nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Ulman    5565

Dokładnie dlatego czas ukrócić te UBeckie pensje za 2 tysiące nie mogą wyżyć oni nawet na tyle nie zasługują niech płacą Ci coprzyznawali a nie z moich podatków ja nie wyrażam a to zgody

Bici opzycjoniści płaczą że mają minimalne emerytury i rząd robi cyrk że bedzie oprawcom zabierał. Z drugiej strony cisza w temacie podnoszenia emerytur skrzywdzonym. Dawanie jest mniej medialne jak zabieranie ale czy istnieje jakaś wzmianka że tym biednym opozycjonistom podniosą?

 

No to już wiemy że pomagał opozycji.Ale ciągle jeszcze nie wiemy czy będziesz go dalej tutaj bronił jak już go zrzucą ze stanowiska za tą bohaterską przeszłość.Wciąż czekam na odpowiedź.

 

 

Jak powiedzą w RM, Trwam lub TVPis to będzie powtarzał a teraz po prostu nie wie


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5565

PIS pozbywa się Rzeplińskiego więc kto dla nich  będzie teraz wrogiem numer jeden?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No kogoś  tam opozycja sobie wybierze trochę tych kanali w swoich szeregach mają więc będzie z czego dobierać :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

PIS pozbywa się Rzeplińskiego więc kto dla nich  będzie teraz wrogiem numer jeden?

 

Z  tego co mi wiadomo  to  mu  się  Kadencja  kończy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5565

Ano kończy sie. Gdyby nie kadencja dawno by go wyrzucili

Wyznawcom PIS trzeba spersonalizować zło bo argumentów nie pojmuja z racji przyjmowania rzeczy na wiarę a nie na logikę i argumenty.

Był zły Tusk, zły Petru, zły Rzepliński, zła HGW oraz zły Wałęsa. Nastepny tez powinien być ktoś znany więc kogo obstawiacie?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Reforma systemu oswiaty przeglosowana w Sejmie !

Czy to oznacza,ze dotacje z UE na gimnazja w calej Polsce zrealizowane w ciągu ostatnich pieciu lat sa do zwrotu?

PIS odrzucilo wczoraj poprawke,ze zwrot dotacji wezmie na siebie budzet panstwa.Istnieje zagrozenie,ze fundusze na niektore projekty trzeba będzie zwrocic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

To jest kolejny przykład głupoty tej partii. Chęć wywracania wszystkiego do góry nogami jest silniejsza niż zdrowy rozsądek. Bo raz, że Polska wyda kupę kasy na samo przygotowanie szkół do zmian. Dwa, że budując lub dostosowując masę gimnazjów wydało nasz państwo masę pieniędzy. I tak jak piszesz trzeba jeszcze będzie zwracać do UE masę kasy.

I po co to wszystko? Czy ktoś z obrońców pisu może napisać czemu ma służyć ta reforma? Co ma dać oprócz masy strat finansowych? Czy chęć przywracania komuny jest w pisie silniejsza od zdrowego rozsądku. Czy Kaczyński i jeszcze kilku którzy głosowali za tą reformą w 1999 roku jest aż takim hipokrytą, aby dziś od tak przewracać do góry nogami coś za czym sam głosował?

 

Pis zmienił projekt ustawy dezubekizacyjnej czy jak tam ją zwać. Już tylko SB cy będą mieli obniżone emerytury. Milicjanci i strażacy nie. Pytanie czy przestraszyli się protestów? Czy mając na uwadze przypadek komunistycznego prokuratora Piotrowicza postanowili ustawę złagodzić? Myślę, że chyba to drugie. Bo jak zapewniał Błaszczak nawet SB ek będzie mógł przed sądem udowadniać, że był dobrym SB kiem, aby emeryturę ocalić. Myślę, że taka furtka ma w przyszłości gdyby chciano obniżyć emerytury sędziom lub prokuratorom zapewnić luki dla takich jak Piotrowicz. Jednak myślę, że następna władza takich furtek nie zrobi i ukarze drania. Brawo pis po raz kolejny ugiął sie pod presją społeczeństwa i mediów.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr778    33

W kraju w którym parlament jest wykonawcą woli jednego człowieka po zlikwidowaniu Trybunału Konstytucyjnego oraz z Prezydentem będącym strażnikiem pis-u  wszystko jest możliwe.

Edytowano przez Piotr778

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

To jest kolejny przykład głupoty tej partii. Chęć wywracania wszystkiego do góry nogami jest silniejsza niż zdrowy rozsądek. Bo raz, że Polska wyda kupę kasy na samo przygotowanie szkół do zmian. Dwa, że budując lub dostosowując masę gimnazjów wydało nasz państwo masę pieniędzy. I tak jak piszesz trzeba jeszcze będzie zwracać do UE masę kasy.

I po co to wszystko? Czy ktoś z obrońców pisu może napisać czemu ma służyć ta reforma? Co ma dać oprócz masy strat finansowych? Czy chęć przywracania komuny jest w pisie silniejsza od zdrowego rozsądku. Czy Kaczyński i jeszcze kilku którzy głosowali za tą reformą w 1999 roku jest aż takim hipokrytą, aby dziś od tak przewracać do góry nogami coś za czym sam głosował?

 

Pis zmienił projekt ustawy dezubekizacyjnej czy jak tam ją zwać. Już tylko SB cy będą mieli obniżone emerytury. Milicjanci i strażacy nie. Pytanie czy przestraszyli się protestów? Czy mając na uwadze przypadek komunistycznego prokuratora Piotrowicza postanowili ustawę złagodzić? Myślę, że chyba to drugie. Bo jak zapewniał Błaszczak nawet SB ek będzie mógł przed sądem udowadniać, że był dobrym SB kiem, aby emeryturę ocalić. Myślę, że taka furtka ma w przyszłości gdyby chciano obniżyć emerytury sędziom lub prokuratorom zapewnić luki dla takich jak Piotrowicz. Jednak myślę, że następna władza takich furtek nie zrobi i ukarze drania. Brawo pis po raz kolejny ugiął sie pod presją społeczeństwa i mediów.

 

Zrozum  to  wreszcie  że  gimbaza  się  nie sprawdziła   i  ludzie  chcą  jej likwidacji  PiS  sobie sam tego nie  wymyślił.

Likwidacja ma same  plusy   koszty  jakie  trzeba ponieść nie mają  większego znaczenia  bo  chodzi o  edukację  a na tym nie należy  oszczędzać  i  patrzeć  przez  pryzmat  pieniędzy.

Powinni  jeszcze  zlikwidować  przymusowe  nauczanie  języków  obcych  bo to  jest  chore  żeby na siłę Germanizować społeczeństwo

Co z tego  że  Kaczyński wtedy  głosował  za   jasnowidzem  nie jest  żeby  przewidzieć  że  gimbaza się nie sprawdzi

Schetyna  przed  wyborami mówił  że  500+  jest  nierealne  a teraz chce dać  500+ na każde  dziecko

  i co  o nim powiesz w takim  razie ???

 

 

Co do  ustawy  dezubekizacji  to  było pewne  że  będzie  zmieniona  tylko  takie

młode  pelikany  jak ty  uwierzyły  w to że wszystkich wrzucą do jednego worka   :lol: :lol: :lol:

 

Jakich  protestów ???

Przecież  protest  KOD  to jeden wielki  niewypał  był

:lol: :lol: :lol:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr778    33

marekfarmer  przecież niedawno gorliwie broniłeś pierwotnego projektu stawy "dezubekisacyjnej"  co się takiego stało że teraz akceptujesz te zmiany??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6379

 A tak, tak do zwrotu i to jeszcze jak. Szczególnie w przypadku gimnazjów katolickich. A oprócz tego to jest jeszcze fundacja Elbanowskich która dostała miliony na badania społeczne reformy, którą właśnie przed chwilą przepchnięto. I komu teraz przedstawią wyniki?

Staszek zakaż nauki języków obcych, zamknij młodym ludziom okno na szeroki świat niech kiszą się we własnym sosie. Jeżeli Tobie z angielskiego wystarczą dwa słowa Oxford i Oxycordt to życzę powodzenia, po niemiecku polecam zwrot "Ich bin niewinny" powinno wystarczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Reforma systemu oswiaty przeglosowana w Sejmie !

 

Czy to oznacza,ze dotacje z UE na gimnazja w calej Polsce zrealizowane w ciągu ostatnich pieciu lat sa do zwrotu?

 

PIS odrzucilo wczoraj poprawke,ze zwrot dotacji wezmie na siebie budzet panstwa.Istnieje zagrozenie,ze fundusze na niektore projekty trzeba będzie zwrocic.

 

Nie ma żadnego zagrożenia nie pisz głupot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

 

 

Likwidacja ma same  plusy   koszty  jakie  trzeba ponieść nie mają  większego znaczenia  bo  chodzi o  edukację  a na tym nie należy  oszczędzać  i  patrzeć  przez  pryzmat  pieniędzy.

Powinni  jeszcze  zlikwidować  przymusowe  nauczanie  języków  obcych  bo to  jest  chore  żeby na siłę Germanizować społeczeństwo

 

Właśnie twój wpis pokazuje jaka ciemnota siedzi na polskiej wsi. Nie tyle ludzie nie wykształceni bo może i kilka klas skończyłeś - ale intelektualna i mentalna ciemnota.

 

Pewnie zamiast języka obcego chciałbyś kilka godzin religii dołożyć?

 

 

Nie da się twojej osoby określić innym słowem jak debil. Niestety jest was wielu.

+1 punkt ostrzeżeń, za obrażanie innych użytkowników portalu

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

marekfarmer  przecież niedawno gorliwie broniłeś pierwotnego projektu stawy "dezubekisacyjnej"  co się takiego stało że teraz akceptujesz te zmiany??????????

 

Zacytuj mi  post w którym  pisałem że  trzeba  SB UB  którzy  katowali  ludzi  traktować  tak samo jak strażaka  czy Milicjanta Drogówki ????

 

 

 

B3Agro-  ciebie  widzę  czytać ze  zrozumieniem nie nauczyli   bo nie rozumiesz słowa ,, zlikwidować  przymusowe ,,  nie oznacza  likwidacji całkowitej   nauki języków  obcych  a zmuszanie w szkołach  nauki  języków   obcych  to  nic innego jak ograniczanie  swobód  obywatelskich Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

@marekfarmer na jakiej podstawie twierdzisz, że gimbaza się nie sprawdziła? Masz wyniki jakichś badań. Bo ja pokazuję poniżej wyniki badań organizacji nie mających z polską polityką nic wspólnego. Gdzie polscy 15 latkowie a więc gimbaza wypadają dobrze na tle Świata i Europy.

 

http://www.perspektywy.pl/portal/index.php?option=com_content&view=article&id=339:poziom-edukacji-w-polsce-oceniony-wysoko&catid=24:wydarzenia&Itemid=119

 

http://wyborcza.pl/1,76842,17908687,Polska_w_czolowce_kolejnego_edukacyjnego_rankingu_.html

 

Czy według ciebie opłaca się ponosić gigantyczne koszta na reformę w sumie dość dobrze działającego systemu. I to w sytuacji gdy w przyszłym roku będziemy mieli rekordową dziurę budżetową?

Postulat zakazu nauczania języków obcych świadczy tylko o twojej ekstremalnej głupocie. MOże przymusowe nauczanie w szkole w ogóle powinni zlikwidować? Pewnie mocno cie do nauki musieli przyuczać i stąd te kompleksy? Nie szło ci co? Nawet komuniści pozwalali uczyć angielskiego, niemieckiego czy francuskiego. Tym bardziej dzisiaj nawet pracując w Polsce te języki są potrzebne. 

Co było pewne odnośnie ustawy o dezubekizacji? Nie pisz bzdur. Pokaż mi gdzie na tym forum napisałeś, że będzie dotyczyć tylko sb ków. Pis ugiął się po skandalu z Piotrowiczem i protestach społecznych. I toje głupoty tego nie zmienią. 

Sam łykasz propagandę pisu jak młody pelikan. Jesteś gotów tu każą głupotę napisać byle tej partii bronić. Przyjmujesz bezkrytycznie wszystko co powie pis. 

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

hubertuss -  tak  gazeta  wyborcza  niema  nic wspólnego  z Polską  polityką  naprawdę  :D :D :D.  Masz  problemy z głową  ????   Gdzie niby  napisałem że  mają  zakazać  nauki  języków  obcych  w szkołach ???????    Tylko znieść  przymusowe  nauczanie  a to  różnica  jak ktoś  chce  niech się  uczy  nawet  10  języków  dobra  wola  ale jak ktoś  tego  nie chce  czy chce  np 1 język  angielski  a jest zmuszany  do  nauki  2  i co  to  jest  ta  wolność  ????.  Z tego  co  pamiętam  to  po dyrektywie  z  UE  wprowadzili  przymus  nauki  języków  obcych  niczym  Rosyjski za PRLu

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Nie ma żadnego zagrożenia nie pisz głupot

Trzeba bylo sie uwaznie przysluchac wypowiedzi Rostowskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Ciekawe czy romek dzisiaj będzie na forum czy też strajkuje pod ziemią przeciwko zamykaniu kopalń przez pis ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@marekfarmer na jakiej podstawie twierdzisz, że gimbaza się nie sprawdziła? Masz wyniki jakichś badań. Bo ja pokazuję poniżej wyniki badań organizacji nie mających z polską polityką nic wspólnego. Gdzie polscy 15 latkowie a więc gimbaza wypadają dobrze na tle Świata i Europy.

 

http://www.perspektywy.pl/portal/index.php?option=com_content&view=article&id=339:poziom-edukacji-w-polsce-oceniony-wysoko&catid=24:wydarzenia&Itemid=119

 

http://wyborcza.pl/1,76842,17908687,Polska_w_czolowce_kolejnego_edukacyjnego_rankingu_.html

 

Czy według ciebie opłaca się ponosić gigantyczne koszta na reformę w sumie dość dobrze działającego systemu. I to w sytuacji gdy w przyszłym roku będziemy mieli rekordową dziurę budżetową?

Postulat zakazu nauczania języków obcych świadczy tylko o twojej ekstremalnej głupocie. MOże przymusowe nauczanie w szkole w ogóle powinni zlikwidować? Pewnie mocno cie do nauki musieli przyuczać i stąd te kompleksy? Nie szło ci co? Nawet komuniści pozwalali uczyć angielskiego, niemieckiego czy francuskiego. Tym bardziej dzisiaj nawet pracując w Polsce te języki są potrzebne. 

Co było pewne odnośnie ustawy o dezubekizacji? Nie pisz bzdur. Pokaż mi gdzie na tym forum napisałeś, że będzie dotyczyć tylko sb ków. Pis ugiął się po skandalu z Piotrowiczem i protestach społecznych. I toje głupoty tego nie zmienią. 

Sam łykasz propagandę pisu jak młody pelikan. Jesteś gotów tu każą głupotę napisać byle tej partii bronić. Przyjmujesz bezkrytycznie wszystko co powie pis. 

Że gimnazja się nie sprawdziły to wiadomo bo zamiast słuzyć uczniom służą nauczycielom

 

hubertuss -  tak  gazeta  wyborcza  niema  nic wspólnego  z Polską  polityką  naprawdę  :D :D :D.  Masz  problemy z głową  ????   Gdzie niby  napisałem że  mają  zakazać  nauki  języków  obcych  w szkołach ???????    Tylko znieść  przymusowe  nauczanie  a to  różnica  jak ktoś  chce  niech się  uczy  nawet  10  języków  dobra  wola  ale jak ktoś  tego  nie chce  czy chce  np 1 język  angielski  a jest zmuszany  do  nauki  2  i co  to  jest  ta  wolność  ????.  Z tego  co  pamiętam  to  po dyrektywie  z  UE  wprowadzili  przymus  nauki  języków  obcych  niczym  Rosyjski za PRLu

 

No poprzednicy wprowadzili naukę w gimnazjach i 13 latki uczą się zwrotow dzień dobry= daj i zrob tak wygląda nauka języków w gimnazjum :P :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdaniel    52

ja byłem 2 klasą powstałego gimnazjum i nauczyciele tak narzekali co za idioci wprowadzili ludzie bd coraz głupsza młodzież itp

koszty 2 drektorów nie s pomne o zastępcach

no i naj ważniejszy argument najgorsze matury i poziom nauczania  i największa przemoc w europie 

masz lepsze argumenty linki z ubiegu lat 

To widać po twoim podejściu, że przy tej podstawie programowej się nie sprawdziły. Niestety, na twoją niekorzyść ta podstawa programowa była poprawiona.

- Co do najniższych wyników matur - nie mogę się zgodzić, że to wina gimnazjów, bo jak już, to za matury odpowiada szkoła średnia i podejście nauczycieli do ucznia i podstawy programowej.

- Przemoc winą gimnazjum? A od kiedy to szkoła ma wychowywać rodzicom dzieci? Ale cóż, jak rodziców nie interesuje los swojego dziecka, a na uwagi nauczycieli odnośnie zachowania się jego dziecka naskakuję na belfrów, że to ich sprawa, że mają problem, bo ich dziecko jest niewinne, to później co się dziwisz, że jest jak jest? 

Za moich czasów w podstawówce na rocznik wyżej nie można było krzywo spojrzeć, bo "byli starsi". Jak kończyłem podstawówkę, to już było dziadostwo, które do starszego podskakiwało i później leciało do mamusi, że oberwali. Matka do szkoły, starszy na dywanik dyrektora i nie było, że młodszy zaczął, tylko wina tego, który skończył. Teraz się dziwisz, że mamy co mamy?

 

Poziom nauczania został zaniżony przez podstawy programowe według których Was uczono. Akurat wtedy twierdzono że szkoła uczy tylko pamięciowo i nie pozwala myśleć samodzielnie. Wywalono wiele rzeczy z programu i efekt jest taki że teraz nie możecie pomóc w lekcjach swoim dzieciom.

Tak, tylko szkoda, że nie ograniczono tym nieukom praw do momentu dokształcenia

 

 

Mam nadzieje że  doczekam niebawem tego  dnia  jak  Unia  Runie

Wtedy  będę  hucznie  świętował 

:lol: :lol: :lol:

 

A ja nie mogę się doczekać, kiedy ci powiem, że dobrze ci tak, bo masz co chciałeś - w momencie, jak będziesz płakał, że nie masz na ropę i na materiał siewny, bo o nawozach już nie wspomnę. Wtedy ci powiem: miałeś dopłaty i narzekałeś na unię, teraz nie masz dopłat tylko ugory, więc idź do swojego Guru Jarka - niech ci da.

 

PiS to taka sama prawica jak PO liberałowie.

TVP od początku powstania była telewizją partyjną i jakoś teraz, tak nagle, zaczęło przeszkadzać. 

Zgodzę się z tym, że PIS i PO to jedno bagno. To, że jedni i drudzy mieli w garści TVP, to też się mogę zgodzić, ale nie zgodzę się natomiast z tym, że TVP jest takie samo, jak za czasów PO. Mogę powiedzieć z całą odpowiedzialnością za to, co piszę, że TVP po przejęciu przez PIS jest zakłamane i mówi tylko to, co jest im wygodne aż do przesady. Jeżeli się mylę, to podaj mi godziny, kiedy były puszczane informacje i transmisje ze strajków nauczycieli, strajku górników w dniu barbórki pod domem Beatki, strajku przy kopalni Makoszy, gdzie rząd postawił też i namioty, by proponować górnikom inne zatrudnienie (fajną rozpier... tam zrobili...), strajki przy elektrowni Opole (w zeszłym tygodniu w poniedziałek i piątek, a w tym od środy do piątku, a w przyszłym tygodniu zapowiadają strajk głodowy). Jutro jeszcze będzie w Niemodlinie... To tylko przykłady z grudnia. Ale co? Nikt nie strajkuje i żyjemy w kraju mlekiem i miodem płynącym, bo TVPis i Rydzyk o tym nie wspominają? A jak ktoś kogoś będzie bił i lał, to myślisz, że powiedzą? Porównaj sobie to do stanu wojennego, a sam wyciągnij wnioski kto bardziej ludzi okłamywał

 

 

To dlaczego  większość  firm  bazuje  na minimalnej  co ????

Gdyby było  tak jak mówisz   to by  ludzie nie zarabiali   6-7 zł/h jak ma to miejsce  teraz

 

Jak ty tak masz, albo płacisz, to jest twój problem i nie uogólniaj go. Ja mam u prywaciarza płacone 23zł. na godzinę, a inny płaci mi 600zł netto miesięcznie za samo to, że kilka razy w tygodniu do mnie zadzwoni po poradę prawną. Mi podwyżki nic nie zmienią, chyba że podatek większy będę musiał odprowadzić.

 

 

Piotrowicz  żadnego nie  skazał  ani  przez  jego  działania  żaden opozycjonista  do  więzienia  nie poszedł

:lol: :lol: :lol:

:lol: :lol:

:lol:

 

Te twoje buźki są jak najbardziej na miejscu, bo widać, że sam w to nie wierzysz i się z tego śmiejesz. To tak samo, jak PIS-owcy mówią, że Urban dostał w łapę od PO albo KOD za to, że poparł Piotrowicza. A Piotrowicz jak samo nazwisko wskazuje - to rusek, więc komu miał służyć?

 

PIS pozbywa się Rzeplińskiego więc kto dla nich  będzie teraz wrogiem numer jeden?

Dalej Tusk, tylko że teraz trzeba go zniszczyć w Europarlamencie, a ten z kolei obsadzić swoimi ludźmi, by ich zostawił w swoich dalszych poczynaniach dekomunizacji i rozpoczęcia faszyzacji

 

 

Zrozum  to  wreszcie  że  gimbaza  się  nie sprawdziła   i  ludzie  chcą  jej likwidacji  PiS  sobie sam tego nie  wymyślił.

Likwidacja ma same  plusy   koszty  jakie  trzeba ponieść nie mają  większego znaczenia  bo  chodzi o  edukację  a na tym nie należy  oszczędzać  i  patrzeć  przez  pryzmat  pieniędzy.

Powinni  jeszcze  zlikwidować  przymusowe  nauczanie  języków  obcych  bo to  jest  chore  żeby na siłę Germanizować społeczeństwo

 

Nie byłeś w 8-śmio klasowej podstawówce, to nie masz pojęcia co się działo. Co niektórzy próbują wysnuć z rękawa jakieś teorie, ale w rzeczywistości nie mają one poparcia w praktyce. To może ja trochę coś na temat przypomnę:

  • powrót do przypinania etykiety dziecku, że niby jest uczniem 5-tkowym lub 2-kowym bez weryfikacji w późniejszym etapie nauczania, czy przypadkiem nie zasługuje na lepszą lub gorszą ocenę

  • gimnazjum było właśnie etapem przejściowym, w którym to etykieta, która była nałożona w 1-szej klasie szkoły podstawowej była na ucznia nałożona (przez wzgląd na zachowanie, na jego wiedzę lub na wykształcenie rodziców)

  • niektóre gimnazja są również kierunkowe (profil rolniczy, strażacki itd.)

  • po 8-śmiu latach podstawówki i tak nikt nie wiedział, co ma robić, więc szedł gdzie szedł. Ten, który miał 4 i 5 – liceum i technikum, a ten, który miał 2 i 3 – zawodówki i to jeszcze najczęściej za namową nauczycieli o kierunku takim jak rodzice

  • To nie prawda, że przez gimnazja zostały zniesione zawodówki, ponieważ jak ja już kończyłem 8-śmio klasową podstawówkę, to tylko jedna dziewczyna (a było wszystkich 17 dziewczyn w mojej klasie) szła do zawodówki, a reszta do szkół średnich, a z 19 chłopców do szkół średnich poszło 5. U mojego młodszego brata, który kończył podstawówkę również 8-mio letnią w 1998r. na 18 dziewczyn wszystkie szły do szkół średnich, a na 23 chłopców 7 poszło do zawodówek.   

 

Właśnie twój wpis pokazuje jaka ciemnota siedzi na polskiej wsi. Nie tyle ludzie nie wykształceni bo może i kilka klas skończyłeś - ale intelektualna i mentalna ciemnota.

 

Pewnie zamiast języka obcego chciałbyś kilka godzin religii dołożyć?

Skończył gimnazjum i to w formie międzyreformowej, dlatego trzeba mu wybaczyć jego inteligencję i nakłaniać do dalszej edukacji. On by z pewnością chciał, by historia - podobnie jak na religii zaczynała i kończyła się modlitwą - zaczynała się 12 zwrotkami hymnu polski, a kończyła rotą z naciskiem na słowa "Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz, ni dzieci nam germanił..."

Ale powoli, jeszcze nie ma podstawy programowej, więc wszystko da się zmienił, łącznie z obowiązkowymi przedmiotami takimi jak: "zamach smoleński", " historia komunizmu w latach 1989 - 2015". Oczywiście musi być jeszcze w tych wszystkich działaniach zawiedziony Jarek, który poleciał poinformować Wałęsę o ty, co się działo, a ten obróciwszy się uśmiechną się, poklepał go po ramieniu i powiedział: "wiem, przecież to są nasi, ale nikomu ani mru-mru".

No poprzednicy wprowadzili naukę w gimnazjach i 13 latki uczą się zwrotow dzień dobry= daj i zrob tak wygląda nauka języków w gimnazjum 

Którzy poprzednicy? Ja w gimnazjum uczyłem jako nauczyciel w latach 2006-2010, więc coś mi tu nie pasuje... To, że nauczyciele po dziś dzień nie maja szczęścia do ministra edukacji, to inna inszość, ale dalej też nie widzę w jakim aspekcie gimnazja mają służyć nauczycielom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To wile wyjaśnia dlaczego tak bronisz tego reliktu przeszłości B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

 

 

Pis zmienił projekt ustawy dezubekizacyjnej czy jak tam ją zwać. Już tylko SB cy będą mieli obniżone emerytury. Milicjanci i strażacy nie. Pytanie czy przestraszyli się protestów? Czy mając na uwadze przypadek komunistycznego prokuratora Piotrowicza postanowili ustawę złagodzić? Myślę, że chyba to drugie. Bo jak zapewniał Błaszczak nawet SB ek będzie mógł przed sądem udowadniać, że był dobrym SB kiem, aby emeryturę ocalić. Myślę, że taka furtka ma w przyszłości gdyby chciano obniżyć emerytury sędziom lub prokuratorom zapewnić luki dla takich jak Piotrowicz. Jednak myślę, że następna władza takich furtek nie zrobi i ukarze drania. Brawo pis po raz kolejny ugiął sie pod presją społeczeństwa i mediów.

.Cała UBECJA jest pod waszymi skrzydłami,i to fakt niezaprzeczalny.Dziś na waszych wiecach wmawiacie społeczeństwu że 81 r to tylko wydarzenie kulturalne.

 

 

I po co to wszystko? Czy ktoś z obrońców pisu może napisać czemu ma służyć ta reforma? Co ma dać oprócz masy strat finansowych? Czy chęć przywracania komuny jest w pisie silniejsza od zdrowego rozsądku. Czy Kaczyński i jeszcze kilku którzy głosowali za tą reformą w 1999 roku jest aż takim hipokrytą, aby dziś od tak przewracać do góry nogami coś za czym sam głosował?

 

Ta reforma nie jest dla propagowania mamony,ona szczytniejszy cel ma,ma służyć dobremu wychowaniu w szkołach,ma zakończyć cierpienia dzieci w samotności gdzieś w kontach klas,ma zakończyć popełnianie samobójstw z powodu znęcania się psychicznego rówieśników,walczących o pozycje.Ale co taki idiota może o tym wiedzieć,takich jak wam ważniejszy jest pieniądz,interes peowski niż życie gnębionych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

@Alamo większego idiotę jak ty na tym forum ciężko znaleźć. Ty nigdy nie potrafisz nic merytorycznie napisać tylko zawsze jakieś bzdety i wymysły. Ja nie wmawiałem nikomu, że Stan Wojenny był wydarzeniem kulturalnym. Za to pis pod naciskiem protestów i wpadki z Piotrowiczem postanowił nie zmniejszać emerytur milicjantom. Tak samo jak nie odbiera emerytur prokuratorom i sędziom którzy do spółki z tymi sb kami działali. Takie są fakty.

A co ma wspólnego czy to szkoła podstawowa czy gimnazjum dla wychowania dzieci. To szyld wychowuje czy nauczyciele a przede wszystkim rodzice?

 

"ma zakończyć cierpienia dzieci w samotności gdzieś w kontach klas,ma zakończyć popełnianie samobójstw z powodu znęcania się psychicznego rówieśników,walczących o pozycje"

 

Rozumiem, że byłeś taką fajtłapą klasową. Która cierpiała z samotności gdzieś w koncie? Czy twój ptasi mózg jest w stanie pojąć, że takie przypadki nie zależą od szyldu szkoły tylko od wielu innych czynników. Skąd ci w ogóle takie przypadki do głowy przychodzą? Ty naprawdę tego doświadczałeś stąd twój uraz do gimnazjów? Z tego co ja pamiętam w podstawówkach też dochodziło do takich przypadków na długo zanim kto kolwiek pomyślał o gimnazjach. Więc jak zwykle twoje argumenty są bez sensu. Widać też jak durną argumentacją pis przekonuje takich durni jak ty do tej niezwykle kosztownej reformy.

 

hubertuss -  tak  gazeta  wyborcza  niema  nic wspólnego  z Polską  polityką  naprawdę  :D :D :D.  Masz  problemy z głową  ????   Gdzie niby  napisałem że  mają  zakazać  nauki  języków  obcych  w szkołach ???????    Tylko znieść  przymusowe  nauczanie  a to  różnica  jak ktoś  chce  niech się  uczy  nawet  10  języków  dobra  wola  ale jak ktoś  tego  nie chce  czy chce  np 1 język  angielski  a jest zmuszany  do  nauki  2  i co  to  jest  ta  wolność  ????.  Z tego  co  pamiętam  to  po dyrektywie  z  UE  wprowadzili  przymus  nauki  języków  obcych  niczym  Rosyjski za PRLu

 

Z polską polityka nie ma nic wspólnego OECD. Które przygotowało ten raport. Czy ty w ogóle zadałeś sobie trud chociaż przeczytania tego co tam napisali? Czy boisz się to zrobić bo propaganda pis wbiła ci do głowy, że gimnazja są be. I boisz się to w ogóle czytać.

Niestety tak to  życiu jest, że czasami trzeba przymuszać. Choć nad uczniem nikt z pałą nie stoi. Każdy z was tak chętnie do szkoły chodził i tak chętnie się uczył? A jednak człowiek z wiekiem docenia to, czego czasami nie chciało mu się za młodu. Każdy kraj uczy jakiegoś języka obcego. Od Rosji do usa poprzez całą Europę  T cecha rozwiniętych społeczeństw. Choć widać wielu stawia na zacofanie. Ciemnym ludem łatwiej rządzić ciemniakom.

 

Że gimnazja się nie sprawdziły to wiadomo bo zamiast słuzyć uczniom służą nauczycielom

 

No poprzednicy wprowadzili naukę w gimnazjach i 13 latki uczą się zwrotow dzień dobry= daj i zrob tak wygląda nauka języków w gimnazjum :P :P :P :P :P

 

A podstawówki i licea tez służą nauczycielom? Czy tam nie ma ich w ogóle i uczniowie uczą się sami? Bardziej durnego argumentu nie mogłeś wymyślić? A może masz jakieś dane, że te gimnazja nie służą uczniom?

Dzień dobry, daj czy zrób a nawet bardziej złożonych zwrotów uczą się dzieciaczki już w szkole podstawowej.  Twój brak jakiej kolwiek wiedzy w temacie edukacji jest zdumiewający. Wnioskując po podanych słówkach. Twoje postrzeganie świata i nauki języków przez pryzmat jakiegoś poddaństwa jest wprost szokujące. Czy ty masz z tym związane jakieś kompleksy? Czy ty nie rozumiesz, że znajomość języków to rozwój społeczeństwa?

Jak już pisałem jesteście tu gotowi każdą głupotę wymyślić byle by głupoty bronić.  Gimnazja są jakie są. Polscy 15 latkowie osiągają w nauce na tyle dobre wyniki by nie marnować miliardów złotych na głupie zachcianki pis. Mające na celu powrót do systemu rodem z komuny.

 

 

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

To widać po twoim podejściu, że przy tej podstawie programowej się nie sprawdziły. Niestety, na twoją niekorzyść ta podstawa programowa była poprawiona.

Za waszych rządów byliśmy dobrym czarnuchem,który znał swoje miejsce.

Z polską polityka nie ma nic wspólnego OECD. Które przygotowało ten raport. Czy ty w ogóle zadałeś sobie trud chociaż przeczytania tego co tam napisali? Czy boisz się to zrobić bo propaganda pis wbiła ci do głowy, że gimnazja są be. I boisz się to w ogóle czytać.

Niestety tak to  życiu jest, że czasami trzeba przymuszać. Choć nad uczniem nikt z pałą nie stoi. Każdy z was tak chętnie do szkoły chodził i tak chętnie się uczył? A jednak człowiek z wiekiem docenia to, czego czasami nie chciało mu się za młodu. Każdy kraj uczy jakiegoś języka obcego. Od Rosji do usa poprzez całą Europę  T cecha rozwiniętych społeczeństw. Choć widać wielu stawia na zacofanie. Ciemnym ludem łatwiej rządzić ciemniakom.

 

 

A podstawówki i licea tez służą nauczycielom? Czy tam nie ma ich w ogóle i uczniowie uczą się sami? Bardziej durnego argumentu nie mogłeś wymyślić? A może masz jakieś dane, że te gimnazja nie służą uczniom?

Dzień dobry, daj czy zrób a nawet bardziej złożonych zwrotów uczą się dzieciaczki już w szkole podstawowej.  Twój brak jakiej kolwiek wiedzy w temacie edukacji jest zdumiewający. Wnioskując po podanych słówkach. Twoje postrzeganie świata i nauki języków przez pryzmat jakiegoś poddaństwa jest wprost szokujące. Czy ty masz z tym związane jakieś kompleksy? Czy ty nie rozumiesz, że znajomość języków to rozwój społeczeństwa?

Jak już pisałem jesteście tu gotowi każdą głupotę wymyślić byle by głupoty bronić.  Gimnazja są jakie są. Polscy 15 latkowie osiągają w nauce na tyle dobre wyniki by nie marnować miliardów złotych na głupie zachcianki pis. Mające na celu powrót do systemu rodem z komuny.

Już dawno powinieneś rąbnąć się patelnią w łeb dla otrzeżwienia :)

 

Ateista?

 

 

Ateista?

Ponieważ już dwóch się wygadało prócz was,i nie dziwie się że robią nawalankę na PIS

Edytowano przez Alamo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj