nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

mirro    6331

Oby się nie okazało że oni te majdany mają organizowane odgórnie. Gdzieś widziałem zdjęcia po ostatnim z izraelską bronią, podobno znalezioną podczas przeszukania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5534

Było inaczej. Wiele osób jeździło na zachód do roboty, miało tam rodziny, znało realia i wiedziało że tym z zachodu nikt nic za darmo nie dał a sami musieli wypracowac i że nas tez to czeka. Oni w przewadze nie mieli pojecia jak działa realny swiat a wydawało im się że komuna padnie , utworza odrębne państwo i "pstryk"  bedzie jak na zachodzie - a tu bzik :blink:  Dobrobyt sam nie chce się zrobić - ot niespodzianka :(

 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

No sam się niestanie. Trzeba sobie przywieść pare milionów murzynów z Afryki do roboty niewolniczej, albo sobie podbić jakieś ćwierć kontynentu gdzieś daleko i łupić ile się da. Potem zarobione pieniądze pomnażać i pouczać innych jak wyglada demokracja. Ewentualnie trzeba być pracowitym ale takie rzeczy to tylko w dalekiej Japonii. Wszyscy mają coś za uszami a tyś się na tą Ukrainę uparł. Mieli pecha do sąsiadów, poza tym ludzie jak wszędzie.W Polsce jest ich pewnie z milion głownie młodych chłopa dopiero jedna bójka pod sklepem z ich udziałem z tego co w tv kiedyś tam gdzieś jako news się pojawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

To też. Jak Europa Zachodnia się bogaciła to nas na mapach nie było. Upominamy Ukraińców a przez swoją głupotę sami zniknęliśmy z map świata. I m.in przez poczucie wyższości na mieszkańcami Ukrainy.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

Bardzo podobnie, nasza wiosna ludów wku..wiła nawet papieża. Tam też musi przyjść czas na grubą kreskę. Myślałem że może Sawczenko stanie się zapalnikiem, ale chyba nie. Niestety ich oligarchowie nie pozwolą na taki nie kontrolowany ruch. Szybciej doprowadzą do kolejnego Majdanu a nawet zgodzą się na pewien poziom ofiar aby rozładować napięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5534

@PawelWlkp, można tez organizować wyprawy krzyżowe tak jak niegdyś KK wiec lepiej nie idzmy tą drogą 

Wiele osób twierdzi ze jestem subiektywny w stosunku do ukrainy bo to co mówie i piszę nie pokrywa się z przekazami medialnymi, Jednak mieszkając naprawde blisko granicy , majac dokoła miejscowosci które ucierpiały w mordach wołyńskich i rozmawiając z ludżmi którzy te czasy przezyli mam znaczaco inne zdanie o tym co było i o tym co jest obecnie na ukrainie. Raz na jakiś czas odwiedzam Lwów, Bełz Sokal, Uhnów czy Waręż i myśle sobie  (parafrazujac słowa "poety") "coście sk...yny uczynili z ta krainą"  Nie chciał byś tego oglądać. Nic nie stworzyli a to co nasi rodacy tworzyli wiekami doprowadzili do ruiny. Dziwia sie że w Polsce jest jaki taki ład ale żeby któryś z nich  obkosił posesje, pozamiatał, i raz do roku siekiera krzaki obdziabał koło domu to jakoś im to nie przeszkadza.

Przyjedź kiedyś na kresy to sam wyrobisz sobie zdanie.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4586

@Roman176 - coś rzadko te przepustki ostatnio dostajesz i za takie zachowanie częściej nie bedzie ;)  Na Boże Narodzenie wypuszczą cie do domu czy nie?

Mareczku - gdzie w słowach "Podstawa normalnego funkcjonowania czegokolwiek jest hierarchia, struktura i dyscyplina. "   kryje się dowód na mój komunizm?

 

 

twoje wypociny na temat zarzutów  i zamachu gospodarczego ?? nic nieodp tylko bredzisz jakimiś pytaniem na pytaniem podobno prawo rządnych 7 lewaków zamkli za korupcje jak to było h*j i kamena kupa ?? głosują na nas idioci co wierzą ze coś robimy 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Jak ja byłem na UA, we Lwowie to miasto zniszczone ale porządek to tam był. Nawet lepszy niż u nas bo bilbordów jak na lekarstwo, do tego graffiti na ścianie też nie widziałem. A że miasto zniszczone? Gdyby nie UE to Polska lepiej by nie wyglądała.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4586

Tak i ty widziałeś na YT dwa miliony filmików jak głosowanie tak wychodziło. Wg policzonych głosów Clinton ma dwa miliony więcej niż Trump. Ja wiem, że cię boli, że zwycięstwo Trumpa jest słabiutkie i to tylko dzięki systemowi elektorskiemu. Ale taka jest prawda.

Co do TVP za PiSu jest najgorzej. Zataja się informacje. Przekręca manipuluje. Atakuje nie wygodnych. Jak choćby ostatnia akcja z organizacjami poza rządowymi.

 

 

PiSowi to nie po nosie, że człowiek z tabletu śmiał się sprzeciwić. Przydupasy prezesa okazują teraz niezadowolenie jego samego. Ale Gliński bądź co bądź profesor socjolog badający NGO sy od lat. Zauważa durne wyczyny tego rządu i jego mediów.

 

 

Najlepszy dlatego, że dużo rozdaje nie mając na to pokrycia w dochodach?

 

 

Zanim zaczniesz kogoś wyzywać od baranów z zerową inteligencją. To naucz się to robić poprawnie. Bo na razie po polsku poprawnie baranie nie umiesz napisać. Mało tego nie umiesz baranie włączyć odpowiedniej funkcji, aby ona poprawiała za ciebie twoje braki w wykształceniu.

Twojego bełkotu nie ma co komentować. Lewactwo to dzisiaj pis. Z lewicowym programem i byłymi członkami PZPR w składzie.

PZU prywatyzował Jerzy Buzek którego rząd popierali bracia Kaczyńscy. Porozumienie Centrum współtworzyło ten rząd. Co teraz boli prywatyzacja baranie? Ale to i tak nie ma związku z podnoszeniem stawek teraz. Bo teraz ubezpieczalnie i to nie tylko PZU baranie podniosły stawki ze względu na dochodowość. A że podatek bankowy obejmuje ubezpieczalnie. To stawki za np OC wzrosły także o niego.

przecież niebd komentował bo co jakąś bajkę

nie używam polskich znaków tylko śląskich ;p

buzek popiera pis i Balcerowicz czego znowu sie naoglądałeś?? 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5534

twoje wypociny na temat zarzutów  i zamachu gospodarczego ?? nic nieodp tylko bredzisz jakimiś pytaniem na pytaniem podobno prawo rządnych 7 lewaków zamkli za korupcje jak to było h*j i kamena kupa ?? głosują na nas idioci co wierzą ze coś robimy 

 

U mnie mróz ale to przez ruskich   ale to że zimno to wina masonów. Psa musze zastrzelić bo wpuścił sąsiada za kiełbase. 

Pod lasem znalazłem dziwne ślady  Yeti chyba???  Ciekawe czy Yeti może głosować w wyborach samorządowych. Jak mój pies głosuje to i Yeti chyba może . Ale w sumie psa zastrzele to i Yeti tez trzeba ubić   ale one chyba som chronione? Jak ich zastrzele to sie nie dowiem czy głosujom......

Co radzisz?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka16    86

Dawno mnie tu nie było ale widzę że Krassus,Ulman i jeszcze paru innych koszernych dyżurnych mają się wyśmienicie.Rolnicy od orania polskich umysłów.


Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

przecież niebd komentował bo co jakąś bajkę

nie używam polskich znaków tylko śląskich ;p

buzek popiera pis i Balcerowicz czego znowu sie naoglądałeś?? 

 

Nie będziesz komentował to po co cytujesz. Nie potrafisz merytorycznie skomentować i tyle w temacie. Ty nawet nie potrafisz zrozumieć co przeczytałeś. Bo gdzie ja napisałem, że Buzek i Balcerowicz popiera PiS. Napisałeś o prywatyzacji PZU to ci napisałem, że sprzedał rząd Buzka. Który popierało PC Kaczyńskich.

Jakich ty śląskich znaków używałeś? Nie nazywaj tego bełkotu co tam wcześniej łamaną polszczyzną pisałeś śląską gwarą. Bo to dla nich obraza. Zacytuj jakieś śląskie słówka ze swego wcześniejszego tekstu a w nich śląskie znaki. Bo t u głupich nie ma nikt tam tego nie widzi. Za to widać masę błędów ortograficznych i wyrazów z żadną gwarą nie mających nic wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

Dawno mnie tu nie było ale widzę że Krassus,Ulman i jeszcze paru innych koszernych dyżurnych mają się wyśmienicie.Rolnicy od orania polskich umysłów.

Oraz pryncypin Huiejtus..Wszedłem sprawdzić jak salony z utraconego raju sączą jad,i widzę że Towarzystwo to zapluwa się z nieopanowanej wściekłości.Dla nich pozostaje tylko sekciarskie trwanie w coraz bardziej zacieśniającym się własnym kręgu,oraz histeryczne pokrzykiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdaniel    52

Ja  tam nie chce żeby mi  cokolwiek dawali wystarczy żeby mi poprostu nie odbierali a wszystko do tego zmierza że będą nas skubać gdzie tylko się da.

Już też nie raz pisałem - nawet dopłat nie potrzebuję, tylko niech dają normalne ceny w skupach, a nie ceny w skupach od 20 lat takie same, a w sklepie i na stacjach benzynowych kolosalnie w górę

 

@Wojtal , to ze nie daja to pół biedy. Najgorsze ze pomagaja "bratniej" UPAinie (nam szkodząc) wpuszczając w sposób nie kontrolowany zboże nie oczekujac rewanżu w zakupie mleka, warzyw czy wieprzowiny.  Aktywność w zakresie starania sie o powrót na rynki wschodnie jest tez bliska zeru.

Jesteśmy dużym importerem z innych krajów, a jak jeszcze wejdą postanowienia CETA to wtedy dopiero odczujemy. 

 

Jakie to zboże wpuszczają :D  jaką wieprzowinę chcesz eksportować skoro sami staliśmy się jej importerem :rolleyes:  oj chłopku roztropku ;)

Zboże jest importowane do Polski, więc o co chodzi? Chyba że chodziło ci o "wypuszczanie"? Co do wieprzowiny - masz rację

 

 

O widzisz  i tu  się  z tobą  zgodzę   masz  rację  w 99%

PiS  ma złe  podejście do  Ukrainy  zresztą PO-PSL miało takie same

Masz racje  my  ich  towary musimy  przyjmować  bo  Unia dała  Kontyngent  bezcłowy  tylko pytanie  czy  Polski  Minister  czy Premier Może  zablokować  decyzje  UE  ja tego  nie wiem.

Na nasze  produkty  Ukraina ma embargo

Wieprzowina  (  choć  jest  tak  jak staszek  pisze  sami  importujemy  więc  co mamy  eksportować )

Wołowina Zakaz  mimo tego że produkujemy  wysokiej  klasy  wołowinę

Mleko

warzywa

itd.

Ja  nie zgadzam się  z Polityką  Rządu  PiS  co do Ukrainy 

Pytałeś  się  w czym  się  nie zgadzam z PiS  i  tu masz  odpowiedź  i  jeszcze w kilku  sprawach  także  ich nie  Popieram

 

Mareczek w końcu przemówił ludzkim głosem! Co do blokowania decyzji nawet UE - już też pokazali, że się da. Najwyraźniej jednak im się opłaca, więc nie blokują 

 

Ta jasne dobra zmiana wszystko ich wina a pamiętasz jak piekarz którycleb dawał został doprowadzony do ruiny to chore prawo to powoduje którego od 26 lat nie zdołał nikt naprawić puknij się w głowe zanim coś napiszesz

Jak byś czytał to, co pisałem wcześniej (nie zmieniam zdania z dnia na dzień), to byś wiedział, że pisałem, iż nie jestem stronniczy i nie piszę, że wszystko zło, to PIS. Pochwalić też PIS pochwaliłem, jak było za co, ale jest grono zasłóg, które oni sobie przypisują, a tak defacto nie mrugnęli przy tym nawet okiem (tak z ostatniej chwili - stacjonowanie wojsk NATO w Polsce to też nie zasługa PIS, tylko szczytu z 2014r. - wtedy PIS ganił ten program, a teraz sobie go przypisuje jako zasługa). 

Poczynania syna Tuska, syna Wałęsy, czy syna Leppera też nie popieram i sam zastanawiam się dlaczego liderzy brali ich pod swój płaszcz i (jak chodzi o Tuska) na ile ojciec był świadomy poczynań swego dziecka. Oczywiście przykładów jest wiele więcej, ale to tylko przykładowe kilka nazwisk samych liderów. 

W PIS-ie razi mnie to, że wytykali innym rzeczy, które sami teraz robią. Zapowiadali walkę ze złymi nawykami, a zamiast walczyć, to te nawyki powielają. Działają chaotycznie, wiele ustaw robią bezmyślnie, przez co dopuszczają do nadużyć i zamiast poprawy dla wszystkich, to jest poprawa, ale tylko dla wybranych. 

Ustawa o 500+ - jest dobra, ale by nie było nadużyć i pogłębiania patologii dopisał bym tam: " przynajmniej jeden z rodziców ma pracować na umowę o pracę lub umowę cywilnoprawną". Jeżeli chodzi o matki samotnie wychowujące dzieci, to "nadzór MOPS" nad tą rodziną z wywiadami środowiskowymi, ale nie tylko opartymi na oświadczeniach matki, która mówi, że ojciec dzieci odwiedza je 24h na dobę 7 dni w tygodniu itd. (tu też jest luka, której nikt od lat nie sprostował, a przecież w samorządach i Państwie można by było zaoszczędzić i do sporo)

Ustawa antyaborcyjna - dobrze że nie przeszła, tylko po co pod publikę mówili, że chcieli, ale opozycja nie dała, skoro sami swoimi głosami przegłosowali?

Ustawa za życiem - dobrze napisana i chociaż niby do opieki medycznej był dostęp, którego nie było, bo lekarze mieli terminy - teraz jest kwestia przypilnowania tego i wymuszeniu realizacji postanowień na lekarzach

Ustawa emerytalna - po co dopisali w sejmie art. 28 i art.29? Na miejscu prezydenta bym nie podpisał, aż wykreślą te 2 dopisane art.

Ustawa podatkowa - dobrze że się wstrzymali, to należy ją dopracować, a nie jest to kwestia wykreślenia 2 art. i zmienienia jednego...

Teraz są czytania ustawy o systemie oświaty - za szybko chcą zmian i nie są do tego przygotowani. A wczorajsza obecność posłów w ilości 50 podczas czytania, to jest śmiech na sali. Każdemu nieobecnemu uciął bym dietę z całego tygodnia, a przy drugiej nieobecności - miesięczną dietę. Paszą się za nasze pieniądze, wożą się i balują też za nasze, a później nawet do pracy nie chce im się przyjść (i nie jest tu mowa tylko o jednym ugrupowaniu, lecz o wszystkich nieobecnych posłach).

I tak, jak wcześniej pisałem - ja nie oceniam ugrupowania jako ugrupowania, lecz ludzi, którzy w tym ugrupowaniu są. Już też pisałem, że Duda czy Szydło mają dobre pomysły, tylko dlaczego blokowani są przez nic nie znaczącego dla kraju w hierarchii rządzących Jarka? Jarek przypomina mi Czerepacha ze znanej polskiej telenoweli, którego nie interesuje władza na papierku - jego interesuje prawdziwa władza. Kolejna postać, to kreskówkowy Mózg z bajki Pinki i Mózg. 

 

staszek131415 -  daj sobie  spokój z tym człowiekiem jak już  dawno  wrzuciłem  go  do listy  ignorowanych  i  nie czytam  jego  bredni

 

Brednie kolego to ty piszesz powtarzając je po kimś i nie potrafiąc ich wyjaśnić logicznie. A na pytania zadawane przez innych (również mnie) sam nie potrafisz odpowiedzieć - to jest główny powód dlaczego dajesz ludzi do listy ignorowanych. Niestety, ale prawda czasami boli, a tej prawdy ty nie potrafisz przyjąć i się przyznać do niej. Chociaż powyżej jednak coś tam już się przyznajesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

@Alamo jak zwykle u ciebie bełkot o wszystkim i o niczym. Coś konkretniej napisz. Bo na razie sam sączysz jad nie mogąc znieść, że ktoś krytycznie pisze o pisie. Jak duży masz z tego tytułu ból d. Widać po tym jak celowo nicki przekręcasz. To cecha ludzi słabych i prostaków. Bo normalni ludzi mogą się spierać. Ale swoje nicki szanują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 Dla nich pozostaje tylko sekciarskie trwanie w coraz bardziej zacieśniającym się własnym kręgu,oraz histeryczne pokrzykiwania.

mulisz się , wystarczy spokojnie czekać na samozagładę pisuaru bo to nie nieuniknione i już przetestowane  :D

widać za słabo znasz historię żeby to wiedzieć - to co robi pisuar to już było i nic z tego nie wyszło  ;)


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdaniel    52

@marko-kolo, teraz tak nie jest, jak było w latach 2005-2007. Kaczyński jest szalony, ale nie jest niereformowalny i potrafi wyciągać wnioski. To, że sami już się kłócą między sobą w PIS-ie, bo doszli do władzy i chcą tej sprawiedliwości począwszy od wyborów, po same obietnice, to już druga sprawa. Teraz w sejmikach i samorządach się kłócą, bo sprzeciwiają się wyborom terytorialnym, gdzie jedyny kandydat to ten, którego wybierze Jarek. Inni mogą być, ale się nie liczą, a jak coś wychodzi nie po myśli, to zaczynają się niby "telefony z Warszawy". 

Ja bym się nie zdziwił, jak by PIS przeszedł na 2 kadencję. Nie jestem nawet temu przeciwny, ale pod jednym warunkiem: mają robić to, co mówią, a nie co innego robić, co innego mówić, a jeszcze co innego myśleć.

Szansą dla PIS jest danie rządzić młodym ludziom, a nie starym komunistom. Tylko jak teraz młodych starzy uczą kraść, to co my możemy zaradzić, prócz tego, by pokazać swój sprzeciw przy urnach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

mulisz się , wystarczy spokojnie czekać na samozagładę pisuaru bo to nie nieuniknione i już przetestowane  :D

widać za słabo znasz historię żeby to wiedzieć - to co robi pisuar to już było i nic z tego nie wyszło  ;)

 

Pisuar to taki człowiek jak ty Wszyscy leją na niego moczem ;) bo tam jest Twoje miejsce B) w klozecie gówno tylko tam ma rację bytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

o kurka staszek na jakie ty wyżyny się wzbijasz pisząc o sobie  :D  :D  :D


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5534

@marko nie denerwuj staszka bo z rozedrgania emocjonalnego zaczął nieskładnie pisać i do tego jakieś perwersje uskutecznia . PISsing czy jakos tak........ :D


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Konsumpcja prywatna wzrosła o 3,9 proc. rok do roku, co wskazuje, że wpływ programu 500 plus na wydatki gospodarstw domowych jest słabszy niż się spodziewaliśmy - napisali w komunikacie analitycy banku BZ WBK. Ich zdaniem, wzrost gospodarczy w ostatnim kwartale tego roku może nawet być bliższy 1 proc. niż 2 proc. Wskazują, że spadek inwestycji jest najwyższy od sześciu lat.

http://tvn24bis.pl/z-kraju,74/slabe-dane-o-pkb-wzrost-w-iv-kw-moze-byc-blizej-1-niz-2,696139.html

 

PO też pochwalisz, że nie bali się zatrzymywać swoich?

http://telewizjarepublika.pl/cba-zatrzymalo-wiceszefa-podwarszawskiej-platformy,18182.html

 

comment_KRvAWXxca4qR9UUzSvM1fL5MbmfCJdgo

Edytowano przez Krassus

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr778    33

 

Ha ha .Zaraz wyjdzie szeryf przed kamery i powie że Ci panowie już nigdy od nikogo łapówki nie wezmą.Może przy okazji wytłumaczy się z niejasnego finansowania tej jego partii.Powiem wam że 10 lat temu te ich lotne hasła też mi w głowie zawróciły widocznie młody byłem mniej rozumiałem .Nie głosowałem na nich ale mocno kibicowałem.Na szczęscie już dawno mi przeszło.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4586

Konsumpcja prywatna wzrosła o 3,9 proc. rok do roku, co wskazuje, że wpływ programu 500 plus na wydatki gospodarstw domowych jest słabszy niż się spodziewaliśmy - napisali w komunikacie analitycy banku BZ WBK. Ich zdaniem, wzrost gospodarczy w ostatnim kwartale tego roku może nawet być bliższy 1 proc. niż 2 proc. Wskazują, że spadek inwestycji jest najwyższy od sześciu lat.

http://tvn24bis.pl/z-kraju,74/slabe-dane-o-pkb-wzrost-w-iv-kw-moze-byc-blizej-1-niz-2,696139.html

 

PO też pochwalisz, że nie bali się zatrzymywać swoich?

http://telewizjarepublika.pl/cba-zatrzymalo-wiceszefa-podwarszawskiej-platformy,18182.html

 

comment_KRvAWXxca4qR9UUzSvM1fL5MbmfCJdgo

źródło tvn ;D

Dawno mnie tu nie było ale widzę że Krassus,Ulman i jeszcze paru innych koszernych dyżurnych mają się wyśmienicie.Rolnicy od orania polskich umysłów.

 

 

to są trolle internetowe hejterzy zobacz wszystkie tematy polityczne forum dwoją sie i troją propagandą 

to chyba ci płatni co za każdy post mają 1,20zł 

bo z rolnictwem nie mają nic spólnego sami wiecie czemu  

Jak już wcześniej ustaliliśmy Roman tak ma. To czy będziecie mu dogryzać czy żartować wzbudzi w min tylko syndrom oblężonej twierdzy. Aczkolwiek obawiam się że jego wpisy mogą sprowokować innych do nawalanki i to ostrej, bo Roman poprzeczkę stale podnosi.

 

jak mam to odebrać pochwałę ?? docenienie ??

 

ja tylko gaszę troli co wprowadzają propagand  

Tak i ty widziałeś na YT dwa miliony filmików jak głosowanie tak wychodziło. Wg policzonych głosów Clinton ma dwa miliony więcej niż Trump. Ja wiem, że cię boli, że zwycięstwo Trumpa jest słabiutkie i to tylko dzięki systemowi elektorskiemu. Ale taka jest prawda.

Co do TVP za PiSu jest najgorzej. Zataja się informacje. Przekręca manipuluje. Atakuje nie wygodnych. Jak choćby ostatnia akcja z organizacjami poza rządowymi.

 

 

PiSowi to nie po nosie, że człowiek z tabletu śmiał się sprzeciwić. Przydupasy prezesa okazują teraz niezadowolenie jego samego. Ale Gliński bądź co bądź profesor socjolog badający NGO sy od lat. Zauważa durne wyczyny tego rządu i jego mediów.

 

 

Najlepszy dlatego, że dużo rozdaje nie mając na to pokrycia w dochodach?

 

 

Zanim zaczniesz kogoś wyzywać od baranów z zerową inteligencją. To naucz się to robić poprawnie. Bo na razie po polsku poprawnie baranie nie umiesz napisać. Mało tego nie umiesz baranie włączyć odpowiedniej funkcji, aby ona poprawiała za ciebie twoje braki w wykształceniu.

Twojego bełkotu nie ma co komentować. Lewactwo to dzisiaj pis. Z lewicowym programem i byłymi członkami PZPR w składzie.

PZU prywatyzował Jerzy Buzek którego rząd popierali bracia Kaczyńscy. Porozumienie Centrum współtworzyło ten rząd. Co teraz boli prywatyzacja baranie? Ale to i tak nie ma związku z podnoszeniem stawek teraz. Bo teraz ubezpieczalnie i to nie tylko PZU baranie podniosły stawki ze względu na dochodowość. A że podatek bankowy obejmuje ubezpieczalnie. To stawki za np OC wzrosły także o niego.

 

 

hehe jak można być tak głupim np; PZU prywatyzował Jerzy Buzek którego rząd popierali bracia Kaczyńscy tak unie wolności??

nie rób z ludzi idiotów ludzie umieją korzystać z internetu masz wiki i inne portale inf.

ale takim ludziom jak ty modrość kreuje tvn i wyborcza  

tu masz

 Unia Wolności . Wisława Szymborska, Andrzej Wajda, Zbigniew Zapasiewicz, Marek Kondrat, Piotr Machalica czy Renata Mauer[38]. W 1997 partię popierało 31%  W ciągu 4 lat ogólnopolskie poparcie dla partii spadło do około 4%, przy czym odpływ nastąpił odpływ elektoratu we wszystkich grupach. Elektorat w znacznej mierze odszedł do utworzonej w 2001 Platformy Obywatelskiej

 

czyli Tuski komorki  pawlaczki cały czas okradali polskie  czyli reprywatyzacje sprzedaż majątku pastwa pgr huty 

mają krew na rekach 

 

a co do lewactwa to w po 80 % pzpr jest w po info zobacz stary elektorat po info wiki wpisuj nazwiska wszystkiego się dowiesz

 

nie mam siły już na twoje modrości niestety prawda że lewactwo należy tępić jesteś żywym przykładem inteligencji


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5534

Skąd ty wiesz jak jest stawka dla trolli? Ojciec Tadeusz tyle płaci? :P

Zgasić  to ty możesz co najwyżej kiepa. :blink:

Cieszę sie że dziś piszesz na trzeźwo co od razu widac po lepszej pisowni.

Jak się rozwiniesz to moze nauczysz sie argumentować swoje opinie

 

Co do tepienia lewactwa - nie bądź dla siebie taki surowy!

 

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj