisz i co Ty byś zrobił. Nie PO, nie PSL tylko Ty dorosły obywatel tego kraju mając tak prosty wybór Rydzyk - dzieci.

oczywiscie ze dzieci 

ale gadamy o naszych politykach co lepiej chyba co ?? która partia lepiej 

mirro nie licz na to -pytalem ecika o volksliste i nic nie odpowiedzial..

 

dzisaj okazalo sie ze za smog odpowiadaja takze rolnicy, bo w zimie orza i uprawiaja swoje piachy i temu sie niemilosiernie dymi.

taki quiz-kto to powiedzial :

a-idiota

b -nieuk

c- posel pis

d-minister srodowiska

e-wszystkie powyzsze odpowiedzi sa prawidlowe.

http://krakow.wyborcza.pl/krakow/51,44425,18822066.html


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Moja dociekliwość spowodowana była tym że podejrzewałem iż w sprawach fundamentalnych coś nas jednak łączy. I tu chciałem pokazać że przy tego typu sporach należy odrzucić całą otoczkę, bełkot ideologiczny i zadawać proste pytania i oczekiwać prostych i jasnych odpowiedzi.

Gdyby ten schemat działania przed świętami przyjął marszałek Kuchciński to forum było by lżejsze o kilka kartek wyzwisk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

Najlepiej byłoby oddać dzieci pod opiekę rydzyka ;)

Tak jak Antoni oddał Misiewicza

 

mirro nie licz na to -pytalem ecika o volksliste i nic nie odpowiedzial..

 

dzisaj okazalo sie ze za smog odpowiadaja takze rolnicy, bo w zimie orza i uprawiaja swoje piachy i temu sie niemilosiernie dymi.

taki quiz-kto to powiedzial :

a-idiota

b -nieuk

c- posel pis

d-minister srodowiska

e-wszystkie powyzsze odpowiedzi sa prawidlowe.

W miastach orzą?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4601

 

 

TO LEPIEJ POSŁUCHAJCIE O WASZYM SZAMBIE 


nagranie nie winnego

 https://www.youtube.com/watch?v=Itv_-yb4YQA


coś czuje ze nie którzy z was bd przepraszać nas o kim mowa o lewakach  :D  :lol:


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

To, że kampania wyborcza była w ubiegłym roku to nie znaczy, że ludzie zapomnieli co politycy pis w niej nakłamali.

 

3 lata przed nami shizofremiku."Mateuszki Kijowskie" to typowe zjawisko dla naszych czasów.

 

 

Ciotą to jesteś sam. Wasze wyzwiska opozycji dowodzą jak nic, że widzicie jak ona pomimo, że jest słaba kompromituje pis. I ból d ściska. Dlatego te epitety.

Wystarczy spojrzeć na wykresy schizofremiku,po tej akcji jesteście na dnie.Dla mnie masz rozumek wielkości orzeszka ziemnego,za waszych rządów krajem targały afery nieomal każdego dnia,katastrofę samolotu za poklepanie po plecach oddaliście w całości ruskim,do tego rządowego samolotu,jak trzeba być głupim,dzięki takim jak ty mielibyśmy już tysiące islamistów na pokolenia.Za gwałty i zamachy byłbyś odpowiedzialny lemingu,przyczyniła by się do tego twoja karta wyborcza.Pokolenia przeklinały by dzień w którym wsadziłeś łapę w urnę,niszczycielu Polski,Polskiej tożsamości i kultury,i Polskiego bezpieczeństwa.

Edytowano przez Alamo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr778    33

Nie wiem jak kolega hubertuss ale ja nigdy w rządzie nie byłem.

Jeszcze kilka takich nagrań dla ciemnego luda zmontują Ziobro z Kurskim i droga do wyświęceń Lecha będzie otwarta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
mirro    6383
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj