nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Gość   
Gość

nowi - czytaj młodzi i wykształceni a nie stare  cepy i niedouki - wieczne działacze 

 

http://wpolityce.pl/polityka/275838-zeby-bylo-prosze-panstwa-tak-jak-bylo-wiersz-inspirowany-slowami-agnieszki-holland    :P :P :P B)

dziś był sąsiad i mówił że wczoraj jego ojciec z płaczem przepraszał go że głosował na pisuar  :D  :D  :D

może to nic nie znaczy , ale jednak się dzieje i nie zakrzyczycie tego  ;)

 

o TO CHODZI OPOZYCJI NIC WIĘCEJ

http://wpolityce.pl/polityka/319935-znamy-tozsamosc-mezczyzny-udajacego-rannego-kim-jest-prowokator-z-protestow

Edytowano przez staszek131415

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nawet ten debil co to pisał aż się wstydził pod tym podpisać ;).

 

anonimem listonosz nie dostarczył więc nie wiem o co ci chodzi. Masz redakcję masz str. www jeśli coś nie halo wiesz kogo pozwać.

 

Damian, skoro nie ma już komu manifestować to wytłumacz Mareczkowi że to nie zamach stanu bo się młodziak strasznie przestraszył

To że nie ma komu manifestować udowodnili kolejny raz, jednak w trakcie akcji nie było to do stwierdzenia i oglądając polsat / tvn można było mieś obawy że jest to poważniejsza akcja.

 

Sam się przestraszyłem bo ja cały czas mam nadzieję że polsat i tvn to rzetelne stacje, niestety zawsze jestem zawiedziony i rozczarowany. Jednak łatwo się nie poddaję i czekam cierpliwie i ufam że staną się rzetelne lub znikną raz na zawsze z sejmu.

 

Nie ma komu manifestować z własnej woli, ale kupić manifestujących zawsze można, teraz pytanie czy musimy się obawiać że jest taki ktoś kto miał by w tym cel i go na takie zakupy stać.

Edytowano przez damianzbr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25228

dziś był sąsiad i mówił że wczoraj jego ojciec z płaczem przepraszał go że głosował na pisuar  :D  :D  :D

może to nic nie znaczy , ale jednak się dzieje i nie zakrzyczycie tego  ;)

Dziś był sąsiad i powiedział, że jego syn na klęczkach ze łzami w oczach przepraszał, że głosował na platformę. Powiedział – „ Wybacz ojcze, że głupi byłem i nie słuchałem Was, rodziny i znajomych. Uwierzyłem, że po dwóch licencjatach jestem lepszy od moherów. Proszę, weź  mój dowód i nie pozwól mi uczestniczyć w kolejnych wyborach, bo Tusk, i TVN wyprali mi mózg i nie jestem pewien czy na jedno ich skinienie nie zagłosuję na nich ponownie. I wybacz, że to kiedyś ja zabrałem Ci dowód”

Może to nic nie znaczy, ale jednak się dzieje  :D  :D  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

zabolało co ? takie małe nic a jednak  ;)

no i co tam brakło pomysłu na ripostę więc postanowiłeś  robić za błazna 

 

 

 

 

 

staszek wiem że boli ciebie to co piszę bo zawsze czujesz się dotknięty  bo to jest prawda 

nie wyrywaj się jednak  do odpowiedzi jak nie masz nic do napisania

 

 

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5531

Dziś był sąsiad i powiedział, że jego syn na klęczkach ze łzami w oczach przepraszał, że głosował na platformę. Powiedział – „ Wybacz ojcze, że głupi byłem i nie słuchałem Was, rodziny i znajomych. Uwierzyłem, że po dwóch licencjatach jestem lepszy od moherów. Proszę, weź  mój dowód i nie pozwól mi uczestniczyć w kolejnych wyborach, bo Tusk, i TVN wyprali mi mózg i nie jestem pewien czy na jedno ich skinienie nie zagłosuję na nich ponownie. I wybacz, że to kiedyś ja zabrałem Ci dowód”

Może to nic nie znaczy, ale jednak się dzieje  :D  :D  :D

Jak dzieci w szkole " a nie bo właśnie że ty"  :D  Jak to brak argumentów i ograniczenia intelektualne riposty nie pozwalaja sklecić :blink:

 

Ciekawi mnie czy przypadkiem obecna eskalacja nie ma na celu konsolidacji elektoratu poprzez stworzenie syndromu oblężenia. Ciekawe czemu tak sie dzieje? Czyżby coraz większy elektorat negatywny?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25228

marko-kolo chyba żartujesz, błaznów poszukaj w swoich szeregach. Ale nie mów o sobie "takie małe nic" bo to pod masochizm podchodzi , pozwól niech inni Cię ocenią.

Edytowano przez Agrest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Dzisiaj na stoisku z karpiem, po sumie mały tłum około 30 osób przeważnie miastowi warszawka która przyjechała do rodziny na prowincję. I nagle ktoś trochę głośniej stwierdził, ryby i Polacy głosu nie mają. Na to drugi, trochę go znam, pochodzi od nas z okolicy ale 25 lat temu się wyprowadził jest jakimś kierownikiem  w dużej firmie w stolicy oburzony odburknął ,,na szczęście to powiedzenie zaczyna tracić moc i plemię czerwonych przestanie się panoszyć,, słychać było po głosach że każdy przyznał mu rację. jeden nawet się odważył głośniej krzyknąć ,,niby kaczka tak się śmieją a pająki wyniszczy, nie myślałem że tego doczekam...,, 

 

To o czymś świadczy jak obcy ludzie publicznie zaczynają się cieszyć z tego co rząd robi. Ja myślę że oni nie cieszą się z obecnego rządu, tylko z tego że oprawcom i zbrodniarzom ktoś do tyłków się dobiera.

 

EDIT: http://www.o2.pl/cytat/o-awanturze-w-sejmie-6070489231860353s

 

Po sumie to i nie dziwota, że takie głosy było słychać. Teraz na stoisku może inne głosy słychać. A kaczka no cóż na pewno nie wszystkie pająki wyniszczy. Bo niektóra ma przed sobą i one całkiem dobrze żyją. Nie wiem czemu tak wmawiacie, że protestujący to garstka, że nic nie znaczy, że wszyscy ludzie przeciw. Raptem na prowincji sama warszawka po karpia w kolejce stoi. Miejscowi może do Warszawy pojechali. Dla mnie to śmieszne jest. Zamiast się czarować poczekajmy kilka dni. Zobaczymy kto wygrał a kto przegrał na tym proteście. 

Już ci pisałem, że ten rząd udaje, że zbrodniarzom i oprawcom do tyłka się dobiera. Gdyby chciał się dobrać. Nie robił by furtki w przepisach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709
Agrest

 o jej jaki ty miły ..no i co tam jeszcze ? zmyśl coś jeszcze może poczujesz się  lepiej  ;)

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25228

Jak dzieci w szkole " a nie bo właśnie że ty"  :D  Jak to brak argumentów i ograniczenia intelektualne riposty nie pozwalaja sklecić :blink:

 

Ciekawi mnie czy przypadkiem obecna eskalacja nie ma na celu konsolidacji elektoratu poprzez stworzenie syndromu oblężenia. Ciekawe czemu tak sie dzieje? Czyżby coraz większy elektorat negatywny?

Ograniczenia intelektualne  oraz zacietrzewienie ograniczają zdolności postrzegania otaczającego świata. Ciężej jest zrozumieć ironię, a gdy już zostanie ona pojęta to najczęściej wywołuje wrogość.

Na szczęście elektorat rządzących nie musi się mobilizować. Jest na to jeszcze parę lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

zabolało co ? takie małe nic a jednak  ;)

no i co tam brakło pomysłu na ripostę więc postanowiłeś  robić za błazna

 

Gdyby zabolało to ty miałbyś polubienia nie on :D

 

EDIT: a ja już ci pisałem że twoje historyjki o furtkach są oderwane od rzeczywistości.

 

A tym razem przesadziłeś totalnie. Przychodzi repliński i mówi, słuchaj jareczku, daj mi emeryturkę bo ja dobry chłopak przecież byłem. I to jest ta furtka mam rozumieć? Koń by się uśmiał.

Edytowano przez damianzbr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

o kurka takie coś ?   :D  :D  :D

polubienia  są tu wyznacznikiem , no na to nie wpadłem

no naprawdę wysokie loty pisuarowych wyznawców  


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Gdybyś dostawał je częściej czy w ogóle to byś wpadł.

Co mają loty do polubień. Jest zadnie jest autor, 4 inne osoby klikają lubię. Więc podpisują się pod tym zdaniem. Dlaczego nikt nie podpisuje się pod twoimi? Bo wstyd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25228

Agrest

 o jej jaki ty miły ..no i co tam jeszcze ? zmyśl coś jeszcze może poczujesz się  lepiej  ;)

 

W sumie to przepraszam, bo trochę przesadziłem. 

 

Ogólnie jestem zdania, że polityka to najgorsze gówno i może poróżnić ojca z synem, męża z żoną, przyjaciela z przyjacielem, a co dopiero dwie obce osoby na forum. 

Ale takiego szamba jakie platforma w 2005 roku zaczęła robić z polityki to nigdy nie było. Podzielili naród na pół i teraz zbierają żniwo. Najgorsze jest to  że wówczas zakręcono rzeczywistość (przekaz medialny) jak baranie rogi i do tej pory wielu jest zdania, że to PIS podzielił społeczeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Gdybyś dostawał je częściej czy w ogóle to byś wpadł.

Co mają loty do polubień. Jest zadnie jest autor, 4 inne osoby klikają lubię. Więc podpisują się pod tym zdaniem. Dlaczego nikt nie podpisuje się pod twoimi? Bo wstyd!

synku ja pisze to co myślę i to jest moje zdanie 

nie wyrażam go po to aby ktoś  mnie polubił lub nie 

 

ale teraz rozumiem czemu tak pajacujesz w wielu tematach   :D  :D  :D

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

wiekszosc narodu ma to dokladnie w d*pie-zapomnieliscie wyniki ostatnich wyborow,  ja mam juz troche przezyle wiec nie takie jaja widzialem w polsce nie wspominajac swiata.

 te wydarzenia to tylko zwykly cyrk w porownaniu tego co sie kiedys dzialo, 

 

 

 pamietajcie ze bracia kaczynscy pelnili wielokrotnie wysokie stanowiska w panstwie juz od 89r i okraglego stolu, takze dzieki nim polska tak wyglada.........

 

prezydent,premier,szef kancelarii prezydenta, szef nik, minister sprawiedliwosci, prezydent warszawy- to tylko najwyzsze funkcje ktore pelnili przez wiele lat, jak narzekacie na obecna sytuacje pamietajcie komu ja w sporej czesci zawdzieczacie.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

marko nie mamy na to wpływu czy ktoś zechce podpisać się pod naszym zdaniem. Ja stwierdzam fakty, że z twoimi nikt się nie utożsamia. Jeśli się nie utożsamia znaczy że się z nimi nie zgadza bądź wręcz wstydzi.

 

Inne tematy nie mają tu nic do rzeczy bo w każdym z nich obowiązuje ten sam schemat.

Już z synkiem wyskakujesz, a robisz to gdy się denerwujesz. Widać ubodło :D naoczne fakty nie wybarwisz ich. Nikt nie staje za twoimi zdaniami jesteś sam jak palec, oj boli, boli :D

 

EDIT:

Jacuś a co gdyby się okazało że ktoś przez całe życie udawał kogoś kim nie jest aby osiągnąć ostateczny cel, permanentną i całkowitą władzę i dzięki niej uzyska możliwość rozprawienia się z zdrajcami narodu Polskiego. Myślę że kaczyński ma ambicje większe i chciałby się także rozprawić z oprawcami, ale mi osobiście uziemieni zdrajcy wystarczą, bo oprawca/najeźdźca działa zgodnie z wolą własnego narodu, działa ku swojemu narodowi a zdrajca jest narodową szmatą.

Jacuś o tej ostatniej części zdania przypadkiem czegoś nie wiesz, bo twoje wypowiedzi często napawają czymś w rodzaju jadu do narodu Polskiego.

Edytowano przez damianzbr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Jak dzieci w szkole " a nie bo właśnie że ty"  :D  Jak to brak argumentów i ograniczenia intelektualne riposty nie pozwalaja sklecić :blink:

 

Ciekawi mnie czy przypadkiem obecna eskalacja nie ma na celu konsolidacji elektoratu poprzez stworzenie syndromu oblężenia. Ciekawe czemu tak sie dzieje? Czyżby coraz większy elektorat negatywny?

 

Widziałeś  jak twój  ulubiony  wicepremier   dziękował  tysiącom  polaków  którzy   przybyli  z wyrazem  poparcia  dla  rządu  ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Właśnie widać w telewizji , kwiat narodu- 60+. To chyba tylko ci co mają tak beznadziejne życie że w niedzielę dają się z całej Polski na manifest zwieźć ;). Takie spontaniczne.

 

 

Można by powiedzieć że sami sbecy się dzisiaj zjechali ;) z racji wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25228

Jacus - tu zgoda, że "łelity" mamy ciągle te same. I właściwie cały czas wybieramy między dżumą, a cholerą. Jednakże jak już wcześniej napisałem, wybieram mniejsze zło. Baaaardzo wiele mi się w polityce rządzących nie podoba, ale już samo przeciwstawienie się dyktatowi Anielki  z NRD i powstrzymanie inwazji muzułmanów, zerwanie układów biznesowych partii oszustów oraz zerwanie z polityką niszczenia tożsamości narodowej przemawia do mej osoby za udzieleniem wotum zaufania pisowi.

I jestem przekonany, że jak dożyję to kiedyś poprę inną partię. Jestem też pewien, że nigdy nie będzie to platforma i ta z przekorną nazwą Nowoczesna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5531

o kurka takie coś ?   :D  :D  :D

polubienia  są tu wyznacznikiem , no na to nie wpadłem

no naprawdę wysokie loty pisuarowych wyznawców  

Wzajemne nabijanie sobie polubień jest właściwe dla wyobcowanej grupy wzajemnego wsparcia. Należy lubić prawdę objawiona, okazywać to, nawet tym epatować. Jest to swojego rodzaju znak rozpoznawczy i samookreslenie przed innymi zwolennikami PIS. ZapEwene jest to zapozyczone z zachowań w partii gdzie wszyscy sie ze wszystkimi zgadzaja, wzajemnie sie popierają i wychwalają. Takie coś pomiędzy PZPR a sekta. :blink:

Mareczek, kto jest moim ulubionym wicepremierem?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

 

Jacuś a co gdyby się okazało że ktoś przez całe życie udawał kogoś kim nie jest aby osiągnąć ostateczny cel, permanentną i całkowitą władzę i dzięki niej uzyska możliwość rozprawienia się z zdrajcami narodu Polskiego. Myślę że kaczyński ma ambicje większe i chciałby się także rozprawić z oprawcami, ale mi osobiście uziemieni zdrajcy wystarczą, bo oprawca/najeźdźca działa zgodnie z wolą własnego narodu, działa ku swojemu narodowi a zdrajca jest narodową szmatą.

Jacuś o tej ostatniej części zdania przypadkiem czegoś nie wiesz, bo twoje wypowiedzi często napawają czymś w rodzaju jadu do narodu Polskiego.

 

Za dużo żyjesz złudzeniami. To co chciał by Kaczyński to jedno a to co robi to drugie. Gdyby chciał rozprawić się z oprawcami. To obniżyli by emerytury wszystkim esbekom bez wyjątku. Tak samo jak obniżył by emerytury sędziom i prokuratorom ścigającym opozycję, którzy też tymi oprawcami byli.

 

EDIT: a ja już ci pisałem że twoje historyjki o furtkach są oderwane od rzeczywistości.

 

 

Nie są oderwane co ci napisałem. Podając konkretne przykłady np odnośnie ustawy o ziemi rolnej.

 

Co do ustawy gruntowej furtki były. Czy działają to trudno mi powiedzieć. Bo nikt nie publikuje jakichś danych w tym zakresie a ja w tym nie siedzę. Ale wiem, że wielu tuż przed wejściem ustawy stawało się rolnikami przez pośpieszny zakup byle jakiego kawałka ziemi. Otwierając sobie drogę do dalszych zakupów w przyszłości. Więc to taka pierwsza lepsza z brzegu furtka do zakupów ziemi rolnej przez przeciętnego mieszczucha.

Nigdy nie piałem, że 500 + zrobi z Polski Grecję. Ale, że mocno obciąży budżet to pewne. Ustaw o TK było 7. Więc tutaj dyskusja jest powiedzmy trudna. Bo już nie wiadomo, która którą zastępuje. Jedno jest pewne. Duda złamał konstytucje nie przyjmując przysięgi trzech legalnie wybranych sędziów. Podatek od sklepów dużych spowodował wzrost cen bez wątpienia. Małe sklepy osiedlowe są i tak na tyle drogie, że w hipermarkecie po przerzuceniu podatku na klienta i tak będzie taniej. Tak więc nie ma tematów w których mogę unikać rozmowy. Moje stanowisko jest nie zmienne. I jak np w przypadku ustawy o ziemi udowodnione w realu.

O furtkach w ustawie dezubekizacyjnej mówił sam Błaszczak. Po co pis to zrobił? Pewnie życie znowu potwierdzi moje przypuszczenia. 

Co do ograniczenia dostępu mediów do sejmu. Nikt nie dzieli narodowe czy obce. Wszyscy mają jednakowo trudno. Po dwóch dziennikarzy na redakcję. Ale jeszcze się nie ciesz z tego ruchu. Bo pis po protestach zapowiedział rozmowy z dziennikarzami. 

Unia może się co najwyżej sama wydymać. Ale to jeszcze potrwa. Kaczyński tego nie doczeka. na pewno nie u władzy.

 

Tak samo z ustawą dezubekizacyjną. Furtka dla sb ków jest. Jak zostanie wykorzystana czas pokarze. Oderwane od rzeczywistości to jest to, że pis walczy z ubekami i sbkami.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25228

Właśnie widać w telewizji , kwiat narodu- 60+. To chyba tylko ci co mają tak beznadziejne życie że w niedzielę dają się z całej Polski na manifest zwieźć ;). Takie spontaniczne.

 

 

Można by powiedzieć że sami sbecy się dzisiaj zjechali ;) z racji wieku

Jakoś jeszcze dziś telewizorni nie oglądałem, ale przyznam się, że mnie zawodzisz. Myślałem, że trochę wyższy poziom prezentujesz. Tymczasem po wczorajszej imprezie darciu gęby i piciu wódki z kompanami pod oknem posła zaczynasz wpisywać się w retorykę z 2007r. Ty młody wykształcony z wielkiego miasta szydzisz z ludzi 60+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
Ulman - nie  pamiętasz  koto ci  się  ostatnio spodobał  krytykując TVP  ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

hubertus zrozum to że furtki o których wspominasz są dla wybranych i jaśnie olśnionych. Nie wiem może jakiś ubecki kumpel jarka będzie mógł z niej korzystać. Jeśli nawet 50 % ubeckich skurwiałych łbów to kumple jarka to i tak się cieszę że pozostałe 50% ubeckich łbów ma ograniczone dojenie państwa.

 

Furtka w ustawie gruntowej jest ale nie taka o której piszesz.

,,Ale wiem, że wielu tuż przed wejściem ustawy stawało się rolnikami przez pośpieszny zakup byle jakiego kawałka ziemi. Otwierając sobie drogę do dalszych zakupów w przyszłości. Więc to taka pierwsza lepsza z brzegu furtka do zakupów ziemi rolnej przez przeciętnego mieszczucha.,,

 

bo zapomniałeś dodać że trzeba mieć wykształcenie rolnicze, meldunek na dziurze i obowiązek własnoręcznego prowadzenia gospodarstwa przez naście lat>

 

To jest furtka dla wybranych, ja jestem słupem i dla człowieka inwestora kupuję/dzierżawię grunty w mojej wiosce z ANR. Ja ich nie uprawiam itd. Człowiek inwestor nie jest jaśnie olśniony i dostaje po d*pie a ja razem z nim. Jak to się mówi furtka jest ale nie dla psa kiełbasa.

 

Z furtek będą mogli korzystać uprzywilejowanie. Za PO uprzywilejowanych było setki i tysiące, teraz jare przycisnął pasa i bez jego woli nikt z żadnej furtki nie skorzysta.

 

EDIT: wiem że jare nie jest największym ze sprawiedliwych i nie ma nic za pazurkami, parę d*p uchroni przed zagładą, to jest oczywiste w tym środowisku. Było głosować na kukiza i kazać mu zatrudnić jarka na asystenta, wiadomo jeszcze 5 innych bezdusznych i emocji którzy kontrolowali by jarka czy oby na pewno dobrze doradza i każdego równa z ziemią bez wyjątku.

 

Jak to mówią lepszy rydz niż nic. Jarek zdepcze czerwone plemię, z sił ich wyzbędzie, po jarku liczmy na to że przyjdzie sprawiedliwy 100% i dopełni zadania, zdrajców powiesi.

Edytowano przez damianzbr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj