nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość lukejro   
Gość lukejro

Tak nie zabiorą, tylko przesuną. Dobre tłumaczenie. Tak samo przesunęli środki na dopłaty do buraków, dopłaty do ubezpieczeń, dopłaty do materiału siewnego tylko nie wiadomo gdzie te pieniądze poszły. Zresztą co tu się dziwić jak wiceminister rolnictwa mówi, że są dopiero pierwszy rok w resorcie, zapoznają się z sytuacją i się uczą a polskie rolnictwo to jabłka, mleko i wieprzowina.... hehehehh  A zaspany geodeta na etacie ministra tylko mu przytakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

żadne środki  na ubezpieczenia  nie  przesuwali  nie  gadaj  głupot  do  Buraków  tak  samo  nic  nie  robili   PSL  zlikwidował  Dopłaty  do   tony  a zrobił  do  ha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

Na dopłaty do upraw było w poprzednich latach 400mln, wykorzystanie środków było na poziomie 50%. W tym roku PiS zarezerwował w budżecie te 50% plus chyba 30mln zwiększając jednocześnie dotację do 65%. Jaki był efekt wszyscy wiemy, kto nie zdążył na dotację musiał ubezpieczyć komercyjnie. Płatność do buraków w 2015r wynosiła 2127,77 zł/ha w tym roku 1952,25 zł/ha...

Edytowano przez lukejro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Gadasz  głupoty  PO-PSL na 2016  roku  zrobiło  limit  200mln  złoty   2015  też  był  200mln z tego  co  pamiętam.  

PiS  zwiększył   do 65%  i  ludzie  zaczęli  wykupować   ubezpieczenia

Kto  ma  dobrego  Agenta  to  zdążył  ubezpieczyć  :D

PiS  na  rok 2017 ustalił  limit  900mln złotych  :D :D

 

To że  teraz  są mniejsze  dopłaty  do  Buraka  to  zasługa  Po-PSL 

To  oni  ustalili   że   dopłata  do  ha  będzie  zależałą  od  ilości  zasianych  hektarów

Nie widzę  żadnej  winy  PiSu  związku z zmniejszeniem dopłaty do buraków.

Ludzie  w tym roku  nasiali  buraków   i taki tego  efekt

Nawet w moich stronach  rok  temu  trzeba było  się  prosić o  wysłodki 

A w tym  roku  plantatorzy  proszą  się  aby  od nich  kupić   wysłodki  :D

 

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5535

  

 

a gdzie jest ten co wczoraj  go kałmuki opętały ?  ;)

Albo trzeźwieje albo już w kaftanie. :)

 

dla kogo dobra, dla tego dobra. Wszystko zależy kto na co jest nastawiony. Prawdą jest zaś, że komuś muszą zabrać, by komuś dać... 

No co ty za obecnych rzadów to daja bez zabierania :D . Jesli już zabieraja to bogatym jak bolszewikom przystało

 

nikt nikomu  nic nie zabierze  bo  pula  na bydło  będzie  taka  samy  tylko stawki  się  zwiększą  skorzystają  mniejsi  rolnicy  stracą  więksi  ale  jest na to  obejście  :D które  ja  już w życie  wcieliłem  :D

I bardzo dobrze ze kombinujesz ale jest ryzyko że z tego tytułu władza nazwie cie spakulantem i zostaniesz gorszym sortem :P

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

mareksawicki.jpg

 

No i  Zagłosowali

 

 

 

Ulman- co nie jest  zabronione  jest  dozwolone  :D

 

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

 

Gadasz  głupoty  PO-PSL na 2016  roku  zrobiło  limit  200mln  złoty   2015  też  był  200mln z tego  co  pamiętam.  

PiS  zwiększył   do 65%  i  ludzie  zaczęli  wykupować   ubezpieczenia

Kto  ma  dobrego  Agenta  to  zdążył  ubezpieczyć  :D

PiS  na  rok 2017 ustalił  limit  900mln złotych  :D :D

 

To że  teraz  są mniejsze  dopłaty  do  Buraka  to  zasługa  Po-PSL 

To  oni  ustalili   że   dopłata  do  ha  będzie  zależałą  od  ilości  zasianych  hektarów

Nie widzę  żadnej  winy  PiSu  związku z zmniejszeniem dopłaty do buraków.

Ludzie  w tym roku  nasiali  buraków   i taki tego  efekt

Nawet w moich stronach  rok  temu  trzeba było  się  prosić o  wysłodki 

A w tym  roku  plantatorzy  proszą  się  aby  od nich  kupić   wysłodki  :D

 

Tak sytuację w ubezpieczeniach tłumaczył prezes dolnośląskiej Izby Rolniczej w obecności nowych PiS-owskich kierowników, prezesów (powiatowych i wojewódzkich) wszystkich agencji i służb rolnych. Wszyscy tłumaczyli rolnikom, że nikt się nie spodziewał, że zabraknie kasy, że mimo wzrostu dotacji wzrosną koszty ubezpieczenia. No ale pocieszali, że jest to sytuacja przejściowa....Także musisz dokształcić tych ludzi, że wprowadzają rolników w błąd. A jak przyjdzie sroga zima i będą wymarznięcia to będzie to na pewno wina PO-PSL ;-) 

Ciekawe jak rolnicy mieli nasiać tych buraków skoro są limity produkcji, cukrownia ustala ile możesz posiać, ja mam duże wydajności to mi nawet zmniejszyli powierzchnię jaką mogę obsiać a dopłaty masz do powierzchni na umowie a nie rzeczywiście obsianej.... Ale to jest oczywiście wina PO-PSL.... Tak będziesz tłumaczył wszystkie potknięcia PiS do następnych wyborów???

Ratyfikowanie CETA to też pewnie wina PO bo głosowała ramię w ramię z PiS za przyjęciem umowy... hehehhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5535

 

 

Ulman- co nie jest  zabronione  jest  dozwolone  :D

 

Masz rację w zupełności ale niektóre srodowiska moga takich zaradnych nazwać nawet złodziejami


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Tak sytuację w ubezpieczeniach tłumaczył prezes dolnośląskiej Izby Rolniczej w obecności nowych PiS-owskich kierowników, prezesów (powiatowych i wojewódzkich) wszystkich agencji i służb rolnych. Wszyscy tłumaczyli rolnikom, że nikt się nie spodziewał, że zabraknie kasy, że mimo wzrostu dotacji wzrosną koszty ubezpieczenia. No ale pocieszali, że jest to sytuacja przejściowa....Także musisz dokształcić tych ludzi, że wprowadzają rolników w błąd. A jak przyjdzie sroga zima i będą wymarznięcia to będzie to na pewno wina PO-PSL ;-) 

Ciekawe jak rolnicy mieli nasiać tych buraków skoro są limity produkcji, cukrownia ustala ile możesz posiać, ja mam duże wydajności to mi nawet zmniejszyli powierzchnię jaką mogę obsiać a dopłaty masz do powierzchni na umowie a nie rzeczywiście obsianej.... Ale to jest oczywiście wina PO-PSL.... Tak będziesz tłumaczył wszystkie potknięcia PiS do następnych wyborów???

Ratyfikowanie CETA to też pewnie wina PO bo głosowała ramię w ramię z PiS za przyjęciem umowy... hehehhehe

 

Cukrowania  Nakło   zakontraktowała w tym  roku  sporo  ha  buraków  bez limitów   także  nie  pisz  takich  bzdur  wielu  rolników  w tym roku  po raz  pierwszy  posiało  Buraki 

 

W Polsce  nikt nie ratyfikował  CETA  nie  pisz  bzdur 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

No tak przepraszam, to było tylko głosowanie w sprawie CETA. Te wszystkie narodowościowe portale wprowadzają w błąd. Ale jakie jest stanowisko rządu w tej sprawie wszyscy dobrze wiemy, no ale to oczywiście wina PO :D  Kurcze już tyle lat sieje buraki i pierwsze słyszę , żeby można było coś posiać bez limitów. No ale może to tylko w P&L tak tego przestrzegają....

Słuchaj PiS już rządzi ponad rok więc morze naprawić te wszystkie buble poprzedników.... Tylko jak Jurgiel urządza sobie drzemki w pracy to może nie mieć na to czasu hehhehe :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Pisaliście  o  Piotrowiczu  a  on zaprzecza  waszym  oszczerstwom  nie  oskarżał  nikogo  i  został  zdegradowany  bo nie chciał  brać  udziału  w  sprawach  Politycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

no niedawno mówił że niczego nie podpisał a tu jednak podpisał 

 

no ten obrońca w sejmie też nieźle nałgał powołując się bez upoważnienia

jedyny znany przypadek w którym piotrowicz  występował jako obrońca i wnioskował o umorzenie to obrona księdza pedofila 

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 

Bo brak dowodów  na  winę   Piotrowicza

 

 

 dla ślepych i głuchych zapewne  ;)

 

 kolega pewnie pytał o Pikulę bo to członek pis-u  :D  :D  :D

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5535

 

 

Bo brak dowodów  na  winę   Piotrowicza

 

Pytałem w kontekscie członkostwa w PZPR. Jak taki krnabrny był i oskarżać nie chciał to czemu go z PZPR nie wydalili albo nie wsadzili do paki?

 

Ręka ręke myje a wszystkie są brudne. Ciekawe czy Rysio teściowi  emeryturę  też odbierze  http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/europosel-pis-ozenil-sie-z-corka-kosmonauty/5bmr16c

Jak wielokrotnie pisałem - to wszystko jedna sitwa

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

Ale kwitach z jego parafą widnieje jako zastępca prokuratora, to chyba był dość wysoko w hierarchii. Członek egzekutywy PZPR. Toż oni od szerzenia miłosierdzia wśród zbłąkanej opozycji nie byli. A może się mylę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Pikul powiedział, że Piotrowicz w akcie oskarżenia żądał dla niego 3 lat więzienia. w IPN zachował się taki oryginalny dokument z oryginalnym podpisem Piotrowicza. Sąd wojskowy okazał się łaskawszy od Piotrowicza i tylko 3 miesiące Pikul odsiedział. Ciekawe, że Pikul jest zastępcą pisowskiego burmistrza Jasła. Ale widać już nawet ludzie związani z pisem nie wytrzymują tego robienia z nich durni przez Piotrowicza. Takim hipokrytą jak Piotrowicz krzyczący ze śmiechem precz z komuną to już mało kto jest. Ale widać w pisie towarzysze mają się dobrze.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5535

Toz to nie dziwota wszak to partia neo komunistyczna i od kogos inspiracje musza czerpać.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Pikul powiedział, że Piotrowicz w akcie oskarżenia żądał dla niego 3 lat więzienia. w IPN zachował się taki oryginalny dokument z oryginalnym podpisem Piotrowicza. Sąd wojskowy okazał się łaskawszy od Piotrowicza i tylko 3 miesiące Pikul odsiedział. Ciekawe, że Pikul jest zastępcą pisowskiego burmistrza Jasła. Ale widać już nawet ludzie związani z pisem nie wytrzymują tego robienia z nich durni przez Piotrowicza. Takim hipokrytą jak Piotrowicz krzyczący ze śmiechem precz z komuną to już mało kto jest. Ale widać w pisie towarzysze mają się dobrze.

Jeżeli  jest  to  dlaczego  go jeszcze   żadna  Gazeta  nie  opublikowała  ???

Chyba że  go  niema  :D :D :D

 

Toz to nie dziwota wszak to partia neo komunistyczna i od kogos inspiracje musza czerpać.

Czepiasz  się  teścia  Czarneckiego

A  co  Powiesz  o  teściach  Komorowskiego ????

 

Jeszcze  nie tak  dawno  pisałeś  że  rodzina  żony   nie ma znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj