nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

wojtekd -   jeżeli to  co  ta  aktorka  powiedziała w  Nocniku    to prawda,  to  jest to najlepszy dowód  na to  że   poparcie  dla  KOD  to  margines  społeczny  :D :D :D

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Jakoś obrońcy opozycji zamilkli jednak wyjazd był prywatny choć pozycje były różne ;) czyżby były to początki Pomroczności Jasnej :P :P :P Podobno Mucha \ na koniec striptiz zrobiła na fotelu marszałka może ktoś potwierdzi bo niby ocenzurowali ;)

Lepszy striptiz Muchy niż Pawłowicz :blink:

 

@grzen - zawsze mogą powiedzieć że 500+ jest finansowane z poprawy ściągalności Vat nie dodając że na służbę zdrowia i np armię Antoniego sfinansują z pozyczonych pieniędzy. Miarodajna jest wielkość dziury budzetowej a nie bajania z jakiego źródła są pieniądze na konkretne cele. 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Się zmniejszyła się z 54,7 do ponad 59 mld Pln :P

No chyba że miałeś na mysli Pawłowicz ale nie wiem skąd masz takie informacje :D


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

 

Zapomniałeś  już  jak  matki  spały  w sejmie   bo protestowały  ?????

Walczyły   z tuskiem

Wyłącz  TyVN  włącz  myślenie !!!!!!!

 

To, że ktoś spał w sejmie to nie znaczy, że Tusk z nim walczył. O czym pisał @grzen. Matki protestowały i kasę dostały.

 

http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/donald-tusk-walczy-z-rodzicami-niepelnosprawnych-dzieci/mh91p1z

 

Jakoś w tekście nie widać by protestujących pałowali czy wyrzucali z sejmu siłą

 

Jakoś obrońcy opozycji zamilkli jednak wyjazd był prywatny choć pozycje były różne ;) czyżby były to początki Pomroczności Jasnej :P :P :P Podobno Mucha \ na koniec striptiz zrobiła na fotelu marszałka może ktoś potwierdzi bo niby ocenzurowali ;)

 

A czym tu się podniecać? Poleciał sobie z laską na wczasy. Medialnie to wtopa. Ale i tak lepiej na niego zagłosować niż na pis.

 

@hubertus  tak słowo'' prawie'' to jest dużo ale nawet gdyby połowe to i tak jest ok, a tusk nic im nie dał tylko perfidnie szfanc obiecał więc to nie są bzdury

 

Słowo prawie pozwala dowolnie interpretować sens wypowiedzi lub sumy. A co Tusk im dał to masz w linku powyżej. Więc nie brnij w te bzdury.

 

hubertusa nie przekonacie wyznaje zasade kłamstwo powtarzane tysiąc razy staje się prawdą

 

Weź to jakoś uzasadni. Bo ja przed chwilą udowodniłem, że strajkujące w sejmie kobiety podwyżkę świadczeń dostały. Choć niektórzy kłamali, że nic nie dostały, czy, że Tusk z nimi walczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zaczynam się obawiać o przyszłość naszego narodu. Wielokrotnie powtarzałem że pis nie jest moją wymarzoną partią, wręcz partią podstępnych manipulatorów i komunistów. Jednak wedle mojej oceny była jedyną z możliwych do wyboru, która mogłaby piastować stanowisko bata na pozostałe tajne układy, konszachty i matactwa.

 

Obraz dzisiejszej opozycji która niknie w oczach jest niczym względem tego jak jej niefrasobliwe i wrażeniowe poczynania wzmacniają poparcie pis-u. Jeśli tak dalej pójdzie pis w następnych wyborach ma większość konstytucyjną. I to nie będzie śmieszne, bo wtedy stracimy gwarancje że pis bezinteresownie chce dobra wszystkich polaków a zwłaszcza biednych. Mogą przestać liczyć się z obywatelami i powrócą czasy heroda tuska w wydaniu cesarza jarka.

 

Pis miał osłabić układ zamknięty, aby zrobić miejsce dla innych, obywatelskich partii, ale przez tych POpapranych i Nawiedzonych ludzi w następnych wyborach zmiecie wszystkich ze sceny politycznej i to z hukiem :wacko:  

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Jesli komunisci to jakim cudem maja być batem na układy? :P

A kogo obchodzą biedni? Niech się biora do roboty by zmienić swój byt. Myslisz że biedni bedą sie martwić o bogatych?

Nastepna obywatelska partia = kolejni socjaliści u złoba. 

Uwierz w ludzka naiwność i głupotę! W 2015 nie głosowali za PIS a przeciw PO. w 2019  będą głosować za kimkolwiek byle tylko przeciw PIS

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Po pierwsze opozycja nie niknie. Poparcie jest jakie jest. Ale nie zmniejsza się jakoś drastycznie.

Po drugie jak może obalić układ zamknięty partia będąca od lat częścią tego układu. Przecież Kukiz 1 5 i Nowoczesna to właśnie partie z poza układu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr778    33

Spokojnie za 3 lata jeszcze dużo się wydarzy po obu stronach a większośc konstytucyjna wcale im nie potrzebna nawet teraz mają piotrowicza on im napisze każdą ustawę "zawłaszczającą" co jeszcze niezależne w tym kraju a julia L4 przyklepie lub ustawi w kolejce do rozpatzenia za 4 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jesli komunisci to jakim cudem maja być batem na układy? :P

 

Nie w każdej piaskownicy panuje spokój i nieraz pod blokiem trzeba pobudować dwie aby nie dochodziło do spięć.

Jednak to nie rozwiązuje problemu bo walka będzie trwać nadal z tym że zamiast w ramie piaskownicy to na placu po między nimi.

 

Hubertus co pewien czas mam styczność z bardzo wieloma ludźmi, zobacz nieraz jestem przy kompie cały dzień aż do późnej nocy, a niekiedy otwieram wszystkie okna przeglądarki tylko na chwilę wieczorem.

 

Jak na razie nie złomni w swych przekonaniach są mieszkańcy dolnego śląska. Jednak stolica już ma serdecznie dość POpaprańców i bardzo często są to ludzie którzy nie dostrzegają jakiś ułomności w dotychczasowych rządach PO gdyż wszelkie afery i matactwa oraz kradzieże dokonywane przez panujące rządy uważają za rzecz nieuniknioną wręcz normalną, jest to były elektorat PO który został bez kandydatów. Ty masz sondaże ja rozmawiam z ludźmi, możesz twierdzić że jest to mało miarodajne bo nawet ich setki nie ma od listopada do teraz, ja zauważam zmiany w przekonaniach ludzkich. 

 

EDIT: Sprzedaję odkurzacze i pościel z australijskiej wełny jak coś :D

Edytowano przez damianzbr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

 

EDIT: Sprzedaję odkurzacze i pościel z australijskiej wełny jak coś :D

To faktycznie 500+ musi w tym biznesie napedzać popyt ;)


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Po pierwsze opozycja nie niknie. Poparcie jest jakie jest. Ale nie zmniejsza się jakoś drastycznie.

Po drugie jak może obalić układ zamknięty partia będąca od lat częścią tego układu. Przecież Kukiz 1 5 i Nowoczesna to właśnie partie z poza układu.

 

Kto stworzył nowoczesną jak nie układ? Partie o której nikt nie słyszał a wystartowała z 11% poparcia.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

No właśnie . Kto konkretnie?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Jeśli Nowoczesną stworzył układ. To co powiedzieć o pisie, pc, Kaczyńskim. Który od 1989 r jest częścią układu i elit. Pis nie za bardzo może rozbić obecny układ zamknięty. Bo masa jego członków jest w ten układ uwikłana. Będąc od lat w polityce. I często mając rożne nie rozliczone sprawki na sumieniu. A najlepszym przykładem tu jest Kaczyński z Telegrafem, Srebrną, pracą w kancelarii Bolka i wieloma innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

Kiedyś moja żona z koleżankami stworzyły układ. Najpierw wypiły kawę i pogadały apotem zorganizowały kiermasz świąteczny. Układ był kryminogenny ponieważ obracały pieniędzmi które przeznaczyły na potrzeby szkoły podstawowej.

Wszędzie jest jakiś układ i tylko dzięki temu większa grupa może realizować cele. Jeżeli nie ma tego wspólnego mianownika to będzie tylko walka o przywództwo. 

Pracodawca zawiera umowę, układ z pracownikiem że będzie mu płacił w zamian za wykonaną pracę. No chyba że jest to wersja typu, on udaje że nam płaci a my udajemy że pracujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

To, że ktoś spał w sejmie to nie znaczy, że Tusk z nim walczył. O czym pisał @grzen. Matki protestowały i kasę dostały.

 

http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/donald-tusk-walczy-z-rodzicami-niepelnosprawnych-dzieci/mh91p1z

 

Jakoś w tekście nie widać by protestujących pałowali czy wyrzucali z sejmu siłą

 

 

 

Obejrzyj sobie  filmiki które  wkleiłem   co te  kobiety  mówią  tam 

One tam walczyły   o swoje interesy 

Tusk  dopiero po kilku  dniach  przyszedł  do nich   jak się  zaczęło  robić  głośno 

Nakłamał  w Kampanii  tym  matką  i potem dalej  kłamał  aż  w końcu  matki  powiedziały  dość   Kłamcy

 

Rysiu  rok zaczął  od  wpadki  a wy ???

https://www.youtube.com/watch?v=sbvJpK70zRk      

 

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

@marekfarmer ty rozumiesz co czytasz? @grzen napisał, że to Tusk walczył z kobietami. A to jest różnica. Oczywiście, że kobiety walczyły o swoje I podwyżkę dostały. Ale rząd ani Tusk z nimi nie walczył. Siłą nikogo z sejmu nie wyrzucał. Już raz to pisałem. Szkoda, że nie załapałeś.

Co do Petru medialnie to wtopa. Ale spędził Sylwestra z w sumie niezłą laską. Może i było riki tiki tak. A Kaczyński z kim spędzał Sylwestra? Z kotem? Było riki tiki tak?

@mirro mi się układ kojarzy z kompromitacją poprzedniego rządu pis. Wtedy to szukano jakiegoś układu. Co spowodowało, że zaczęto ten rząd wyśmiewać. Bo nigdzie układu nie znaleziono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzen    199

Jeśli Nowoczesną stworzył układ. To co powiedzieć o pisie, pc, Kaczyńskim. Który od 1989 r jest częścią układu i elit. Pis nie za bardzo może rozbić obecny układ zamknięty. Bo masa jego członków jest w ten układ uwikłana. Będąc od lat w polityce. I często mając rożne nie rozliczone sprawki na sumieniu. A najlepszym przykładem tu jest Kaczyński z Telegrafem, Srebrną, pracą w kancelarii Bolka i wieloma innymi.

 

nowoczesną stworzyła PO   aby po upadku platwormy było gdzie dupe wsadzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

Nie wtrącam się w życie prywatne ale nie chcę by Polską rządził facet, który przepisuje majątek na żonę, a potem daje się nakryć z blondynką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kiedyś moja żona z koleżankami stworzyły układ. Najpierw wypiły kawę i pogadały apotem zorganizowały kiermasz świąteczny. Układ był kryminogenny ponieważ obracały pieniędzmi które przeznaczyły na potrzeby szkoły podstawowej.

Wszędzie jest jakiś układ i tylko dzięki temu większa grupa może realizować cele. Jeżeli nie ma tego wspólnego mianownika to będzie tylko walka o przywództwo. 

Pracodawca zawiera umowę, układ z pracownikiem że będzie mu płacił w zamian za wykonaną pracę. No chyba że jest to wersja typu, on udaje że nam płaci a my udajemy że pracujemy.

 

Potrzeby szkoły podstawowej to musi zaspokajać samorząd a nie rodzice podobnie budowę drogtyle że jednym wójtom sięęwydaje że żyjemyw PRLu gdzie czyn społeczny był na porządku dziennym :P :P

@marekfarmer ty rozumiesz co czytasz? @grzen napisał, że to Tusk walczył z kobietami. A to jest różnica. Oczywiście, że kobiety walczyły o swoje I podwyżkę dostały. Ale rząd ani Tusk z nimi nie walczył. Siłą nikogo z sejmu nie wyrzucał. Już raz to pisałem. Szkoda, że nie załapałeś.

Co do Petru medialnie to wtopa. Ale spędził Sylwestra z w sumie niezłą laską. Może i było riki tiki tak. A Kaczyński z kim spędzał Sylwestra? Z kotem? Było riki tiki tak?

@mirro mi się układ kojarzy z kompromitacją poprzedniego rządu pis. Wtedy to szukano jakiegoś układu. Co spowodowało, że zaczęto ten rząd wyśmiewać. Bo nigdzie układu nie znaleziono.

 

A kogo z sejmu wyrzucają?Kogo bzykasz w Sylwestra nie wnikam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Kota nie mam więc takie podejrzenia mi nie straszne. By się dowiedzieć kogo z sejmu wyrzucają. A raczej kto kłamał, że wyrzucali czy tam z kim Tusk walczył musisz się cofnąć stronę czy dwie do tyłu.

Lepszy taki facet co dorobił się majątku i honorowo oddał żonie. Chociaż nie wiemy ile. Niż taki, który udaje, że niczego się nie dorobił, nie ma konta w baku, nie ma prawka. I nawet nie ma go z kim nakryć bo kot zostaje w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

Potrzeby szkoły podstawowej to musi zaspokajać samorząd a nie rodzice podobnie budowę drogtyle że jednym wójtom sięęwydaje że żyjemyw PRLu gdzie czyn społeczny był na porządku dziennym :P :P

 

 

Wiesz Staszku, część ludzi identyfikuje się ze społecznością lokalną i czasem chce sama z siebie coś zrobić. Jeśli chodzi zaś o szkołę to jest to o tyle ważne że uczą się tam nasze dzieci. Nie jest to przechowalnia gdzie oddaje się dzieciaka na ileś godzin a potem odbiera. 

Wyobraź sobie że w szkole bywają też konkursy wiedzy i zależało nam aby nagrody były troszkę lepsze niż lizak z Biedronki.

Z  resztą chodziło w tym o dwoje zdolnych dzieciaków z biedniejszych rodzin tak że wójt dorzucił swoje i cel został osiągnięty

Czyny społeczne odpadają bo nie ma takiej potrzeby, chyba że jakaś akcja typu "posprzątaj świat". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj