nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Ulman    5574

To już ich problem.

Jak myślisz Staszku, czy obecność PAD wraz ze switą na pogrzebie kieowcy nie jest przerostem formy nad treścią? 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

A ja dzis złapałem Yeti w pułapkę :D .

Pytałem czy obecność PAD ze świtą na pogrzebie kierowcy nie była przesadą? 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Była była zgadzam się zTobą B)  tyle że Prezydenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Tośmy się zgodzili. Dobre i to!


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Pamięć zaczyna Ci powoli wracać

Na proste pytanie : Czy pedofil który uprawiał sex z 13 letnim dzieckiem powinien ponieść za to karę 

Odpowiedziałeś : ,, Może i powinien."

 

Może i powinien napisałem dlatego, że jakoś specjalnie sprawy Polańskiego nie badam. Po tym przestępstwie zawarł ugodę z sędzią w USA. Nie wiem czy jakąś karę ponosił czy odszkodowanie płacił. Od tego czy powinien dalej jakieś kary ponosić są sądy. A nie ja. W swoim cytowanym przez ciebie poście skupiłem się na zasadach wydawania własnych obywateli. Dla twojej satysfakcji osoby dopuszczające się przestępstw seksualnych na nieletnich powinny ponosić karę. Ale od zbadania okoliczności i jej wymierzenia są sądy.

 

A widzisz, to dobrze że mi to wyjaśniłeś. Wolne media są wtedy jak TVN nagrywa rozmowę ukrytą kamerą w pokoju poselskim miedzy Panią Beger a dwoma posłami PiS. Ale jak kamery sejmowe nagrywają bezczelne zachowanie posłów PO to jest monitoring. Teraz będę pamiętał.

 

 

Tu się zgadzamy. Żenada żenadą pogania. A Pani Zalewska ile chciała tyle pod choinkę rozdała. Mogła kupić i Mein Kampf, nic nikomu do tego.`

Opozycja PO i .N błaźni się strasznie.  PO zawsze straszyła Pis-em a obecnie stała się jeszcze straszniejsza i jednocześnie śmieszniejsza niż PiS.

Partia, na którą głosowałem nie dostała się do parlamentu, ale to nie znaczy, że będę teraz sympatyzował z PO i .N partiami, które dążą do skrócenia kadencji sejmu. 

Spaliłbym się że wstydu jakbym miał pikietować razem z Kodem obecną opozycją wymieszaną z zomo i ubekami. 

 

To fajnie, że zrozumiałeś. Bo na sali sejmowej faktycznie jest monitoring a nagranie Beger nie zostało zrobione przy pomocy monitoringu. Załapałeś brawo.

Pytanie czy Zalewska chciała te książki nabywać? Czy jej kazali? Pytanie czy człowiek kulturalny trzyma książki, które chce wręczyć jako prezenty na ziemi pod butami?

Szkoda, że nie palisz się ze wstydu jak pis porobił tym esbekom i ubekom furtki w ustawie dezubekizacyjnej. Tak by mogli ocalić swe emerytury.

 

Drogi panie hubertusie , co przez 8 lat zrobił poprzedni rząd na które wydał takie duże kwoty ze zadłużył panśtwo ?co takiego spekularnego zrobił za tą kase ? odp brzmi niewiele albo nic , a w przypadku tego rządu choć by poprzez program 500+ , poprzez program odbudowy stoczni , dozbrojenie polski w jakims  przez polskie firmy , , na plusy można jeszcze zaliczyć wpływ do budżetu 7,5 miliarda tylko z vat , a w pszyszłym roku prawdopodobnie bedą jeszcze wieksze , jeśli to jest tak trudnę do pojęcia , pozostają słowa elit co by zostało po paru latach poprzedniej władzy chu.. duu,, i kamieni kupa

 

Nie chce mi się bronić rządów po. Ale twierdzenie, że nic nie zrobili to bzdura. Bo nie wiem czy pis zdoła wybudować tyle km dróg i autostrad. Ale wisi mi to. Ludzie im podziękowali. 500 plus łatwo było dać. Ale trudniej na niego zarobić. Program odbudowy stoczni? Którą odbudowano. Zbrojeniówka? Jakież to uzbrojenie do armii kupiono? Bo zdaje się z tego co pisał @mirro biednie to wygląda. Teraz armię raczej się rozbraja niż dozbraja. Co w przyszłym roku prawdopodobnie się stanie to zobaczymy jak dożyjemy. Bo na razie wskaźniki gospodarcze nie wyglądają różowo i różne te prawdopodobnie może być.

 

Internauci zdemaskowali potężną manipulację TVN, która mocno uderzyła w PiS!

da3e2a34da71c04587b3129f8ddf6137_L.jpgd

 

 

Pis uderza w siebie sam. Bo nagrań z trzech kamer z sali kolumnowej pokazać nie chce. Tvn się pomylił o 3 posłów. Co i tak pokazuje jak niedbale liczono głosy. W tylko dwóch sektorach z 8 pomyłka wynosiła 10 %. A co z pozostałymi 6 sektorami? Gdyby pis miał czyste sumienie pokazał by nagrania. Ale oni dobrze wiedzą,że wtedy zdemaskowano by oszustwo jakiego się wtedy dopuścili.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look19    30

Jeszcze w kwestii pancernej Toyoty BOR-u za 2 mln zł, która rzekomo była kupiona specjalnie dla PAD: http://auto.dziennik.pl/aktualnosci/artykuly/538897,toyota-land-cruiser-prezydent-duda-samochod-bor-bmw.html

 


Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

 

Lepiej napisz jak nic nie zostało zrobione przez ostatnie 8 lat


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr778    33

Ciekawe czy zgodnie z wola Waszyngtonu za kilkadziesiąt godzin Antoni wróci do Rosji? 

Cos ostatnio nie ma nowych teorii smoleńskich, komisja się poddała czy JK doszedł do wniosku że temat Smoleńska to ślepa uliczka i paliwo jedynie dla tych którzy i tak bedą bezkrytycznie wierzyć. Przekonanych nie ma sensu przekonywać

 

Też się nad tym zastanawiałem bo już od kilku tygodni nie słychać bluzgania na poprzedników w tej materii, okrzyków"mordercy" itp lub "kara śmierci dla Tuska" co jest pewnego rodzaju nowością.Nawet na ostatnich pisięcznicach nie było skandowania na cześć tego co to zbliża nas do prawdy  tej trudnej prawdy czyli "Antoni""Antoni"Antoni" .Komisja widać poległa poza filmem co był od 6 lat na youtube nic innego nie znaleźli a i w trumnach trotylu wciąż nima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Ale kasa co miesiąc wpada na konto i to przybliża cały elktorat do prawdy że to przygłupy, awanturnicy i pasożyty :lol:


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25581

Jeszcze w kwestii pancernej Toyoty BOR-u za 2 mln zł, która rzekomo była kupiona specjalnie dla PAD: http://auto.dziennik.pl/aktualnosci/artykuly/538897,toyota-land-cruiser-prezydent-duda-samochod-bor-bmw.html

Czy dobrze czytam, że  - Perłowa opancerzona toyota land cruiser V8, którą Duda pojechał w góry, Biuro Ochrony Rządu użytkuje od 2012 roku. ???

Czyli, że jak -  że nie prawda, że  specjalnie zakupiona na przejażdżki na narty, czyli że podawane do tej pory informacje na forum są nie prawdą ,czyli że podający te informacje  to kim są???

 

Ale to nie może być prawda bo w TVN nie mówili. Co tam powiedzą to jest prawda i cała prawda, a wszystko po za jest gówno prawda. Bo jak wiemy prawdy są trzy.

No ale taki kwas zapodać przed świętem sześciu króli? A fuj  :D  :D  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Całe szczęście mnie to już nie dotyczy bo już za 2 dni będę przedsiębiorcą rozliczającym się w Republice Czeskiej.

 

Chłopie jesteś tak denny aż żałosny. Twierdzisz że jesteś jakiś lubelski czy podkarpacki kozak miejscowy. Co handluje z ukraińcami i wozi się iks szóstkami.

Po pierwsze są zdecydowanie większe raje podatkowe i takie kozaki jakiego próbujesz rżnąć na czechy nawet się nie oglądają a tym bardziej się tym nie chwalą na jakiś popierdolonych forach w śród bandy debili.

Po drugie nic nie robisz, siedzisz i w stołek pierdzisz z nudów całe dnie oglądasz AF i YT. Na YT nasłuchałeś się jakiegoś błazna co zarabia 4tysie na rękę kupił sobie w kredyt octawię na salonie w promocji za 68 tysia i teraz zastanawia się jakby ty przyoszczędzić 50 zł na OC co by mu styknęło raz w miesiącu na KFC bo porządne danie restauracyjne za 80 dyszek i tak nie wchodzi w grę.

 

Ja tu z troski o ciebie, bo jeśli nawet trzęsiesz całym podkarpaciem to pisząc tu o tym robisz błazna z siebie, ty myślisz że się dowartościowujesz a ten co czyta myśli: jaki błazen.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kas    155

Ulman!! Parafrazując scenę z Psów pier**lisz,pier**lisz. Nie dokończę bo twój czareb by tego nie wytrzymał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

i zamkneli  kopalnie makoszowy w zabrzu. dzisiaj zakonczyla dzialalnosc, jak to skomentuja milosnicy prawdomownej broszki ????? chyba pamietacie film z czasow kampanii wyborczej przed ta kopalnia.

 

pytanie dla milosnikow swieta 6 kroli-pokazcie mi w pismie swietym gdzie jest mowa o trzech krolach a nie 6-10-20 i na jakiej podstawie wierzycie w ta bajke ??? choc sam jezus byl postacia jak najbardziej historyczna, w owczesnych kronikach rzymskich znajduja sie wzmianki o nim jako jednym z wielu zydowski prorokow tego czasu, oczywiscie nie urodzil sie 25 grudnia roku pierwszego,

 

co to jest czareb ? :D

 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Ulman!! Parafrazując scenę z Psów pier**lisz,pier**lisz. Nie dokończę bo twój czareb by tego nie wytrzymał.

Mój czerep wytrzyma ale twój czereb został zdefasonowany co chociazby z pisowni wnoszę :P


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A jak tam ceny warzyw i owoców,  magistrze ekonomii. Poza tym zapomniałeś dodać: paliwo w górę, prąd w górę, nawozy w górę........

 

 

Z nawozami to pojechałeś bez trzymanki. Paliwo od pond 2 lat na giełdach łapie dna nie spotykanego a nawozy raptem potaniały gdy agrlog z chemirolem naciągnęli wschodniego azotu aż ekspres reporterów musiał siać postrach o wielkim niebezpieczeństwie . PO zrobiło rolników bez mydła na puławskiej saletrze i moczniku.

Paliwo zaczęło od paru miesięcy drożeć ze względu na notowania giełdowe i rząd nie ma na to wpływu. Ale na nawozy miał!!

 

Owoce i warzywa idą na eksport jak dziewczyny z PGRu na zabawę. Jakoś w tym sezonie nie słyszałem o marudzących badylarzach mimo sankcji putina.

 

 

Jakiś poseł PSL dzisiaj stwierdził że PO z nowoczesną sami już nie wiedzą o co demonstrować.

 

Kolejny mądry polityk opozycji na stwierdzenie polityka pisu które mniej więcej brzmiało: uszczelniliśmy vat, dzięki temu udało się uzyskać ileś tam złotówek, odparł: no to jak uszczelniliście i budżet zyskał to chyba ktoś musiał stracić...

 

Kretyn nie wpadł na to że złodzieje VATu stracili, albo właśnie ich miał na myśli dlatego tak się przejął bo może jest jednym z nich. :lol:

 

 

Odbiegając od tematu jak przewidujecie cenę nawozów na wiosnę? Jest sylwester, po nowym roku sześciu króli i kończy się półrocze, miało być podnoszenie cen nawozów kiedy oni chcą to zrobić?

Edytowano przez damianzbr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

Chłopie jesteś tak denny aż żałosny. Twierdzisz że jesteś jakiś lubelski czy podkarpacki kozak miejscowy. Co handluje z ukraińcami i wozi się iks szóstkami.

Po pierwsze są zdecydowanie większe raje podatkowe i takie kozaki jakiego próbujesz rżnąć na czechy nawet się nie oglądają a tym bardziej się tym nie chwalą na jakiś popierdolonych forach w śród bandy debili.

Po drugie nic nie robisz, siedzisz i w stołek pierdzisz z nudów całe dnie oglądasz AF i YT. Na YT nasłuchałeś się jakiegoś błazna co zarabia 4tysie na rękę kupił sobie w kredyt octawię na salonie w promocji za 68 tysia i teraz zastanawia się jakby ty przyoszczędzić 50 zł na OC co by mu styknęło raz w miesiącu na KFC bo porządne danie restauracyjne za 80 dyszek i tak nie wchodzi w grę.

 

Ja tu z troski o ciebie, bo jeśli nawet trzęsiesz całym podkarpaciem to pisząc tu o tym robisz błazna z siebie, ty myślisz że się dowartościowujesz a ten co czyta myśli: jaki błazen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Azoty ogólnie potaniały ze względu właśnie na niskie ceny paliw które wpływają na ceny gazu w kontraktach. Jak znajdę chwilę to poszukam w necie jak to działa.

Agrolok (nie agrolog) nałykał sie azotu jak małpa kitu ze względu na to że gruzini już widzieli co się dzieje (taniejacy surowiec) i zaoferowali atrakcyjne wówczas ceny na azot. Okazało się że w całej europie azoty potaniały i nasi po prostu dopasowali sie do rynku. Jedna z firm sprzedawała całkiem spore ilości saletry angielskiej w tym roku.

Gdzie te warzywa i owoce ida tak na eksport? Jak nie słyszałeś w tym sezonie o marudzących badylarzach jak ich nazywasz to oznacza że jesteś bardzo, bardzo ale to baaardzo nizorientowany w temacie (nie w tym jedynym ) Takiej nedzy w warzywach i owocach nie było przez całe ostatnie 8 lat mimo prowadzenia głupiej polityki wschodniej

Jakiś tam poseł opozycji dobrze powiedział - ktoś zyskuje - ktoś traci. To oczywista oczywistość. :D

Masz nakładzione do głowy o wielkich wyłudzeniach Vat ale wiekszość takich "wyłudzeń" zaczyna sie od pytania "Fakturą piszemy?" ;)

Nie płacą Vat, składek, dochodowego itd ale to skutkuje wiekszą ilością kasy w kieszeni obywateli co z kolei przekłada się na wiekszy popyt i generuje podatki posrednie. Tak wiec nie jest to wcale złe dla obywateli ani przedsiebiorców, za to złe dla kasty urzędniczej żyjacej za nasze podatki


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Azoty potaniały ze znacznym opóźnieniem i nie ze względu na niskie ceny paliw a ze względu na konkurencję jaką im zrobił agrolok wschodnią saletrą.

Więc sobie poszukaj w necie jak to działa aby nie żyć w nieświadomości.

 

Agrolog nie nałapał się jak małpa kitu aby po tym okazało się że w całej europie stanieje, tylko agrolog powiedział w Puławach jasno i wyraźnie, cena na całym świecie tanieje gruzini ze względu na taniejący surowiec zaoferowali fajną ofertę więc nie walcie w h*ja tylko dogadajmy się jak ludzie. Ale Puławy twardą ręką odparły: nie! Albo polskiego chłopa wydymamy razem albo zrobimy to sami...

 

Nie słyszałem o skowyczących badylarzach którzy mają nóż na gardle, bo faktycznie marudzić to oni nawet podczas zabaw w kawiorze będą.

A w temacie eksportu warzyw i owoców jestem bardziej zorientowany niż ci się wydaje. I to bardzo często a wręcz przeważnie z Lubelszczyzny,  konkretnie z Chełma, Niemce, Poniatowa, Międzyrzec eksport zdecydowanie większy niż w poprzednim sezonie.

 

,,Ktoś zyskuje - ktoś traci. To oczywista oczywistość :D,,

Ten uśmiech miał oznaczać twoją niemoc z która nie potrafisz sobie poradzić? Żenujący ten żart. :unsure:

 

Jesteś troszeczkę niedoinformowany, skoro uważasz że wyłudzanie vat ogranicza się do żelaźniaka niewystawiającego FV na paczkę gwoździ za 5 zł.

 

Ja nie mam nic nakładzione do głowy o wyłudzeniach VAT, ja widziałem na własne oczy patelnię wyładowaną po brzegi miedzią krążącą od skupu do skupu złomu i huty i skupu złomu. Policz sobie ile może być Vatu od 27 ton miedzi.

Widziałem jak na glebie leżała skuta 70 letnia babcia która wynajmowała nie odpowiednim osobom stodołę do magazynowania części samochodowych (nie były kradzione a jedynie sprzedawane nie legalnie czyli i bez VAT)

 

Jeśli jesteś z Lubelskiego to może słyszałeś o pewnej podSiedleckiej CPNiarni która prawdopodobnie zwija interes z rachunkiem od US na parędziesiąt mln. zł za sprzedaż paliwa bez VAT - z tym nie chcę siać plotek tylko tak słyszałem. O innych mniejszych CPN-nikach które kupowały do kilku cysterek w miesiącu prosto z magdeburga bez uiszczania VAT-u w kraju też muszę wspominać?? Było Tax free :lol: A teraz US: dzień dobry, o proszę bardzo rachuneczek 3 banieczki proszę uregulować w tym miesiącu :D

 

Jeśli ktoś mówi wyłudzanie VAT ma na myśli kwoty których w życiu na oczy nie zobaczysz, a twoje wyłudzanie VAT od paczki gwoździ jest dla ludzi o mocnych nerwach dla podnoszenia własnego ego aby mogli poczuć dreszczyk emocji jak prawdziwi panowie w prawdziwych garniturach kręcący prawdziwe lody na prawdziwych pieniądzach.

 

Ale głowa do góry, taka kolej rzeczy teraz piaskownica, następnie przedszkole, później szkoła kilka lat doświadczenia aż przyjdzie czas na szerokie wody. Powodzenia.

Edytowano przez damianzbr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Jesli tak strasznie doiły azoty to czemu nie sprowadzano azotu z terenu UE gdzie zapewne był tańszy, tak jak Polish agro w tym roku?

Nie ma czegos takiego jak Agrolog i już ten fakt obrazuje twoja orientację w temacie. 

Jesli twierdzisz że na rynku warzyw i owoców nie jest źle to wystawiasz sobie takie samo świadectwo jak podczas o pisaniu o Agrologu którego nie potrafisz nawet poprawnie napisać. Moze troche malinek wyjechało z Lubelszczyzny ale to jest margines marginesu spośród tego co jest w kraju. Z ciekawosci - co sie uprawia z warzyw czy owoców w okolicach Chełma bo moim zdaniem nic.

Co do wyłudzania to oczywiscie są bardzo medialne wielkie przekrety na wielkie kwoty. Moim zdaniem jak ktoś prowadzi proceder na dużą skalę to najgorsze co może go spotkać to chwilowe zamknięcie biznesu. Jak był ciapa to może pójdzie do paki ale pewnie bedzie tam kiblował jak Siara w killerze :P . Tak czy inaczej straty Vat sa nie egzekwowalne, bo biuro wynajęte, samochody w leasingu, a kasa sprawnie ukryta/zainwestowana.

Nieco łatwiej wytłumacze ci do czego prowadzi proceder "faktury nie piszemy". Bliski ci zapewne temat Radia Maryja pokazuje czym jest efekt skali. Jak każda babka da parę złoty miesięcznie lub ew. jakieś cegiełki na ratowanie stoczni to zbieraja sie sumy wystarczajace na małe imperium. Gdyby co drugi nasz rodak uniknął zapłacenia 20Pln Vat na miesiąc  to już masz ok 5mld Pln/rok Masa moich sąsiadów paląc fajki zza granicy unika ok 6 Pln podatków/ opakowaniu więc przy "spalaniu" 1op/dzień uszczuplają nasz socjalistyczny budzet o ok 180 Pln/mc = ok.2200PLn/rok.Tylko na fajkach zaznaczam. 1000 takich sąsiadów generuje 2,2mln przewału na VAT i akcyzie rocznie. Gdyby złapano jednego przedsiębiorce który oszukał Skarb Państwa na ww. kwote to byłyby kamery i prasa bo to bardzo medialny sukces naszych służb. Niby kwotowo to samo ale dla ciemnoty przedsiebiorca byłby gangsterem a ci co pala nieopłacone fajki są nieszkodliwi bo "tak sie robi"

Abstrachując od przemytu to popatrz jak wielkie uniki robi się na wszelkich usługach. Roboty budowlane,remontowe warstaty samochodowe, usługi rolnicze itd Ludzie wystawiają kwity tylko gdy muszą i tylko na tyle na ile muszą. Jest tak dlatego że żyjemy w zidiociałym socjaliźmie który karze ludzi za dobra pracę by koryto dla rządzących było pełne. Cała masa ludzi nie chce wykazywać dochodu bo będzie musiała większe stawki odprowadzić albo w wyższy próg wejdzie albo jak raz wykaże wiecej to przy kolejnych niższych deklaracjach zaraz się skarbówka zainteresuje itd itp.

Rzad i propaganda Populizmu i Socjalizmu nie może niestety powiedzieć że masa Vat i innnych podatków ucieka właśnie na drobnicy i jest nie do wyegzekwowania. Na potrzeby ciemnoty należy zło spersonifikować i precyzyjnie wskazać (markety, Tusk, KOD, mafia Vat, TK  itd) bo przecież nie powiedzą że bedą ganiać drobnice czyli swój własny elektorat :P

Dziś zakończe cytatem z klasyka dedykujac ci poniższą jakze celna sentencję

 

Ale głowa do góry, taka kolej rzeczy teraz piaskownica, następnie przedszkole, później szkoła kilka lat doświadczenia aż przyjdzie czas na szerokie wody.

 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Jeszcze w kwestii pancernej Toyoty BOR-u za 2 mln zł, która rzekomo była kupiona specjalnie dla PAD: http://auto.dziennik.pl/aktualnosci/artykuly/538897,toyota-land-cruiser-prezydent-duda-samochod-bor-bmw.html

 

To nie  pierwsza  Brednia  jaką  oni  tutaj  wypisują  i  nagle  Ulman zamilkł.

Czytają  te  szmatławce  słuchają   TyVN i  mają  sieczkę  w mózgu  i  powtarzają  te  głupoty   potem

 

Ci  ludzie z Boru  chyba  są  jasnowidzami  że w 2012 roku  kupili  już  Samochód  dla Andrzeja Dudy :lol: :lol: :lol: :lol:

Kolejna Kompromitacja  Ulmana  :D :D :D

 

Głos  Podlasia  o  Pasztetach z Sejmu

https://www.youtube.com/watch?v=ESiuZWxkjRQ     

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1682

Azoty potaniały ze znacznym opóźnieniem i nie ze względu na niskie ceny paliw a ze względu na konkurencję jaką im zrobił agrolok wschodnią saletrą.

Więc sobie poszukaj w necie jak to działa aby nie żyć w nieświadomości.

 

Agrolog nie nałapał się jak małpa kitu aby po tym okazało się że w całej europie stanieje, tylko agrolog powiedział w Puławach jasno i wyraźnie, cena na całym świecie tanieje gruzini ze względu na taniejący surowiec zaoferowali fajną ofertę więc nie walcie w h*ja tylko dogadajmy się jak ludzie. Ale Puławy twardą ręką odparły: nie! Albo polskiego chłopa wydymamy razem albo zrobimy to sami...

 

Nie słyszałem o skowyczących badylarzach którzy mają nóż na gardle, bo faktycznie marudzić to oni nawet podczas zabaw w kawiorze będą.

A w temacie eksportu warzyw i owoców jestem bardziej zorientowany niż ci się wydaje. I to bardzo często a wręcz przeważnie z Lubelszczyzny,  konkretnie z Chełma, Niemce, Poniatowa, Międzyrzec eksport zdecydowanie większy niż w poprzednim sezonie.

 

,,Ktoś zyskuje - ktoś traci. To oczywista oczywistość :D,,

Ten uśmiech miał oznaczać twoją niemoc z która nie potrafisz sobie poradzić? Żenujący ten żart. :unsure:

 

Jesteś troszeczkę niedoinformowany, skoro uważasz że wyłudzanie vat ogranicza się do żelaźniaka niewystawiającego FV na paczkę gwoździ za 5 zł.

 

Ja nie mam nic nakładzione do głowy o wyłudzeniach VAT, ja widziałem na własne oczy patelnię wyładowaną po brzegi miedzią krążącą od skupu do skupu złomu i huty i skupu złomu. Policz sobie ile może być Vatu od 27 ton miedzi.

Widziałem jak na glebie leżała skuta 70 letnia babcia która wynajmowała nie odpowiednim osobom stodołę do magazynowania części samochodowych (nie były kradzione a jedynie sprzedawane nie legalnie czyli i bez VAT)

 

Jeśli jesteś z Lubelskiego to może słyszałeś o pewnej podSiedleckiej CPNiarni która prawdopodobnie zwija interes z rachunkiem od US na parędziesiąt mln. zł za sprzedaż paliwa bez VAT - z tym nie chcę siać plotek tylko tak słyszałem. O innych mniejszych CPN-nikach które kupowały do kilku cysterek w miesiącu prosto z magdeburga bez uiszczania VAT-u w kraju też muszę wspominać?? Było Tax free :lol: A teraz US: dzień dobry, o proszę bardzo rachuneczek 3 banieczki proszę uregulować w tym miesiącu :D

 

Jeśli ktoś mówi wyłudzanie VAT ma na myśli kwoty których w życiu na oczy nie zobaczysz, a twoje wyłudzanie VAT od paczki gwoździ jest dla ludzi o mocnych nerwach dla podnoszenia własnego ego aby mogli poczuć dreszczyk emocji jak prawdziwi panowie w prawdziwych garniturach kręcący prawdziwe lody na prawdziwych pieniądzach.

 

Ale głowa do góry, taka kolej rzeczy teraz piaskownica, następnie przedszkole, później szkoła kilka lat doświadczenia aż przyjdzie czas na szerokie wody. Powodzenia.

 

Proste pytanie: czy uprawiasz( nie chodzi o ogródek przydomowy) jakiekolwiek warzywa lub owoce do sprzedaży w ilościach hurtowych( min. 25ton)?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj