nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

mirro    6401

No tak zapomniałem że wtedy prokuratorem generalnym był Tusk. Do Tuska wszyscy dzwonili i ostrzegali. 

Skoro pismo adresowane do Seremeta nie dotarło do niego a zostało parafowane i wysłane przez jego podwładnych tam gdzie nieprawidłowości powstały to znaczy że ktoś chciał dać sygnał "uważajcie bo ludzie widzą i dzwonią". 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

A  co służby  specjalne za czasów  Tuska  spały czy  co  ????

Z tego co wiem to  zdają  raport  Premierowi

Belka jakoś  wiedział  i  dzwonił  do  Tuska jak wynika z Nagrania

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

 

 

No znalazłeś sobie idola i wzór. Jak chcesz to go nsąladuj i idź jego zworem. Bo dla mnie to chory człowiek. Jak pisał marko pewni ludzie kiedyś go wykorzystali tak dla jaj. Teraz ty się do tego przyłączasz. 

Dobrze gada ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Widzę spodobał ci się.

@marekfarmer ja nie twierdzę, że Amber Gold to wina pis. Ja twierdzę, że ta komisja żadnych winnych nie znajdzie. Winny będzie tylko i wyłącznie Marcin P z żoną. Służby tu do niczego nie były potrzebne. KNF już od 2009 roku od grudnia informował, że AG nie ma stosownych zezwoleń. Teraz są podejrzenia, że dwaj panowie związani teraz z Ziobro gubili lub nie przekazywali pism z KNF prokuratorowi generalnemu Seremetowi. Tak więc nitki biegną do różnych ludzi z obu stron barykady. A komisja jak pisałem może przydać się do ewentualnego zgnojenia Tuska gdyby ten zechciał kandydować na prezydenta. I tylko dlatego została powołana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Widzisz dla ciebie dyskusja mozliwa jest tylko z tym, kto się z tobą zgadza. Nie dopuszczasz jakich kolwiek innych argumentów. Z prostego powodu. Bo nie potrafisz na nie merytorycznie odpowiadać. Musisz do dzieci lub szpar się uciekać. Co pokazałem na przykładzie tego co odpisałeś dla @Krassus. Skończyły cię argumenty to zacząłeś pisać czy mam dzieci a teraz jeszcze szpary i domy. Masz rację nie pogadamy nigdy. Bo jakie kolwiek mądrości z twojej strony są natychmiast przeze mnie obalane i wyśmiewane. A tobie kończą się argumenty. Co pokazałem na poprzedniej stronie. Nie pierwszy raz zresztą.

 

 

No tak pranie mózgu latami robi swoje. Już widzę jak Donek i Bronek otwierają pola namiotowe. Gdzie zapraszają dzieci za grube miliony. A eleganckie pensjonaty, czy inne tego typu ośrodki z bogata bazą stoją puste. Nawet ci się w głowie nie mieści, że jak te pieniądze dostają rodzice to jakaś część jest tak samo przejmowana w formie zarobków na różnych dobrach czy usługach. Przez różne firmy i osoby. Chwilówki proletariat lubi a tam odsetki duże. Tak samo jak nie mieści ci się w głowie, że państwo gdyby było odpowiedzialne z tym 500 plus mogło by wymusić pewne rzeczy na rodzicach na rzecz dzieci. Tak jak np wysłanie dzieci raz w roku na dwutygodniowe kolonie. Sama byś se mogła wybrać ośrodek bez przetargu i obawy, że będzie wałek. Ale wy wiecie doskonale, że to nie o to chodzi. Dla proletariatu ta kasa ma być do ręki a nie na dzieci. Bo dzieci nie głosują.an

 

Widzisz socjalisto przeczytaj swoje wypociny .Państwo mogło by wymusić na rodzicach wysłanie dzieci na dwa tygodnie na kolonie :P :P :P  biedne dzieci nikt ich o zdanie nie spyta ;) może jeszcze na Sybir co B) ? Moj syn co roku na koloniach był  w górach i nad morzem a drugi nie chce jechać a teraz Państwo go wyśle przymusowo :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Tylko że  jak twierdzi  M. Belka  Kilka miesięcy  przed  wybuchem Afery   Informował  on D. Tuska  o  Nieprawidłowościach w Amber Gold 

Ciekawe kiedy to  służby  informowały Premiera  o tym co się  dzieje  w Amber Gold 

I Dlaczego  Donald Tusk  nie zrobił  nic  by  przerwać   ten proceder

Chyba że  Belka  kłamie  a  służby  nic  nie wiedziały  co  się  dzieje  w Amber Gold

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6401

Tak jasne bo służby będą ujawniać swoje źródła informacji żeby zapobiec aferze. Służby mają zajmować się trochę innymi sprawami, zaś droga wybrana przez KNF była jak najbardziej adekwatna. Teraz trzeba tylko wyłuskać tych którzy stanęli na drodze pism. Przycisnąć panią prokurator, na czyje polecenie bądź prośbę olała śledztwo. Nie wiem tylko dlaczego Ziobro jeszcze całego towarzystwa nie pozawieszał. Pewnie będą ich bronić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Służby  mają  zajmować  się  innymi sprawami jakimi. ???

Piramida finansowa  zagrażała  Bezpieczeństwu Państwa  a tego ma strzec ABW

A dlaczego  Platforma  za swoich rządów  ich nie  powywalała z Prokuratury  tylko trzymała 3 lata  w prokuraturze

 

Coś  ci  zacytuje  bo twierdzisz  że  służby  nie mają  nic  do  tego :

 

Rzecznik ABW w oświadczeniu podkreślił, że na przełomie marca i kwietnia ABW

- zgodnie z przepisami obligującymi ją do sprawdzania firm z sektora linii lotniczych

- podjęła działania związane z pojawianiem się nowej linii lotniczej OLT Express.

- Wtedy okazało się, że właścicielem linii jest spółka Amber Gold. Od tego momentu funkcjonariusze z własnej inicjatywy rozpoczęli wnikliwe sprawdzanie spółki - dodał.

 

żródło: https://www.wprost.pl/345238/ABW-nikt-nas-nie-zmuszal-do-wyjasniania-afery-Amber-Gold

 

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6401

Czyli ABW do chwili rejestracji OLT nie widziała podstaw aby przyglądać się działalności Ambergold. Ludzie przynosili pieniądze, filmy produkowały się, kościół był wspierany. wszystko było OK. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Wejdź w link  i sobie  przeczytaj

A nie zadajesz idiotyczne  pytania

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Nie wiesz, że na podstawie zdjęcia można już spokojnie wyrok wydać? Skoro lokalni samorządowcy byli na otwarciu OLT to znaczy, że na pewno byli umoczeni w tej aferze. Tutaj mamy przykład innego zdjęcia, jak Jacek Sasin, polityk PiS został sfotografowany razem Mariuszem G., tym od SKOKu Wołomin i WSI. Ciekawe kiedy zostaną i jemu przedstawione zarzuty bycia w układzie z WSI. Dowód ze zdjęcia już mamy.

635631503429906196.jpg


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Nie  zapomnij  o tym zdjęciu

65322918871426957040.jpg

635631503429126186.jpg

635631503429594194.jpg

 

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6401

 Czyli mogę zapytać dwojako.

A co Sasin ma wspólnego z przekrętami? Albo, a to Sasin jeszcze nie siedzi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Ale odnieś się do zdjęcia Sasina. Kiedy Sumliński napiszę książkę o nim i jego niebezpiecznych związkach? I dlaczego zdjęcie Komorowskiego z Mariuszem G. na premierze filmu "Bitwa Warszawska" świadczy o znajomościach Bronka z półświadkiem przestępczym a zdjęcie Sasina z Mariuszem G. na imprezie SKOK Wołomin, której Sasin został jeszcze nagrodzony statuetką i kwiatami jest nic nieznaczącym zdjęciem?

Edytowano przez Krassus

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Pytanie Raczej do  Redaktora  Sumlińskiego  nie do mnie nie jestem  jego  rzecznikiem Prasowym

A co do  posła  Sasina

Tu  znajdziesz  odpowiedź

http://natemat.pl/138117,sa-zdjecia-politykow-pis-na-imprezach-skok-wolomin-pis-mowi-ze-zdjecie-zdjeciu-nierowne-i-atakuje-komorowskiego

 

A propo  skoków  tutaj  jeszcze  ciekawy artykuł  jest :

http://wpolityce.pl/polityka/163585-tak-wyglada-skok-platformy-wedlug-naszych-informacji-powiazany

-z-partia-wladzy-skok-im-kopernika-jest-w-fatalnej-sytuacji-i-

ma-152-miliony-zlotych-strat-nasze-sledztwo

 

 

 

 

Ps.  Niedługo  Premierę  będzie  miała  Książka  ,,Niebezpieczne  Związki  Andrzeja  Leppera ,,

 

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Pytanie także, dlaczego Sasin jako poseł z okręgu wołomińskiego brał udział w imprezach przez SKOK który upadł i wyłudzał pieniądze? Może też brał w tym udział? Przypominam, że SKOK Wołomin wyłudził ponad miliard złotych czyli więcej niż Amber Gold.

Edytowano przez Krassus

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Sam Sasin tam nie był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3047

dzisiaj duch wincentego witosa wstal z grobu i wstapil w kaczynskiego na ogolnopolskiej konferencji rolnej pis-u - zamiast ogladac to wiekopomne wydarzenie wy piszecie o jakis bzdetach typu amber-gold, co te 800 mln wobes kilkunastu miliardow ktore poszly lub pojda na ratowanie skok-ow.

 

ciekawe czy ma swiadomosc jak skonczyl kariere polityczna witos-zainteresowani nie sobie poszukaja.

 

jutro zaczynaja wykopki -od wawelu sie zacznie, juz raz szukali i nic nie znalezli wiec teraz ciekawe co moga zrobic- ogladaliscie konferencje prokuratora pasionka- zaden powazny naukowiec z zagranicy nie chce wspolpracowac z podkomisja. badania beda sie ciagnac az do nastepnych wyborow.........

 

a co u dudusia- snieg w malopolsce pada wiec teraz pewnie narty smaruje i od jutra na stoki, wszyscy zapominaja o prezydencie :rolleyes: choc to najwazniejsza osoba w panstwie :D  :D  :D


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Ale piszemy o Sasinie teraz. Czy na podstawie tych danych możemy go oskarżyć go o współudział w aferze SKOK?

 

I tak dla rzetelności artykułów z wpolityce.

b7280f09aabdec831b6a61d0b9e0b0c7,641,0,0

Edytowano przez Krassus

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Jeśli już piszecie o skokach to zacznijcie od Grzegorza Biereckiego. Tak poza tym. Tutaj nie ma co zdjęć oglądać. Politycy pisu i po pojawiają się na wzajem, na zmianę w różnych aferach. czy to SKOK i czy Amber Gold. Rządzi pis to grilluje po przy pomocy tej komisji i Amber Gold. Gdyby rządziła dalej po to grillowała by pis przy pomocy innej komisji i afery SKOKów. W której wykradziono znacznie więcej niż w Amber Gold. W obu sprawach winni nie zostaną osądzeni normalka. Nie wiem nad czym tu się spierać. Oglądanie zdjęć na pewno nic nie da.

 

Widzisz socjalisto przeczytaj swoje wypociny .Państwo mogło by wymusić na rodzicach wysłanie dzieci na dwa tygodnie na kolonie :P :P :P  biedne dzieci nikt ich o zdanie nie spyta ;) może jeszcze na Sybir co B) ? Moj syn co roku na koloniach był  w górach i nad morzem a drugi nie chce jechać a teraz Państwo go wyśle przymusowo :P :P

 

Zapomniałeś dodać, że to napisałem w kontekście dyskusji o 500 plus jako zapłacie za głosy. Ogólnie krytykuję lewicowy program pisu. Jeśli już państwo daje te 500 to powinno zadbać o ich wydawanie. Tak by pieniądze służyły dzieciom. Zresztą możesz sobie się czepiać pierdół. Co i tak nie zmienia faktu, ze popierasz partię z najbardziej lewicowym programem w sejmie. Tego niczym nie zagłuszysz. Nawet nazywając mnie komunista czy socjalista nie zmienisz tego, że pis ma najbardziej lewicowy program w sejmie i największą ilość byłych członków PZPR.

PS obowiązek wysłania dziecka podałem jako przykład. Można tak samo wysłać na poza szkolne zajęcia różnego typu, koła zainteresowań, zajęcia sportowe. Zwarzywszy, że rodzina z dwójką dzieci bierze rocznie 6 tys. To gdyby wprowadzić konieczność wydania co roku po 2 tys na każde dziecko i udokumentowania tego. To nie był by żaden socjalizm. Bo socjalizmem jest dawanie tych pieniędzy ludziom. A był by to porządek i gospodarność, które są obce komunistom. Co z prl u pamiętamy. Ale komuniście takiemu jak ty porządek to obce słowo. Lepiej jak jest bałagan i z tych pieniędzy dla siebie coś odłożyć można.
 

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Ale piszemy o Sasinie teraz. Czy na podstawie tych danych możemy go oskarżyć go o współudział w aferze SKOK?

 

 

Raczej  nie  jeśli masz jakieś  informacje to  poinformuj Prokuraturę

 

Nie zapomnij o  innych uczestnikach  imprezy  bo  uczepiłeś  się Sasina jak  rzep psiego ogona

Skok_wolomin_Skok__wolominie.jpg

635631503429126186.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak by wyglądały wybory prezydenckie w Polsce gdyby funkcjonował u nas amerykański system wyborczy:

comment_rBrkiGWSdjhuPilsMRYQYlVu463ftehd

POstkomunistyczne miernoty żyją marzeniami .


PLATFORMA OBYWATELSKA JEST TAK SAMO OBYWATELSKA  JAK KIEDYŚ MILICJA OBYWATELSKA .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj