nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

3grosze    75

 

Wczoraj wklejałem jak prezydent Nowej Soli przejechał sie po 500+ ale żaden "prawicowiec" nie podjął tematu. Facet jest kojarzony z Nowoczesną która to jest zwana lewactwem a najlepiej grosza by nierobom nie dał.

Jak koledzy "prawicowcy" godzą lewactwo Nowoczesnej z jej postawą anty socjalną 

 

Widocznie to jakiś mądry człowiek jest. Nie wiem czy jest w Nowoczesnej czy nie, ale dobrze napisał, że nierobom by nie dał. Taki Petru jak wiadomo 500+ na dziecko bierze a w sejmie bąki zbija.

Nowoczesna i jej postawa anty socjalna:

Uważam, że zamiast tego "500 plus" powinno mieć miejsce wsparcie finansowe dla młodych ludzi zakładających rodziny, którym rodzą się dzieci. Wsparcie powinno dotyczyć zarówno mieszkań na wynajem, jak i zakupu. To jest kluczowe - mówił Petru.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Pewnie każdy PISuar musi kupić po 10 ksiażek miesięcznie by nieco podkręcić wskaźniki sprzedaży bo wredny suweren nie kupuje ;[


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look19    30

Ktoś tu przytoczył koszt zakupu land ruisera dał PAD. I co z tego? Prezydenturę Bronisława Komorowskiego kosztowała nas rocznie więcej niż urzędowanie królowej Elżbiety II w UK. 2 sprawa jeśli ktoś czerpie informacje z mediów Tomasza Lisa to jest warty tyle co ci oszuści i złodzieje z PO których Lis tak kocha. PiS super nie jest zł PO potrafiło odebrać wynagrodzenie lekarzom na stażu. To już jest sk***********. To samo z kradzieżą 150mld z OFE. I około 40 innych afer.


Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@nie kanapkowy pucz to Kaczyński wymyślił. Więc powinien być dekalog puczopisuara. A kanapki jak się okazało Kuchciński zamówił. Więc dekalog puczopisuara jest jak najbardziej na miejscu.

 

 

No przecież zacytowałem o 18:51. Wiem, że masz spore ubytki wiedzy i problemy z zrozumieniem czytanego tekstu. Ale widac tam wyraźnie co i kto napisał.

Ty najpierw napisałeś, że 11 to ich czapkami pod sejmem nakryją.

Ja ci odpisałem, że protestujący posłowie są w sejmie a na salę obrad nikt prócz posłów wstępu nie ma.

Ty zacytowałeś dokładnie tą wypowiedź. Gdzie napisałem wyraźnie o posłach i sali obrad. Nie o korytarzach. I napisałeś, że ostatnio Kijowski za Petru biegał i że nic ci nie wiadomo aby został posłem. 

Oczywiście możesz się zapierać. Ale to ty na głupka wychodzisz nie ja. Ja ci nigdzie nie zarzucałem, że napisałeś, że Kijowski mównicę blokował. Ja ci napisałem, że nie masz pojęcia o zasadach pracy sejmu. Ale to, że nie rozumiesz co się do ciebie pisze już ustaliliśmy.

 

http://maszprawo.org.pl/2015/02/czy-mozna-nagrywac-rozmowy-bez-zgody-rozmowcy/

 

Tu masz o nagraniach rozmowy osób trzecich przez osobę w niej nie uczestniczącą. Z paragrafami. Może pojmiesz dlaczego mu laptopa zabierali. Ale jak pisałem mógł zrobić kopię kompa oddać i się śmiać. Mogliście też wtedy zebrać tysiące ludzi i protestować. 

 

Oj matołku ja napisałem że pod sejmem nigdzie nie pisałem o posłach tylko że Kijowski za Petru biega no ale skąd masz to wiedzieć ,Przestań te głupoty wklejać bo jest to bez sensu

 

Zacytuj mi paragraf który pozwala posłom blokować sejm :P :P i wyjeżdżającym drogę bo szukałem i nie znalazłem a jeśli jest to niezgodne z prawem to chyba przyznasz że należy wobec tych osob wyciągnąć konsekwencje B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

@look19 spokojnie Duda spędził na urzędzie dopiero nie całe 1,5 roku. A widać, że się nie krepuje. Wydaje z gestem. Za kilka miesięcy pracy w 2015 wypłacił swoim hojne nagrody. Komorowski tez lubił jazdę na nartach ale do tego bryki za dwie bańki nie potrzebował. Porównamy koszta po zakończonej kadencji. Lis to ci na mózg padł. Propaganda pisu was karmi tym, że wszystko Lis, Michnik. A ja te informacje wziąłem z gazety, która nic wspólnego z nimi nie ma. 

Staszek ja napisałem wyraźnie o posłach i że tylko oni mają wstęp do sali obrad. Ty to zacytowałeś i napisałeś, że z tego co ci wiadomo Kijowski posłem nie jest. Nie trzeba było cytować to było by ok. Ale ty zacytowałem moje zdanie o posłach i próbowałeś z tym polemizować. Pisząc, że Kijowski posłem nie jest. Tej głupoty kolejnej zresztą w twoim wykonaniu nie zmażesz. Choć byś nie wiem jak tu się zapierał.

 

 

Wiesz już co znalazł Nitras? Zaciekawiły go książki wybitnego polskiego pisarza Jarosława Kaczyńskiego leżące pod butami minister Zalewskiej w ilości chyba 11 egzemplarzy. Ruszyło go, że dzieła tak wybitnego człowieka lezą na ziemi pod butami minister.

@ela3225 ciekawe, że nie przeszkadzało ci jak Macierewicz robił interesy z D Amato i innymi ludźmi blisko powiązanymi z Putinem i Rosją. Ja wiem, że TVN was boli. Bo brutalnie obala rzeczywistość jaką pis wam buduje.  To są takie wasze reakcje obronne. Bo przecież w tvp ci nie pokarzą jak niechlujnie liczono głosy na lipnym głosowaniu. Już tylko w dwóch sektorach pomylono się o 6. Tvp ci nie pokarze, że NItras znalazł na ziemi pod butami Zalewskiej 11 egzemplarzy działa Kaczyńskiego. Wam tłuką te niezalezne i inne, że on tam coś kradł.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look19    30

@hubertuss 1 ze źródeł które przytoczyłeś(wierni Polsce)opiera się na informacjach z Newsweeka a jego redaktorem naczelnym jest Lis więc komu na mózg padło? Typowy wyborca PO. Jeszcze przytacza argumenty które podaje TVN który został sfinansowany za pieniądze z afery FOZZ. Widzę że nawet czytać ze zrozumieniem nie potrafisz więc kończę polemikę z Tobą.


Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Newsweeka kilka lat w rękach nie miałem a na ich stronę równie długo nie zaglądałem. Więc guzik wiesz. Poza tym Dudę na tle tej toyoty sfotografowano i zrobiono mu również fotę jak z niej wychodził. Więc daj se spokój bo ty jak wielu zwolenników pisu starasz się nie wygodne dla was newsy zbagatelizować pisząc o Lisach, Michnikach finansowaniu itd. A tym czasem zakup auta za dwa miliony to stu procentowy fakt. Nawet gdyby Lis to ogłosił. To nie zmienia to faktu, że Dudzie kupili furę za dwa miliony tylko po to by mógł se na narty jeździć. Komorowski jeździł na nartach. Ale bez dodatkowego auta za dwa milion se radził.

Argumenty tvn u są dobre bo konkretne. Pokazali jasno, że w sektorze 7 i 8 różnica w tym kto głosował a jest na protokole wynosi 6 posłów. I co ma do tego finansowanie. A co do FOZZ to poczytaj o Telegrafie Kaczyńskiego bo zdaje się są tam jakieś związki.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Ma ktoś oficjalne dane ile kosztowało utrzymanie dworu prezydenckiego Komor vs. Duda w pierwszym roku kadencji? 

@look19 - zakładam że 19 w twoim nicku oznacza wiek więc jeszcze wiele rozczarowań przed tobą. Przymij jak to mawiał dr. House że "wszyscy kłamią". 

Jeżeli twarde fakty pomagaja drzeć łącha z PIS to będą to robić bo kupując Toykę za 2mln Jędruś dał im powody do krytyki na tacy. Jak się głupio podkładaja to niech nie płaczą że są krytykowani. Opozycja też robi masę błędów i TVPis skrzętnie to wykorzystuje . Najgorsze jest że każda wiedomość opatrzona jest komentarzem jak i w jakim kontekście należy ja rozumieć. Bardzo mnie to nie dziwi skoro prezesem jest Jacek "ciemny lud to kupi" Kurski.  


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6400

Zawsze przecież łatwiej zmienić cały samochód niż opony albo procedury. Problem jednak jest w tym, że jakby nie patrzeć, dalej najsłabszym ogniwem w tej całej ochronie jest człowiek.

Ta Toyota to żaden cud, była pokazywana na jakichś targach i każdy mógł do niej wleźć. Choć faktycznie bardziej przydałaby się dla naszych placówek w strefach działań wojennych. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look19    30

Ma ktoś oficjalne dane ile kosztowało utrzymanie dworu prezydenckiego Komor vs. Duda w pierwszym roku kadencji? 

@look19 - zakładam że 19 w twoim nicku oznacza wiek więc jeszcze wiele rozczarowań przed tobą. Przymij jak to mawiał dr. House że "wszyscy kłamią". 

Jeżeli twarde fakty pomagaja drzeć łącha z PIS to będą to robić bo kupując Toykę za 2mln Jędruś dał im powody do krytyki na tacy. Jak się głupio podkładaja to niech nie płaczą że są krytykowani. Opozycja też robi masę błędów i TVPis skrzętnie to wykorzystuje . Najgorsze jest że każda wiedomość opatrzona jest komentarzem jak i w jakim kontekście należy ja rozumieć. Bardzo mnie to nie dziwi skoro prezesem jest Jacek "ciemny lud to kupi" Kurski.  

 

 

Ta cyfra, to akurat przypadek, nie mój wiek, ale ja nie o tym, natomiast o tym:

http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/362165,Kancelaria-prezydenta-RP-kosztuje-wiecej-niz-dwor-brytyjskiej-krolowej

https://prawy.pl/3384-dwor-komorowskiego-drozszy-niz-brytyjskiej-krolowej/

Dodajmy do tego:http://www.newsweek.pl/polska/podroze-lotnicze-prezydenta-andrzeja-dudy-kosztowaly-juz-ponad-700-tys-zlotych,artykuly,383140,1.html jeszcze Toyotę za 2 mln i wychodzi podobnie od swojego poprzednika:

http://www.tvpparlament.pl/aktualnosci/wydatki-kancelarii-prezydenta-w-2016-r-przekrocza-167-mln-zl-a-kancelarii-sejmu-453-mln-zl/23478926


Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

czyli co ?  jak poprzednik wydał to samo to źle ? 

a jak obecny wydaje tyle samo to jest git ? 

dojna zmiana i tyle , gdzie tu ma być te tanie państwo ? 

i co chciałeś tu obnażyć ? swoją tępotę ?

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look19    30

czyli co ?  jak poprzednik wydał to samo to źle ? 

a jak obecny wydaje tyle samo to jest git ? 

dojna zmiana i tyle , gdzie tu ma być te tanie państwo ? 

i co chciałeś tu obnażyć ? swoją tępotę ?

 

Takie emocje jw cechują ludzi niedojrzałych, ot co. A koszty prezydentury PAD wynikają też z tego, że każdy prezydent coś zmienia w swoim gabinecie. To nic nowego. A tempakiem to swoich kolegów proszę nazywać. Trochę kultury i szacunku dla 2. Brak ogłady i "trudne dzieciństwo" przynoszą owoce jw. Aa. Byłbym zapomniał. Te cechy są obce elektoratorowi innych opcji politycznych.

 

http://kukiz.army/lista-42-afer-demaskujemy-ponowoczesna-psl/

Edytowano przez look19

Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574
Gość   
Gość

I to ma być sensacja? Więc dla bezpieczeństwa usiądź w fotelu: kościoły, szpitale szkoły a nawet stowarzyszenia mają zwolnienia z podatku od nieruchomości :o

Co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2064

Po dojściu do władzy zlikwidujecie 500 plus? Krytykował pan ten program.

- Mówiłem też, że tej decyzji nie cofnie żadna partia, która dojdzie w przyszłości do władzy.

Czyli nie zlikwidujecie?

Nie. (Petru)

 

buuaaahhhhaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

To co było przez ostatnie 8 lat to dno , chamstwo , bezprawie i prowokacje , dosłownie ludzkie smiecie , nie jestem za pisem ale za ich polityką tak , wkoncu ktoś coś robi , a nie tylko sprzedaje , doprowadza do bankructwa i liżę dupe szwabom


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

nie ma to jak pisuar obnaży swój brak logiki :D

 

  


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

 

Sam widzisz, że Duda się nie krępuje jeśli chodzi o wydatki. Więc z tym porównaniem Komorowskiego i Angielskiej królowej uważaj. Bo za kilka lat Duda może wydać więcej.

 

To co było przez ostatnie 8 lat to dno , chamstwo , bezprawie i prowokacje , dosłownie ludzkie smiecie , nie jestem za pisem ale za ich polityką tak , wkoncu ktoś coś robi , a nie tylko sprzedaje , doprowadza do bankructwa i liżę dupe szwabom

 

Robi co? Danie 500 plus i obniżenie wieku emerytalnego zrobili to fakt? Ale to było łatwiejsze. Niech zrobią coś by na to zarobić nie zadłużając kraju. A i z tym doprowadzeniem do bankructwa uważaj. Bo pis zadłuża kraj nie gorzej niż po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

.


nie ma to jak pisuar obnaży swój brak logiki :D

 

A Tobie co ukradli rozum? Ty nigdy go nie miałeś ..... :P :P
 

Edytowano przez staszek131415

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj