nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Ulman    5573

stary Morawiecki nie jest żydem a młody jest 

dobre  dobre znowu się lisa naczytałeś czy wyborczej ???

 

Poczytaj sobie chłopcze http://wolna-polska.pl/wiadomosci/o-zydowskim-pochodzeniu-od-matki-2015-06

http://thefad.pl/aktualnosci/radio-maryja-przestrzega-powiazanymi-kod-snajperami-ukrainskimi/

No to Ulman mam coś dla Ciebie, ujawniono ślad ukraiński. Żeby tylko potem się nie okazało że tych snajperów wyszkolili chłopaki z Bielska albo Hrubieszowa.

Jednak ci nawiedzający Radio Maryja są nieźli. Znowu propaganda oblężonej twierdzy.

Po pierwsze - jak niską ocenę rządzących trzeba mieć by pisać takie bzdury. Wszak  dumna, sprawna i patriotyczna armia pod wodzą lepszego sortu takich minimalnych zagrożeń wogóle nie powinna się lękać.

Po wtóre - niech dadzą im jeszcze parę miliardów pożyczki na kultywowanie banderyzmu to być może swołoczy przyjdzie do głowy pomysł odbicia Przemyśla albo Chełma. Gdyby tak się jednak stało Antoni poszczuje ich dronami :P


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

To niezwykle groźny dron wyposażony w broń biologiczną ale to miał być tajny projekt najwyższej wagi więc cicho bo się wyda ;)

 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

 

Kłamstwa i manipulacje TVN mają miejsce od lat, a informacji nie sposób tu oddzielić od opinii! Najlepszym tego przykładem jest, gdy po wygranej śp. Lecha Kaczyńskiego wyborów prezydenckich, TVN, ustami jednej ze swoich czołowych prezenterek, Justyny Pochanke, w taki oto sposób zakomunikowała to widzom: „Mam dla państwa złą wiadomość, Lech Kaczyński wygrał wybory prezydenckie”.

 

Odebranie koncesji stacji TVN jest ważne tym bardziej, że wg ostatnich badań CBOS programy TVPi TVN są wśród Polaków głównym źródłem informacji o wydarzeniach w kraju i na świecie!

O jakich informacjach tu mowa?!  O zwykłych, niegodziwych wrzutkach medialnych w stylu: „Jak nie wyląduję, to mnie zabije”?, o ostatniej, negatywnej opinii o filmie „Smoleńsk” wyrażonej przez Artura Wosztyla, który A. Wosztylem nie był?, o przekłamaniu wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego przez Katarzynę Kolendę-Zalewską, która sama przyznaje, że „dała plamę”?

Nie za dużo tego?

W mojej ocenie, w chwili obecnej, Polakom potrzebna jest przede wszystkim rzetelna informacja. Informacja a nie opinia przemycona w podawaniu faktu, wsparta pogardliwym tonem głosu czy niewybredną mimiką, które to elementy przekazu mają kluczowe znaczenie dla przekazu telewizyjnego.

Przykładów, w których członkowie polskich rodzin czy poszczególnych grup społecznych skaczą sobie wręcz do gardeł, bo „w TVN mówili” jest aż nadto i oceniam to zjawisko jako bardzo groźne dla polskiej racji stanu i dla polskiego, dość już podzielonego i zmanipulowanego przez media społeczeństwa.

Z poważaniem Magdalena Bąk

 

Czyli kiedy JK pójdzie siedzieć?

paramencie broni pisu co za manipulacja ???

 

Nie na darmo mówi się, że wielu w dzisiejszych społeczeństwach nie rozumie co się do nich mówi, nie rozumie czytanego tekstu. I ty czy ta pani, która to napisała jesteście tego żywymi przykładami. Bo oczywiście nadgorliwi dziennikarze mogą zdarzyć się wszędzie. Każdy ma jakieś swoje poglądy. Ale jeśli ty nie potrafisz odróżnić czy skonfrontowane ze sobą i wykluczające się słowa Kuchcińskiego  I Kaczyńskiego są informacją czy opinią. To współczuję ci. Nikt ci nie każe wierzyć w opinie dziennikarzy. Bo opinię rozumny człowiek wyrabia sobie sam. A nie posługuje się czyjaś. Sęk w tym, że tvn pokazał jak sam osobiście Kaczyński powiedział, że wybrano dwóch sekretarzy za tych których nie było na sali. Zapierał się, że na pewno tak było dopytywany przez dziennikarzy. Podczas gdy wcześniej Kuchciński napisał w necie, że pracą tej nie obecnej dwójki podzieliło się pozostałych ośmiu. Co tez było kłamstwem. Bo pokazano również w tvn jak po głosowaniu wołał sekretarz z Kukiz 15, której nie było na sali. Pokazano słowaa, które wypowiadali osobiście ci ludzie. Więc jeśli dla ciebie to opinia to trzeba jeszcze ci długo do szkoły chodzić.

Nie dziwię ci się, że cytujesz jakąś panią domagająca się odebrania koncesji dla tvn u. Co oczywiście nigdy się nie stanie. Skoro i ty i ona nie odróżniacie informacji od opinii. To nawet tego tvn u nie rozumiecie. Czy dla was tvp to jest to rzetelne źródło informacji? Przecież tam jest o wiele więcej kłamliwych i zmanipulowanych informacji niż w tvn i innych razem wziętych.

 

Stwierdzasz to bo już zamówiłeś sondaże? To że jesteś sztywny jak kij od miotły nie oznacza, że tak jest z większością. 

Z miłosiernymi katolikami to już taka wasza retoryka. Jak nie ma do czego się przyczepić to można chociaż po religii pojechać. Przez  tvn i gw wylansowane swego czasu i nadal powielane.

Rozumiem,  że zamiast karpia była jagnięcina, czy jednak ten pasztet od Komitetu Okradania Dzieci?

 

Nie potrzeba żadnych sondaży, aby stwierdzać, że z tak kiepskiej historyjki nawet ci z największym poczuciem humoru śmiać się nie będą. Bo to żenada jakaś jest. Z miłosiernymi katolikami nasza retoryka jest jak najbardziej w porządku. Bo przynajmniej w Święta mogłeś se te opinie darować. Bo nawet Chrystus kiedyś mówił głodnego nakarmić, spragnionego napoić. Z tym, że dzisiejsi katolicy w Polsce mają gdzieś co mówił Chrystus. Oni słuchają Kaczyńskiego. Wiara i religja to tylko fasada za która się chowają. Bo tak trzeba.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

 Każdy ma jakieś swoje poglądy. 

Opatrzność czuwała nad Polską,że wybory wygrało PIS,bo w przeciwnym razie mielibyśmy już tysiące imigrantów na ulicach,którzy w ciagu pół roku mieli prawo ściągnąć legalnie rodziny.Rasa panów,kolonizatorów tępiąca własne korzenie a hołubiąca islamopoprawność jest bezsilna wobec terroru,a kraje dawnego bloku wschodniego biedniejsze,ale bezpieczne. Euroidioci zamiast się reformować to proponują jeszcze więcej lewactwa, cóż przynajmniej szybko się ich pozbędziemy.umowa zawarta z Recepem Erdoganem będzie wiosną tylko fikcją .Lewicowe i skrajnie liberalne "elity" europejskie oderwane od narodów wpadają w popłoch i dobrze,to koniec niszczenia fundamentów naszej cywilizacji przez skajnych lewaków i liberałów.Najmniejszego sensu nie ma w przekonywaniu lewactwa,LGBT i wszelkiego gov..na..dla nich nie  ważne Amberpaństwo,nie ważne taśmy prawdy.Wyznawca lewactwa brzydzi się kulturą słowiańską,ideologia lewicowo-liberalna to jego główne życiowe opium.Odnoszę się do osób które zajadle wspierają środowiska lewicowo-liberalne,walczące z tożsamością narodową,To Wy między innymi bylibyście odpowiedzialni za alerty terrorystyczne,zamachy w Polsce.bez wątpienia one były by,pytanie tylko kiedy, rok? 5 lat,25?,od was wychodzi zajadła inicjatywa wpakowania rządów lewicowo-liberalnych,to wy zniszczylibyście bezpieczeństwo dla nas,i naszych pokoleń.Tacy jak wy swoją kartą wyborczą doprowadzilibyście do użynania głów przyszłym pokoleniom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Ty na pewno wiesz co kryje się pod pojęciem  kultury słowiańskiej? A może chcesz tak na szybko reaktywować panteon bogów słowiańskich? Starczy Ci odwagi żeby zawalczyć o Peruna, Welesa, Swarożyca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

On by zawalczył o Kaczowczyca (taki mały, mściiwy bożek niespełnionych ambicji) :blink:


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Facet napisał coś co wielu wie od dawna. Mało tego wielu wiedziało,że tak się skończy zanim program w ogóle wszedł w życie. Ale tez wielu mówiło, że program nie ma za za zadanie pomóc dzieciom czy zwiększyć przyrost naturalny. Jedynym zadaniem 500 plus jest kupić wyborców. Oczywiście nie wszyscy zagłosowali na pis bo ci obiecali 500 plus. Ale dla elektoratu socjalnego mającego roszczeniową postawę wobec państwa był to istotny argument za pisem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/macierewicz-reczy-za-czlowieka-ktoremu-nie-ufaja-polskie-sluzby/m0mrz47

Jak się pokazało to już można wkleić. Nie wiem kiedy ale przecież kiedyś musi się to źle skończyć. 

Pewnie Macierewicz poręczył za niego na podstawie informacji z tego samego źródła co informowało go o Mistralach. Ciekawe czy prezydent ma taką samą wiedzę czy inna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Nie raz już pisałem, że o wielu słyszałem i również czytałem, że Macierewicz jest ruskim agentem. Ciężko mi w to uwierzyć. Ale jak popatrzeć ile dziwnych osób on rekomenduje do pracy przy największych tajemnicach państwowych to podejrzenia nasuwają się same. Tak samo jak inne jego posunięcia są mocno podejrzane.Od początku swojej pracy w monie Antoni robi wszystko by osłabić Polską obronność.

 

Tym czasem wojewoda wielkopolski postanowił się ośmieszyć i zorganizował obchody rocznicy Powstania Wielkopolskiego uwaga w Lesznie. Miejscowa ludnośc postanowiła wygwizdać apel smoleński.

 

Tvn pokazał, że głosowanie nad jedną ustaw w sali kolumnowej było nie ważne. Tylko w dwóch ostatnich sektorach 7 i 8 zabrakło 9 głosów. Posłowie sekretarze sfałszowali lub podpisali się pod sfałszowanymi wynikami głosowania. Ciekawe ilu głosów brakowało w pozostałych sektorach. Bo już widać, że te głosowania to jednak lipa. A ustawy tak głosowane są nie ważne.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr778    33

Nic nie szkodzi .Po tym jak rok temu Ast i Piotrowicz podczas prac w komisji nad pierwszą ustawą  tkz. "naprawczą"  TK  gdy pisdzielce przegrały głosowanie zarządzili reasumpcję (powtórkę głosowania) między czasie zwołali swoich żeby wygrać nic mnie już nie zdziwi .Nawet koronacja JK na króla Polski .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie raz już pisałem, że o wielu słyszałem i również czytałem, że Macierewicz jest ruskim agentem. Ciężko mi w to uwierzyć. Ale jak popatrzeć ile dziwnych osób on rekomenduje do pracy przy największych tajemnicach państwowych to podejrzenia nasuwają się same. Tak samo jak inne jego posunięcia są mocno podejrzane.Od początku swojej pracy w monie Antoni robi wszystko by osłabić Polską obronność.

 

Tym czasem wojewoda wielkopolski postanowił się ośmieszyć i zorganizował obchody rocznicy Powstania Wielkopolskiego uwaga w Lesznie. Miejscowa ludnośc postanowiła wygwizdać apel smoleński.

 

Tvn pokazał, że głosowanie nad jedną ustaw w sali kolumnowej było nie ważne. Tylko w dwóch ostatnich sektorach 7 i 8 zabrakło 9 głosów. Posłowie sekretarze sfałszowali lub podpisali się pod sfałszowanymi wynikami głosowania. Ciekawe ilu głosów brakowało w pozostałych sektorach. Bo już widać, że te głosowania to jednak lipa. A ustawy tak głosowane są nie ważne.

 

A to terazTVN decyduje które głosowanie było ważne a ktore nie? :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

tvn nie decyduje tylko pokazuje  jak dokonano oszustwa 

to są fakty  i trzeba być otumanionym i ślepym żeby tego nie dostrzegać  ;)


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

No to  niech idzie za 1000 zł do pracy już widzę te dydaktyczne programy ;rzez rodzinkę jego prowadzone dzidostwo

tvn nie decyduje tylko pokazuje  jak dokonano oszustwa 

to są fakty  i trzeba być otumanionym i ślepym żeby tego nie dostrzegać  ;)

 

Nie nazywaj manipulacji faktami mam nadzieję że 11 zrobiąporządek z tym dziadostwem bo już patrzeć na te szopki nie można w końcu będzie już po Nowym Roku :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Staszek, Ela jakie manipulacje. Przecież było widać wszystko jak na dłoni. Policzono głosujących w sektorze 7 i 8 ręka po ręce. Pokazano, że za filmującym nie było żadnych posłów, których on nie ujął na swoim filmie. I których ewentualnie tvn by nie policzył. Brakuje 9 głosów tylko w tych dwóch sektorach. 

Czy aż tak mocno macie wyprane mózgi, że z tą brutalna prawdą nie możecie się pogodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

W jakim Świecie Ty żyjesz? Dzisaj można zrobić taki montaż że wszystko zobaczyszTVN  TO niejest dobre miejscei nformacji nawet pogoda się u nich nie sprawdza


Poza tymsami są sobie winni żetrzeba było przenieść głosowanie więc pretensje mogą mieć tylko do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Widzę znasz się na montażach. Wszystko czym pis cię karmi to jeden wielki montaż.  Bardziej głupiego tłumaczenia już nie mogłeś wymyślić. Poddany obróbce propagandowej mózg nie dopuszcza do siebie prawdy. Broni się produkując brednie. Ale prawda jest dla was brutalna. Głosowanie było farsą. Głosowanie może i można było przenieść. Ale trzeba było je przeprowadzić porządnie. Ale widać to jest dla pisu za trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj