nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

B3Agro    91

no lewacy w Niemczech wjechała ciężarówka tłum chcecie dalej nas uczyć 

NIc politycznego ale czy przypadkiem ta ciężarówka nie jest na polskich rejestracjach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jutro ustawa budżetowa głosowana w sali kolumnowej miała być procedowania w senacie. Odwołano to. Nie wiem czego nie rozumiesz?

 

wIESZ W NOCY PRZEGLŁOSUJĄ RANO PREZYDENT PODPISZE INAWET NIE BĘDZIEZ WIEDZIAŁ KIEDY WESZŁAW ŻYCIE :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 staszek ty nie jesteś po rodzinie z Romanem ?  :D  :D  :D

 

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Wcale się nie zdziwię, że w nocy przegłosują i prezydent również w nocy podpisze. Biada tylko temu kto się na tym przejedzie lub wygra. Tak jak ścinający drzewo za które zapłaci karę. Bo sąd uzna, że ten przepis nie ważny. Lub wygra jak esbek emeryturę przed sądem lub Trybunałem Sprawiedliwości bo te również orzekną, że ustawa nie ważna.

Możemy tu sobie dyskutować. Ale w pisie nie na darmo wycofali tę ustawę z jutrzejszych obrad senatu. Na które była planowana. No chyba, że chcieli zrobić prezent opozycji i pokazać, że się przestraszyli. Wybierzcie sobie sami bo innego wytłumaczenia nie widzę.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

Już widzę radość sądów kiedy będą musiały występować o dokumenty niejawne związane z przebiegiem służby delikwenta po roku 1990, żeby ocenić czy godnie pełnił służbę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wcale się nie zdziwię, że w nocy przegłosują i prezydent również w nocy podpisze. Biada tylko temu kto się na tym przejedzie lub wygra. Tak jak ścinający drzewo za które zapłaci karę. Bo sąd uzna, że ten przepis nie ważny. Lub wygra jak esbek emeryturę przed sądem lub Trybunałem Sprawiedliwości bo te również orzekną, że ustawa nie ważna.

Możemy tu sobie dyskutować. Ale w pisie nie na darmo wycofali tę ustawę z jutrzejszych obrad senatu. Na które była planowana. No chyba, że chcieli zrobić prezent opozycji i pokazać, że się przestraszyli. Wybierzcie sobie sami bo innego wytłumaczenia nie widzę.

 

Jego wysokość Trybunał Andrzej Rzepliński już nie istnieje :P :P B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

ale jest za to suweren czytaj trybunał ludowy  ;)


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

A to pewnie sędzia Przyłębska jutro podeśle zwolnienie lekarskie.Ciekawe czy ma już umówioną wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Staszek tu nie chodzi o Trybunał Konstytucyjny kojarzony z Rzeplińskim. Ale o Trybunał Sprawiedliwości w Sztrasburgu. Tego bym się bał bardziej. Bo przegrane przed nim sprawy dużo kosztują. Zdaję sobie sprawę, że ty nie rozróżniasz tych instytucji co przed chwila pokazałeś. Ale jeśli dajmy na to zostanie udowodnione, że to pseudo głosowanie z pseudo liczeniem głosów jest nieważne. Esbecy polecą do TS a ten orzeknie zwrot emerytur plus odsetki.

Podobny los może spotkać ścinającego drzewo bez zezwolenia bo niby ustawa głosowana nie wiadomo jak pozwala. Np wójt złoży pozew do sądu bo zechce naliczyć karę. Sąd przyzna, że ustawa nie ważna i wójtowi rację przyzna. Zdumiewające jest jak wielu nie zna tak banalnych podstaw prawa. Jak wielu nie rozróżnia instytucji. 

Oczywiście nie pisze, że tak na pewno będzie. Ale jak pisałem pis nie na darmo wycofał ustawę głosowaną w pakiecie z poprawkami z obrad senatu. Zdają sobie sprawę z tego, że to może być nie ważny bubel.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzen    199

hej faktycznie polska ciężarówka wjechała w tłum ludzi zabijając 9 osób w berlinie samochód należy do firmy z gryfina kierowca zbiegł

 

a i ruskiego dyplomate zastrzelili u turków

Edytowano przez grzen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Staszek tu nie chodzi o Trybunał Konstytucyjny kojarzony z Rzeplińskim. Ale o Trybunał Sprawiedliwości w Sztrasburgu. Tego bym się bał bardziej. Bo przegrane przed nim sprawy dużo kosztują. Zdaję sobie sprawę, że ty nie rozróżniasz tych instytucji co przed chwila pokazałeś. Ale jeśli dajmy na to zostanie udowodnione, że to pseudo głosowanie z pseudo liczeniem głosów jest nieważne. Esbecy polecą do TS a ten orzeknie zwrot emerytur plus odsetki.

Podobny los może spotkać ścinającego drzewo bez zezwolenia bo niby ustawa głosowana nie wiadomo jak pozwala. Np wójt złoży pozew do sądu bo zechce naliczyć karę. Sąd przyzna, że ustawa nie ważna i wójtowi rację przyzna. Zdumiewające jest jak wielu nie zna tak banalnych podstaw prawa. Jak wielu nie rozróżnia instytucji. 

Oczywiście nie pisze, że tak na pewno będzie. Ale jak pisałem pis nie na darmo wycofał ustawę głosowaną w pakiecie z poprawkami z obrad senatu. Zdają sobie sprawę z tego, że to może być nie ważny bubel.

 

Zdaję sobie sprawę i bawi mnie to co piszesz B) to pewnie i wiek emerytalny rolnikom przywrócą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Gdybyś zdawał sobie sprawę to byś o Rzeplińskim nie pisał. A wiek emerytalny to było zupełnie inne głosowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Łoo patszta jakie to nasze wiejskie środowisko nagle oświecone. A mówią że pis działa na niekorzyść edukacji. Nagle w przeciągu roku każdy wiochmen wie co to TK, TS, konstytucja, ustawa orzeczenia itd. :D

A rzepliński, kto to może i komunistyczny ale poeta czy muzyk...?

 

W sierpniu był wyrok TS o ustawie TK? a no chyba był :lol:

 

Niech szybciej dokładają troszeczkę kasy na MGR, inkasuję za dwa wnioski po 500 tysia i f*ck you UE razem z jej trybunałami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ereksio    321

Spokojnie, spokojnie. Na razie tylko żydzi naparzają się z żydami. Nam nic do tego. Właśnie o to chodzi żeby ta hazarska swołocz wspomagana przez pedałów i kodofili  zbłaźniła się do końca. Zauważcie ile razy każdy z nich używa słów "cały naród" , ile razy śpiewają polski hymn, ile razy bronią czegoś co jest dla nich jedyną szansą przetrwania czyli media i dziennikarzy. Miernoty sejmowe nie istnieją bez mediów i za każdym razem kiedy sala sejmowa świeci pustkami to miernoty opozycji takie jak Pichowicz, Pietru, Szczerba, udzielają w korytarzach wywiadów w temacie jak jest źle i jak będzie jeszcze gorzej. Taka miała być ich praca? To dowartościowywanie się poprzez dziennikarzy powoduje że śmiało można stwierdzić ,że wszyscy oni boją się o swój poselski grosz na przyszłość. Uderzcie się w pikawę i szczerze odpowiedzcie który z was z takim zainteresowaniem obserwuje przekazy medialne z obrad sejmu? Sporadycznie lub prawie wcale. I tak zrobią co chcą ci żydzi czy tamci żydzi. O godz.  2 w nocy uchwalą co chcą uchwalić . Prawie wszystkie media należą do żydów lub Niemców i jedyny sposób na ich zakłamanie jest taki jak z gazetą wybiórczą A. Szechtera. Wystarczy nie oglądać , nie czytać , nie kupować. Zapytacie co dalej?  Dalej pozostaje dobra muzyka, teatr i ciekawa  książka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609

 staszek ty nie jesteś po rodzinie z Romanem ?  :D  :D  :D

 

typowy lewak powiedział co wiedział Siedzi rybak nad morzem i łowi ryby. Nagle patrzy, a tu na wędce trzepoce się mu złota rybka. Wyciągnął ją czym prędzej i się pyta:

- Czy ty rybko jesteś ze złota?

- Nie, - odpowiedziała rybka - ja jestem z Platformy.

Zafrasował się stary rybak i zapytał:

- No to ty nie spełniasz życzeń?

- Nie! - odpowiedziała rybka - Ja tylko obiecuję.

Tuż przed wyborami Platforma Obywatelska ma słabe notowania. Ludzie odkryli, że tyle obiecywała, a prawie nic nie zrobiła, finanse się psują. Przerażony tymi sondażami Donald Tusk biegnie do kościoła. Klęka i modli się:

- Panie Boże, jeśli pozwolisz Platformie pod moim kierownictwem jeszcze raz wygrać, to obiecuję, że nie będziemy się lenić, będziemy pracować, dotrzymamy wszystkich obietnic.

Odbyły się wybory. Platforma znowu wygrała. Tusk idzie do kościoła i zwraca się znowu do Boga:

- Oj, panie Boże kochany, jak człowiek jest w stresie, to jakie to głupoty wygaduje.

Ty jednak nie potrafisz czytać więcej niż dwu postów pod rząd.

Platformo tyś kurvva jak ORMO.

10 lat minęło, Polska dalej leży

wy bierzecie udział w haniebnej grabieży.

Faktem jest niestety na obecną chwilę,

że na to złodziejstwo głosują debile.

Jedną mam nadzieję, że nadejdą czasy,

aż uświadomimy tych debili masy.

Polska ma potencjał, widać gołym okiem

- skażony niestety platformy rynsztokiem.

Książki wam nieobce, wiedzę może macie

ale słowa HONOR nigdy nie poznacie.

Jeszcze chwila minie nim to ogarniemy,

że w tym Kraju, zdrajców e k s t e r m i n u j e m y.

Wszystkie szuje które nieuczciwie przędą

już w niedługim czasie pokutować będą!


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

https://agri24.pl/rolnik-emeryture-5-pozniej-prezydent-podpisal-ustawe/

 

Kolejna dobra zmiana

Ciekawe czy wiedzą co to jest ciężka praca rolnika. Pani premier z prezesem się nie zgodzili i prezydent niestety i złożył podpis... Na nie korzyść rolnika znowu...

 

Raczej na korzyść    bo PO-PSL  kazało  rolnikowi  pracować  do 67 lat  a PiS  obniżyło  to  do 65 i 60 lat

A ten krótki  przywilej  który dali   jest tylko do 2017 roku

i obwarowany   tym że musisz  30 lat  opłacać  składkę 

Więc  nie było  to  dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

NIc politycznego ale czy przypadkiem ta ciężarówka nie jest na polskich rejestracjach ?

 

Że też nie mogli do Polski przyjechać jak hołota sejm blokowała :ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Łoo patszta jakie to nasze wiejskie środowisko nagle oświecone. A mówią że pis działa na niekorzyść edukacji. Nagle w przeciągu roku każdy wiochmen wie co to TK, TS, konstytucja, ustawa orzeczenia itd. :D

A rzepliński, kto to może i komunistyczny ale poeta czy muzyk...?

 

W sierpniu był wyrok TS o ustawie TK? a no chyba był :lol:

 

Niech szybciej dokładają troszeczkę kasy na MGR, inkasuję za dwa wnioski po 500 tysia i f*ck you UE razem z jej trybunałami :D

 

Był nie był. TK to nie prywatna sprawa. W Sztrasburgu już zasądzano więźniom odszkodowania za za ciasne cele i tym podobne sprawy. I państwa płaciły. Jeśli esbek zdoła udowodnić przed polskim sądem czy TS w Sztrasburgu, że ustawa na podstawie której pomniejszono mu emeryturę jest uchwalona nie zgodnie z regulaminem a więc nie ważna. Będzie wyrok nakazujący zwrot z odsetkami. Proste jak drut. 

PS po wypowiedziach nie których powyżej widać, że nie wszyscy wiedzą co to TK i TS i nie którym się to myli. Podobnie wielu nie rozumie zasad, które tłumaczę już któryś raz. Więc mylisz się z tym wiochemnem i jego wiedzą. Ale najważniejsze, że posłowie pisu zrozumieli. Nie moje tłumaczenie oczywiście. Ale załapali o co chodzi i wycofali ustawę budżetową z dzisiejszych obrad senatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

cZŁOWIEKU KAŻDY ZNA ZASADY ALE NIE GADAJ BAJEK ŻE tsBĘDZIE WYCINKĄ DRZEW SIĘ ZAJMOWAŁ :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Że też nie mogli do Polski przyjechać jak hołota sejm blokowała :ph34r:

Stała się tragedia. Zginęli niewinni ludzie. Zawsze jednak znajdzie się gnida jak ty, która chciałaby żeby zginęło więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

nO STAŁA STAŁ PRZYPOMNIJ SOBIE JAK tY I INNI SZYDZILI SOBIEZ OFIAR KATASTROFY POD SMOLENSKIEM GDZIE JA NAPISAŁEMŻE CHCIAŁEM ŻEBY KTOKOLWIEK ZGINĄŁ? tAM TEŻ ZGINĘLI NIEWINNI LUDDZIE

Do czego mogło by dojść gdyby taki nawiedzony POwiec http://wiadomosci.wp.pl/kat,123754,title,Atak-na-biuro-poselskie-PiS-w-Lodzi,raport.html?ticaid=1184ba wjechał w tłum? Protestować każdy ma prawo ale to co wyrabiała opozycja to skandal rozmawia się przy stole a nie żucając pod koła samochodów w USA TACY LUDZIE ZOSTALI BY ZASTRZELENI PRZEZ OCHRONĘ NAWET BY DOCHODZENIA NIE ROBILI

Edytowano przez staszek131415

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Drzewo zostało podane jako przykład. Romek się cieszył, że będzie można bez zezwolenia ścinać. Więc opisałem jak ustawa uchwalona nie zgodnie z przepisami może wpędzić zwykłego obywatela w kłopoty. A że kary za nie legalną wycinkę są bardzo wysokie. Mogą być to bardzo duże kłopoty. To samo tyczy się esbeków i czego tam jeszcze te ustawy dotyczą. Osoby pokrzywdzone taką ustawą mogą dochodzić swoich praw przed sądami i trybunałami. Jeśli wykażą, że ustawa na podstawie której doznali krzywd jest nie legalna. Np uchwalona nie zgodnie z obowiązującym prawem.

Tak jak napisałem w pisie już to zrozumieli. Ustawę z obrad senatu wycofali. Niedługo pewnie i ty zrozumiesz. Tylko propaganda pisowska musi ci to podać.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj