nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Ulman    5571

Nie wiedzą jak głosowali, nie wiedzą kto liczył ale wiedzą jaki jest wynik. :lol:  Co do wątpliwości to dziś sam prezes stwierdził  że wszystko było legalne i on to wie. Sam sobie sedzią we własnej sprawie. 

Będą budować mieszkanie+ w Białej Podlaskiej. Czy tam wogóle jest cokolwiek do roboty? Byłem kilka razy i wydawało mi się że wszyscy stamtąd sp***rzaja więc na niedobór mieszkań raczej narzekać nie powinni. Druga sprawa to fakt że ceny mieszkań i ich wynajmu w takim miasteczku są raczej niskie więc państwowe jakos bardzo atrakcyjne nie bedą.Coś mi sie wydaje że za parę lat te penthousy będa do sprzedania za grosze 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

wielki janusz budownictwa wbił szpadel w kupę piachu  :D  :D  :D


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Budowę tych mieszkań finansują samorządy. Z Białej Podlaskiej pewnie uciekają ludzie. Więc samorząd podjął taką inicjatywę. Pis się pod to podłączył, że niby mieszkanie plus. Mieszkanie plus powinno nazywać się ściema plus. Bo o ile mieszkania będą budowane. To nie jest to zasługa pisu ani rządu. Tylko samorządów. W sumie sprytny manewr propagandowy. 

Oczywiście ceny najmu będą wysokie od 10 do 20 zł bez prawa odkupu. Sam czynsz. Plus rachunki za media. Nie jednokrotnie w tych mniejszych miejscowościach. Przekroczy to cenę wolno rynkową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

Przy okazji takich budów to również "przypadkiem" lokalni działacze wybudują po ok 200m domki letniskowe nieopodal nad Bugiem


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

@marekfarmer zamiast odgrzewać te stare kotlety napisz jak to sekretarze się na głosowaniu w sali kolumnowej pogubili. I jak to Kaczyński kłamał,że wyznaczono zastępców. Borowskiej i Jarubasa na sali kolumnowej nie było. Kaczyński powiedział, że wyznaczono następców. Kuchciński w necie napisał, że było ośmiu. Po kłamliwej wypowiedzi Kaczyńskiego swój wpis usunął. Jak widać z nagrań Kuchciński do samego końca nie wiedział o tym i nie wyznaczał nikogo bo po głosowaniu wzywał Borowską do przedstawienia wyników. A jej tam nie było.Protokół z sektora za który miał odpowiadać Jarubas w ogóle nie był wypełniony. To jest cyrk. Już chyba nikt nie ma wątpliwości, że te głosowania były nie ważne.

Daj se spokój z tym Wałęsą bo on dzisiaj już nikogo nie interesuje. Liczy się to co się dzisiaj dzieje. A nie Bolek i jego kupony z totolotka.

Co do tego mieszkanie plus to nawet nie ma o czym dyskutować. Nawet w tvp powiedzieli, że np Jarocin z funduszu municypalnego zbuduje chyba 250 mieszkań. Oczywiście w ramach programu mieszkanie plus. Ale zapłaci za nie Jarocin z funduszu municypalnego. 

Robi się ciekawie w sądownictwie. Sędziowie mówią, że nie będą respektować orzeczeń TK, które zapały w składzie z trzema nie legalnie wybranymi sędziami.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

Jarocin to też metropolia w srodku niczego

Jakby sie liczyło to co się dzieje teraz to PIS nie miałby nic do powiedzenia. 70% czasu to obwinianie, komuny, Kiszczaka, Tuska, PO, Niemców, Ruskich, okrągłego stołu, Wałęsy, i kto tam sie jeszcze trafi. 25% to obwinianie innych za bieżące sytuacje - opozycja, TK, TVN, KOD, Wyborcza itd.5% to socjalistyczne bajania Takiego repertuaru wymówek żaden rząd nie miał. 

Nie ma sie co dziwić że JK cieszył ryło opuszczając sejm jak były takie jaja przy głosowaniu :D


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Czy to w sali  kolumnowej  czy sejmowej  PIS  i tak by to  przegłosował  więc  dyskusja   bez  sensu.

Trzeba  się  cieszyć  że  w Końcu  Polak  wygrał  z  niemieckimi Mediami  w sprawie  Niemieckich obozów  zagłady  i  muszą  przeprosić  i to  przed 30  dni na ich stronie internetowej.

Poświęciłem się  dzisiaj  i  obejrzałem Fokty  w TyVN

Ani  słowa  o tym nie  powiedzieli   ciekawe dlaczego ???

Albo  tego  że  Ministerstwo  Sprawiedliwości  zainterweniowało w sprawie  tej pani z 3 dzieci  co  jej  komornik  alimenty i  500+ zablokował   i tu  widać  że  Państwo  Rządzone  przez PiS  działa.

Bo za  poprzedniej władzy to był ,, H*j D*pa i  Kamieni Kupa,,

A co  do mieszkanie +  to  nic   nawet w TyVN nie mówili  że  to z samorządowej kasy pójdzie

 

 

 

 

 

ps.  Nie  dziwię  się  wam  że  piszecie  takie  bzdury  i  z takim  jadem nienawiści  bo jak codziennie  oglądacie  fokty  to macie  taką sieczkę  z mógł  że  niema  się  co  dziwić   trzeba  wam  to  po prostu  wybaczyć  i  modlić  się  za  was  aby  wam  zostało  to  wybaczone na sądzie  ostatecznym

 

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

To może wogóle posiedzeń sejmu nie robić bo i tak by przegłosował? Ciekawe czemu tak boja sie powtórki głosowania którą oczywiście i tak by przegłosowali? Pewnie mendowata mentalność nakazuje im podsycać atmosferę.

Co cie obchodzi pani z trójka dzieci? Niech sobie radzi - nie jest pierwsza i nie ostatnia z problemami. Takimi rzeczami rzad nie powinien sie absolutnie zajmować , no chyba że chca koniecznie podkreslić swóją socjalistyczną orjentacje :P


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Jak nie z samorządowej to powiedz z czyjej? O programie mieszkanie plus było już głośno w mediach. Każdy wie, że państwo nie daje pieniędzy.  Jedynie ziemię z zasobów państwowych jeśli takie w danym mieście są.  Wizytę Kaczyńskiego i Morawieckiego przedstawiono jako fakt. Nie informowano o programie i jego technicznych aspektach bo o nim już się w mediach mwóiło. Gdy głosowano ustawy.

Dlaczego sieczkę w głowie mamy po obejrzeniu faktów? Bo pani z trójką dzieci nie pokazali czy kogoś kto wygrał z niemieckimi mediami. To nie są mega ważne sprawy państwowe. Może jutro pokażą. Za to bardzo ważną sprawą państwową jest komiczne wręcz i nie zgodne z procedurami uchwalenie budżetu. Co pokazano czarno na białym z konkretnymi dokumentami i wypowiedziami zainteresowanych osób. Skoro pis by i tak to przegłosował. W co nie wątpię. To niech zrobią to z powagą i zgodnie z prawem. Bo nie raz pisałem, że takie głosowanie rodzi poważne problemy w przyszłości.

Poza tym problemem jest też nowe pole konfliktu wokół TK. Sędziowie zapowiadają nie respektowanie orzeczeń TK, które zapadną w składzie, gdzie będą nie legalnie wybrani sędziowie. Puszczono do tego wypowiedzi Ziobry i Jakiego. Do innych spraw też. Pokazano sondaże gdzie np 59 % badanych stwierdziło, że opozycja nie radzi sobie z pis. Co chyba nie jest wygodne dla opozycji. Te fakty nie są takie złe. Masa rzeczy jest  podana neutralnie. Tylko trzeba rozumieć co się ogląda anie pisać, że sieczkę robią nie dając dowodów.

Jak wiadomości nie podały, że Duda poleciał do Izraela z Kwaśniewskim, czy sędzia TK Muszyński zataił agenturalną przeszłość. To robili ci sieczkę w głowie czy nie?

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 

Czy to w sali  kolumnowej  czy sejmowej  PIS  i tak by to  przegłosował  więc  dyskusja   bez  sensu.

  

no i co tam ubogi umysł nie pozwala na więcej ?

niczego by nie przegłosowali bo nie mieli kworum baranku 

pisuar się nie przygotował i poległ na własne życzenie 

mało tego kłamie w żywe oczy i wszyscy to widzą nawet takie niedouki jak ty 

a to że nic nie wydukasz w tej sprawie jest przyznaniem racji... nie masz nawet odwagi  cokolwiek nałgać ? 

 

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Dokładnie nie przygotowali się do tego i się przejechali. Mogli głosować nawet na sali kolumnowej. Ale trzeba było zrobić porządek wyznaczyć konkretne osoby do liczenia głosów. A nie Kuchciński myślał, że wszyscy sekretarze liczą a na końcu okazało się, że dwóch zabrakło. Chociaż byli wyznaczeni. To tylko pokazuje jaki bałagan tam był. Teraz duma nie pozwala pisowi powtórzyć głosowania. Nawet jeśli w przyszłości wypłyną problemy.

Oczywiście, że Kaczyński kłamał, że wyznaczono następców za dwoje brakujących osób. Bo Kuchciński wcześniej napisał w necie, że pozostałych 8 sekretarzy podzieliło się liczeniem za tę dwójkę Chociaż to też nie jest prawdą bo słychać jak Kuchciński po głosowaniu wzywał sekretarz Borowską do oddania protokołu czy tam wyniku. A jej na sali nie było. Czyli widać, że nikt się z nikim nie podzielił skoro ją wzywał Kuchciński. Ani nikt jej nie zastąpił jak kłamał Kaczyński. Dlatego nienawidzicie tvn u bo oni bezlitośnie punktują i obnażają takie wpadki pisu. I was to mocno drażni. Wolicie oglądać tvp. Gdzie wam powiedzą, że wszystko było cacy. Chociaż Kuchciński z Kaczyńskim mają inne wersje. To wy i tak wolicie być oszukani.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

nienawidzą za prawdę,  bo cały czas jest wszystko dokładnie pokazywane i konfrontowane z tym co mówią kłamcy pisuaru 

cała polska to ogląda i wszystko jest jak na dłoni 

no wiadomo może do kogoś sygnał tvn nie dociera to rozumiem że nie wie nic o tym tak jak jarek  :D  :D  :D

właśnie dlatego chcą zakazać i ograniczyć dostęp dziennikarzom żeby się nie wydało że kłamią 

teraz pewnie pisuary dostaną zakaz wypowiedzi i tylko wersja jarka będzie jedyna i obowiązująca 

będą musieli ją puszczać tak jak Glińskiego z laptopa bo nikt nie da rady powtórzyć tych łgarstw 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Gdyby było ograniczenie wstępu dla dziennikarzy do sejmu. Większości tych łgarstw byśmy nie zobaczyli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4601

Nowoczesna tonie w długach! Mogą ją uratować przyspieszone wybory. To dlatego robią dym i niszczą Polskę

 

 

http://prawicowyinternet.pl/nowoczesna-tonie-w-dlugach-moga-ja-uratowac-przyspieszone-wybory-to-dlatego-robia-dym-i-niszcza-polske/

 

hahaha to własnie zagrożenie demokracji 


O podręczniki się nie martw, bo zmienić zawsze można. Nie mniej jednak zdegradować do szeregowego może tylko sąd, a Macierewicz nie jest sędzią. Kolejne bezprawie, ale jak już mają swój TK na czele z Przybylską, która w Poznańskim S.O. ma na koncie 43 źle rozpatrzone sprawy oraz 4 wyroki mijające się z prawdą, mimo iż dowody były dobrze zebrane i świadczyły jednoznacznie, to co jej powie Kaczyński, to zrobi, bo inaczej Duda ją wywali ze stanowiska. Duda natomiast też wszystko podpisze, bo w końcu "prezes kazał"

 

To nie choroba zawodowa (bo jeszcze by na tym zarobili), lecz nieudacznictwo. Jak już ktoś jest totalnym nieudacznikiem, to pcha się do polityki - tam wszystkich przyjmują.

 

Prezes już spowodował, że nawet w PIS się wybijają

 

Jeszcze raz - co to jest konstytucja i co to jest trybunał? Bo widzę, że mimo moich wskazówek dalej nikt nawet nie sprawdził w wujku google. Natomiast powtarzać głupoty to potrafisz. To, że konstytucja jest teraz łamana, to nie znaczy, że dla narodu jest nic nie znacząca, bo dalej jest najważniejszym aktem prawnym.

 

 

Lewactwo to ty pokazujesz, bo nie wiesz co to jest konstytucja, chociaż to wie nawet moja 5-cio letnia córka. Zasłaniasz się dysleksją, a tak naprawdę skończyłeś 8 klas szkoły podstawwej: 4 pierwsze i 4 drugie. Gdybyś skończył więcej, to byś potrafił logicznie cokolwiek napisać, ale z samodzielnym myśleniem na poziomie ucznia kl. 3 szk. podstawowej masz problem. 

To, że twoja matka pracuje w skarbówce, to może się tylko wstydzić, że ma syna matoła, ale cóż, nie jest przecież nigdzie napisane, że dziecko musi odziedziczyć inteligencję po matce. 

A co do płac nauczycieli - zgadza się, zależy od awansu zawodowego, który każdy nauczyciel musi robić po określonym stażu pracy i każdy staż też trwa przez określony czas. Dodatki też są, ale ni wynoszą one 2-4tyś - jak ty już to opisałeś w zaokrągleniu, chyba że dany nauczyciel ma 40-50 zastępstw ponadnormatywnych za innych nauczycieli, co jest nierealne, a zastępstwa też są kwestią sporadyczną i jak już, to zdarzą się 5-7 na miesiąc. I jeszcze jedno - łączenia klas, czy zastępstwo w innej klasie pod nieobecność swojej nie jest płatne. Tak więc nauczyciel stażysta (pierwszy rok pracy) z tytułem mgr i przygotowaniem pedagogicznym zarabia 2265zł / cały etat, a nauczyciel dyplomowany (najwyższy stopień awansu zawodowego) z tyt. mgr i przygotowaniem pedagogicznym - 3109zł / cały etat. Do porównania: nauczyciel stażysta bez wykształcenia pedagogicznego i tylko z przyuczeniem do zawodu np. technicznego zarobi 1751zł. - to są zarobki na ten rok szkolny.

Nikt ci nie bronił nosić teczki i się uczyć, ale jak wolałeś rzucać na szkołę kamieniami, to nie miej teraz do niej pretensji, że się nie wyuczyłeś i nie jesteś nauczycielem.

hahah ale ben de twoim autorytetem jak dr lewak petru 

dzięki takim ludziom jak ty 

 

 

Jeszcze raz - co to jest konstytucja i co to jest trybunał? Bo widzę, że mimo moich wskazówek dalej nikt nawet nie sprawdził w wujku google. Natomiast powtarzać głupoty to potrafisz. To, że konstytucja jest teraz łamana, to nie znaczy, że dla narodu jest nic nie znacząca, bo dalej jest najważniejszym aktem prawnym.

ty chyba mieszkasz w innym kraju  lub jesteś dzieckiem co przeżyło jako jedyne w Polsce spięcie inkubatora

widzę ze nawet nie myślisz trzeźwo a to wszystko w imię demokracji a ty to wszystko kupujesz 

 

 Nowoczesna tonie w długach! Mogą ją uratować przyspieszone wybory. To dlatego robią dym i niszczą Polskę

Czytaj więcej na: http://prawicowyinternet.pl/nowoczesna-tonie-w-dlugach-moga-ja-uratowac-przyspieszone-wybory-to-dlatego-robia-dym-i-niszcza-polske/

Edytowano przez Roman176

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Przeżyją. PSl sobie poradził. Pisowi też jakieś dotacje zabierali. Ale rozumiem, że chciałeś odwrócić uwagę od niewygodnego dla was tematu głosowanie. Które widać gołym okiem, że jest nie ważne.

W jednym się z tobą zgodzę. masz 100 % racji.

 

To, że konstytucja jest teraz łamana,

 

To są toje słowa i masz rację. 

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4601

  - Posłanka Lichocka napisała, że PSL też liczył głosy. To jakiś skandal - mówi „Wyborczej” poseł Krystian Jarubas, z którym udało nam się skontaktować w środę późnym wieczorem. - Nie wiem, kto liczył głosy. Na pewno to nie byłem ja. Mnie wtedy nawet nie było na sali - dodaje.

Jarubas opowiada, że w trakcie głosowań w Sali Kolumnowej przebywał w kuluarach. Nie chciał uczestniczyć w obradach, bo uważa, że miejscem głosowań jest sala plenarna.

- Do Sali Kolumnowej wszedłem na dosłownie półtorej minuty. Na pewno nie uczestniczyłem w liczeniu głosów - mówi. - Widać wyraźnie, że PiS się pogubił. Podpisy sekretarzy powinny być na protokołach. Mojego podpisu tam nie będzie - dodaje.

Aktualizacja: Nie liczyłam głosów - napisała w środę w nocy na Twitterze posłanka Kukiz'15 Elżbieta Borowska. Ona także była powołana na sekretarza.

- Nie było mnie tam, chociaż ze stenogramu wynika, że miałam liczyć głosy - mówi posłanka, do której zadzwoniliśmy. - Cały czas byłam na sali plenarnej. Nie zostałam nawet zawiadomiona, że mam być sekretarzem. O tym, że marszałek Kuchciński mnie wyznaczył, dowiedziałam się z Twittera - dodaje Elżbieta Borowska.

 

http://wyborcza.pl/10,155168,21151434,liczyl-poslow-recznie-na-sali-kolumnowej-a-rozpoznaje-parlamentarzystow.html

 

 

HAHAHA ŹRÓDŁO PORAŻA WYBORCZA  NA TEMAT NEWLISA CI BRAKUJE  

Nie pisz postów z włączonym Caps Lockiem!

Edytowano przez danielhaker

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Ale to jest szczera prawda. Źródło nie ważne bo tvn dzisiaj obnażył te prawdę i pokazał jak Kuchciński z Kaczyńskim kłamali. Pisałem o tym post czy dwa wyżej. Pokazano tez dokumenty. Nie ma co iść w zaparte. Oni kłamali a ty nie masz racji i chcesz w te kłamstwa dalej wierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 źródłem tego jest pisuar i jego kłamstwa  :D

chcesz stenogram sejmowy baranku ?

a może konkretnie wypowiedzi tych posłów na fb  ?

kłamstwo ma krótkie nogi i to że nie pokazują tego w ''narodowej  tv ''  nikogo nie dziwi i niczego nie zmienia 

liczą się fakty  

 

link jest to filmiku z wywiadu z pacjentem który nawet nie potrafi się wytłumaczyć 

obejrzy sobie jak zaoruje się sam 

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

co tam jeszcze mam napisać  ? 

popieram kogo chcę i o tym pisałem nie raz  

jak chcesz dyskutować to czytaj co piszą inni i przyjmuj to do wiadomości a nie zmyślasz wygodne sobie brednie

jeśli nie podajesz cytatów to twoje zwidy są tylko zwidami i tyle 

twoje przypuszczenia mam głęboko w .... więc nie interesują mnie żadne skany bo takie śmiecie  nie  zasługują   nawet na szansę przeprosin

 

w przeciwieństwie do ciebie , więcej czytam niż piszę i zaznam poglądy ludzi  i dobrze pamiętam co  niektórzy pisali nawet  rok temu 

jak komuś zarzucam że pisał co innego to podaje fakty czyli cytat 

ale widzę bajkopisarz nie dorósł jeszcze do tego poziomu 

 

pisuar to zbiorowisko najgorszych mend z poprzedniej epoki 

to widać na każdym kroku bo to wyjątkowe sługusy i lizusy które nauczone  są tylko wykonywać polecenia wodza 

nie mają nic do powiedzenia po za przekazem wodza i to jeszcze gubią się w zeznaniach 

Czyli bez zmian, żołnierze ludowej polski cały czas wierni władzy ludowej.

Dni czerwonych gnid są policzone i sprawiedliwości wreszcie stanie się za dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4601

Gospodarcze wizyty rodem z prl u to teraz domena pis. Dzisiaj wierchuszka tej partii jedzie do Białej Podlaskiej hucznie świętować rozpoczęcie budowy bloków z programu mieszkanie plus. To nic, że program sfinansują samorządy. To nic że wynajem będzie praktycznie kosztował tyle co na wolnym rynku. To nic, że to odgrzany kiedyś popularny i w wielu miastach działający do dziś TBS.  Ale jak się dobrze wyborcę omami. To będzie myślał że to zasługa pis. Tym bardziej, że jest konflikt  sejmie to cała wierchuszka jedzie na tak banalne wydarzenie. Jak by autostradę przez pół Polski zaczynali budować.

 

 

Bardzo ładne są te twoje życzenia. Wyzywasz wszystkich dookoła na co dzień. A teraz co? Grzecznego udajesz bo u spowiedzi byleś lub będziesz. Nie sadzisz, że t twoja hipokryzja? Jesteś równie zakłamany jak pis. Diabeł za skórą ale aniołka chcesz udawać i prawdziwego katolika co to na Święta się kłócić nie chce. Śmiać mi się z tego chce. Ja tam się mogę kłócić w święta. Bo aniołem nie jestem ale też nie jestem hipokrytą. A z prawicowymi pedałami uażaj. Bo się niektórzy obrazą.

 

ojtam ojtam życzenia są szczere  grzecznie nie udaje tylko ciebie nie zmienię ty mnie nie zmienisz tu jest kłótnia bez koca   

 idą święta morze zaczynam gadać ludzkim głosem \! bez polityki !!!!!!!!!!

http://www.wykop.pl/link/3065337/platforma-upadla-bardzo-nisko-kinga-gajewska-sekretarzem-programowym-partii/


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Czyli bez zmian, żołnierze ludowej polski cały czas wierni władzy ludowej.

Dni czerwonych gnid są policzone i sprawiedliwości wreszcie stanie się za dość.

i tu masz rację ta władza sam się unicestwi a TS będzie miał roboty na lata 

nic co zbudowane na oszustwie i sługusach nie przetrwa i żadne rozgrzeszenie tej władzy  nie uczyni z komucha bohatera 

mogą sobie dawać apanaże i zaszyty takim piotrowiczom , misiewiczom itp . .. wszystko to trafi na śmietnik historii  bo to jest granda i pogarda dla narodu i dla ludzi którzy walczyli i odbudowali ten kraj 

 

 

zobaczymy jak będziesz się zapierać że popierałeś te gnidy ..już to widzę bo to typowy styl takich pajaców 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Uchodzisz za forumowego błazna i twoja wulgarna retoryka nie robi na nikim wrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

nie ty tu jetes wyrocznią kto kim jest 

twoje zwidy nikomu niczego nie ujmą  żebyś nawet pękł 

wciskasz to samo nie tylko mi i mało kogo to rusza bajkopisarzu

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4601

i tu masz rację ta władza sam się unicestwi a TS będzie miał roboty na lata 

nic co zbudowane na oszustwie i sługusach nie przetrwa i żadne rozgrzeszenie tej władzy  nie uczyni z komucha bohatera 

mogą sobie dawać apanaże i zaszyty takim piotrowiczom , misiewiczom itp . .. wszystko to trafi na śmietnik historii  bo to jest granda i pogarda dla narodu i dla ludzi którzy walczyli i odbudowali ten kraj 

 

 

zobaczymy jak będziesz się zapierać że popierałeś te gnidy ..już to widzę bo to typowy styl takich pajaców 

 

 

hehe dobrze ze za marzenia nie trzeba płacić 

Nowoczesna-Pieniadze-Kampania.jpg

pisowi rośnie poparcie oooooooooooooooooooooooooooooooooooo

 

 

udał się przewrót  hehehe


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj