nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
marko-kolo    709

wiemy za to, że nie było zgody na lądowanie a mimo to piloci zeszli poniżej minimum (100 metrów )

i tu kluczowe '' śmiało zmieścisz się '' ;) może to Rosjanie kazali ? 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

 

Tylko  jakoś  Edmund Klich  17 kwietnia 2010  roku  ustalił  że  10  kwietnia  Lotnisko w Smoleńsku  powinno być  zamknięte  ze względu na złe  warunki pogodowe  a  jednak  nikt  tego nie zrobił.

Po wysłaniu  tych  informacji do  D Tuska  dostał   repremende  od  Bogdana Kilcha 

 

Jakby było zamknięte to wybuchła by  afera że ruscy utrudniają wizytę Najlepszemu Prezydentowi Świata. Co by sie nie stało zawsze jest wina kogoś innego a nie tych co koniecznie chcieli wyladować


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Rosjanie  powinni  zamknąć  lotnisko  i tyle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2064

Powstaje nowa wersja "MONOPOLY". Zdradzę, że będzie można sprzedawać nie swoje działki. I nie będzie pola "idziesz do więzienia".
takie będą min. karty:
"Złapano Cie na przekręcie. Awansujesz i dostajesz podwyżkę. Ten, który odkrył Twoje przewinienia idzie do więzienia"
"Przejmuję działkę za roszczenia"
"Przesłuchanie trwa, ale ty nic nie wiesz i nie pamiętasz,. Stoisz jedną kolejkę."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 

Rosjanie  powinni  zamknąć  lotnisko  i tyle .

 

mniejsza o to bo  samolot tam nawet nie doleciał 

druga sprawa jak to wyobrażasz jak pilot olewał komendy Rosjan ? i nie meldował swoich prawdziwych  zamiarów ani pozycji ? 

on wykonywał zadanie przełożonego  '' śmiało zmieścisz się ''  ;)


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609

mniejsza o to bo  samolot tam nawet nie doleciał 

druga sprawa jak to wyobrażasz jak pilot olewał komendy Rosjan ? i nie meldował swoich prawdziwych  zamiarów ani pozycji ? 

on wykonywał zadanie przełożonego  '' śmiało zmieścisz się ''  ;)

 

podobno był radar mobilny naprowadzający w trudnych warunkach to akurat Tusk argumentował jego teza dawno została obalona 

a zona generała Błasika do dzisiaj nie została przeproszona za propagandę 

Nie wiem o której grupie nawiedzonych piszesz. Bo dla wielu ta grupa nawiedzonych daje to przedstawienie co miesiąc. Już 80 razy. To zaczyna być nudny serial.

 

 

Typowa ucieczka i rozmydlanie tematu. Krzyże przy drogach oznaczają miejsce śmierci. Pod pałacem nikt nie zginął. Tym bardziej nie Lech Kaczyński i reszta delegacji. Więc przykład o krzyżach bez sensu. Poza tym nikt przy drogach nie modli się co miesiąc blokując ruch itd. Przykład o ogródkach jest w ogóle bez sensu. Wielu może by rodziców w ogródku pochowało. Tylko prawo zabrania. A na cmentarzu za kwaterę płącisz. Więc jest nie jako na ileś lat prywatna.

 

 

Zaniedbania raczej były po stronie Rosyjskiej. Bo to ni robili sekcje. W Polsce był nacisk, aby jak najszybciej sprowadzać zwłoki i chować. Bo rodziny bo żałoba bo presja. Jakieś zaniedbania po stronie Polskiej były. Ale na pewno nie umyślne. A poza tym jak pisałem sekcje robili Rosjanie. 

 

 

Paradoksalnie wypisz wymaluj o sobie napisałeś. Jesteś rolnikiem? Mądre rzeczy tu wypisujesz? Używasz merytorycznych argumentów?

 

 

My się upieramy? A kto chce czekać na dowody, których nie ma? 

 

 

w PORÓWNANIA DO WAS WSZYSCY UŻYWAJĄ MERYTORYCZNYCH ARGUMENTUM  WAM NA BRAK ARGUMENTUM PISZECIE 

O PISOWNI BLBLE  WYSTARCZY POCZYTAĆ WSTECZ  ROZWIJACIE TEMATY KTÓRYCH ZAWSZE PRZEGRACIE PÓŹNIEJ WSPOMAGACIE SIĘ  

 

CYTOWANIE LISOWSKICH WYPOCIN 

WYBORCZEJ 

 

Prawda  jest  taka  że 500+  pomaga  wielu  rodziną  wyjść  z niebytu

I na szczęście  twoje zdanie na ten temat jest  tyle  warte  co zeszłoroczny  śnieg

:D :D :D

:D :D

:D

 

 

ps.

Popracuj  nad ortografią 

Czepicie  się  innych  a sami  same  byki  walicie

 

 PISAŁEM JUŻ NA BRAK ARGUMENTACJI CZEPIAJĄ SIĘ GÓWNA CHOĆ SAMI JUŻ W NIM GRZEBIĄ  WYPISZ WYMALUJ DEFINICJA LEWACTWA 

Wielu tu pisze ze 500 dla dzieci to głupie rozdawnictwo ale żaden z nich nie zrezygnował z tych 500 zł . jakoś wśród wyborców i fanatyków PO Nowoczesnej nie widać masowych rezygnacji z 500 zł oni pierwsi poszli po 500 zł oni sami chcieliby brać a innym zabierać

 

ŹRÓDŁO KUKIZ  LEWACTWO MOŻNA PORÓWNAĆ DO PSA OGRODNIKA 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

No tak twój post powyżej jest pełen argumentacji jak zawsze zresztą.

@marekfarmer masz rację Rosjanie powinni zamknąć to lotnisko. I chcieli zamknąć to lotnisko. Słali do Polski pisma w których informowali o tragicznym stanie lotniska. Strona Polska zawsze prosiła aby nie zamykać bo to ułatwia organizowanie lotów vip ów do Katynia. Zarzuty, że BOR nie zbadał miejsca lądowania są więc śmieszne. Bo zarówno polscy politycy jak i odpowiedzialni urzędnicy czy nawet piloci bywali tam dziesiątki razy. Wiedzieli jak to wygląda i że warunki są skandaliczne. 10-04-2010 piloci znali prognozę meteo. I z zapisanych nagrań wynika, że informowali przedstawiciela kancelarii Prezydenta, że nie dadzą rady wylądować. Pytali o plan awaryjny. Na to dostali odpowiedź, że takiego planu nie ma i, że musza próbować aż do skutku. Na co pilot odpowiedział, że na tak długo to paliwa nie wystarczy. To wszystko jest nagrane. Wystarczy sobie posłuchać lub poczytać stenogramy rozmów. Aby wyrobić sobie jako takie zdanie na temat tej katastrofy. Nie było żadnego zamachu. Do kupy złożyła się polityczna presja odbycia wizyty w Katyniu z racji kampanii wyborczej. Dlatego musieli próbować aż do skutku. Pilot złamał procedury schodząc poniżej 100 metrów. Nawigator źle ustawił wysokościomierz i błędnie informował załogę o wysokości. Byli więc znacznie niżej niż myśleli. No i Rosjanin olewał sprawę mówiąc, że są na ścieżce i że jest w porządku.

To wszystko są nie podważalne i oczywiste fakty. Śmieszne jest więc, że jak to pisze Staszek grupka nawiedzonych daje to żenujące przedstawienie co miesiąc. To prawdy nie zagłuszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

 

Rosjanie  powinni  zamknąć  lotnisko  i tyle .

 

Gdyby zamkneli to ta bomba na pokładzie by nie wybuchła?

 

 

w PORÓWNANIA DO WAS WSZYSCY UŻYWAJĄ MERYTORYCZNYCH ARGUMENTUM  WAM NA BRAK ARGUMENTUM PISZECIE 

O PISOWNI BLBLE  WYSTARCZY POCZYTAĆ WSTECZ  ROZWIJACIE TEMATY KTÓRYCH ZAWSZE PRZEGRACIE PÓŹNIEJ WSPOMAGACIE SIĘ  

 

 

 PISAŁEM JUŻ NA BRAK ARGUMENTACJI CZEPIAJĄ SIĘ GÓWNA CHOĆ SAMI JUŻ W NIM GRZEBIĄ  WYPISZ WYMALUJ DEFINICJA LEWACTWA 

 

Skoro wszyscy uzywają merytorycznych argumentów to może czas byś i ty zaczął?

 

Przytocz może z łaski swojej definicję lewactwa, bo skoro sprowadza sie ona jedynie do braku argumentacji to zapewne ty jesteś wzorem lewaka. :D


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Czyli dowodów na zamach nie ma  ale wiesz że w końcu się znajdą i zostana objawione :blink:  Skąd takie przekonanie i czemu wobec braku dowodów , wyznajesz teorie zamachu.?

Kto ukrywał prawdę i czemu PIS jescze tej prawdy nie objawił? 

 

Hm nie wiem o co Ci chodzi o jakie dowody tY TWIERDZISZ że był zamach potem piszesz że zamachu nie było dziwny człowiek z cbb :P :P

wiemy za to, że nie było zgody na lądowanie a mimo to piloci zeszli poniżej minimum (100 metrów )

i tu kluczowe '' śmiało zmieścisz się '' ;) może to Rosjanie kazali ? 

 

jA nie wiem na jakiej podstawie można wierzyć ludziom co nie potrafią zidentyfikować ciał  co dopiero ustalić  przyczynę katastrofy ;):P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Ciała identyfikowali Rosjanie a przebieg katastrofy badali Polacy. Więc siłą rzeczy byli to całkiem inni ludzie. Postaw lepiej pytanie jak można wierzyć człowiekowi, który co chwila zmienia wersję przebiegu zamachu? A jak można nie wierzyć ludziom ,którzy raz, że przedstawiają logiczny ciąg zdarzeń logicznie ze sobą powiązanych i dokumentują to choćby nagraniami z kabiny pilotów, czy zdjęciami i opisami miejsca zdarzenia jak choćby sposób zniszczenia drzew i krzaków? Co też pasuje do prezentowanej przez nich wersji zdarzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Skoro napisałeś:

  
JA  nie wiem co Wy się tak na ten zamach upieracie z Ulmanem ;):P :P jak tyle lat prawdę ukrywali to na ewentualne dowody przyjdzie jeszcze poczekać B)

 

Skoro ukrywali prawde to oznacza ze w twoim mniemaniu raport oficjalny  jest fałszywy. Zatem przyczyny katastrofy są inne niż oficjalne i jesli to nie zamach to co twoim zdaniem zaszło? 

Jeśli ukrywali prawdę to zapewne ukrywali też dowody . Obecna władza nic nie ukrywa, dowody powinna ujawnić więc nie wiem czemu twierdzisz że trzeba poczekać


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ciała identyfikowali Rosjanie a przebieg katastrofy badali Polacy. Więc siłą rzeczy byli to całkiem inni ludzie. Postaw lepiej pytanie jak można wierzyć człowiekowi, który co chwila zmienia wersję przebiegu zamachu? A jak można nie wierzyć ludziom ,którzy raz, że przedstawiają logiczny ciąg zdarzeń logicznie ze sobą powiązanych i dokumentują to choćby nagraniami z kabiny pilotów, czy zdjęciami i opisami miejsca zdarzenia jak choćby sposób zniszczenia drzew i krzaków? Co też pasuje do prezentowanej przez nich wersji zdarzeń.

 

Jaakby badali to dobrze wiem yczemu nie napiszesz o tym że mówili że raport Polski musi być zgodny z Rosyjskim? A podpierasz się tylko wygodnym i dla Twojej tezy fragmentami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ela3225    630

Ciała identyfikowali Rosjanie a przebieg katastrofy badali Polacy. Więc siłą rzeczy byli to całkiem inni ludzie. Postaw lepiej pytanie jak można wierzyć człowiekowi, który co chwila zmienia wersję przebiegu zamachu? A jak można nie wierzyć ludziom ,którzy raz, że przedstawiają logiczny ciąg zdarzeń logicznie ze sobą powiązanych i dokumentują to choćby nagraniami z kabiny pilotów, czy zdjęciami i opisami miejsca zdarzenia jak choćby sposób zniszczenia drzew i krzaków? Co też pasuje do prezentowanej przez nich wersji zdarzeń.

A ty uwierzyłeś w przkopania ziemi Kopacz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

Raport Milera miał być zgodny ze standardem IKAO, czyli jego format, podział miał być taki aby dało się łatwo porównywać wiadomości zawarte w raporcie MAK z naszymi ustaleniami. Żeby było wiadomo iż dział pierwszy naszego i ich dotyczy tego samego i tak po kolei działami.

Tego dotyczyła ta wypowiedź, jaśniej już nie mogę tego wyjaśnić jestem po prostu za cienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

trudno aby nie był zgodny skoro fakty są jakie są 

łamano procedury i źle odczytywano wysokość no i te komendy ''śmiało zmieścisz się '' itp... zakrapiana imprezka prawie do rana i spóźnienie 

więc nikt tu niczego nie stworzy żebyś nie wiem w co wierzył bo tu liczą się fakty 

 

 

jedno jest pewne że tragedia by się nie zdarzyła  gdyby samolot nie wystartował bo nie było warunków pogodowych

niestety Błasik postanowił za wszelką cenę  zameldować że wszystko jest OK a dalej to już potoczyło się wszystko wbrew procedurom i dobrze wiemy jak się skończyło 

 

 

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Jaakby badali to dobrze wiem yczemu nie napiszesz o tym że mówili że raport Polski musi być zgodny z Rosyjskim? A podpierasz się tylko wygodnym i dla Twojej tezy fragmentami?

Powinien byc zgodny by nie dać paliwa oszołomstwu


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

Jeszcze raz powtarzam. Nie chodziło o zgodność faktów zawartych w raporcie jako takich, tylko o formę ,układ dokumentu czyli raportu np dział pierwszy u nich i u nas jest tak samo zatytułowany. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

oSZOŁOMSTWO to jest to co protestuje przeciwko dochodzeniu do prawdy bo prawda jest dla nich niewygodna


trudno aby nie był zgodny skoro fakty są jakie są 

łamano procedury i źle odczytywano wysokość no i te komendy ''śmiało zmieścisz się '' itp... zakrapiana imprezka prawie do rana i spóźnienie 

więc nikt tu niczego nie stworzy żebyś nie wiem w co wierzył bo tu liczą się fakty 

 

 

jedno jest pewne że tragedia by się nie zdarzyła  gdyby samolot nie wystartował bo nie było warunków pogodowych

niestety Błasik postanowił za wszelką cenę  zameldować że wszystko jest OK a dalej to już potoczyło się wszystko wbrew procedurom i dobrze wiemy jak się skończyło 

 

Piszesz jakbyś tam był w toalecie pewnie za spuczkę robiłeś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

Czy ktoś przedstawił jakiś logiczny plan "dochodzenia do prawdy"? Wskaż mi takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Jaka więc jest ta "niewygodna prawda" ?

 

 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Że celowo zle zidentyfikowano tożsamość ofiar by prwdy nie ujawnić lub przynajmniej utrudnić jej ujawnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 o kurka to jest nowa teoria ? która to będzie ?  :D  :D  :D

 żałosne wypociny głupka który już nie wie sam co zmyślić  ;)

 

przyczyny katastrofy są ustalone i znane 

a cała reszta to cyrk oszołomów który niczego nie zmienia 

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

Gdyby jakiegoś ciała brakowało można by twierdzić że coś tu nie gra. Może ktoś przeżył i go ukrywają. Gdyby znalazły się tam zwłoki kogoś więcej niż powinien być na pokładzie też można by się zastanawiać. Zgodnie z matematyką zbiór ofiar lotu zawiera się w zbiorze uczestników lotu a nawet więcej są sobie równe. Czyli zginęli w tej samej katastrofie i z tych samych przyczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 o kurka to jest nowa teoria ? która to będzie ?  :D  :D  :D

 żałosne wypociny głupka który już nie wie sam co zmyślić  ;)

 

przyczyny katastrofy są ustalone i znane 

a cała reszta to cyrk oszołomów który niczego nie zmienia 

 

Cyrk oszołomów to jest dziś opozycja B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj