nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

B3Agro    91

wojtek, a ty świętujesz Boże Narodzenie? Bo wiesz : Żyd ,imigrant i te sprawy. Zawsze mnie to zastanawiało jak "prawdziwi polacy" podchodzą do tematu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

to tak na rozluźnienie i Wesołych Świąt Panowie. Może w ten magiczny czas i karakan przemówi ludzkim głosem ;).

 

 

W czasie "oblężenia" sejmu Marszałek zszedł do sejmowych piwnic. Po ciemku zobaczył parę jadowicie świecących oczu.

- Szczur - wyszeptał z obrzydzeniem.

- Sam jesteś szczur - wyszeptał obrażony prezes.

 

Podobno Kopacz w nocy z sejmu trafiła do szpitala

Niby próbowała zasiąść w fotelu marszałka

I jej szydło w d*pę wlazło

Niby jeszcze cały czas trwa operacja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Hej staszek ;) , przecież powszechnie wiadomo że szydło to cyklicznie prezesowi w du.pę włazi. więc albo to szydło poczuło że już koniec prezesa bliski i nowej "przystani" szuka albo w swej głupocie du..py pomyliła/o ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 

 

Po za tym parszywy komunista a śmieć to zgoła inne określenia, a zwłaszcza że jedno jest wyrwane z kontekstu nie związane ze sprawą, natomiast drugie to domniemanie poparte faktami.

wiesz co jest najśmieszniejsze w tym wszystkim ? 

twoje wykłady w innym temacie w których to dowodzisz że rozdawnictwo pieniędzy to sposób na pobudzanie gospodarki 

normalnie komuna w czystym wydaniu  :D  :D  :D

 

 

ale nie płacz już,  bo ci wybaczyłem te fantazje na mój temat i mojej rodziny bo to zwykłe zwidy 

ogłoś się pierwszy , najpiękniejszy , najmądrzejszy i  naj... naj ... nie żałuj sobie nawet ogłoś się królem 

mi nic do tego bo ja nie startuje w tych zawodach co ty  :D    

wystarczy mi bycie sobą i nikt nie musi mnie chwalić ani się ze mną zgadzać  ;)

 

wybacz mi jeśli potrafisz że taki mierny  ze mnie gość   :(


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25492

Nie śledziłem krajowych wydarzeń - nie wiecie przypadkiem - było o północy słychać jakieś ludzkie głosy z sejmu, czy nadal tylko beczenie i chrząkanie? :D

Edytowano przez Agrest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Coś było ale to chyba wiatrem niosło z Żoliborza - tam musiało jedno bydle ludzkim głosem przemówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ale ty ateista to raczej tak byś nie słyszał B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr778    33

Wątpię że to był on prędzej ten jego klakier przemówi. 

Prezes zna tylko jeden zwrot "ani kroku w tył" już był taki co też tak mawiał wiecie o kogo chodzi.Mało tego kilka dni temu udzielił wywiadu w którym powiedział że może poświęcić wysoki rozwój gospodarczy dla jego wizji Polski.Los narodu w rękach wizjonera.

Edytowano przez Piotr778

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25492

Coś było ale to chyba wiatrem niosło z Żoliborza - tam musiało jedno bydle ludzkim głosem przemówić.

Pejs.zbuk wprowadził Was w błąd. Ludzki głos stamtąd było słychać, ale ponoć to kot przemówił do baranów na Wiejskiej. Wspólnego języka nie znaleźli.

 

A tak a propos tych wełniastych - nie wiecie czy Nitras wpuścił rodzinę do sejmu czy zrobił z nich męczenników moknących na deszczu. Kancelaria sejmu zadeklarowała się wpuścić ich i nawet nieoficjalnie jakiś pokój intymny udostępnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ela3225    630

ocenzurowano   :ph34r: :blink:  Wesołych Świąt :D

 

Przykro niby mamy wolne media ale tylko jak na rządzacych nadajesz facebook  KODuje ,na ONEcie jak napiszesz negatywnie o PO  blokują wystarczy skrót zamienić z PO na PIS  i poszło taka demokracja według elit 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

 

Jarosław Kaczyński  Człowiekiem nr 2  na świecie

śmiejecie się  z niego  a ani  TUSK  ani  Komor  takiej pozycji  nie  osiągnął

 

Raczej ze względu na swoja nieprzewidywalność. Podobnie jak Trump itd.

 

Pejs.zbuk wprowadził Was w błąd. Ludzki głos stamtąd było słychać, ale ponoć to kot przemówił do baranów na Wiejskiej. Wspólnego języka nie znaleźli.

 

A tak a propos tych wełniastych - nie wiecie czy Nitras wpuścił rodzinę do sejmu czy zrobił z nich męczenników moknących na deszczu. Kancelaria sejmu zadeklarowała się wpuścić ich i nawet nieoficjalnie jakiś pokój intymny udostępnić.

 

Kuchciński pozwolił im wejść. Przemówił ludzkim głosem. A i widać pis się nieco zastanowił nad tym. Bo i rozmowy z dziennikarzami będą i rodziny do sejmu wejdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25492

Po północy ponoć Katarzyna Kolenda Zalewska otrzymała sms-a od Halickiego, że wyłączono klimatyzację i ogrzewanie w sali kolumnowej. Natychmiast się tam udała. Już na schodach relacjonowała, że unosi się straszny odór w powietrzu - taka mieszanka jakby owczej wełny, mysiego zapachu i nitro. Po dotarciu ujrzała opozycjonistów zbitych w kłębek niczym owce. Nitros robił selfi, wokół biegała myszka agresorka i przylecjała już pierwsza mucha.

Po interwencji dla dobra dziennikarzy włączono wentylację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Możemy się już śmiać? Czy druga część będzie? Próbujesz być smieszny. Ale zamiast tego się ośmieszasz. Klimatyzację i ogrzewanie na samym początku protestu na sali wyłączono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ela3225    630

Jest kaplica w sejmie , to może być i wigilia.

Mistrzowie w odwracaniu kota ogonem 3d832aa7b2a64f4fbe780b750646fece.jpeg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Jak powszechnie wiadomo są dwa sposoby kręcenia kola ogonem. Pierwszy w prawo a drugi w lewo. O ile kot w końcu się nie wku..wi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Przed chwilą w wiadomościach wychwalano pon niebiosa Kaczyńskiego za miejsce na liście Reutersa. Co ciekawe jako zasługę przypisali mu wykreowanie trzech prezydentów. Duda, Kaczyński i Wałęsa vel Bolek. A więc nawet tvp przyznaje, że Kaczyńcy wykreowali Bolka na prezydenta i u jego boku budowali swoje pozycje. 

Wielu tutaj krytykowało Tuska za to, że z OFE kasę zabrał. Coraz głośniej mówi się, że pis zabierze resztę. 35 mld zostanie od razu przejedzone. Reszta ma iść na jakiś fundusz inwestycyjny. Co prawdopodobnie tez równa się zmarnotrawieniu tych pieniędzy.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25492

Możemy się już śmiać? Czy druga część będzie? Próbujesz być smieszny. Ale zamiast tego się ośmieszasz. Klimatyzację i ogrzewanie na samym początku protestu na sali wyłączono.

Ci z poczuciem humoru jak najbardziej już mogą. Koledze widzę ość z karpia w dolnym odcinku przewodu pokarmowego utknęła. Polecam Fortrans - by żyło się lepiej.

Przyznam, że nie wiedziałem o wyłączeniu klimy i ogrzewania, ale kolega zorientowany i potwierdza. Czyli scena opisana przeze mnie jak najbardziej na miejscu.

A tak na poważnie to ponoć uchodźcy podążają na Wiejską, bo Angela zagwarantowała im tam wikt i opierunek. Choć sam mam obawy jak oddzielą świnie od baranów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr778    33

Plany rządu ,gdzieś na jakimś portalu pisali ale szukałem teraz i nic nie znalazłem więc pewnie plota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj