nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

scoffer    1156

. Pokaż mi członków dzisiejszej opozycji, którzy twierdzili, że wybory parlamentarne w 2015 roku były sfałszowane.

Zdajesz sobie sprawę kto organizuje wybory . Jeśli dzisiejsza opozycja podważyła by wyniki wyborów 2015 , to musieli by również podwazyć zasadnosc szkoleń Komisji Wyborczej w kolebce demokracji-Rosji .

 

http://wpolityce.pl/polityka/158425-cicha-wycieczka-pkw-do-moskwy-msz-informuje-ze-nic-nie-wiedzialo-o-szkoleniu-polakow-w-rosji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 PLAN WIELKIEGO MANIPULATORA, PRZECZYTAJ KONIECZNIE !!!!!!!!!!!!!
WIELKA MANIPULACJA PiS!!!!!!
Znajoma (której partner zbliżony jest do Nowogrodzkiej) przekazała sensacyjne info, którym "chlapnął" jej luby.
PREZYDENT DUDA NIE PODPISZE NOWELIZACJI USTAWY O ZGROMADZENIACH PUBLICZNYCH!!!!!!!!!
Jak to sobie wymyślił Wielki Manipulator - Naczelnik Jarosław?
Wydaje się, że kontrowersyjna ustawa o zgromadzeniach potrzebna jest PiS jak świni siodło... bo
- otwiera kolejny front;
- dostarcza dodatkowego paliwa przeciwnikom PiS tuż przed planowanymi manifestacjami 13 grudnia;
- porusza wszystkich obrońców demokracji jako zamach na wolności obywatelskie dając pierwszeństwo organizacji zgromadzeń władzy, zgromadzeniom cyklicznym (bezpośrednie nawiązanie do miesięcznic PiS) mobilizuje antykatolików i lewicę dając pierwszeństwo zgromadzeniom kościelnym;
- oburza Europę;
- uzasadnienie wprowadzenia ustawy względami bezpieczeństwa jest miałkie i komiczne;
- nie jest realizacją jakichkolwiek obietnic przed wyborczych.
Czy to logiczne? Czy PiS zwariował? Dlaczego strzela politycznego samobója?
Otóż NIE plan Wielkiego Manipulatora jest taki:
- 19 grudnia w TK Rzeplińskiego zastępuje Przyłębska i dopuszcza 3 sędziów wybranych przez PiS, tych których nie dopuszczał Rzepliński (kolejna nowelizacja ustawy o TK powierzająca obowiązki Prezesa TK Przyłębskiej jest gotowa)
- Prezydent Andrzej Duda kieruje ustawę o zgromadzeniach publicznych do Trybunału Konstytucyjnego
- Trybunał zajmuje się sprawą niezwłocznie jako sprawą o wysokiej wadze - podstawowe wolności obywatelskie - w składzie pełnym (do gry umiejętnie wciągnięci są także dotychczasowi sędziowie TK - wysokie poczucie obowiązku i odpowiedzialności - wszelkie ewentualne akcje przeciwko nowej Prezes TK przez "starych" sędziów zneutralizowane)
- Trybunał jednogłośnie orzeka o niezgodności ustawy z Konstytucją
Wszyscy w PiS wygrywają:
1. Andrzej Duda - przestaje być tylko notariuszem (sprzeciwił się własnemu obozowi)
2. Przyłębska - jest dobrym Prezesem TK umie zmobilizować wszystkich sędziów (w przeciwieństwie do Rzeplińskiego)
3. Sędziowie wybrani przez PiS - potwierdzają swoją apolityczność
4. Trybunał działa prawidłowo
5. Wszystkie demokratyczne instytucje i mechanizmy w Polsce działają i to sprawnie..
6. Rzepliński był zły, Komisja Wenecka była w błędzie, Prezydent to nie marionetka, ustawy "naprawcze TK" - zażegnały konflikt wokół TK
7. Wszyscy krytycy tracą argumenty
Jedyny lekko pokrzywdzony - Błaszczak - ale chciał dobrze, myślał o wyłącznie o tym, żeby było bezpiecznie - więc krzywdy nie można mu zrobić. 

 

 

 

ot takie tam skopiowane z netu  ;)

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ciekawa teoria nie wiem co brał autor tekstu ale podejżewam że musiało być mocne że miał takie wizje ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6400

Wszystko się uda ,chyba że sędzia Przyłębska odwiedzi znajomego lekarza i uzyska zwolnienie lekarskie. A jak je zakończy to obwieści że nie chciała brać w tym udziału i dlatego udała się na zwolnienie. Tak oto krynica odpowiedzialności w postaci pani sędzi będzie pchać pod górę trybunał. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

mam nadzieje że jarek tego nie czyta  ;)  :D  :D  :D


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

i co tam słaby dzień dzisiaj ? odgrzany kotlet wstawiłeś ? :D   

 

a gdzie jest ten co wczoraj  go kałmuki opętały ?  ;)


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

 

 

a gdzie jest ten co wczoraj  go kałmuki opętały ?  ;)

Nie wiem gdzie jest ten ,którego wczoraj opętałeś. 

Ale miło ,żę się w końcu przedstawiłeś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 nie staraj się być na silę zabawny bo jak zwykle słabo wypadasz 

 widać jeszcze walczy , długo go trzyma ;)  


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

wiem że jesteś zawiedziony bo koleś przebił  nawet ciebie 

ale wyluzuj , po prostu takie życie  


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Musi więcej ludzi pracować by niepracujacych utrzymać


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdaniel    52

 

Oczywiście, że mają władzę. Ale ty nie potrafisz zrozumieć, że nie od całego narodu. Bo cały naród na nich nie głosował. Wygrali wybory. Ale cały naród nie popiera tego co robią. Więc nie mogą mówić, że spełniają wolę suwerena. Bo to nie prawda. Kiedy to pojmiesz? Nawet w Rosji na Putina nie głosuje cały suweren. 

Władzę mają, ale od dużej większości, bo jak już pisałem - do dopuszczenia ich do władzy przyczynili się też ci, co nie poszli do urn. Jak by poszli i zagłosowali na byle kogo nawet nic nie znaczącego, to by odbierali tym samym głosy PIS-owi. Taka gadka, że nie było na kogo głosować, to nikogo nie usprawiedliwia. Każdy kij ma 2 końce, więc trzeba było głosować na mniejsze zło odbierając punkty PIS i PO

 

Protasiewicz czy Rokita raczej nie doprowadzili by do wypadku samolotu. Ale nadmiar pisowców na pokładzie plus wojskowy pilot gdyby był. Mógł by stworzyć mieszankę niebezpieczną. Dlatego dobrze, jak pisałem, że pilot był cywilny i ich pogonił. Bo pilot wojskowy musiał by lecieć nawet z nadmiarem. tak jak w Smoleńsku musiał lądować.

Zgadza się. A odpowiedzieć powinni ci, co do tego dopuścili i na pewno nie był to Tusk, Komorowski ani Kopacz

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, wartości po psl ???

 

ale ty jesteś naprawdę tępy

A PIS ma te znamiona? 

- Szacunek? - dla kogo? Chyba samych siebie i o. Rydzyka, bo dla reszty obywateli już nie. Jak by był szacunek dla obywatela, to nie łamali by konstytucji ani nie wprowadzali by reżimu komunistycznego w swoich ustawach

- Tradycja? - likwidowanie pomników, nazw ulic i wszystkiego, co niby kojarzy się z komunizmem, a komunistyczne święta nakazują czcić i mówią, że są dobre

- Autorytet? - jasne, w szczególności odznaczania Jaruzelskiego, dawania stanowisk osobom nic nie wnoszącym w dobro kraju prócz swojej osoby albo również wmieszane w działania PZPR, gdyż mają ich w garści i będą robić to, co "Prezes" każe

- Religia - Głupi nie są i wiedzą, że jak będą całować po rękach Rydzyka i dawać mu "co łaska", to będzie im pomagał. Prywatnie już tak nie wygląda pięknie, słodko i ze złożonymi rękami.

Co do religii i mieszania się w politykę, to już dawno mówiłem, że miejsce polityka nie jest na ambonie ani w prezbiterium. Jak chce, to niech stanie przed kościołem i po mszy niech wygłasza swoją obłudę, a kto będzie chciał, to niech go słucha. Bulwersuje mnie widok polityka (bez względu jakiej jest partii) na ambonie, który głosi swoje tezy, a pod amboną napis "Oto słowo Boże". Dla polityków to piękny kadr i w sam raz na pierwsze okładki, że niby taki sprawiedliwy... Ale cóż, za te faryzejskie podejście, które jest opisane w Piśmie Św. w przypowieści o faryzeuszu i celniku (Łk 18, 9-14) odpowiedzą zgodnie z trzecią tajemnicą fatimską zwierzchnicy Kościoła.

 

hubertuss -    ty  masz  jakąś  obsesje na temat  Piotrowicza  ????  Rzepliński  obniży  sobie  emeryturę  bo  przecież  był  w PZPR  i jak to  PO  mogło  tam  wsadzić  byłego  członka  PZPR ?????

Rzepiński sobie nie obniży, bo mu PIS obniży. Piotrowicz natomiast (podobnie jak i inni członkowie PIS i ich rodzin) już jest powiedziane, że nie będzie miał obniżonego. 

 

 

Albo  co  zrobić  z  Rusakiem  którego  tak  Komorowski  Protegował  ?????

 

A Berczyński - ekspert Macierewicza? Może odniesiesz się do zeznać Pituli w/s Piotrowicza?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 PLAN WIELKIEGO MANIPULATORA, PRZECZYTAJ KONIECZNIE !!!!!!!!!!!!!
WIELKA MANIPULACJA PiS!!!!!!
Znajoma (której partner zbliżony jest do Nowogrodzkiej) przekazała sensacyjne info, którym "chlapnął" jej luby.
PREZYDENT DUDA NIE PODPISZE NOWELIZACJI USTAWY O ZGROMADZENIACH PUBLICZNYCH!!!!!!!!!
Jak to sobie wymyślił Wielki Manipulator - Naczelnik Jarosław?

 

Nic się nie dzieje bez wiedzy Jarka. Ustawa o zgromadzeniach publicznych jest ustawą, dzięki której PIS będzie mógł pokazać jakim to krajem mlekiem i miodem płynącym jest Polska po objęciu przez nich rządu i jak to było za czasów PO, gdzie ludzie wychodzili na drogę. W ostatnich 2 tygodniach strajkowali nauczyciele oraz górnicy z kopalni Makoszowy w Zabrzu (pojechali 5-cioma autokarami). Tym bardziej są oburzeni, bo przecież dostali obietnicę od samej premier, a tu takie rozczarowanie... Kolejny strajk, który odbył się w dniu 5.12.br. był przeciw powiększeniu Opola. Prezydent obiecał ludziom, że zajmie się tą sprawą (chodziło również o elektrownię Opole i manipulacje Patryka Jaki w jej zarząd i pozbawienie gminy Dobrzeń ziemi, na której jest ta elektrownia...) i nic się nie zmieniło, prócz wyrażenia zgody rządu na przyłączenie elektrowni i części sołectwa do Opola.

Ale cóż, w Radio Maryja i TVPis nie powiedzieli tego, więc tych strajków nie było? Nie popieram władz PO i PSL, ale przynajmniej ludzie nie byli okłamywani i wiedzieli, że są strajki i ludzie się buntują.

PS:

Proszę nie odbierać całego tego postu jako atak na PIS i gloryfikację PO. Cytaty innych, których jasno nie zaprzeczyłem, potwierdzam, lecz wpisem pokazałem, że PIS nie jest święte i robi tak samo, o ile nie gorzej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

Kolejna dobra zmiana http://www.agrofoto.pl/finanse/prezydent-podpisal-ustawe-o-doplatach-bezposrednich,68427.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Sądząc po komentarzach pod artykułem wszyscy komentaujący to osoby Twojego pokroju a może i rodzina ;):P :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdaniel    52

dla kogo dobra, dla tego dobra. Wszystko zależy kto na co jest nastawiony. Prawdą jest zaś, że komuś muszą zabrać, by komuś dać... Jak krów nie mam, a wysokobiałkowe sieję, więc komuś zabiorą, by mi dać... Bardziej bym był zadowolony, gdyby komuś nie zabrali, a mi np. dopłacili z budżetu Państwa. Ale cóż. Budżet Państwa musiał przecież zapłacić za pobyt pielgrzymów podczas ŚDM, chociaż miał za to wstępnie zapłacić Kościół. Teraz moje pytanie: na co poszły kolekty, które były zbierane na ten cel we wszystkich kościołach w całej Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Zmiany przepisów wynikają z analizy dotychczasowego funkcjonowania systemu wsparcia bezpośredniego oraz z zaleceń Komisji Europejskiej (KE).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Ciekawe kiedy dojdą do wniosku że produkcja wysokobiałkowych jest tak opłacalna że zniosą dopłaty tak jak do malin?

 

 

No ale na chwilę obecną cieszy że będzie większa pula na wysokobiałkowe (sugerowałbym jeszcze zniesienie limitu powierzchni zgłaszanej do dopłat) i nic się nie zmienia z pomidorami, które są niewątpliwie hitem jeżeli chodzi o dopłaty.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdaniel    52

 

Zmiany przepisów wynikają z analizy dotychczasowego funkcjonowania systemu wsparcia bezpośredniego oraz z zaleceń Komisji Europejskiej (KE).

 

tak - jest to po części mobilizowanie rolników do ograniczenia wołowiny i zwiększenia powierzchni uprawowej wysokobiałkowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ciekawe kiedy dojdą do wniosku że produkcja wysokobiałkowych jest tak opłacalna że zniosą dopłaty tak jak do malin?

 

 

No ale na chwilę obecną cieszy że będzie większa pula na wysokobiałkowe (sugerowałbym jeszcze zniesienie limitu powierzchni zgłaszanej do dopłat) i nic się nie zmienia z pomidorami, które są niewątpliwie hitem jeżeli chodzi o dopłaty.

 

Można się spodziewać że w przyszłym roku do pomidorów będzie 10 % tego co w bierzącym ;)

dla kogo dobra, dla tego dobra. Wszystko zależy kto na co jest nastawiony. Prawdą jest zaś, że komuś muszą zabrać, by komuś dać... Jak krów nie mam, a wysokobiałkowe sieję, więc komuś zabiorą, by mi dać... Bardziej bym był zadowolony, gdyby komuś nie zabrali, a mi np. dopłacili z budżetu Państwa. Ale cóż. Budżet Państwa musiał przecież zapłacić za pobyt pielgrzymów podczas ŚDM, chociaż miał za to wstępnie zapłacić Kościół. Teraz moje pytanie: na co poszły kolekty, które były zbierane na ten cel we wszystkich kościołach w całej Polsce?

 

Nic nikomu nie zabiorą po prostu przesuną środki z tych na pasze do upraw na ziarno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

nikt nikomu  nic nie zabierze  bo  pula  na bydło  będzie  taka  samy  tylko stawki  się  zwiększą  skorzystają  mniejsi  rolnicy  stracą  więksi  ale  jest na to  obejście  :D które  ja  już w życie  wcieliłem  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj