nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Ulman    5531

 

 a ile w urodzajnym 2014 kosztowała ??? za pis rzepak trzy mię za to cenę

 

Eee tam, za PO rzepak był po 2200-2400/t. PIS napewno tyle nie da

 

czyli zostaje fetysz albo pedałowanie  :D  :D  :D  :D

Albo pissing :D  :D  :D


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Rydzyk się też przy tej drace chce "wypromować" a przecież  każdy wie że  "Radio Maryja jest głęboko antyzachodnie, niechętnie nastawione do hierarchii kościelnej, prorosyjskie, wcale nie nieżyczliwe PRL, ma nadajniki na Uralu. Pro rosyjskość ubrana jest tam w maskę patriotyczną. Problem w tym, w którym miejscu kończą się pospolici głupcy, a zaczyna zwyczajna agentura."

Edytowano przez B3Agro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4585

czyli zostaje fetysz albo pedałowanie  :D  :D  :D  :D

wódka jak już a pising na krzaki po wódce 

Eee tam, za PO rzepak był po 2200-2400/t. PIS napewno tyle nie da

 

Albo pissing :D  :D  :D

ale to cena po pisie została pis dostał sie do władzy i znowu skoczyła 

to wtedy było po tej zimie co wydajność była 1/2 tony??

Pewnej nocy przed Świętami / Trwoga trzęsie ubekami / No bo co to jest za święto /Gdy nam nagle szmal odcięto. Ostatnia nadzieja w KODzie / Już Kijowski wstaje w wzwodzie / Znany jest z temperamentu / Choć nie płaci alimentów. Biją dzwony, kraczą wrony / Wkładaj ciepłe kalesony / Włóż ordery od Gomółki /Spakuj flaszkę oraz bułki . Idźmy z flagami gęsiego /Włączmy głośno Kaczmarskiego / Idzie cała Rakowiecka / Jak Reytan lub Armia Radziecka. Runą mury runą mury / Oddać nam emerytury! / Ciężkośmy nań pracowali / Gdyśmy was pałami lali. Demokracja! Krzyczy ubek / Gdzie strażnicy kreski grubej? / Kaczor Polsce niesie zgubę / Już nie będę miał na wódę? Już z odsieczą idzie Petru / Tata z Moskwy przyśle swetry / A M.chnika sławny brat /Sprawi że nas poprze świat. Więc obrzućmy kupą posła / By w nas demokracja rosła / Zablokujmy tłumem sejm / Może im się skończy tlen… Może jak za dawnych lat / Ruscy przyjdą zbawić świat / Lub przyjadą znów Zomowce / Albo Tusk przyśle bombowce ? Więc nie pękaj dziś ubeku / Jesteś przecież w kwiecie wieku / Weź pół litra flagę kij / I pod sejmem mordę drzyj !!!

Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/raporty/raport-spor-wokol-tk/newsy/news-oswiadczenie-andrzeja-rzeplinskiego-na-dzien-przed-odejsciem,nId,2324098#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

Rydzyk się też przy tej drace chce "wypromować" a przecież  każdy wie że  "Radio Maryja jest głęboko antyzachodnie, niechętnie nastawione do hierarchii kościelnej, prorosyjskie, wcale nie nieżyczliwe PRL, ma nadajniki na Uralu. Pro rosyjskość ubrana jest tam w maskę patriotyczną. Problem w tym, w którym miejscu kończą się pospolici głupcy, a zaczyna zwyczajna agentura."

 

chłopie ty masz 400ha ty jesteś ograniczony na maxa twoja wyobraźnia wygląda tak 

słucham muzyki poważnej ale jade autem i słucham roka chodź go nie nawiedzę wkurwiam się i komentuje  do tego pier**le głupoty

normalny człowiek nie słucha nie włóczą nie komentuje bo go nie interesuje 

 

chyba ze masz jakieś urojenia z dzieciństwa z babcią  powiedz nam bd ci lżej 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tak się składa że 8 lat rządów PO i PSL to złote czasy polskiego rolnictwa.

Chyba odleciałeś po tanim winie do obiadu a teraz majaczysz.

 

Ewentualnie jest to kwik pslowskiej szmaty?? Czyżby głowa rodziny straciła stołek a frustracja kipi już od najmłodszych?

 

EDIT: roman widziałeś te 400ha? Proszę cię nie ulegaj tym bredniom, kolejne to magazyn na tysiące ton zboża i interesy w handlu zbożem. A to wszystko niemal że ze szczegółami opisane na forum :lol:

 

Chłopiec coś tam słyszał ale jeszcze nie wydoroślał na tyle aby rozumieć że opisywanie tego na forum jest nie smaczne.

Dwie opcje:

- tatuś może kręcić takie lody jak małolat tu opisuje,

- albo po prostu z księżyca się urwał i prawi trzy po trzy.

Nie uwierzysz, ale raz wydawało mu się że rozpocząłem z nim dyskusję na temat tego czym ja się zajmuję, co mam i co robię. Ta akcja była bardzo zabawna :lol:

Edytowano przez damianzbr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4585

 jak to się mówi KARMA  WRÓCIŁA 

 nauki zostały pobrane u samego mistrza który to ucieka teraz przed uczniami  :D

 

to sie nazywa byłem nieudolny rządziłem nieudolnie szukam idiotów i sługusów przez manipulacje  


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Tak się składa że 8 lat rządów PO i PSL to złote czasy polskiego rolnictwa. Ja rozumiem że są też frustraci którzy nie potrafią odnaleźć się w rzeczywistości kiedy gospodarka nie jest już sterowana - marek,staszek,romek.

 

A że były strajki - no i super, są na całym świecie jak coś jest nie tak. Teraz jest też wiele problemów i strajki tez są tylko tego nie mówią u rydzyka i w tvpzpr. 

 

Złote  czasy  a to dobre  :lol: :lol: :lol:

Ciekawe  co by  powiedzieli ci  którzy sprzedawali  trzodę  po 2,8

Albo  mają  do zapłacenia  gigantyczne  Kary   za  produkcję  mleka

Ten zły PZPR  za nadwyżkę  Nagradzał  unia  za nadwyżkę  każe  rolnika

Pamiętam jak za czasów  TUSKA  Saletre  po 1400zł  kupowałem   za czasów  Szydło ok 800zł

Polifoskę za czasów  TUSKA  kupowałem po 2400zł   za czasów  Szydło  po 1600zł

Ale  złote  czasy w tedy były  na pewno :D :D :D

Złote  czasy  to  już były  ale za Gierka  a nie za TUSKA

 

Gospodarka nie jest  sterowana ??????

A to ciekawe

A kto  steruje  cenami skupu  zbóż  rzepaku  kukurydzy ???

Czy nie nazywa  to sie  Giełda  Matif ????

Albo  Cenami  skupu  Świń ??

nie sterują  przypadkiem Niemcy ???? u niemca  cena w dół  u nas  też

Cena  ropy  nie jest  sterowana  ????

OPEK z Ruskami się  dogadał  wydobycie  zmniejszają  cena w górę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Chyba odleciałeś po tanim winie do obiadu a teraz majaczysz.

 

Ewentualnie jest to kwik pslowskiej szmaty?? Czyżby głowa rodziny straciła stołek a frustracja kipi już od najmłodszych?

 

EDIT: roman widziałeś te 400ha? Proszę cię nie ulegaj tym bredniom, kolejne to magazyn na tysiące ton zboża i interesy w handlu zbożem. A to wszystko niemal że ze szczegółami opisane na forum :lol:

 

Chłopiec coś tam słyszał ale jeszcze nie wydoroślał na tyle aby rozumieć że opisywanie tego na forum jest nie smaczne.

Dwie opcje:

- tatuś może kręcić takie lody jak małolat tu opisuje,

- albo po prostu z księżyca się urwał i prawi trzy po trzy.

Nie uwierzysz, ale raz wydawało mu się że rozpocząłem z nim dyskusję na temat tego czym ja się zajmuję, co mam i co robię. Ta akcja była bardzo zabawna :lol:

Bardzo chętnie poczytam o czym pisaliśmy ;). Może się okazać że akcja faktycznie bya zabawna - tylko że to ty byłeś błaznem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr778    33

Skoczki też dalej skakają piłkarze bramki celniej strzelają weźmy np. taki Lewandowski gdyby nie 500+ to przynajmniej jeden gol mniej miałby na koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uszak21    7

Wy którzy cieszycie się, że kadencja rzeplińskiego się kończy albo jesteście debilami, albo nie umiecie myśleć, albo nie wiem. Profesor był jedynym człowiekiem który mógł do tej pory przeciwstawić się zapędom pisu. teraz sadzą swojego prezesa, Przyłębska albo jakiegoś kolesia co  sympatyzuje z neonazistami z ONR i jak to się skończy? PIS bezie jeszcze bardziej robił co chcial. Czekam tylko jak wezmą się za RPO i SN. B o oni też im stoją na drodze do dyktatury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

http://ksiazki.onet.pl/jacek-poniedzialek-polska-jest-igrzyskiem-nienawisci-wywiad/3fbrm1

 

Cała praca wszystkich szmat idzie na marne :) , 3 pierwsze komentarze do szmacianego artykułu na szmacianym portalu: :lol:

 

POpuliści obiecali obniżać podatki a je podwyższyli, obiecali obniżyć zadłużenie państwa a licznik Balcerowicz w Warszawie kręci się jak wentylator, oszukali młodych, którzy uciekli za granicę.
Realiści PIS wprowadzili programy prorodzinne i proobywatelskie, uszczelnili ściągalność podatków, zlikwidowali dofinansowanie prywatnych (obcych) mediów i prywatnej pseudokultury i zdołali przy tym utrzymać w ryzach budżet. Dlaczego to się POpulistom nie udało?

 

Pisać każdy może, jeden lepiej, drugi gorzej! POstkomuna zapłaciła za proPOnowane szczaw i mirabelki utratą władzy! Ale wczoraj chcieli ją przejąć,Tusk czekał we Wrocławiu, by wskoczyć na stołek, Wałęsa w Gdańsku, ale wszyscy mają go słuchać, Petru uważa, że wygra w sześć króli, Gregory ma też nadzieję na wygraną, za akcję widelec, Kukiz stoi już w rozkroku! Biedna ta nasza Polska, rozszarpują ją z każdej strony, mówią o zjednoczeniu oPOzycji, ale to totalna bzdura, wszyscy pchają się do władzy!
Wczoraj okupanci fotela marszałkowskiego, a między innymi Błońska sPOkojnie obejmowała fotel i wzdychała, mój ci ON!

 

Polacy są podzieleni w skutecznie przez Tuska od czasu katastrofy smoleńskiej na co najmniej dwa obozy i bez rozwikłania sprawy katastrofy nie jest możliwe porozumienie w żadnej innej sprawie,
Stanowisko pierwsze Tusk w porozumieniu z Rosjanami zrobił zamach na prezydenta i jedynie przypadkiem nie zginął Jarosław bo czuwał przy chorej matce.
Stanowisko drugie katastrofa była wynikiem błędów i nieszczęśliwych zbiegów okoliczności.
Między oboma stanowiskami niema części wspólnej co więcej jeżeli prawdziwy jest 1 pogląd mamy do czynienia nie tylko z zabójstwem ale z narodową zdradą. Dlatego jeżeli chcemy doprowadzić do jakiegokolwiek porozumienia należy w sposób nie budzący żadnych wątpliwości doprowadzić do wyjaśnienia co się stało 10 kwietnia 2010r. w Smoleńsku.

 

EDIT:

Z opozycją jest gorzej niż myślałem. Jeszcze kilka miesięcy temu komentarze były naprawdę podzielone a teraz? Patrzcie na to ani jednego głosu poparcia dla hołoty:

 

http://www.o2.pl/cytat/o-sytuacji-w-polsce-6070835933405825s

 

tu najlepsze odpowiedzi:

My patrioci was ściągniemy z tej mównicy

 

Niech tylko Rząd wycofa Policję z ulicy ! To My zrobimy z Tobą Petru, i z tą twoją bandą z SB porządek ! będziesz zdrajco wisiał na latarni śmieciu !!!

 

:D :lol:

Edytowano przez damianzbr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

widzę że kolejny raz dokonujesz odlotu 

czego tak się wystraszyłeś ?   

sięgasz widzę znowu do poparcia patriotów idiotów ,  naprawdę doborowe towarzystwo  ;)

kozaki internetowe które chwalą się lajkami  :D  :D  :D

 

 

zapytaj jarka jakie rozkazy wydał 10 kwietnia i wszystko będziesz wiedział 

przypomnę tylko  ''śmiało zmieścisz się ''albo '' będziemy próbować do skutku '' -  to komendy sługusów którzy są odpowiedzialni za katastrofę 

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Wy którzy cieszycie się, że kadencja rzeplińskiego się kończy albo jesteście debilami, albo nie umiecie myśleć, albo nie wiem. Profesor był jedynym człowiekiem który mógł do tej pory przeciwstawić się zapędom pisu. teraz sadzą swojego prezesa, Przyłębska albo jakiegoś kolesia co  sympatyzuje z neonazistami z ONR i jak to się skończy? PIS bezie jeszcze bardziej robił co chcial. Czekam tylko jak wezmą się za RPO i SN. B o oni też im stoją na drodze do dyktatury...

 

Ale jak  PO  miało  swojego  Premiera  Prezydenta  i  Przewodniczącego  Trybunału  to  było  wszystko  OK

A jak PiS  chce  to  jest  zamach na demokrację ????

Wczoraj się  wszyscy  przekonali  co  to był  za niezależny  sędzia

:lol: :lol: :lol:

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

widzę że kolejny raz dokonujesz odlotu 

czego tak się wystraszyłeś ?   

sięgasz widzę znowu do poparcia patriotów idiotów ,  naprawdę doborowe towarzystwo  ;)

kozaki internetowe które chwalą się lajkami  :D  :D  :D

 

 

zapytaj jarka jakie rozkazy wydał 10 kwietnia i wszystko będziesz wiedział 

przypomnę tylko  ''śmiało zmieścisz się ''albo '' będziemy próbować do skutku '' -  to komendy sługusów którzy są odpowiedzialni za katastrofę 

 ''śmiało zmieścisz się ''albo '' będziemy próbować do skutku ''

Tak mówiła żona dziś w nocy do Ciebie? :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Rzepliński za kradzież OFE razem ze złodziejami z PO powinien stanąć przed sądem.

Był ostatnią deską ratunku starego układu, zgłoszono jego kandydaturę na prezydenta, chcieli mieć bohatera, bohatera żywcem wyjętego z pzpr :D

Edytowano przez damianzbr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

widzę nie znasz myśli przewodnich pana jarka na ten temat 

ale nie dziwię się bo to typowe dla ignoranta na twoim poziomie 

przypomnę ci że jarek ocenił OFE  jako gigantyczny przekręt  :D

zresztą sam zapowiedział po sięgnięcie po resztę kasy - ale to już nie będzie kradzież ? 

więc dalej kompromituj się  niedouku 

 

 

 

 

staszek twój gwałt intelektualny jest naprawdę dobry 

mówiłem ci już że jak nie masz co napisać to się nie wyrywaj robić z siebie głupka 

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

typowe dla ignoranta na twoim poziomie  przypomnę ci że jarek ocenił OFE  jako gigantyczny przekręt zresztą sam zapowiedział po sięgnięcie po resztę kasy - ale to już nie będzie kradzież ?

 

szczerze mówiąc nie wiem o czym mówisz, ale nie wynika to z ignorancji tylko po prostu wolę dyskutować w oparciu o fakty nie plotki.

 

Czy oby na pewno napisałeś to co chciałeś? Bo brzmi zagadkowo..?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

widzę nie znasz myśli przewodnich pana jarka na ten temat 

ale nie dziwię się bo to typowe dla ignoranta na twoim poziomie 

przypomnę ci że jarek ocenił OFE  jako gigantyczny przekręt  :D

zresztą sam zapowiedział po sięgnięcie po resztę kasy - ale to już nie będzie kradzież ? 

więc dalej kompromituj się  niedouku 

 

 

 

 

staszek twój gwałt intelektualny jest naprawdę dobry 

mówiłem ci już że jak nie masz co napisać to się nie wyrywaj robić z siebie głupka 

 

Chłopcze tu nie piketa KONdomiarzy  nie będziesz mi mówił co am pisać a co nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 jak  robisz '' am ''  to najpierw dokończ a potem pomyśl a nie na odwrót

 bo znowu będziesz pisał ze nie wiesz jak to zrobiłeś :D  :D  :D   

  

 

 

widzę że patrioci idioci leczą tu kompleksy bo dostali to na co zasłużyli

 

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Inteligentna Opozycja

,, Wzmocnijcie  tę  flankęęęęęę,,,  :lol: :lol: :lol:

 

https://www.youtube.com/watch?v=iBI2Y0RTc-Q    

 

 

Opozycja  sięgnęła poniżej   Dna  tylko  czy ktoś  zechce  teraz  głosować  na takich ludzi

 

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

marko ja rozumiem twoje oburzenie, ale myślałem że będzie poparte jakimiś faktami. Jak do tej pory są to tylko puste slogany że ktoś dostał klapsa i leczy kompleksy.

 

Na razie to pis ma poparcie w sondażach, na razie to niemieckie media są oburzone, bo wywalono ich z sejmu i przestano dotować - tylko współczuć. A ty dalej próbujesz sobie wmówić że to pis dostaje po tyłku, jest oburzony i leczy kompleksy  :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj