nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

B3Agro    91

Jakoś jeszcze dziś telewizorni nie oglądałem, ale przyznam się, że mnie zawodzisz. Myślałem, że trochę wyższy poziom prezentujesz. Tymczasem po wczorajszej imprezie darciu gęby i piciu wódki z kompanami pod oknem posła zaczynasz wpisywać się w retorykę z 2007r. Ty młody wykształcony z wielkiego miasta szydzisz z ludzi 60+.

Nie jestem już taki młody , wykształcony faktycznie jestem, pochodzę ze wsi ,na wsi pracuję tyle że mieszkam w mieście i to nie takim strasznie wielkim. A że szydzę ? Hmmm, a co innego można powiedzieć o tych co jak bydło dali się zwieźć autokarami na zawołanie wodza ;)? Ciekawe ile im zapłacili?

 

 

stosuję tylko waszą retorykę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25257

Wspomnij te spędy bydła spontanicznie zwożone bodajże na wiece Bronisława. To dopiero była szopka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5535

Ulman - nie  pamiętasz  koto ci  się  ostatnio spodobał  krytykując TVP  ???

Nie. Kto zaś?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

synku ja pisze to co myślę i to jest moje zdanie 

nie wyrażam go po to aby ktoś  mnie polubił lub nie 

 

ale teraz rozumiem czemu tak pajacujesz w wielu tematach   :D  :D  :D

 

No po tym co piszesz widać że do zbyt rozgarniętych nie należysz ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5535

Z czego powyższe  wnioskujesz?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Premier  Gliński 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

@damianzbr Jarek nic nie zdepcze. Na pewno nie czerwone plemię. Bo ma go trochę w partii i deptać ich nie zamierza. Oczywiście, że nie wszyscy esbecy skorzystają z furtek. Ale te luki są dowodem pozorności tych działań. A co z prokuratorami i sędziami którzy pracowali dla minionego sytemu ścigając opozycjonistów? Dlaczego im nie pomniejszono emerytur? To tak Jarek depcze to czerwone plemię? Czy udaje, że depcze, żeby ludziom oczy zamydlić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5535

Właśnie widziałem jak mówił że nie dadzą się sprowokować. Sama jego obecność na tym wiecu świadczy już o tym że jednak dali się sprowokować. :blink:  Chyba że miał na mysli potencjalne rozwiazania siłowe. Może jakiś nalot dronów Antoniego zrobią? 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

Tak bo polityka polega na stwarzaniu problemów tam gdzie ich właściwie nie ma. Potem próbuje się te problemy rozwiązywać, z uporem maniaka omijając rozwiązania najprostsze. 

Wyobraźmy sobie że PIS spuszcza w niebyt Piotrowicza, Nie ma prokuratora, nie ma problemu. Lud widzi działanie władzy i samooczyszczenie partii.

Wyobraźmy sobie PIS bez zbędnych tłumaczeń chowa do szafy marszałka Kuchcińskiego i jego niefortunne decyzje zrzuca na obciążenie i zmęczenie materiału.

Opozycja wiwatuje ma poczucie dobrze spełnionego obowiązku. Ruch ten o tyle byłby cwany gdyż dziennikarze straciliby głównego przeciwnika czyli dwie grupy mamy z głowy. Co traci PIS? Ano nic, Kuchciński i tak do najlotniejszych nie należy więc gdzieś komisji rolnictwa na kierunek walki z ASF jak ulał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@damianzbr Jarek nic nie zdepcze. Na pewno nie czerwone plemię. Bo ma go trochę w partii i deptać ich nie zamierza. Oczywiście, że nie wszyscy esbecy skorzystają z furtek. Ale te luki są dowodem pozorności tych działań. A co z prokuratorami i sędziami którzy pracowali dla minionego sytemu ścigając opozycjonistów? Dlaczego im nie pomniejszono emerytur? To tak Jarek depcze to czerwone plemię? Czy udaje, że depcze, żeby ludziom oczy zamydlić.

 

To się zdecyduj, albo ,,nic nie zdepcze na pewno nie czerwone plemię,, albo ,,oczywiście nie wszyscy esbecy skorzystają z furtek,,.

 

Zdajesz sobie sprawę z tego że jedno zaprzecza drugiemu a wszystko to padło z twoich ust.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

Jeżeli przyjmiemy że czerwone plemię to 100% tych którym chcą zabrać i jeżeli realnie z tego jakieś 5% to ci którzy operacyjnie szkodzili opozycji to wychodzi iż 95%to przypadkowe ofiary tego konfliktu. Teraz trzeba odjąć tych którzy się wymigają albo umrą po drodze i mamy wynik poniżej 5%. Poza tym to płotki.

Pytanie brzmi za czym my właściwie gonimy? 

Edytowano przez mirro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jeżeli przyjmiemy że czerwone plemię to 100% tych którym chcą zabrać i jeżeli realnie z tego jakieś 5% to ci którzy operacyjnie szkodzili opozycji to wychodzi iż 95%to przypadkowe ofiary tego konfliktu. Teraz trzeba odjąć tych którzy się wymigają albo umrą po drodze i mamy wynik poniżej 5%. Poza tym to płotki.

Pytanie brzmi za czym my właściwie gonimy? 

 

Każdy wynik jest dobry, liczy się kierunek podjętych działań.

A po drugie chyba nie wiesz jaka to była hańba zostać czerwonym choćby zwykłym milicjantem bo konfidentem do dziś dnia jest wstyd być.

Więc jeśli była hańba a niektórzy mimo to zostawali, to dlaczego mają mieć syte emeryturki, na siłę przymuszano ich do pałowania, chyba tak skoro to była hańba oni jednak to robili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

A co z naczelnym związkowcem Piotrem Dudą? Facet służył w LWP 1981 jego oddział zabezpieczał, chronił gmach TVP? Był zbrojnym ramieniem państwa totalitarnego czy nie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

No po tym co piszesz widać że do zbyt rozgarniętych nie należysz ;):P

 myślę że do średnio rozgarniętych na pewno 

 powiedz mi do jakiego poziomu   ty należysz ?jak najpierw dajesz  polubienie a potem ten sam post cytujesz i się z nim nie  zgadzasz ?  :D  :D  :D poziomu głupków oczywiście  ;)


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5535

Ja bym sie jeszcze zastanowił czy wogóle naliczać emerytury za okres pracy przed 89 rokiem. Toż to ludzie dorabiali zbrodniczy system więć nie powinno sie ich za to nagradzać ;)


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4586

A co z naczelnym związkowcem Piotrem Dudą? Facet służył w LWP 1981 jego oddział zabezpieczał, chronił gmach TVP? Był zbrojnym ramieniem państwa totalitarnego czy nie? 

 

wtedy miał 20 lat skont te bajki W latach 1981–1983 odbył służbę wojskową w 6 Pomorskiej Dywizji Powietrznodesantowej służbę a nie żołnierz zawodowy 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr778    33

Krakowianie odpowiednio przywitali prezesa przed Wawelem(blokowali mu wjazd) teraz czekają żeby go równie godnie pożegnać .Musi się gnom przyzwyczajać bo to będzie teraz codzienność na którą zasłużył.Na Sćianie zamku wyświetlili mu napis "idź do diabła"

Edytowano przez Piotr778

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 jak to się mówi KARMA  WRÓCIŁA 

 nauki zostały pobrane u samego mistrza który to ucieka teraz przed uczniami  :D


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 myślę że do średnio rozgarniętych na pewno 

 powiedz mi do jakiego poziomu   ty należysz ?jak najpierw dajesz  polubienie a potem ten sam post cytujesz i się z nim nie  zgadzasz ?  :D  :D  :D poziomu głupków oczywiście  ;)

 

Nie wiem w jaki sposob to zrobiłeś ale nigdyy postu idioty bym niepolubił pewnie Twoi zleceniodawcy to zrobili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Krakowianie odpowiednio przywitali prezesa przed Wawelem(blokowali mu wjazd) teraz czekają żeby go równie godnie pożegnać .Musi się gnom przyzwyczajać bo to będzie teraz codzienność na którą zasłużył.Na Sćianie zamku wyświetlili mu napis "idź do diabła"

 

Mam nadzieję że konsekwencje zostaną wyciągnięte wobec sprawcow chce ryży wojny domowej to będzie ją mial opozycja poniesie za to odpowiedzialność B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

wtedy miał 20 lat skont te bajki W latach 1981–1983 odbył służbę wojskową w 6 Pomorskiej Dywizji Powietrznodesantowej służbę a nie żołnierz zawodowy 

To mi udowodnij że go w stanie wojennym przy gmachu TVP nie było ,skoro sam się tym chwali.

Staszek słyszałeś takie powiedzenie iż tylko umarli widzieli koniec tej wojny? To odnosi się do wojny domowej.

Edytowano przez mirro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj