nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Gość   
Gość

Po liczbie protestujących przed sejmem to osob tak myślących jak ty można by zapakować w jeden autobus  :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr778    33

Lepszy jeden autobus ludzi którzy przychodzą dobrowolnie niż setka spędzanych pisuarów z całego kraju na te ich bolszewickie marsze poparcia co wyglądają zupełnie jak pochody pierszomajowe tylko twarze na sztandarach inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie wiem czy dobrowolnie bo coś słabo brawa bili pewnie im nie zapłacili bo wszystko przelali Kijowskiemu B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Warchołowie  wleźli  na mównicę 

Rysiek  widać  poszedł  po Rozum  do  głowy  ale  POpaprańcy  tkwią  dalej  w  swoim  warcholstwie

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Podobno w nocy leżą między lawami tylko jeden senator cztał książkę i tak go wciągnęło że nie zauważył że został sam :P :P  czy prezesa kot obchodził dziś urodziny? Bo słyszalem jak protestujący przed sejmem skandowali Brawo kot, brawo kot :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

W takim  razie  wszystkiego  najlepszego  dla  Kota   

Jutro  wyślę  priorytetem  Mleko  prosto od krowy

 

 

 

A  kijowski  znów  wlazł  na drabinkę  i  bredzi

 

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5565

Ty masz tyle władzy że możesz sobie wykopać dołek za stodołą :)

By się dostosować do poziomu i odpowiedzieć musiałem zaczerpnąć wzorzec od bratanka z 2 klasy . Odpowiadam - A nie bo właśnie że ty! :blink:

 

po raz pierwszy z niecierpliwością czekam na obrady sejmu

warszawski szpital psychiatryczny powinien wysłać swoje wozy do przewozu agresywnych pacjętów i pozapinać POsrajduchów w kawtany po czym wywieść na oddział zamknięty bez klamek. :D

marszałek tyszka powinien poprowadzić obrady to nie czepiano by się do pisu oto że siłą usuwa burdelową opozycję

Faktycznie z psychiatryka powinni dojechac ale kogo powinni zabrać to już nie jest tak oczywiste. Jakby PIS chciał problem rozwiazac to właśnie Tyszka a nie Kuchciński by prowadził obrady

 

 

Aż  tak   się  boicie  Jarosława  

Nie wiem co  wam  przeszkadza  w tym że  od prawie 7 lat   pewna grupa  osób  chcę uczcić  Pamięć  Poległych w Zamachu Smoleńskim

 

To jednak był zamach jak piszesz czy nie? Jesli ludzie wiedzą że zamach był to może powinni to powiedzieć Antkowi bo on jeszcze dowodów nie zdobył mimo ze co miesiąc jest coraz blizej prawdy.

hubertuss -  najadłem  się.   Przypomnę  ci  że  to  Kidawa Błońska z PO  usuwała  siła  posła  z mównicy   siłą  !!!!!  I  to  PO   traktowało Gazem  ludzi  strajkujących   czy strzelali  do  górników 

Jak rozrabiali to dobrze ze ktoś im przyp..ił tym bardziej że to zwiazkowa socjalistyczna roszczeniowa swołocz. 

 

Bo słyszalem jak protestujący przed sejmem skandowali Brawo kot, brawo kot :rolleyes:

To dlatego ze dziś rano podrapał Jarosława jak mu wyjadł żarcie z miski.  ^^

 

 

Kryzys wywołany przez Jarka wymknał sie spod jego kontroli. Nie pomyslał ze ktoś może eskalować konflikt bardziej niż on. Dobrze ze pochował idiotów pokroju Pawłowicz , Macierewicza, Błaszczaka  czy Kuchcińskiego a do mediów dają w miarę sensownego Karczewskiego.

Niezła była propozycja uchwały która potwierzda prawidłowośc uchwalenia budzetu. Było rządzenie dekretami, bedzie rządzenie uchwałami :o


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dobrze że uchwalii ten budżet teraz tylko Prezydent podpisze i spokój B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

no mylisz się dziecko bo trzeba jeszcze będzie te 60 mild pożyczyć 

kto będzie kupował nielegalne obligacje ?  

na jaki procent to się sprzeda jak klęczymy na kolanach i skamlemy o pożyczki ? 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A to nie moj problem że się zadłużyłeś :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

By się dostosować do poziomu i odpowiedzieć musiałem zaczerpnąć wzorzec od bratanka z 2 klasy . Odpowiadam - A nie bo właśnie że ty! :blink:

 

 

To jeszcze niech ci bratanek korepetycji udzieli z logicznego myślenia i po roku się odezwij. ;)

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

A to nie moj problem że się zadłużyłeś :P :P

no staszek akurat mam trochę oszczędności ale inwestuje w nieruchomości bo to raz że pewniejsze a dwa taka sytuacja że tak powiem rodzinna zmusza 

problem akurat dla ciebie bo możesz nie zobaczyć tych oczekiwanych  przelewów  co to ci ci się za nic należą :D  :D  :D  :D


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5565

@karol Pewnie tak trzeba bedzie zrobic bo w tej materii napewno nie dasz  rady mi pomóc

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

no staszek akurat mam trochę oszczędności ale inwestuje w nieruchomości bo to raz że pewniejsze a dwa taka sytuacja że tak powiem rodzinna zmusza 

problem akurat dla ciebie bo możesz nie zobaczyć tych oczekiwanych  przelewów  co to ci ci się za nic należą :D  :D  :D  :D

 

Niedawno skamlałeś że prze PiS ceny spadną to jednak w to nie wierzysz tylko tak piszesz na forum by siać panikę by taniej kupić kasa w budżecie jest mimo że  trzeba spłacać zobowiązania zaciągnięte przez poprzedników B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 synku dziś tylko głupi trzyma gotówkę  

 a dwa to taka sytuacja  ...kapujesz ? nie kupuje żeby zarobić tylko lokuje kapitał tam gdzie planowałem  bo akurat mnie stać na dziś 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5565

Niedawno skamlałeś że prze PiS ceny spadną to jednak w to nie wierzysz tylko tak piszesz na forum by siać panikę by taniej kupić kasa w budżecie jest mimo że  trzeba spłacać zobowiązania zaciągnięte przez poprzedników B)

Jak kasa w budzecie  jest to skąd im sie wzięło 59 mld deficytu na 2017? 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Staszek może tego nie zrozumieć - on swoje, a właściwie Twoje i moje i jeszcze kilku innych płacących podatki ludzi pieniądze które w zasiłkach dostaje zainwestował w , jak to napisał , "nowe smartfony dla dzieci" ;)

 

Każdy ma inny plan na życie...

 

 

A co do inwestycji w nieruchomości , dobry plan ale najlepiej nie w Polsce a jak już to od Wisły na zachód.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Twoje to możesz sobie w kiblu zrobić :P :P


 synku dziś tylko głupi trzyma gotówkę  

 a dwa to taka sytuacja  ...kapujesz ? nie kupuje żeby zarobić tylko lokuje kapitał tam gdzie planowałem  bo akurat mnie stać na dziś 

 

Acha ta zabawa MAONOPOL SIĘ nazywa długo w to grasz ? ;):P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

to były tylko ''wypasione'' komóry   ;)  ;)  ;)  smartfony to  raczej nie ta półka  

no chyba że jakieś zdarte używki :D  :D  :D  


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

@karol Pewnie tak trzeba bedzie zrobic bo w tej materii napewno nie dasz  rady mi pomóc

Może spróbujemy jedno woj.może nawet powiat nie daleko będzie.

http://vod.gazetapolska.pl/11954-komunikat-ministerstwa-prawdy-nr-510-placz-demokratow

http://m.niezalezna.pl/73845-najnowszy-sondaz-pis-miazdzy-opozycje-cala-niemiecka-propaganda-na-marne

Edytowano przez karolr2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozzborn   
Gość ozzborn

Jak kasa w budzecie  jest to skąd im sie wzięło 59 mld deficytu na 2017? 

 

za PO było po 55 mld i 500+ nie było,

4 mld na 500+ ?

groszowe sprawy w skali kraju  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

to były tylko ''wypasione'' komóry   ;)  ;)  ;)  smartfony to  raczej nie ta półka  

no chyba że jakieś zdarte używki :D  :D  :D  

 

Pisałem o tym bo tylko taki idiota w to wierzy telefony to patologia miała prędzej od Twoich dzieci :P :Pnajwiększe interesy robi się na biedzie a nie na dostatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 widzisz stszek i tu masz rację ..traci ten co musi sprzedać a zyska ten co ma za co kupić 

 taka sytuacja ...akurat korzystam z okazji  bo po co puszczac rodzinny majątek do obcych 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5565

za PO było po 55 mld i 500+ nie było,

4 mld na 500+ ?

groszowe sprawy w skali kraju  :D

Obetnij inwestycje o 16-17 mld pożycz 4 mld wiecej i też sie zepnie. Staszek twierdzi że kasa w budzecie jest więc ja się pytam po cholerę im 59mld pln deficytu? Może ty wiesz?

 

Pisałem o tym bo tylko taki idiota w to wierzy telefony to patologia miała prędzej od Twoich dzieci :P :Pnajwiększe interesy robi się na biedzie a nie na dostatku

Spróbuj zrobić interes z biednym...... Interes robi sie na masowym odbiorcy tak jak Rydzyk. Kilka milionów starych babek daje po kilka złotych miesięcznie i sie kręci. 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj