nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Gość   
Gość

Kota nie mam więc takie podejrzenia mi nie straszne. By się dowiedzieć kogo z sejmu wyrzucają. A raczej kto kłamał, że wyrzucali czy tam z kim Tusk walczył musisz się cofnąć stronę czy dwie do tyłu.

Lepszy taki facet co dorobił się majątku i honorowo oddał żonie. Chociaż nie wiemy ile. Niż taki, który udaje, że niczego się nie dorobił, nie ma konta w baku, nie ma prawka. I nawet nie ma go z kim nakryć bo kot zostaje w domu.

 

Czyli taki jak Kijowski :P :P  ale jemu ewnie niedługo obrożę zalożą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Możesz jaśniej? Kijowski nie ma prawka, konta w banku? Czy może oddał cały majątek żonie?

Górski jest debeściak. Umie zrobić kabaret z kulturą i na poziomie. A to prostactwo co wkleił @karolr2. No cóż każdy ogląda rozrywkę na swoim poziomie. 

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Gdybyś jeszcze ty umiał prowadzić rozmowę z kulturą i na poziomie to też byś był debeściak a tak......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Możesz jaśniej? Kijowski nie ma prawka, konta w banku? Czy może oddał cały majątek żonie?

Górski jest debeściak. Umie zrobić kabaret z kulturą i na poziomie. A to prostactwo co wkleił @karolr2. No cóż każdy ogląda rozrywkę na swoim poziomie. 

 

Za to ma 85 tysi długu alimentacyjnego a to mu zapewni kaganiec do końca życia :P :P :P

Petru i jego grupa utracili poparcie na wiosnę Nowoczesna przejdzie do histori jak Palikociarnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
Piotr778 -   bardzo  fajne  dałem subka  i  na pewno  każdy  odcinek  Ucha  prezesa  obejrzę :) :)

 

staszek131415 -  może  znajdzie  sponsora    i mu  spłacą  długi  alimentacyjne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

@karolr2 zważywszy na to co bawi mnie a co ciebie. To do mojego poziomu jeszcze bardzo ci daleko. W końcu mi wulgarny prostacki montaż humoru nie poprawia. A tobie jak sam piszesz tak. Więc sam widzisz na jak bardzo niskim poziomie się znajdujesz. Daruj sobie więc te uwagi na temat mojej rozmowy i poziomu.

Staszek Kijoski ma długi alimentacyjne i niech go zamykają czy tam obroże dają. Co mnie to obchodzi. Ale w tekście który zacytowałeś nie było o nim ani słowa. To był komentarz do tekstu @Alamo. A on zdaje się pisał o Petru. Ale nie pierwszy raz dałeś przykład, że ciężko ci zrozumieć o co w rozmowie chodzi. I walisz komentarze od rzeczy pod cytowanymi wypowiedziami innych.

Co do poparcia to jak pisałem. Rzekoma utrata poparcia przez opozycję to wasze pobożne życzenia. Na razie to chyba bardziej pis traci. Notowania opozycji się wahają raz w tą raz w tą. Ale nie wydaje mi się by nastąpił taki spadek by do wiosny przestali istnieć.

 

http://www.parlamentarny.pl/sondaze/

 

We wszystkich sondażowniach widać, że z 38 czy 40 % poparcia dla psu z połowy zeszłego roku dawno śladu nie ma. Nawet rządowy CEBOS daje już 35 %. PO i N mają się na jakimś tam poziomie. I widać też, że odradza się lewica. Tak więc przyszłe samodzielne rządy pis oddalają się. Pozostanie jak już ciężka i trudna koalicja z Kukizem. A ten się do odpowiedzialności nie pali. Woli wygodnie siedzieć i krytykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak dla Ciebie są wiarygodne takie osoby jak Petru to gratuluję zreszto ty komunista jesteś to kogo byś niał popierać :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

@karolr2 zważywszy na to co bawi mnie a co ciebie. To do mojego poziomu jeszcze bardzo ci daleko. W końcu mi wulgarny prostacki montaż humoru nie poprawia. A tobie jak sam piszesz tak. Więc sam widzisz na jak bardzo niskim poziomie się znajdujesz. Daruj sobie więc te uwagi na temat mojej rozmowy i poziomu.

Staszek Kijoski ma długi alimentacyjne i niech go zamykają czy tam obroże dają. Co mnie to obchodzi. Ale w tekście który zacytowałeś nie było o nim ani słowa. To był komentarz do tekstu @Alamo. A on zdaje się pisał o Petru. Ale nie pierwszy raz dałeś przykład, że ciężko ci zrozumieć o co w rozmowie chodzi. I walisz komentarze od rzeczy pod cytowanymi wypowiedziami innych.

Co do poparcia to jak pisałem. Rzekoma utrata poparcia przez opozycję to wasze pobożne życzenia. Na razie to chyba bardziej pis traci. Notowania opozycji się wahają raz w tą raz w tą. Ale nie wydaje mi się by nastąpił taki spadek by do wiosny przestali istnieć.

 

http://www.parlamentarny.pl/sondaze/

 

We wszystkich sondażowniach widać, że z 38 czy 40 % poparcia dla psu z połowy zeszłego roku dawno śladu nie ma. Nawet rządowy CEBOS daje już 35 %. PO i N mają się na jakimś tam poziomie. I widać też, że odradza się lewica. Tak więc przyszłe samodzielne rządy pis oddalają się. Pozostanie jak już ciężka i trudna koalicja z Kukizem. A ten się do odpowiedzialności nie pali. Woli wygodnie siedzieć i krytykować.

 

Od dłuższego czasu pokazujesz swój poziom :) ale dobrze że jesteś mamy niezły ubaw z ciebie.. Pisz więcej bo nie złe jaja z ciebie są :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Gdybym był komunistą popierał bym pis. W końcu to pis ma teraz najbardziej lewicowy program społeczno gospodarczy. To wśród posłów pis jest najwięcej byłych członków pzpr. To pis chce wrócić do systemu szkolnictwa rodem z prl. To w pisie jest prokurator stanu wojennego, który ścigał opozycjonistów. No i w końcu to pis dał furtkę byłym ubekom i esbekom. Aby ci zachowali emerytury. Dając im dziury w prawie zapisane w nowej ustawie. Takie jak możliwość zachowania emerytury gdy było się członkiem tych służb przez krótki czas. Krótki jak wiadomo to pojęcie względne. Rok, da a może dziesięć. Jak ktoś był dobrym esbekiem to też może się starać o nie zmniejszenie emerytury. No i sama ustawa jest nie konstytucyjna co przyznało biuro legislacyjne senatu. A więc esbecy łatwo wygrają z państwem w sądach. Bo w konstytucji zapisano domniemanie niewinności. Ustawa o emeryturach zawiera domniemanie winy zbiorowej. Więc sam widzisz gdzie są dzisiaj komuniści. I kto na tych komunistów z pisu głosuje.

@karolr2 widać niezłą desperację w twoich postach. W dyskusji ze mną jesteś bez szans. To chociaż se takie pierdolamento popiszesz.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

ha ha takich jak ty się zwalcza nie wolno z nimi dyskutować z takiego założenia wychodzę. Kompromituj się dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Rozumiem, że uważasz, że nie wolno ci ze mną dyskutować. Bo jakie kolwiek próby podjęte z twojej strony kończą się kompromitacją. Co dobitnie tutaj pokazujesz. Zero merytorycznych argumentów tylko w koło to samo powtarzasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

hehehe   Totalna opozycja  się   sypie

Jarek  jest  geniuszem 

:D :D :D

:D :D

:D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6380

A to się dzisiaj poseł Krasulski przed kamerami wyżalił że takie represje go spotkały. To on nie chciał na robotników jechać a teraz go błotem obrzucają. Czyżby nowy kombatant się szykował? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

Rozumiem, że uważasz, że nie wolno ci ze mną dyskutować. Bo jakie kolwiek próby podjęte z twojej strony kończą się kompromitacją. Co dobitnie tutaj pokazujesz. Zero merytorycznych argumentów tylko w koło to samo powtarzasz.

 

Rozumiem ze twoje merytoryczne argumenty pochodzą z radia Erewań (czyt. TVN,GW, NEWSWEEK i inne) To jak to w końcu było z tą nową Toyotą za 2mln. zakupioną specjalnie dla Dudy i specjalnie na wypady narciarskie? Jakoś dziwnie zamilkłeś na 2-3 dni po ujawnieniu tych sensacyjnych informacji. Jak się później okazało Toyota nie była nowa tylko 2-letnia nie zakupiona dla Dudy tylko dla Komorowskiego, nie na wypady narciarskie Dudy tylko to Komorowski jeździł w góry, na narty czy na Suwalszczyznę do letniskowego domku w Budzie Ruskiej.

 

Proszę o merytoryczne sprostowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr778    33

przecież hubertuss sprostował to nieporozumienie a ty wracasz do tematu jak wiadomości  k**ewskiego które  co dzień puszczają wypowiedź mazguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

A co tu dużo prostować gazeta która czytałem podała nie prawdzie informacje. Nie był to Newsweek ani Wyborcza. To tak jak z tymi kanapkami co to niby opozycja miała zamówić a wyszło, że Kuchciński zamówił. A ilu z was tutaj pisało, że opozycja nawet kanapki sobie zamówiła. Zdarza się i tyle.

Wracając to Toyoty BOR za po był chociaż mądrzejszy. Bo jak trzeba to wozili vipa odpowiednim sprzętem do konkretnych warunków. Pis wymienił kadrę w borze. I o mało nie doszło do tragedii. Bo nie odpowiednie auto nie mogło podjechać pod stację wyciągu i prawdopodobnie przy kilku krotnym braniu podjazdu z rozpędu uszkodzeniu uległa opona. Tak czy tak pisowi na dobre nie wyszło. Bo auta dla Dudy co prawda nie kupili. Ale jak go o mało nie zabili to dopiero rozumu nabrali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

Do radia Erewań dzwoni słuchacz z USA z pytaniem

- czy inżynier może sobie kupić u was za wypłatę nowy samochód?

Odpowiedz radia;

- za to u was biją murzynów

 

Ot cała twoja słynna merytoryka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25488

Ale żenada -  jak nie można doj**ać pisowi to chociaż można pochwalić PO. 


Ale żenada -  jak nie można doj**ać pisowi to chociaż można pochwalić PO. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Zauważ, że ja zrobiłem i to i to. Jak to piszesz doje pisowi, że omal Dudy nie zabili bo nie umieli dobrać auta do warunków. I pochwaliłem po, że rubli to dobrze. A wy się burzycie bo jak widać pomimo podania błędnej informacji i tak potrafię pis skrytykować. I to trafnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4599

 

hehe morze w kocu przeżycie na oczy 8 lat rządów po przed Tuskiem mu jeździliśmy do Czech na zakupy było tanio 

straszny skok milowy zrobili lub my dzięki Tuskowi kroki w wstecz

 

teraz oni nas okupują  

niema jak niemieckie media  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  Centrolewicowy????????? ta partia przegrała 2010 roku 

teraz jest centroprawicy grupie wyszehradzkiej :D  dziękujemy niemieckie media   :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

He he dobre nie jest za pisem ale jest z pisem a wszędzie w koło kur.. i złodzieje

 

k**wy krzywonos a złodzieje tusk schetyna bronek 

 

 

wrzutka platfusa co chciał dać na każde dziecko szczyt hipokryzji ???

Jak się nie wie co robić to się robi cokolwiek. Idealnie to odzwierciedla twoje pisanie. Ja piszę że młody Morawiecki jest pejsaty a ty że nie po ojcu  więc podaje zasady dziedziczenia żydostwa po matce. W ramach kontynuacji dyskusji wlepiasz link o przyznawaniu żydom paszportów :blink:Yyyy coś wypiłeś czy jak?

To że palił kukłę żyda nie znaczy że nie jest żydem chociaż Kornela o to nie podejrzewam. Jarosław K pluje na socjalistów i lewice a sam jest bolszewizujacym narodowym socjalistą.  

Kim był Kornel nie jest istotne. Ważniejsze jest kim jest teraz i co opowiada. To że mieni sie prawicowcem z automatu nim go nie czyni tym bardziej ze poglady ma z pogranicza komunizmu i anarchii.

Czytam te prawicowe opinie https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/02/13/rzady-zydow-w-polsce-mateusz-morawiecki/   

i czytam  http://www.bankier.pl/forum/temat_rzady-zydow-w-polsce-mateusz-morawiecki,20216961.html  i czytam  https://prawy.pl/11798-kornel-morawiecki-kolejny-falszywy-idol-srodowisk-katolickich/

 

Wczoraj wklejałem jak prezydent Nowej Soli przejechał sie po 500+ ale żaden "prawicowiec" nie podjął tematu. Facet jest kojarzony z Nowoczesną która to jest zwana lewactwem a najlepiej grosza by nierobom nie dał.

Jak koledzy "prawicowcy" godzą lewactwo Nowoczesnej z jej postawą anty socjalną 

szkoda ze te twoje linki pewnego autora pro rosyjskiego http://alexjones.pl/aj/aj-polska/aj-publicystyka/item/70707-dr-zbigniew-kekus-prosi-o-azyl-polityczny-w-rosji

 

poczytaj o nim twoim autorze zbigniew-kekus


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5565

Widać lepszy centrolewicowy jak nasz lewicowo bolszewicki :P

Kiedy w końcu będzie lepiej jak drugi budzet za rządów PIS uchwalony z założeniem rosnącego deficytu?

 

Co ma pro rosyjskość do antysemityzmu? Czy to się aby nie kłuci?

Zresztą pro rosyjski autor publikujacy w prawicowych mediach? Daj im znać bo pewnie nie wiedzą :D

Na młodego Morawieckiego to spojrzeć wystarczy i wszystko jasne :D Michnik bis


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj