nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Ulman    5564

 jak to się mówi KARMA  WRÓCIŁA 

 nauki zostały pobrane u samego mistrza który to ucieka teraz przed uczniami  :D

Może JK powiedzieć - historia toczy się kołem, pod kołem to pojąłem :D

 

To mi udowodnij że go w stanie wojennym przy gmachu TVP nie było ,skoro sam się tym chwali.

On tam był ale nie chciał, ;), a wogóle  to znalazł sie tam by pilnować tych złych by opozycjonistom krzywdy nie zrobili :P


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4599

 rozmontowano TK i teraz poczynania władzy kontrolować będzie ulica 

 czy tego chciał karzeł ? 

 wspaniały budżet z rekordowym deficytem którego nie potrafią uchwalić bo nie mają kworum - no naprawdę  mistrzostwo 

 mści się niestety powoływanie się na naród bo ten poczuł się wywołany na ulicę  i zaczyna rozumieć że pisuar rozwala i zawłaszcza wszystko 

 

co ty za brednie piszesz Wicepremier, minister finansów i rozwoju Mateusz Morawiecki przedstawił w środę w Sejmie projekt budżetu na przyszły rok. Zwrócił uwagę, że przyjęty na przyszły rok deficyt - 59,4 mld zł - jest jednym z niższych w ostatnich 10 latach.

szypie cie d*pa jak opozycji ???


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Tyle że przyjęli PKB na poziomie coś ponad 3% a już wiadomo że jest zapaść i 1,5% będzie sukcesem. Więc ten budżet jest g... wart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25485

Miłośnicy platformy przeczytajcie i otwórzcie oczy. Artykuł o demontowaniu bezpieczeństwa państwa http://13grudnia.org.pl/artykuly/demonta%C5%BC-bezpiecze%C5%84stwa-pa%C5%84stwa

Tylko wytrzyjcie pianę, weźcie głęboki oddech i postarajcie się przeczytać ze zrozumieniem bez zaangażowania politycznego. Później odpowiedzcie sobie czy tak postępuje partia dbająca o dobro obywateli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

widzisz tu jakiś miłośników PO ? 

co tam znalazłeś jakieś sparciałe wypociny ? kot jarka już  się  na to odlał , czy jak ?  :D

 

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6377

Trzeba mu było księdza z olejami posłać. Idiota jakiś i tyle. Tyle ludzi filmuje i liczy że nikt się nie kapnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4599

marko-kolo B3Agro,Ulman,mirro oni chyba mają jakieś małe muszczki bo nie pamiętają chyba co się działo za o 8lat rządów popapracuw  

 

tak ziemia za po

 

 

 

wiec proszę nie jesteście rolnikami tylko szumowinami 


https://www.youtube.com/watch?v=fH_VUT0KLLw

 

tak było 


wszędzie i wszystkim kryzys https://www.youtube.com/watch?v=-Zgwp3etdco


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

marko-kolo B3Agro,Ulman,mirro oni chyba mają jakieś małe muszczki bo nie pamiętają chyba co się działo za o 8lat rządów popapracuw  

 

tak ziemia za po

 

 

 

wiec proszę nie jesteście rolnikami tylko szumowinami 

Tak się składa że 8 lat rządów PO i PSL to złote czasy polskiego rolnictwa. Ja rozumiem że są też frustraci którzy nie potrafią odnaleźć się w rzeczywistości kiedy gospodarka nie jest już sterowana - marek,staszek,romek.

 

A że były strajki - no i super, są na całym świecie jak coś jest nie tak. Teraz jest też wiele problemów i strajki tez są tylko tego nie mówią u rydzyka i w tvpzpr. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5564

Tyle że przyjęli PKB na poziomie coś ponad 3% a już wiadomo że jest zapaść i 1,5% będzie sukcesem. Więc ten budżet jest g... wart

Zwalą to  na opozycję

 

widzisz tu jakiś miłośników PO ? 

 

Proste umysły to i logika prosta. Krytyk PIS = zwolennik PO i inna opcja nie istnieje. Trzeba docenić ze dobrze ich wytresowali


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6377

Niedawno wkleiłem post człowieka który był na komisji rolnictwa w związku z zapaścią na rynku trzody. Odkop go i powiedz czy coś drgnęło od czasu blokad? A  może choć władza się zmieniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4599

a tu o waszych bolkach 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25485

widzisz tu jakiś miłośników PO ? 

co tam znalazłeś jakieś sparciałe wypociny ? kot jarka już  się  na to odlał , czy jak ?  :D

Źle Cię oceniłem. Myślałem, że przejawiasz odrobinę samodzielnego myślenia, ale myliłem się. Wścieklizna Tak Cię zaślepia, że już nawet przeczytać nic nie potrafisz. Taplasz się w błocie.

http://demotywatory.pl/125272/Co-robisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

o kurka i tu mnie zaskoczyłeś , bom za leniwy aby aż tyle czytać jakieś wypociny  :D  :D  :D

druga sprawa jeśli planowałeś jakiś podstęp i chciałeś mnie nawrócić na jedynie słuszna drogę to to wybacz ,ale nic z tego  ;)

Roman walni sobie harnasia i wyluzuj  ;)

 

 

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4599

Niedawno wkleiłem post człowieka który był na komisji rolnictwa w związku z zapaścią na rynku trzody. Odkop go i powiedz czy coś drgnęło od czasu blokad? A  może choć władza się zmieniła.

 udajesz idioty lub nie wiesz jakie są ceny trzody ?? 3zł neto za po 4,80zł za pis 

widzisz twoja informacja mówi sama za siebie czy jesteś rolnikiem

przypominam ci ze pis w zeszłym roku dawał rekompensate   


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr778    33

Ja pier.. myslałem że miesięcznice są 10 tego każdego miesiąca ale nie to mało są też każdego 18 tego jako dzień pogrzebu tego pierwszego nie wiem czy kolejnych pogrzebów też są obchodzone bo było ich ze 3 po każdej ekshumacji.Brożka i Terlikowski też się wstawili.Korea północna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4599

widzisz tu jakiś miłośników PO ? 

co tam znalazłeś jakieś sparciałe wypociny ? kot jarka już  się  na to odlał , czy jak ?  :D

robisz wrażenie lewaka po pisaniu 

 

ładnie mnie naśladujesz moje (wypociny) słowo na tym forum 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5564

 udajesz idioty lub nie wiesz jakie są ceny trzody ?? 3zł neto za po 4,80zł za pis 

widzisz twoja informacja mówi sama za siebie czy jesteś rolnikiem

przypominam ci ze pis w zeszłym roku dawał rekompensate   

Za PO pszenica była po 100 a za PIS jest po 60 Udajesz idiote czy nie wiesz jak było :D


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4599

Ja pier.. myslałem że miesięcznice są 10 tego każdego miesiąca ale nie to mało są też każdego 18 tego jako dzień pogrzebu tego pierwszego nie wiem czy kolejnych pogrzebów też są obchodzone bo było ich ze 3 po każdej ekshumacji.Brożka i Terlikowski też się wstawili.Korea północna..

no i co ?? jedni wolą fetysz drudzy pedałowanie inni na piwo chodzić 

 

a ty co oceniasz zabraniasz czerwona chłota z ciebie??

niech robią co się im podoba każdy ma swoje ho obi  podobno lewactwo walczy o demokracje bo za tepi byli zęby rządzić to to patologie wyprowadzają na ulice  

o kurka i tu mnie zaskoczyłeś , bom za leniwy aby aż tyle czytać jakieś wypociny  :D  :D  :D

druga sprawa jeśli planowałeś jakiś podstęp i chciałeś mnie nawrócić na jedynie słuszna drogę to to wybacz ,ale nic z tego  ;)

Roman walni sobie harnasia i wyluzuj  ;)

nie pije piwa  ;)

Za PO pszenica była po 100 a za PIS jest po 60 Udajesz idiote czy nie wiesz jak było :D

 a ile w urodzajnym 2014 kosztowała ??? za pis rzepak trzy mię za to cenę

Miłośnicy platformy przeczytajcie i otwórzcie oczy. Artykuł o demontowaniu bezpieczeństwa państwa http://13grudnia.org.pl/artykuly/demonta%C5%BC-bezpiecze%C5%84stwa-pa%C5%84stwa

Tylko wytrzyjcie pianę, weźcie głęboki oddech i postarajcie się przeczytać ze zrozumieniem bez zaangażowania politycznego. Później odpowiedzcie sobie czy tak postępuje partia dbająca o dobro obywateli.

 

inteligencja lewaka nie pozwala myśleć inaczej 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6377

Miłośnicy platformy przeczytajcie i otwórzcie oczy. Artykuł o demontowaniu bezpieczeństwa państwa http://13grudnia.org.pl/artykuly/demonta%C5%BC-bezpiecze%C5%84stwa-pa%C5%84stwa

Tylko wytrzyjcie pianę, weźcie głęboki oddech i postarajcie się przeczytać ze zrozumieniem bez zaangażowania politycznego. Później odpowiedzcie sobie czy tak postępuje partia dbająca o dobro obywateli.

Miałem to olać ale niech tam. Był taki czas kiedy to był problem. Ale to  trochę nie tak ja to pokazano. Łącza to łącza. MON już dawno dzierżawi część łączy światłowodowych. Poza tym wykorzystuje się łączność rozproszoną tzn kraj jest opleciony siecią i w razie awarii można ją przekierować inną drogą. Podstawą jest podział na łączność jawną i niejawną. Przy łączności niejawnej przesył jest szyfrowany i tu najważniejsze jest urządzenie nadawcze i odbiorcze. 

Był swego czasu problem z Lublinem kiedy KUL chciał przejąć kompleks budynków po sąsiedzku a w nim Regionalny Węzeł Łączności. 

To tak dla ostudzenia głów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

no i co ?? jedni wolą fetysz drudzy pedałowanie inni na piwo chodzić 

 

 

nie pije piwa  ;)

  

 

 

czyli zostaje fetysz albo pedałowanie  :D  :D  :D  :D


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tak się składa że 8 lat rządów PO i PSL to złote czasy polskiego rolnictwa. Ja rozumiem że są też frustraci którzy nie potrafią odnaleźć się w rzeczywistości kiedy gospodarka nie jest już sterowana - marek,staszek,romek.

 

A że były strajki - no i super, są na całym świecie jak coś jest nie tak. Teraz jest też wiele problemów i strajki tez są tylko tego nie mówią u rydzyka i w tvpzpr. 

 

Oswieć mnie na czym te złoteczasy poległy? o jakiej gospodarce rynkowej ty bredzisz :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj