nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Tylko że  nie mają  szansy na zdobycie władzy   nie mają  poparcia  ludzi   a bez  tego  do władzy  nie dojdą 

Gróbka KODomitów  to  za mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Nie mają poparcia? Protesty w większości dużych miast , tłumy w Warszawie. 

 

Piss się boi a to już dobry znak , znak że koniec bliski. Młodzi zaczynają sobie zdawać sprawę ,że jest już tylko krok od odebrania im wolności. Pewnie tobie i tobie podobnym to odpowiada ale całe szczęście tego ciemnogrodu nie jest zbyt wiele.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

Chłopie o jakiej wolności gadasz. Opozycji jak każdej partii chodzi o dostanie się do władzy. Sondaże nie są korzystne a wybory samorządowe są za pasem. Jeśli poparcie dla PiSu się otrzyma i wygrają wybory samorządowe do oznacza kolejne kilka tysięcy etatów dla swoich "partyjnych żołnierzy" w plecy.  Wolność? Chcesz być wolny to wyprowadź się tam gdzie nie sięgają macki państwowości i kapitalizmu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

O wolności do informacji , zgromadzeń , wolności gospodarczej....

 

Pewnie dla ciebie niewiele to znaczy ale musisz wiedzieć że są ludzie którzy mają szersze horyzonty niż swoja wieś i podwórko. 

 

 

Widziałem zdjęcia z Warszawy , masa młodych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Nie mają poparcia? Protesty w większości dużych miast , tłumy w Warszawie. 

 

Piss się boi a to już dobry znak , znak że koniec bliski. Młodzi zaczynają sobie zdawać sprawę ,że jest już tylko krok od odebrania im wolności. Pewnie tobie i tobie podobnym to odpowiada ale całe szczęście tego ciemnogrodu nie jest zbyt wiele.

 

Garstka KODomitów  to  tłumy  dobre  :lol: :lol: :lol:

 

Ciemnogród  właśnie  protestuje  razem z tymi   którzy 

Siłą   napadli  na redakcje Wprost

Siłą  o 6 rano  wpadki  do  ANTYKOMORA

poturbowali  Ewę Stankiewicz

o 6 rano  wpadli  także  do Wojciecha  Sumlińskiego 

Albo jak to  Graś  z Kulczykiem omawiali  sprawę  nieprzychylnego  Faktu

i  oni  bronią  Wolnych Mediów

 

Większość  normalnych  ludzi  siedzi w domu  i  się  śmieje  z  tych KODomitów

:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

Nie żartuj, państwo ingeruje na każdym kroku w każdej dziedzinie życia. No właśnie może chodzi o horyzonty a nie o uleganie propagandzie mediów (i tych PiSowskich a także opozycyjnych) W polityce chodzi głównie o interes partii i jej członków, naród jest na drugim miejscu. Mi tam mogą obalić ten rząd *(dla mnie osobiście było by to bardziej korzystniejsze) ale proszę nie próbuj mi wmówić, że nagle PO, PSL, Nowoczesna zatroskała się o swobody obywatelskie, o demokracje i o inne wzniosłe hasła.... Jeden wielki cyrk i tyle...

Edytowano przez lukejro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

O wolności do informacji , zgromadzeń , wolności gospodarczej....

 

Pewnie dla ciebie niewiele to znaczy ale musisz wiedzieć że są ludzie którzy mają szersze horyzonty niż swoja wieś i podwórko. 

 

 

Widziałem zdjęcia z Warszawy , masa młodych.

 

Masa masa tak szacuję że z 2000 tysie było tyle że większość jeszcze praw wyborczych nie ma niby dawali im po 50 zł żeby chodzili i trąbili :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

nawet  gdyby  było  tam 300 tyś to  i  tak  jest   margines.

 

Po-PSL  miało  gdzieś  zdanie  Milionów  Polaków  którzy  podpisywali się  pod petycjami 

 

Kłopotek  wczoraj  rano   już  w TV  ostrzegał  że  wydarzy  się  coś  nieprzewidzianego  pewnie  zaplanowali  to  13

 

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Masa masa tak szacuję że z 2000 tysie było tyle że większość jeszcze praw wyborczych nie ma niby dawali im po 50 zł żeby chodzili i trąbili :P :P :P

Wkrótce będzie taka liczba jaką napisałeś. Nie wątpię.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Włączcie tvp info. Zobaczcie jak reżimową tvp blokują na demonstracji. W studiu się biedaki zżymają, że im pracować nie dają. A jak tvn idzie na jakieś demonstracje moheru i atakują to dobrze jest. W sumie fajny obywatelski, spontaniczny protest wyszedł.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609

Nie mają poparcia? Protesty w większości dużych miast , tłumy w Warszawie. 

 

Piss się boi a to już dobry znak , znak że koniec bliski. Młodzi zaczynają sobie zdawać sprawę ,że jest już tylko krok od odebrania im wolności. Pewnie tobie i tobie podobnym to odpowiada ale całe szczęście tego ciemnogrodu nie jest zbyt wiele.

 

haha młodzi nawet tvn nie nakręcił żadnego młodego 50+ większości miast Gdańsk wszystko mówi esbecy przyszli po emerytury 

i strach przed odtajnieniem ipn 1 marca hahaha   

 

ciekawe czego sie tak lewactwo boi ???

To, że jesteś dyslektykiem to nie znaczy, ze musisz pisać łamaną polszczyzną. Przeglądarki mają opcję korekty tekstu. Poza tym skoro sam masz jakąś wadę nie wytykaj innym, że są idiotami i tym podobne. Bo to wygląda jak by nie widomy wyzywał widomych od ślepych itd. Więc pedale analfabeto. Nie rób drugiemu co tobie nie miłe. Tym bardziej gdy sam ideałem nie jesteś.

O aferach z udziałem Kaczyńskich i PC jest w necie sporo. Poczytaj sobie. A nie zmyślasz, że Bronek coś tam wyprowadził.

 

 

U Łukaszenki ostatnio był chyba Karczewski z pisu i bardzo ciepło sie o nim wypowiadał. Bolą was protesty kodu. To widać.

 

 

Czy pomogła to się okaże. Bo na reżimowej tvp info na pasku leciało info jakoby prezes pis powiedział, że nie będzie ograniczenia dostępu dziennikarzy do sejmu. Zobaczymy jak to będzie. Ale mogą się na tym przejechać jak na aborcji.

 

dziękuje specjalisto sam bym na to nie wpad i czytałem w internecie napisałem ci w jakich linkach Lisowskich anty pis nawet żadnej info w niemieckich mediach 

Włączcie tvp info. Zobaczcie jak reżimową tvp blokują na demonstracji. W studiu się biedaki zżymają, że im pracować nie dają. A jak tvn idzie na jakieś demonstracje moheru i atakują to dobrze jest. W sumie fajny obywatelski, spontaniczny protest wyszedł.

 

a widziałeś ostatnie sondaże ???

 

wiec gówno mniejszościowe niebd gadało co robić  esbecy wyszli ;D

Czy posłowie PO i Nowoczesnej to HOŁOTA?

 

http://prawicowyinternet.pl/krzysztof-zaremba-mowi-prawde-do-nitrasa-jestescie-holota/

 

zobaczcie sondaż  ktoś sie spala  :D

http://prawicowyinternet.pl/slawomir-nitras-w-10-miesiecy-wydzwonil-30-732-zl-z-publicznych-pieniedzy-szczecinska-platforma-w-pelnej-krasie/


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Oczywiście, że widziałem. Dlatego piszę, że nawet u CEBOSu który utrzymuje kancelaria premiera spada poparcie pisowi. Z 38 % z października i listopada do 36 % z 12 grudnia. O innych sondażowniach nawet nie wspominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609

a ile po i n straciła ??


Najlepszą werfikacją błyby przedterminowe wybory.

 

twój psluś nie osiągnie progu wyborczego


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wkrótce będzie taka liczba jaką napisałeś. Nie wątpię.  

 

Marzenia nic nie kosztują wszyscy dziś widzą jak wygląda demokracjaoczami opozycji dziś można ich wysłać na wieczny odpoczynek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609

Może i tak ale komunistów i przestępców z pis się pogoni. 

 

 no własnie wyszli w obronie emerytur i odtajnienia ipn hahha;D


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

He he ale ubaw mam z ich marszu widać jak dobrze działa u nas demokracja mogą protestować i mówić co chcą jakoś telewizja wszystko pokazuje nawet jak gość się na ulicę kładzie a drugi podbiega i sprawdza mu puls dawno takiej szopki niewidziałem :P :P

 

 

a widziałeś jak cep co nie zna  carycy Katarzyny kładzie się na korytarzu sejmowym i zachęca szczerbę aby go gwałcił o 3 nad ranem   :D  :D  :D


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż za ironia 35 lat po wprowadzeniu stanu wojennego esbecy w obronie swoich emerytur robią burdy .I tłumaczą je walką o wolność !

A ciemna masa w to wierzy i łyka ich kłamstwa jak młody pelikan kluski.

Otwórzcie oczy!

Zacznijcie myśleć ! 


PLATFORMA OBYWATELSKA JEST TAK SAMO OBYWATELSKA  JAK KIEDYŚ MILICJA OBYWATELSKA .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Mówisz że ci 30-40 latkowie są tam w obronie sbeckich emerytur? Ciekawe?

 

 

Ale ciemnota kupiona za 500 zł jak najbardziej w to uwierzy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr778    33

Jednego nie rozumiem.Dlaczego władzy zależy na nakręcaniu tych protestów a zleży widać to po tym co robi tvp  odkąd zaczął sie protest w sejmie szczują ,szczują i jeszcze raz szczują chyba wiedzą że dzięki temu protest przybierze na sile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

trochę to śmieszne jak  otumaniony nawołuje do myślenia

ale cóż jaka władza taki elektorat  


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

A u mnie w mieście właśnie się ludzie organizują na protest pod domem pisowskiego posłą ;). Będzie pewnie wesoło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Po co sb cy mają bronić emerytur skoro pis za nich je obroni. Przecież pis wprowadził lukę dla tgz "dobrych" sb ków. Sb cy mają zostawioną furtkę, gdzie minister będzie mógł nie zmniejszać im emerytur.

Ja tam nie marzę o przedterminowych wyborach. Lepiej niech się pis porządnie skompromituje i straci jeszcze więcej poparcia. Następne wybory powinny odbyć się terminowo. By pis miał czas dostatecznie się skompromitować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj