nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

marko-kolo    709

nie próbuj  uciekać od kompromitacji jakiej dokonałeś 

wujek gogle odmówił posłuszeństwa i nie możesz znaleźć wypocin jarka na temat OFE 

chłopie zanim coś napiszesz to poczytaj najpierw bo akurat wodzu nie ma zamiaru nikogo wsadzać tylko brać z nich przykład  ;)

 

tak jak pisałem wcześniej wszystko jest na dobrej drodze do samozagłady pisuaru 

 więc swoje płytkie przemyślenia zostaw sobie na otarcie łez  bo proces trwa i szkoda tylko że tak szybko się rozpoczął 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Masz google więc wypunktuj mi tą kompromitację ;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

słuchaj za leniwy jestem na to aby takich  niedouków uświadamiać co sprawdzają sobie najpierw lajki , a potem próbują coś bełkotać nie czytając i nie sprawdzając faktów 

znajdziesz sam to może dotrze że głupoty piszesz   ;)

druga sprawa to było już o tym ale widzę że czytasz tylko swoje wypociny więc o czym tu rozmowa 

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzen    199

na szczęście żadnego upadku pisuaru nie będzie ostatnie wydarzenia tylko motywują innych aby w następnych wyborach głosować na pis i tym bardziej zwiększy się poparcie dla tej partii osobiście wolał bym aby potrzebowali koalicji z kukizem a POsrajduchy zginą śmiercią w urnach wyborczych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

marko wnuku milicjanta z podlaskiej prowincji

Czyli kolejny raz bredzisz od rzeczy i nie potrafisz wyjść z twarzą. ok przyjmuję to do wiadomości :lol:

 

EDIT: grzen ale o jedno mam żal do pisu. O to że nie zabrali całkowicie emerytur komunistom łącznie z majątkami, a także że pozwolą na wejście po dwóch dziennikarskich mapetów do sejmu. Dla szumowiny wstęp kategorycznie powinien być zakazany a nie jakiej dwuosobowe wyjątki robić.

Edytowano przez damianzbr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

powszechnie dostępne fakty są niedostępne dla takiego mądrali 

cyrk na kołach normalnie  ;)

tak więc dalej zbieraj lajki bo to  dobry  wyznacznik twojej głupoty   :D  :D  :D


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Skoro są tak dostępne, przestań się kompromitować i udowodnij że masz rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

co mam dziecko udowadniać ?

nie umiesz znaleźć co jarek bredził o OFE ? czy nie możesz przełknąć tego co mówił ?


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ty to przytoczyłeś więc poprzyj faktami.

 

Gdyby ktoś powiedział że tusk jest zły bo chciał zrzucić bombę na Warszawę, a jak ktoś nie wierzy niech poszukaj sobie w google, czy ktoś potraktuje taką osobę poważnie.

Oczywiście nie, osoba ta stanie się pośmiewiskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

masz baranku  

 

"OFE to było największe oszustwo jakiego się dopuszczono w ciągu ostatniego ćwierćwiecza. Większe niż prywatyzacja 500 przedsiębiorstw"

 

 

 

 

 

 

no i tu rodzi się pytanie kto to wprowadził i kto ma siedzieć skoro to taki przekręt 

no i dlaczego nie siedzi  skoro nieomylny wodzu tak stwierdził ?   :D  :D  :D  :D

no i pytanie za czyich to rządów wprowadzono ? 

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

nie próbuj  uciekać od kompromitacji jakiej dokonałeś 

wujek gogle odmówił posłuszeństwa i nie możesz znaleźć wypocin jarka na temat OFE 

chłopie zanim coś napiszesz to poczytaj najpierw bo akurat wodzu nie ma zamiaru nikogo wsadzać tylko brać z nich przykład  ;)

 

tak jak pisałem wcześniej wszystko jest na dobrej drodze do samozagłady pisuaru 

 więc swoje płytkie przemyślenia zostaw sobie na otarcie łez  bo proces trwa i szkoda tylko że tak szybko się rozpoczął 

 

Masz rację Komorowski odpowie przed Trybunałem zato co zrobił kutas taki sam jak Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

konkrety poproszę i dowody 

czy tylko zrobił ci coś kutasem  ?  :D  :D  :D


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

To się zdecyduj, albo ,,nic nie zdepcze na pewno nie czerwone plemię,, albo ,,oczywiście nie wszyscy esbecy skorzystają z furtek,,.

 

Zdajesz sobie sprawę z tego że jedno zaprzecza drugiemu a wszystko to padło z twoich ust.??

 

A co ma jedno wspólnego z drugim? Nie wyrywaj z kontekstu bo wygląda na to, że nie rozumiesz. Kaczyński nie zadepcze czerwonego plemienia. Bo ma jego osobników w partii to raz. A dwa choćby ci ubecy którzy skorzystają z furek tez będą zadowoleni. Pozatym normalne, że nie wszyscy będą mogli skorzystać s furtek dla "dobrych" esbeków. Bo po pierwsze wielu za komuny dopuściło się przestępstw i są dowody. Po drugie nie wszyscy mieli zasługi dla III RP. Nic tu się nie wyklucza pod warunkiem, że ktoś rozumie czytany tekst i nie wyrywa z kontekstu.

Po głosowaniu w sali kolumnowej pojawia się dla esbeków następna furtka. Zainteresowani będą mogli składać w sondach lub trybunałach zagranicznych skargi. Jeśli te uznają ustawę za nie legalną. Emerytury trzeba będzie zwrócić plus odsetki i kary. Ale tu poczekamy zobaczymy jak będzie. 

Takie to deptanie czerwonych pająków. bardziej na ślepo i chybił trafił.

 

co ty za brednie piszesz Wicepremier, minister finansów i rozwoju Mateusz Morawiecki przedstawił w środę w Sejmie projekt budżetu na przyszły rok. Zwrócił uwagę, że przyjęty na przyszły rok deficyt - 59,4 mld zł - jest jednym z niższych w ostatnich 10 latach.

szypie cie d*pa jak opozycji ???

 

Chciałeś napisać jeden z najwyższych. Ale e przez twoje problemy z językiem polskim się pomyliłeś. Rozumiem.  Ale naprawdę deficyt na 2017 rok jest rekordowy pod względem wysokości zadłużenia ze wszystkich po 1989 roku.

 

Miłośnicy platformy przeczytajcie i otwórzcie oczy. Artykuł o demontowaniu bezpieczeństwa państwa http://13grudnia.org.pl/artykuly/demonta%C5%BC-bezpiecze%C5%84stwa-pa%C5%84stwa

Tylko wytrzyjcie pianę, weźcie głęboki oddech i postarajcie się przeczytać ze zrozumieniem bez zaangażowania politycznego. Później odpowiedzcie sobie czy tak postępuje partia dbająca o dobro obywateli.

 

O demontowaniu bezpieczeństwa państwa to lepiej poczytaj jak generałowie i wysoka kadra oficerska składają wypowiedzenia i rezygnacje z własnej woli.

 

http://ksiazki.onet.pl/jacek-poniedzialek-polska-jest-igrzyskiem-nienawisci-wywiad/3fbrm1

 

Cała praca wszystkich szmat idzie na marne :) , 3 pierwsze komentarze do szmacianego artykułu na szmacianym portalu: :lol:

 

POpuliści obiecali obniżać podatki a je podwyższyli, obiecali obniżyć zadłużenie państwa a licznik Balcerowicz w Warszawie kręci się jak wentylator, oszukali młodych, którzy uciekli za granicę.

Realiści PIS wprowadzili programy prorodzinne i proobywatelskie, uszczelnili ściągalność podatków, zlikwidowali dofinansowanie prywatnych (obcych) mediów i prywatnej pseudokultury i zdołali przy tym utrzymać w ryzach budżet. Dlaczego to się POpulistom nie udało?

 

Realiści PIS wprowadzili programy prorodzinne i pro obywatelskie. Po czym wprowadzili lub podnieśli podatki. Np podatek bankowy, podatek od sklepów, akcyza na samochody.

 

na szczęście żadnego upadku pisuaru nie będzie ostatnie wydarzenia tylko motywują innych aby w następnych wyborach głosować na pis i tym bardziej zwiększy się poparcie dla tej partii osobiście wolał bym aby potrzebowali koalicji z kukizem a POsrajduchy zginą śmiercią w urnach wyborczych

 

Po pierwsze do następnych wyborów jeszcze sporo czasu. Zobaczymy jak się poparcie ułoży i jak gospodarka się będzie sprawować. Histroia i to nie tylko POlski pokazuje, że w trakcie rządzenia poparcie spada. Bo władza zużywa.

Po drugie Kukiz do żadnej koalicji nie wejdzie. Bo on woli wygodnie krytykować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

konkrety poproszę i dowody 

czy tylko zrobił ci coś kutasem  ?  :D  :D  :D

 

Dowody dałwczoraj Ty dajesz codziennie ale wiadomo kto mógł takie coś jak Ty na świat wydać ..... B) ile teraz takie biorą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

  jakie dowody ? 

  i dlaczego jeszcze nie siedzi  ?  

  czy to nie dowód że jest niewinny skoro wczoraj był wolny  ? :D  :D  :D


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

.

Edytowano przez staszek131415

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Rzepliński za kradzież OFE razem ze złodziejami z PO powinien stanąć przed sądem.

Na to ty:

 

przypomnę ci że jarek ocenił OFE  jako gigantyczny przekręt  :D

zresztą sam zapowiedział po sięgnięcie po resztę kasy - ale to już nie będzie kradzież ?

 

szczerze mówiąc nie wiem o czym mówisz, ale nie wynika to z ignorancji tylko po prostu wolę dyskutować w oparciu o fakty nie plotki.

 

Czy oby na pewno napisałeś to co chciałeś? Bo brzmi zagadkowo..?

 

nie próbuj  uciekać od kompromitacji jakiej dokonałeś 

wujek gogle odmówił posłuszeństwa i nie możesz znaleźć wypocin jarka na temat OFE

 

Masz google więc wypunktuj mi tą kompromitację ;)

Ale co ty tu wklejasz. Miałeś udowodnić moją kompromitację a skompromitowałeś się sam.

 

Jest tu twój ojciec?

19609777.jpg?1482152218

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Rozumiem protesty pokrzywdzonych, którzy są jednak bardzo niezadowoleni z powodu braku agresji policji. Ale nie rozumiem tej dziczy, nawoływania do zamachu stanu  satysfakcji z poturbowania posłów pisu .PO wie że za trzy lata demokratycznie władzy nie odzyska więc zostaje rozwiązanie siłowe, pucz, majdan itp. Prowokacje, targowica, ujadanie. :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr778    33

Już tu ktoś wcześniej pisał nie da się rządzić skutecznie wszczynając cągłe konflikty coraz więcej pisich żołnierzy z tylnych ławek zaczyna dostrzegać że to zmierza ku ruinie kraju i wkrótce uznają że nie chcą już dalej tego żyrować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pewnie Bronek był w nagonce jak wszedł na krzesło toi dzika z koniem mógł pomylić http://www.agrofoto.pl/fakty/mysliwy-przypadkowo-zastrzelil-konia-za-40-tys-euro,68567.html   ;):P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Rozumiem protesty pokrzywdzonych, którzy są jednak bardzo niezadowoleni z powodu braku agresji policji. Ale nie rozumiem tej dziczy, nawoływania do zamachu stanu  satysfakcji z poturbowania posłów pisu .PO wie że za trzy lata demokratycznie władzy nie odzyska więc zostaje rozwiązanie siłowe, pucz, majdan itp. Prowokacje, targowica, ujadanie. :P :P

 

Jaki zamach stanu? Już któryś raz proszę by ktoś piszący o tym przedstawił na dowód słowa Petru czy Schetyny, którzy mówią, że chcą siłą obalić obecną władzę. Staszek kto cię nawołuje do zamachu stanu? Sam się tymi bzdurami nakręcasz, czy ktoś ci to do głowy wbija? Pokaż mi słowa przywódców opozycji o siłowym przejęciu władzy lub daj spokój z tymi bzdurami.

Opozycja nie mówi o rozwiązaniu siłowym. Za to wczoraj pod Pałacem Prezydenckim jeden z obrońców obecnej władzy krzyczał, że jeśli oni (opozycja) ruszą na jakiś budynek rządowy to i my ruszymy. Przy głośnej aprobacie tłumu. Więc widać komu rozwiązania siłowe się marzą.

 

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

1. A co ma jedno wspólnego z drugim? Nie wyrywaj z kontekstu bo wygląda na to, że nie rozumiesz. Kaczyński nie zadepcze czerwonego plemienia. Bo ma jego osobników w partii to raz. 

Pozatym normalne, że nie wszyscy będą mogli skorzystać s furtek dla "dobrych" esbeków. Bo po pierwsze wielu za komuny dopuściło się przestępstw i są dowody.

 

2. Realiści PIS wprowadzili programy prorodzinne i pro obywatelskie. Po czym wprowadzili lub podnieśli podatki. Np podatek bankowy, podatek od sklepów, akcyza na samochody.

 

1. Sam przyznajesz że nie wszyscy będą mogli skorzystać z furtek, więc dlaczego uważasz że kaczyński nie zdepcze czerwonych?

Widoma sprawa nie liczę że zdepcze w 100% co wcześniej zaznaczałem, trzeba się cieszyć że chociaż częściowo się to uda jak sam przyznałeś: ,,nie wszyscy będą mogli skorzystać s furtek dla "dobrych" esbeków.,,

 

Coś dalej jest nie jasne? Albo nie rozumiesz co piszesz albo sam sobie przeczysz.

 

2. Sam przyznałeś w temacie o samochodach że wyższa akcyza ograniczy śmietnik na polskich drogach więc trzeba się z tego cieszyć. Brak rozwiązań zastępczych to jest błąd i z tym się zgodzę. Wyższa akcyza ograniczy sprzątanie podwórka niemieckiego ze śmieci przy jednoczesnym płaceniu im za możliwość sprzątania. Ale za to kupimy ich nowe samochody i to jest błąd że nie mamy alternatywy najlepiej swoich samochodów.

 

Podatek od sklepów na tyle doskwierał okupantom że odgórnie na szczeblu międzynarodowym go zablokowali z automatu, a bankowy już kiedyś tłumaczyłem że z własnego doświadczenia jako posiadacz wszelkich kont nie dotknął mnie. Nie mam lokat i na ten temat się nie wypowiem bo być może tam uderzył, ale opłaty za prowadzenie rachunków nie wzrosły w moim przypadku.

 

EDIT: Hubertus musisz uwierzyć na słowo bo nie chce mi się tego szukać, może piesek na posyłki marko to zrobi bo jest wprawiony w bojach i poszuka jak petru powiedział że metodą na dyscyplinowanie obecnego rządu będzie okupowanie mównicy czy sejmu co doprowadzi do wcześniejszych wyborów. Ja to interpretuję jako ktoś siłą będzie próbował obalić rząd, oczywiście wiem że jest to nierealne i nie ma się czym przejmować ale takie zachowanie otwiera nóż w kieszeni.

Edytowano przez damianzbr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Słowa o tym, że Kaczyński nie zdepcze czerwonego plemienia i o furtkach dla esbeków na pewno się nie wykluczają. Dlaczego napisałem.

To, że wyższa akcyza ograniczy import starych samochodów nie wyklucza tego, że jest to podniesienie podatku. Mi nie przeszkadza. Ale wielu wyborców pisu wkurzy. Tak samo jak wkurzyć się mogą posiadacze lokat czy ci którym banki podniosły jakieś opłaty za korzystanie z kont.

Nóź w kieszeni to otwierają ci, którzy chcą dorobić do tych słów, które przytaczasz jako wypowiedź Petru swoją wersję. Okupowanie mównicy czy sejmu to nie jest siłowe odebranie władzy. Też wiem, że takie dosłownie siłowe odebranie władzy jest nie możliwe. Niestety jest pełno ludzi, którzy ulegają takiej dorobionej wersji. Przedstawianej przez stronę rządową.

PS żądanie przyspieszanych wyborów jest wielkim błędem. Opozycja powinna dać pisowi się "wykrwawić". To jest pozwolić rządzić i wytykać błędy lub wykorzystywać takie sytuacje jak blokowanie dostępu mediów do sejmu. Poparcie pisu będzie spadało. Bo już teraz powolutku spada.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdaniel    52

Rozumiem protesty pokrzywdzonych, którzy są jednak bardzo niezadowoleni z powodu braku agresji policji. 

Jak nie było agresji policji, jak była? To ty jesteś słabo poinformowany przez TVPis i TRWAM. Spójrz jeszcze raz jak Jarek wychodził, to co policja robiła?

A po co w sobotę rano ściągali do Warszawy policję z Częstochowy i Łodzi? Bo limity paliwowe za ten rok jeszcze im zostały i bony trzeba wykorzystać? Emerytury są już podpisane i od października przyszłego roku rolnicy też będą tyrać do 60 i 65, los 3 kopalń jest przesądzony i czeka tylko na podpis, w woj. opolskim co, co blokowali drogę przy elektrowni opole teraz będą prowadzić strajk głodowy (dla mnie to jest absurd, bo jak rząd już ich losy przekreślił w lipcu tego roku, prezydent w październiku w Strzelcach zapewnił ich, że zobaczy co da się zrobić i ... nic nie zrobił, to ich wyczyny są niby głos wołającego na pustyni o deszcz.

Co będzie dalej - nie wiem, ale niech mi nikt nie wmawia, że opozycja nie pozwala rządzić PIS. Opozycja nie pozwala przypisać cobie PIS całej władzy, bo ostatecznością już będzie ograniczenie władzy dziennikarzom, którzy patrzą na ręce nie tylko rządowi, lecz i opozycji. To dziennikarze ujawnili głosowanie najpierw jednego, co głosował za 2 a później jeden wcisnął przyciski za siebie i 2 obok. To dziennikarze pokazują ilu jest posłów na sali, a ilu przyszło tylko listę podpisać i myka do domu lub siedzi w barze. O takich zjawiskach, jak bawienie się na tabletach, czy pogawędki o d*pie maryny, to już nie wspomnę.

Teraz brakuje jeszcze nocnego podPISu prezydenta, który niby zrzekł się przynależności do PIS kosztem prezydentury, ale na dywaniku prezes mu daje instrukcje. Więc jak to jest z tym przynależeniem? Czyżby kłamał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dobrze więc jeszcze raz.

Pisałem że kaczyński częsciowo zdepcze czerwone plemię a na pewno pozbawi ich sił.

 

Ty piszesz że esbecy będą mieli po tyłku, ale część z nich skorzysta z furtek.

Piszesz także że kaczyński nie zdepcze czerwonych.

 

Nawet jeden czerwony podeptany w obliczu stu nie naruszonych, świadczy o jakimś zdeptaniu czerwonych i pozbawieniu sił w stopniu 1%.

 

Więc dlaczego twierdzisz że częściowo nie zdepcze czerwonych, to zaprzecza wersji o furtkach? Cały czas rozmawiamy o częściowych działaniach nie 100%, co zaznaczałem już wcześniej.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj