nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
scoffer    1156

scoffer proste pytanie a ty nie rozumiesz .No to prościej Rzepliński dostał  a KACZYŃSKI nie dostał tego odznaczenia nadanego przez papieża Franciszka uffff.. może teraz zrozumiesz.Skup się.

Teraz to jesteś złośliwy .

Ale co tam , jak nie rozumiesz co znaczy składnia jezyka polskiego , trudno.

Odpowiedz jest banalnie prosta .

Takowy medal dostał min. Tomasz Arabski . 

Kaczynski ma o nim określone zdanie , zobaczymy jakie będzie miała prokuratura .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

proponuje czytać ze zrozumieniem bo mowa  o innej fladze która została spalona  wcześniej 

 

 oto antek rozdaje dla kk  stopnie za służbę w LWP za zasługi a żołnierzy się zwalnia za służbę w LWP

 można zbaranieć normalnie  :D

 

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbigniew3003    18

/pl.sputniknews.com/polska/201611124228595-marsz-nacjonalisci-spalenie-flagi-Ukrainy-Zwarycz-nota-protestacyjna

      do mareczka kolejny raz traktujesz wybiórczo to co tobie pasuje.Nawet gdybym się mylił sam mogłeś sprawdzić , internet nie gryzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

Może wiesz kto ja spalił , zawsze można zakapować ,jak prawdziwy POlszewik .

To takie u was modne., a i bracia Ukraincy będą ci wdzieczni .

Edytowano przez scoffer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

/pl.sputniknews.com/polska/201611124228595-marsz-nacjonalisci-spalenie-flagi-Ukrainy-Zwarycz-nota-protestacyjna

      do mareczka kolejny raz traktujesz wybiórczo to co tobie pasuje.Nawet gdybym się mylił sam mogłeś sprawdzić , internet nie gryzie

 

Tylko że ja nie wklejałem tu   linku  gdzie  palili flagę  Ukraińską 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbigniew3003    18

scoffer zapytaj przyjaciół z Marszu Niepodłegłości.Ja twarzy nie widzę ,tak jak pisałem wstydzą się przynależności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

Tak samo mi to lata jak budka wartownicza pod rosyjską ambasadą ,

Choć po jakimś czasie okazało się kto ją faktycznie spalił.

 

Co do przyjaciół z marszu to owszem wiem , ale ja nie jestem KAPUSTA.

A z przynalzności jestem dumny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

scoffer zapytaj przyjaciół z Marszu Niepodłegłości.Ja twarzy nie widzę ,tak jak pisałem wstydzą się przynależności?

 

 Zacytuj  mi tego  Posta  gdzie  pokazuje  spalenie  flagi  ukraińskiej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Ukraińskiej flagi nie powinni palić. Mimo że uwazam ten kraj za popierdółkę to flga powinna być nietykalna. Co innego flagi baderowskie - te moga palić w dowolnych ilościach za zbrodnie na Wołyniu


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbigniew3003    18

marek post 10653 już napisałem, że mogłem się mylić(nie odtworzyłem filmiku) -widzisz myślałem,że rzetelnie podszedłeś do posta i wkleiłeś też palenie flagi Ukrainy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2064

Pierwsza gala organizacji The Ultimate Fighting Championship w Nowym Jorku sprzedała bilety za 17 milionów dolarów, a hala nie jest jeszcze całkowicie wyprzedana.

UFC pobiła tym samym wszystkie rekordy kultowej hali Madison Square Garden, w tym ten z 1999 roku, należący do walki bokserskiej pomiędzy Evanderem Holyfieldem a Lennoxem Lewisem.

Według informacji portalu vividseats.com, aż 20 procent biletów sprzedanych na UFC 205 kupili fani spoza USA, a najdroższy bilet do tej pory kosztował 4532 $.

 

walczą (ze sobą) nasze super dziewczyny

 

Joanna Jędrzejczyk i Karolina Kowalkiewicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709
scoffer

 to takie proste coś podpalić w gromadzie i po piwku

 polecam ci cykl filmików tego pana a zrozumiesz że to chory człowiek który został wykorzystany przez  ludzi o podobnym profilu jak ty 

 czyli nie ma to jak szukać głupszego od siebie  ;)

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

marek post 10653 już napisałem, że mogłem się mylić(nie odtworzyłem filmiku) -widzisz myślałem,że rzetelnie podszedłeś do posta i wkleiłeś też palenie flagi Ukrainy.

 

To raczej ty  nie podszedłeś rzetelnie do  Posta w którym pisałeś  nieprawdę

 

:lol: :lol: :lol:

:lol: :lol:

:lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

scoffer

 to takie proste coś podpalić w gromadzie i po piwku

 polecam ci cykl filmików tego pana a zrozumiesz że to chory człowiek który został wykorzystany przez  ludzi o podobnym profilu jak ty 

 czyli nie ma to jak szukać głupszego od siebie  ;)

 

Dlaczego proste jest spalic flagę ISIS ? 

Pzrecież za to grozi dekapitacja , choć za ukrainską tez nie recze .

I czy ukrainskiej nie da się spalić " w gromadzie przy piwku " przez kogoś kto został wykorzystany ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbigniew3003    18

No to teraz się odnieś do palenia Ukraińskiej flagi i funduszy na drogi, bez filmiku którego nie wkleiłeś bo tak na prawdę nie wiesz co napisać i ciągniesz to w nieskończoność -merytorycznie i konkretnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709
scoffer

  pisałem właśnie o ukraińskiej którą spaliła  zamaskowana hołota po piwku   

 

  co do przykładu tego pana co przytoczyłeś to zasugerowałem że zniżasz się do poziomu tych ludzi którzy go wykorzystali skoro robisz  takie aluzje  

  co on tam robił i mówił to zostawiam to bez komentarza bo uważam  że pewien poziom obowiązuje 

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

Skoro twój ziom kandydował na prezydenta , zajmował czas antenowy w programie wyborczym , jest pokazywany w ogólnopolskim tygodniku i wielu innych mediach , to nie wydaje mi się by mógl byc wykorzystywany .

Zresztą był kandydatem  Komitetu Wyborczego Wyborców Podlasie XXI wieku. 

 

Co na to prokuratura , masz jakieś dane ?

 

Edytowano przez scoffer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Powiedzcie lepiej  sympatycy PISu jak to sie stało ze ten zły minister od drogich zegarków, ten który spowodował bankructwo wielu podwykonawców, ten afarzysta wyrwał od politycznie mu wrogiego, jedynie słusznego patriotycznego rzadu polskiego kasę na kolejny przekret? Po co mu daja,  zamiast stawiać pomniki smoleńskie albo dawać nierobom socjal?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

No to teraz się odnieś do palenia Ukraińskiej flagi i funduszy na drogi, bez filmiku którego nie wkleiłeś bo tak na prawdę nie wiesz co napisać i ciągniesz to w nieskończoność -merytorycznie i konkretnie.

 

Nie  potrafisz  się  przyznać  że  Skłamałeś

Tylko  próbujesz  obrócić  kota  ogonem

Ja nie muszę  się odnosić  do niczego  bo  żyjemy  w Wolnym Państwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Skoro twój ziom kandydował na prezydenta , zajmował czas antenowy w programie wyborczym , jest pokazywany w ogólnopolskim tygodniku i wielu innych mediach , to nie wydaje mi się by mógl byc wykorzystywany .

Zresztą był kandydatem  Komitetu Wyborczego Wyborców Podlasie XXI wieku. 

 

Co na to prokuratura , masz jakieś dane ?

słuchaj wiem że chodzi ci tylko o złośliwości typu że z Podlasia i że ziom  :D

 

pooglądaj filmiki a zobaczysz jak go ustawiają dyktują co ma mówić

druga sprawa człowiek chory  i biedny ,  można się domyśleć robi to za alkohol i jedzenie

wiem że pasuje ci ten poziom ale mi to wisi i niczego mi nie ujmuje bo to nie człowiek z mojej bajki

znajdź wyborców tego pana i skieruj do nich swoje wypaczona aluzje , na pewno cię zrozumieją   ;)


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

hUBERTUS mA poglądy komunistyczne a jakoś mu tego nie mówisz uczepiłeś  się Marka jak wałęsa KODu :P

 

Weź to jakos uzasadnij. Bo narazie sam popierasz i bronisz tutaj partii, która ma najbardzziej lewicowy program gospodarczo społeczny ze wszystkich partii obecnych w sejmie. Notabene w pisie tez jest najwięcej członków byłej pzpr. Pisanie, że mam poglądy komunistyczne ma tylko zagłłuszyć spokój twego sumienia. Bo sam popierasz komunistów więc pewnie tez nim jesteś. Tylko strach ci przes samym soba do lewactwa się przyznac. Podobnie jak kilku innym na tym forum. Więc udajecie prawicowych patriotów popierając i broniąc partii pis z najbardziej lewicowym programem gospodarczo społecznym w sejmie.

 

Teraz to jesteś złośliwy .

Ale co tam , jak nie rozumiesz co znaczy składnia jezyka polskiego , trudno.

Odpowiedz jest banalnie prosta .

Takowy medal dostał min. Tomasz Arabski . 

Kaczynski ma o nim określone zdanie , zobaczymy jakie będzie miała prokuratura .

 

Na szczeście w Watykanie wręczając te medale zdaniem Kaczyńskiego nikt się nie przejmuje. Tak więc ocena danyej osoby przez Kaczyńśkiego jest w tym kontekście mało istotna. A co do samego Arabskiego. Nie spodziewał bym się srogich wyroków. Bo nic powaznego mu nie udowodnią. Tak samo zreszta jak innym byłym członkom rzadu po z Tuskiem na czele. Włos z głowy im nie spadnie. Siedzieć też nie pójdą.

 

Też mi siew ydaje to głupie.

Może idzmy wzorem kandydata na prezydenta  z Podlasia 

https://www.wprost.pl/kraj/10020777/Kononowicz-pali-flage-IS-i-zapowiada-Rozpoczynam-walke-z-tymi-lotrami.html

 

No znalazłeś sobie idola i wzór. Jak chcesz to go nsąladuj i idź jego zworem. Bo dla mnie to chory człowiek. Jak pisał marko pewni ludzie kiedyś go wykorzystali tak dla jaj. Teraz ty się do tego przyłączasz.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6400

A tu kolejna odsłona cyrku Amber Gold, za chwilę będziemy mieli skazania po stronie tych co najgłośniej krzyczeli" łapać złodzieja"

http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/komisja-sledcza-ds-amber-gold-piotr,131,0,2188931.html

To pewnie trzeba będzie szybko zakończyć działanie komisji a w raporcie dla prezesa napisać że chcieliśmy skazać Tuska ale uciekł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

wszystko do czego zabiera się pisuar działa tak na prawdę przeciwko sobie bo oni są umoczeni po uszy 

tu wystarczy spokojnie czekać i cała ta idea ''dobrej zmiany  '' pokaze swoje prawdziwe oblicze  

pani Wassermann  nie podoła i nie''' wykona zadania''  bo widać już się gubi i jest przerażona prawdą  

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Ta komisja nic nie wykryje. Jak by Tusk się zdecydował kandydować na prezydenta. To zostanie ewentualnie użyta do jego zgnojenia podczas kampanii wyborczej. Dlatego na razie nikt z pisu nie mówi głośno, aby go wezwać.

Inna sprawa, że za wiele nie może wyjaśnić. Bo jak widać coraz bardziej, nitki prowadzą do pisu lub ludzi z nim związanych. Na początku głośno było o tym jak to pis blokował ustawy poddające interesy typu Amber Gold czy SKOKi nadzorowi Komisji Nadzoru Finansowego. A teraz pojawiają się wątpliwości, czy aby jacyś ludzie robiący teraz kariery u Ziobry pism nie gubili.

No i w tle cały czas zostaje sprawa SKOKów, wyprowadzania pieniędzy do Luxemburga, finansowania prawicowych protali. I niechęć pisu do wprowadzenia ustawy dającej KNF prawo kontroli takich instytucji jak SKOKi czy Amber Gold.

 

http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/amber-gold-knf-prokuratura-generalna,176,0,2187952.html

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj