nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Ty nie potrafisz  pisać  postów  bez  obrażania  drugiej osoby nie znasz innego  języka  poza  językiem POwskiej nienawiści ??

Dzisiaj słuchałem wypowiedzi  Morawieckiego gdzie mówił za deficyt  jest  poniżej  zakładanego  ale jak będzie  okaże się w styczniu

Ale  co wtedy powiesz jak będzie  niższy  co  jak się  wybronisz  co

:lol: :lol: :lol:

 

 

 

 

TVN y ani GW nie pokazują głupot, -   A to dobre  a za co  potem  przepraszają  nie za  głupoty które głoszą

:D :D :D

 

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr778    33

Morawiecki z wykształcenia to głównie historyk,jedyny w tym rządzie umiejący liczyć to Szałamacha ale już go tam nie ma.Niedawno oglądałem wywiad z A.Bugajem ekonomistą od lat wiernie popierający pis ,który mówił że przeczytał ten około 300 stronicowy program rozwoju Morawieckiego i się przeraził.Zresztą jeszcze bardziej przeraził się tym co robi duda oraz tym czego nie robi przez co odszedł z narodowej rady rozwoju przy prezydencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

@marekframer ja wiem, że ty masz wybiórczą uwagę i wybiórczą moralność. Nawet się nie zdziwiłem, że nie zauważyłeś lub nie chciałeś zauważyć, że to @Roman176 zaczął od obrażania mnie i od języka nienawiści.

To, że zapytałem czy też jesteś taki głupi by uwierzyć w te bzdury o deficycie. To raz, że cię nie nazwałem głupim. A dwa wklejanie takich bzdur to jest wyjątkowa głupota. Bo jak mówiłem w listopadzie można wydać dwa razy tyle. I to nic nie świadczy o budżecie. Więc nie dziw się temu. Bo jak w ogóle człowiek myślący może wklejać na forum takie durne kalkulacje. Fajnie, że słuchałeś Morawieckiego i fajnie, że doszedłeś do wniosku, że jak będzie okaże się w styczniu. Tylko po co twój komentarz z 20:31? Jakie poważne media pokarzą tę bzdurę. Która nic nie znaczy?

To, ze mediom zdarza się powiedzieć nie prawdę. To nic nowego. Czy to Tvp, Tvn czy Polsat. Już nie jedni przepraszali. Olejnik przeprosiła na drugi dzień bo wiedziała, że za to grozi jej pozew. Gdyby wiedziała, że to nie prawda nie mówiła by tego. Bo jaki to ma sens. Za Piotrowicza jakoś nie przepraszają. Chociaż on nie raz groził dziennikarzom procesami. Natomiast jeśli chodzi o zmyślanie informacji lub zatajanie. W Tvp jest znacznie więcej tego niż w Tvn czy Polsacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Morawiecki z wykształcenia to głównie historyk,jedyny w tym rządzie umiejący liczyć to Szałamacha ale już go tam nie ma.Niedawno oglądałem wywiad z A.Bugajem ekonomistą od lat wiernie popierający pis ,który mówił że przeczytał ten około 300 stronicowy program rozwoju Morawieckiego i się przeraził.Zresztą jeszcze bardziej przeraził się tym co robi duda oraz tym czego nie robi przez co odszedł z narodowej rady rozwoju przy prezydencie.

 

Propaganda TVN y i GW  wyprała ci  mózg ????

W 1987 ukończył IX Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego we Wrocławiu[2],

następnie ukończył studia w zakresie historii na Uniwersytecie Wrocławskim (1992),

odbył studia z zakresu Business Administration na Politechnice Wrocławskiej i Central Connecticut State University (1993),

uzyskał dyplom MBA na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu (1995).

Ukończył także studia podyplomowe z zakresu prawa europejskiego i ekonomiki integracji gospodarczej na Uniwersytecie w Hamburgu (1995).

 

Myślisz że  Prezes  Banku Zachodniego WBK nie umie  liczyć  ty sie  dobrze  czujesz ????

Tusk powołał by  człowieka nieumiejącego  liczyć  do  Rady  Gospodarczej ??????

 

śmiesznego rysia  nazwali  ekonomista  jak on niema nic wspólnego z ekonomią poza teczką balcerowicza i kanapkami z MC

 

hubertuss -  Gatka w POwskim stylu  :lol:  :lol:   jeszcze  Roman się tu nie udzielał to ty już  plułeś  jadem nienawiści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

 uslyszane w telewizji dobrej zmiany- za afere amber-gold odpowiada lech walesa bo tuskowi trudno cokolwiek udowodnic, juz nie beda skandowac walesa oddaj 100 milionow tylko 860.

pro memoria- prawdziwi satyrycy odchodza zostaja nam tylko politycy ,w sumie nic dziwnego-zycie przeroslo kabaret.

 https://www.youtube.com/watch?v=3FcTE6uV7sI


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr778    33

Marekfarmer  martw się o siebie bo jesteś najbardziej narażony na propagandę na tym forum.Napisałem że głównie historykiem nie jedynie!!!!A jego plan iluś letni to utopia i zbiór sprzeczności.Rozdawanie na lewo i prawo nijak nie można pogodzić z planami inwestycyjnymi.Ale  dostrzegam pewien postęp w twoim myśleniu w końcu uznałeś że Tusk to nie byle kto i zna się na rzeczy skoro się powołujesz na jego autorytet. brawo!

Tak trzymaj

 

 

Edytowano przez Piotr778

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

I kto to wkleja? Obrońca komunistycznego prokuratora Stanu Wojennego Piotrowicza.

@marekfarmer raz, ze nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Dwa, nie umiesz zinterpretować faktów, którymi się posługujesz. @Piotr778 dobrze napisał, że Morawiecki z wykształcenia to głównie historyk. Historię studiował 5 lat. Więc z tego ma magistra. Business Administration tylko rok i MBA już normalnie dwa lata. Ja nie twierdzę, że on nie umie liczyć. Ale z wykształcenia jest głównie historykiem. Nawet na stronie rządowej nie chwali się swoim wykształceniem.

Na przyszłość postaraj się zapoznać i zrozumieć coś co wklejasz lub komentujesz. Nie będziesz się ośmieszał. Tak jak Staszek który wkleił bzdurę, której autor albo sam jest głupi albo robi z innych głupków. Bo już pomijam, ze bierze budżet tylko do października. Ale co ciekawe budżet na 500 plus do tego porównania bierze już z całego roku. Gdyby robiący to i wklejający mieli mózgi. To chociaż by od tych 17 mld na 500 + na ten rok. Kwotę na dwa brakujące miesiące odjęli.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Masz  jakąś  obsesje   czy jak że ciągle tego  Piotrowicza wspominasz

Jak niby  był  taki zły  to dlaczego  PO-PSL przez 8  lat  go  nie ukarali za to ???

A ty  Bronisz  tutaj  Towarzysza  PZPR  Rzeplińskiego  :D :D

Bronisz KODomitów ???

Obejrzyj sobie  filmiki na YT z marszu  KODomitów   widać jaka inteligencja  tam  maszerowała 

 

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr778    33

Pójdzie w odstawkę ale jeszcze nie teraz w pisie brakuje fachowców a do zrobienia jest jeszcze dużo chociażby "ucywilizować" opozycję w tym ma doświadczenie czy też udomowić sądy i wiele innych zadań co by przywrócić normalność.I znów się pochwalą jak to potrafią naprawiać także własne błędy wyciągać wnioski a nie jak PO.Choć i tak włos z głowy mu nie spadnie.Pamiętacie jak to było parę tygodni temu w sprawie Misiewicza w końcu spadł na 4 łapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6400

Oj tam, oj tam w międzyczasie Misiewicz zdążył już przyznać Nagrodę Nobla ojcu Edmunda Janigera. Trochę go nie było ale chłopak już się rozkręca. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

 

Masz  jakąś  obsesje   czy jak że ciągle tego  Piotrowicza wspominasz

Jak niby  był  taki zły  to dlaczego  PO-PSL przez 8  lat  go  nie ukarali za to ???

A ty  Bronisz  tutaj  Towarzysza  PZPR  Rzeplińskiego  :D :D

Bronisz KODomitów ???

Obejrzyj sobie  filmiki na YT z marszu  KODomitów   widać jaka inteligencja  tam  maszerowała 

 

 

Nie mam żadnej obsesji. Tylko skoro ty i pis bronicie komunistycznego prokuratora nie macie żadnego moralnego prawa oceniać protestujących w marszach kodu. Bo nie wszyscy tam idący są sb kami. Żaden prokurator i sędzia walczący z opozycją nie poniósł kary. Bo w tej dziedzinie i pis i po tworzą solidarność ponad podziałami. Przecież pis też już rządził i też nikogo nie ukarał. Teraz nawet ustawę dezubekizacją łagodzą. By zbyt wielu milicjantów nie ukarać. 

Nie bronię kodu, na żadnym marszu nie byłem. Choć mieszkam w mieście gdzie były i są organizowane. Przyjść tam może każdy. Są ludzie o rożnej inteligencji. A ty masz wątpliwe prawo do wyśmiewania ich. Bo swoją inteligencją nie grzeszysz. Dałeś przykład komentując Staszkową głupotę. Która nie dość, że błędnie wyliczona to jeszcze nie ma nic wspólnego z realem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Dobre  nie mamy Moralnego  prawa   dobre  naprawdę  dobre

A  PO ma Moralne prawo  do  krytykowania PiS  jak samo  przez  8  lat  nic nie zrobiło ??

Albo  Kijowski  alimenciarz  ma  moralne prawo   ????

KODomici  mają  prawo  przecież  protestowali  w obronie  SB UB  ????

 

Nie  rozśmieszaj mnie

:lol: :lol: :lol:

:lol: :lol:

:lol:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

0004e0093f7442888996785f5353bdd9.png

Wałęsa apeluje w zagranicznej prasie: Wyrzućcie Polskę z Unii Europejskiej! "Zabranie prawa głosu to za mało!"

http://wpolityce.pl/swiat/319594-walesa-apeluje-w-zagranicznej-prasie-wyrzuccie-polske-z-unii-europejskiej-zabranie-prawa-glosu-to-za-malo


PLATFORMA OBYWATELSKA JEST TAK SAMO OBYWATELSKA  JAK KIEDYŚ MILICJA OBYWATELSKA .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr778    33

I tak już jesteśmy tam tylko formalnie.Wałęsa tego nie rozumie że kaczka i jego przydupasy o tym właśnie marzy a straszenie wydaleniem tylko utwierdzi ich w dotychczasowym działaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Dobre czy nie dobre ale tak jest. Pis broniący sędziów i prokuratorów Stanu Wojennego a wy razem z nim jesteście po prostu hipokrytami oskarżając i oceniając kod za obronę sb ków. Skoro sami robicie to samo to po co oceniać innych. PO ani KOD nie ma na sztandarach dezubekizacji. Którą to pis zapowiada i robi wybiórczo. PiS był by szczery w tym co robi gdyby zrobił to sprawiedliwie. Obniżając emerytury sb kom, nawet milicjantom ale także sędziom i prokuratorom, którzy walczyli z opozycją w obronie komuny. Tyle w temacie. A tak jest to po prostu hipokryzja. Mało tego pis za sprawą Zielińskiego postanowił zrobić furtkę w tej ustawie.  Minister MSW będzie oceniał, który SB k był dobry i będzie mógł zostawić mu wysoką emeryturę. Jeśli gdzieś w pisie trafi się taki Piotrowicz ale z SB to zrobili mu furtkę ratunkową. Jeśli będzie presja na obniżenie emerytur prokuratorom i sędziom ścigającym opozycjonistów. To taka furtkę zrobią Piotrowiczowi. Taką to dezubekizację robi pis. I powiedzcie mi w czym są lepsi od po czy kodu. Skoro już nawet byłych SB ków chcą bronić? Jakie prawo ma do zarzucania innym, że bronią sb ków partia która sama ich broni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Co byście nie napisali:

-PKB leci na łeb na szyję

-inwestycje stoją

-podatki są podwyższane (pośrednie jak i bezpośrednie)

-ustawa o zgromadzeniach

-ograniczenie dla dziennikarzy

-złotówka leci na pysk

-z UE się drą

-górnicy protestują

-nauczyciele protestują

-rolnicy wkrótce zaczną (może nie tacy obszarnicy jak staszek,marek ,romek ale tacy którzy na rolnictwie zarabiają godne pieniądze)

 

Ja obstawiam koniec bardzo szybko - no chyba że macierewicz wyśle swoją armię do tłumienia protestów.  Wtedy pewnie krew się poleje a pisowców posadzi na długie lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

jak wsiowe niedouki poczują że za chwilę stracą dopłaty to przestaną głosować na pisuar 

a ten bez tego poparcia jest dnem  i dostanie kopa szybciej niż się wszyscy spodziewamy  ;)


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Słuchacie karła ? Albo on jest debilem albo wszystkich innych tak traktuje. Co za mała, kłamliwa poczwarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

skarży się dziennikarzom których  za chwile chce wykopać z sejmu  :D  :D  :D

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Kolejny podatek podniesiony

 

http://moto.onet.pl/aktualnosci/zmiany-w-akcyzie-przyjete-przez-senat/cxkrcf

 

Poczytajcie komentarze. Proletariat już zawył z bólu. Passat tdi podrożeje.

 

Co do Kaczyńskiego raczej wszystkich innych tak traktuje. A może nie wszystkich a wyborców swojej partii. Bo jak im powie, że robi ustawę dezubekizacyjną a w niej furtki dla "dobrych" sb ków. To jego wyborcy we wszystko mu uwierzą. Nawet, że robi dezubekizację.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

0004e0093f7442888996785f5353bdd9.png

Wałęsa apeluje w zagranicznej prasie: Wyrzućcie Polskę z Unii Europejskiej! "Zabranie prawa głosu to za mało!"

http://wpolityce.pl/swiat/319594-walesa-apeluje-w-zagranicznej-prasie-wyrzuccie-polske-z-unii-europejskiej-zabranie-prawa-glosu-to-za-malo

 

I w końcu  Wałęsa  coś  mądrego  głosi  aż  miło   posłuchać  go  tylko oby  posłuchali  go  w UE

To wtedy  Uznam go  za wybawiciela  Polski  z niewoli  unijnej

jak wsiowe niedouki poczują że za chwilę stracą dopłaty to przestaną głosować na pisuar 

a ten bez tego poparcia jest dnem  i dostanie kopa szybciej niż się wszyscy spodziewamy  ;)

Jeżeli dla ciebie  główne źródło  dochodu  to  dopłaty  to  żal  mi ciebie 

Niech  likwidują  dopłaty  jak najszybciej  czekam na to  od wielu  lat

:lol: :lol: :lol:

:lol: :lol:

:lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 wiemy że u takich jak ty nic się nie zmieniło 

 i się nie zmieni , ty tylko czekasz żeby sąsiad miał gorzej od ciebie bo sam jesteś nikim  :D  :D  :D

 ale wyluzuj , ci którym się udało i potrafią nie oglądają się na takich nieudaczników  ;)

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr778    33

Posłowie protestują blokując mównice sejmową. Zaraz maciarenko ogłosi w tv rydzyka że wprowadza stan wojenny jednoczesnie potwierdzi zasadność powołania obrony terytorialnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

generałowie  odchodzą, za chwile tylko misiewicze zostaną i będą walić sobie honory 

nikt nie chce brać odpowiedzialności za ten burdel i salutować aptekarzowi  ;)


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj