nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

hubertuss    4653

Budżet uchwalony zaraz będzie podpisany więc zbędna dyskusja oopzycja chce wyjść z twarzą z tej opresji więc powtarza że niezgodnie

 

To, że będzie podpisany nie wyklucza tego, że uchwalony nie zgodnie z prawem. Pisałem dlaczego. Opozycja sama na początku na proteście zyskała i sama ten protest zepsuła. Dziennikarzom już pis nie chce ograniczać dostępu do sejmu. A pinia publiczna widziała w mediach lipne głosowania. Może to mało, może to dużo. Ale pis bardzo na tym też nie zyskał. A na początku nawet sporo stracił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

PO i PiS robią sobie wojenkę kosztem państwa i obywateli, dla nich liczy się tylko ich partyjny interes!

Nie ma PISu bez PO i PO bez PISu

 

 

Co do  VAT  masz rację 

Moim zdaniem powinni  zlikwidować   cały system  zwrotów  VAT

 

Co do  Wydawania  500+  to nawet  jeśli ktoś  kupi  starego  szrota  to tak  czy siak  będzie  musiał  lać  do niego  paliwo  czym będzie  płacił  podatki i  kasa  będzie  wracać  do  budżetu  w mniejszym lub  większym  stopniu.

Dam ci  taki  przykład  :  Rodzina 5  osoba   pracuje tylko ojciec  zarabia  bardzo  dobrze  bo jest  dyrektorem Matka nie pracuje  zajmuje się  domem i  dziećmi   dzięki  500+  mogli  wyjechać  po świętach  na kilka  dni  nad morze  w ferie  wybierają  się  w góry. Za czasów  PO-PSL  jedynie  udało  się  odłożyć  na  tydzień  w wakacje  nad  morzem.   Wiadomo  że  trafia  to  też  do tak zwanej   ,,patologi,, ale z  tego  co  mi wiadomo  to  takim  ludziom  zamieniają  wypłatę  pieniędzy na  talony  i  są  pod stałą  kontrolą  MOPS.   Ale  co  są  winne  dzieci  tych jak to nazwałeś  ,,pasożytów,, mają  klepać  biedę  dlatego  że  rodzice  nie mogę  czy  tez  nie chcą  iść do  pracy ??  co  lepiej  zabrać  dzieci  do domu  dziecka  i  płacić  tam  bodajże  1500zł  za  dziecko  czy 2500zł  nie pamiętam  dokładnie  to  co  lepiej  dać  500+  pasożytą  czy  1500-2500zł  dać  na utrzymanie tego  dziecka  w domu dziecka ????

 

 

Marku drogi!

Nie mozna zlikwidować zwrotów VAT bo jest to integralna część idei tego podatku.Jesli nie będzie zwrotów to z VATu zrobiszz podatek obrotowy ;)

Czemu dzieci maja klepać biedę? Bo taki jest ten świat! Niech sie ucza że są biedni i bogaci , głupi i mądrzy a potem niech kombinuja i dażą do tego by być mądrymi i bogatymi. Twardy wychów ma aspekt edukacyjny. Skoro mają ojca lenia i głupią matkę to niech wiedzą że konsekwencją tego jest brak kasy. Niech wiedzą że jak się nie pracuje to się nie ma a nie prztzwyczjają się do tego że mozna nic nie robić bo Państwo da.

Z tym odbieraniem dzieci to chyba się zapędziłes. Pewnie się to zdarza ale są to sporadyczne przypadki które powinno sie ogarnąć pomoca społeczną

 

a powiedz kiedy tak nie bylo ze dana partia dochodzi do władzy (koryta) i czerpie z tego korzyści wsadzając wszedzie swoich i ciagnac z państwa ile wlezie?

Jako rzecze JKM - należy zlikwidowac koryto a nie swine przy nim :P

 

Dla równowagi :blink:  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/andrzej-duda-odznaczy-szewacha-weissa-orderem-orla-bialego/3v9vklw


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan675    1635

PO zyskalo bo media milczą o amber gold o Piniorze a Gronkowiec ni może dalej w Warszawie audytu zrobić15977040_364863033873647_660146170290506

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr778    33

Weiss ofiara rządów autorytarnych odbierze nagrodę od grabarza instytucji stojącej na straży trójpodziału władz.Mam nadzieję że podziękuje i odmówi .

Komisja amber gold tyle wyjaśniła mniej wiecej w sprawie co komisja smoleńska maciarenki w tej drugiej

A co do Piniora jak to możliwe że facet tyle lat w polityce dość wysoko nie ma parę tysięcy na życie skoro taki skorumpowany coś tu nie halo

Edytowano przez Piotr778

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Ulman  -   mało  wiesz  za czasów  PO-PSL  odbieranie  dzieci  z powodu  biedy  były  nagminne  co  PIS  zmienił  jak doszedł do  władzy. Nie  raz i  nie dwa  ludzie  płakali w TV   że  im  dzieci  chcą  zabrać z powodu  biedy.  Po twojej wypowiedzi  wnioskuje  że  jesteś  zimny  i  wyrachowany  niezwracający  uwagi  na  ludzkie nieszczęście.  Całe  szczęście  że  ludzi  twojego  pokroju   to jedynie  margines naszego społeczeństwa.    

Ps.  Akcje  WOŚP   czy  Szlachetna Paczka   są  OK  czy  też  powinni  to  zlikwidować

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Weiss ofiara rządów autorytarnych odbierze nagrodę od grabarza instytucji stojącej na straży trójpodziału władz.Mam nadzieję że podziękuje i odmówi .

Komisja amber gold tyle wyjaśniła mniej wiecej w sprawie co komisja smoleńska maciarenki w tej drugiej

A co do Piniora jak to możliwe że facet tyle lat w polityce dość wysoko nie ma parę tysięcy na życie skoro taki skorumpowany coś tu nie halo

 

http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/539789,przemyslaw-walesa-smierc-przyczyny-sekcja-zwlok-wyniki.html czyżby Lechu też coś bral ?

 

http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/535998,wnuk-walesy-ma-dostac-nowe-zarzuty-za-atak-nozem-na-konkubine.html   B)

Weiss ofiara rządów autorytarnych odbierze nagrodę od grabarza instytucji stojącej na straży trójpodziału władz.Mam nadzieję że podziękuje i odmówi .

Komisja amber gold tyle wyjaśniła mniej wiecej w sprawie co komisja smoleńska maciarenki w tej drugiej

A co do Piniora jak to możliwe że facet tyle lat w polityce dość wysoko nie ma parę tysięcy na życie skoro taki skorumpowany coś tu nie halo

 

l czyżby Lechu też coś bral ?

Szkoła dziadka? ;):P :P

Taka patologia w rodzinie wstyd :blink:

Edytowano przez staszek131415

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

staszek a co to za nowiny ,   to stary kotlet i tyle 

to tylko potwierdza że model rodziny wielodzietnej to strata dla państwa i społeczeństwa i że trzeba uczyć samodzielności a nie dawać nie swoje pieniążki 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Jaką pogardę dla ludzi trzeba w sobie nosić żeby takie pierdoły o śmierci wypisywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

To jest typowe dla wielu wyborców pis. Grzebanie po życiorysach do kilku pokoleń wstecz. Czy bzdurne komentowanie czyjejś śmierci. Nie przyszło ci Staszek do głowy, że kiedyś możesz się znaleźć w położeniu Lecha Wałęsy? Chyba, że nie masz dzieci.

 

 

Ps.  Akcje  WOŚP   czy  Szlachetna Paczka   są  OK  czy  też  powinni  to  zlikwidować

 

Gdybyś zapytał wielu posłów pis to powiedzieli by ci, że Orkiestrę należy jak najszybciej zlikwidować. Wielu księży tez by potwierdziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jaką pogardę dla ludzi trzeba w sobie nosić żeby takie pierdoły o śmierci wypisywać.

 

Daj spokoj to przcież dla Was chleb powszedni kłaść się na drodze człowiekowi który idzie na grob brata drwić i szydzić z ofiar katastrofy Smoleńskiej B)

http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2016-12-18/idz-pan-do-diabla-tlum-utrudnial-wjazd-kaczynskiego-na-wawel/

Edytowano przez staszek131415

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Staszek Ty to masz rejestrację na samochodzie zaczynającą się na LPU czy już Zwoleń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

Marku drogi!

Ile dzieci odebrano rodzicom za PO PSL? Dane poproszę!

Zapewniam cie że to ułamek promila dzieci w Polsce a wiekszość zapewne słusznie. Dla mediów takie tematy są lotne i szum robi się duzy ale to przypadki jednostkowe.

Oczywiscie że jestem wyrachowany i zimny bo taki jest swiat. Idz do skarbówki i weź ich na litość bo ci nie starcza na zycie albo nie zapłać raty kredytu bo dzieci musiały jechać nad morze :P  Nikt się z toba nie bedzie pierd..ił bo reguły są twarde i niech sie dzieciaki tego uczą. Nie ma mientkiej gry - jak mawiał klasyk. 

Co do ludzkiego nieszczęścia to bardzo byś się zdziwił. Kilka dni temu w galerii handlowej naszło mnie na chińszczyznę. Podchodzi do mnie chłopak ok 35 lat i mówi że głodny i czy mu nie kupie coś do żarcia. Kupiłem, zjadł, on zadowolony i ja tez.Jak ktoś chce jedzenie to zawsze kupuje ale nigdy nie daje pieniędzy na jedzenie, pieska, chorą siostre itp Jak chcą kase i powiedzą że na wino , piwo czy flaszkę to też zawsze dozucę. Na fundacje dla chorych dzieciaków , WOŚP czy biednej rodzinie która znam też coś dorzucę ale nigdy kasę a ciuchy, jedzenie itp.J ak uznam zeby dac to daje ale daje swoje , dobrowolnie i sam decyduje. W przypadku 500+ siłą zabieraja mi 700 , ze 200 zmarnują na koszty operacyjne a 500 dadzą czy potrzeba czy nie i bez pytania na co te pieniadze pójdą. Jest to idiotyczny socjalistyczny pomysł który jak najszybciej powinno się zlikwidować bo utrwala patologię i demoralizuje społeczeństwo


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Przestan bredzić tylko przedstaw dokumenty gdzie Ci zabrali :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

W podatkach, ale mojego PITa przcież ci nie przyślę

Zapewne uznasz to za nieprwdę więc niejako na wyrost zapytam skąd są środki na 500+ jeśli nie z podatków?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ta jasne


Więc może ja Cię zapytam skąd są pieniądze na PROW Z księżyca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

Z podatków i to w większości nie z naszych .


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

 i co to niby za rewelacje ? 

 wiadomo przecież że paczką papierosów czy butelką wódki można było wtedy życie wykupić 

 

 jakoś willi nie dostał za kapowanie kolegów  ;)

 

To szkoda, że tych stu rozstrzelanych było na tyle głupich, że o tym nie wiedziało.... A tak na poważnie, to zabrali by mu ten pierścionek i dostałby kulkę jak pozostali.... Jak ma się takie bajeczki opowiadać to lepiej siedzieć cicho....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Z podatków i to w większości nie z naszych .

 

I Ci którym zabierają nie przeszkadza to że dają kasę takim nierobom za nic? ;):P :P  Naprawdę jesteś tak naiwny czy głupa palisz? B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spwrp    116

kiedy nasz rząd dawał 4mld zł gwarancji dla Ukrainy kto Ciebie Staszku pytał o pozwolenie?? mnie nikt nie pytał, wzięli z podatków i dali... nierobom za nic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

Jakby dała PO to byłoby źle ale jak PIS dał to jest OK

I Ci którym zabierają nie przeszkadza to że dają kasę takim nierobom za nic? ;):P :P  Naprawdę jesteś tak naiwny czy głupa palisz? B)

Czy może brałeś PROW? Wydajesz sie być mocno nie zorientowany :blink:


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki7745    227

Andrzej Duda najlepszy prezydent dla rolników , to jest ten temat czy coś się zmieniło?

 

Edytowano przez jarecki7745

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

To tak samo jak KomoRuski też nie miał.

Jarosław Kaczyński jest jedynym najskuteczniejszym politykiem ostatniego ćwierćwiecza. Może jest starym kawalerem. Może i zdziwaczałym. Może jest kurduplem...kartoflem...burakiem...ziemniakiem...selerem... Może ma krzywe nogi i wygląd lichy... Może niejeden piękny Lolo, młody, europejski, pachnący, elokwentny językoznawca, dobrze ubrany może, dobrze ostrzyżony ...może mu "dowalić", przygadać, wyśmiać, wydrwić, zhejtować (modne słowo)... Ale... Ten facet WYKREOWAŁ 3 prezydentów i 3 premierów z sobą włącznie. NIE MA w tej chwili polityka z takim dorobkiem. Jest Kaczyński i...dłuuuuugo nic. Choćby nie wiem jak gardłowali. Choćby nie wiadomo jakie garnitury i garsonki wkładali. Choćby i po 10 złotych zegarków zakładali niczym ruscy sołdaci, to przy tym kartoflu są ...NIKIM. Ten facet odcisnął swoje piętno na ostatnim 25 leciu jak nikt inny. Reszta to ...kwakwarakwy. Podręczniki historii za 50 lat będą pisały o Kaczyńskich. Nie będzie tam ani słowa o Millerze, Pawlaku, Sikorskim, Kopacz, czy...no właśnie... nawet mam kłopoty z wymienieniem potencjalnych konkurentów. Pójdą w zapomnienie jak przedwojenni premierzy i ministrowie. Pies z kulawą nogą o reszcie nie wspomni. Dlaczego? Bo Jarosław Kaczyński to w tej chwili chyba jedyny Mąż Stanu. To ktoś więcej niż polityk. To ktoś, kto potrafi zrealizować w praktyce swoją wizję i nie poprzestaje na gęganiu przed kamerami. Kaczyński to JEDYNY polityk, który nie bał się poddać obywatelskiej weryfikacji 8 lat temu podając rzad do dymisji. Może jest małym kurduplem ale...ma WIEEEEEELKIE jaja. Za takimi ludźmi zawsze w końcu idą miliony. Oczywiście sam tego nie pisałem ale sie zgadzam w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wałęsa, Kwaśniewski, Kaczyński, bolek  :lol: 

 

Możemy mieć różne preferencje, ale rządu nie zmienicie :D

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj