nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Bogdan675    1635

Drugi typ osób popierających KOD to idioci:

"...dla idiotów wszystko, co powie mainstream, jest niepodważalnym faktem i w ogóle nawet nie wymaga weryfikacji. Skoro taki np. Tomasz Lis mówi, że chodzi o obronę demokracji, to na pewno chodzi o obronę demokracji. Na pewno nie chodzi Lisowi o tych 5,5 mln zł wypłacanych mu rocznie przez utrzymywaną z abonamentu podatnika telewizję publiczną (93 tys. za każdy odcinek) - >>no bo gdyby chodziło Lisowi o pieniądze, to by na pewno powiedział, że chodzi mu o pieniądze. A skoro mówi, że chodzi o demokrację, to musi chodzić o demokrację<<".

 
15894681_1182536495199012_73694017342677

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po totalnej kompromitacji obecnego lidera KODofile muszą wybrać następcę .

Jeżeli wybór nastąpi zgodnie z duchem i ideologię KOD to nowym liderem zostanie Mazguła lub jeden z braci Szechter .


 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr778    33

Po totalnej kompromitacji Misiewicza i Piotrowicza w pisie nie było żadnych zmian na ich stanowisku zgodnie z duchem i ideologią pzpr-pis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5538

 

"...dla idiotów wszystko, co powie mainstream, jest niepodważalnym faktem i w ogóle nawet nie wymaga weryfikacji. Skoro taki np. Tomasz Lis mówi, że chodzi o obronę demokracji, to na pewno chodzi o obronę demokracji. Na pewno nie chodzi Lisowi o tych 5,5 mln zł wypłacanych mu rocznie przez utrzymywaną z abonamentu podatnika telewizję publiczną (93 tys. za każdy odcinek) - >>no bo gdyby chodziło Lisowi o pieniądze, to by na pewno powiedział, że chodzi mu o pieniądze. A skoro mówi, że chodzi o demokrację, to musi chodzić o demokrację<<".

 

...dla idiotów wszystko co powie PIS jest niepodważalnym faktem i nie wymaga weryfikacji Skoro taki Jarosław Kaczyński mówi że był pucz to był pucz. Na pewno nie chodzi mu o te dotacje ze skarbu państwa, synekury dla własnych działaczy czy dostęp do kasy państwa by płacić takim jak Rydzyk za poparcie. Oczywiście to wszystko opłacane z naszych podatków ale przecież nie chodzi o kasę a o ochronę demokracji "


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

Czas leci nieubłaganie zaraz kolejna miesięcznica Smoleńska. A ja całkiem zapomniałem o tej miesięcznicy.

 To kolejna miesięcznica niezakupienia śmigłowców.

 

15380582_1166443646772816_49350716562211

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr778    33

Zamiast śmigłowców będą różańce dla żołnierzy  te poświęci Rydzyk za parę mln a za zaoszczędzone pieniążki 500+ na pół roku i jakoś będzie do następnych wyborów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

Racja, lepiej już dać na ''obronę demokracji'' niech zadłużony na 100tyś. alimenciarz  kupi sobie jeszcze z 2 iPhony i kilka laptopów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zamiast śmigłowców będą różańce dla żołnierzy  te poświęci Rydzyk za parę mln a za zaoszczędzone pieniążki 500+ na pół roku i jakoś będzie do następnych wyborów.

 

Jak potrzebujesz śmigłowca to sobie kup ;):P

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5538

Racja, lepiej już dać na ''obronę demokracji'' niech zadłużony na 100tyś. alimenciarz  kupi sobie jeszcze z 2 iPhony i kilka laptopów.

Takie podejście zawsze mnie bardzo zastanawia.

Na KOD płacili dobrowolnie i Kijowski trochę kasy przytulił a najbardziej oburzeni są ci co grosza nie dali. :unsure:

W podatkach płacimy już przymusowo i banda przygłupów marnotrawi kasę na Rydzyka , przekop przez mierzeję czy jakies bzdurne pochody, pomniki, mrzonki o odbudowie stoczni czy hut albo na nierentowne kopalnie iduża część społeczeństwa się jeszcze z tego cieszy :blink: Jak okradają innych to źle a jak okradają mnie to wszystko OK. To jest dopiero zidiocenie :D


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

Ale ja nie jestem oburzony, wręcz rozbawiony do łez, że stado baranów dało się dobrowolnie ostrzyc. To że pospolite młotki dały się wydymać to mnie nie dziwi, ale ludzie wydawałoby się inteligentni (tacy też tam są) jak Janda, Stuhr i inni dali się omamić, wydaje się dziwne. Tylko że tzw. celebryci nagle nabrali wody w usta i gdzieś ich wcięło, natomiast młotki próbują jakoś wybrnąć z tego totalnego blamażu z którego nie da się wybrnąć, robiąc z siebie idiotów większych niż są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Poco  śmigłowce 

Gajowy   na drzwiach  od stodoły  będzie  latać  i nas obroni  z swoją  dubeltówką

:lol: :lol: :lol:

:D :D

:lol:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5538

Ale ja nie jestem oburzony, wręcz rozbawiony do łez, że stado baranów dało się dobrowolnie ostrzyc. To że pospolite młotki dały się wydymać  to mnie nie dziwi, ale ludzie wydawałoby się inteligentni (tacy też tam są) jak Janda, Stuhr i inni dali się omamić, wydaje się dziwne. Tylko że tzw. celebryci nagle nabrali wody w usta i gdzieś ich wcięło, natomiast młotki próbują jakoś wybrnąć z tego totalnego blamażu z którego nie da się wybrnąć, robiąc z siebie idiotów większych niż są.

Nie jesteś rozbawiony- ty się po prostu cieszysz i czerpiesz satysfakcję wpisując sie w prostacki triumfalizm kmiotów z PIS. Jak zwyzywasz i znieważysz to poprawisz sobie samoocenę? 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

Słyszałeś takie przysłowie?

Jak Kuba - Bogu, tak Bóg - Kubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5538

Słyszałem,  ale jakie ono ma zastosowanie do tej sytuacji?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

Jak to nie wiesz  jakie na zastosowanie? Po prostu biorę przykład  z was (młodych, wykształconych i pięknych) jeżeli tobie wolno zwracać się do mnie - ''prostacki triumfalizm kmiotów z PiS'' to dlaczego nie wolno nazwać mi kogoś ''pospolity młotek''

 

Jak Kuba - Bogu, tak Bóg - Kubie - łapiesz? bo prościej już się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr778    33

Do pełni szczęścia brakuje im tylko jeszcze  jakiś papier na Owsiaka w tv pzpr dwoją się i troją żeby orkiestrę zohydzić wczoraj nawet niedoszła prezydent z ramienia SLD obecnie zagorzała orędowniczka oraz beneficjetka dobrej zmiany  na etacie tvp info w programie "w tyle wizji" Magdalena Ogorek nie zostawiła na WOSP suchej nitki.

A gajowy podobno w szpitalu głowa go boli czy coś tam innego

Edytowano przez Piotr778

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5538

"Prostacki triumfalizm kmiotów z PIS" to odniesienie sie do zjawiska socjologicznego nie ad personam Jeśli  takowym się czujesz to faktycznie przytoczone przysłowie jast jak najbardziej na miejscu


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Słyszałem,  ale jakie ono ma zastosowanie do tej sytuacji?

 

Słyszałem że w poniedziałek mają ostrzyc resztę baranów co siedzą na sali sejmowej :P :P

Do pełni szczęścia brakuje im tylko jeszcze  jakiś papier na Owsiaka w tv pzpr dwoją się i troją żeby orkiestrę zohydzić wczoraj nawet niedoszła prezydent z ramienia SLD obecnie zagorzała orędowniczka oraz beneficjetka dobrej zmiany  na etacie tvp info w programie "w tyle wizji" Magdalena Ogorek nie zostawiła na WOSP suchej nitki.

A gajowy podobno w szpitalu głowa go boli czy coś tam innego

 

Ja bym tego zgromadzenia Orkiestrą nie nazwa co najwyżej cyrkiem bo Owsiak do klauna podobny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

I vice - versa ''pospolite młotki'' było do zjawiska socjologicznego nie ad personam. Tym bardziej że podkreślałeś że nie czujesz specjalnie sympatii do Kijowskiego co za tym idzie nie dałbyś  się wydymać. Niestety jeżeli te ''pospolite młotki'' tak cię zbulwersowały to śmiem twierdzić iż są jak najbardziej na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

No to mamy kolejną grupę w narodzie i tym razem "Emerytów przeklętych".

Jest już nawet strona  z poradami. Polecam lekturę, szczególnie najbardziej zacietrzewionym. Jak poczytają to może zrozumieją jakiego bubla pchnięto przed świętami.

http://www.igiifp.byethost12.com/index.html?i=1

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian2011    113

O czym tutaj dyskutujecie to małe piwo ,te pare groszy Kijowskiego inne sprawy to dziecinada ,Panstwo Polskie jest szalenie bogate i żadna partia czy Prezydent tego układu nie chcą zmienić ,dla emerytów kilka zł dodadzą a te prezesi państwowych spółek ,Misiewicze ,nikomu nie potrzebni gabinety polityczne inni cwaniaki biorą pensje dla robotnika emeryta abstrakcyjne ,dzisiaj czytam prezesowi tvp pensję podnieśli do ponad 50 tyś ,odprawa Rzeplinskiego to 320 tyś ,emerytura  jego ponad 20 tyś a cały tydzień o Kijowskiego 15 tyś miesięcznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr778    33

Bardziej chodzi o to że mówił że działa charytatywnie czyli kłamał.Podobnie jak Piotrowicz co aktów oskarżenia nie podpisywał też kłamał .

Szydło mówiła że szefem MON zostanie Gowin.Duda mówił że nie będzie notariuszem a Polskę stać na wszystko i budżet się nie zawali nie wiadomo czy to o tą samą Polskę co to w ruinie była mu chodziło.Długo tak można wymieniać ale kłamstwo jest kłamstwem a wszyscy wyżej wymienieni gdyby mieli odrobinę honoru odeszli by już dawno od korytka.

Edytowano przez Piotr778

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj