nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Piotr778    33

Przcież PIS obsadził górkę Urzędów Skarbowych i nie wierzę by ze szczególna uwagą nie śledzili faktur takich instytucji jak KOD.

 

W Tv pis to pewnie mieli rozkaz czekać na lepszy moment na ujawnienie tych rewelacji najlepiej dzień czy 2 przed planowanym marszem  jak to na niezależne media przystało.

Edytowano przez Piotr778

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Oczekuję przybycia 6 Króli u Cb pewnie już byli :P :P :P

Zostawili zioło na Nowy Rok? ;)

Zioła ci u mnie dostatek  - dziękuję za troskę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

Wow! Już wiecie jak główny juhas (pasterz owiec i baranów ) wspierał opozycję w strajku rotacyjnym?

Szusował na nartach w Austrii. Ci na sali naprawdę mogą poczuć się wyr.chani przez swoich przywódców. A do tego tyle obciachu sobie narobili swymi relacjami na pejsbuku.

W kategorii obciachu PIS jest nie do pobicia! Antoni , Pawłowicz, Błaszczak, Terlecki, Ziobro i oczywiscie jako wisienka na torcie Prezes Samozwańczy prawicowcy z lewicowym programem. To nie tylko obciach ale i zaburzenia osobowości spowodowane ciemnotą :blink:


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3038

moze  bys pokazal caly program- ogladalem na zywo wiec wiem co bylo dalej, same bzdety z jednej strony a dziennikarz onetu ktory ujawnil sprawe -przeanalizowal  ze strony prawnej i do niczego nie mozna sie przyczepic-wszystko bylo "lege artis" . od strony moralnej to inna sprawa, ale jesli 20 letnia corka jacka kurskiego moze przekazac 40 tys na kampanie wyborcza solidarnego ziobra- to nie ma sie co dziwic ze tak wyglada uczciwosc w polskiej polityce,  zreszta to polska[ i calego swiata] norma .

 

interesuje sie polityka od 30 lat i zawsze tak bylo i nie wiem z czego sie bierze ta moralna wyzszosc pisuarow - pamietajcie ze wiekszosc z nich od 28 lat[spora czesc jeszcze dluzej] jest w polityce i nie takie rzeczy robila ,kijowski przy nich to wzor uczciwosci,

 

jednego tylko szkoda tego 1,2 mld co roku wydawanego na nauke religii, do konca szkoly sredniej macie ok 1000 godz religi a takiej podstawowej rzeczy nie wiecie- nie bylo zadnych krolow, co najwyzej czarodzieje lub medrcy ze wschodu czyli syrii czy iraku - gdyby dzisiaj przybyli np do polski to domyslam sie jak byscie ich witali. :D . nie wiadomo ilu ich bylo -z jednej ewangelii[mam nadzieje ze wiecie co to jest i potraficie znalesc  w ktorej] wiadomo ze przyniesli 3 dary, nie znane sa ich imiona , a napis K+M+B to napewno nie sa inicjaly ich wymyslonych wieki pozniej imion..........


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Dlatego pytałem Agresta jakie litery pisze na drzwiach. Christus Mansionem Benedicat (Niech Chrystus błogosławi temu domowi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

 

 

interesuje sie polityka od 30 lat i zawsze tak bylo i nie wiem z czego sie bierze ta moralna wyzszosc pisuarow - pamietajcie ze wiekszosc z nich od 28 lat[spora czesc jeszcze dluzej] jest w polityce i nie takie rzeczy robila ,kijowski przy nich to wzor uczciwosci,

 

Czym gorszy dziad tym ma wieksze ambicje i mniemanie o sobie. Stare powiedzenie mówi "Jak dziad odżyje to cię kijem obije" :P


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

W kategorii obciachu PIS jest nie do pobicia! Antoni , Pawłowicz, Błaszczak, Terlecki, Ziobro i oczywiscie jako wisienka na torcie Prezes Samozwańczy prawicowcy z lewicowym programem. To nie tylko obciach ale i zaburzenia osobowości spowodowane ciemnotą :blink:

 

Tylko ta  ciemnota  jako pierwsza  w Historii ,,wolnej Polski,,  ma rząd  większościowy

A  twoja  gwiazda jaśnista  sepleniąca nawet  progu wyborczego nie zdołała  osiągnąć

:lol: :lol: :lol:

:lol: :lol:

:lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

Od zawsze ciemnota stanowiła większość dlatego demokracje jest systemem ułomnym. Głos idioty i normalnego wart jest tyle samo

 

Czekam jak zaraz PIS powie ze sukcesy Stocha i Zyły to efekt dobrej zmiany a hymn zagrany za wolno to austriacki spisek i prowokacja :lol:

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25504

jacus - ale my to wszystko wiemy, że od strony prawnej wszystko było ok. Tylko o tą moralność może chodzić i ja np będąc jakąś niezbyt zamożną osobą, gdybym uwierzył organizatorom, że zagrożona jest demokracja i przekazał jakieś datki, to poczułbym się jak by mi w gębę napluto i w konia zrobiono. Choć zdaję sobie sprawę, że jest wielu tak otumanionych, że nawet i ostatni grosz gotowi są oddać 

 

 

 

 

 

 

interesuje sie polityka od 30 lat i zawsze tak bylo i nie wiem z czego sie bierze ta moralna wyzszosc pisuarow - pamietajcie ze wiekszosc z nich od 28 lat[spora czesc jeszcze dluzej] jest w polityce i nie takie rzeczy robila ,kijowski przy nich to wzor uczciwosci,

 

 

Jednym słowem marzysz jak  Holland - żeby było tak jak było  :D

Jeśli myślisz, że odkryłeś Amerykę twierdząc, że politycy od lat nas okradali to się mylisz. To też wiemy od lat. Wiemy też, że przed kamerami się kłócą, a później razem balują. 

Co do lekcji religii to również uważam, że jest jej za dużo i zbyt mocny nacisk jest kładziony. Pamiętam jak za czasów mojej edukacji religia była takim luźnym przedmiotem, aż w liceum przyszedł "młody gniewny" ksiądz i próbował nas chyba całego prawa kanonicznego nauczyć. Jego klasówki i wymagania przyniosły odwrotny skutek, bo większość się mocno zbuntowała przeciwko niemu.  Moja najgorsza ocena na maturalnym świadectwie to dst z religii. Tak więc co za dużo to nie zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtekd    2108

Lewacy którzy z uwielbieniem wsłuchiwali się w każde słowo Kijowskiego i Petru teraz rozszarpują ich truchła jak hieny cuchnącą padlinę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25504

Od zawsze ciemnota stanowiła większość dlatego demokracje jest systemem ułomnym. Głos idioty i normalnego wart jest tyle samo

 

Czekam jak zaraz PIS powie ze sukcesy Stocha i Zyły to efekt dobrej zmiany a hymn zagrany za wolno to austriacki spisek i prowokacja :lol:

 

Czyli obecnie demokracja jest zagrożona bo normalni doszli do władzy, a idioci jakimś sposobem zrozumieli, że ich głosy są mniej warte i dlatego wychodzą na ulicę? Chcą powrotu demokracji i zrównania idiotów z normalnymi? O to Ci chodzi? :D  :D  :D

 

 

Z tym hymnem to widzę, że masz już swoje spostrzeżenia, ale nie godzi Ci się głośno mówić, że tak myślisz i czekasz, aż ktoś z oponentów to stwierdzi, a wtedy będziesz mógł sobie poużywać??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

My tu gadu,gadu a eksperci z tytułami naukowymi piszą ekspertyzy. :blink:

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/opinia-prof-grzegorza-gorskiego-dla-parlamentu/npk26mm

maso.gif

Krótko mówiąc - Komuno wróć!

Coraz więcej podobieństw do znienawidzonego przez PIS systemu.

 

Agrest - ci co dawali datki niech mu napluja w pysk. Mnie osobiscie guzik obchodzi czy brał czy nie bo grosza tam nie dałem. Wydaje mi się że Kijowski starsznie PIS uwierał, bo nagonka w TVPis jest niezwykle intensywna


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Nagonkę  rozpoczął  łonet  

Ale  jak widać  KODomici  zaczynają  się  gryźć jeszcze trochę  a przejdą  do  lamusa

:lol: :lol: :lol:

:D :D

:lol:

Jasna  opozycja

https://www.youtube.com/watch?v=hgyv_Nc-YXg     

 

Jasnogród z PO 

https://www.youtube.com/watch?v=EBKY39zOWQs    

 

 

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

Czyli obecnie demokracja jest zagrożona bo normalni doszli do władzy, a idioci jakimś sposobem zrozumieli, że ich głosy są mniej warte i dlatego wychodzą na ulicę? Chcą powrotu demokracji i zrównania idiotów z normalnymi? O to Ci chodzi? :D  :D  :D

 

Demokracja nie jest zagrożona ( mam taką nadzieję ale jako ustrój jest ułomna więc jest mi to  obojętne ) 

Jak pisałem , ciemnoty jest większość, głos idioty i normalnego wart tyle samo a z tego wynika że w demokracji ciemnota dokonuje wyborów. Jako socjalista będziesz pewnie udowadniał że PIS jest lepszy od PO a ja twierdzę że to bezcelowy spór bo to jedna i ta sama swołocz

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25504

Nie  mam zamiaru nic udowadniać, bo jak już pisałem w przyszłości poprę inną partię. Liczę, że kiedyś PSL się otrząśnie i może zacznie reprezentować interesy polskiej wsi. Choć jeszcze długo na to się nie zanosi. Obawiam się, że do głębokiej przemiany tej partii potrzebne jest zejście poniżej progu 5 % w przyszłych wyborach i budowa struktur od zera.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

W przypadku KOD ciężko ustalić faktycznego "przeciwnika" bo struktury są raczej płynne. Pokazał się Kijowski i może jeszcze ze dwie osoby a reszta  przychodzi i odchodzi w miarę potrzeby. 

Ja  myślę że Macierewicz powinien ideę Obrony Terytorialne oprzeć na sposobie działania KOD. Wspólny cel, wspólny przeciwnik, proste sposoby powiadamiania, każdy robi co  może. Jak poobserwuje to może coś zrozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Francuz  mówi  jak jest

No patrzcie  w Polskim Parlamencie nie można klaskać dobre

A to ciekawe  że  schultz nic nie mówi  o tym że Polska

Najjaśniejsza  Opozycja 

Mordy  darła w Sejmie

A teraz dostała tam  obstrukcji

Przecież  to niezgodne z regulaminem

:lol: :lol: :lol:

:lol: :lol:

:D

 

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25504

Czekam jak zaraz PIS powie ze sukcesy Stocha i Zyły to efekt dobrej zmiany a hymn zagrany za wolno to austriacki spisek i prowokacja :lol:

 

Pozwoliłem sobie drugi raz zacytować Twój post bo właśnie przeczytałem świetny komentarz.

Otóż

Kamil Stoch wygrał, bo ma Żyłkę do skakania i Kota na punkcie skoków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie  mam zamiaru nic udowadniać, bo jak już pisałem w przyszłości poprę inną partię. Liczę, że kiedyś PSL się otrząśnie i może zacznie reprezentować interesy polskiej wsi. Choć jeszcze długo na to się nie zanosi. Obawiam się, że do głębokiej przemiany tej partii potrzebne jest zejście poniżej progu 5 % w przyszłych wyborach i budowa struktur od zera.

 

PSL MUSI się pozbyć starego betonu ze swoich szeregow ale to może jeszcze dwie kadencje potrwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Pozbycie się betonu nic nie zmieni. Nie ma szans na partię która będzie w pełni partią chłopską, ludową albo wiejską. Po prostu taka partia nie ma szans na zgarnięcie odpowiedniej ilości elektoratu. Sama wieś dziś jest niejednorodna i wymieszana w interesach, sposobie uzyskiwania dochodu. Wieś to już nie "konia batem".

Przez ostatnie lata PSL wmawiano że jest partią rolniczą a ona sama bardziej zwracała się w stronę miasta.

Nie będą reprezentować interesów polskiej wsi bo to drażliwy temat. Kość niezgody to choćby dopłaty unijne czy programy dofinansowania zakupu maszyn. Co jakiś czas podnosi się wrzask ile to pieniędzy dostaje rolnik i jeszcze narzeka. Szansą byłyby silne organizacje rolnicze i jarzący minister. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj