nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Gość   
Gość

Koleś wyłącz TVP włącz myslenie, zobacz ilu byłych ludzi z PRL jest w PIS? Były prokurator PRL Piotrowicz to tylko ierzchołek

W piaskownicy razem nie byliśmy.

 

Jaki ma związek TVP, chęć pałowania komunistów z kodu i obecności komunistów w pisie?

Każdy kto jest komunistą i dopuścił się haniebnych czynów na niewinnych ludziach powinien doznać cierpienia. Powinna dosięgnąć go sprawiedliwość, męczyć sumienie do czasu aż nie będzie żałował uczynków i nie wykaże skruchy.

 

Zobacz z jaką godnością odchodzą ci co skruchy nie wyrazili:

https://youtu.be/2Pb_iSOX8Zo?t=305

jemu może nie zależało na godności, zwłaszcza w tym momencie, za pewne był też nie wierzący ale często zostaje potomstwo które dzień pożegnania najbliższej osoby chce wymazać z pamięci. To jest aż smutne jak kończą tacy ludzie.

 

Nie wyjeżdżaj z TVP bo praktycznie nie oglądam TV a jeśli nawet bym to robił to tylko aby wysłuchać informacji a nie komentarza do nich.

Jeśli ty bez komentarza jesteś niczym dziecko we mgle to nie podejmuj dyskusji.

 

 

EDIT:

dziecko twoje wywody mnie nie ruszają bo to są tylko nieudolne połajanki narcyza i tyle 

zadaje pytania bo widzę że uważasz się za ''kozaka'' i zaczynasz nieudolnie podjudzać czy tam straszyć 

lubisz opowiadać tu swoje niestworzone teorie i pisać długie  wywody z których nic nie wynika 

 

pokaż konkretni gdzie i co napisałem i gdzie teraz zaprzeczam niby swoim twierdzeniom 

to będziesz w tym wiarygodny , bo tak to zwykłe błaznowanie i tyle

Za kozaka uważasz się ty, tylko bez terlicy nie potrafisz jeździć. Nie wiem jak duże ma zasługi twój nadrzędny, ale obyś się nie przeliczył bo łaska pańska na pstrym koniu jeździ. Elita może zostać nie tknięta a żniwo goryczy która właśnie kipi zbiorą pachołki.

Edytowano przez damianzbr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4607

Jaka akcja? Jak Gmyz się na wizji pijany potyka z papierosem w ustach. Póki co w tvn nie po pijaku na wizji sie nie pałętaja. Popalając papierosa do tego.

https://www.youtube.com/watch?v=mceM-OS62O4

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=SrnL0FBk_JE

a tu tysiące ludzi woła jebać tvn 

https://www.youtube.com/watch?v=J78OhJtcvy0

https://www.youtube.com/watch?v=Bxg4bYDVWwQ

 

 

taki prowokacji to żadna antypolska telewizja niema 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr778    33

Taki wielki patriota a do imperialistycznych Niemiec pojechał do pracy .No chyba że walczyć z zachodnim stereotypem Polaka pijaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 

 

EDIT:

Za kozaka uważasz się ty, tylko bez terlicy nie potrafisz jeździć. Nie wiem jak duże ma zasługi twój nadrzędny, ale obyś się nie przeliczył bo łaska pańska na pstrym koniu jeździ. Elita może zostać nie tknięta a żniwo goryczy która właśnie kipi zbiorą pachołki.

 

i rozumiem że o tych pachołkach pisałeś co to mają ''czapkami nakrywać'' ( jak to stwierdził niejaki  solidaruch du...   .)   :D  :D  :D

kogo i kim  chcesz straszyć internetowy błaźnie ...naczytałeś się kozackich wpisów i co ? 

nie podżegaj i nie igraj z zapałkami dzieciaku  bo bluźnisz jak nawiedzony  ?

 

 

ten kraj już przelał swoją krew i żadne burdy do jakich podżegają tobie podobni nie są potrzebne... więc nie powołuj się na nich  

wygrali niech robią swoje , przyjdą wybory i zasługi zostaną rozliczone 

TS będzie miał zajęcie jak nigdy - takie jest moje zdanie i to jedyne normalne wyjście 

to czego nie zrobił PSL i PO będą musieli zrobić inni 

tak jak pisałem, mi ich nie żal bo nie zrobili tego co powinni to niech giną 

 

 

ps.czapkami to nas nakryje ale ruski ...

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4607

Taki wielki patriota a do imperialistycznych Niemiec pojechał do pracy .No chyba że walczyć z zachodnim stereotypem Polaka pijaka

 

a lewactwo jeździ donosić i co 

- "muzgu" to ja nie mam, tylko mózg. Skoro ty masz muzg, to już wiadomo, dlaczego tak takie pierdoły piszesz - bo masz go otwartego i z niego ci co nieco powypadało.

- piszesz, że możesz rozmawiać o konstytucji, więc dlaczego nie napiszesz co to jest ta konstytucja?

- Cwaniakiem nie jestem

- piszesz, że od 20 lat w innych krajach mają 500+, więc wskaż w których? Osobiście nie mam nic do tego 500+, ale uważam, że kraj nie jest na tyle bogaty, by zajmować się rozdawaniem pieniędzy

- co do twojego pytania odnoście TK i konstytucji - skoro jesteś taki mądry, to po co mam ci to pisać? - przecież wiesz...

- nic więcej nie potrafisz, tylko linkować? Napisz coś od siebie i to tak, by miało sens, bo do tej pory tylko się ośmieszasz.

Roman nie będzie szanował, bo on nic nie szanuje - nawet samego siebie, dlatego przelewa wszystkie swoje niepowodzenia na forum oskarżając wszystkich dookoła. Ale tak to już jest - rzucało się na szkołę kamieniami, to teraz trzeba tarzać się w gnoju między świniami

 

Ładnie cytujesz, tylko dalej nie wiesz o co w tym chodzi. Pomijając fakt, że nie 20 godzin tygodniowo, lecz 18 + godziny statutowe (Kaczyński obiecał, że zlikwiduje godziny karciane i dotrzymał słowa, bo już nie ma karcianych, gdyż są statutowe). 

Pokaż mi nauczyciela, który zarabia 5 tyś. brutto, a z dodatkami ma 7tyś? - skąd żeś to wytrzasnął? Akurat zarobki nauczycieli są jawne i po wpisaniu do wujka google hasła "wynagrodzenia nauczycieli 2016/2017" otworzy ci się szereg stron. Proponuję strony rządowe lub księgowe, a stroną sektora publicznego jest strona infor.pl

 

Tu się akurat zgodzę i podpisuję "obiema rękami i nogami"

 

Widać, że dalej nie wiesz co to jest trybunał konstytucyjny, bo podając wyroki sądów niższej i wyższej instancji (tak to już jest, jak się cytuje i nie wie co) nie podpinaj ich pod TK 

Miło, że w końcu napisałeś mózg zamiast muzg, ale i tak wolę mieć ten psi mózg, niż twój - pusty niczym (byś zrozumiał) "bemben"

I proszę cię - nie zasłaniaj się dysleksją, bo widać, że to nie dysleksja, lecz "dys-lekcja". Najpierw dowiedz się co to jest dysleksja, a co to jest dysortografia, a jak mi na to pytanie odpowiesz, to możemy dalej rozmawiać.

Tak więc na to wygląda, że kolega, do którego były te słowa skierowane, nie jest tępakiem ;)

 

też tak myślałem ze napiszesz zasłonisz się konstytucją  typowe lewactwo nie wie po co ??

a co do płac matka pracuje w jak by to nazwać skarbce co przelewa kasę

pewnością etat gimbaza szkoła podstawówka  wieczorowa zaocznie  tak by odszedł jeden etat

 

dysortografia nie mam starego, nauczyciela jak ty co załatwia mi na jeden papierki żebym średniej ocen w szkole nie zaniżał 

NAUCZYCIELE: Płace uzależnione są od awansu, stażu i różnych dodatków

 

 

WIDZIELIŚCIE JAK ZABOLAŁO  PRAWDA ??TYLE CHAMSTWA  :lol:

a lewactwo jeździ donosić i co 

 

też tak myślałem ze napiszesz zasłonisz się konstytucją  typowe lewactwo nie wie po co ??

a co do płac matka pracuje w jak by to nazwać skarbce co przelewa kasę

pewnością etat gimbaza szkoła podstawówka  wieczorowa zaocznie  tak by odszedł jeden etat

 

dysortografia nie mam starego, nauczyciela jak ty co załatwia mi na jeden papierki żebym średniej ocen w szkole nie zaniżał 

NAUCZYCIELE: Płace uzależnione są od awansu, stażu i różnych dodatków

 

 

WIDZIELIŚCIE JAK ZABOLAŁO  PRAWDA ??TYLE CHAMSTWA  :lol:

 

Roman nie będzie szanował, bo on nic nie szanuje - nawet samego siebie, dlatego przelewa wszystkie swoje niepowodzenia na forum oskarżając wszystkich dookoła. Ale tak to już jest - rzucało się na szkołę kamieniami, to teraz trzeba tarzać się w gnoju między świniami

 

NIESTETY TACY IDIOCI JAK TY CHODZĄ TEŻ UCZYĆ  NA PRYWATNE SZKOŁY STUDIA  NAWET GDY NAPLUJE CI W MORDE 

I TAK ZDAM BO  SIĘ SPRZEDAJESZ 

I UCZYSZ MNIE DEMOKRACJI 

a lewactwo jeździ donosić i co 

 

też tak myślałem ze napiszesz zasłonisz się konstytucją  typowe lewactwo nie wie po co ??

a co do płac matka pracuje w jak by to nazwać skarbce co przelewa kasę

pewnością etat gimbaza szkoła podstawówka  wieczorowa zaocznie  tak by odszedł jeden etat

 

dysortografia nie mam starego, nauczyciela jak ty co załatwia mi na jeden papierki żebym średniej ocen w szkole nie zaniżał 

NAUCZYCIELE: Płace uzależnione są od awansu, stażu i różnych dodatków

 

 

WIDZIELIŚCIE JAK ZABOLAŁO  PRAWDA ??TYLE CHAMSTWA  :lol:

 

Roman nie będzie szanował, bo on nic nie szanuje - nawet samego siebie, dlatego przelewa wszystkie swoje niepowodzenia na forum oskarżając wszystkich dookoła. Ale tak to już jest - rzucało się na szkołę kamieniami, to teraz trzeba tarzać się w gnoju między świniami

 

NIESTETY TACY IDIOCI JAK TY CHODZĄ TEŻ UCZYĆ  NA PRYWATNE SZKOŁY STUDIA  NAWET GDY NAPLUJE CI W MORDE 

I TAK ZDAM BO  SIĘ SPRZEDAJESZ 

I UCZYSZ MNIE DEMOKRACJI ???

TRYBUNAŁ, KONSTYTUCJA

POPRACUJ NAD SOBĄ 

https://pl-pl.facebook.com/AlePapiezaToTySzkaluj/

 

TU WŁASNIE TAKIE ŚCIERWA LEWACKIE UCZĄCE DEMOKRACJI 

Edytowano przez Roman176

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

i rozumiem że o tych pachołkach pisałeś co to mają ''czapkami nakrywać''  :D  :D  :D

kogo i kim  chcesz straszyć internetowy błaźnie ...naczytałeś się kozackich wpisów i co ? 

nie podżegaj i nie igraj z zapałkami dzieciaku  bo bluźnisz jak nawiedzony  ?

To nie jest straszenie, a ostrzeżenie dla takich jak ty, że czyha nad wami widmo zostania komunistycznymi błaznami które poniosą odpowiedzialność jakiej wasze elity unikną.

 

Nie mogę pojąć z jakim uporem maniaka  domniemany potomek lub członek najprędzej ormo broni tych zbrodniarzy którzy już kiedyś go oszukali, wydymali i sprzedali. Powiedz co dostałeś od polski ludowej że nawet dzieci musiały ci emigrować. Żadnego majątku na tym twoja rodzina nie zrobiła a ty dalej bronisz bandytów. Zastanów się człowieku nad słusznością postępowania.

Edytowano przez damianzbr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6400

0c109cea9a2068e209d562ecbdc251fa.jpg

 

No,no,no od ormo to ja proszę się odczepić. Przyjadą Nocne Wilki i Was zjedzą.

Roman a special for you.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4607

Widać, że dalej nie wiesz co to jest trybunał konstytucyjny, bo podając wyroki sądów niższej i wyższej instancji (tak to już jest, jak się cytuje i nie wie co) nie podpinaj ich pod TK

Trybunał Konstytucyjny ogłosił wyrok w sprawie tzw. małej ustawy reprywatyzacyjnej uchwalonej jeszcze w wakacje poprzedniego roku przez parlament zdominowany przez koalicję PO-PSL.

Celem ustawy było ograniczenie reprywatyzacji

 

 

http://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/rynek/1669996,1,tk-reprywatyzacja-w-warszawie-moze-byc-ograniczana.read

 

WIDZISZ JAKI JESTEŚ TEPY

 

NIE CHCIAŁ BYM ŻEBY TAKI JAK TY UCZYŁ W PRZYSZŁOŚCI MOICH DZIECI

 

WIDZISZ TYLKO CO CHCESZ 

 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

damianzbr

 o kurka jasnowidzu ? co tam jeszcze możesz nawet wróżyć z fusów ? 

 komunistyczne błazny to są w pisuarze ...najgorsze ścierwa i sługusy które  kłamią  przed kamerami 

 co tam puściłeś wodzę ? bluźnisz  bo nic więcej nie potrafisz ...postrasz jeszcze może kogoś wystraszysz  ;)

 dla mnie jesteś śmieciem ale nigdy nie znize się do twojego poziomu i nie będę pisał o ludziach których nigdy na oczy nie widziałem i nie ma  powodu abym ich o cokolwiek oskarżał 

 największa gnida i menda jedzie po rodzinie jak już nie ma argumentów bo myśli że kogoś ruszy swoimi zwidami 

 żebyś nie wiem co tu zmyślił to niczego to nie ujmie mi ani mojej rodzinie  

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4607

0c109cea9a2068e209d562ecbdc251fa.jpg

 

No,no,no od ormo to ja proszę się odczepić. Przyjadą Nocne Wilki i Was zjedzą.

Roman a special for you.

Nocne Wilki TO DZISIAJ ISS 

 

dobra to ja  ZACZNĘ....................... 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

damianzbr

 o kurka jasnowidzu ? co tam jeszcze możesz nawet wróżyć z fusów ? 

 komunistyczne błazny to są w pisuarze ...najgorsze ścierwa i sługusy które  kłamią  przed kamerami 

 co tam puściłeś wodzę ? bluźnisz  bo nic więcej nie potrafisz ...postrasz jeszcze może kogoś wystraszysz  ;)

 dla mnie jesteś śmieciem ale nigdy nie znize się do twojego poziomu i nie będę pisał o ludziach których nigdy na oczy nie widziałem i nie ma  powodu abym ich o cokolwiek oskarżał 

 największa gnida i menda jedzie po rodzinie jak już nie ma argumentów bo myśli że kogoś ruszy swoimi zwidami 

 żebyś nie wiem co tu zmyślił to niczego to nie ujmie mi ani mojej rodzinie 

ale więcej tych błaznów jest w kod i po.

 

W przeciwieństwie do ciebie nie mam powodów do złości, bo jeden irytujący szczegół którym jesteś ty nie ma wpływu na to, a zwłaszcza że widać strach w twoich oczach, gacie pełne i bluzgi z ust, tylko to ci pozostało.

Nie obrażam twojej rodziny, sam się stawiasz w takim świetle, bo twierdzisz że kod jest od wytykania potknięć pis-u kiedy nawet w przedszkolu wiedzą że to nie prawda. Że kod jest bronią w walce wręcz o odzyskanie koryta przez czerwone glizdy.

 

Więc przypuszczenie że ktoś kto opowiada się za komunistami jest komunistą nie wykazuje braku logiki. Sorry.

 

Jak by tu przyszedł ktoś nie wtajemniczony i poczytał twoje posty, nie uwierzyłby i na podsumowanie zostawiłby stwierdzenie ,,ale troll, prawie mu się udało,,

Z resztą na początku też myślałem że jesteś zwykłym trolem którego celem jest tylko sianie zamętu.

Edytowano przez damianzbr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4607

MORZE ZAWIESIMY TE KŁÓTNIE NA 2 TYGODNIE IDĄ ŚWIĘTA

I WY LEWACY PRAWICOWCE PEDAŁY LESBIJKI ZIELONI  I h*j WIE TAM CO JESZCZE 

 

OD DZISIAJ WYSYŁAMY TYLKO ŻYCZENIA 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 powróż jeszcze co ci pozostało ? 

 albo daj sobie lajka 

 i kto jest najpiękniejsze na świecie ?  :D  :D  :D

 

 

w tym temacie widać wyraźnie co reprezentują pisuary

nawet  sami siebie pochwalą 

tak sobie wmawiajcie że macie rację ,bo macie... że jej nie macie :D  

 

 

gdzie opowiadam się za komunistami ? 

komuniści są w PIS i to najgorszy sort zdrajców i kłamców 

reszta przynajmniej ma jakiś honor i nie włazi w d..żeby się wybielić  

 

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4607

5510.gif


 powróż jeszcze co ci pozostało ? 

 albo daj sobie lajka 

 i kto jest najpiękniejsze na świecie ?  :D  :D  :D

 

 

w tym temacie widać wyraźnie co reprezentują pisuary

nawet  sami siebie pochwalą 

tak sobie wmawiajcie że macie rację ,bo macie... że jej nie macie :D  

 

JA JESTEM NAJPIĘKNIEJSZY 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 powróż jeszcze co ci pozostało ? 

 albo daj sobie lajka 

 i kto jest najpiękniejsze na świecie ?  :D  :D  :D

 

 

w tym temacie widać wyraźnie co reprezentują pisuary

nawet  sami siebie pochwalą 

tak sobie wmawiajcie że macie rację ,bo macie... że jej nie macie :D  

O jaką rację tym razem ci chodzi? Naucz się analizować fakty i wyciągać z nich wnioski. Jeśli uważasz że ktoś źle cię postrzega, niejednokrotnie i nie on jeden, może warto zastanowić się nad swoim postępowaniem bo tam może być powód takiego nie innego postrzegania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4607

O jaką rację tym razem ci chodzi? Naucz się analizować fakty i wyciągać z nich wnioski. Jeśli uważasz że ktoś źle cię postrzega, niejednokrotnie i nie on jeden, może warto zastanowić się nad swoim postępowaniem bo tam może być powód takiego nie innego postrzegania.

NIE IRYTUJ SIĘ NIE POTRZEBIE IM TYLKO OTO CHODZI BRAK ARGUMENTACJI

 

aniolek1.gif

1055.gif

1447793286_sdz677_600.jpg

 

 

PRZEPRASZAM ALE LEWACTWO JEST NAWET Z KARTAMI ŻYCZENIOWYMI 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

cały czas  coś zmyślasz,  kiedy ci się znudzi ? 

jesteś zwykłym ignorantem który nie podaje faktów tylko swoje zwidy za dowody czegoś  tam ?  

twoje sądy i opinie mam głęboko ... - tu chyba nie muszę kończyć

nie jestem tu po to żeby zbierać laiki   ;)

błazen który nie czyta co inni do niego piszą i nie wyciąga wniosków  poucza innych ...śmiech na sali  

 

czekam na te dowody jak to zmieniam zdanie i zaprzeczam sobie 

no i gdzie popieram( popierałem) i kiedy komunę ?

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jeśli napiszesz tu że nie popierasz komunistów, czyli kod i po, że komuniści z tych ugrupowań manifestują nie z powodu obawy przed złymi decyzjami dla obywateli tylko i wyłacznie z powodu odsunięcia od koryta

to imieniem i nazwiskiem z częściowym skanem dowodu osobistego cię tutaj przeproszę za błędne przypuszczenia.

 

Więc co dalej uprawiamy propagandę i jakieś udawanko a później zabawy w chowanego i rozkazy w szukanie dowodów. Czy bez ceregieli wykładasz dowody na stół i zajmujesz stanowisko w sprawie które raz na zawsze zamknie mi buzię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kas    155

Każdy twój post jest tego świadectwem. A ja lubię kolor czerwony marko i już nie długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

cały czas  coś zmyślasz,  kiedy ci się znudzi ? 

jesteś zwykłym ignorantem który nie podaje faktów tylko swoje zwidy za dowody czegoś  tam ?  

twoje sądy i opinie mam głęboko ... - tu chyba nie muszę kończyć

nie jestem tu po to żeby zbierać laiki   ;)

błazen który nie czyta co inni do niego piszą i nie wyciąga wniosków  poucza innych ...śmiech na sali  

 

Chciałbyś aby Twój potomek był rozjechany Tirem?

 

 

 

 

no i gdzie popieram( popierałem) i kiedy komunę ?

Wspierasz opcję lewicowo-liberalną tzw poudecję-a tu jest tego dowód:Podział między ludźmi w Polsce został wyznaczony w 1945 roku na linii tych którzy weszli w kolaborację z sowieckim okupantem i tych którzy tej okupacji nigdy aż do dzisiaj nie uznali i nigdy nie zaakceptowali. W 1989 roku po medialnej ustawce sowiecko-SBckiej z Bolkiem BULem Michnikiem i ICH kolegami o nazwie ‚pierwsze wolne wybory w Polsce’ władzę miała aż do 2015 roku postsowiecka nomenklatura i resortowe uprzywilejowane potomstwo. Drą się że Kaczyński spał 13grudnia. Skoro nie był w ZOMO ani nie czekała na niego motorówka z której mógłby skakać przez płot no to spał. Wielu innych ludzi też spało i obudziło się w trwającej 5Lat wojnie Polsko-Komuszej w której prawdziwą opozycję zduszono a ludzi szczuto bito i mordowano i to nie było kulturalne wydarzenie.W 1989 roku ustalono w Magdalence ład pokomuszy,z głównymi sygnotariuszami Michnikiem i Wałensą.Po 1989 przez wiele lat zohydzano Polakom środowiska inne niż pokomusze. Raz prawie komuna upadła ale Pan Walensa razem z min Panem Tuskem liczydłem,i Pawlakiem usadzili inny niż pokomuszy rząd Jana Olszewskiegi na D..pach w czasie nocnej zmiany rządu. Od tamtej pory środowisko pokomusze nienawidzi Macierewicza i Kaczyńskiego i toczy z nimi frontalną wojnę medialną i polityczną dążąc do ich anihilacji.Pewnego razu doszło do postawienia Czesława Kiszczaka przed sądem za masakrę Grudnia 1970 roku,na ratunek przybył główny redaktor Gazety Wyborczej i główny sygnotariusz aktu w Magdalence Adam Michnik jako obrońca,i uratował go.Z nim współpracuje ścisło całe środowisko pokomusze,jak ostatnio Ewa Kopacz na rozmowach jak obalić Kaczora.To środowisko pokomusze walczące z Kaczorem zrobiło Polakom dla śmiechu premierem Donalda czyli takiego antyKaczora Donalda. Ten oto antyKaczor Donald nie spał ani 13grudnia ani w Magdalence ani podczas Wałensowej nocnej zmiany.Za jego panowania pochowano z państwowymi honorami 2014 roku sądowego kata Inki Wacława Krzyżanowskiego.Ten antyKaczor Donald jest medialny Pijarowy i przystojny ma konta w banku albo i w trzech bankach na Cyprze w Szwajcarii i w Moskwie. Ma kobietę albo i ze dwie a kota jeśli posiada to tylko rasowego za parę tysi dolarów. Nie to co niemota prezes bez konta żony i z kotem dachowcem... A potem ten prawieKaczor Donald zajumał Polakom 150mld z OFE podniósł podatki a jego kolega Pan prezydent BUL kazał se Polakom zrobić lewatywę wziąć kredyt i zmienić pracę albo wyemigrować bo to też jest jakaś szansa. No i się polactwo pokapowało co się dzieje i pokomuchom żarło żarło aż żreć przestało. Teraz środowisko pokomusze wpadło na pomysł że wymyśli KOD i Nowosmieszną i że te pociągną za sobą tłumy i obalą PiS na ulicy. Walensa krzyczy Bendem Pałować. Tymczasem na czele Nowośmiesznej postawili niedojde który bredzi o sześciu królach i umawia się z gejem Werwowszdadem na antypolską ustawke w PE. Na czele Komitetu Ochrony Dochodów ustawiono faceta który alimentów nie płaci. No ludzie to już mogliście jakiemuś aktorowi zapłacić i by lepiej grał rolę zatroskanego o losy Polaków elokwentnego polityka. Także 8 Lat premierem był antykaczor który robił dokładnie odwrotnie niż obiecywał w dwóch kampaniach wyborczych dlatego że to był CH Dpa i Kamieni Kupa. Teraz rządzi prawdziwy Kaczor a nie prAwieKaczor Donald a prawie robi wielką różnicę.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdaniel    52

A oto kolejny przykład działania MON Antoniego. Sam nie wiem dlaczego tak mu śpieszno z odbieraniem stopni wojskowych.

Można mówić że sprawiedliwość itp. Ale uzasadnienie powala. 

Mam w związku z tym pytanie. Czy po tym jak już pozbawią stopnia wojskowego gen Jaruzelskiego to pozmieniają podręczniki w szkołach a młodzież dowie się że szeregowy Jaruzelski dowodził armią? Dowiedzą się że szeregowy Jaruzelski wprowadził stan wojenny?

O podręczniki się nie martw, bo zmienić zawsze można. Nie mniej jednak zdegradować do szeregowego może tylko sąd, a Macierewicz nie jest sędzią. Kolejne bezprawie, ale jak już mają swój TK na czele z Przybylską, która w Poznańskim S.O. ma na koncie 43 źle rozpatrzone sprawy oraz 4 wyroki mijające się z prawdą, mimo iż dowody były dobrze zebrane i świadczyły jednoznacznie, to co jej powie Kaczyński, to zrobi, bo inaczej Duda ją wywali ze stanowiska. Duda natomiast też wszystko podpisze, bo w końcu "prezes kazał"

 

No przyznałbym Ci rację ale wtedy wychodzi na to że buta i arogancja to choroba zawodowa polityków i powinna być zwalczana z urzędu a na to zadna władza nie wyrazi zgody B)

To nie choroba zawodowa (bo jeszcze by na tym zarobili), lecz nieudacznictwo. Jak już ktoś jest totalnym nieudacznikiem, to pcha się do polityki - tam wszystkich przyjmują.

 

Ja tam myślę że dzisiejsza opozycja w tym przoduje nazwałbym to już nawet stanem agonalnym , Prezes spowoduje że wybiją się na wzajem :P :P ;)

Prezes już spowodował, że nawet w PIS się wybijają

 

a czy twój mózg jest swiadomy tego że za 20-50 lat nikogo nie będzie obchodził trybunał,a twoja głupota tak

Jeszcze raz - co to jest konstytucja i co to jest trybunał? Bo widzę, że mimo moich wskazówek dalej nikt nawet nie sprawdził w wujku google. Natomiast powtarzać głupoty to potrafisz. To, że konstytucja jest teraz łamana, to nie znaczy, że dla narodu jest nic nie znacząca, bo dalej jest najważniejszym aktem prawnym.

 

a lewactwo jeździ donosić i co 

 

też tak myślałem ze napiszesz zasłonisz się konstytucją  typowe lewactwo nie wie po co ??

a co do płac matka pracuje w jak by to nazwać skarbce co przelewa kasę

pewnością etat gimbaza szkoła podstawówka  wieczorowa zaocznie  tak by odszedł jeden etat

 

dysortografia nie mam starego, nauczyciela jak ty co załatwia mi na jeden papierki żebym średniej ocen w szkole nie zaniżał 

NAUCZYCIELE: Płace uzależnione są od awansu, stażu i różnych dodatków

 

Lewactwo to ty pokazujesz, bo nie wiesz co to jest konstytucja, chociaż to wie nawet moja 5-cio letnia córka. Zasłaniasz się dysleksją, a tak naprawdę skończyłeś 8 klas szkoły podstawwej: 4 pierwsze i 4 drugie. Gdybyś skończył więcej, to byś potrafił logicznie cokolwiek napisać, ale z samodzielnym myśleniem na poziomie ucznia kl. 3 szk. podstawowej masz problem. 

To, że twoja matka pracuje w skarbówce, to może się tylko wstydzić, że ma syna matoła, ale cóż, nie jest przecież nigdzie napisane, że dziecko musi odziedziczyć inteligencję po matce. 

A co do płac nauczycieli - zgadza się, zależy od awansu zawodowego, który każdy nauczyciel musi robić po określonym stażu pracy i każdy staż też trwa przez określony czas. Dodatki też są, ale ni wynoszą one 2-4tyś - jak ty już to opisałeś w zaokrągleniu, chyba że dany nauczyciel ma 40-50 zastępstw ponadnormatywnych za innych nauczycieli, co jest nierealne, a zastępstwa też są kwestią sporadyczną i jak już, to zdarzą się 5-7 na miesiąc. I jeszcze jedno - łączenia klas, czy zastępstwo w innej klasie pod nieobecność swojej nie jest płatne. Tak więc nauczyciel stażysta (pierwszy rok pracy) z tytułem mgr i przygotowaniem pedagogicznym zarabia 2265zł / cały etat, a nauczyciel dyplomowany (najwyższy stopień awansu zawodowego) z tyt. mgr i przygotowaniem pedagogicznym - 3109zł / cały etat. Do porównania: nauczyciel stażysta bez wykształcenia pedagogicznego i tylko z przyuczeniem do zawodu np. technicznego zarobi 1751zł. - to są zarobki na ten rok szkolny.

Nikt ci nie bronił nosić teczki i się uczyć, ale jak wolałeś rzucać na szkołę kamieniami, to nie miej teraz do niej pretensji, że się nie wyuczyłeś i nie jesteś nauczycielem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

kod3.jpg

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj