nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

hubertuss    4652

Gospodarcze wizyty rodem z prl u to teraz domena pis. Dzisiaj wierchuszka tej partii jedzie do Białej Podlaskiej hucznie świętować rozpoczęcie budowy bloków z programu mieszkanie plus. To nic, że program sfinansują samorządy. To nic że wynajem będzie praktycznie kosztował tyle co na wolnym rynku. To nic, że to odgrzany kiedyś popularny i w wielu miastach działający do dziś TBS.  Ale jak się dobrze wyborcę omami. To będzie myślał że to zasługa pis. Tym bardziej, że jest konflikt  sejmie to cała wierchuszka jedzie na tak banalne wydarzenie. Jak by autostradę przez pół Polski zaczynali budować.

 

MORZE ZAWIESIMY TE KŁÓTNIE NA 2 TYGODNIE IDĄ ŚWIĘTA

I WY LEWACY PRAWICOWCE PEDAŁY LESBIJKI ZIELONI  I h*j WIE TAM CO JESZCZE 

 

OD DZISIAJ WYSYŁAMY TYLKO ŻYCZENIA 

 

Bardzo ładne są te twoje życzenia. Wyzywasz wszystkich dookoła na co dzień. A teraz co? Grzecznego udajesz bo u spowiedzi byleś lub będziesz. Nie sadzisz, że t twoja hipokryzja? Jesteś równie zakłamany jak pis. Diabeł za skórą ale aniołka chcesz udawać i prawdziwego katolika co to na Święta się kłócić nie chce. Śmiać mi się z tego chce. Ja tam się mogę kłócić w święta. Bo aniołem nie jestem ale też nie jestem hipokrytą. A z prawicowymi pedałami uażaj. Bo się niektórzy obrazą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Wyborców  mamili  to  PO-PSL   ale  coraz  więcej  ludzi  po ostatnich ich  wybrykach  przejrzało  na  oczy  gdyby   tylko  zlikwidować TVN  to by w Polsce  zapanował  spokój  bo to  oni   podsycają  atmosferę  przechodzi to  wszelką  granicę  absurdu

14513003111832.jpg

 

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Taki wielki patriota a do imperialistycznych Niemiec pojechał do pracy .No chyba że walczyć z zachodnim stereotypem Polaka pijaka

 

http://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/swiat/1580019,1,kwasniewski-nie-widzi-niczego-zlego-w-pracy-dla-ministra-z-ekipy-janukowycza  ;):P

MORZE ZAWIESIMY TE KŁÓTNIE NA 2 TYGODNIE IDĄ ŚWIĘTA

I WY LEWACY PRAWICOWCE PEDAŁY LESBIJKI ZIELONI  I h*j WIE TAM CO JESZCZE 

 

OD DZISIAJ WYSYŁAMY TYLKO ŻYCZENIA 

 

Dobry pomysł niech idą do sejmu swoją hołotę karmić Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzen    199

zdrowych,wesołych świąt Bożego Narodzenia .pozdrawiam i jadę po choinkę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtekd    2108

Jak trzeba być tępym sku..synem żeby w tytule pisać Majdanek z dużej litery. Zapraszam na Majdanek tam gdzie hitlerowcy wymordowali tysiące ludzi. Tylko wcześniej proszę zdrowo pi..ąć się w ten zryty beret.

O reszcie szkoda pisać.

Twe oburzenie jest zadziwiająco wybiórcze .

148232069814622191079.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

 

Wyborców  mamili  to  PO-PSL   ale  coraz  więcej  ludzi  po ostatnich ich  wybrykach  przejrzało  na  oczy  gdyby   tylko  zlikwidować TVN  to by w Polsce  zapanował  spokój  bo to  oni   podsycają  atmosferę  przechodzi to  wszelką  granicę  absurdu

 

No tak TVN zlikwidować i wszystkie inne media, które krytykują pis. Łatwiej ciemnotę było by ludowi wciskać. Ciekawe jest to wasze zamiłowanie do praktyk rodem z prl u. Jeden siłowo by protesty rozganiał. Drugi media krytykujące rząd likwidował. W końcu obaj popieracie partię, która poprzez ustawę bubel o której pisałem stronę czy dwie temu postanowiła nie robić wielkiej krzywdy strażnikom minionego systemu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Tak  Zlikwidować  bo to co robili  w ostatni weekend  przekroczyło  granice  przyzwoitości te bzdury  co  oni  opowiadali

TVP  wiadomo że  jej  pro rządowa stacja tak było  przedtem  i  jest  teraz  i to się  raczej nie zmieni

Ale  TVN  powinien być  obiektywny   a nie pokazywać  wszystko w złym świetle   manipulować  wypowiedzi  itd.

Polsat  pokazuje  obie  strony  i   moim zdaniem to  najlepsza  stacja w której  można  dowiedzieć  się  prawdy

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Tez oglądam polsat i ostatnie wydarzenia w nim pokazywane nie odbiegały w zasadzie od tego co pokazywał tvn. Przynajmniej jeśli chodzi o wydarzenia i fakty. Wiadomo programy publicystyczne są różne. Ale przekaz faktów i wydarzeń był mniej więcej jednakowy. Obie stacje krytykowały zakaz wstępu dla dziennikarzy do sejmu. Obie pokazywały i krytykowały sposób głosowania nad ustawami w sali kolumnowej. Ja tam na ogół zaczynam od 18:50 wydarzeniami potem przełączam się na fakty. Niestety wiadomości tvp nie dam rady oglądać. Ale czasami gdy dzieją się ważne rzeczy oglądam również by zobaczyć jak tvp zakłamuje rzeczywistość lub przemilcza fakty.

Media mogą sobie mówić co chcą. Nie musisz ich oglądać. Choć wiem, że sporo wyborców i polityków pis fakty ogląda. Ja się nie domagam by zlikwidować do rzeczy, niezależną w polityce i kilka innych. A informacje tam podawane są jeszcze bardziej zakłamane niż te z tvp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25235

Powiem tak - przedwczoraj poświęciłem się i pierwszy raz po paru latach obejrzałem fakty w tvn. Później wiadomości według niektórych w tvpis. 

Jeżeli ktoś twierdzi, że tvn jest obiektywną stacją to dla tej osoby ratunku nie ma. Przedstawiana jest tylko i wyłącznie jedna jedyna prawda. Jeśli ktoś wypowiada się ze strony rządzących to wiadomość jest sprytnie ucinana tak aby pasowała do retoryki.

Telewizja Polska też się zmieniła i oczywiście szybko można się zorientować za kim obstaje. Ale tu przynajmniej mamy lepszy przekaz tego co się działo. Komentarze oczywiście są wyjątkowo prorządowe, ale wiadomości są przedstawiana najrzetelniej ze wszystkich stacji. Nawet więcej czasu antenowego zajmuje opozycja. Ktoś kto pierwszy raz włączył te wiadomości może (jeśli nie jest fanatykiem którejś opcji) wyciągnąć swoje wnioski. W tvn wniosek może być  tylko jeden - rząd niszczy opozycję i podpala kraj :blink:

 

Tvn jest stacją zmian - przed wyborami krytykował opozycję, teraz dla odmiany i  dla równowagi partię rządzącą :D  :D  :D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

hubertuss    -  Między   Wydarzeniami (Polsat)  a Fakty (TVN)    jest  przepaść  bez  dna  Pokazują    to samo  ale  kontekst  jest  zupełnie  inny.  Albo  jak widzę   Bronka na Demonstracjach który  się  cieszy  z napaści  na posłankę  to  już  trzeba  zostawić  bez  komentarza  Albo  jak siedzi w TVN 24  i  opowiada  głupoty . Ale  cóż  musi  dbać  o  teściów  którzy  wyjechali  do  Izraela   żeby  im  emerytur  nie zabrali  bo jak wyżyją  w Izraelu  za 2tyś zł/ miesiąc a rolnik  za  1 tyś  musi  wyżyć  a SB UB  za 2 tyś  nie potrafi

kolejny-kod-do-oplacenia-zbankrutuje_201

 

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6329

Twe oburzenie jest zadziwiająco wybiórcze .

148232069814622191079.jpg

 

Znajdź mi zdjęcie pierwotne i powiedz co przedstawia. Ja szukałem i nic z tego. Jeżeli będę miał podstawę wyrażę swoje oburzenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Jeśli napiszesz tu że nie popierasz komunistów, czyli kod i po, że komuniści z tych ugrupowań manifestują nie z powodu obawy przed złymi decyzjami dla obywateli tylko i wyłacznie z powodu odsunięcia od koryta

to imieniem i nazwiskiem z częściowym skanem dowodu osobistego cię tutaj przeproszę za błędne przypuszczenia.

 

Więc co dalej uprawiamy propagandę i jakieś udawanko a później zabawy w chowanego i rozkazy w szukanie dowodów. Czy bez ceregieli wykładasz dowody na stół i zajmujesz stanowisko w sprawie które raz na zawsze zamknie mi buzię?

co tam jeszcze mam napisać  ? 

popieram kogo chcę i o tym pisałem nie raz  

jak chcesz dyskutować to czytaj co piszą inni i przyjmuj to do wiadomości a nie zmyślasz wygodne sobie brednie

jeśli nie podajesz cytatów to twoje zwidy są tylko zwidami i tyle 

twoje przypuszczenia mam głęboko w .... więc nie interesują mnie żadne skany bo takie śmiecie  nie  zasługują   nawet na szansę przeprosin

 

w przeciwieństwie do ciebie , więcej czytam niż piszę i zaznam poglądy ludzi  i dobrze pamiętam co  niektórzy pisali nawet  rok temu 

jak komuś zarzucam że pisał co innego to podaje fakty czyli cytat 

ale widzę bajkopisarz nie dorósł jeszcze do tego poziomu 

 

pisuar to zbiorowisko najgorszych mend z poprzedniej epoki 

to widać na każdym kroku bo to wyjątkowe sługusy i lizusy które nauczone  są tylko wykonywać polecenia wodza 

nie mają nic do powiedzenia po za przekazem wodza i to jeszcze gubią się w zeznaniach 

 

 

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5531

Powiem tak - przedwczoraj poświęciłem się i pierwszy raz po paru latach obejrzałem fakty w tvn. Później wiadomości według niektórych w tvpis. 

Jeżeli ktoś twierdzi, że tvn jest obiektywną stacją to dla tej osoby ratunku nie ma. Przedstawiana jest tylko i wyłącznie jedna jedyna prawda. Jeśli ktoś wypowiada się ze strony rządzących to wiadomość jest sprytnie ucinana tak aby pasowała do retoryki.

Telewizja Polska też się zmieniła i oczywiście szybko można się zorientować za kim obstaje. Ale tu przynajmniej mamy lepszy przekaz tego co się działo. Komentarze oczywiście są wyjątkowo prorządowe, ale wiadomości są przedstawiana najrzetelniej ze wszystkich stacji. Nawet więcej czasu antenowego zajmuje opozycja. Ktoś kto pierwszy raz włączył te wiadomości może (jeśli nie jest fanatykiem którejś opcji) wyciągnąć swoje wnioski. W tvn wniosek może być  tylko jeden - rząd niszczy opozycję i podpala kraj :blink:

 

Tvn jest stacją zmian - przed wyborami krytykował opozycję, teraz dla odmiany i  dla równowagi partię rządzącą :D  :D  :D

Nie ma obiektywnych stacji TV. Odbiorcy są podzielenie więc nalezy tak sprofilować stacje by mieć swoich wiernych widzów. 

Dla ortodoksyjnych moherów masz Trwam,, dla popierających PIS TVPis, dla zaciekłych przeciwników PIS jest TVN a Polsat dla umiarkowanej części elektoratu PO,N i dla wątpiących zwolenników PIS. Dla samodzielnie myślących telewizji nie ma bo i tak by jej nie ogladali :D


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Powiem tak - przedwczoraj poświęciłem się i pierwszy raz po paru latach obejrzałem fakty w tvn. Później wiadomości według niektórych w tvpis. 

Jeżeli ktoś twierdzi, że tvn jest obiektywną stacją to dla tej osoby ratunku nie ma. Przedstawiana jest tylko i wyłącznie jedna jedyna prawda. Jeśli ktoś wypowiada się ze strony rządzących to wiadomość jest sprytnie ucinana tak aby pasowała do retoryki.

Telewizja Polska też się zmieniła i oczywiście szybko można się zorientować za kim obstaje. Ale tu przynajmniej mamy lepszy przekaz tego co się działo. Komentarze oczywiście są wyjątkowo prorządowe, ale wiadomości są przedstawiana najrzetelniej ze wszystkich stacji. Nawet więcej czasu antenowego zajmuje opozycja. Ktoś kto pierwszy raz włączył te wiadomości może (jeśli nie jest fanatykiem którejś opcji) wyciągnąć swoje wnioski. W tvn wniosek może być  tylko jeden - rząd niszczy opozycję i podpala kraj :blink:

 

Tvn jest stacją zmian - przed wyborami krytykował opozycję, teraz dla odmiany i  dla równowagi partię rządzącą :D  :D  :D

 

Zabawna ocena. Jak wiadomości przestawiają wszystko z jednego, rządowego punktu widzenia to ci już nie przeszkadza. Jak zatajają wiele faktów też ci nie przeszkadza. Tak jak trzeba to opozycja zajmuje więcej czasu ale wtedy jest tylko i wyłącznie krytykowana. 

Po prostu wiadomości przestawiają wygodniejszą dla ciebie wersję. Z która twoje poglądy się nie kłócą. Dlatego jest to dla ciebie najrzetelniejsza stacja. Niestety is nie jest idealny popełnia wiele błędów. A stacje prywatne je krytykują. Jest to dla ciebie nie wygodne. Więc zawsze będziesz je krytykował. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 nie będę wspominał gdzie jest  najwięcej alimenciarzy , rozwodników i starych kawalerów bo to szczegół dla nawiedzonych  ;)

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
marko-kolo-  i w końcu  się  przyznałeś  że  jesteś  nawiedzony  :lol: :lol: :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 tak nawiedził mnie jarek i zabronił źle pisać o pisuarach  ;)

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25235

Zabawna ocena. Jak wiadomości przestawiają wszystko z jednego, rządowego punktu widzenia to ci już nie przeszkadza. Jak zatajają wiele faktów też ci nie przeszkadza. Tak jak trzeba to opozycja zajmuje więcej czasu ale wtedy jest tylko i wyłącznie krytykowana. 

Po prostu wiadomości przestawiają wygodniejszą dla ciebie wersję. Z która twoje poglądy się nie kłócą. Dlatego jest to dla ciebie najrzetelniejsza stacja. Niestety is nie jest idealny popełnia wiele błędów. A stacje prywatne je krytykują. Jest to dla ciebie nie wygodne. Więc zawsze będziesz je krytykował. 

 

 

No cóż jest tak jak napisałem "Ktoś kto pierwszy raz włączył te wiadomości może (jeśli nie jest fanatykiem którejś opcji) wyciągnąć swoje wnioski"

Dlaczego pogrubiłem ten fragment chyba nie muszę Ci tłumaczyć.

Wizytówką tvn-u niech pozostaną rzetelne relacje z marszów niepodległości. I tyle w temacie.

A na święta całej opozycji i zwolennikom mniej jadu i żebyście się ośćmi nie udławili i telewizora nie zapluli widząc jakiegoś pisowca w telewizji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

trudno akurat o'' jakiegoś  pisowca'' bo tam same obrzydłe  komuchy i leśne dziady co ledwo się kiwają na nogach od ciągłego  powtarzania bredni 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25235

To ja już nie wiem szukasz pisowca, a opisujesz kodowca. Zdecyduj się bo życie leci, a Ty ciągle w rozkroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

  - Posłanka Lichocka napisała, że PSL też liczył głosy. To jakiś skandal - mówi „Wyborczej” poseł Krystian Jarubas, z którym udało nam się skontaktować w środę późnym wieczorem. - Nie wiem, kto liczył głosy. Na pewno to nie byłem ja. Mnie wtedy nawet nie było na sali - dodaje.

Jarubas opowiada, że w trakcie głosowań w Sali Kolumnowej przebywał w kuluarach. Nie chciał uczestniczyć w obradach, bo uważa, że miejscem głosowań jest sala plenarna.

- Do Sali Kolumnowej wszedłem na dosłownie półtorej minuty. Na pewno nie uczestniczyłem w liczeniu głosów - mówi. - Widać wyraźnie, że PiS się pogubił. Podpisy sekretarzy powinny być na protokołach. Mojego podpisu tam nie będzie - dodaje.

Aktualizacja: Nie liczyłam głosów - napisała w środę w nocy na Twitterze posłanka Kukiz'15 Elżbieta Borowska. Ona także była powołana na sekretarza.

- Nie było mnie tam, chociaż ze stenogramu wynika, że miałam liczyć głosy - mówi posłanka, do której zadzwoniliśmy. - Cały czas byłam na sali plenarnej. Nie zostałam nawet zawiadomiona, że mam być sekretarzem. O tym, że marszałek Kuchciński mnie wyznaczył, dowiedziałam się z Twittera - dodaje Elżbieta Borowska.

 

http://wyborcza.pl/10,155168,21151434,liczyl-poslow-recznie-na-sali-kolumnowej-a-rozpoznaje-parlamentarzystow.html

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

To głosowanie to jedna wielka lipa. Wystarczyło popatrzeć jak sekretarz głosy liczył. Nawet nie wiadomo kto oddał głos. Te ustawy to buble prawne nie tylko z treści ale z punktu widzenia formalności procesu legislacyjnego także. Pis dła esbekom furtkę ni tylko w jak to biuro legislacyjne senatu nazwało niedookreśleniach i nie zgodności z konstytucją. Ale także z punktu formalnego, gdzie ustawa może zostać uznana za nie ważną. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj