nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
hubertuss    4653

 

Nie  muszą   budować  Kościołów  są  już  kaplice  ale ty jako Naczelny Debil   zapomniałeś  o ty.

Ciekawe  ilu  chętnych  znajdziesz którzy  będą  chcieli   zatrudnić  więźniów  poza murami

 

 

Chętnych jest cała masa. Bo więźniowie pracują za niższe stawki niż te rynkowe. Samorządy chętnie korzystają z ich usług przy sprzątaniu miast. W budownictwie chętnie ich widzą. Pomagają w budowach szkół czy budynków przeznaczonych na mieszkania socjalne. Nie raz już to pisałem. A ty dalej swoje klepiesz. 

Nie sztuka wybudować zakłady przy więzieniach. Sztuką jest zapewnić im rentowność tak by nie były dodatkowym ciężarem oprócz już utrzymywanych więźniów.  Nie myśl sobie, że więźniów ludzie się boją i nie chcą, aby gdzieś taniej pracowali. Bo do tych prac i tak są kierowani określeni więźniowie. Na pewno nie ci niebezpieczni. Tak samo do tych zakładów nie będą kierowani niebezpieczni więźniowie. Tylko tacy sami jak są kierowani do pracy za murami więzienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbigniew3003    18

No tak tylko teraz ojciec dyrektor wezwie pana K. i będzie po sprawie.


marek czytasz i nie rozumiesz PO i Nowoczesna 30% a nie po 30% zresztą wystarczyło dodać ale Cię liczba 100% przerosła.                                                                           Kiedy to weszliśmy do UE wg.pani Szydło?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

Dość tego. Państwo jest po to, aby chronić obywateli, jeśli trzeba powinno twardymi metodami zwalczać przestępczość - mówił prezes PiS.

- W najbliższym czasie złożymy projekt zmiany kodeksu karnego, w tym przywrócenie kary śmierci za szczególnie drastyczne zabójstwa. Proponujemy także wysokie kary za zabójstwa, a także ograniczenie zwalniania przed terminem - dodał Jarosław Kaczyński.

- Jeśli chodzi o stanowisko Kościoła, to Kościół przez wiele wieków akceptował karę śmierci. Jestem katolikiem praktykującym, gotowym uczynić wiele dla Kościoła, a nie uważam kary śmierci za niedopuszczalną. - Znajduję tutaj także poparcie w różnego rodzaju dokumentach Kościoła, które w dalszym ciągu obowiązują - powiedział Kaczyński.

 

Jeśli to fakt to dałabym PLUS!

Jest taki dokument kościelny gdzie jeden z papieży nakłada ekskomunikę na powstańców listopadowych, ten dokument nadal obowiązuje i nawet JPII nie zdjął z nich tego odium. Proponowałbym prezesowi nawiązać kontakt z rozumem i nie opierać się tak na dokumentach kościelnych bo Bóg jeden wie jakie gówno z nich wylezie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

No tak tylko teraz ojciec dyrektor wezwie pana K. i będzie po sprawie.

marek czytasz i nie rozumiesz PO i Nowoczesna 30% a nie po 30% zresztą wystarczyło dodać ale Cię liczba 100% przerosła.                                                                           Kiedy to weszliśmy do UE wg.pani Szydło?

 

Myślisz  że  Premier  Szydło  Czyta  to forum  i  ci odpowie ???

 

:D

:D :D

:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 pewnie to za trudne dla takich jak ty ale nasz idol jeszcze nie rządził  :D


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Dodaj jeszcze, że rządził wtedy aws z którym w koalicji było porozumienie centrum braci Kaczyńskich. Kaczyńscy jakoś wtedy głośno nie protestowali. Popierali więc ten sam rząd co Petru. Zabawne jest to, że w polskiej polityce są ludzie, którzy przez ostatnie lata popierali się na zajem i toczyli ze sobą spory w zależności od sytuacji. Niektórzy dzisiaj starają się wmówić takim jak ty, że coś ich dzieli lub rożni. Ale prawda jest taka, że fo jedno i to samo.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr778    33

 

http://wpolityce.pl/polityka/314437-znamienne-walesa-apeluje-w-niemieckim-dzienniku-o

-usuniecie-polski-z-ue-tak-bardzo-bola-go-rzady-pis

 

W końcu   Wałęsa  wymyślił  coś  mądrego 

Oby  go  UE  posłuchała  i  Polskę  wyrzuciła  z  Uni

:lol:  B)  :lol:

:lol: :lol:

:lol:

 

 

Ps.  Debili   jest  mniejszość i jest  ich  coraz  mniej.

    Obchodzą  oni  święto  6 króli

 

 

Wówczas spełniło by się największe marzenie naczelnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbigniew3003    18

marek ty znowu nie rozumiesz pytania.Nie policzyłeś, nie odpowiedziałeś ,zmieniłeś temat,miotasz się,ty tylko o jednym jedynym wodzu a ja mówię ,że nie jest lepiej niż było tylko beneficjenci się zmienili.Według twego rozumowania swetru czyta to forum i już wlazł pod łóżko w strachu przed tobą.Były już różne opcje u władzy i ciągle tylko nepotyzm i kolesiostwo i teraz nie jest lepiej a miało być.Mieli wprowadzić dobrą zmianę i w pewnym sensie wprowadzili-spotęgowali wszelkie złe zwyczaje,oprócz rozpierduchy w środku zrazili do siebie wszystkich dookoła.Cieszą się z fabryki merca a z drugiej strony w tv opluwają niemców, a z jeszcze jednej strony wynoszą pod niebiosa Jurgena Rotha.Francuzi nie chcą nas znać przez wypowiedzi Antoniego,który liczy że" wujek Sam"nas ochroni,może i tak ale tylko do Wisły bo dalej na wschód nie zdążą z Bolesławca.Zresztą stacjonować będą tam raczej zabezpieczając Germany                                                                                                  A na koniec dygresja zauważyliście,że w TVPIS jeżeli gościem jest ktoś z opozycji to ma obstawę polityka PIS a jak trzeba utrwalić "złe działania"opozycji to jest sam polityk PIS np.dzisiaj sędzia TK Przyłębska, żona ambasadora w Niemczech, komentuje decyzje TK bez wypowiedzi  drugiej strony.I tu konkurs za sto punktów czy może ktoś wstawić wypowiedź"bezstronnego" dziennikarza od Kurskiego w ciągu ostatniego roku wypowiadającego się krytycznie w jakikolwiek sposób o kryształowej ekipie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 O , to , to , to ... dobrze powiedziane (a raczej napisane) . Chyba w każdej opcji politycznej tak samo - jednostki , które by chciały coś zrobić dla innych , a reszta to tylko się rozgląda jak zadbać o swoje prywatne interesy . I tak w koło Macieju . :unsure: :(

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

No i mamy problem. Wyrok TK jest korzystny dla ustawodawcy. Jak teraz wytłumaczyć wyborcom że nie opublikuje się wyroku pomimo że po raz pierwszy nie wyprodukowało się bubla ustawodawczego.? A jak się opublikuje to padną zarzuty że publikuje się tylko wyroki które pasują.

I znowu przyroda okazała się mądrzejsza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Dość tego. Państwo jest po to, aby chronić obywateli, jeśli trzeba powinno twardymi metodami zwalczać przestępczość - mówił prezes PiS.

- W najbliższym czasie złożymy projekt zmiany kodeksu karnego, w tym przywrócenie kary śmierci za szczególnie drastyczne zabójstwa. Proponujemy także wysokie kary za zabójstwa, a także ograniczenie zwalniania przed terminem - dodał Jarosław Kaczyński.

- Jeśli chodzi o stanowisko Kościoła, to Kościół przez wiele wieków akceptował karę śmierci. Jestem katolikiem praktykującym, gotowym uczynić wiele dla Kościoła, a nie uważam kary śmierci za niedopuszczalną. - Znajduję tutaj także poparcie w różnego rodzaju dokumentach Kościoła, które w dalszym ciągu obowiązują - powiedział Kaczyński.

 

Jeśli to fakt to dałabym PLUS!

Po takiej zmianie Jarosław za szczególnie drastyczne zabójstwo smoleńskie ukrzyzowałby Tuska. Szaleńcza żądza zemsty dokonałaby sie w świetle prawa. Cwany plan :P


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

Ja myślę że na podstawie dokumentów kościelnych byłby w stanie opracować całą "ścieżkę zdrowia" dla Tuska. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr778    33

Z tym wyrokiem to nie do końca jest tak niby 3 kandydatów jest ok ale muszą być wytypowani przez większość a nie jak chciało pis wskazani przez nawet 1 pisiego niby sędzie co sie przesiadł prosto z ławki sejmowej.a tak apropos tv reżimowej to masz rację ani jednego krytycznego słowa na  temat rządzących nic nul tylko opozycja to opoz. tamto ten wujek tego a brat michnika śiamtego.Toż kur..wa obraza inteligencji nawet ćwierćinteligentnego widza .A rolą mediów jest ponoć patrzenie władzy na ręce a tu tylko lizanie du..py

i propaganda z najniższej półki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Jacy wyborcy taka propaganda :blink:


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbigniew3003    18

Mnie cały czas chodzi że TVP ma być publiczna czyli wszystkich a nie tylko jednych, no chyba, że dodatek" publiczna" jest w takiej samej konotacji co dom publiczny-wiadomo co jest wewnątrz,same .....


I jeszcze jedno- szlak mnie trafia jak demolują program TRZECI polskiego radia.


Sorry nie mogłem się powstrzymać Jan Śpiewak który ostatnio był 1000 razy ^^ pokazywany w TVP w sprawie reprywatyzacji takie rzeczy..........                                      http://www.krytykapolityczna.pl/felietony/20161103/macierewicz-z-usmiechem-spoglada-na-wschod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

TVP nie moze być obiektywna bo co wtedy PIS miałby do powiedzenia? Przynajmniej część ludzi jest przekonana  że jest w tym jakikolwiek sens i logika. Coniektórych Antek postraszy wojna z Rosją a rzad cały czas walczy z "układem" . Jesli ktoś widzi że jest ch...wo to trzeba wmówić że za poprzednich rzadów było mega, giga ch....wo  wiec teraz jest lepiej. :blink:  Jak niedawno mówił JKM, "...gdyby Stalin miał telewizje nie musiałby stosować terroru"

@Zbigniew, trafiłeś 100% to porównanie. Dodam jedynie że jak to mówia ku...a  to nie zawód tylko charakter

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Dość tego. Państwo jest po to, aby chronić obywateli, jeśli trzeba powinno twardymi metodami zwalczać przestępczość - mówił prezes PiS.

- W najbliższym czasie złożymy projekt zmiany kodeksu karnego, w tym przywrócenie kary śmierci za szczególnie drastyczne zabójstwa. Proponujemy także wysokie kary za zabójstwa, a także ograniczenie zwalniania przed terminem - dodał Jarosław Kaczyński.

- Jeśli chodzi o stanowisko Kościoła, to Kościół przez wiele wieków akceptował karę śmierci. Jestem katolikiem praktykującym, gotowym uczynić wiele dla Kościoła, a nie uważam kary śmierci za niedopuszczalną. - Znajduję tutaj także poparcie w różnego rodzaju dokumentach Kościoła, które w dalszym ciągu obowiązują - powiedział Kaczyński.

 

Jeśli to fakt to dałabym PLUS!

 

W USA wykonanie kary śmierci jest droższe niż dożywocie bo procedura jest długa i kosztowna. Jak pamiętam, w Polsce dożywocie odsiaduje z ok. 300 osób, jeżeli nawet wszystkich uśmiercić to ile państwo na tym zaoszczędzi? Jedynie na posiłkach bo więzienia jak i służba więzienna dalej będzie funkcjonowała a droższa procedura może spowodować to, że państwo nic nie zaoszczędzi. A USA daje przykład, że kara śmierci niekoniecznie zmniejsza przestępczość. Więc kara śmierci to tylko populistyczne hasełko niż korzyści dla kraju. I ciekawa jest hipokryzja katolików którzy życie uważają, że dar Boży a jednocześnie chcą się bawić w Boga i decydować kogo zabić.

 

 

Dlaczego wyborcom PiS przeszkadza Petru związany z Unią Wolności ale Duda czy Gliński już nie? Dlaczego Petru jest banksterem  a Morawieckiego już tak się nie wyzywa mimo, że był prezesem banku i zarabiał miliony rocznie?

Edytowano przez Krassus

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Mnie cały czas chodzi że TVP ma być publiczna czyli wszystkich a nie tylko jednych, no chyba, że dodatek" publiczna" jest w takiej samej konotacji co dom publiczny-wiadomo co jest wewnątrz,same .....

I jeszcze jedno- szlak mnie trafia jak demolują program TRZECI polskiego radia.

Sorry nie mogłem się powstrzymać Jan Śpiewak który ostatnio był 1000 razy ^^ pokazywany w TVP w sprawie reprywatyzacji takie rzeczy..........                                      http://www.krytykapolityczna.pl/felietony/20161103/macierewicz-z-usmiechem-spoglada-na-wschod

 

A co   za rządów  PO-PSL  TVP  była  Telewizją  Publiczą ????

 

https://www.youtube.com/watch?v=N9O_zik6OFE    

 

 

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

Witajcie PEŁOWIAKI,wraz z jej Nowoczesną wydmuszką.

Może mi jakiś liberalno-lewicowiec to wyjaśnić,dzieki takim jak wy dziś rolnicy nie mieliby 70 procentowej zaliczki.W ogóle nie byłoby jej,przecież PSL utrzymał się przy korycie w roku wyborczym,więc po co dawać drugi raz.

Wasze rządy są zakałą dla obywateli,a bogactwem dla rodzinnych sitw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdaniel    52

Niestety więźniów nie można zmuszać do pracy. Ale ponoć jak się siedzi ileś lat to praca i możliwość wychodzenia z celi jest nagrodą. Ciekawe tylko czy dalej było by nagrodą gdyby kasa nie szła na konto więźnia.

Z tym się zgadzam, że więźniowie chętnie podejmują pracę mimo tego, że dostają miesięcznie grosze (200zł netto) na rękę, a reszta zbiera zakład pracy. Przychodzą na 7 godzin, bo mają tylko 8 godzin przepustki. Pracują bardziej sumiennie niż nie jeden pracownik, bo wiedzą, że zawsze mogą trafić do paki bez biletu powrotnego do zakładu.

 

@wdaniel widzę, że dalej nie rozumiesz o co mi chodzi z tymi 4 tysiącami. Skoro rozumiesz ile opieki i troski wymagają takie dzieci. Co wymieniasz od myślników. To powinieneś zrozumieć, że 4 tys nie załatwia wcale tej sprawy. Sam więc zapytaj tych rodziców o których piszesz. Czy im 4 tys sprawę rozwiązuje? Bo oczywiście te 4 tys to jakieś pieniądze. Ale przy takich dzieciach to jest drobiazg. I na koniec najważniejsze do czego dążę i o co mi chodzi. Jeśli kobieta ma urodzić takie dziecko to je urodzi bez względu czy jej 4 tys dadzą czy nie Jeśli zdecyduje się usunąć ciążę to te 4 tys też jej nie przekona aby tego nie robiła. To tak jak z 500 plus. Niby ma zwiększyć dzietność. Ale prawda jest taka, że jak ludzie zechcą dziecko to będą je mieli. Jak kobieta zajdzie w ciąże przypadkowo to też urodzi. I żaden normalny człowiek nie zaplanuje dziecka bo mu 500 zł będą płacić. Tak jak żaden nikt normalny nie zdecyduje się na urodzenie chorego lub upośledzonego dziecka bo dostanie 4 tys. Nie licząc nie planowanych ciąż. U normalnych ludzi decyzja o posiadaniu dziecka chorego lub zdrowego to przesłanki takie jak miłość, światopogląd, wartości rodzinne, więzi i tak dalej. A nie 500 czy 4 tys zł.

Nie napisałeś nic, czego wcześniej nie napisałem, tylko z tym małym "ale" - ty jesteś przeciwny, by dać te 4 tyś., bo cały czas o nie wojujesz. Przeczytaj jeszcze raz dokładnie i ze zrozumieniem, co napisałem, a później odpowiedz:

- gdzie napisałem, że te 4 tyś załatwi sprawę?

- czy te 4 tyś nie pomoże w niczym rodzicom?

- po co becikowe rodzicom, skoro nie załatwiają żadnej sprawy i nie podwyższają przez tyle lat dzietności?

Przez tyle lat nikt nic nie dawał, to było dobrze, a teraz w końcu coś ruszyło i to z myślą na dobre, bo prócz tych 4 tyś. opieka medyczna też jest wpisana, lecz ciekawe czy ty w ogóle czytasz te ustawy, rozporządzenia i uchwały, które krytykujesz? Jak ja krytykuję, to czytam najpierw co krytykuję, a następnie się wypowiadam. Ty z pewnością tylko przeczytasz jakiś artykuł lub wysłuchasz coś we wiadomościach, a następnie nabuzowany tym, co ktoś powie próbujesz się wypowiadać. - wybacz, ale ktoś musiał ci to powiedzieć.

Nie interesuje mnie kto pisał ten akt prawny, ale trafił się PIS-owi jak ślepej kurze ziarnko.

 

Jeśli myślicie, że odbieranie samochodów sprawi, że nie będzie na drogach pijaków to powodzenia. Szkoda tylko, że nie zauważacie, że pijak nie myśli o tym jak wsiada do samochodu bo jest pijany. I koło się zamyka. Odbierają prawko za szybką jazdę. I co mamy rekordy wypadkowości w świąteczne weekendy. Zaostrzyli kary dla pijanych i co jak pili tak piją. Nie przyrównujcie Skandynawii do Polski. Bo tam inny naród, inna kultura picia, inna kultura jazdy, inna siec drogowa.

@Zbigniew3003 jeśli ktoś kogoś zabije jadąc autem po pijaku to trafia do więzienia. Tak jest od dawna. I po pijaku dalej jeżdżą. Wypacanie przez sprawców takich rent jest możliwe. Tylko znowu mamy to samo. Pijak może sprawić, powodując taki wypadek, że reszta rodziny trafi na ulicę. Bo cały majątek pójdzie na rentę. 

Nie rozśmieszaj mnie. Już mieliśmy nie jeden przypadek, że nawet obrońca z urzędu zrobił go niepoczytalnego właśnie z powodów tych, o których piszesz. Dostał zawiasy i dalej jeździ po pijaku. Jak zabierzesz mu auto, to nie będzie miał czym jeździć. I nie pisz o kulturze jazdy i picia, bo to brzmi typowo po "polskiemu": "Wszyscy tak robią, to ja też". Broniąc tego mogę wnioskować, że sam masz czasami z tym problem i boisz się, że policja jak nie samochód, to w żniwa zarekwirowała by ci ciągnik lub kombajn, bo bez piwka nie wytrzymasz - obym się mylił, bo w wypowiedziach piszesz sensownie i logicznie, co nie znaczy, że muszę się w każdym aspekcie z tobą zgadzać, gdyż mam akurat w tej sprawie odmienne zdanie (za dużo już się wypadków naoglądałem i również nieboszczyków z samochodów wyciągałem).

 

 

Tylko  gdzie  mają pracować  ci  więźniowie ???

PiS  właśnie  wprowadza to żeby  więźniowie  pracowali  są  budowane  zakłady  pracy w obrębie  więzień

I  jak na razie  jest  więcej  chętnych  do pracy  jak miejsc Pracy

 

PIS ameryki żadnej nie odkrywa. Budowanie zakładów? Przecież w 2 zakładach, które obsługuję pracują więźniowie. W zakładzie produkcyjnym pracuje od 3 lat 27 więźniów (kierownictwo by potrzebowało jeszcze przynajmniej 5-6, ale zakład nie ma aż tylu, których może dać), a w hurtowni 9. Nie boją się pracy, chętnie wykonują każde polecenie, a z rozmów z ich bezpośrednimi przełożonymi dowiaduję się, że: "są 2 grupy pracowników: słabi i bardzo dobrzy - wieloletni pracownicy, którzy są fachowcami. Więźniowie, którzy przychodzą do pracy w 2 dniu są już pomiędzy słabymi i tymi fachowcami...

Do zakładów znajdujących się poza ZK wysyłani są więźniowie, którzy się bardzo dobrze sprawują. A w zakładzie pracy też starają się jak najlepiej, bo za dobrą rekomendację kierownika dostają dodatkowe widzenia, przepustki itd.

 

 

Powstają   już  pierwsze  zakłady  są  i więźniowie Pracują  i  Zarabiają  na swoje  utrzymanie  i  na długi  jakie mają

 

W więzieniach, gdzie jest już recydywa (w woj. opolskim w Strzelcach Opolskich) są już zakłady, o których piszesz i wcale ich PIS nie stworzył. Tak więc też nikt tu Ameryki nie odkrył.

 

 

Nie  muszą   budować  Kościołów  są  już  kaplice  ale ty jako Naczelny Debil   zapomniałeś  o ty.

Ciekawe  ilu  chętnych  znajdziesz którzy  będą  chcieli   zatrudnić  więźniów  poza murami

A budowa  Miejsca pracy na Terenie  ma same  plusy 

Ale Debile  jak ty  zalani nienawiścią  do  wszystkiego  co  PiS  zrobi  tego  nie rozumieją

Na szczęście  Debili takich jak ty  jest tylko  kilkanaście procent

Tak jak już wyżej pisałem - jest to nieprawda, że zakłady nie chcą więźniów i podałem przykład ze swojego podwórka. Dlaczego zakłady zewnętrzne biorą również więźniów:

- tania siła robocza

- ulgi podatkowe

- brak pracowników, a ci, co przychodzą z UP, to już na rozmowie są pijani

Minus wszystkiego: trzeba uważać, by nic im się nie stało, bo do momentu, kiedy pracują, jest wszystko ok, jak nie nawet super. Ale jak masz bhp, które raczkuje i ma wiele do życzenia, to więzień po wyjściu ciebie zniszczy. Więzień jest lepiej obeznany w prawie niż nie jeden prawnik, bo z nudów w więzieniu czytają kodeksy i inne ustawy, rozporządzenia do nich pisane itd. - bo takie coś zawsze dostają do poczytania. Jak natomiast masz czyste sumienie i jesteś w stanie zapewnić mu pracę bezpieczną, to nie masz się czego obawiać, a co niektórzy po wyjściu (mimo iż są z drugiego końca Polski) chcą zostać - to jest kolejny plus, bo masz już wyszkolonego pracownika...

 

Nie piszę, że zatrudnianie jest czymś złym - wręcz przeciwnie. Piszę jedynie to, że PIS Ameryki nie odkrył i to już się cały czas dzieje. Jeżeli ktoś twierdzi inaczej, to kłamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj