nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
hubertuss    4653

 

Tu masz do kompletu.

 

A tym czasem notariusz podpisał bez sensowną ustawę o bezsensownej reformie edukacji kosztującej bardzo sensowne grube miliardy. A wszystko po to byle by tylko było po pisowemu. Bo innych celów tej reformy nie można podać. Tak samo jak nie ma argumentów, że obecny system się nie sprawdził. Znowu ujawniają się ciągoty pisowskich aparatczyków do prl owskiej przeszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5572

A kto tu komu śmierci życzył bo z tego co pamiętam to Kaczyńskiemu życzyliście czemu tak nie zareagowałeś wtedy tylko jeden drugiemu wturował?

Niby nie życzyłeś ale juz szpileczkę tatusiowi ktorego syn zmarł to czemu i nie....... gównojad. Tfuuu!!!

 

 

Jednak notariusz http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Prezydent-Andrzej-Duda-zdecydowalem-sie-podpisac-ustawe-o-reformie-edukacji,wid,18667658,wiadomosc.html 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr778    33

By socjalizm rósł w siłę a ludziom żyło się dostatnie.Chyba po to ta reforma innego racjonalnego wytłumaczenia nie widzę.Choć słyszałem że powód może być taki:

po tym całym chaosie jaki wiąże się z tą pseudoreformą za 3 lata przed wyborami będą straszyć ludzi platformą która jeśli wróci do władzy zafunduje wam taką samą traumę chcąc to odwracać.Czyli tak czy inaczej chodzi o umacnianie socjalizmu.

 

 

Heh, gość który gra w tym filmie Bormana całkiem podobny do Sasina choć może trochę gładsza twarz.

Edytowano przez Piotr778

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian2011    113

Notariusz podpisał co trzeba jak trzeba a gminy niech kombinują jak tą reformę ogarnąć finansowo i organizacyjnie ale PIS dostanie nauczkę w wyborach samorządowych za nikomu niepotrzebne zamieszanie ,Niestety dopóki prezes mieniący się władcą wszystkich i wszystkiego nie pójdzie na emeryturę ,to non stop będą zajmować się pierdołami a nie gospodarką . Tylko czemu inne partie i kościół i organizacje społeczne muszą słuchać TW o pseudonimie Balbina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5572

Bedą nowe ksiażki i historia napisana na porzeby PIS. Tak więc Jarosłąw Wielki słońce narodu, zatrzymał słońce i poruszył ziemie nastepnie podbił na krótki czas Moskwę,  turków pod Wiedniem, dowodził w Bitwie Warszawskiej w Powstaniu Warszawskim obalił komune potem "układ" by nastepnie obalić system szkolnictwa wprowadzając uprzednio  sprawiedliwość społeczną i bolszewizm zwany "dobra zmiana". Za parę lat znów okaze sie że głupi naród sie na nim nie poznał


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr778    33

No tak ale z tego co słyszałem samorządy coraz bardziej są dławione przez odbieranie im kasy a także kompetencji centralizacja postępuje powrót  do starego porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Ja ? Wrażam żal że człowiekowi nikt nie pomogł ?Jak Wy się zachowaliście pisząc z pogardą o Kaczyńskim czy ofiarach katastrofy  Smolenskiej? Na szczęście od środy wszystko wróci do normy

 

Jakbyś nie był baranem i KOD omitom to byś wiedział że jednak było :P :P :P

https://www.google.pl/search?q=szkoła+podstawowa+im.+ludowego+wojska+polskiego+w+zarzeczu&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefo

Gdybyś był trochę mądrzejszy to pewnie zajrzałbyś do konstytucji i tam znalazł co jak się nazywa. A w konstytucji obowiązującej do 1989 stało jak wół Wojsko Polskie . Wójt nazwał sobie szkołę i co z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 Nie wójt chłopcze a szkoła istniala od dawna z tą nazwą widać że Twoje postrzeganie rzeczywistości Mazguła przyćmił swoim wystąpieniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan675    1635

ciekawe czy obrońcy demokracji załapią jakimi byli frajerami

Rachunki Kijowskiego z perfumerii i markowych sklepów w Paryżu. Kolejne kompromitujące dokumenty lidera KOD-u
kij_8.jpg
Mateusz Kijowski, lider KOD  
– Opublikuje rachunki z perfumerii i markowych sklepów w Paryżu i La Rochelle gdzie pp Kijowscy za kasę #KOD "bronili demokracji" kosztem alimentów – napisał na swoim facebookowym profilu pierwszy koordynator KOD-u we Francji.

 

"Rzeczpospolita"pokazała dokumenty ws. zawyżonego kosztu wiecu z 11 listopada. Więcej czytaj tu: "Rzeczpospolita": Pojawiły się kolejne dokumenty, które mogą pogrążyć Kijowskiego

W międzyczasie Maciej Klawikowski, pierwszy koordynator KOD-u we Francji sugeruje, że Mateusz i Magdalena Kijowscy ze składek KOD-u kupowali markowe ubrania i perfumy.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Chyba rozmawiamy o konkretnej formacji której nazwa jest zapisana w najważniejszym dokumencie czyli konstytucji. Wystąpienie Mazguły to argument z tych "a bo u was biją murzynów"? Ja nie twierdzę że ktoś nie miał prawa nazwać sobie tak szkoły. Miał jak najbardziej bo imieniem Kubusia Puchatka też można było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr778    33

Bogdan dużo się dołożyłeś do tych perfum? Choć szczerze mówiąc bardziej podejrzewam cię o czynny udział w pomnażaniu majątku dyrektora rydzyka.

Edytowano przez Piotr778

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5572

Bogdanek wogóle takich luksusów nie używa więc go to zbulwersowało. Przecież to skandal kupować perfumy i to jeszcze w Paryżu! Zdrajca!!!! :D


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Dokładnie jak ich Rydzyk goli to nie krzyczą. Drogie fury i inne zbytki kupuje.To im nie przeszkadza. A Kijowski przeszkadza. On przynajmniej z państwowej kasy nie bierze w przeciwieństwie do ojca biznesmena. A po całej aferze z Kijowskim komu się to nie spodobało to mu więcej nie da. A komu nie przeszkadzało to i dalej przeszkadzać nie będzie.

Ja Kijowskiegp nie bronię. Może nawet popłynie na tym jego kariera polityczna. Ale przynajmniej z państwowej kasy nie bierze.  Kupił se chłop trochę perfum i ubrań. Tylko jeszcze nie wiadomo jaki rachunek ostatecznie zapłaci. Może skończy się jego kariera polityczna i okaże się, że będą to bardzo drogie perfumy i cuchy.

 

Pis ugiął się już odnośnie utrudnień dostępu dla dziennikarzy do sejmu. Wszystko zostaje po staremu, galeria na sali obrad ma być otwarta. Widać protesty opozycji na coś się zdają. Brawo opozycja.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan675    1635

Bogdan dużo się dołożyłeś do tych perfum? Choć szczerze mówiąc bardziej podejrzewam cię o czynny udział w pomnażaniu majątku dyrektora rydzyka.

boli co ? 15873152_347453202320094_538945107376523

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

A kiedy to Rydzyk się przyznał? Fajnie z tym hasłem trafiłeś. Widzisz Kijowskiego co na kilkadziesiąt tys przekręcił. A Rydzyka już nie. Brawo ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5572

Bogdan nie bądź dla siebie aż tak surowy. Dobrze że zrozumiałeś swoje złe postepowanie :P

 

Kabaret w TV TRWAM - zaprosili 2 gości do uzasadnienia dlaczego wegiel jest najlepszy i trzeba go wydobywac i spalać. Plota bzdury a na koniec okazało się że ci goście są jak nabardziej stronniczy i nieobiektywni bo są .............związkowcami z tychże kopalni :P :lol:  :D


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
Ulman -   poco  oglądasz  stację   Ojca  Biznesmena   ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan675    1635

Dokładnie jak ich Rydzyk goli to nie krzyczą. Drogie fury i inne zbytki kupuje.To im nie przeszkadza. A Kijowski przeszkadza. On przynajmniej z państwowej kasy nie bierze w przeciwieństwie do ojca biznesmena. A po całej aferze z Kijowskim komu się to nie spodobało to mu więcej nie da. A komu nie przeszkadzało to i dalej przeszkadzać nie będzie.

Ja Kijowskiegp nie bronię. Może nawet popłynie na tym jego kariera polityczna. Ale przynajmniej z państwowej kasy nie bierze.  Kupił se chłop trochę perfum i ubrań. Tylko jeszcze nie wiadomo jaki rachunek ostatecznie zapłaci. Może skończy się jego kariera polityczna i okaże się, że będą to bardzo drogie perfumy i cuchy.

 

Pis ugiął się już odnośnie utrudnień dostępu dla dziennikarzy do sejmu. Wszystko zostaje po staremu, galeria na sali obrad ma być otwarta. Widać protesty opozycji na coś się zdają. Brawo opozycja.

uderz w stoł a nożyce się odezwą  KOD oszukał Petru kompromituje peowcy kieszonkowcy boli prawda to najlepszą obroną atak nawet nieprawdą bo skąd oszołomy wiecie że n a rydzyka ktoś dawał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Nie Kod a Kijowski oszukał, Petru się skompromitował. A pis starcie o ograniczenie dostępu dziennikarzy do sejmu przegrał i się cofnął. Wtopy opozycji złagodziły ten sukces.. Jaki opozycja osiągnęła w starciu z pisem w obronie dziennikarzy. Nie raz już pisałem i powtórzę. Pis jest słaby. Ale opozycja niestety też. I to widać. Mogli na tym dużo ugrać. Niestety wtopy Petru i Kijowskiego zaszkodziły.

Co do Rydzyka znałem kilka osób i widziałem jak gotowe druczki do domu przysyłali z Torunia. Wystarczyło kwotę wpisać i pieniądze wpłacić. Oczywiście było napisane, że za to modlić się co miesiąc będą. Nikt nie pisał, że chodzi o nowy model audi dla ojca biznesmena czy tym podobne zachcianki.

To ciebie boli bo widzisz co robi ktoś z kim się nie zgadzasz. A tu w odpowiedzi dostajesz to co robią ci których popierasz. Może chcesz o Elbanowskich porozmawiać. Ciągną grubą kasę od państwa i co za nią robią? Porozmawiamy o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Wpłaty  są dobrowolne  każdy wpłaca  ile chce i kiedy chce  i może  robić  z swoimi  pieniędzmi  co  chce  i  tobie  nic  do  tego 

:lol: :lol: :lol:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr778    33

A to żeś teraz zabłysnął..

A do tych 29mln odszkodowania dla lux veritas czy do szukania na siłe 20 mln na szkołe wielebnego z budżetu to możemy się odnieść czy mamy zamilknąć?

Edytowano przez Piotr778

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj