nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Piotr778    33

Ja mam np. taką przypadłość że jak maliniaka w tv zobaczę to muszę ostro walczyć sam ze sobą żeby powstrzymać odruch wymiotny oczywiście błyskawicznie przełączam na inny program ale trauma i tak chwile zostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To ić do lekarza to może być grozna choroba Pomroczność Jasna z wiekiem może być tylko gorzej :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

 

Szkoda Pisać  Lepiej obejrzeć  to  i wszystko  jasne

https://www.youtube.com/watch?v=05sQ1P6q3fM   

 

Czyli  jak zwykle uzasadnić nie potrafisz ? Stać cię raz by podjąć dyskusje a nie jak wioskowy głupek robić podśmiechujki? 

Staszek- czy "ić" to jakaś PISowska nowomowa czy przy okazji reformy szkolnictwa reformuja też ortografię? 

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Szkoda  klawiatury  na dyskusje  o tym  człowieku

Miał  Rozwalić  UE  i  co zrobił  poza  dłubaniem w nosie

Nic

Dużo  gada  a nic  nie  robi.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Czyli  jak zwykle uzasadnić nie potrafisz ? Stać cię raz by podjąć dyskusje a nie jak wioskowy głupek robić podśmiechujki? 

Staszek- czy "ić" to jakaś PISowska nowomowa czy przy okazji reformy szkolnictwa reformuja też ortografię? 

 

Pisałem prostym tekstem bo mógłbyś nie zrozumieć głupku wioskowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

No i widzisz jaki ty ograniczony jesteś mareczku..... Pyszczyć i wklejać podśmiechujki każdy głupek wioskowy potrafi ale jak trzeba podjąć dyskusje to nie ma komu.  :wacko:

Skoro nie potrafisz obronić swoich ani obalić moich racji to mniemam że jako wyborca dokonujesz nieswiadomego wyboru. To tez tłumaczy twoje problemy z tożsamością światopogladową.

Staszku , może głupki wioskowe rozumieja "ić" ja natomiast pytałem bo takiego pojęcia nie znam :blink:


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Do ciebie  to  nie dociera

Ten człowiek Miał  Rozwalić  UE  zrobił  to  ?????

Nie

Ludzie  na niego  głosowali  tylko z tego  względu  że  obiecał  Rozwalenie UE  inaczej  by  dalej siedział  w swojej budzie   a nie w Brukseli

 

On tylko Dużo  Sepleni  i  nic  więcej  z tego  nie  wynika 

Taka  jest  Prawda

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

PIS ma rozliczyć PO-PSL .Zrobił to?  
Nie :P

Co do powodów głosowania na JKM to myślę że mierzysz jego wyborców swoją miarą. Gdyby ludzie wierzyli ze Korwin może w kilka osób rozpirzyć EU to miałby znacznie wieksze poparcie. Zapewne wyborcy PIS łykaja hasła wyborcze jak indor kluchy ale w przypadku JKM znacząca wiekszość głupkowatych wyborców wogóle go nie rozumie i nawet nie jest w stanie merytorycznie odpowiedzieć z czym dokładnie sie nie zgadza i dlaczego. 

Osobiscie zgadzam sie z nim na ok 70-80% a nie tak jak ty z PIS zgadzasz sie na 100% bo to dewiacja. Mam w nosie czy on ma 0,5% czy 10% w sondarzach bo nie głosuje za procentami a za pogladami które podzielam. Jak pojawi sie ktoś z kim bede się zgadzał w 90 % to zagłosuje na niego a nie na JKM.

Ale by za bardzo nie odbiegac od tematu - co jest takiego w tekscie z zamieszczonego przeze mnie linku z czym się nie zgadzasz i dlaczego? 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Korwin niech robi co chce, i tak nic nie zdziała. Bardziej bał bym się ludzi typu Wałęsa -za Olszewskiego pokazali co znaczą dla nich demokratyczne wybory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

Jest taki mały bufon zwany prezesem który ma podobne zagrywki do Wałęsy


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

PIS ma rozliczyć PO-PSL .Zrobił to?  

Nie :P

Co do powodów głosowania na JKM to myślę że mierzysz jego wyborców swoją miarą. Gdyby ludzie wierzyli ze Korwin może w kilka osób rozpirzyć EU to miałby znacznie wieksze poparcie. Zapewne wyborcy PIS łykaja hasła wyborcze jak indor kluchy ale w przypadku JKM znacząca wiekszość głupkowatych wyborców wogóle go nie rozumie i nawet nie jest w stanie merytorycznie odpowiedzieć z czym dokładnie sie nie zgadza i dlaczego. 

Osobiscie zgadzam sie z nim na ok 70-80% a nie tak jak ty z PIS zgadzasz sie na 100% bo to dewiacja. Mam w nosie czy on ma 0,5% czy 10% w sondarzach bo nie głosuje za procentami a za pogladami które podzielam. Jak pojawi sie ktoś z kim bede się zgadzał w 90 % to zagłosuje na niego a nie na JKM.

Ale by za bardzo nie odbiegac od tematu - co jest takiego w tekscie z zamieszczonego przeze mnie linku z czym się nie zgadzasz i dlaczego? 

 

Ja nie zgadzam się z PiS  w 100%  

Nie  głosowałem na PiS

A ty ciągle  wmawiasz mi  swoje  frazesy jakbyś  był  upośledzony  umysłowo  :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Pamiętajcie, liczby i statystyki są lewackie więc żaden normalny ich czepiał się nie będzie!


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

 

Ja nie zgadzam się z PiS  w 100%  

Nie  głosowałem na PiS

A ty ciągle  wmawiasz mi  swoje  frazesy jakbyś  był  upośledzony  umysłowo  :P

 

Nie twierdze ze głosowałeś  ale jakoś nie moge sobie przypomnieć w czym się nie zgadzasz.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr778    33

Heh.Jest pierwszy wyłom w dobrej zmianie Gliński .Właśnie grilowali go w rządowej tv.Rewolucja zaczęła wreszcie pożerać własne dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Bo Gliński przypomniał sobie że jego żona działa razem z Komorowską i Rzeplińską  w jednej fundacji. Przemyślał sprawę i stwierdził że pomyje wylewane na dwie pozostałe mogą chlapać i jego żonę. Potem stwierdził że właściwie z tego co wie to nic złego się tam nie dzieje. Niestety przekaz partyjny był jeden i tym razem Gliński wyłamał się z niego. Teraz przejedzie go partyjny walec. Facet ma jednak jaja bo nie pozwoli pomiatać swoją żoną w zamian za uśmiech prezesa

Edytowano przez mirro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

Jedno co pewne to fakt ze w tym przypadku prezesowi nic nie grozi. Jego zona i dzieci są czyste na 100% :D


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Co by nie mówić TVP z Kurskim osiągnęła dno, choć dziś po tym cyrku z Glińskim chyba dno zaczęło się osuwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Propaganda ww tvp jest siermiężna jak za komuny. Kolejny bohater zaproszony ostatnio do tvp upada.

 

http://wpolityce.pl/smolensk/317020-jurgen-roth-o-raporcie-bnd-nt-smolenska-niewykluczone-ze-cala-historia-opisana-w-dokumencie-jest-falszerstwem

 

A jeszcze nie tak dawno tvp robiła audycje publicystyczne z tym wątkiem. Nie wspominam już o zatajaniu informacji w wiadomościach. Które są dostępne ogółowi społeczeństwa. O agenturalnej przeszłości i jej zatajaniu przez Muszyńskiego nawet się nie zająknęli. Im się wydaje jak za komuny. Że jak oni nie powiedzą. To się ludzie nie dowiedzą.

Nie tak dawno oszołomstwo w tvp trąbiło jak to w USA społeczeństwo odrzuciło Clinton jak to sondaże kłamały. Dzisiaj gdy wiadomo, że na Clinton głosowało około 2 miliony ludzi więcej niż na Trumpa. Ci sami durnie nabrali wody w usta i pochowali się gdzieś.

Nie wspominam już o tym jak to wiadomości zatajały fakt, że Duda pojechał do Izraela na pogrzeb Peresa. Nie mówiąc już o tym, że nie poinformowały, że poleciał tam razem z Kwaśniewskim.

TVP nigdy nie była obiektywna. Zawsze sprzyjała władzy. Ale nigdy nie było tego typu cyrku jak teraz.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr778    33

Myślę że próba skompromitowania ministra w tvp to nie była autonomiczna decyzja Kurskiego a raczej dekret prezesa .Kurski za bardzo lubi tą robotę żeby ryzykować.Takiego cyrku nie było nawet w głebokiej komunie bo nawet wtedy w 70 latach jak do polski przyjechał Kenedy nie odwarzyli się go cenzurować a teraz wiemy jak było z Obamą .

Edytowano przez Piotr778

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Propaganda ww tvp jest siermiężna jak za komuny. Kolejny bohater zaproszony ostatnio do tvp upada.

 

http://wpolityce.pl/smolensk/317020-jurgen-roth-o-raporcie-bnd-nt-smolenska-niewykluczone-ze-cala-historia-opisana-w-dokumencie-jest-falszerstwem

 

A jeszcze nie tak dawno tvp robiła audycje publicystyczne z tym wątkiem. Nie wspominam już o zatajaniu informacji w wiadomościach. Które są dostępne ogółowi społeczeństwa. O agenturalnej przeszłości i jej zatajaniu przez Muszyńskiego nawet się nie zająknęli. Im się wydaje jak za komuny. Że jak oni nie powiedzą. To się ludzie nie dowiedzą.

Nie tak dawno oszołomstwo w tvp trąbiło jak to w USA społeczeństwo odrzuciło Clinton jak to sondaże kłamały. Dzisiaj gdy wiadomo, że na Clinton głosowało około 2 miliony ludzi więcej niż na Trumpa. Ci sami durnie nabrali wody w usta i pochowali się gdzieś.

Nie wspominam już o tym jak to wiadomości zatajały fakt, że Duda pojechał do Izraela na pogrzeb Peresa. Nie mówiąc już o tym, że nie poinformowały, że poleciał tam razem z Kwaśniewskim.

TVP nigdy nie była obiektywna. Zawsze sprzyjała władzy. Ale nigdy nie było tego typu cyrku jak teraz.

Zobacz  sobie na YT  na  ludzie  głosują na Tranpa  a  maszynka  wybija Clinton 

Więc  jest   rzekoma  przewaga  to  fikcja

 

Co do TVP  to  tak  zawsze sprzyjała  władzy 

A już  największy  szczyt  hipokryzji  to był za czasów  PO-PSL

 

Jak  na  przesłuchaniu  Prezydenta Bronisława przed Sądem  RP

TVP POLSAT TVN 

Były  na sali na pytanie  Sędziego  czy  będą  transmitować  na żywo

Wszyscy  odpowiedzieli że  tak 

A  jak  się  Potem  okazało  Żadna  z nich  nie  pokazała  nawet 1 sekundy  z  przesłuchania

Gdyby  nie  Michał  Rachoń   który  Nagrywał  to  Telefonem

I taka  to  obiektywna  była  TVP za czasów  PO-PSL 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Ja myślę że TVP powinna pójść za ciosem. Teraz mogliby zaprosić Macierewicza i też coś tam chlapnąć na temat jego żony albo coś w tym stylu. Ciekawe jaki przyniosło by to efekt? Pewnie rano wojska OT otoczyłyby siedzibę TV. Jakby co mogę podrzucić jakieś pytania do ministra, gratis. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Od kiedy

Podobno  od  27 lat mamy  Wolność  słowa  więc  chyba wolno  Mówić  Europosłowi  co  chce

:lol: :lol: :lol:

:lol: :lol:

:lol:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj