nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Roman176    4586

Nic nie starcił a jedynie z perspektywy czasu widać że mógł zyskać wiecej. 

Jesli uważasz to za złodziejstwo to złodziejami sa też wszyscy rolnicy którzy kupili ziemie od skarbu państwa bo ona znacząco zdrożała.

 PRZECZYTAJ SOBIE NA BANKIER O PRYWATYZACJI A POTEM GADAJ O SWOICH BAJKACH 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

To nie jest porażka - to jest kompromitacja Rzeplińskiego.

Sąd Okręgowy w Warszawie nie przychylił się do wniosków Andrzeja Rzeplińskiego.

Sąd Okręgowy "doszedł do przekonania, że w sprawie zachodzi niedopuszczalność drogi sądowej, skutkująca koniecznością odrzucenia wniosków" - poinformowała rzecznik ds. cywilnych, Dorota Trautman. Ponadto, według sądu, złożenie ślubowania lub nie nie wywołuje skutków cywilnoprawnych, zatem nie można ich analizować pod kątem kodeksu postępowania cywilnego.

 postępowanie wykazało, że sprawa leży wyłącznie we właściwości TK i tylko TK może w niej rozstrzygać - czy to w postępowaniu, czy wewnętrznymi postanowieniami administracyjnymi

 

Tym samym zostało wykazane, że Prezes TK jest instancją właściwą do podjęcia decyzji o dopuszczeniu lub nie dopuszczeniu sędziów .TK do orzekania - w przypadku gdy zachodzą co do tego wątpliwości prawne.


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5536

 PRZECZYTAJ SOBIE NA BANKIER O PRYWATYZACJI A POTEM GADAJ O SWOICH BAJKACH 

Po co mam czytać? Streść mi swoimi słowami o ile zrozumiałeś co tam napisali. Cos mi sie wydaje ze za swoje niepowodzenia winisz wszystkich i wszystko dokoła. 

Zadam ci prosty temat - zakładamy że sąsiad od ciebie wydzierżawił na 10 lat 10 ha ziemi i zaczął uprawiać np. kozłek lekarski albo sałate. Trzepie kase az miło. 

Czy on cie okrada czy nie? 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

:D  :D  :D

 

 

   Kim jest wyznawca PiSu? To nieudacznik życiowy. Miernota intelektualna. Osobnik niewykształcony, niezaadaptowany, wylękniony, bo tego czego nie rozumie, tego się boi. Wypchnięty na margines społeczny. Niemyślący. Oczadzony przez kościół Rydzyka. Wmówiono mu, że jest częścią całości powołanej we wzniosłym celu, takim jak patriotyzm, zwalczanie wszechobecnego Żyda czy obrona religii. Tę absurdalną ideę uznał za swoją misję życiową, bo własnej nigdy nie miał i nie będzie miał. Dlaczego wyznawca? Bo nie pozostaje mu nic innego, niż wyznawanie, że jego istnienie ma jakikolwiek inny sens niż tylko jedzenie, trawienie i wydalanie.  


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5536

Tak samo jak ogłupia sie ludzi hasłami "Polska w riunie"


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3020

cos mi pamiec szwankuje -kto dal kase na teatr w latach 2006-7- zapomnialem kto wtedy rzadzil, bo 16 to chyba wiem,


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

 

 

 

WŁASNIE DLATEGO NIEWIERZE CI W TE BAJKI CHYBA JAKAŚ 5 6 KLASA PO PSL NIE DAWALI POLSKIEMU ROLNIKOWI TYLKO NIEMCOM DUŃCZYKOM ITP 

 

CHYBA ZE KOLESIOSTWO CI ZOSTAŁO ZA KOMUNY 

Akurat najwięcej kupiłem jak piss rządził ostatnio ;). 6 klasa ? Przecież to się tylko pod zalesienie albo pomidory nadaje ;).

 

 

Dzieciaku  ty widzę jeszcze za krótko żyjesz żeby wiedzieć po ile wtedy ziemia była - poniżej 5000 zł za hektar 3 klasy. Dużo można było nakupić. Teraz też mam przeczucie że tak będzie.

 

W 2011 miałem 63 hektary czarnej porzeczki w pełni owocowania - jak wiesz o czym piszę to wiesz że wszystkie kredyty spłacone i można hekary dalej kupować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

2011- "to se ne wrati" albo jakoś tak. 

Czyli Rzepliński zabezpieczył się na przyszłość przed tymi co będą chcieli go ciągać  za niedopuszczenie sędziów do orzekania? 

Jeżeli tak to znaczy że wiedział co robi i jaki będzie efekt końcowy nadania biegu sprawie. To pozwala też stwierdzić że w białych rękawiczkach ograł gawiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

Bo może romek nie rozumie po Polsku tylko w tym swoim bełkocie.

 

 

A z tą wartością banków to chciałeś dobrze ale wyszło ci jak zwykle romku.

 

Bo weżmy na przykład moje gospodarstwo : jak je przejmowałem to było warte , a niech będzie - około 2 mln zł (ziemia , budynki maszyny) na tamte czasy to jakoś tak było warte. Dzisiaj moje gospodarstwo to lekką ręką 35 mln zł (bez innej działalności , tylko to co z rolnictwem związane).  A wiesz skąd to się wzięło? 

 

Z pracy , głowy na karku i wzrostu wartości nieruchomości. A ty byś chciał żeby bank po kilkunastu latach był wart tyle samo. Ty chyba romek n wsi najmądrzejszy nie jesteś ;)

W 2005 ojciec kupił od sąsiada ziemie po 30000 albo 32000 za ha. I to tylko dlatego że sąsiad wykazał się uczciwością i powiedział że jak zaliczkę wziął to komu innemu nie sprzeda. Teraz po 100 to pewnie by nie było problemu sprzedać. A lokalny biznesmen kupił kilkaset ha (około600)od agencji po 36 tys do tego budynki gratis w 2015. Rolnicy wtedy pewnie po 80 do 100 by zapłacili ale po co agencji piniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5536

Jesli był dzierżawcą i miał prawo pierwokupu to nic ci do tego. Takich przypadków było mnóstwo a on  i tak powinien pluć sobie w brode ze nie zdecydował sie na wykup kilka lat wcześniej. Skoro sasiad dotrzymał zobowiązań względem ojca to czemu agencja miałaby swoich nie dotrzymać?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Bo może romek nie rozumie po Polsku tylko w tym swoim bełkocie.

 

 

A z tą wartością banków to chciałeś dobrze ale wyszło ci jak zwykle romku.

 

Bo weżmy na przykład moje gospodarstwo : jak je przejmowałem to było warte , a niech będzie - około 2 mln zł (ziemia , budynki maszyny) na tamte czasy to jakoś tak było warte. Dzisiaj moje gospodarstwo to lekką ręką 35 mln zł (bez innej działalności , tylko to co z rolnictwem związane).  A wiesz skąd to się wzięło? 

 

Z pracy , głowy na karku i wzrostu wartości nieruchomości. A ty byś chciał żeby bank po kilkunastu latach był wart tyle samo. Ty chyba romek n wsi najmądrzejszy nie jesteś ;)

 

Jabym na Twoim miejscu sprzedał to czym prędzej bo jutro może być warte 3,5 mln ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5536

Niby czemu? 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Jabym na Twoim miejscu sprzedał to czym prędzej bo jutro może być warte 3,5 mln ;) ;)

Na razie przynosi duże dochody więc nie ma co sprzedawać. Ale właśnie kawę z sąsiadem wypiłem bo przyszedł od razu jak przyjechałem do gospodarstwa - 7 hektarów do sprzedania ma. 40 tyś zł hektar ,III klasa , w 2 kawałkach.

 

A że przy głównej drodze i w "zasięgu" mojej głębinówki więc w poniedziałek notariusz ;).

Edytowano przez B3Agro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Ja nie dałbym i 40 tyś zł gdyby to nie było przez miedzę z moją działką gdzie mam studnię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lista PZPR-owców i współpracowników SB w Platformie Obywatelskiej:

 

 1. Andrzej Rzepliński, wybrany na sędziego Trybunału Konstytucyjnego z poparcia PO, kandydat PO na stanowisko Rzecznika Praw Obywatelskich w 2005 r., do 1981 należał do PZPR. Pod koniec lat 70. II sekretarz POP PZPR w Instytucie Profilaktyki Społecznej i Resocjalizacji UW.  

2. Tomasz Nowak, poseł PO był 1 marca 1989 r. zarejestrowany przez SB z Konina jako kontakt operacyjny, ps. “Aktor”. Pozyskany do sprawy o krypt. “Pegaz” (“zagadnienie” – kultura i sztuka). Zdjęty z ewidencji 9 stycznia 1990 r. Materiały zniszczono.

3. Zbigniew Pawłowicz, senator PO był zarejestrowany w 1977 r. jako tajny współpracownik Wojskowej Służby Wewnętrznej, czyli kontrwywiadu wojska PRL, ps. “Pawlik”.

4. Marek Konopka, senator PO został w 1982 r. zarejestrowany jako tajny współpracownik kontrwywiadu wojska PRL ps. “Marzena”

5. Michał Boni, doradca premiera Tuska w 1992 roku został wymieniony jako TW “Znak” na tzw. liście Macierewicza. 31 października 2007 wydał publiczne oświadczenie, że w 1985 Służba Bezpieczeństwa za pomocą szantażu zmusiła go do podpisania deklaracji współpracy.

6. Stanisław Jałowiecki, eurodeputowany PO występuje w katalogu IPN jako konsultant” SB z 1973 r., w tym roku został ostatecznie uznany przez Sąd Najwyższy za “kłamcę lustracyjnego”.

7. Andrzej Olechowski, współtwórca PO i do dziś jej członek znalazł się w 1992 r. na liście Macierewicza. Jako jeden z nielicznych polityków centroprawicowych złożył oświadczenie lustracyjne o przyznaniu się do współpracy ze służbami specjalnymi PRL – w okresie pracy w instytucjach międzynarodowych współpracował z wywiadem (Departament I MSW). Był jego kontaktem operacyjnym o pseudonimie “Must”. Członek PZPR.

8. Iwona Śledzińska-Katarasińska, posłanka PO w PRL związana z “Głosem Robotniczym”, organem Komitetu Wojewódzkiego PZPR w Łodzi. W 1997 była kandydatem na stanowisko ministra kultury i sztuki w gabinecie Jerzego Buzka; wycofała się na skutek protestu AWS po oskarżeniu jej o udział w antysemickiej nagonce w 1968.

9. Kazimierz Kutz, poseł PO w 1971 r. został zarejestrowany przez SB jako kandydat na tajnego współpracownika. Po trzech latach zmieniono mu kategorię na “zabezpieczenie”, a półtora roku później sprawę zakończono “z powodu braku możliwości operacyjnych”. W latach 70. uczestniczył w naradach Komitetu Centralnego PZPR na temat kultury. Wygłosił przemówienie gdzie zaatakował Stanisława Bareję używając terminu “bareizm” jako synonimu kiczu. Od tego czasu reżyser “Misia” nie podał ręki Kutzowi. W stanie wojennym zwolniony z internowania po podpisaniu `deklaracji o lojalności’. Od 1983 mieszka w Warszawie w tzw. “Zatoce czerwonych świń”. W 2005 członek Komitetu Honorowego Kandydata na Prezydenta RP Włodzimierza Cimoszewicza..

10. Zbigniew Ćwiąkalski, minister sprawiedliwości i prokurator generalny w rządzie Donalda Tuska w latach 1972-1981 członek PZPR, był szefem uczelnianej Podstawowej Organizacji Partyjnej. Według dokumentów IPN został zarejestrowany jako kandydat na tajnego współpracownika Służby Bezpieczeństwa w 1985 r. Zaprzeczył jakiejkolwiek propozycji współpracy, a sam fakt zarejestrowania wiąże z wyjazdem na półtoraroczne stypendium do RFN w 1986 r.

11. Barbara Kudrycka, minister nauki i szkolnictwa wyższego w rządzie Donalda Tuska karierę polityczną zaczynała w latach 70. w PZPR. Z partii wystąpiła po wprowadzeniu stanu wojennego.

12. Jan Kuriata, poseł PO był zarejestrowany w 1984 r. jako tajny współpracownik SB, ps. “Piotr”. Zdjęty z ewidencji w 1990 r. Materiały złożono w archiwum;

13. Marian Czerwiński, poseł PO. W 1989 został posłem na Sejm X kadencji (tzw. Sejm kontraktowy) z okręgu Dębica z listy PZPR. Przewodniczący PO w powiecie dębickim.

14. Leszek Korzeniowski, poseł PO, przewodniczący PO w województwie opolskim, były członek PZPR.

15. Miron Sycz, poseł PO, b. członek PZPR. Należy do Stowarzyszenia Ordynacka.

16. Bożena Sławiak, posłanka PO, była członkiem PZPR.

17. Karol Węglarzy, radny sejmiku śląskiego z PO, w latach 1980-1985 pełnił funkcję posła na Sejm PRL VIII kadencji z listy PZPR. Od 2001 należy do Platformy Obywatelskiej.

18. Gen. Janusz Bojarski, dyr. Departamentu Kadr w Ministerstwie Obrony Narodowej, w przeszłości dwukrotnie pełniący funkcję szefa rozwiązanych Wojskowych Służb Informacyjnych. Absolwent m. in. Wojskowej Akademii Politycznej im. Feliksa Dzierżyńskiego, znany również jako wieloletni współpracownik gen. Dukaczewskiego.

19. Robert Kowalski, absolwent Moskiewskiego Państwowego Instytutu Stosunków Międzynarodowych (MGiMO) w czasach ZSRR. Zwolniony ponad rok temu ze stanowiska teraz został wiceszefem departamentu kadr i szkoleń w MSZ.

20. Marek Staszak, prokurator krajowy, ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W latach 1980-1984 pracował w Prokuraturze Rejonowej w Międzyrzeczu i Poznaniu. Był prokuratorem Prokuratury Rejonowej w Środzie Wielkopolskiej (1985-1989) i podsekretarzem stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości w czasach rządów SLD (2001-2003).

21. Zdzisław Skorża, wiceszef ABW, były funkcjonariusz SB.

22. Maria Wągrowska, wiceminister obrony narodowej w rządzie Donalda Tuska, podała się do dymisji 13 grudnia, wg `Trybuny’ po tym, jak w IPN znaleziono materiały na jej temat. Oficjalny powód odejścia: `z powodów rodzinnych’.

23. Tadeusz Nalewajk, wiceminister spraw wewnętrznych i administracji z nominacji PSL, podał się do dymisji 7 stycznia 2008, `ze względów osobistych’. Wg `Trybuny’ powodem jego dymisji były materiały znalezione w IPN.

Czytaj więcej na: http://prawicowyinternet.pl/czepiaja-sie-piotrowicza-lista-pzpr-owcow-i-wspolpracownikow-sb-w-po/


 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Ja chciałbym ddddddddddddddd zaznaczyc tylko że teraz rządzi piss. I to raczej na tym trzeba by się skupić ilu tam jest działaczy,współpracowników, byłych prokuratorów.

 

To tak tylko jakbyś nie zauważył że już nie są w opozycji tylko rządzą tobą. Komuniści i działacze PZPR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr778    33

No i to pis ciągle gada o rozliczaniu postkomunistów o resortowych dzieciach układach itp.teraz renty będą obcinać na zasadzie odpowiedzialności zbiorowej jednocześnie nikt z nich nie potrafi się uderzyć w piersi w sprawie  pana prokuratora.Zresztą skoro Łukaszenka to miły ciepły człowiek no to ręce opadają .Karczewski zdradził kierunek naszego rządu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

A 13 Grudnia  będziecie  też  siedzieć  i  lamentować  na forum  czy  zamanifestujecie  swój  sprzeciw  ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdaniel    52

Byli już u was z GUSu "kury" liczyć? 

 

Ciekawe jaki jest cel tego liczenia? 

Do mnie dzwonili w sprawie ilości świń. 2 razy do roku dzwonią i się pytają.

 

 

TK -  to  zły  komunistyczny  twór  i trzeba  go  zlikwidować

 

PZU właśnie  odkupiło  Polski  Bank  z rąk włoskich

TK to najważniejsza instytucja czuwająca nad prawem. A raczej była najważniejsza, bo teraz jest pośmiewiskiem. Rzepliński wybrany przez PO współpracował, teraz jest również agent Muszyński, którego PIS nominował. Jak tak rozważamy, to możemy stwierdzić, że jednak jest to instytucja komunistyczna. Nie mniej jednak musimy pamiętać, że najważniejszym dokumentem w Polsce jest Konstytucja. Jak ktoś tego nie rozumie, to później pisze właśnie takie głupoty...

Kiedyś bycie sędzią TK było uwieńczeniem kariery i dostawało się tam poprzez swoje zasługi. PIS natomiast pokazał, że można się tam dostać po znajomości nie mając żadnych zasług.

Co do PKO - przecież nasi rządzący z PIS w życiu by nie pozwolili na to, by prywatyzować Polski bank... Podobnie jak nie mogą pozwolić na to, żeby jakakolwiek kopalnia była sprywatyzowana albo zamknięta. To dlaczego górnicy strajkują? - Najlepiej ludziom wmówić, że to nie oni i już jest wszystko w porządku...

 

B3Agro hmmm to nie Twoje wpisy widziałem w temacie o pszenicy, że wypożyczasz odpłatnie silosy handlarzom na przechowywanie zboża zza wschodu? Tu jest paradoks taki o to człowieczek robi kręcia robotę i wspiera import zboża zza wchodu przy okazji dając powód na obniżanie cen w lokalnych skupach. 

A taki porządny człowiek. Mareczek też przecież ma plany, które wdrożył, by obejść prawo, ale w końcu ich PIS nie ruszy, bo oni są "swoi". A mnie to prześwietlali, bo 3 działki miałem podzielone i 5 działek miałem dodanych. Ale cóż... mogłem się przyłączyć do PIS i by mnie też nie ruszano

 

No i co w tym złego że wynajmuję silosy? Jak nie ja to zrobi to ktoś inny. 

Podejście takie, jak Polaka. Takim samym podejściem tłumaczył się jeden rolnik, dzięki któremu szwagrowie mają same 6-ste klasy, bo owy rolnik wykupił za flaszkę od ich ojca wszystkie ziemie w klasach 3-5. Teraz im została tylko dzierżawa. Jak temu grabieżcy ludzie zaczęli mówić, że po co brał za flaszkę, jak widział, że ojciec tylko przepuści przez gardło, a owy rolnik dzieci okrada, to właśnie też powiedział, że jak by nie on, to drugi by kupił... Tylko ciekawe kto, skoro wszyscy mówili "NIE", a tylko ten jeden dał flaszkę i do notariusza jechali.

 

Oto 23 polityków związanych z PO, którzy byli w przeszłości związani z PZPR i SB 

 

 

hihi lewacy to czego wy bronicie ???

Ja PO nie bronię, ale zadam tobie pytanie - czego (kogo) ty bronisz?? Przecież w PIS też siedzą i nazwiska już padły tu nie raz

 

WŁASNIE DLATEGO NIEWIERZE CI W TE BAJKI CHYBA JAKAŚ 5 6 KLASA PO PSL NIE DAWALI POLSKIEMU ROLNIKOWI TYLKO NIEMCOM DUŃCZYKOM ITP 

 

CHYBA ZE KOLESIOSTWO CI ZOSTAŁO ZA KOMUNY 

Kto dawał? Nazwiska proszę...

 

To nie jest porażka - to jest kompromitacja Rzeplińskiego.

Sąd Okręgowy w Warszawie nie przychylił się do wniosków Andrzeja Rzeplińskiego.

Sąd Okręgowy "doszedł do przekonania, że w sprawie zachodzi niedopuszczalność drogi sądowej, skutkująca koniecznością odrzucenia wniosków" - poinformowała rzecznik ds. cywilnych, Dorota Trautman. Ponadto, według sądu, złożenie ślubowania lub nie nie wywołuje skutków cywilnoprawnych, zatem nie można ich analizować pod kątem kodeksu postępowania cywilnego.

Zamiast cytować to przetłumacz o co w tym chodzi. A chodzi o to, że sądy niższych instancji nie mogą podważać decyzji wyższych instancji. Kolejna sprawa to taka, że Sądy podlegają pod kogo? Więc czego się spodziewałeś? Nie mógł sąd okręgowy ani potwierdzić, ani zaprzeczyć. A podstawę prawną już sam sąd podał...

 

Kim są w takim razie przeciwnicy PiS-u ?

Kim są? Jak ostatnio była mowa o większości narodu będącym zwolennikami, tak teraz ta większość powoli zaczyna widzieć co się dzieje i się odwracają. Przykładem może myć mój znajomy, który jest z wykształcenia inżynierem, a jego żona prawnikiem. Wczoraj jak z nim rozmawiałem (spotkaliśmy się w hipermarkecie), to powiedział, że po tym, co teraz obserwuje, to żałuje, że oddał głos na PIS. Jeszcze 2 miesiące temu myślał, że to jakoś będzie, ale w chwili obecnej jest już na nie.

 

 6 klasa ? Przecież to się tylko pod zalesienie albo pomidory nadaje ;)

A co powiesz na to, że ja na 6-stej klasie mam ziemniaki, kukurydzę, żyto, jęczmień, owies i pszenżyto? Nie wspominam już o gorczycy czy łubinie... Ja rozumiem, że dla niektórych 4 klasa to już słabe ziemie, ale u nas o 4-tą klasę to się biją, bo jest jej zaledwie 28% w całej gminie. 6% to 3 klasa i lepszej już nie ma. Nie śmiej się więc z tych ziem, bo jest grono rolników, którzy tylko takie mają, a uprawiać prócz leśnictwa też muszą.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakobek    4

Jeśli SB-cy itp dostali gwarancję od państwa odnośnie wysokości emerytur, to po ich obniżce mogą wystąpić do sądu z pozwem przeciwko państwu i emerytury wrócą do poprzedniego stanu. Dziwi mnie popieranie tego pomysłu, państwo dało im słowo i musi to dotrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdaniel    52
abym na Twoim miejscu sprzedał to czym prędzej bo jutro może być warte 3,5 mln   ;)   ;)

 

 

Czyżbyś widział kryzys, do jakiego PIS ten kraj doprowadza? Aż tak rychłego to nawet ja nie przewiduję...

 

Lista PZPR-owców i współpracowników SB w Platformie Obywatelskiej:

To już było, więc po co wklejasz kolejny raz?

Ja chciałbym ddddddddddddddd zaznaczyc tylko że teraz rządzi piss. I to raczej na tym trzeba by się skupić ilu tam jest działaczy,współpracowników, byłych prokuratorów.

 

To tak tylko jakbyś nie zauważył że już nie są w opozycji tylko rządzą tobą. Komuniści i działacze PZPR.

Powtórzę jeszcze raz: PIS czy PO - jedna banda w której siedzą starzy wyjadacze uczeni rządzenia przez komunistów i Rosjan. Dlaczego nie dadzą rządzić Dudzie i Szydło? Przecież Kaczyński tych 2 wystawił i powiedział, że nie będzie się mieszał. Macierewicza też nie miało być, a tu nagle...? No cóż...

 

 

Co do odpowiedzi na pytanie @Marka - już ci pisałem, że nie mam czasu na takie pierdoły i do południa też nie będę spał, bo wstaję o 5-tej rano, kiedy ty jeszcze śpisz, a kładę się spać o 23 - kiedy ty znowu śpisz. Więc dzieciaku jak masz czas na protesty, to protestuj, bo dla ciebie jest to o wiele lepsze i zdrowsze niż siedzenie przy kompie i pierdzenie w krzesło. Widać, że od monitora też wzrok już tracisz, bo nie widzisz nawet co się pisze. Z pamięcią u ciebie też nie najlepiej, bo się powtarzasz...

 
Edytowano przez wdaniel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym ddddddddddddddd zaznaczyc tylko że teraz rządzi piss. I to raczej na tym trzeba by się skupić ilu tam jest działaczy,współpracowników, byłych prokuratorów.

 

To tak tylko jakbyś nie zauważył że już nie są w opozycji tylko rządzą tobą. Komuniści i działacze PZPR.

Postkomuniści są zarówno w PO jak i w PiS ( i dlatego nigdy nie głosowałem na żadną z tych partii ).

Ale jest jedna zasadnicza różnica - PiS chce pozbawić sbeków , zomowców i innych pachołków obcego totalitarnego systemu nieprzysługujących im świadczeń  - a PO tych świadczeń broni !


 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj