nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

wdaniel    52

Opozycja powinna dać pisowi się "wykrwawić". To jest pozwolić rządzić i wytykać błędy lub wykorzystywać takie sytuacje jak blokowanie dostępu mediów do sejmu. Poparcie pisu będzie spadało. Bo już teraz powolutku spada.

To, czy spada, czy rośnie, to w tej chwili nie ma znaczenia. Jak ograniczą media, które już są ograniczone, bo za ujawnienie czegoś tam w sejmie u jednej posłanki (nie będę precyzował, bo wszyscy wiedzą o kogo chodzi i jaki incydent) dziennikarz wylatuje z pracy. Za powiedzenie prawdy w wiadomościach w TVP o jednego zdania za dużo - wylatuje z pracy. I gdzie tu te wolne media? 

TK mówi, że coś jest niekonstytucyjne, a oni na to, że nie ogłoszą tego wyroku. Jak TK im nakazał zgodnie z konstytucją ogłosić w dzienniku ustaw, to ogłosili, ale tylko wybrane. Skoro TK idzie zgodnie z literą prawa, a nawet prezydent prawnik nie ma argumentów, by to obalić, to teraz trzeba TK zrobić sobie podwładnym, czyli prezydent wybiera przewodniczącego, a jak mu nie będzie odpowiadał - wywala go i mianuje następnego. Doskonale wiedzą i na to już mają wyrok, że nieprawidłowo wybrani sędziowie nie mają prawa zasiadać w posiedzeniach, więc muszą nową ustawą do tego dopuścić - ustawa czeka na nocny podpis, bo sejm już ją przyjął.

 

Więc dlaczego twierdzisz że częściowo nie zdepcze czerwonych, to zaprzecza wersji o furtkach? Cały czas rozmawiamy o częściowych działaniach nie 100%, co zaznaczałem już wcześniej.

może ja odpowiem - znasz powiedzenie: szklanka do połowy pusta albo szklanka do połowy pełna? - punkt widzenia zależy od punktu siedzenia

- Albo jeszcze bardziej absurdalne: większa lub mniejsza połowa? - połowa to połowa i nie ma logicznego wytłumaczenia mniejszej, lub większej połowy.  Otóż jak chcą deubekizacji, to niech ją robią, ale zaczynając od siebie. No cóż, już o drzazdze i belce w oku pisałem, więc teraz może przytoczę inny cytat z Pisma Św.: "Nie każdy, kto mówi mi Panie, Panie, wejdzie do Królestwa mojego"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jaki zamach stanu? Już któryś raz proszę by ktoś piszący o tym przedstawił na dowód słowa Petru czy Schetyny, którzy mówią, że chcą siłą obalić obecną władzę. Staszek kto cię nawołuje do zamachu stanu? Sam się tymi bzdurami nakręcasz, czy ktoś ci to do głowy wbija? Pokaż mi słowa przywódców opozycji o siłowym przejęciu władzy lub daj spokój z tymi bzdurami.

Opozycja nie mówi o rozwiązaniu siłowym. Za to wczoraj pod Pałacem Prezydenckim jeden z obrońców obecnej władzy krzyczał, że jeśli oni (opozycja) ruszą na jakiś budynek rządowy to i my ruszymy. Przy głośnej aprobacie tłumu. Więc widać komu rozwiązania siłowe się marzą.

 

 

Ty słysztsz tylko co chcesz usłyszeć bo głuchy jesteś i czytaasz co Ci na kartkach przysyłają powiedz co B ronek nawiedzony gadał czemu milczysz tchórzu :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Więc pokaż mi gdzie Petru lub Schetyna mówią, że ruszą na budynki rządowe i siłą wywalą stamtąd pisowski rząd. Albo skończ te brednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Bardzo dobre powiedzenie. Szklanka w obu przypadkach zawiera tyle samo wody. Wszyscy byśmy sobie życzyli aby była zapełniona w 100%, jednak do tej pory była puściutka i trzeba się cieszyć z każdej kropelki.

 

Czyli twoim zdaniem jeśli chcą dezubekizacji niech zaczynają ją od siebie albo wcale tego nie robią? Czy twój ojciec też jest na powyższym demotywatorze?

 

Jeśli pedofil ma zamiar przestać gwałcić dziewczynki to ty jako rodzic chłopca wymagasz aby zaczął od chłopców albo wcale niech nie przestaje i gwałci oboje jak do tej pory?

 

To albo jesteś egoistą albo pedofilem.

 

EDIT: Abyś się nie obraził chłopiec dziewczynka, pedofil to w przenośni pisane nie miałem zamiaru w ten sposób cię nazywać, podstaw sobie te postaci do obecnej sytuacji politycznej.

Edytowano przez damianzbr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdaniel    52

Wracając do tego, co było podczas mojej obecności, bo widzę, że i w tej sprawie kolega @Staszek mnie skomentował:

Dobrze że odeszłeś szkoła i uczniowie zyskali na tym nie ma nic gorszego w szkole jak nawiedzony nauczyciel ;)

Zrobiłem miejsce innym, a sam poszedłem do lepszej pracy. Żona moja po roku czasu poszła tam na praktyki i uczniowie się jej pytali, kiedy wrócę - dla mnie ta ocena jest najbardziej obiektywna i nie zraża mnie to, że ktoś, kto mnie nie zna, a w dodatku ma wyprany mózg próbuje mnie obrazić. Ja nie należę to tych osób, które się obrażają, a raczej do tych, co rozmawiają. Uczniowie o tym wiedzieli i nie rzadko zamiast to wychowawcy, to do mnie przychodzili. Ale co ty możesz wiedzieć o psychologii? Jak byś wiedział choć podstawy, to byś nie dał sobie mózg prać i byś sam zaczął wyciągać wnioski. Podałem ci argumenty, w których jasno widać różnice między Gimnazjum i 8-mioma klasami, a ty ile argumentów podałeś i poparłeś je w rzeczywistości? Jeżeli za trudne jest to dla ciebie, to po prostu napisz, że nie jesteś kompetentny, by się w tej sprawie wypowiadać, bo to nie twoja dziedzina.

PS:  Wiesz co to podstawa programowa? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Widać jaki nauczyciel tacy uczniowie u mnie też najbardziej lubili tego co udawał że nie widzi jak ćpają a jak wiział bójki to się plecami odwracał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdaniel    52

Czyli twoim zdaniem jeśli chcą dezubekizacji niech zaczynają ją od siebie albo wcale tego nie robią? Czy twój ojciec też jest na powyższym demotywatorze?

EDIT: Abyś się nie obraził chłopiec dziewczynka, pedofil to w przenośni pisane nie miałem zamiaru w ten sposób cię nazywać, podstaw sobie te postaci do obecnej sytuacji politycznej.

W mojej rodzinie nikt nie był w żadnej partii, chociaż propozycje były. Za to, że ojciec się nie zapisał, to czerwoni wcale nie ułatwiali nam życia - wręcz przeciwnie. Ty uważasz, że ci, co teraz przystąpili do PIS to nagle się obudzili i nawrócili? Wierzysz w to? A skąd wiesz, że pozostali się nie nawrócili? Co mają ci, co zaczęli naukę w szkółce za czasów PZPR, a skończyli już za solidarności? - dlaczego oni mają być tak samo traktowani jak czerwoni, skoro nie przepracowali nawet jednego dnia?

Z niecierpliwością czekam na odpowiedzi, lecz odpowiem dopiero jutro, bo dziś mam jeszcze inne zadania

Widać jaki nauczyciel tacy uczniowie u mnie też najbardziej lubili tego co udawał że nie widzi jak ćpają a jak wiział bójki to się plecami odwracał ;)

Nie odpowiedziałeś, lecz znowu wywody robisz - odpowiesz w końcu?

PS: to, że ty ćpasz i się bijesz, to nie znaczy, że wszyscy, bo z takimi problemami też przychodzili i doskonale wiedziałem kto, jak i gdzie. Nie jeden mi już podziękował, że pomogłem mu wyjść z nałogu, ale co ty możesz o tym wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4586

A teraz POmyślcie : Jest grudzień 2016 roku - KOMOROWSKI dekoruje kolejnych "zasłużonych w boju " pułkowników ( mozguła) i generałów - ZA WIERNĄ SŁUŻBĘ ..." Schetyna idzie w marszu z czekoladowym orełem a Frasyniuk z TIR-ami ... Kopaczka Smoleńska kopie dalej pod Halickim a Budka paple jak Gomułka w "dobrych czasach "... Nowak z dumą sPOgląda na kolejny "zdobyczny" zegarek i POmaga Stefkowi fruwać w oparach absurdu własnej schizofrenii. Wkurzony Stef wpieprza mirabelki i ubliża - jak stary szewc - posłankom z PIS-u !! Nie ma -oczywiście - afery amber gold , u Sowy , ani nawet reprywatyzacyjnej u Hajki w W-wie , która dumnie obnosi swe NADPRZYRODZONE JESTESTWO po salonach stolycy - razem ze swoim jeszcze liczniejszym dworem . Zaś POonad wszystkimi i wszystkim unosi się szlachetny ORŁA CIEŃ ... To JAŚNIE NAM PONUJĄCY w Trybunale profesor Rzepliński fruwa na wyżynach swojej ABSTRAKCJI i ... upatruje wygodnego dla siebie miejsca lądowania PO 19-12-2016 roku . O temPOra o mores !! O Panie !! Jak dobrze , że to tylko ZŁY SEN , a na jawie rządzi PIS I Prezydent Andrzej Duda . STO LAT !!


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

W mojej rodzinie nikt nie był w żadnej partii, chociaż propozycje były. Za to, że ojciec się nie zapisał, to czerwoni wcale nie ułatwiali nam życia - wręcz przeciwnie. Ty uważasz, że ci, co teraz przystąpili do PIS to nagle się obudzili i nawrócili? Wierzysz w to? A skąd wiesz, że pozostali się nie nawrócili? Co mają ci, co zaczęli naukę w szkółce za czasów PZPR, a skończyli już za solidarności? - dlaczego oni mają być tak samo traktowani jak czerwoni, skoro nie przepracowali nawet jednego dnia?

Z niecierpliwością czekam na odpowiedzi, lecz odpowiem dopiero jutro, bo dziś mam jeszcze inne zadania

Nie odpowiedziałeś, lecz znowu wywody robisz - odpowiesz w końcu?

PS: to, że ty ćpasz i się bijesz, to nie znaczy, że wszyscy, bo z takimi problemami też przychodzili i doskonale wiedziałem kto, jak i gdzie. Nie jeden mi już podziękował, że pomogłem mu wyjść z nałogu, ale co ty możesz o tym wiedzieć?

 

Nie nawrócili się, ale zwróć uwagę na anegdotę o szklance. Do tej pory była pusta i to kaczor zaczął nalewać do niej kropelki. Może kukiz od razu pod kran by ją dał.

 

Jeśli zaczął pracę w szkółce za czasów PZPR to był świadomy wybór, wiedział co to, od czego i jak postępuje PZPR więc teraz żal do samego siebie.

 

To że ty nie czerwony jestem w stanie uwierzyć bo wiem że twoje okolice i dalej po prostu wolą PO od pisu. Ale na Podlasiu tylko ewenementy partyjne krzyczą nikt więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4586

hubertuss jak to pisałeś na kod chodzi 30 +

Wracając do tego, co było podczas mojej obecności, bo widzę, że i w tej sprawie kolega @Staszek mnie skomentował:

Zrobiłem miejsce innym, a sam poszedłem do lepszej pracy. Żona moja po roku czasu poszła tam na praktyki i uczniowie się jej pytali, kiedy wrócę - dla mnie ta ocena jest najbardziej obiektywna i nie zraża mnie to, że ktoś, kto mnie nie zna, a w dodatku ma wyprany mózg próbuje mnie obrazić. Ja nie należę to tych osób, które się obrażają, a raczej do tych, co rozmawiają. Uczniowie o tym wiedzieli i nie rzadko zamiast to wychowawcy, to do mnie przychodzili. Ale co ty możesz wiedzieć o psychologii? Jak byś wiedział choć podstawy, to byś nie dał sobie mózg prać i byś sam zaczął wyciągać wnioski. Podałem ci argumenty, w których jasno widać różnice między Gimnazjum i 8-mioma klasami, a ty ile argumentów podałeś i poparłeś je w rzeczywistości? Jeżeli za trudne jest to dla ciebie, to po prostu napisz, że nie jesteś kompetentny, by się w tej sprawie wypowiadać, bo to nie twoja dziedzina.

PS:  Wiesz co to podstawa programowa? 

 

czyli przekazałeś prace zonie u mnie też tak robią nauczyciele  

jeśli nauczyciel uważa sie za dobrego to kawał h*ja 

przepraszam to z autopsji nauczyciel nie morze się widzieć za dobrego tylko musi kochać prace 

 

demokracja według po 

 

oto największy propagandzista

do lewaków trzeba gadać chyba ze są idiotami oni to kochają  poparcie lewactwa

to ja wam życzę gorącej lewatywy 

 

nie próbuj  uciekać od kompromitacji jakiej dokonałeś 

wujek gogle odmówił posłuszeństwa i nie możesz znaleźć wypocin jarka na temat OFE 

chłopie zanim coś napiszesz to poczytaj najpierw bo akurat wodzu nie ma zamiaru nikogo wsadzać tylko brać z nich przykład  ;)

 

tak jak pisałem wcześniej wszystko jest na dobrej drodze do samozagłady pisuaru 

 więc swoje płytkie przemyślenia zostaw sobie na otarcie łez  bo proces trwa i szkoda tylko że tak szybko się rozpoczął 

 

lewactwo nie odpowiada tylko coś bredzi jak Niesiołowski  

widzę nie znasz myśli przewodnich pana jarka na ten temat 

ale nie dziwię się bo to typowe dla ignoranta na twoim poziomie 

przypomnę ci że jarek ocenił OFE  jako gigantyczny przekręt  :D

zresztą sam zapowiedział po sięgnięcie po resztę kasy - ale to już nie będzie kradzież ? 

więc dalej kompromituj się  niedouku 

 

 

 

 

staszek twój gwałt intelektualny jest naprawdę dobry 

mówiłem ci już że jak nie masz co napisać to się nie wyrywaj robić z siebie głupka 

znowu lisa i tvn się naoglądałeś 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Na to ty:

 

 

 

 

Ale co ty tu wklejasz. Miałeś udowodnić moją kompromitację a skompromitowałeś się sam.

 

Jest tu twój ojciec?

19609777.jpg?1482152218

synku pisałem ci już kiedyś że mój ojciec już dawno nie żyje

wiem że pustogłowie nie zapamięta więc ci przypominam   

staraj się nie zniżać już niżej bo tylko ostatnie mendy i gnidy tak robią jak nie mają już żadnych argumentów  

 

 

 

 

 

Roman nie naśladuj staszka  :D  :D  :D

nie wiesz co napisać to nie pisz , zawsze to lepiej wygląda niż takie błaznowanie na siłę 

nie liczę że zrozumiesz o czym pisałem ale miej szacunek do siebie i trzymaj fason 

 

 

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4586

  jakie dowody ? 

  i dlaczego jeszcze nie siedzi  ?  

  czy to nie dowód że jest niewinny skoro wczoraj był wolny  ? :D  :D  :D

Elektoracie ! Wyborco durny !

Gdy będziesz wrzucać głos swój do urny,

A chcesz być sługą Niemca i Ruska,

Dalej popieraj Donalda Tuska !

2. Puste gesty, puste słowa

puste serce, pusta mowa,

puste, choć zacięte usta,

pusty wzrok i głowa pusta,

pusty program i projekty,

do cna pustych stek inwektyw,

pusty jazgot, próżne żale,

krzyk, co treści nie ma wcale,

puste groźby, puste miny,

wielkie morze próżnej śliny,

puste hasła, obietnice,

wszystko puste - poza picem!

Słowem zero, nicość, próżnia -

tym się w świecie Tusk wyróżnia.

- Kto ty jesteś?

- Jestem Bronek, prosty jak od szpadla trzonek!

- Jaki znak twój?

- Fałsz, obłuda!

- A w co wierzysz?

...- w Tuska cuda!

- Gdzie ty mieszkasz?

- W polskim grodzie!

- W jakim kraju?

- Gdzie powodzie!

- Czy Kraj kochasz?

- Jak pieniądze!

- A w co wierzysz?

- Że porządzę!

- Czyli wygrać chcesz wybory?

- Tak! Choć mam z tym problem spory!

Lud me kłamstwa, zdrady czuje i z poparcia

rezygnuje!

- Cóż byś zrobił zatem chętnie?

- Zniszczył Jarka dokumentnie


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Hej zuchy ;) .  A wiecie już o podwyżkach cen gazu od nowego roku?  500+ kosztuje. Teraz to marek ,romek,damian i nawet staszek się dorzucą.

 

No i duda , ten od kacperka zapowiada że wyprowadzi ludzi na ulice i będzie siłą rozganiał demonstrujących. Robi się coraz weselej. Trzeba się będzie pewnie okopać, amunicji dokupić , zapasy zrobić i być gotowym na pisowską hołotę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

Ojejku jejku a ten zły Kulczyk chciał zmagazynować gaz w Ukraińskich kawernach. Dobrze że nagrały się taśmy to przynajmniej widać że facet myślał długofalowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Hej zuchy ;) .  A wiecie już o podwyżkach cen gazu od nowego roku?  500+ kosztuje. Teraz to marek ,romek,damian i nawet staszek się dorzucą.

 

No i duda , ten od kacperka zapowiada że wyprowadzi ludzi na ulice i będzie siłą rozganiał demonstrujących. Robi się coraz weselej. Trzeba się będzie pewnie okopać, amunicji dokupić , zapasy zrobić i być gotowym na pisowską hołotę ;)

 

Czy to nie Two jbrat przyrodni bo podobny poziom słownictwa http://www.tvp.info/28268264/to-ponizej-pewnego-poziomu-o-wystapieniu-komorowskiego :P :P

Demokracja według PO nie wiele minęło czsu a bydło przed sejm przypędzili

http://www.tvp.info/15887334/kidawablonska-tylko-posel-moze-przemawiac-w-sejmie-prof-glinski-nim-nie-jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Dzisiaj  rozmawiałem ze znajomym który  głosował na PO  

Po weekendowych  wydarzeniach  mówi  że  się  wstydzi  za to że głosował na PO 

I że już na PO Nowośmieszną  i  PySL

Nie  zagłosuje

Widać   pierwsze  symptomy  przebudzenia  Polaków

:D :D :D

 

https://www.youtube.com/watch?v=IJDocRaFJB4      

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

po ilości cytatów moich postów i nieudolnym  naśladowaniu  mojej wypowiedzi widać wyraźnie jaki ból został zadany nieudacznikom pisuarowym :D  :D  :D

 

rydzyk namawia do modlitwy i pojednania 

strach go obleciał bo nie ma gdzie schować maybacha :D  :D  :D 

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr778    33

Boi się że dojna zmiana pryśnie jak bańka mydlana.Podobno u ruskich martwią się o demokracje w Polsce prezes w gazetach porównywany do lenina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 oj chyba'' kochany marszałek'' zostanie  stracony 

 no chyba że gowin  znowu się wyrywa bez upoważnienia wodza :D  


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Czy to nie Two jbrat przyrodni bo podobny poziom słownictwa http://www.tvp.info/28268264/to-ponizej-pewnego-poziomu-o-wystapieniu-komorowskiego :P :P

Demokracja według PO nie wiele minęło czsu a bydło przed sejm przypędzili

http://www.tvp.info/15887334/kidawablonska-tylko-posel-moze-przemawiac-w-sejmie-prof-glinski-nim-nie-jest

 

Powinni  posłuchać  Wałęsy  i  spałować  KODomitów

https://www.youtube.com/watch?v=YN-zIPMdy28      

 

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr778    33

Ujazdowski znowu  krytykuje kierownictwo pis być może jest  ofiarą działania fal elektromagnetycznych i chwilowo postradał zmysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

widzisz jaki głupek z  ciebie , nawet nie wiesz że tak nie było  :D

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj