nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Roman176    4607

Ciagle pismo obrazkowe właściwe dla prymitywów. Kto cie tak skrzywdził  w tej ciemnej kopalni, pieronie :P

 zn uf ucieczka od trudnych pytań ludzie o takich poogląda jak ty z klapkami na oczach 

 

 

tu kolejne prywatyzacje Tuska szpital dla lewactwa potrafią ciepła lewatywę zrobić 

https://www.youtube.com/watch?v=3otrZEypk0g

https://www.youtube.com/watch?v=GoxO646J0iI obietnice Tuska 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

;)

 

 

 

 Najbardziej tajemnicza postać rodu. Zawsze w cieniu wydarzeń. Kim był Rajmund Kaczyński - pyta "Super Express".
Mieszkał na Żoliborzu. Na ulicy Lisa-Kuli, gdzie pamiętają go do dziś. Sąsiad opowiada:

W tej kamienicy mieszkała rodzina Kaczyńskich. Mieszkanie mieli piękne. Na trzech piętrach, z dwoma balkonami i tarasem.

Trudno odnaleźć jego grób. W Muzeum Powstania Warszawskiego dziennik dowiedział się, że Rajmund Kaczyński spoczywa na Starych Powązkach. Kwatera 154b, skromny nagrobek z czarnego marmuru.

Rajmund Kaczyński nie doczekał chwili, gdy jego synowie sięgną po najważniejsze urzędy. Zmarł 17 kwietnia 2005 roku (dwa lata temu - przyp. red.); Lech Kaczyński był wtedy prezydentem Warszawy, a Jarosław prezesem PiS.

Lech i Jarosław rzadko chwalili się ojcem. Może dlatego, że jako tytan pracy rzadko bywał w domu. A może z innego powodu.

Bo Rajmund miał współpracować po wojnie z PZPR organizując przy Politechnice Warszawskiej 2-letnie kursy szkoleniowe. Dzięki nim partyjni kacykowie mogli się legitymować dyplomami ukończenia studiów.

"1) Pierwszy cudowny przypadek w życiu Jarosława to zawrotna kariera jego ojca
Rajmunda. Tuż po wojnie żołnierzy AK, rozstrzeliwano, osadzano w więzieniach,
sadzano na nogach od stołka, torturowano, w najlepszym razie wykluczano z
życia społecznego. Tymczasem Rajmund Kaczyński, żołnierz AK, tuż po wojnie
dostaje od stalinowskiej władzy wypasiony apartament na Żoliborzu, jak na
tamte czasy rzecz poza zasięgiem zwykłego obywatela, nawet szarego członka PZPR.
2) Cud drugi, żołnierz AK, mąż sanitariuszki AK, dostaje posadę wykładowcy na
Politechnice Warszawskiej i oboje żyją sobie z jednej pensji jak pączki w
maśle. W tym czasie gdy w Polsce rządzi Bierut, a właściwie Stalin rządzi
Bierutem, posada dla Akowca na uczelni brzmi jak ponury żart, jednak rzecz
miała miejsce
3) Cud trzeci, rodzą się bliźniaki i jako dzieci akowskiego małżeństwa, na
początku lat 60, kiedy większość dzieci akowców opłakuje swoich rodziców, albo
czeka na ich powrót z więzienia, nasze orły zabawiają się w reżimowej TV.
4) Cud czwarty. Jarosław Kaczyński jako jedyny działacz opozycji, z kręgu
doradców Lecha Wałęsy nie zostaje internowany.
5) Cud piaty, Jarosław Kaczyński odmawia (tak twierdzi) podpisania lojalki i
jako jedyny opozycjonista odmawiający władzy PRL zostaje zwolniony do domu, co
więcej nikt go nie nęka, w okresie 1982-1989.
6) Cud szósty, Jarosław Kaczyński jako jedyny opozycjonista ma sfałszowaną
teczkę i jako jedyny opozycjonista domagający się powszechnej lustracji
ujawnia swoja teczkę dopiero po naciskach prasy.
7) Cud siódmy to cud zagadka. Jaki jest związek między ofiarowanym Rajmundowi
Kaczyńskiemu przez PRL apartamentem na Żoliborzu, pracą wczasach stalinowskich
na Politechnice Warszawskiej, karierą filmową bliźniaków i brakiem
internowania Jarosława Kaczyńskiego w stanie wojennym?

Kto wie? Czym aż tak bardzo mógł zaimponować władzy ludowej żołnierz AK
Rajmund Kaczyński, że władza otoczyła jego samego, jego żonę z AK i dzieci
szczególna troską. Opowieściami o wykańczaniu bolszewików? Kto wie, czym mógł
zaimponować oficerowi SB Jarosław Kaczyński, że ten po odmowie podpisania
lojalki wypuścił go wolno i nigdy już nie nękał? Być może postraszył esbeka
lustracją, układem, oligarchią? A może po prostu oficer zadzwonił do ojca,
kazał odebrać syna, wyłoić w tyłek i obiecać, że się więcej nie będzie
wygłupiał. Wiecie, rozumiecie towarzysze z PiS tak po starej partyjnej
znajomości. Pomożecie rozwiązać zagadki cudownego życia wodza "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Byle  co jesz  potem  byle  co  wypisujesz

Chyba że  smogu  się  nawdychałeś  w tym swoim wielkim mieście

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

http://natemat.pl/171861,dlaczego-sb-interesowala-sie-rajmundem-kaczynskim

 

Ojciec  Lecha  i Jarosława Bronił  Polski   a  Dziadek  donalda  atakował  Polskę 

 

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

No tak ojciec Lecha i Jarosława bronił Polski. Pomagając ekspresowo zdobywać dyplomy komunistycznym dygnitarzom. Za co dostał mieszkanie. Chciał w ten sposób u komunistów odkupić swój grzech z przeszłości gdy był w AK.

Wiadomości są rzetelne bo podają fakty oczerniające Kijowskiego. Są tez wypowiedzi samego zainteresowanego jak i przeciwników i obrońców. Są też nie przychylne komentarze polityków pis. Ale jak już pisałem bystry nie jesteś to i nie dziwota, że nie rozumiesz. Opozycja domaga się wyjaśnień. Zestawiono słowa Kijowskiego jak to rodzina go utrzymuje. Powiedziano, że faktury wystawiał. Wypowiedzieli się wszyscy. Gdzie ty tu widzisz nie rzetelność.

 

 

A co ma Piernik do Wiatraka ?????

 

Taki bystry  jesteś  to  pokaż  mi   przykłady  oburzonych ludzi z RRM  co  podaj  przykłady

Tylko  rzetelne   sprawdzone  nie jak to  podawaliście tutaj

Głosowanie w sprawie CETA  jak biliście brawo  Nowośmiesznym :lol: :lol: :lol:

Czy  zakup   specjalnie dla  Prezydenta Andrzeja Dudy  samochodu  za 2mln w 2012 roku :lol: :lol: :lol:

Czekam na  przykłady

A  zachowaniem  kijowskiego  oburzeni  są  KODomici   więc  jest  różnica i  jest  wolność  słowa  i  można  o tym  pisać

Po drugie  ja oni tutaj nie pisałem :lol:

Czekam  na przykłady  oburzonych  z  RRM

 

:lol: :lol: :lol:

 

Włącz  myślenie  Wyłącz  TyVN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

A to ma piernik do wiatraka, że skoro sam potępiasz zbiórkę kasy i wydawanie jej na dowolny cel. O którym darczyńcy nie wiedzą. To nie oceniaj i krytykuj innych za to samo. Bo skoro Rydzyk wysyłał czy tam wysyła ludziom gotowe przekazy, że się będzie za nich modlił co miesiąc. A takie na własne oczy widziałem. A potem kupuje za te forsę luksusowe fury to ci pasuje. A to, że Kijowski wydaje nie na to co powinien to już ci nie pasuje. Jeden i drugi zbiera i wydaje na co jednemu i drugiemu się podoba. I gdybyś był bystrzejszy nie wyjeżdżał byś z tymi tekstami. Bo byś przewidział, że szybko użyję tego przeciwko tobie. Oburzeni na RM w domach siedzą. Przychody z tych zbiórek Rydzykowi spadły. Nikt nie pójdzie na ulicę protestować, że się dał przez Rydzyka czy Kijowskiego nabrać. Po prostu dalej nie będzie płacił.

Tu masz głosowanie w sprawie CETA PiS i PO za. Parę razy to wałkowałem i tłumaczyłem. Poszukaj sobie.

 

http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/agent.xsp?symbol=glosowania&NrKadencji=8&NrPosiedzenia=27&NrGlosowania=27

 

Moja informacja o zakupie Toyoty dla Dudy była błędna. Taką widziałem w gazecie. Ale, że to był błąd to z tym nie dyskutuję. Tak samo jak błędne były informacje Kaczyńskiego o kanapkach zamówionych przez opozycję czy o 10 sekretarzach na sali kolumnowej. Jakoś co stronę czy drugą nie domagasz się wyjaśnień.

 

http://wiadomosci.onet.pl/tablica/klamstwa-gazety-wyborczej-zbiorka-na-stocznie-co-o,1666,270154,42310556,watek.html

 

Organizacja Międzyzakładowa NSZZ Solidarność zawiadamia że podaję do sądu redaktora Krzysztofa Kadkę z Gazety Wyborczej, za kłamliwe informacje o nieprawidłowym wydatkowaniu tzw.cegiełek w artykułach zamieszczonych w Gazecie Wyborczej w dniu 5.08.2013 pt Solidarni z kasą-na co poszły pieniądze które miały ratować Stocznię Gdańską? oraz Cegiełki na ratowanie Guzikiewicza.

Domagamy się sprostowania i przeprosin w wszystkich mediach w których ukazała się ta informacja zniesławiająca NSZZ Solidarność Stoczni Gdańskiej.
W procesie cywilnym domagać się będziemy odszkodowania na rzecz Caritas Polska w wysokości 100 tys.zł

Jednocześnie informujemy że przekazane informacje w artykułach Gazety wyborczej dotyczących stoczni, są również nieprawdziwe. Solidarność stoczni gdańskiej nie oczekuje od skarbu państwa żadnych pieniędzy gdyż w świetle obowiązującego prawa może być to uznane za niedozwoloną pomoc publiczną.

ZA Prezydium Przewodniczący Roman Gałęzewski

 

Gdybyś przeczytał uważnie link który wkleiłeś może nie miał byś wątpliwości. Pomogę ci trochę.

 

Od momentu przejęcia Stoczni Gdańskiej przez Stocznię Gdynia powstał problem, co zrobić z pieniędzmi zgromadzonymi na ratowanie stoczni. Na antenie Radia Maryja ogłaszano komunikat informujący darczyńców o zaistniałej całkowicie nowej sytuacji. Informowano, że darczyńcy sami powinni zdecydować o swoich pieniądzach. Każdy z darczyńców, który ma dokument potwierdzający wpłatę, mógł otrzymać zwrot zdeponowanych pieniędzy. Wielu ludzi taki zwrot otrzymało. Kolejna część osób zadeklarowała przeznaczenie swoich pieniężnych darów na inne, równie chwalebne cele, upoważniając do tego Ojca Dyrektora.

 

Jak wielu ludzi ten zwrot otrzymało? Kto rzucając pieniądze gdzieś do puszki w kościele dostawał paragon czy inne poświadczenie? Kto wysyłając 5 czy 10 zł trzymał przez kilka lat druczek w domu? W końcu kto zadawał sobie trud by pisać do Rydzyka i dysponować swoimi kilkoma złotymi? To jest po prostu sprytne tłumaczenie. Dla naiwnych. Rydzyk i Solidarność nazbierali kilka milionów na ratowanie stoczni. Zakład padł. A forsę diabli wzieli. Nikt nie przedstawił żadnych dokumentów co się z tym stało. To, że prokuratura dwa razy coś tam umarzała. Tp nie znaczy, że zbierający są nie winni. Po prostu nie ma dowodów.

 

no wiesz obrona demokracji niepłacenie alimentów namawianie innych zęby nie brali 500+ a pierwszy stał w kolejce

 

jak to sie nazywa hipokryta debil idiota ???

 

LEWACY MAJA TYSIĄCE FUNDACJI WIĘCEJ JAK DZIECI JEST CHORYCH W POLSCE I ?????????

 

MOGĘ ZAPYTAĆ WAS CZY WY UDAJECIE IDIOTÓW ??? POGADAJMY JAK ROZJEBANO STOCZNIE KTO I JAK ZDEFRAŁDOWANO MILIARDY  udajecie idiotów naprawdę h*j tam tysiące rodzin  

zadmijmy się niżej rydzykiem bo to be a tusk mniam

wy macie rodziny dzieci nie myślicie o ich przyszłości   


Wiadomo ile zebrano i na co wydano, lub gdzie ta kasa jest, czy  nie wiadomo? To jest bardzo proste pytanie a odpowiedź zawiła i nie na temat jak to u ciebie zazwyczaj. zapytaj dudy solidarności to ci powie  

 

 po prostu wstyd mi za nich ze to rolnicy przecież nie mają czasu na tvn i wyborcza  

wstydzę się jako rolnik/górnik 

 

ten post powinien nazywać się złote myśli lewaka 

 

Nie wiedziałem, że Rydzyk jest lewakiem. A Elbanowscy ciągnący grubą kasę od pisowskiego rządu to tez lewaki? No właśnie kto zdefraudował miliardy na ratowanie stoczni? Bo przecież Petru ich nie zbierał. Zbierał Rydzyk i Solidarność to co się z ta kasą stało?

 

Wiadomo ile zebrano i na co wydano, lub gdzie ta kasa jest, czy  nie wiadomo? To jest bardzo proste pytanie a odpowiedź zawiła i nie na temat jak to u ciebie zazwyczaj. zapytaj dudy solidarności to ci powie  

 

No właśnie gdzie są te miliardy? Skoro bronisz zbierających to może nam odpowiedz. A może ci się już od tego wszystkiego w głowie poplątało. Ale czekam na odpowiedź. Gdzie sa miliardy uzbierane na ratowanie stoczni przez Rydzyka i Solidarność?

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan675    1635

A wy nie macie skąd czerpać memów boli co ?15873522_10210907344854138_1158897814396

Edytowano przez Bogdan675

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

Michnik kwiczy , Lis kwiczy ,sprzedaż GW spada i spada,,Kijowski i cały KOD idzie na dno,totalna opozycja w rozsypce,a Swetru i Schetyna bawi się na wakacjach.Czy można byłoby wyobrazić lepszy scenariusz?

Pięknie nam się sypie 3 Rzeczmichnikowszczyzna :) 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Coś takiego? To po co pis zaprasza ich na spotkania. Schetynę nawet sam Kaczyński zaprasza. Po co pis wycofał się z ograniczeń dostępu dziennikarzy do sejmu co było jedną z przyczyn grudniowych protestów? Nie ma opozycji z którą pis przegrał spór o dziennikarzy? Coś takiego. Ty się chyba nigdy nie wyleczysz ze swych urojeń, które tu z takim zapałem prezentujesz.

Bogdan daj se spokój z tymi memami bo tak to se można pisać. Zmienisz nazwę partii na pis i tez będzie mem. Bolec to może niski poziom tych memów. Na poziomie podstawówki są. Ale to najwyżej ciebie może boleć bo ja takich bzdur nie wklejam.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

A co się dzieje z budową elektrowni jadrowej na którą PO wydało około 300mln a nie wybrano nawet lokalizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja odpowiem ;).

No jasne - każda bzdurna dotacja która była płacona między innymi z moich podatków to była tak naprawdę kradzież z mojej kieszeni.

 

Ale oni wiedzą że to już koniec bliski i chcą jak najwięcej do kieszeni napchać . W weekend spotkałem znajomego - profesor na Politechnice Warszawskiej.

 

Na temat odchodzenia ludzi młodych od kościoła miał bardzo ciekawe zdanie - "polski kler to beton i nikt kto umie słuchać i czytać ze zrozumieniem nie będzie go popierał".

 

To też jest z Twoich podatków http://www.fresh-market.pl/owoce_i_warzywa/owoce/ogolne_informacje_z_rynku_owocow/ile_kosztuja_owoce_i_warzywa_w_szkole,p1609244460 jak myślisz ilez Tej kwoty poszlo do kieszeni takich Rydzykow jak Ty ? ;):P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

No tak ojciec Lecha i Jarosława bronił Polski. Pomagając ekspresowo zdobywać dyplomy komunistycznym dygnitarzom. Za co dostał mieszkanie. Chciał w ten sposób u komunistów odkupić swój grzech z przeszłości gdy był w AK.

Wiadomości są rzetelne bo podają fakty oczerniające Kijowskiego. Są tez wypowiedzi samego zainteresowanego jak i przeciwników i obrońców. Są też nie przychylne komentarze polityków pis. Ale jak już pisałem bystry nie jesteś to i nie dziwota, że nie rozumiesz. Opozycja domaga się wyjaśnień. Zestawiono słowa Kijowskiego jak to rodzina go utrzymuje. Powiedziano, że faktury wystawiał. Wypowiedzieli się wszyscy. Gdzie ty tu widzisz nie rzetelność.

 

 

A to ma piernik do wiatraka, że skoro sam potępiasz zbiórkę kasy i wydawanie jej na dowolny cel. O którym darczyńcy nie wiedzą. To nie oceniaj i krytykuj innych za to samo. Bo skoro Rydzyk wysyłał czy tam wysyła ludziom gotowe przekazy, że się będzie za nich modlił co miesiąc. A takie na własne oczy widziałem. A potem kupuje za te forsę luksusowe fury to ci pasuje. A to, że Kijowski wydaje nie na to co powinien to już ci nie pasuje. Jeden i drugi zbiera i wydaje na co jednemu i drugiemu się podoba. I gdybyś był bystrzejszy nie wyjeżdżał byś z tymi tekstami. Bo byś przewidział, że szybko użyję tego przeciwko tobie. Oburzeni na RM w domach siedzą. Przychody z tych zbiórek Rydzykowi spadły. Nikt nie pójdzie na ulicę protestować, że się dał przez Rydzyka czy Kijowskiego nabrać. Po prostu dalej nie będzie płacił.

Tu masz głosowanie w sprawie CETA PiS i PO za. Parę razy to wałkowałem i tłumaczyłem. Poszukaj sobie.

 

http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/agent.xsp?symbol=glosowania&NrKadencji=8&NrPosiedzenia=27&NrGlosowania=27

 

 

Jakieś  dowody  na to że  Rajmund Kaczyński Pomagał zdobywać  te dyplomy ????????

A to ma że  TyVN nie  podał  informacji  że  owe  sumy na fakturach są  zawyżone  albo że  działacze  KODomitów  pisali  że  za darmo  opiekowali się  stronami  KOD  a Kij  na to  wystawiał  faktury ????  to ma być  rzetelność

Skoro piszesz  że  Rydzyk wysyłał  przekazy   za to że będzie  się  za nich  modlić  to  chyba  morze  z tymi  pieniędzmi robić  co  chce  bo dostał  je   w ramach  ofiary  za modlitwę  więc  co  w tym dziwnego  że np. kupił  sobie za to  samolot ?????

 

Widzę  że  czytanie ze  zrozumieniem nie jest  twoją  najmocniejszą stroną   głosowanie było  za  ratyfikowaniem  CETA  2/3 głosów  a nie  czy ktoś  jest  za  czy  przeciw 

I  zacytuj mi  posta  w którym  krytykuję  kija  90 tyś  ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr778    33

Już wiadomo że największy zagraniczny sojusznik polskiego rządu Orban poprze Tuska na drugą kadencje.Ciekawe jak zagłosuje w sprawie nałożenia sankcji na Polskę.Ale ich wydymał matołów żeby odwrócić uwagę od swoich poczynań na węgrzech podpuścił swojego przyjaciela z żoliborza co by poszedł jeszcze dalej w swej głupocie za to on ma święty spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tusk nie wygra, jest to przesądzone, a pis wraz z orbanem dla niepoznaki poprą kandydaturę tuska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

To akurat fakt. Orbanowi wygodniej jak UE zajmuje się Polską i PiSem niż nim. Tak naprawdę pis wie, że wielu poprze Tuska. Sami w obawie przed swoimi wyborcami nie mogą otwarcie go poprzeć. Ale taka sytuacja jest im na rękę.

Nic jeszcze nie jest przesądzone bo jeśli odejdzie Schulz o czym się mówi. I sam mówił. To europejscy socjaliści będą mieli do obsadzenia jego stanowisko. A ugrupowanie Tuska może zostawić go na drugą kadencję. Będzie przesądzone jak oficjalnie coś ogłoszą.

@marekfarmer zaraz po wojnie byli akowcy lądowali w więzieniach gdzie dostawali ostro po d. Wielu nie przeżyło. Tym czasem byłemu akowcowi Kaczyńskiemu pozwolono wykładać na politechnice i jeszcze mieszkanie za to dostał. Już samo to jest dowodem. 

Co do TVN oni zajmują się fakturami kodu kilka dni. W kilku wydaniach faktów była o tym mowa. Była mowa i o tym, że zdaniem wielu członków kodu strony robili członkowie kodu za darmo. Sam to słyszałem między innymi mówił o tym w tvn Szumejda czy Szumajda jakoś tak. Więc nie szukaj dziury w całym. Bo jej nie ma.

Rydzyk jeśli był by uczciwy to powinien napisać dajcie mi na nową furę czy samolot a ja się za was pomodlę. Ludzie wpłacając pieniądze myśleli, że to na jakiś pożyteczny cel a nie luksusowe dobra.

Co do CETA tłumaczyłem już to kilka razy podając konkretne druki o których była mowa w poszczególnych głosowaniach. 

 

http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/agent.xsp?symbol=glosowania&NrKadencji=8&NrPosiedzenia=27&NrGlosowania=27

 

Tutaj masz ten druk

 

http://orka.sejm.gov.pl/Druki8ka.nsf/0/AAFD9084FA03BCEBC1258036005797D4/%24File/858.pdf

 

A w nim

 

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej wzywa Rząd Rzeczypospolitej Polskiej do kontynuowania działań zgodnie z przyjętym kierunkiem i podjęcia dalszych, wzmożonych prac w celu wypracowania ostatecznych, możliwie najkorzystniejszych postanowień umowy, które zapewnią korzyści polskim przedsiębiorcom i obywatelom oraz zabezpieczą interes gospodarczy Rzeczypospolitej Polskiej

 

Czyli pis głosując za wzywa polski rząd jak zapisano wyżej do kontynuowania działań w sprawie CETA. Kukiz 15, który był od początku przeciw CETA głosował przeciw tej ustawie.

 

Druk 727 wyraża obawy o sposób negocjacji umowy. Ale w żadnym słowie nie mówi o tym, że Polska tej umowy nie chce lub ją odrzuca.

 

http://orka.sejm.gov.pl/Druki8ka.nsf/0/9736EA655D0531E3C1257FF4005DF6DC/%24File/727.pdf

 

Druk 728 wyraża sprzeciw wobec sposobu ratyfikacji. Ale nie sprzeciw wobec samej umowy.

 

http://orka.sejm.gov.pl/Druki8ka.nsf/0/36818EFD1C4A4EF7C1257FF4005DF6FA/%24File/728.pdf

 

Druk 831 wzywa rząd do kontynuowania działań w sprawie CETA

 

http://orka.sejm.gov.pl/Druki8ka.nsf/0/9EB6FDC643919E0CC12580290048DCE4/%24File/831.pdf

 

Podsumowując pis głosował za CETA. To jest fakt bez sporny. Co prawda wyrażał obawy o sposób ratyfikacji i np to głosowanie większością 2/3. Ale w ustawach za którymi głosuje ZA. Wzywa rząd Polski do dalszych starań o umowę CETA. Kukiz nie chce CETA i głosował przeciw. Pis chce CETA i głosował za. Podobnie jak PO.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

To też jest z Twoich podatków http://www.fresh-market.pl/owoce_i_warzywa/owoce/ogolne_informacje_z_rynku_owocow/ile_kosztuja_owoce_i_warzywa_w_szkole,p1609244460 jak myślisz ilez Tej kwoty poszlo do kieszeni takich Rydzykow jak Ty ? ;):P :P

To jest jeden z błędów demokracji że nawet taki ktoś jak staszek ma prawo wyborcze.

 

"...Wychodzi na to, że koszt dostarczenia przez machinę państwowej biurokracji dziecku z podstawówki owocu lub warzywa wartego złotówkę pochłania  dziewięć złotych."

 

Ty się nawet czytać ze zrozumieniem nie nauczyłeś.

 

Niestety a może stety do mojej kieszeni nic nie poszło - z mojej produkcji na krajowym rynku zostaje tylko "przemysł" reszta to eksport. Zresztą ani jabłek ani marchwi nie mam tylko owoce miękkie. No i pomidory - hektary pomidorów ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

http://wiadomosci.onet.pl/tablica/klamstwa-gazety-wyborczej-zbiorka-na-stocznie-co-o,1666,270154,42310556,watek.html

 

Organizacja Międzyzakładowa NSZZ Solidarność zawiadamia że podaję do sądu redaktora Krzysztofa Kadkę z Gazety Wyborczej, za kłamliwe informacje o nieprawidłowym wydatkowaniu tzw.cegiełek w artykułach zamieszczonych w Gazecie Wyborczej w dniu 5.08.2013 pt Solidarni z kasą-na co poszły pieniądze które miały ratować Stocznię Gdańską? oraz Cegiełki na ratowanie Guzikiewicza.

Domagamy się sprostowania i przeprosin w wszystkich mediach w których ukazała się ta informacja zniesławiająca NSZZ Solidarność Stoczni Gdańskiej.

W procesie cywilnym domagać się będziemy odszkodowania na rzecz Caritas Polska w wysokości 100 tys.zł

Jednocześnie informujemy że przekazane informacje w artykułach Gazety wyborczej dotyczących stoczni, są również nieprawdziwe. Solidarność stoczni gdańskiej nie oczekuje od skarbu państwa żadnych pieniędzy gdyż w świetle obowiązującego prawa może być to uznane za niedozwoloną pomoc publiczną.

ZA Prezydium Przewodniczący Roman Gałęzewski

 

 

 

 

 

 

 

znowu gówno wyborcze ci sami politycy Tuski Buzki Niesiołowscy też bardzo dobry wzrost gospodarczy    

 o i co to niby wyjaśnia i tłumaczy ? potwierdza tylko że stocznia nie dostała ani złotówki 

 kasa zniknęła i wiemy gdzie poszła , bo nagle ojciec i jego działalność  cudownie się rozmnożyła 

 jak to nazwać ? zbieramy na wykup i ratowanie stoczni a zakupujemy nowe maszty , studia , MAYBACHY i helikoptery dla biednego  człowieka który nic nie ma i żyje w nędzy gorszej jak stoczniowcy ? :D  :D  :D 

 mało tego obiecywał że będzie zwracał , znasz może kogoś komu zwrócił ?    


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To jest jeden z błędów demokracji że nawet taki ktoś jak staszek ma prawo wyborcze.

 

"...Wychodzi na to, że koszt dostarczenia przez machinę państwowej biurokracji dziecku z podstawówki owocu lub warzywa wartego złotówkę pochłania  dziewięć złotych."

 

Ty się nawet czytać ze zrozumieniem nie nauczyłeś.

 

Niestety a może stety do mojej kieszeni nic nie poszło - z mojej produkcji na krajowym rynku zostaje tylko "przemysł" reszta to eksport. Zresztą ani jabłek ani marchwi nie mam tylko owoce miękkie. No i pomidory - hektary pomidorów ;).

 

może to i lepiej przynajmniej dzieci będą zdrowsze .Warzywa i owoce to powini kupować rodzice a Państwo powinno się trzymać od tego z daleka ale wtedy kilku gości nie miało by co z odpadem zrobić :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

@marekfarmer zaraz po wojnie byli akowcy lądowali w więzieniach gdzie dostawali ostro po d. Wielu nie przeżyło. Tym czasem byłemu akowcowi Kaczyńskiemu pozwolono wykładać na politechnice i jeszcze mieszkanie za to dostał. Już samo to jest dowodem. 

 

Podsumowując pis głosował za CETA. To jest fakt bez sporny. Co prawda wyrażał obawy o sposób ratyfikacji i np to głosowanie większością 2/3. Ale w ustawach za którymi głosuje ZA. Wzywa rząd Polski do dalszych starań o umowę CETA. Kukiz nie chce CETA i głosował przeciw. Pis chce CETA i głosował za. Podobnie jak PO.

 

To nie jest  żaden  dowód 

Mój  dziadek też  był w AK  i  nikt mu  nic z tego  powodu nie zrobił    więc  to  że  świeżo  upieczony  student  dostał   prace na  Polibudzie  to nic   takiego  ktoś  musiał  tam  wykładać  jak naukowców  powsadzali 

Jeżeli  twoim zdaniem  wzywanie do  dalszych starań  to  zgoda  na CETA    to  soryy   ale  widać  po  tobie  że  Reforma  oświaty  jest  Musowa  bo  ciemnota  w śród  Polaków  jak  w średniowieczu

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

 

Spokojnie, gdy Duda zaczynał kampanię miał mniej poparcia niż teraz Tusk. Na tle Komorowskiego wyglądał bladziutko. A skończyło się odwrotnie. Nie dziwne, że człowiek, który nie kandyduje ma małe poparcie. Ale jak pokazały ostatnie wybory może to się odwrócić. Ja i tak obstawiam, że Tusk zostanie w UE na drugą kadencję a po jej zakończeniu wycofa się z polityki. 

Co do tak zwanego drenażu to typowy artykuł piorący mózgi ludziom z brakami w wiedzy ekonomicznej. W treści możemy wyczytać, że ten drenaż to wypłata dywidend itd. A jak wiadomo większość dywidend płaci się pod koniec roku lub w roku następnym. Do artykułu sprytnie wzięto pierwsze trzy kwartały 2016. No wiesz jeśli ktoś jest głupi to uwierzy. Ja bym poczekał na saldo za wszystkie cztery kwartały. Nie ośmieszaj się takimi bzdurami. Bo to tylko świadczy o twoich brakach w wiedzy.

 

 

To nie jest  żaden  dowód 

Mój  dziadek też  był w AK  i  nikt mu  nic z tego  powodu nie zrobił    więc  to  że  świeżo  upieczony  student  dostał   prace na  Polibudzie  to nic   takiego  ktoś  musiał  tam  wykładać  jak naukowców  powsadzali 

Jeżeli  twoim zdaniem  wzywanie do  dalszych starań  to  zgoda  na CETA    to  soryy   ale  widać  po  tobie  że  Reforma  oświaty  jest  Musowa  bo  ciemnota  w śród  Polaków  jak  w średniowieczu

 

Dowód nie dowód wszyscy akowcy mieszkań nie dostawali zaraz po wojnie. A raczej więzienia i surowe kary.

Co do CETA możesz oszukiwać się dalej. Bo gdyby pis jej nie chciał to by wszelkie ustawy z nią związane odrzucał.  Tak jak Kukiz 15. Mało tego przygotowali by i przegłosowali ustawę zakazującą rządowi jakichkolwiek prac nad umową CETA. Możesz sobie tutaj pisać o reformie edukacji i tym podobnych dyrdymałach. Ale pis jest za CETA i twoje bzdety tego nie zmienią. W rządzie tylko Ziobro był przeciw CETA. Ale jako człowiek przegrany przegrał i tutaj z Morawieckim.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Dowodu niema  tylko twoje wybujałe  insynuacje

Za to  dowody są  na to że  Dziadek Donalda  służył w Wermachcie

 

Co do CETA  ja nigdzie  nie napisałem że  PIS  jest  przeciw 

Tylko tyle że  głosowania  Za albo  przeciw  CETA  w Polskim Sejmie  nie było

Czytanie  ze  zrozumieniem nie jest  twoją  najmocniejszą  stroną

 

https://www.youtube.com/watch?v=vyTznqy9nkU    

 

 

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Pisałeś, że Nowoczesna głosowała za co jest bzdurą. Ja ci odpisałem, że to pis wraz z po głosował za. I pokazałem wyniki głosowań. Ty to widzisz i już powoli zaczynasz się z tego wykręcać.

Pisowski rząd wraz z pisowską częścią sejmu jest za pracami nad umową CETA. I możesz się pocieszać. Ale fakty i wyniki głosowań sa bezsporne.

PS co do czytania ze zrozumieniem ja nigdzie nie napisałem, że ty napisałeś, że pis jest za czy przeciw. Ja ci pisze jak było a nie opisuję to co ty napisałeś lub nie napisałeś więc nie zmyślaj. Bo kłamać nie ładnie. Gdyby pis chciał wycofać CETA przegłosował by stosowną ustawę zakazującą jej ratyfikacji.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cezar81    66

Ani obecny Prezydent ani każdy następny , jak też i poprzednicy dobrze robią tylko sobie,swoim poplecznikom no i partiom a dla obywatela to nawey ochłap z pańskiego stołu nie spadnie, tak ze nikt i w niczym nam nie ulży , żadne 500+, 666+ itp jak samemu się nie zadba o swoje to nic nie będzie ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Pisałeś, że Nowoczesna głosowała za co jest bzdurą. Ja ci odpisałem, że to pis wraz z po głosował za. I pokazałem wyniki głosowań. Ty to widzisz i już powoli zaczynasz się z tego wykręcać.

Pisowski rząd wraz z pisowską częścią sejmu jest za pracami nad umową CETA. I możesz się pocieszać. Ale fakty i wyniki głosowań sa bezsporne.

PS co do czytania ze zrozumieniem ja nigdzie nie napisałem, że ty napisałeś, że pis jest za czy przeciw. Ja ci pisze jak było a nie opisuję to co ty napisałeś lub nie napisałeś więc nie zmyślaj. Bo kłamać nie ładnie. Gdyby pis chciał wycofać CETA przegłosował by stosowną ustawę zakazującą jej ratyfikacji.

 

Nigdzie  nie pisałem  że  Nowośmieszni głosowali  za  Bo  głosowania  Za albo  przeciw  CETA  nie było w Polskim Sejmie

Zrozum to  wreszcie  było  tylko  głosowanie za tym  jaką  ilością głosów  ma być  głosowane  Za lub  przeciw  CETA.

Nigdzie  nie pisałem że  PIS  jest  przeciw  

Pisałem  że  Nowośmieszni  popierają  CETA  co  jest  prawdą 

 

Czytanie  ze  zrozumieniem nie jest  twoją  najmocniejszą  stroną 

Powinieneś  wrócić  do  szkoły  podstawowej    sorry  do  Gimnazjum  lepiej się cofnij

:lol: :lol: :lol:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj