nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Krassus    97

Wystarczyło 22 mld inwestować w przedszkola, żłobki a zamiast dawać gotówkę, dawać ulgi podatkowe czy sponsorować kolonie lub wyprawki dzieciom. Wtedy zamiast dawać gotówkę bezrobotnym czy stałym klientom MOPSu, wspieramy osoby pracujące. Lepiej żeby więcej dzieci rodziło się w rodzinach gdzie rodzice pracują niż u tzw. patologii.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

wielki krzyk o jakies marne 500zl ,wszedzie w europie jest socjal i to duuuuuuuzo wyzszy niz w polsce,czemu nie przeszkadza tutaj piszaczym ze biora dpolaty ,prowy i inne ? jest 500 dla kazdego co ma male dochody i co w tym zlego jak ktos inny bierze inne pieniadze.jak likwidowac to wszysto i 500+  i doplaty i prowy i inne i wtedy sie wykazac co sie osiagnelo.Oj krzyk by sie tu podniosl ,oj podniosl.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

wielkiej-orkiestrze-zaoferowalem-wyjatko


wielki krzyk o jakies marne 500zl ,wszedzie w europie jest socjal i to duuuuuuuzo wyzszy niz w polsce,czemu nie przeszkadza tutaj piszaczym ze biora dpolaty ,prowy i inne ? jest 500 dla kazdego co ma male dochody i co w tym zlego jak ktos inny bierze inne pieniadze.jak likwidowac to wszysto i 500+  i doplaty i prowy i inne i wtedy sie wykazac co sie osiagnelo.Oj krzyk by sie tu podniosl ,oj podniosl.

 


oj oj  niektórzy  tutuaj  twierdzą  że ue  im daje  dopłaty  za wierne  wykonywanie  Poleceń.

Niczym  Pracodawca  swojemu  Pracownikowi

:D :D :D

:D :D

:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

@scoffer Jak dasz rodzicom do ręki hieny tez będą żerować. Bo i tak na tych pieniądzach ktoś zarobi. A  przypadkach o których pisze @Krassus przynajmniej korzystały by dzieci. A tak hienami są np polscy i niemieccy handlarze starymi autami, Firmy udzielające na te auta pożyczek itd. A kredyty konsumpcyjne wcale nie są tanie.

Gdyby pis był odpowiedzialny to skoro dają rodzicom pieniądze na dzieci. Powinni wprowadzić obowiązek wysłania przynajmniej raz w roku na kolonie. Niektóre kraje np Belgia dające takie zasiłki tak mają. Podobnie można wprowadzić inne obowiązki do wykonania za te pieniądze przez rodziców na rzecz dzieci. Tylko wtedy wyborcom, którym tymi pieniędzmi zapłaciło się za głosy to się nie spodoba. Bo zamiast wydać na dzieci wolą kopic na kredyt używany samochód z Niemiec.

@marekfarmer rozumiem, że ty bądź osoba która jest właścicielem waszego gospodarstwa wykonuje te polecenia z unii równie wiernie jak my szyscy.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

Pogadamy jak  będziesz miał dzieci , bo na razie to jest  dyskusja ze ślepym o kolorach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

Ale rząd czuwa i za chwilę zapobiegnie temu przy pomocy akcyzy na używane auta. Za dwa lata skończą się gimnazja i tym samym przestaną istnieć gimbusy dowożące dzieci z różnych zakątków. Czyli zwiększy się obciążenie rodziców tak czasowe jak i finansowe związane z dostarczaniem pociech. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

Więc w czym problem ?

W mojej gminie są bodajże 4 szkoły podstawowe i jedno gimnazjum położone na terenie miasta .

Do gimnazjum trzeba wozić wszystkich , do szkół podstawowych mniej , bo tubylcy dają sobie radę z buta lub rowerem .

Edytowano przez scoffer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

Ano w tym że gimbusy powstały w związku z reorganizacją, część podstawówek stało się gimnazjami a część zamknięto. Tych zamkniętych nikt nie otworzy, szkoły pozostaną daleko a transport zniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

Gimnazja staną się innymi szkołami , jeśli podstawowymi to dla wiosek położonych najbliżej . Dzisiaj wożą tam z całej gminy .

Nie widzę tu niegospodarności , a raczej oszczedności .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Ano w tym że gimbusy powstały w związku z reorganizacją, część podstawówek stało się gimnazjami a część zamknięto. Tych zamkniętych nikt nie otworzy, szkoły pozostaną daleko a transport zniknie.

 

Tylko  że  do  Podstawówek też  muszą  dowozić.

Zresztą  w mojej Gminie  Gimbusy zlikwidowali  już  dawno

Dzieci  jeżdżą  Autobusami podstawianymi  przez PKS

 

 

Widzisz  Problemy  tam gdzie  ich  niema

:D :D :D

:lol: :lol:

:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie czytaj tych bzdur bo tylko głupka z ciebie robią. Komu chcesz powiedzieć, że szpitalowi nie opłaca się używać nowego sprzętu do np usg, gdy mają takie procedury zakontraktowane w NFZ? Chcesz powiedzieć, że lepiej im używać starego narażonego na awarie bo będzie taniej? daj spokój z tymi bzdurami. Jeśli szpital ma zakontraktowane procedury medyczne w NFZ do których potrzebne jest usg. To zawsze weźmie nowy aparat. Bo na nim zarobi. Jeśli w jakimś szpitalu siedzą i tylko czekają na kolejne oddłużenia to im się nic nie opłaca. Poza pobieraniem pensji.

@Ywa Ja tam zawsze piszę o 500 plus jako o kupowaniu głosów. Dzieciom pewnie coś tam pomoże. Ale najbardziej pomoże rodzicom. W końcu to sama Szydło chwaliła się, że wzrósł import używanych samochodów z Niemiec. Pewnie po to ta akcyzę podnieśli. Gdyby pis chciał, by pomogło dzieciom, te pieniądze można inaczej wydać. Ale to miało być dla rodziców by na pis zagłosowali. Program ten za nic nie doprowadzi do wzrostu urodzeń. Bo nikt normalny nie podejmie decyzji o posiadaniu dziecka tylko dlatego, że mu 500 zł dadzą. No i w kampanii Szydło oszukała ludzi twierdząc, że 500 będzie na każde dziecko.

 

Przestań już bredzić o tych darmowych obiadach i miejscach w żłobku bo od wychowywania są rodzice a n ie Państwo podobnie jak szkoły gdzie gminy grożać zamknięciem wymuszają na rodzicach wspólłfinasowanie  ich funkcjonowania czy budowy drug przez mieszkańców

Tymi właśnie gimbusami.

 

Większych głupot nie mogłeś wymyśi :P :P lć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Dlaczego "prawica" płacze nad działalnością FB, że banuje a sami nie dali Wyborczej czy TVN akredytacji?


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dlaczego "prawica" płacze nad działalnością FB, że banuje a sami nie dali Wyborczej czy TVN akredytacji?

 

Bo prawica jednemu daję drugiemu nie, a FB jak taki sprawiedliwy to niech daje wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Nigdzie się nie wywyższam i nie twierdzę że jestem jakoś wielce bogaty, może i jestem zamożny i nie narzekam na życie ale do bogactwa daleko. 500 jak najbardziej jest potrzebne tyle że jest wprowadzone w sposób który po prostu miał kupić wyborców.

 

Nienawiśc do pis? Brak. Tlko widzę że idzie to nie w stronę świata cywilizowanego tylko na wschód.

 

 

A co do twoich oszczerstw pod moim adresem - mój nick kilku osobom na forum coś mówi i robimy jakieś interesy. Więc jednak nie jest to takie proste że jestem anonimowy. A słowa które napisałeś są oszczerstwem które jest karane. Więc w poniedzialek złożone zostanie odpowiednie zawiadomienie do Sądu Rejonowego. Dokładnie Wydział Karny w Lublinie.

no patrz '' bohater '' już edytował swoje wypociny i pewnie myśli że nie ma już śladu  ;)

mało tego wydaje mu się  pewnie że jest tu anonimowo  :D

 

proponuje aby  przeprosił i odwołał to co napisał , skoro zrobił to tutaj  publicznie to i tu niech się kaja 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Przestań już bredzić o tych darmowych obiadach i miejscach w żłobku bo od wychowywania są rodzice a n ie Państwo podobnie jak szkoły gdzie gminy grożać zamknięciem wymuszają na rodzicach wspólłfinasowanie  ich funkcjonowania czy budowy drug przez mieszkańców

 

Większych głupot nie mogłeś wymyśi :P :P lć?

 

Sam bredzisz bo w zacytowanym przez ciebie poście nie napisałem ani słowa o darmowych obiadach i miejscach w żłobku. Zwidy jakieś masz. Zresztą darmowe obiady i miejsca w żłobku nie mają nic wspólnego z wychowaniem przez rodziców i wcale temu nie przeczą. A wielu dzieciom darmowe śniadanie i obiad w szkole bardzo by się przydały. Tak samo jak np darmowe żłobki pomagały by wyrównywać start małym dzieciom. To nie ma nic wspólnego z wychowaniem przez rodziców i wcale temu nie szkodzi. Tak więc widzisz sam kto tu bredzi. Jak zwykle piszesz bez sensu i zwidy masz.

Pogadamy jak  będziesz miał dzieci , bo na razie to jest  dyskusja ze ślepym o kolorach .

 

Taka właśnie z tobą rozmowa. Zbrakło argumentów to przeskok na inny watek, że niby mi coś tam odpowiedziałeś. @Krassis napisał jak te pieniądze państwo mogło by wydać na dzieci. To mu odpisałeś, że hieny będą na tym żerować. To ci napisałem jak żerują hieny jak pieniądze dajesz do ręki rodzicom. Na przykładzie aut. To szybciutko przeskoczyłeś na wątek pod tytułem jak będę miał dzieci. Nie wnikam już skąd wiesz, że nie mam. Pewnie wywodzisz to z tego, że pod niebiosa nie wychwalam tu 500 plus. A przecież każdy rodzic powinien bo to takie pieniądze. Otóż przyjmij do wiadomości, że 500 plus nie jest wyczekiwaną przeze mnie manną z nieba. I bez tego mam wystarczająco duże dochody. A że płacę w tym kraju podatki nie mam najmniejszych oporów by takie pieniądze przyjąć.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

Nie pogadamy nigdy . Z takimi poglądami nie ma szans by jakakolwiek dama uchyliła ci szpary. 

Twoich dochodów i zamożności nie neguję , tym bardziej że albo już , albo lada moment jak wcześniej pisałeś dostaniesz dwa domy .

 

 

Edytowano przez scoffer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 daruj sobie i nam tych swoich złotych myśli 

 bo to naprawdę robi się nudne 

 silisz się na dowcipnisia a to po prostu jest żenujące 

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

Istnieje opcja ignoruj użytkownika .

Nie będzie cie korcić by wciskać swoje trzy grosze . 

Tyle że trzeba mieć jaja by tej opcji użyć.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ela3225    630

Wystarczyło 22 mld inwestować w przedszkola, żłobki a zamiast dawać gotówkę, dawać ulgi podatkowe czy sponsorować kolonie lub wyprawki dzieciom. Wtedy zamiast dawać gotówkę bezrobotnym czy stałym klientom MOPSu, wspieramy osoby pracujące. Lepiej żeby więcej dzieci rodziło się w rodzinach gdzie rodzice pracują niż u tzw. patologii.

 

Jasne  wtedy można by przetarg rozpisać ,albo fundacje zalożyć i już ,już elity by wiedziały gdzie zrobić przekręt a prostemu ludu ,jeszcze w głowie się poprzewraca od tej zawrotnej sumy 500

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj