nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Agrest    25488

To nie tak - dopiero dziś zjedli pasztet wigilijny :D

Nie wiecie czy przetarg na srajtaśmę zrealizowano? Jeśli nie to klękajcie narody co tam się dzieje. Ale do 11 wywietrzeje. :wacko:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3grosze    75

uid_5ea4b86abfe875c4069ea03ea984d93a1483

 

Sala plenarna pusta !

Nikt nie grzebie !

Nikt nie śpiewa !

Czyżby lewactwo zrozumiało że niema szans?

http://niezalezna.pl/91841-i-po-protescie-opozycji-pustki-w-sali-plenarnej-wideo

 

Widać, że Petru Ryszardowi pała zmiękła po powrocie z „Madery” i cała opozycja trochę straciła na animuszu. Z resztą dziś jest jakaś akcja lewacka  „7 stycznia idź na kebab” to może tam wszyscy siedzą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Ja wiem  czemu  sala  pusta

Pewnie  dzisiaj  jest   6 króli  i  świętują 

:lol: :lol: :lol:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6380

E tam pewnie poszli oglądać kolekcję zakupioną przez Glińskiego.

633e61d53eb627eca9d21b44313246cb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25488

Kota nie znam, ale ta twarz jakaś znana. Jakieś takie ciepło, dobroć i uczciwość z niej emanuje  :D

 

Ale mimo wszystko nie posądzałbym pożeraczy pasztetu o znajomość podstawowych dzieł kultury, tak więc mogłoby się okazać, że byliby zachwyceni takim obrazem i nie jedno selfi by sobie pstryknęli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

6 króli   świętują   na pewno

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan675    1635

W Polsce od roku nie ma opozycji ,prócz Kukiza to co POpaprańcy i Petruwiania pokazali ostatnio obnażyło ich całkowicie kłamstwa ,hipokryzja ,grzebanie w cudzych rzeczach ,ośmieszyli się totalnie ,chodzi im o rozróbe by Polskę pokazać z jak najgorszej stronyhttp://wmeritum.pl/poslanka-nowoczesnej-wysmiana-internecie-wypowiedz-o-ryszardzie-petru-zawodnik-ciezkiej-wagi-wideo/166632

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

To  jest  NIEZRĘCZNA   łopozycja

 

 

 

Ale niestety  PiS  dzisiaj popełnił  błąd 

Pusta Sala  mogli  ją  zamknąć   a tego nie zrobili 

Błąd  błąd

 

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4599

Takie podejście zawsze mnie bardzo zastanawia.

Na KOD płacili dobrowolnie i Kijowski trochę kasy przytulił a najbardziej oburzeni są ci co grosza nie dali. :unsure:

W podatkach płacimy już przymusowo i banda przygłupów marnotrawi kasę na Rydzyka , przekop przez mierzeję czy jakies bzdurne pochody, pomniki, mrzonki o odbudowie stoczni czy hut albo na nierentowne kopalnie iduża część społeczeństwa się jeszcze z tego cieszy :blink: Jak okradają innych to źle a jak okradają mnie to wszystko OK. To jest dopiero zidiocenie :D

 

gdzie masz nierentowne kopalnie wszyscy oprócz kw widać ze jesteś nie wydokowany  ,,jakies bzdurne pochody, pomniki, mrzonki o odbudowie stoczni czy hut '' lepiej zbrodniarzom michnikom i fundacją córa Komorowskiego i rzepliskiej    

soros też daje dobrowolnie na lewackie poglądy 

Widać lepszy centrolewicowy jak nasz lewicowo bolszewicki :P

Kiedy w końcu będzie lepiej jak drugi budzet za rządów PIS uchwalony z założeniem rosnącego deficytu?

 

Co ma pro rosyjskość do antysemityzmu? Czy to się aby nie kłuci?

Zresztą pro rosyjski autor publikujacy w prawicowych mediach? Daj im znać bo pewnie nie wiedzą :D

Na młodego Morawieckiego to spojrzeć wystarczy i wszystko jasne :D Michnik bis

 

 

twój to myślenia mnie przerazą przeżyłeś spięcie inkubatora ?? -_-

Nie jesteś rozbawiony- ty się po prostu cieszysz i czerpiesz satysfakcję wpisując sie w prostacki triumfalizm kmiotów z PIS. Jak zwyzywasz i znieważysz to poprawisz sobie samoocenę? 

 

ja ci to wytłumaczę skorumpowany kod  tylko ujrzało światło dziennie 

sponsorowanie sorso http://niezalezna.pl/89320-nowy-atak-na-rzad-za-pieniadze-sorosa-kto-stoi-za-apelem-90-organizacji

https://pl.wikipedia.org/wiki/Fundacja_im._Stefana_Batorego

 

nawet z tym się nie kryje 

zapłacone mają za wyprany twój mózg

 

morze pogadamy o twojej propagandzie ni z d*py i z lasu :D 

 

sponsorują dla dobra polski i demokracji  


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6380

Jest rok 2012 Polacy są przyjmowani brawami na Placu Czerwonym.

Jest rok 2017 w Polsce lądują pierwsi amerykańscy żołnierze bo boimy się Rosjan.

Czy ktoś wiei gdzie jest kres tego szaleństwa?

Roman może Ty masz jakiś pomysł? Bluzgi daruj sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

mirro nie pajacuj krótkowzrocznym patrzeniem w tył i rzuć wzrokiem nieco dalej.

 

rydzyk dobry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5565

 

Czyżby lewactwo zrozumiało że niema szans?

 

Oj zrozumiało , zrozumiało i dlatego nie chciało powtórzyć głosowania ;)

 

Kota nie znam, ale ta twarz jakaś znana. Jakieś takie ciepło, dobroć i uczciwość z niej emanuje  :D

 

Oczywiście masz na mysli oryginał?

 

 

@Romanek, nieszczęście ty moje! Podaj jakiś źródło które potwierdzi dochodowość kopalni. Oczywiście jako całego biznesu a nie dochodowość rozumiana jako przynoszącą dochód górnikom. :lol:

Bardzo chętnie porozmawiam o mojej propagandzie ni z d*py ni z lasu ale obawiam się że nie stać cię na jakąkolwiek merytorykę więc dyskusja będzie trudna. Jakkolwiek jestem otwarty na dyskusję jak zawsze.

Zacznijmy od tego.W statnim poście napisałeś m.in. że mój tok myślenia cie przeraża ale nic ponadto. Co cię konkretnie przeraża? 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3035

romus pochodzi ze slaskiego "wachocka" wiec jego posty trzeba czytac z przymrozeniem oka, on jest jak ten ecik z kawalow masztalskiego- szczegolnie jego dowcip o rentownych kopalniach jest przedni,moze by go opowiedzial hajerom z likwidowanych-przepraszam-wygaszanych kopalni.

 

widzieliscie skutki rosyjskiej propagandy i pieniedzy w niemczech-protestuja przeciwko przejazdowi wojsk amerykanskich, jeszcze pare lat i rosja w eu stanie sie wzorem panstwa prawa  i sprawiedliwosci.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6380

Damian dobre!

A tu w kestii podwózki Ossamy na Sylwestra.

comment_LeuZ30V67ruTQzw4IMMNcOyc2iLkKtJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Gdy trzeci dymek przeczytałem minęło z 3 sekundy za czym zacząłem się śmiać, dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5565

Stać cie na napisanie czegoś od siebie czy wolisz posługiwać się "pismem obrazkowym" jak na człowieka pierwotnego przystało :rolleyes:


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Nie tylko on jeden. Wielu tu jest takich.

 

Ale ja nie jestem oburzony, wręcz rozbawiony do łez, że stado baranów dało się dobrowolnie ostrzyc. To że pospolite młotki dały się wydymać to mnie nie dziwi, ale ludzie wydawałoby się inteligentni (tacy też tam są) jak Janda, Stuhr i inni dali się omamić, wydaje się dziwne. Tylko że tzw. celebryci nagle nabrali wody w usta i gdzieś ich wcięło, natomiast młotki próbują jakoś wybrnąć z tego totalnego blamażu z którego nie da się wybrnąć, robiąc z siebie idiotów większych niż są.

 

Jedni dali się nabrać przez kod innych nabrał i nabiera dalej Kaczyński. Przecież wy wierzycie mu, że niby jest z poza układu, z poza elit, że pis walczy z post komuną, że Kaczyński i PC nie uwłaszczali się na polskim majątku itd. Jakoś nie nazywacie się stadem baranów czy młotkami. A powinniście. 

 

W Polsce od roku nie ma opozycji ,prócz Kukiza to co POpaprańcy i Petruwiania pokazali ostatnio obnażyło ich całkowicie kłamstwa ,hipokryzja ,grzebanie w cudzych rzeczach ,ośmieszyli się totalnie ,chodzi im o rozróbe by Polskę pokazać z jak najgorszej stronyhttp://wmeritum.pl/poslanka-nowoczesnej-wysmiana-internecie-wypowiedz-o-ryszardzie-petru-zawodnik-ciezkiej-wagi-wideo/166632

 

Kukiz to nie opozycja to przystawka pisu. Ja wiem, że dla ciebie opozycja musi popierać rząd. Ale na świecie jest inaczej. Opozycja jak sama nazwa wskazuje jest w opozycji do rządu. Kukiz go popiera więc jest cichym koalicjantem lub przystawką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

szkoda palców żeby opisywać tego kogoś ze zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr778    33

Podobno ochrona prezesa kosztuje  1,1mln/rok .Nie przypominam sobie żeby jakiś inny lider partii chodził z obstawą.Czego on się tak boi?

Edytowano przez Piotr778

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

Nie tylko on jeden. Wielu tu jest takich.

 

 

Jedni dali się nabrać przez kod innych nabrał i nabiera dalej Kaczyński. Przecież wy wierzycie mu, że niby jest z poza układu, z poza elit, że pis walczy z post komuną, że Kaczyński i PC nie uwłaszczali się na polskim majątku itd. Jakoś nie nazywacie się stadem baranów czy młotkami. A powinniście. 

 

 

Kukiz to nie opozycja to przystawka pisu. Ja wiem, że dla ciebie opozycja musi popierać rząd. Ale na świecie jest inaczej. Opozycja jak sama nazwa wskazuje jest w opozycji do rządu. Kukiz go popiera więc jest cichym koalicjantem lub przystawką.

 

Gdzie to wyczytałeś? Z tego niezwykle merytorycznego źródła co zapodała ''nowosti'' o Toyocie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Podobno ochrona prezesa kosztuje  1,1mln/rok .Nie przypominam sobie żeby jakiś inny lider partii chodził z obstawą.Czego on się tak boi?

 

Ja widziałem Owsiak :P :P podobno boi się utraty swoich czerwonych spodni i że zostanie w samych gaciach ;)

Dobre pytanie czego On się boi http://niezalezna.pl/63124-wosp-zbiera-dzisiaj-kase-matka-kurka-punktuje-owsiaka-na-co-ida-pieniadze

B)

Edytowano przez staszek131415

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj