nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Gość   
Gość

Ulman stać go czy nie stać, ale nikt nie zaprzeczy zdaniom z wklejonego obrazka więc o co tym razem ci chodzi?

 

No cóż, nadeszły lepsze czasy, mieliśmy świnię zabić pałą, narobić kiełbasy a ona sama zdechła ^^ przez to nie wytrujemy szczurów. :wacko:

 

Ta inwokacja jest tak realistyczna aż ciarki przechodzą. Pojawiły się tajne informacje które od tej chwili przestają być tajne ponieważ mi nie zależy na ich tajności.

Nie mam zamiaru rozpisywać szczegółów oraz nie zdradzę kim jest informator. Nie mniej jednak destrukcyjne działanie PO oraz nowoczesnej (świnia) jest celowe i zaplanowane w okolicach lipca ubiegłego roku. Kiedy tylko mocodawcy PO oraz nowoczensej (szczury) zorientowały się że wszelkie dotychczasowe działania nie przynoszą zamierzonego skutku, zapadła decyzja aby wymienić scenę polityczną łącznie z aktorami. Jednak aby tego dokonać trzeba na początek posprzątać poprzedni bałagan którego widok doprowadza obywateli do irytacji.

Wejście w nowych barwach nowych twarzy ma być gromkie, nie będą mogli pozostawić cienia wątpliwości co do swej tożsamości ona musi emanować powiewem świeżej dotąd nie znanej bryzy, będzie to niczym błędny rycerz który publicznie skarci PO, nowoczesną i dzięki temu w wyborach stanie jako równy do walki z pisem. Dlatego teraz obecny chaos i samo wyniszczenie jest działaniem w pełni zaplanowanym i proszę o tym pamiętać gdy taka postać, ciało polityczne zawita. 

 

Musimy być czujni, opozycja będzie teraz rozdarta na dwie flanki. Jedna będzie wykazywała słomiany zapał, druga odsłaniając przyłbicę ukaże obraz etatowego błazna. Tak będzie jeszcze pewien czas, sytuacja zacznie się zmieniać bliżej wyborów, wtedy przesądzi się nasz los.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Podobno ochrona prezesa kosztuje  1,1mln/rok .Nie przypominam sobie żeby jakiś inny lider partii chodził z obstawą.Czego on się tak boi?

 

 

Amnezję  masz  czy  głupiego  udajesz ????

https://www.youtube.com/watch?v=MgNy-96RJ4Y      

https://www.youtube.com/watch?v=z9pbqvicSzs     

https://www.youtube.com/watch?v=X5bIxyJ01zk     

 

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

Podobno ochrona prezesa kosztuje  1,1mln/rok .Nie przypominam sobie żeby jakiś inny lider partii chodził z obstawą.Czego on się tak boi?

 

1,1ml. na rok, to i tak nie dużo w porównaniu z słoneczkiem peru gdzie 1,6mln. kosztowało 5 dni prywatnej wycieczki https://www.wprost.pl/129778/15-mln-zl-za-podroz-zycia-Tuska

Nie wiem czy inni liderzy partii mają obstawę, ale żeby dzieci dygnitarzy dostawały rządową obstawę to nie słyszałem  http://www.se.pl/wiadomosci/polska/kasia-tusk-ma-ochrone-bor-wipler-kasiu-sama-sobie-plac-za-ochrone_378552.html

czego tak się boi? listów miłosnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr778    33

marekfarmer .Ale ta sprawa to już dość dawno było teraz jest zupełnie inaczej tzn.wszyscy wariaci są już po jego stronie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja  po wydarzeniach z 16 grudnia to widzę że wszyscy wariaci są po stronie opozycji normalny człowiek tak się nie zachowuje :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25504

marekfarmer .Ale ta sprawa to już dość dawno było teraz jest zupełnie inaczej tzn.wszyscy wariaci są już po jego stronie..

Chcesz powiedzieć, że Niesiołowski wstąpił do Pisu, a propaganda pisowska dotarła do zakładów karnych i nagle ich mieszkańcy, twardy elektorat PO i BK zmienili preferencje polityczne? :blink:

 

Ale my tu gadu gadu, pierdu pierdu, a tymczasem Ryśkowi życie się zawaliło przez podłe media.  Ponoć żona pokazała mu środkowy palec.

Edytowano przez Agrest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

My tu zastanawiamy się czy Ryśkowi grozi jeszcze małżeński seks, a Macierewicz i AMW zablokowali przetarg na sprzedaż działki pod terminal kontenerowy.

I teraz cały sukces ogłoszony przez PAD po wizycie w Chinach poszedł się....( wstawić właściwe słowo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Ktoś tu o wariatach pisał w odniesieniu do protestujących. Ale jak popatrzeć na wyczyny Macierewicza to większego wariata nigdzie nie znajdziesz. Pierwszy minister, który rozbraja armię. Miały być śmigłowce nie ma nic. Jego działania w wielu wypadkach są robione na szkodę Polski. I nikt nic nie mówi.

 

Gdzie to wyczytałeś? Z tego niezwykle merytorycznego źródła co zapodała ''nowosti'' o Toyocie?

 

Gdzie co wyczytałem? Że Kukiz to nie opozycja bo popiera rząd? Czy o podwalinach PC opartych na przekrętach i korzystaniu z bycia wśró elit przez Kaczyńskiego?

 

Ulman stać go czy nie stać, ale nikt nie zaprzeczy zdaniom z wklejonego obrazka więc o co tym razem ci chodzi?

 

No cóż, nadeszły lepsze czasy, mieliśmy świnię zabić pałą, narobić kiełbasy a ona sama zdechła ^^ przez to nie wytrujemy szczurów. :wacko:

 

Ta inwokacja jest tak realistyczna aż ciarki przechodzą. Pojawiły się tajne informacje które od tej chwili przestają być tajne ponieważ mi nie zależy na ich tajności.

Nie mam zamiaru rozpisywać szczegółów oraz nie zdradzę kim jest informator. Nie mniej jednak destrukcyjne działanie PO oraz nowoczesnej (świnia) jest celowe i zaplanowane w okolicach lipca ubiegłego roku. Kiedy tylko mocodawcy PO oraz nowoczensej (szczury) zorientowały się że wszelkie dotychczasowe działania nie przynoszą zamierzonego skutku, zapadła decyzja aby wymienić scenę polityczną łącznie z aktorami. Jednak aby tego dokonać trzeba na początek posprzątać poprzedni bałagan którego widok doprowadza obywateli do irytacji.

Wejście w nowych barwach nowych twarzy ma być gromkie, nie będą mogli pozostawić cienia wątpliwości co do swej tożsamości ona musi emanować powiewem świeżej dotąd nie znanej bryzy, będzie to niczym błędny rycerz który publicznie skarci PO, nowoczesną i dzięki temu w wyborach stanie jako równy do walki z pisem. Dlatego teraz obecny chaos i samo wyniszczenie jest działaniem w pełni zaplanowanym i proszę o tym pamiętać gdy taka postać, ciało polityczne zawita. 

 

Musimy być czujni, opozycja będzie teraz rozdarta na dwie flanki. Jedna będzie wykazywała słomiany zapał, druga odsłaniając przyłbicę ukaże obraz etatowego błazna. Tak będzie jeszcze pewien czas, sytuacja zacznie się zmieniać bliżej wyborów, wtedy przesądzi się nasz los.

 

Niezła teoria spiskowa. Sam to wymyśliłeś, czy gdzieś ci to pokazali? Nie podejrzewałem cię aż tak, że w te rzeczy wierzysz.

 

 

Amnezję  masz  czy  głupiego  udajesz ????

 

Człowiek, który zabił Rosiaka to zwykły wariat był. Miał na liście jeszcze wielu innych polityków z różnych partii. A mimo to np Miller będący na tej liście milionów na ochronę nie wydawał. Kaczyński chce czuć się jak premier dlatego taka świta. Nie chce podjąć odpowiedzialność, wie, że ma słabe poparcie i odsetek ufających. Co potwierdzają sondaże i marionetki na kluczowych stanowiskach Duda i Szydło. Ale on chce się czuć ważny. Mimo głównej pozycji w pise musi mieć ten gadżet w postaci świty niczym urzędujący premier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Kupa śmichu to dopiero argumentacja Antoniego. Bo terminal zagrażałby interesom USA na dalekim wschodzie a Chiny to strefa wpływu USA i Antonii nie zamierza w nią ingerować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4601

romus pochodzi ze slaskiego "wachocka" wiec jego posty trzeba czytac z przymrozeniem oka, on jest jak ten ecik z kawalow masztalskiego- szczegolnie jego dowcip o rentownych kopalniach jest przedni,moze by go opowiedzial hajerom z likwidowanych-przepraszam-wygaszanych kopalni.

 

widzieliscie skutki rosyjskiej propagandy i pieniedzy w niemczech-protestuja przeciwko przejazdowi wojsk amerykanskich, jeszcze pare lat i rosja w eu stanie sie wzorem panstwa prawa  i sprawiedliwosci.

http://www.nowiny.pl/biznes/123946-polska-grupa-gornicza-na-plusie.html?utm_source=internal&utm_medium=link-related-type-guessed&utm_campaign=news-related

 

wystarczy tobie wyprać mózg wyborczą i tvn  likwidują tam gdzie Bieńkowska siedziała ona nie miała umiaru wyprowadzaniu kasy 

jak szwagier Pawlaka jsw 

 

jak kukiz powiedział kod i lewactwo tam niema złych ludzi tylko maja wyprane mozgi przez ludzi co cały sztab pracuje 

https://www.facebook.com/NiebieskiPunktWidzenia/photos/a.427399484012095.1073741825.379017512183626/1244385572313478/?type=3&theater

Chcesz powiedzieć, że Niesiołowski wstąpił do Pisu, a propaganda pisowska dotarła do zakładów karnych i nagle ich mieszkańcy, twardy elektorat PO i BK zmienili preferencje polityczne? :blink:

 

Ale my tu gadu gadu, pierdu pierdu, a tymczasem Ryśkowi życie się zawaliło przez podłe media.  Ponoć żona pokazała mu środkowy palec.

 

 

znowu wina Kaczyńskiego i jego kota powiedzieli lewacy po obejrzeniu tvn  :lol:  :D

Chcesz powiedzieć, że Niesiołowski wstąpił do Pisu, a propaganda pisowska dotarła do zakładów karnych i nagle ich mieszkańcy, twardy elektorat PO i BK zmienili preferencje polityczne? :blink:

 

Ale my tu gadu gadu, pierdu pierdu, a tymczasem Ryśkowi życie się zawaliło przez podłe media.  Ponoć żona pokazała mu środkowy palec.

 

 

znowu wina Kaczyńskiego i jego kota powiedzieli lewacy po obejrzeniu tvn  :lol:  :D

"Niech ktoś w końcu zakończy tę farsę" - taki komentarz pojawił się na Twitterze z informacją ile Urząd Miasta st. Warszawy zapłacił w 2016 r. firmie AMS należącej do spółki Agora SA, będącej wydawcą "Gazety Wyborczej".

Przypomnijmy, że w 2014 roku PiS postanowił zrobić kampanię punktującą rządzącą Platformę Obywatelską pod hasłem: „By żyło się lepiej. Sitwie”. To nawiązanie do kampanii wyborczej PO z 2007 r., gdy partia ta szła do wyborów z zapewnieniem „By żyło się lepiej. Wszystkim”. Wówczas przedstawiciele firmy AMS stwierdzili, że nie umieszczą billboardów z takim hasłem. Zasugerowali zmianę słowa „sitwa” na „władza”.

AMS w swojej ofercie miała wtedy  46 tys. powierzchni reklamowych na terenie całej Polski. Według raportu Izby Gospodarczej Reklamy Zewnętrznej za 2013 rok firma z Czerskiej miała w swoich rękach 55 proc. wszystkich nośników w całej Polsce. Jej przewaga nad konkurencją wzrosła kiedy podpisała m.in. kontrakt na budowę i użytkowanie reklamowe 1580 wiat przystankowych w Warszawie. Przetargi w tej sprawie organizowało m.st. Warszawa, którym rządzi wiceprzewodnicząca Platformy Obywatelskiej Hanna Gronkiewicz-Waltz.

https://twitter.com/antyleft_/status/817686859912450049

rydzyk podle lewactwa wygląda blado ;D :lol:  :lol:  :D  

en deal polega na tym, że według BIP Biuro Marketingu Miasta Warszawy podpisało w październiku umowę z AMS do końca 2017 r. na 1.900000 tys zł.

http://niezalezna.pl/91864-zaklocili-spotkanie-kod

 

kijowskiego bejsbolami przepędzili demokracja zagrożona !!!!!!!!! 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

Ulman stać go czy nie stać, ale nikt nie zaprzeczy zdaniom z wklejonego obrazka więc o co tym razem ci chodzi?

 

Nikt też nie potwierdzi przedstawiajac konkrety. Nie wiem tylko czemu obsesyjnie wkleja gotowce z Lisem, Petru, KODem czy PO? Ze intelekt słąby to wiem ale to jakaś mania prześladowcza. Jakoś nie ma tu nikogo wklejajacego z taka częstotliwością Rydzyka, JK, Antoniego czy Pawłowicz.

 

 

Ale my tu gadu gadu, pierdu pierdu, a tymczasem Ryśkowi życie się zawaliło przez podłe media.  Ponoć żona pokazała mu środkowy palec.

Wydaje mi się ze to sprawa Ryśka no chyba że liczysz ze jego żonka będzie miała wolną chatę :P

 

Kupa śmichu to dopiero argumentacja Antoniego. Bo terminal zagrażałby interesom USA na dalekim wschodzie a Chiny to strefa wpływu USA i Antonii nie zamierza w nią ingerować.

On nawet nie jest ruskim szpiegiem czy dywersantem. To po prostu jest głupek który ma haki na JK

 

JK jest chroniony bo to uwiarygadnia jego wyjątkowość w oczach elektoratu, podnosi mu samoocenę, uwiarygadnia zamach na brata i uzasadnia jego wyjątkowość. Ponadto buduje pozycję wyzwoliciela, mesjasza i umacnia syndrom oblężenia przez siły zła. Moim zdaniem powinien być chroniony takze w domu bo Putin może za pomocą lasera i fal mózgowych zahinotyzować kota i ten go we śnie zagryzie :D

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25504

Wydaje mi się ze to sprawa Ryśka no chyba że liczysz ze jego żonka będzie miała wolną chatę :P

 

JK jest chroniony bo to uwiarygadnia jego wyjątkowość w oczach elektoratu, podnosi mu samoocenę, uwiarygadnia zamach na brata i uzasadnia jego wyjątkowość. Ponadto buduje pozycję wyzwoliciela, mesjasza i u macnia syndrom oblężenia przez siły zła. Moim zdaniem powinien być chroniony takze w domu bo Putin może za pomocą lasera i fal mózgowych zahinotyzować kota i ten go we śnie zagryzie :D

Oczywiście, że to jego sprawa, ale jako że jest osobą publiczną to jest mi  tak po ludzku go żal. Bo mógł chłopina dalej na boku sobie kręcić,ale jakiś zazdrośnik musiał mu fotkę  w samolocie pstryknąć i sprawa się rypła :D

Ja jestem monogamistą i na inne patrzeć nie mogę :P

 

Nie wiem czy JK tak rozumuje, ale stwierdzam że jesteś do bólu precyzyjny w opisie sposobu rozumowania. Taka precyzja może wskazywać na autoopis.  Zapytam wprost - panie Jarosławie to Pan zaszczycił nas na forum?  :D  :D  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2061

 

Ulman

To po prostu jest głupek

 

Ulman

Jak zwyzywasz i znieważysz to poprawisz sobie samoocenę?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25504

Gość w czepku urodzony, bo z jednej strony nazwisko Kłos jak żadne inne z rolnictwem związane, z drugiej strony pseudonim "Rudy" jeszcze długo będzie mu drzwi otwierał. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

15871650_1247706191981416_20473651605418

Będzie tak samo jak z zamykaniem złodziei, Wałęsą HGW komisja smoleńską czy Amber gold. Poplują, poszczują i guzik zrobią. Igrzyska dla frustratów muszą trwać!

@Agrest - JK stawia się w pozycji jedynego, niezastapionego, zagrożonego dobra narodowego które trzeba chronić za wszelką cenę. Rydzyk juz to parę lat temu przećwiczył i świetnie zadziałało 

 

@nie - moja wina, moja wina :huh: Chyba jakieś draństwo przelazło na mnie z Romanka. :P Jak mi nie przejdzie to pójdę twoja drogą - wklejanie a nie pisanie.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25504

 Poplują, poszczują i guzik zrobią.

I to jest w tym wszystkim najgorsze. Kiedyś na innym forum zadeklarowałem, iż przeznaczę swoje 500+ na renowację i adaptację koszar wojskowych na zakłady karne dla elit rządowych i samorządowych. Jestem przekonany, że miejsc w koszarach by brakło przy dobrej woli kolejnych ekip. Niestety tej woli nie ma. Jest tylko przepychanka przed kamerami. Myślę, że nawet zatwardziali zwolennicy PO po 8 latach rządów koalicji pomimo ochrony medialnej znaleźli by wielu kandydatów do ZK, zarówno ze szczebla państwowego jaki i tego lokalnego samorządowego.

Za 12 lat jak Pis straci większość w sejmie,  również tych miejsc będzie potrzeba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

Jak mawia JKM  - "trzeba zlikwidować koryto a nie wymieniać świnie przy nim"

 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Populistyczne hasło nic więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

Uwazasz że niesłuszne i nieprawdziwe?

 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4601

 

 do seremeta zadzwonił tusk uje bajcie Dariusza Kłosa sam tak gadał na przesłuchaniu 

Sam fakt, że w orzeczeniu jest napisane, że sąd nie dopatrzył się znamion współpracy, natomiast sąd sobie założył, że takie coś mogło mieć miejsce i na tej podstawie orzekł wyrok


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

A no to on pewnie zostanie represjonowanym przez Tuska kombatantem. Roman nie brnij dalej, już wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25504

Uff! Opuściliśmy stronę 666 :D

Ważny temat.

Tak przeglądam brukowce i wpadło mi w oczy coś takiego http://facet.onet.pl/rosyjska-kim-kardashian-chce-podbic-swiat-swoimi-oblednymi-ksztaltami/kvj0vs

Skoro Rosjanka i świat podbija to jak najbardziej wkomponowuje się w dzisiejszą politykę :P

Wiadomo piwo jest na czym postawić (slajd 10), ale całokształt (5) bez retuszu w mojej ocenie świata nie podbije.  :D  :D  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj