nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
szmergiel    1053

ciekawe jak  mozna beknac za grozby karalne w stosunku do czyjejs rodziny smieciu oborowy.juz sobie zapomniales jak mi groziles i mojej rodzinie.ja dowody nadal mam i TWOJ ADRES TEZ!!! mysliz ze tylko ty mozesz wszystkich wyzywac smieciu oborowy i teraz z sadami wyskakujesz ,popatrz na siebie !!!! kazdego w necie mozna znalezc i ciebie tez bo niebylo to takie trudne.obronca sie znalazl prawozadnisci a sam ludzi wyzywa i grozi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

PISZECIE MARSZ SIĘ UDAŁ, NIE BYŁO ŻADNYCH AKCJI. JA NAPISZE TYLKO TYLE, pIS WSPIERA I TAJNIE FINANSUJE NEONAZISTÓW Z onr, POLICJA PODLEGA PISOWSKIEMU MINISTROWI, WIĘC CO ON MA YSYŁAĆ POLICJĘ NA SWOICH?

nie_krzycz_na_mnie_przedstaw_argumenty_1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

ciekawe jak  mozna beknac za grozby karalne w stosunku do czyjejs rodziny smieciu oborowy.juz sobie zapomniales jak mi groziles i mojej rodzinie.ja dowody nadal mam i TWOJ ADRES TEZ!!! mysliz ze tylko ty mozesz wszystkich wyzywac smieciu oborowy i teraz z sadami wyskakujesz ,popatrz na siebie !!!! kazdego w necie mozna znalezc i ciebie tez bo niebylo to takie trudne.obronca sie znalazl prawozadnisci a sam ludzi wyzywa i grozi.   

  kto wyleciał z forum za groźby w stosunku do właściciela  to nie będę pisał 

  dobrze że przeprosiłeś i obiecałeś poprawę  to mogłeś wrócić   ;)

  nie jestem tu święty  ale do ciebie mi daleko 

  jak chcesz pobrykać na dowody to proszę bardzo bo mam tego sporo 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

akurat doskonale wiesz dlaczego wrocilem po 2 dniach i nie klam bezczelnie .nie wkleje tego maila bo obiecalem ze zostanie to nie upublicznione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

słuchaj nie złamię danego słowa i prywatnych rozmów nie mam zamiaru upubliczniać   

przysrałeś się do mnie sam i dobrze to wiesz , więc nie kreuj się tu na ofiarę 

 

  


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

Pierwsze słyszę by na Hyde Parku można było obrazic jakikolwiek "byt internetowy " pod postacią nicku

Bardzo dziwne bo temat dotyczy urzędującego prezydenta  A .Dudy , ktory jest tu nagminnie obrażany co poniektórych forumowiczów i co gorsze uznają to za normalność .

O tym, jaka kara grozi osobie, która znieważa Prezydenta RP stanowi Kodeks karny. Zgodnie z treścią przepisu art. 135, ten, kto publicznie znieważa Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

I nie jest problemem ze ROLNIK7 nic nie grozi , nie jest rownież problemem  że B3Agro do żadnej prokuratury nie pójdzie .

Problemem jest to ze mamy kapusia , a tym jedynie można się brzydzić .

I

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakobek    4

Wczoraj oglądałem film "Wołyń" i czytając obraźliwe i pełne nienawiści  komentarze niektórych użytkowników twierdze że macie ogromne skłonności do zwyrodnialców którzy mordowali polaków. Mój wniosek jest taki że najłatwiej zmanipulować osoby, które nienawidzą. Dajcie sobie na wstrzymanie nie wierzcie w żadna partie, nie mogę wyjść z podziwu dla forumowiczów którzy bronią PISU PO czy innego gangu złodziei jak lwy. Zainteresujcie się trochę ekonomią i historią a otworzą się wam oczy, a kazania w niedziele słuchajcie z uwagą czy nie jesteście poddawani manipulacji to samo tyczy się TV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

bardzo wiele osób publicznych jest tu obrażanych jak i byłych prezydentów itp. 

 

tylko co innego epitety czy  opinie niepochlebne a co innego  kategoryczne twierdzenie że ktoś ukradł itp.

bo z taką wiedzą jest obowiązek zgłoszenia  się do prokuratury bo w innym razie jest to karalne   ;)

 

więc wszyscy co tu tak twierdzo że była koalicja i były prezydent okradł ten kraj niech udadzą się do właściwych organów

a tak zapytam z ciekawości co z tym pis - owskim audytem i zawiadomieniem w sprawie byłego prezydenta ?   

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Widzę że informacja że złożę zawiadomienie na temat użytkownika ROLNIK7 rozbudziło temat. Powiem tylko że napisałem PW do tego użytkownika i zaproponowałem że o ile publicznie mnie przeprosi na łamach forum to uznam sprawę za niebyłą. Jak widać zdobył się jedynie na tyle aby edytować swój post i usunąć oszczerstwa. 

 

Co do anonimowości - nie istnieje.

 

Co do pisania pod nickiem - oczywiście niby anonimowo ale co najmnie kilka osób z forum mnie zna osobiście a na pewno kilka lub kilkanaście miało kontakt z moją firmą i nazwa B3Agro nie kojarzy im się tylko z "anonimowym bytem" na forum ale z jak najbardziej rzeczywistym kontrahentem. 

 

I tu się zaczyna historia - ktoś publicznie nazywa mnie złodziejem. Jest to oszczerstwo które dla mnie może oznaczać realne straty finansowe i wizerunkowe. Więc sprawa jest prosta -  pozew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

No jak to co? Nic. Audyt miał obnażyć złodziejstwo i nikt nie siedzi. Tak to jest. Jak ludzie tu lżą Komorowskiego czy poprzednią ekipę to @scoffer paragrafów nie cytuje.

A że Andrzej Duda Prezydent Polski jest marionetką prezesa Jarosława Kaczyńskiego. To żadna obraza tylko oczywisty fakt. To nie jest samodzielny prezydent. Podpisuje ustawy jak leci. Po nocach, czego nawet Komorowski nie robił. Jeśli coś powie nie tak. Jest natychmiast ustawiany przez prezesa do pionu. Przy pomocy strzelania fochów i gestów dezaprobaty. Jakie mogliśmy zauważyć w kwietniu pod pałacem prezydenckim.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Widzę że informacja że złożę zawiadomienie na temat użytkownika ROLNIK7 rozbudziło temat. Powiem tylko że napisałem PW do tego użytkownika i zaproponowałem że o ile publicznie mnie przeprosi na łamach forum to uznam sprawę za niebyłą. Jak widać zdobył się jedynie na tyle aby edytować swój post i usunąć oszczerstwa. 

 

Co do anonimowości - nie istnieje.

 

Co do pisania pod nickiem - oczywiście niby anonimowo ale co najmnie kilka osób z forum mnie zna osobiście a na pewno kilka lub kilkanaście miało kontakt z moją firmą i nazwa B3Agro nie kojarzy im się tylko z "anonimowym bytem" na forum ale z jak najbardziej rzeczywistym kontrahentem. 

 

I tu się zaczyna historia - ktoś publicznie nazywa mnie złodziejem. Jest to oszczerstwo które dla mnie może oznaczać realne straty finansowe i wizerunkowe. Więc sprawa jest prosta -  pozew.

Jakbyś był czysty jak kryształ to by Cię to tak nie zabolało co do kontrachentów tomają chyba do CB zaufanie ? I jedno słowo nie zmieni waszych relacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

Masz rację@marko. Twierdzenie ze ktoś jest głupi może naruszac dobra osobiste ale sama głupota karalna nie jest. Jesli ktoś twierdzi że coś zostało ukradzione to mówimy tu o fakcie złodziejstwa na które sa paragrafy. Jesli kolega ROLNIK7 ma wiedzę że ktoś coś ukradł niech zgłasza odpowiednim organom a jak nie to niech sie nie wychyla bo nie majac dowodów robi z siebie pajaca. 

@szmergiel - masz nick adekwatny do pogladów :P  Ciekawe jest wyzywanie innych od lewaków jeśli ktoś jest wyznawcą PISu.  Nawet w TVPIS i u Rydzyka wszystkie środowiska opozycyjne względem rządu nazywane są równie często  lewicowo liberalnymi co "po imieniu" PIS jakio najbardziej lewicowa partia oskarża wszystkich o lewicowość - Eldorado dla niemyslacych frustratów. Pozwala się poczuć innymi, lepszymi od innych nie zdajac sobie sprawy  co popieraja. 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

poczytaj sobie  

bo widzę żeś niedouczony 

jest kilka dróg i jedna  możliwość to prywatne oskarżenie znieważenia które to kieruje się do : patrz niżej w linku  

 

 

http://kancelariaknmp.blogspot.com/2011/09/anonimowa-zniewaga-na-forum.html

 

 http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/co-grozi-za-obraze-na-forum-internetowym/ybgsgps

 

 

 

nikt tu nie jest święty  i docinki czy tam  niepochlebne epitety  to wiadomo że każdy tam przymyka oko 

ale jak się  wyzywa od'' złodzieju '' to grubsza sprawa i można beknąć jak się nie ma dowodów 

 

No jak dowodów nie ma a opowieści kolegi jak na vat przekręty robić ? B)  Jakby co to poświadczymy w razie potrzeby już na pw się organizujemy :ph34r:

Nie cytuj tych bajek bo śmiać mi się chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 takich opowieści to ja tu się tu naczytałem do bólu bo tu co drugi instruuje  co i jak 

 takie bajki że ktoś coś opowiada  to żadne dowody i możesz sobie się organizować w kółko różańcowe i odmówić modlitwę i nic więcej 

 wykorzystanie luk w  przepisach to nie przekręt tylko przywilej jaki daje ustawodawca - więc skieruj swoje wnioski do ustawodawcy może uwzględni   ;)


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Jakbyś był czysty jak kryształ to by Cię to tak nie zabolało co do kontrachentów tomają chyba do CB zaufanie ? I jedno słowo nie zmieni waszych relacji ;)

Jasne że nie zmieni ale jest ryzyko że może zmienić. Wiesz jak działa ubezpieczenie - ubezpieczasz się od ryzyka. 

 

W oszczerczej wypowiedzi użytkownika ROLNIK7 powstało ryzyko - a pozew jest takim ubezpieczeniem w tym przypadku.

I jeżeli jest durniem który potrafi rzucac takie słowa publicznie to niech poniesie tego konsekwencje.

 

 

Nabazgroliłeś że udzielałem porad jak wyłudzać VAT ?  Czy naprawdę jeżeli nie rozumiesz zasady działania podatku VAT to każdy zwrot interpretujesz jako wyłudzenie? Czy martwi cię że zabraknie na zapomogi społeczne?

 

 

A wracając do tematu. PZU spółka państwowa - zapowiada znaczące podwyżki OC. W budżecie są kolosalne braki środków na 500+ i inne zapowiedziane reformy. Czyli posiadacze samochodów dołączą do finansowania obietnic piss. 

@staszek - chętnie doradzę jak pozbyć się problemu wzrostu składek ubezpieczeń w Polsce ;). Jest taki piękny kraj jak Czechy. Jak ktoś ma kilka aut to oszczędności liczą się w tysiącach rocznie.Jedyny mankament to ,to że jeździ się na blachach CZ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

Mniemam staszku że vatowcem nie jesteś więc i pojęcie masz o tym pewnie słabe. Wiedza o tym jak się kradnie złodziejem nie czyni,  tak samo wiedza o przekrętach na vacie nie znaczy że taka sytuacja zaistniała. Śmiem domniemywać ze pojecie "przekrętów na vacie" dotyczy legalnych rozliczeń których po prostu nie ogarniasz. Z doswiadczenia własnego - będąc vatowcem nie ma możliwości by nie mieć co roku zwrotów vat i jest to 100% legalne.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

staszek to gotowy każdego oskarżyć , a najbardziej tych co z PROW skorzystali  ;)

jak czyta te tematy to pewnie łzy mu lecą do wiadra  :D

 

 trafnie tu padło stwierdzenie o kapusiu , sam się nawet przyznał że już się organizują  :D

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Toż sam pisałeś mądralo kto wie o przestępstwie a ni zgłosi podlega karze :P


Jasne że nie zmieni ale jest ryzyko że może zmienić. Wiesz jak działa ubezpieczenie - ubezpieczasz się od ryzyka. 

 

W oszczerczej wypowiedzi użytkownika ROLNIK7 powstało ryzyko - a pozew jest takim ubezpieczeniem w tym przypadku.

I jeżeli jest durniem który potrafi rzucac takie słowa publicznie to niech poniesie tego konsekwencje.

 

 

Nabazgroliłeś że udzielałem porad jak wyłudzać VAT ?  Czy naprawdę jeżeli nie rozumiesz zasady działania podatku VAT to każdy zwrot interpretujesz jako wyłudzenie? Czy martwi cię że zabraknie na zapomogi społeczne?

 

 

A wracając do tematu. PZU spółka państwowa - zapowiada znaczące podwyżki OC. W budżecie są kolosalne braki środków na 500+ i inne zapowiedziane reformy. Czyli posiadacze samochodów dołączą do finansowania obietnic piss. 

@staszek - chętnie doradzę jak pozbyć się problemu wzrostu składek ubezpieczeń w Polsce ;). Jest taki piękny kraj jak Czechy. Jak ktoś ma kilka aut to oszczędności liczą się w tysiącach rocznie.Jedyny mankament to ,to że jeździ się na blachach CZ ;)

 

hM ciekawe czy tylko PZU bo z tego co wiem towszystkiefirmy podnoszą i bynajmniej nie ma to związku z 500 pluda wzrostem wypłaty odszkodowań bo jest dużowypadków również z powodu kiepskich drug których to POprzednicy przez 8 lat ni zdołali poprawić bo o budowie to nawet nie wsPOmne ;)


staszek to gotowy każdego oskarżyć , a najbardziej tych co z PROW skorzystali  ;)

jak czyta te tematy to pewnie łzy mu lecą do wiadra  :D

 

 trafnie tu padło stwierdzenie o kapusiu , sam się nawet przyznał że już się organizują  :D

 

Mi tam nawet na rękę że sobie ludzie zabawek za PROW kupili to mogłem kupić wtedy ziemię za rozsądną cenę oni teraz nie mają tymsprzętm za bardzo co uprawiać i nie bardzo z czego spłacać no mogę ich wynająć niech sobie choć na odsetki zarobią o ile zechcę im zapłacić w terminie bo czasy na wsi trudne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 słuchaj skoro pisali tu że Komorowski nakradł to mam to zgłosić ? taką posiadasz wiedzę ?  :D  :D  :D

 pytam jeszcze raz, kiedy te wnioski do prokuratury ? co zapowiadał niejaki DERA ?


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Co za dobra wiadomość:

Weteran świata finansów pracujący w Goldman Sachs, pracownik Georga Sorosa i producent filmowy w jednym – tak wygląda w skrócie życiorys Stevena Mnuchina, przyszłego sekretarza skarbu Stanów Zjednoczonych.

 

http://biznes.onet.pl/wiadomosci/swiat/steven-mnuchin-sekretarzem-skarbu-usa-w-gabinecie-donalda-trumpa/eygrzg


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Toż sam pisałeś mądralo kto wie o przestępstwie a ni zgłosi podlega karze :P

 

hM ciekawe czy tylko PZU bo z tego co wiem towszystkiefirmy podnoszą i bynajmniej nie ma to związku z 500 pluda wzrostem wypłaty odszkodowań bo jest dużowypadków również z powodu kiepskich drug których to POprzednicy przez 8 lat ni zdołali poprawić bo o budowie to nawet nie wsPOmne ;)

 

Mi tam nawet na rękę że sobie ludzie zabawek za PROW kupili to mogłem kupić wtedy ziemię za rozsądną cenę oni teraz nie mają tymsprzętm za bardzo co uprawiać i nie bardzo z czego spłacać no mogę ich wynająć niech sobie choć na odsetki zarobią o ile zechcę im zapłacić w terminie bo czasy na wsi trudne ;)

Mam wrażenie że ty to akurat w symulatorze te hektary dzieciaku obrabiasz ;)

 

Oczywiście że wszyscy podniosą jak największy w Polsce ubezpieczyciel podniesie. Logika. Zgadzam się z tobą w jednej kwestii - wzrost wypłaty odszkodowań.

Ale to w dużej części wynika z większej świadomości ludzi. Sam w tym roku miałem szkodę w aucie (nie z mojej winy) - rzeczoznawca od ubezpieczyciela wycenił mi na 3400zł koszt naprawy , miałem wycenę z serwisu na 9100zł(sama robocizna i części). Ubezpieczyciel sie nie zgodził na wypłatę takiej sumy więc wstawiłem auto do serwisu. Naprawa prawie 3 tygodnie (najpierw 5 dni ale pojeździłem 2 dni i okazało się że naprawa nie jest wykonana w sposób który możan nazwać solidnym i wtedy auto jeszcze na 2 tygodnie do serwisu).

Przez cały czas miałem auto zastępcze klasy premium. A ubezpieczyciel dostał od serwisu fakturę na blisko 25 tyś zł. Więc faktyznie koszty mają ;) , ale ceny OC będą niewspółmierne do zarobków w Polsce . Może się zdarzyć że za rządów piss dla dużej części obywateli auto znowu będzie dobrem luksusowym.

 

 

 

Co do dróg to nie mogę się z tobą zgodzić. To że do twojej pipidówki dalej wygon prowadzi nie znaczy że w całej Polsce jest tak samo. Za rządów po i psl inwestycje drogowe (mimo wszystkich przekrętów) były  olbrzymie. Przypomnij mi staszek ile kilometrów dróg wybudował piss za swoich rządów 2005-2007.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Poniekąd ta podwyżka jest przez 500 plus. Głównym argumentem towarzystw ubezpieczeniowych jest to, że nie mają rentowności z powodu rosnących wypłat odszkodowań. O ile na początku roku gdy ubezpieczenia leciutko zdrożały można było się spierać, że to przez podatek bankowy. Który obejmuje tez usługi finansowe takie jak ubezpieczenia. To teraz sprzeczać nie ma się o co. Firmy tak sobie to skalkulowały, e pobrane składki maja im pokryć wypłaty odszkodowań, podatki w tym bankowy i zapewnić zysk. Podatek bankowy wpłynął więc na cenę polis a przez to stał się cichym podatkiem, którym ps grabi każdego z nas.

Co do dróg zobaczymy ile pis nabuduje, ile przetargów rozstrzygnie. Bo na razie nie wiem czy jakiś przetarg sfinalizowali. Raczej buduje się to co za zostało rozstrzygnięte w przetargach. Siec drogowa w Polsce jest kiepska. Ale wybudowano dużo ekspresówek i autostrad po remontowano masę innych dróg. U mnie w gminie np. wyasfaltowano w ramach schetynówek praktycznie wszystkie drogi które z racji małego ruchu były jeszcze żwirówkami lub brukowane. Oby za pisu tyle nabudowali. Bo jak na razie to priorytetem jest socjal. Drogi czy śmigłowce wojskowe odleciały na dalszy plan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Tak by wyglądały wybory prezydenckie w Polsce gdyby funkcjonował u nas amerykański system wyborczy:

comment_rBrkiGWSdjhuPilsMRYQYlVu463ftehd


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

W USA Clinton zdobyła więcej głosów bezpośrednich  Prezydenturę Trumpowi dały głosy elektorskie, no i wyborcy demokratów, którzy nie poszli głosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj