nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Ja tam myślę że dzisiejsza opozycja w tym przoduje nazwałbym to już nawet stanem agonalnym , Prezes spowoduje że wybiją się na wzajem :P :P ;)

 

Wybić  się nie wybiją 

Ale  skompromitują  się  do  reszty

Choć  i  tak  po  ostatnim weekendzie   skompromitowali się   aż do  przesady

Liczyli  na siłowe  usuwanie  ich  z sali  a tu  się  przeliczyli

A  przyznać  trzeba  Prezes   ma dobrą  strategie  i  widać  jej efekty  bo  coraz  więcej  ludzi  widzi  co  warte  jest  PO PSL i Nowośmieszni

Jak tak  dalej  pójdzie  to  ten  cały  KODomitów  Ciamajdan  się  rozpadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

Staszek, tylko że stan wojenny dokładnie miał takie same podejście, że trzeba się rozprawić z tymi przestępcami z NSZZ Solidarność, ale cóż, takie życie. Jak się zmieni ustrój, to może wtedy zrozumiecie, o ile że będziecie w stanie cokolwiek widzieć, bo mówicie tak samo, jak ci, co słuchali tyko Jaruzelskiego i Geremka.

Tacy jak wy,wyborcy lewicowo-liberalnej międzynarodówki doprowadzilibyście do użynania głów przyszłym pokoleniom,wasze mózgi nic nie myślą,macie we łbach trybunały,pierdały,za które jesteście współodpowiedzialni,trybunał lemingu jest ci na tyle istotny by szczekać i popierać nację która byłaby obecnie lepsza dla ciebie?a czy twój mózg jest swiadomy tego że za 20-50 lat nikogo nie będzie obchodził trybunał,a twoja głupota tak,bo przez takich jak ty,otumanionych trybunałami i KODem,popierających opcję lewicowo-liberalną mielibyśmy załatwiony kraj na amen, terrorystami i środowiskami które nie asymilują się, zwłaszcza przyszłe

pokolenia,dziękowały by takim jak wy,ulicami tylko by jucha płyneła,ty się puknij w łeb,kogo ty popierasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
 przestraszył się zamachu stanu  :D  :D  :D

Wcześniej trzymałeś się wersji że zamach stanu to propaganda pisu, teraz zmieniasz zdanie. Znasz przysłowie o tonącym i brzytwie?

 

marekfarmer szKODniki już się rozpadły. Wczoraj troszeczkę się gubiłem w tych uliczkach okolicznych, matejki, ujazdowskie, wilcza, krucza itd. Ani jednego szKODnika nie widziałem.

 

A co najlepsze, dla beki wydrukowałem sobie logo KOD i uczepiłem w tylnej szybie auta. No ile razy mogli na mnie wczoraj kierowcy trąbić, kląć pod nosem, zajeżdżać drogę i pokazywać niemiłe gesty sugerujące podcięcie gardła to nikt tego nie zliczy. Kartka wisiała przez max 2,5, w tym 4 kontrole policji prewencyjnej. Ściągany z pasa kogutami i niby kontrola rutynowa. Gdy sugerowałem im tą kartkę jako powód zatrzymania, zarzekali się że nic z tych rzeczy. Ale jak już mówiłem że to dla żartu i jestem apolityczny chłopaki zaczynali się śmiać i rozmowa zbiegała na bardziej prywatny tor, to wszyscy równo głośnie przyznawali że w pracy na razie cisza, żadnych wytycznych ale już ich rączki świerzbią i nie mogą się doczekać kiedy wreszcie przełożeni pozwolą im spałować esbeckie ZOMO manifestujące pod sejmem, bo polecenie wykonywali by z przyjemnością w celu pomszczenia bohaterów PRLu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Jaka  opozycja  taki zamach  stanu

Dobrze  słyszeć  że   poszli  po rozum  do  głowy 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uszak21    7

Wcześniej trzymałeś się wersji że zamach stanu to propaganda pisu, teraz zmieniasz zdanie. Znasz przysłowie o tonącym i brzytwie?

 

marekfarmer szKODniki już się rozpadły. Wczoraj troszeczkę się gubiłem w tych uliczkach okolicznych, matejki, ujazdowskie, wilcza, krucza itd. Ani jednego szKODnika nie widziałem.

 

A co najlepsze, dla beki wydrukowałem sobie logo KOD i uczepiłem w tylnej szybie auta. No ile razy mogli na mnie wczoraj kierowcy trąbić, kląć pod nosem, zajeżdżać drogę i pokazywać niemiłe gesty sugerujące podcięcie gardła to nikt tego nie zliczy. Kartka wisiała przez max 2,5, w tym 4 kontrole policji prewencyjnej. Ściągany z pasa kogutami i niby kontrola rutynowa. Gdy sugerowałem im tą kartkę jako powód zatrzymania, zarzekali się że nic z tych rzeczy. Ale jak już mówiłem że to dla żartu i jestem apolityczny chłopaki zaczynali się śmiać i rozmowa zbiegała na bardziej prywatny tor, to wszyscy równo głośnie przyznawali że w pracy na razie cisza, żadnych wytycznych ale już ich rączki świerzbią i nie mogą się doczekać kiedy wreszcie przełożeni pozwolą im spałować esbeckie ZOMO manifestujące pod sejmem, bo polecenie wykonywali by z przyjemnością w celu pomszczenia bohaterów PRLu.

To co napisałes o plocjantach, że cieszą się na mysł bicia Kodowców. To nic innego jak popoieranie p-rzetsepsta. W tej chili stajesz po tej stronie co komuniści  latach 80. KOD protestuje przeciwko partii łamiącej prawo i konstytucję na każdym kroku. A ty popierasz polcjantów którzy chcą ich bić. To tak samo jakbys popieral Zomowcow bijących Solidarnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

To co napisałes o plocjantach, że cieszą się na mysł bicia Kodowców. To nic innego jak popoieranie p-rzetsepsta. W tej chili stajesz po tej stronie co komuniści  latach 80. KOD protestuje przeciwko partii łamiącej prawo i konstytucję na każdym kroku. A ty popierasz polcjantów którzy chcą ich bić. To tak samo jakbys popieral Zomowcow bijących Solidarnosc

 

Nie  porównuj  KODomitów  do  Solidarności   bo  to   profanacja

A ludzie którzy  rzucają  się  pod koła  samochodów  czy  atakują  Posła  i  premiera  przed  Wawelem to  przestępcy

Pałowanie  KODomitów  popiera   większość  Polaków 

Widać  KODomici  przestraszyli  się  górników  i  spieprzyli  do domu

A szkoda  bo  z chęcią  bym  się  przyłączył  do  inicjatywy  Piotra Dudy  nakrycia  ich  czapkami

:D :D :D

:lol: :lol:

:D

 

 

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To co napisałes o plocjantach, że cieszą się na mysł bicia Kodowców. To nic innego jak popoieranie p-rzetsepsta. W tej chili stajesz po tej stronie co komuniści  latach 80. KOD protestuje przeciwko partii łamiącej prawo i konstytucję na każdym kroku. A ty popierasz polcjantów którzy chcą ich bić. To tak samo jakbys popieral Zomowcow bijących Solidarnosc

zwróć uwagę na uzasadnienie:

,,bo polecenie wykonywali by z przyjemnością w celu pomszczenia bohaterów PRLu.,,

Nikt historii nie zmieni a uzasadnienie jest nią poparte.

 

Wykonanie polecenia pacyfikacji demonstrantów nie jest przestępstwem, a polecenia można wykonywać bez emocjonalnie lub z satysfakcją.

 

KOD nie protestuje przeciwko partii łamiącej prawo. Nie jest oddolnym obywatelskim ruchem, jest to czysto polityczne ugrupowanie wspierające zdradziecką opozycję która nie może pogodzić się z utratą władzy. W szeregach KOD i opozycji są oprawcy Polskiego narodu z czasów PRL więc satysfakcja z bicia szKODników nie jest chora, jest jak najbardziej zrozumiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ela3225    630

Rafał Ziemkiewicz ostro zareagował na kłamstwa Donalda Tuska, który powiedział w „Kropce nad i”, że „od początku kryzysu migracyjnego mówiliśmyo tym, że kluczową sprawą jest odzyskanie kontroli na naszych granicach zewnętrznych”.

 

Tusk: Od początku kryzysu migracyjnego mówiliśmy o tym, że kluczową sprawą jest odzyskanie kontroli na naszych granicach zewnętrznych.

 
 

 

Nie ku…a, mówiliście że przyjmowanie „uchodźców” to imperatyw i miara naszego człowieczeństwa Jesteś pan bezczelnym kłamcą bez krzty honoru

— skomentował słowa byłego premiera publicysta Rafał Ziemkiewicz.  Cała platforma to hipokryzja do potęgi

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Wcześniej trzymałeś się wersji że zamach stanu to propaganda pisu, teraz zmieniasz zdanie. Znasz przysłowie o tonącym i brzytwie?

 

 

 gdzie zmieniam zdanie ? 

 co tu znowu zmyślasz błaźnie    

 napisałem wyraźnie że   jarek  zrobił w majtki ze strachu przed zamachem stanu który sam zmyślił 

 nie ogarniasz tego ? 

 gdzie ja pisałem o jakiejś wersji ?

 

 kogo tam jeszcze naślesz i co zrobisz nie swoimi rękami tchórzu ? 

 potrafisz coś to czyń a nie straszysz innymi 

 co to ma być ? podżeganie do przestępstwa ? co tam ucieszysz się jak poleje się krew ? 

 tylko tyle potrafisz ? kogo tam chcesz zmotywować do tych czynów ? 

 krzywda ci się stała że ktoś postał na ulicy ? 

 taki bohater jesteś to rusz własne ciało a nie  namawiasz i straszysz nie wiadomo kim i czym 

 naczytałeś się cudzych wpisów i co ? 

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr778    33

Mówiłem że Morawiecki liczyć nie umie i dalej to podtrzymuje oczywiście nie w sensie czysto matematycznym to umie każdy a planowania przewidywania co jest ważne w gospodarce.Pół roku tyrał nad podatkiem jednolitym i się wycofał.Dobrze że jesteśmy przewidywalnym, stabilnym krajem w którym każdy będzie chciał inwestować jak choćby mercedes za nasze pieniądze (podobno myślą o tym jak by się z tego wykręcić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 gdzie zmieniam zdanie ? 

 co tu znowu zmyślasz błaźnie    

 napisałem wyraźnie że   jarek  zrobił w majtki ze strachu przed zamachem stanu który sam zmyślił 

 nie ogarniasz tego ? 

 gdzie ja pisałem o jakiejś wersji ?

 

Majdan okazał się ciamajdanem :lol: :P  

To co napisałes o plocjantach, że cieszą się na mysł bicia Kodowców. To nic innego jak popoieranie p-rzetsepsta. W tej chili stajesz po tej stronie co komuniści  latach 80. KOD protestuje przeciwko partii łamiącej prawo i konstytucję na każdym kroku. A ty popierasz polcjantów którzy chcą ich bić. To tak samo jakbys popieral Zomowcow bijących Solidarnosc

 

jAK ktoś kto sam łamie prawo morze protestować przeciw łamaniu prawa ?  Poskaeżyli sięzachodowi a Ci nic nie robią bo wiedzą ze wszystko jest zgodne z prawem :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Jak trzeba być tępym sku..synem żeby w tytule pisać Majdanek z dużej litery. Zapraszam na Majdanek tam gdzie hitlerowcy wymordowali tysiące ludzi. Tylko wcześniej proszę zdrowo pi..ąć się w ten zryty beret.

O reszcie szkoda pisać.

Edytowano przez mirro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 gdzie zmieniam zdanie ? 

 co tu znowu zmyślasz błaźnie    

 napisałem wyraźnie że   jarek  zrobił w majtki ze strachu przed zamachem stanu który sam zmyślił 

 nie ogarniasz tego ? 

 gdzie ja pisałem o jakiejś wersji ?

 

 kogo tam jeszcze naślesz i co zrobisz nie swoimi rękami tchórzu ? 

 potrafisz coś to czyń a nie straszysz innymi 

 co to ma być ? podżeganie do przestępstwa ? co tam ucieszysz się jak poleje się krew ? 

 tylko tyle potrafisz ? kogo tam chcesz zmotywować do tych czynów ? 

 krzywda ci się stała że ktoś postał na ulicy ? 

 taki bohater jesteś to rusz własne ciało a nie  namawiasz i straszysz nie wiadomo kim i czym 

 naczytałeś się cudzych wpisów i co ? 

Marko zawsze gdy się zirytujesz tracisz głowę do pisania z sensem i ograniczasz się do wyzwisk. Popracuj nad tym, zamiast mnie wyzywać od błaznów.

Sam się wplątujesz w swoje manipulacje i tracisz nad tym kontrolę, zapominasz co wcześniej napisałeś i to jest komiczne  :D 

 

A to dalej to co to kuźwa? Do mnie czy do kogo, to jakiś cytat czy twój wymysł. Nic z tego nie rozumiem ale brzmi niepokojąco. Ty mnie o coś oskarżasz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Czy za przesiadywanie na sali obrad trzeba będzie płacićim diety bo nie wiem po co te osły jeszcze tam siedzą dać im po karpiu na Święt a i wynocha :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uszak21    7

zwróć uwagę na uzasadnienie:

,,bo polecenie wykonywali by z przyjemnością w celu pomszczenia bohaterów PRLu.,,

Nikt historii nie zmieni a uzasadnienie jest nią poparte.

 

Wykonanie polecenia pacyfikacji demonstrantów nie jest przestępstwem, a polecenia można wykonywać bez emocjonalnie lub z satysfakcją.

 

KOD nie protestuje przeciwko partii łamiącej prawo. Nie jest oddolnym obywatelskim ruchem, jest to czysto polityczne ugrupowanie wspierające zdradziecką opozycję która nie może pogodzić się z utratą władzy. W szeregach KOD i opozycji są oprawcy Polskiego narodu z czasów PRL więc satysfakcja z bicia szKODników nie jest chora, jest jak najbardziej zrozumiała.

Koleś wyłącz TVP włącz myslenie, zobacz ilu byłych ludzi z PRL jest w PIS? Były prokurator PRL Piotrowicz to tylko ierzchołek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Marko zawsze gdy się zirytujesz tracisz głowę do pisania z sensem i ograniczasz się do wyzwisk. Popracuj nad tym, zamiast mnie wyzywać od błaznów.

Sam się wplątujesz w swoje manipulacje i tracisz nad tym kontrolę, zapominasz co wcześniej napisałeś i to jest komiczne  :D

 

A to dalej to co to kuźwa? Do mnie czy do kogo, to jakiś cytat czy twój wymysł. Nic z tego nie rozumiem ale brzmi niepokojąco. Ty mnie o coś oskarżasz? 

dziecko twoje wywody mnie nie ruszają bo to są tylko nieudolne połajanki narcyza i tyle 

zadaje pytania bo widzę że uważasz się za ''kozaka'' i zaczynasz nieudolnie podjudzać czy tam straszyć 

lubisz opowiadać tu swoje niestworzone teorie i pisać długie  wywody z których nic nie wynika 

 

pokaż konkretni gdzie i co napisałem i gdzie teraz zaprzeczam niby swoim twierdzeniom 

to będziesz w tym wiarygodny , bo tak to zwykłe błaznowanie i tyle 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marti1980    31

Nie jestem ani za PISem ani za PO czy innym KODem ale jestem za rządami twardej ręki.W Polsce potrzebny jest ktoś pokroju Putina który weźmie to całe towarzystwo i porządnie karze spałować bo inaczej to nigdy nie będzie tu porządku i zawsze będzie się komuś coś nie podobać.Demokracja w naszym rejonie świata się nie sprawdza,taka jest mentalność slowian że niestety ktoś zawsze musi trzymać nas krótko bo inaczej rozwalimy kraj w którym żyjemy.A to się właśnie od 89roku dzieje,czyli poprostu brak pały nad plecami.A teraz możecie hejtować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

http://teleshow.wp.pl/cezary-gmyz-nietypowe-zachowanie-korespondenta-tvp-6071167786173569a

 

Dobra zmiana w mediach już jest. Jeden nie rozgarnięty w Berlinie. A kupa debili w studiu. Bo przecież realizator mógł go w ogóle na wizji nie pokazywać widząc jak się zachowuje i co robi. Nawet sie nie dziwię, że Gmyz trotyl na tupolewie znalazł i o nim pisał. Skoro w takim stanie pracuje.

Dwa czy trzy dni temu ktoś podpuścił tych osłów pisząc e maila, że na Podkarpaciu sygnał tvp jest zagłuszany. Oczywiście dali się nabrać.

 

https://media2.pl/media/138105-ASZdziennik-wkreca-TVP-Info.-Sygnal-zanika-gdy-mowi-wladza-modlimy-sie-wideo.html

 

Pamiętam jak na wakacje zachwycali się e mailami pisanymi przez sędziów TK do Rzeplińskiego. Aby ten porozmawiał z Kopacz by przy trybunale nie majstrowało PO. Po jakimś dniu matoły zorientowały się, że puszczają w tv newsy  broniące Rzeplińskiego. Na drugi dzień cisza jak makiem zasiał.

Dobra zamian okrutnie dotknęła tvp. Tak dramatycznie niskiego poziomu w żadnej stacji nie ma. Juz nie mówię o tym, że kłamią lub zatajają informacje. Ale sami dziennikarze to w dużej mierze dno.

 

Mówiłem że Morawiecki liczyć nie umie i dalej to podtrzymuje oczywiście nie w sensie czysto matematycznym to umie każdy a planowania przewidywania co jest ważne w gospodarce.Pół roku tyrał nad podatkiem jednolitym i się wycofał.Dobrze że jesteśmy przewidywalnym, stabilnym krajem w którym każdy będzie chciał inwestować jak choćby mercedes za nasze pieniądze (podobno myślą o tym jak by się z tego wykręcić).

 

Morawiecki w brew pozorom ma tam nie wiele do powiedzenia. Pis już rózne jego pomysły utrącał. A teraz pis żyje w przestrachu. To i boją się przedsiębiorcom narazić. Bo i tak niezłego bigosu pisowcy już sobie naważyli.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4600

Koleś wyłącz TVP włącz myslenie, zobacz ilu byłych ludzi z PRL jest w PIS? Były prokurator PRL Piotrowicz to tylko ierzchołek

 

to było o tvn nawet jest prowadzona akcja taka nic lewaki nie umieją  wymyślić ???

to chyba po twoim niku po za uszami nic nie masz ??


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Jaka akcja? Jak Gmyz się na wizji pijany potyka z papierosem w ustach. Póki co w tvn nie po pijaku na wizji sie nie pałętaja. Popalając papierosa do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4600

http://teleshow.wp.pl/cezary-gmyz-nietypowe-zachowanie-korespondenta-tvp-6071167786173569a

 

Dobra zmiana w mediach już jest. Jeden nie rozgarnięty w Berlinie. A kupa debili w studiu. Bo przecież realizator mógł go w ogóle na wizji nie pokazywać widząc jak się zachowuje i co robi. Nawet sie nie dziwię, że Gmyz trotyl na tupolewie znalazł i o nim pisał. Skoro w takim stanie pracuje.

Dwa czy trzy dni temu ktoś podpuścił tych osłów pisząc e maila, że na Podkarpaciu sygnał tvp jest zagłuszany. Oczywiście dali się nabrać.

 

https://media2.pl/media/138105-ASZdziennik-wkreca-TVP-Info.-Sygnal-zanika-gdy-mowi-wladza-modlimy-sie-wideo.html

 

Pamiętam jak na wakacje zachwycali się e mailami pisanymi przez sędziów TK do Rzeplińskiego. Aby ten porozmawiał z Kopacz by przy trybunale nie majstrowało PO. Po jakimś dniu matoły zorientowały się, że puszczają w tv newsy  broniące Rzeplińskiego. Na drugi dzień cisza jak makiem zasiał.

Dobra zamian okrutnie dotknęła tvp. Tak dramatycznie niskiego poziomu w żadnej stacji nie ma. Juz nie mówię o tym, że kłamią lub zatajają informacje. Ale sami dziennikarze to w dużej mierze dno.

 

 

Morawiecki w brew pozorom ma tam nie wiele do powiedzenia. Pis już rózne jego pomysły utrącał. A teraz pis żyje w przestrachu. To i boją się przedsiębiorcom narazić. Bo i tak niezłego bigosu pisowcy już sobie naważyli.

Cezarego Gmyza. Mężczyzna próbował rozmawiać ze strażakiem z papierosem w ustach. 

palić chciało mu sie przynajmniej nie manipulują wiadomości 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

A, że się omal nie przewrócił to dlaczego? Bo mu pić się wcześniej chciało? Gdyby Gmyz miał trochę kultury lub był trzeźwy nie próbował by podchodzić w celu przeprowadzenia wywiadu do rzecznika straży z papierosem w ustach. Bo to po prostu chamskie jest.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj