nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Nie będę  z tobą  dyskutować  na ten temat  bo  szkoda  Mojego  czasu.

Na YT masz filmiki  o  WSI i  Pro civili  Więc  jak chcesz to  się  dowiesz  tego i owego

 

A  Brednie  o  Emeryturach  Pisaliście  i  takie  są  fakty

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Miałem nadzieje ze masz swoje zdanie na ten temat ale wyszło jak zwykle. 

Może podzielisz sie ze mna wiedzą na temat kredytu na UPAińskie drogi i naszych firm które je wybuduja. Skad jest to info ? Czy cos na tym zarobimy bo materiałów i sprzetu zapewne nie bedą tam wozić a wezma podwykonawców z UPAiny? Czy ktokolwiek odda nam ten kredyt?

 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Może i dobrze, że WSI rozwiązali skoro pierwsza z brzegu osoba bez problemu mogła poznać tajemnice i działania służb. Niby szkoleni przez KGB czy GRU a tak się łatwo dali ograć przez polskich youtuberów.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Miałem nadzieje ze masz swoje zdanie na ten temat ale wyszło jak zwykle. 

Może podzielisz sie ze mna wiedzą na temat kredytu na UPAińskie drogi i naszych firm które je wybuduja. Skad jest to info ? Czy cos na tym zarobimy bo materiałów i sprzetu zapewne nie bedą tam wozić a wezma podwykonawców z UPAiny? Czy ktokolwiek odda nam ten kredyt?

 

Raczej  Zarobimy  skoro  Polskie  firmy będą   remontować  te  drogi

Mam nadzieję  że  oddadzą   Kredyt

Nie  interesują  mnie  szczegóły

Mnie  zainteresował  fakt  że  Bredziliście  tu na  forum   inną  wersje  wydażeń

 

Co do  emerytur  też  mijaliście  się  z Prawdą 

że  PiS  chce  podnieść  wiek  emerytalny  Rolnikom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Ciebie szczegóły nie interesuja wiec nie masz obrazu całosci i jak tylko troche w szczegóły sie pójdzie to uciekasz od tematu bo nie rozumiesz  sytuacji w pełni. Zreszta tak jak piszesz - moze nawet bedzie chu..o ale najwazniejsze ze "WY" nie mieliscie racji  ;[

Jakbyś mógł przytoczyć źródło tych rewelacji bo własnie wyleciało mi z głowy ;)


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6401

Te pieniądze, dla Ukrainy są stracone z chwilą ich przekazania. Pewnie sobie wyobrażacie że my będziemy rozliczać się z naszymi firmami za wykonane roboty, bo to chyba jedyny sposób aby cokolwiek z tych pieniędzy zobaczyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Ale co stoi na przeszkodzie dalej pociągnąć niższy wiek? Ustawy potrafią w ciągu dnia przepchnąć więc i teraz daliby radę. Tak samo jak z Vatem. Ustawa przewidywała 23% VAT do końca 2016 roku. I wiesz, dało się go przedłużyć i na 2017. Jakoś takie rzeczy potrafią robić.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

 

Raczej  Zarobimy  skoro  Polskie  firmy będą   remontować  te  drogi

Mam nadzieję  że  oddadzą   Kredyt

Nie  interesują  mnie  szczegóły

Mnie  zainteresował  fakt  że  Bredziliście  tu na  forum   inną  wersje  wydażeń

 

Co do  emerytur  też  mijaliście  się  z Prawdą 

że  PiS  chce  podnieść  wiek  emerytalny  Rolnikom

 

Jeżeli pissowcy tego nie spierd..lą to może coś z tego wyjdzie. Umowę ustalił rząd PO-PSL, a nadzór nad tym przedsięwzięciem będziemiał były minister z rządu PO-PSL. 

 

Ciekawe dlaczego "specjalistów"i "fachowców" z piss nikt nigdzie nie chce? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Na fachowców z PIS ich nie stać :P

Czy w cywilizowanej , proeuropejskiej UPAinie nie ma przetargów? Skad wiadomo ze nasze firmy te drogi wyremontuja- łapówke im dali czy jak?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Ciebie szczegóły nie interesuja wiec nie masz obrazu całosci i jak tylko troche w szczegóły sie pójdzie to uciekasz od tematu bo nie rozumiesz  sytuacji w pełni. Zreszta tak jak piszesz - moze nawet bedzie chu..o ale najwazniejsze ze "WY" nie mieliscie racji  ;[

Jakbyś mógł przytoczyć źródło tych rewelacji bo własnie wyleciało mi z głowy ;)

 

Ciebie  tak  szczegóły  interesowały  że   Razem z Kolegami  pomawialiście  tutaj  PiS  że  chce  dać  Ukrainie  Pieniądze  na drogi

A jak się okazuje  prawda  wygląda  zupełnie  inaczej

 Tak  Samo  jak  z Emeryturą   pisaliście jak  to  PSL  wywalczył  dla  Rolników  wcześniejsze  przechodzenie  ale  zapomnieliście  dodać  dość  istotnego  szczegółu  że  ten  przywilej  był  czasowy  

 

 

Jeżeli pissowcy tego nie spierd..lą to może coś z tego wyjdzie. Umowę ustalił rząd PO-PSL, a nadzór nad tym przedsięwzięciem będziemiał były minister z rządu PO-PSL. 

 

Ciekawe dlaczego "specjalistów"i "fachowców" z piss nikt nigdzie nie chce? 

Jakoś  kilka   stron dalej  Pluliście  na  PiS   bo ktoś  z was nie pamiętam  kto   wkleił  tutaj  nieprawdziwe  informacje  i  wtedy  było  źle  że  Polska  chce  dać  na Remont  dróg  na Ukrainie  a  Teraz  jak okazało  że to  PO-PSL  to  co  innego  to  dobrze  tak ????

 

 

Ps.

Doniosłeś  już  na  Kolegę  ROLNIK7 ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Ale co stoi na przeszkodzie żeby PiS po poprzednikach naprawił i przedłużył niższy wiek emerytalny?


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

 

@Alamo nie którzy to nawet dzisiaj walczą. Nie bardzo wiedzą z czym ale walczą.  

Pis przepuścił konkretny atak na psl. Ciekawe co za tym stoi. Spadające sondaże? Chęć poszerzenia elektoratu?  Szydło mówiła o 500 plus i innych socjalnych pomysłach pisu. Jak gdyby zasiłki były głównym źródłem dochodu na wsi. Widać do jakiego elektoratu lewicowy społecznie pis się kieruje.

Za waszych rządów z dobrobytu korzystała zawężona kasta ludzi,rodzinek,szwagrów,kochanek,nałożnic itp.Bardzo dobrze że PIS kieruje do najmniej zarabiających dochód,w końcu część z nich stanie na nogach,pieniądz lubi ruch,w gospodarce jest obrót,a firmy mają zbyt.Dzięki takim jak Ty dziś nie miałbym dopłat.Dobrze że przegraliście.

Szacunek? Szacunek mam do historii kraju w którym się urodziłem. 

Nie masz.Wydrukowane słowa są tego dowodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Za obecnych rządów skorzystają lenie i nieroby a zaradni bedą na to płacić. Jak komuna to komuna!

Marekomunista - moze jak zwykle bylismy w mylnym błędzie ale nawet tego nie potrafisz dowieść. Podaj źródła swoich rewelacji.

Piszesz ze pomawiałem PIS w temacie kredytu na drogi. Przecież dadzą ten kredyt nie dlatego że im PO kazała ani ze tak uzgodniła ale dlatego że sympatyzują z ta swołoczą (swój swojego zawsze wyczuje). Wiem ze najwygodniej jest zwalić na poprzedników ale jak sie chce to taką sprawe można odkrecić bardzo szybko.

Dlatego podaj prosze skąd wiadomo że nasze firmy zrobia te drogi oraz czemu PIS musi dać ten kredyt? 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

@Alamo A to miałem zabrać ci te dopłaty czy jak? Już widzę jak najmniej zarabiający dzięki 500 plus stają na nogi. Na nogi to się staje od pracy a nie od zasiłków. Bo pieniądz z zasiłku traktowany jest na zasadzie łatwo przyszło, łatwo poszło. Taki ten pieniądz lubi ruch, że za Odrę nawet ucieka w zamian za stare samochody. Nie dalej jaki kilka miesięcy temu nawet rząd się chwalił, że wzrósł import starych samochodów z Niemiec. Masz rację pieniądz lubi ruch.

Jadnak dla wielu rolników chwalenie się 500 plus to żaden szał. Oczywiście oprócz tych co na ten socjal czekają i z tego żyją  Prawdziwi rolnicy chcieli by innych działań. Które pomogą godnie żyć z rolnictwa a nie z socjalu. A z takimi działaniami jest już gorzej. Bo po roku rządów pis. Sytuacja rolnika nie zmieniła się wcale względem rządów po pisl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

 

Nie masz.Wydrukowane słowa są tego dowodem

 

Na co? Że na internetowym anonimowym forum kilku e-patriotów się spina? Mi to wisi a jeszcze się cieszę jak im żyłką pęka. Zamiast wojować szabelką w internecie, wyjdź i działaj. Ale nie na marszach czy forach tylko tak żeby nasz kraj miał realne z tego korzyści i zyski? Bo nasi dziadkowie o wolność kraju walczyli w realu nosząc broń, czy cegły na odbudowanie miast a nie likami na forum rolniczym czy szukaniem wrogów ojczyzny.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6401

Dziś min. Waszczykowski ujawnił że Tusk nie jest nasz, bo nie robi nic dla Polski. Jak tak dalej pójdzie pewnie będą go chcieli obywatelstwa pozbawić. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Za obecnych rządów skorzystają lenie i nieroby a zaradni bedą na to płacić. Jak komuna to komuna!

Marekomunista - moze jak zwykle bylismy w mylnym błędzie ale nawet tego nie potrafisz dowieść. Podaj źródła swoich rewelacji.

Piszesz ze pomawiałem PIS w temacie kredytu na drogi. Przecież dadzą ten kredyt nie dlatego że im PO kazała ani ze tak uzgodniła ale dlatego że sympatyzują z ta swołoczą (swój swojego zawsze wyczuje). Wiem ze najwygodniej jest zwalić na poprzedników ale jak sie chce to taką sprawe można odkrecić bardzo szybko.

Dlatego podaj prosze skąd wiadomo że nasze firmy zrobia te drogi oraz czemu PIS musi dać ten kredyt? 

 

 

Pisaliście  Tutaj  oszczerstwa  i taka jest  prawda.

Wasze  informacje  i doniesienia  są  tyle  warte  co  zeszłoroczny  śnieg

 

Emerytury  Rolniczej

Ustawa o ubezpieczeniu społecznym rolników przewiduje także możliwość przyznania ubezpieczonemu rolnikowi emerytury rolniczej, jeśli spełni on łącznie warunki dotyczące:

  1. wieku 55 lat, jeśli jest kobietą, albo 60 lat, jeśli jest mężczyzną,
  2. podlegania ubezpieczeniu emerytalno-rentowemu przez okres co najmniej 30 lat,

Zgodnie ze zmianami wprowadzonymi przez powołaną ustawę z dnia 11 maja 2012 r., emerytura wcześniejsza będzie przyznawana tylko tym rolnikom, którzy wymienione wyżej  warunki spełnią do dnia 31 grudnia 2017 r.

źródło: http://www.krus.gov.pl/zadania-krus/swiadczenia/

swiadczenia-z-ubezpieczenia-emerytalno-rentowego/emerytura-rolnicza/

 

Co do   Pożyczki  dla  Ukrainy

http://wpolityce.pl/gospodarka/315234-minister-adamczyk-prostuje-decyzje-o-68-mln-euro-pozyczki-dla-ukrainy-na-remonty-drog-podjal-rzad-ewy-kopacz

 

 

 

Ps.

Ostatni  Raz  ci  przypominam abyś  zaprzestał pisania Oszczerstw  pod moim adresem

Ja Komunista  nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Pis po 1 stycznia 2017 roku ten podwyższony wiek emerytalny utrzyma. Więc nie ma się co produkować. Tak samo jak utrzymany został podniesiony przez po vat. Pis mógł by to zmienić a nie chce. Czyli popiera to co zrobiło po i psl. 

Jak dla mnie to kobiety  mężczyźni powinni mieć zrównany wiek emerytalny do 65 lat. Czy to w zus czy to w krus. Minus rok za każde urodzone dziecko dla kobiety. 

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

hubertuss  -   Czy  zmienią  to  czy  nie  zobaczymy  jeszcze  nic  nie jest  przesądzone.

A  co  do  zrównania  Wieku  Kobiet  i  Mężczyzn   w 100% się  z tobą  zgadzam

 

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr778    33

Z sonadarzu wynika 38procent dla pis nie mogę tego pojąć skąd takie duże poparcie.Niektórzy mówią że 500+ ale przecież na jednego beneficjenta przypada około 2 niekorzystających a koszty tego niebawem poniesiemy wszyscy.500+ już nikt nie cofnie żadna nowa władza ale obawiam się że jak ich ktoś nie nagra jak poprzedników w sowie jak się np. rechoczą między sobą że sobie kupili głosy ciemnego ludu za pieniądze nas wszystkich to mamy szanse na drugą kadencje dobrej zmiany .

Edytowano przez Piotr778

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

W zależności jaka metoda robisz taki wynik otrzymujesz. Inne sondaże dają pis owi w okolicach 30 %. Ja myślę, że jest gdzieś po środku. Co i tak trzeba przyznać jak na to ile pis ludziom dał i ile chce dać jest słabym wynikiem. I pis nie może przebić 40 %. Gdyby Miller w 2001 roku obiecał 500 plus, obniżenie wieku emerytalnego, podwyższenie płacy minimalnej A Belka nie powiedział, że wprowadzi podatek od kapitału. To mieli by zamiast 41 % co najmniej 50 % jak nic. A tu proszę pis tyle obiecał i tylko 37 %. 

CBOS jest finansowany z kancelarii prezesa rady ministrów. Czyli to może po części wyjaśniać dlaczego pis tak dobrze wygląda w ich sondażach.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdaniel    52

Jakoś  kilka   stron dalej  Pluliście  na  PiS   bo ktoś  z was nie pamiętam  kto   wkleił  tutaj  nieprawdziwe  informacje  i  wtedy  było  źle  że  Polska  chce  dać  na Remont  dróg  na Ukrainie  a  Teraz  jak okazało  że to  PO-PSL  to  co  innego  to  dobrze  tak ????

PIS niech się najpierw weźmie za budowanie dróg, bo po roku rządzenia nie podpisali umowy nawet na budowę 50m. drogi. To, co teraz odbierają i co się buduje, to wszystko, co podpisało PO-PSL

 

Za obecnych rządów skorzystają lenie i nieroby a zaradni bedą na to płacić. Jak komuna to komuna!

I właśnie to obserwujemy...

 

Pis po 1 stycznia 2017 roku ten podwyższony wiek emerytalny utrzyma. 

A jak nie utrzyma, to zrobi emerytury w wys. 70% dla przechodzących w wieku 65 - 67, więc albo głodujesz, albo pracujesz zgodnie z tym, co jest napisane w Piśmie Świętym: Kto nie pracuje niech nie je.

 

Co do reszty odnośnie zrównania wieku kobiet i mężczyzn - jak kobiety tak ciągle krzyczą i afiszują się z równouprawnieniem, to niech mają równouprawnienie. Pchają się do męskich zawodów, to niech mają też męski czas pracy i przejście na emeryturę. Z tym obniżeniem o rok za każde urodzone dziecko - Tu Hubertus masz u mnie poparcie za dobry pomysł.

 

Pis po 1 stycznia 2017 roku ten podwyższony wiek emerytalny utrzyma. Więc nie ma się co produkować. Tak samo jak utrzymany został podniesiony przez po vat. Pis mógł by to zmienić a nie chce. Czyli popiera to co zrobiło po i psl. 

Jak dla mnie to kobiety  mężczyźni powinni mieć zrównany wiek emerytalny do 65 lat. Czy to w zus czy to w krus. Minus rok za każde urodzone dziecko dla kobiety. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Ale Vat miał być niższy, niedawno zmienili ustawę i powrócili do 23% na 2017 rok.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj