nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Roman176    4600

To dlaczego prokuratura za PiSu żadnej prowokacji nie znalazła?

 

W styczniu ocenami ów agencji jakoś się nie chwaliłeś, pewnie nawet od lewaków ją wyzywałeś a teraz jaki dumny, że zostawili rating na obecnym poziomie? Bądź konsekwentny.

 

Czekaj. PO chciała zamykać to niszczenie górnictwa i wchodzi PiS mówiąc, że żadna kopalnia nie zostanie zamknięta. Minęło parę miesięcy, PiS wygasza kopalnie i wszystko jest ok? Zero strajków górników?

 

 

BARANIE CHODZI O WYEKSPLOROWANE KOPALNIE GDZIE KOCZĄ SIĘ ZŁOŻA WPISZ W INTERNECIE TE KOPALNIE CO ZAMYKAJĄ TO CI WYSKOCZY  https://pl.wikipedia.org/wiki/Kopalnia_W%C4%99gla_Kamiennego_Rydu%C5%82towy-Anna


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5568

 

Takie  głupoty  jak  ty  piszesz  to  przechodzi  wszelkie  granice

Twoja  propaganda  powinna być  ścigana  z urzędu  i  surowo  bardzo  surowo Karana

 

PiS  chce  zakazać  strajkować   dobre  naprawdę  dobre

Tobie  Powinni  dać  Zakaz  wypowiedzi  w internecie  pod groźbą  kary  więzienia na Syberii :lol: :lol: :lol:

Pokaż  treść Projektu  Ustawy  gdzie  PiS  zakazuje  strajków

 

PO-PSL  Zakazywała  Strajkować  Rolnikom  nie  raz  Ustawiając  Znaki  Zakazu  wjazdu  dla  ciągników

 

Widze Mareczek że wróciłeś do normy. To co napisałęś jak nic obrazuje działania PIS. Brak argumentacji tylko nazywanie innych poglądów głupotami i cheć scigania poglądów z którymi nie potrafi sie polemizować. Tak było w komunie włącznie ze wspomnianymi zsyłkami na Syberię.

Co do strajków czy demonstracji - jak jest bydło i demolka to policja ma ich nap...ać i juz . Bez różnicy czy to rolnicy, kibice lekarze czy górnicy.

 

 

Skąd  wiesz  że  niema  ?????

 

Bo bys o tym pisał przez pare dni


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

Jakby Sienkiewicz miał zarzuty to TVP trąbiła by o tym przez cały dzień. Najlepsze jest jak przemilczeli dymisję wiceministra spraw zagranicznych podejrzanego o współpracę ze służbami USA. Teraz mnie nie dziwi ten nagły zwrot w sprawie śmigłowców dla polskiej armii. Ale skoro ich agent jest najpierw doradcą a następnie wiceministrem w MSZ do spraw ekonomicznych to nie ma się co dziwić, że bez przetargu wybrano amerykański helikopter.... heheheh

Edytowano przez lukejro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 tu już brak słów , ci ludzie nie mają żadnej moralności - sędzia która odmawia wykonywania swoich obowiązków 

 wykonują rozkazy jak w sekcie i tyle - jarek ma ubaw  bo on gardzi tak naprawdę nimi 

 kot ma lepszy szacunek  ;)

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5568

Teraz jest tak samo tylko jeszcze ich na tym nie złapali


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Jakieś  dowody  masz  że  takie Oszczerstwa  piszesz ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

 

A co  nie są  dowodem ?????

 

A może  warszawiacy  nie życzą  sobie   manifestacji   Komitetu  obrony darmozjadów  a i  tak  strajkóją

Albo    śmiecących  nauczycieli  gimbazy

 

 

Twoje wyrażanie się z pogardą o tych ludziach świadczy tylko o twojej frustracji i prostactwie. Boli cię ten KOD bardzo i tak dajesz upust swej frustracji. Jak ich zwymyślasz to ci na chwile ulży. Nauczycieli to samo się tyczy. Ogólnie masz duży ból d jak ktoś krytykuje pis. Dlatego obrażaniem tych ludzi próbujesz ten ból zagłuszyć.

 

Tłumaczenie godne popaprańca ;warszawiacy nie życzą; a kto życzy blokad ,kierowcy ,podróżni?

 

Następny mądry popapraniec. Jaki ta złota myśl ma związek z tym, że dziesiątki jeżdżących po stolicy ciągników utrudniały by zycie wszystkim.

 

 

Dlatego Tusk już nie rządzi. Jak tak dalej pis będzie spełniał swoje obietnice a w zasadzie nie spełniał lub spełniał częściowo. T też nie będzie rządził.

 

 

Ogromną popularnością cieszyły się także programy kulinarne. MasterChefa regularnie oglądało 2,5 mln osób (18,5 proc. udziału w rynku w grupie 16-49), a średnia widownia Kuchennych rewolucji sięgała 2,3 mln osób (22,0 proc. udziału w grupie 16-49).

PISZE TU GDZIEŚ O FAKTACH ?? ŹRÓDŁO TVN 

 

Najchętniej oglądanym programem informacyjnym w zeszłym miesiącu był „Teleexpress” TVP1, który 11 listopada obejrzało 4,21 mln widzów. Najpopularniejsze wydanie „Faktów” TVN zgromadziło 4,03 mln widzów (emisja 1 listopada). Z kolei 3,75 mln oglądających miały pokazane 6 listopada konkurencyjne „Wiadomości”.

 

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/polsat-wyprzedzil-tvp1-tvn-liderem-w-16-49-udany-listopad-tvp-abc-i-czworki#

 

Piszą. że ogląda fakty dużo ludzi. Poczytaj tekst i koniecznie obejrzyj tabelki. Zobaczysz, że komercyjny, dostępny na kablówkach tvn 24 we wszystkich grupach wiekowych. Ogląda dużo więcej ludzi niż tvp info dostępne z każdej anteny za darmo. Tvp info notuje najwyższe spadki oglądalności ze wszystkich kanałów informacyjnych.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5568

Masz dowody że to co pisze to oszczerstwa?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

on nie wie że to teraz norma zgodna z prawem  :D  :D  :D


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Dzisiaj Misiewicz poinformował o zakupie 1000 dronów bojowych. Nie będzie helikopterów będą drony. Którymi bronić się będziemy przed atakującą Rosją.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Masz dowody że to co pisze to oszczerstwa?

 

Ja nie muszę  to ty  pomawiasz a nie ja  i ty musisz mieć  dowody  w przeciwnym  razie   grozi za to  odpowiedzialność  Karna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 jesteś nienormalny czy jak , powtarzam teraz to norma zgodna z prawem 

 widziałeś wczoraj jak prokurator miał problem wykonać rozkazy ? trzy razy podchodził a dziś już rezygnuje z tej zabawy 

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5568

 

Ja nie muszę  to ty  pomawiasz a nie ja  i ty musisz mieć  dowody  w przeciwnym  razie   grozi za to  odpowiedzialność  Karna

 

Prawdziwa cnota krytyki sie nie boi. Straszenie odpowiedzialnościa karna to cecha ludzi słabych, komunistów i PISu.

Moze wierzysz że nie jast tak jak z Milewskim ale czy masz taka pewność na 100%?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Roman 176 mam pytania, zaznaczam że nie jest ani złośliwe ani podchwytliwe. Wytłumacz mi co Ciebie jako pracownika JSW pognało wtedy pod siedzibę spółki? Co Cię tak zbulwersowało że postanowiłeś zaprotestować. Jak wygląda skrzykiwanie się na taki protest?

Interesuje mnie punkt widzenia uczestnika. Jako hejter mam i takie dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

Pierwszy z brzegu, Daniel Obajtek facet z zarzutami korupcji i narażenia na straty firmy w której pracował zostaje prezesem największej w Europie agencji płatniczej. Ale to oczywiście jest sprawa polityczna... Ja Wam przypomnę, że afery PO-Psl wyszły w trakcie drugiej kadencji. PiS na razie rządzi tylko rok a już wychodzą sprawy typu Misiewicz, Grey, Jackiewicz....

 

Nie wiem jak wyglądały protesty w JSW ale np. w sprawie TV Trwam PiS podstawiał autobusy i gwarantował darmowy przejazd na protesty do Wa-wy

Edytowano przez lukejro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Prawdziwa cnota krytyki sie nie boi. Straszenie odpowiedzialnościa karna to cecha ludzi słabych, komunistów i PISu.

Moze wierzysz że nie jast tak jak z Milewskim ale czy masz taka pewność na 100%?

 

 

 aha  czyli takie zdanie  masz  o     B3Agro    ????

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

  staraj się rozróżniać pisanie o polityce i o poczynaniach władzy  publicznej - podkreślam publicznej 

  od wyczynów chłystka który  sobie pozwala bo mu coś się uroiło 

 

 słyszałeś może jak piotrowicz groził dziennikarzowi ? zaprzeczał temu co jest w dokumentach 

 czemu taki aparatczyk komunistycznej władzy nie będzie miał obciętej emerytury ? 

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

Ale Piotrowicz zapisał się do PiS przez co odkupił swoje grzechy z czasów stanu wojennego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 ale co to ma wspólnego z faktem który jest na piśmie a któremu zaprzecza 

 to jest ta moralność jedynych sprawiedliwych ?


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5568

Mareczek , jest znaczna róznica miedzy pozwem cywilnym a ściganiem z urzedu przez aparat partii rzadzącej


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

  staraj się rozróżniać pisanie o polityce i o poczynaniach władzy  publicznej - podkreślam publicznej 

  od wyczynów chłystka który  sobie pozwala bo mu coś się uroiło 

 

 słyszałeś może jak piotrowicz groził dziennikarzowi ? zaprzeczał temu co jest w dokumentach 

 czemu taki aparatczyk komunistycznej władzy nie będzie miał obciętej emerytury ? 

 

A dlaczego  Rzepliński  były  członek  PZPR  został   Przewodniczącym  Trybunału  Konstytucyjnego  Wolnej  Polski ????

Dlaczego  Bronisław  Komorowski  Ręczył  Za  Tadeuszem  Rusakiem  ??????

 

 

Ulman - Gdzie ja napisałem o  ściganiu z urzędu ???

 

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj