nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

scoffer    1156

To weź sobie Lecytynę dziadku, bo coś z pamięcią u ciebie nie tak. Rolnik niemiecki ma inne dotacje, ma też dopłaty do tony zboża i wiele innych form wspomagania przez Państwo i nie musi patrzeć tylko na dotacje unijne jako jedyny dochód wspomagający jego rozwój. W Polsce wszyscy tylko patrzą na Unię jako na tą krowę dojną, z której tylko mają czerpać korzyści, ale nic z siebie nie dawać. Jak tobie pasują ceny za żywiec i za zboże sprzed 20-stu lat, to proszę bardzo, bo z twoją pamięcią widzę, że wolisz się cofnąć do czasów, gdzie baby dostawały chomąto, a sierpami się kosiło zboże.

Nie mam pojęcia co dostała twoja matka jako wiano i gdzie je nosiła , ale skoro twierdzisz ze chomąto , to myślę ze wiesz co piszesz .

Sierp , hmm , relikt przeszłości , którego prawdę mowiac nie pamiętam , ale sądzę ze musiało być to do niedawna podstawowe narzędzie twojego ojca , skoro się do niego odwołujesz .

Skąd wiesz ,  jakie ceny zboża  mi pasują ? Ale gdy szczałeś w pieluchy , czyli dokładnie 20 lat temu, cena zboża była wyzsza jak obecnie , 

"II półrocze 1996 - 57,38 zł/dt" . Więc coś pierd.....isz kolego o moich kłopotach z pamięcią .

Co do Ciebie to jesteś dokładnym odzwierciedleniem moralności poprzedniego rządu .

Do wszystkich i wszystkiego masz pretensje jednak sam piszesz 8 lipca w temacie Merkator

"myślę o wykonaniu z elektrod do nierdzewki (jeszcze mi zostało, co ojciec przechodząc na emeryturę przyniósł z zakładu)."

Więc zarzucasz innym ze traktują Unie jak krowę dojną , z której tylko czerpią korzyści ?

A jak nazwać zachowanie ojca , w którym nie widzisz nic zdrożnego , pokrako moralna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

zetorki12 -  Widać  że  jesteś  ograniczony  w rozwoju. :D  :D  :D   Bo  płoty  budują  Grecy Bułgarzy Turcja  Austria   Macedończycy  Wegry  Izrael  Wielka Brytania  Hiszpanie itd.

 

 

 

 

Z tego co  mi wiadomo  to w  Europie  niema  granic  a ty  byś  chciał  taką  stawiać  dobre :D :D :D

 

 Zdecyduj sie albo czytaj ze zrozumieniem bo o granicach nie było mowy

 

 

Zwrot  Akcyzy  za  Paliwo  Rolnicze  - Zasługa  PiS

 

Może wtedy rządził PIS ale to raczej zasługa Samoobrony

 

Jakby juz był komunizm a jesteśmy na dobrej drodze to powinienes zostać przewodniczacym departamentu  budowania płotów w ministerstwie budownictwa i w porozumieniu z departamentem materiałów wybuchowych z ministerstwa obrony pas graniczny dodatkowo zaminować. Jakbys sie jeszcze dogadał z ministerstwem energetyki to mozna by jakis drut pod napieciem dołozyć i co 5m zainstalować miotacz ognia  :P  :P  :P

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

wtedy nie było samoobrony w koalicji minister rolnictwa był z PIS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

wtedy nie było samoobrony w koalicji minister rolnictwa był z PIS

A z kim była koalicja?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kacper11    0

Na dzień dzisiejszy brak dofinansowania ubezpieczeń upraw, chyba im brakło na -500, a tak poza tym to temat powinien być usunięty przez admina, Duda nic nie zrobił dla rolnictwa . ;)    

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3047

hiszpania walczyla z asf 36 lat-teraz chyba sa juz najwiekszymi producentami swin w europie lub niedlugo zostana- chow na wolnym powietrzu jest bezkonkurencyjny, srednia farma ma 3 tys sztuk.. macior.

holandia- wybila prawie wszystkie swinie z 9 mln -8 poszlo do utylizacji i w pare lat odbudowali produkcje. wiec dluga droga przed nami, pare lat temu bylem na szkoleniu i facet z odr mowil na ten temat-nie wierzylem ze ta epidemia bedzie miala taki przebieg, juz atakuje ukrainskie tereny w poblizu polski, facet przewidywal calkowita likwidacje hodowli swin w polsce...

legia zremisowala z realem- kiedys wisla bila sie z najwiekszymi klubami europy i zawsze brakowalo im szczescia ale z barca wygrali :P .

 

to ze duda nic nie zrobi dla rolnictwa to juz w swoim 1 poscie w tym temacie napisalem :D


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609

DEMOKRACJE WEDŁUG PO PSL

A TO KACZYSKI MIAŁ ZAGRAŻAĆ DEMOKRACJI DYKTATURA?? WALKA O PRAWORZĄDNOŚĆ 

???

 

POZDRO.. DLA CAŁEGO INTELIGENTNEGO LEWACTWA PO PSL I N 


 

 

NA LEWACTWO NA GŁUPOTĘ MAMY MODE 



Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

To, że facebook blokuje jakieś tam treści to tez wina po i psl? To już jest obłąkanie. Wszędzie widzisz po i psl. Idź do lekarza specjalisty. Ja rozumiem, że możesz mieć o to pretensje do fb. Ale co do Facebooka ma po i psl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

FB nie jest niezbędny do życia. Podoba się to używam , nie podoba przestaję. Za chwilę dzięki politykom urośnie to do rangi problemu narodowego. 

A tak w ogóle to gdzie u narodowców alternatywne kanały komunikacji, przecież mają być podstawą Obrony Terytorialnej a tu od razu zawodzi łączność i propaganda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Na dzień dzisiejszy brak dofinansowania ubezpieczeń upraw, chyba im brakło na -500, a tak poza tym to temat powinien być usunięty przez admina, Duda nic nie zrobił dla rolnictwa . ;)    

 

Budżet  na 2016 dla ubezpieczeń  to   Zasługa  PO-PSL  a nie PiS       PiS  zwiększył  Stopę  zwrotu z 50 na 65%.

w 2015 było  212 mln zł

w 2016  było  200mln zł

W 2017 planuje się  917 mln zł

Kto  chciał  to  się  ubezpieczył  w  tym  roku  a kto  spał  ten  ubezpieczenia  nie ma

w tym  roku  wykorzystano  100%  budżetu  co  jeszcze  się  nie zdarzyło  w  Polsce

To, że facebook blokuje jakieś tam treści to tez wina po i psl? To już jest obłąkanie. Wszędzie widzisz po i psl. Idź do lekarza specjalisty. Ja rozumiem, że możesz mieć o to pretensje do fb. Ale co do Facebooka ma po i psl?

 

Przypomnij  sobie  Kto  kazał  Podpalić  Budkę  Ruską  kto  ???????

Za czasów  Po-PSL   spokojnego  Marszu  nie  było  Wystarczyło  że   nastąpiła  zmiana  władzy  i w 2015  już  był  spokój

 

6163041-mem.jpg

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdaniel    52

Jak PiS  rządziło  To  o  ASF     nie było  u naszych  sąsiadów.

Co PiS  wtedy zrobiło :

Dotowane  Ubezpieczenia  Upraw - zasługa  PiS

Zwrot  Akcyzy  za  Paliwo  Rolnicze  - Zasługa  PiS

Wynegocjowany  Rekordowy  budżet  na  PROW  2007-13

To z najważniejszych  rzeczy.

 

 

A  co  z tą  twoją  Akcyzą  nie  odniosłeś  się  do  mojego   Posta  gdzie  udowodniłem  twoje  Brednie

Co do tego ASF - to pytałem co teraz zrobili? Przecież rok już siedzą na stołkach i biorą kasę za samo siedzenie, bo dla kraju nic jeszcze nie zarobili, tylko rozdają grube miliony na lewo i prawo oraz zaciągają na nie kredyty.

 

Zasługa PIS? To zerknij na isap.sejm.gov.pl, gdzie znajdziesz odnośniki, do ustaw, a tam również informację, że ustawa z dnia 10 marca 2006 r., wdraża przepisy Dyrektywy Rady 2003/96/WE z dnia 27 października 2003 r. w sprawie restrukturyzacji wspólnotowych przepisów ramowych dotyczących opodatkowania produktów energetycznych i energii elektrycznej (Dz. Urz. WE L 283 z 31.10.2003).

Nie wiedziałem, że w 2003r. PIS też rządził...

Co do kwot, jakie PIS wtedy dawał? a o jakie PO podniosło, to też nie wspominasz? O tym, że mieli podnieść na 1,30zł, a pozostali przy 0,95 zł.  - Do twojej informacji - Rozporządzenie ustalające stawkę jest z 28 listopada 2015r.

Co do tego, co ty zamieściłeś, to przejrzyj sobie jeszcze raz cyferki, które lecą w dół i odpowiedz co to jest?

Chcesz mi zwracać uwagę, to najpierw sam zacznij odpowiadać na zadawane pytania, bo tego to już nie czynisz

Jak już jesteśmy przy PIS-ie, to do 2006 roku co roku podnoszono kwotę wolną od podatku. Od 2006 roku zaniechano tego. Zaniechał tego PIS i zaniechała PO. W zeszłym roku TK nakazał podnieść do 6500zł, Zarówno Duda jak i Szydło chcieli podnieść do 8tyś. i kolejna obietnica poszła w śmietnik, bo przepychają ustawę, która już obowiązuje. Dlaczego zrobili taką samą ustawę? Bo 30 listopada wygaśnie ustawa obecnie obowiązująca i jak nie przepchną jakiejkolwiek, to w przyszłym roku nie było by kwoty wolnej od podatku. Jak już mowa o kwocie wolnej od podatku, to niech ich też obowiązuje te 3019zł, a nie 27tyś. - to tak w ramach sprawiedliwości...

 

Sierp , hmm , relikt przeszłości , którego prawdę mowiac nie pamiętam , ale sądzę ze musiało być to do niedawna podstawowe narzędzie twojego ojca , skoro się do niego odwołujesz .

Skąd wiesz ,  jakie ceny zboża  mi pasują ? Ale gdy szczałeś w pieluchy , czyli dokładnie 20 lat temu, cena zboża była wyzsza jak obecnie , 

"II półrocze 1996 - 57,38 zł/dt" . Więc coś pierd.....isz kolego o moich kłopotach z pamięcią .

Co do Ciebie to jesteś dokładnym odzwierciedleniem moralności poprzedniego rządu .

Do wszystkich i wszystkiego masz pretensje jednak sam piszesz 8 lipca w temacie Merkator

"myślę o wykonaniu z elektrod do nierdzewki (jeszcze mi zostało, co ojciec przechodząc na emeryturę przyniósł z zakładu)."

Więc zarzucasz innym ze traktują Unie jak krowę dojną , z której tylko czerpią korzyści ?

A jak nazwać zachowanie ojca , w którym nie widzisz nic zdrożnego , pokrako moralna ?

Ty nazywasz mnie synem, a nie pamiętasz sierpa? Widzę, że jesteś z tych dzieciaków, którzy w szkole mówią "mój ojciec zawsze miał traktory i dziadek też!"

To, że teraz ceny lecą cały czas na łeb podobnie jak żywiec, to już pisałem nie raz i jak byś sięgnął to tematów nie tylko Mercatora, to byś o tym doskonale wiedział.

Co do odzwierciedlenia moralności poprzedniego rządu - wolę już być odzwierciedleniem poprzedniego rządu niż obecnego, gdzie wmawia się wszystkim, że czarne jest białe, nie robi się nic dla kraju, prócz rozdawania cudzej kasy i brania kolejnych kredytów a w dodatku wmawia się ludziom, że opozycja nie daje rządzić, mimo iż nawet jak by cała opozycja stanęła przeciw rządowi, to rząd ma większość głosów. Przykłady znasz, bo jak dogrzebałeś się posta z lipca, to i przykładów na to, co piszę też się z pewnością doszukałeś.

Dziękuję za komplement odnośnie "pokraki moralnej" - tym samym pokazałeś swój poziom intelektu. Nie zapytasz w jaki sposób wyniósł te elektrody przez bramkę z wykrywaczem metali? Dla ciebie nawet jak ktoś ma papier na to, że może wynieść legalnie to też jest złodziej, ale niech ci będzie...

 

EDIT:

 

To, że facebook blokuje jakieś tam treści to tez wina po i psl? To już jest obłąkanie. Wszędzie widzisz po i psl. Idź do lekarza specjalisty. Ja rozumiem, że możesz mieć o to pretensje do fb. Ale co do Facebooka ma po i psl?

 

Ja facebooka nie mam i nie żałuję. Nie twierdzę natomiast, że PO czy PSL kasuje czy też ingeruje w to, co tam jest napisane...

Przypomnij  sobie  Kto  kazał  Podpalić  Budkę  Ruską  kto  ???????

Za czasów  Po-PSL   spokojnego  Marszu  nie  było  Wystarczyło  że   nastąpiła  zmiana  władzy  i w 2015  już  był  spokój

 

Skoro przedtem nie było, a teraz da się w spokoju, to chyba da się wniosek wyciągnąć oczywisty kto zakłócał?

Edytowano przez wdaniel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Ty nie twierdzisz. Ale inni tak. Co ma wspólnego podpalenie budki z facebook iem? Ja tam się nie dziwię, że jak nastąpiła zmiana władzy to jest spokój na tych marszach. Bo to zwolennicy obecnej władzy wcześniej rozpierduchę robili. Rok w rok była ro***erducha. Nie ucierpiała tylko budka. Nawet jeśli ktoś z po kazał ją podpalić. To rok w rok oprócz budki szkody były duże.  Tak czy siak podpalenie budki nie ma nic wspólnego z blokowaniem pewnych treści przez fb. Nie pisz bzdur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Marekomunista, płoty sa na nic http://www.agrofoto.pl/fakty/asf-bedzie-powodem-wstrzymania-importu-zboz-z-ukrainy,67814.html


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdaniel    52

Już pisałem nie raz o tym, że ASF to jest propaganda, by ceny świń poszły w dół. Co do zbóż importowanych z Ukrainy, to PIS sprowadziło prawie 3x więcej niż nakazuje zobowiązanie. Jest to problem, więc szukają teraz dziury, by i ten import zatrzymać. Tym bardziej, że za chwilę dojdzie jeszcze import z za oceanu i też będzie trzeba go gdzieś dać. A szarak wszystek kit kupuje, bo nie widzi w tym nic poza tym, co mu wmówią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Co do tego ASF - to pytałem co teraz zrobili? Przecież rok już siedzą na stołkach i biorą kasę za samo siedzenie, bo dla kraju nic jeszcze nie zarobili, tylko rozdają grube miliony na lewo i prawo oraz zaciągają na nie kredyty.

 

Zasługa PIS? To zerknij na isap.sejm.gov.pl, gdzie znajdziesz odnośniki, do ustaw, a tam również informację, że ustawa z dnia 10 marca 2006 r., wdraża przepisy Dyrektywy Rady 2003/96/WE z dnia 27 października 2003 r. w sprawie restrukturyzacji wspólnotowych przepisów ramowych dotyczących opodatkowania produktów energetycznych i energii elektrycznej (Dz. Urz. WE L 283 z 31.10.2003).

Nie wiedziałem, że w 2003r. PIS też rządził...

Co do kwot, jakie PIS wtedy dawał? a o jakie PO podniosło, to też nie wspominasz? O tym, że mieli podnieść na 1,30zł, a pozostali przy 0,95 zł.  - Do twojej informacji - Rozporządzenie ustalające stawkę jest z 28 listopada 2015r.

Co do tego, co ty zamieściłeś, to przejrzyj sobie jeszcze raz cyferki, które lecą w dół i odpowiedz co to jest?

Chcesz mi zwracać uwagę, to najpierw sam zacznij odpowiadać na zadawane pytania, bo tego to już nie czynisz

Jak już jesteśmy przy PIS-ie, to do 2006 roku co roku podnoszono kwotę wolną od podatku. Od 2006 roku zaniechano tego. Zaniechał tego PIS i zaniechała PO. W zeszłym roku TK nakazał podnieść do 6500zł, Zarówno Duda jak i Szydło chcieli podnieść do 8tyś. i kolejna obietnica poszła w śmietnik, bo przepychają ustawę, która już obowiązuje. Dlaczego zrobili taką samą ustawę? Bo 30 listopada wygaśnie ustawa obecnie obowiązująca i jak nie przepchną jakiejkolwiek, to w przyszłym roku nie było by kwoty wolnej od podatku. Jak już mowa o kwocie wolnej od podatku, to niech ich też obowiązuje te 3019zł, a nie 27tyś. - to tak w ramach sprawiedliwości...

 

 

Pis  Podniosło  z 95gr  na 1zł  zwrot.

 

Co do  ASF  to  Wojsko  ruszyło  do  walki  z ASF  także  coś  robią .  Po-PSL  nic  nie zrobiło 

PO-PSL  co  roku  Podatek  w Paliwie  Podnosiło  PiS  nie podniusł  ani  1 gr 

 

Taśmy  Prawdy  Wszystko Pokazały  jaka to była  władza  Po-PSL

https://www.youtube.com/watch?v=9ofVpBWSgzA    

 

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdaniel    52

@Marekfarmer - jakoś nawet nie liczyłem na to, że zaczniesz odpowiadać na moje, które by ciebie pogrążyły.

Kłócisz się, że to wszystko zasługa PIS, więc już ci pisałem podstawę prawną ustawy z dn. 10 marca 2006r. Kłóciłeś się, jak kolega zwrócił ci uwagę, że to Samoobrona, a nie PIS wdrażało w życie zwrot akcyzy, więc masz odnośnik do strony rządowej, o której wyżej już pisałem: http://isap.sejm.gov.pl/DetailsServlet?id=WDU20061601132

Zapoznaj się z rozporządzeniem i z podpisem, kto je wprowadzał w życie. A dlaczego dałem rozporządzenie? Ponieważ żadna ustawa nie jest aktem wykonawczym - o czym już też pisałem i rozpisywałem hierarchię dokumentów ustawodawczych.

I nie pitol, że PIS od początku dawało 95gr, bo 95gr. mamy dopiero od 2009r. Mieli dać już w zeszłym roku 1,30, a co zrobili to napisałem i możesz sobie podstawę prawną też sprawdzić, o ile że wiesz gdzie szukać, bo jak na chwilę obecną piszesz głupoty, gdyż albo nie wiesz gdzie podstaw prawnych szukać, albo nie potrafisz ich czytać i wierzysz w głupoty, które wmawiają ci rządzący, a tak naprawdę kłamią, bo co innego mówią, co innego myślą, a jeszcze co innego piszą...

 

PS: doczekam się odpowiedzi na pytania, na które nie odpowiadasz od miesiąca? Bo trochę się ich nazbierało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Jakie wojsko do jakiej walki? Człowieku nie ośmieszaj się. Co to wojsko robi, jak walczy z asf? Znowu zmyślasz jakieś bzdury. Wiesz jak wygląda ta walka? Teoretycznie Policja stoi na wszystkich drogach wyjazdowych z województwa podlaskiego. Ale praktyka wygląda tak, że śpią sobie w samochodach. Nawet mat dezynfekujących koła nie ma na jezdni. Napisz coś więcej jak to wojsko z asf walczy. Bo jestem strasznie ciekawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

wdaniel -Odpowiadam jak czytać  nie nauczyli cię  to wklejam jeszcze  raz   wszystko napisałem 10 stron wstecz

Akcyza

2009 -   Akcyza 1048 PLN/ m3 Opłata Paliwowa 97,82 PLN/m3 - Rządy  PO-PSL

20010 - Akcyza  1048 PLN/m3 Opłata Paliwowa  233,99 PLN/m3 - Rządy  PO-PSL

2011  -  Akcyza  1048 PLN/m3 Opłata Paliwowa  239,84 PLN/m3 - Rządy  PO-PSL

2012 -  Akcyza  1196 PLN/m3 Opłata Paliwowa  249,92 PLN/m3 - Rządy  PO-PSL

2013  - Akcyza  1196 PLN/m3 Opłata Paliwowa  259,92 PLN/m3 - Rządy  PO-PSL

2014 -  Akcyza 1196 PLN/m3 Opłata Paliwowa  262,52 PLN/m3  - Rządy  PO-PSL

2015 - Akcyza  1171 PLN/m3 Opłata  Paliwowa 288,05 PLN/m3  - Rządy  PO-PSL

2016 - Akcyza 1171 PLN/m3 Opłata Paliwowa  288,05 PLN/m3  -  Rządy PiS 

Pierwszy  raz   od 7 lat  Państwo nie podniosło  Ceny  Paliwa

 

Czyli  dzięki  Rządom PO-PSL 

Akcyza wzrosła  o  123PLN/m3

Opłata Paliwowa  190,23 PLN/m3

 

Twierdziłeś  że  2013-14  obniżyli  Akcyzę  a jednak  nie

 

 

PO-PSL Zmarnotrawili :

187,6 mld zł – wyłudzenia podatku VAT w latach 2008–2015

80 mld zł – straty budżetu na cenach transferowych w latach 2007–2015

10,5 mld zł – wzrost nakładów na zatrudnienie w administracji publicznej w latach 2008–2012

7 mld zł – straty budżetu z tytułu nierozstrzygniętej aukcji na częstotliwość LTE w 2015 r.

5 mld zł – wypłaty odszkodowań za jednorękich bandytów

1,465 mld zł – budowa nieefektywnej e-administracji od 2012 r.

1,26 mld zł – strata na Stadionie Narodowym

700 mln zł – ORP Gawron/Ślązak, czyli najdroższy patrolowiec świata

800 mln zł – roczny koszt obsługi systemów informatycznych w ZUS

Co najmniej miliard złotych – straty na podwyższeniu akcyzy na papierosy i alkohol

182 mln zł – koszty przygotowania budowy elektrowni atomowej

żródło: http://wgospodarce.pl/informacje/21486-rzady-po-psl-zmarnotrawily-pol-biliona-zlotych-szokujace-zestawienie-fundacji-republikanskiej

 

Kolesiostwo w AMW

https://www.youtube.com/watch?v=Fc2vkyogYXI    

 

Zadłużenie Kraju  PO-PSL

Dług Publiczny  2007 - 527 miliardów złotych

Dług Publiczny 2015 - 1077 miliardów złotych!

Przez 8 Lat  Super  Rządów PO-PSL dług  wzrósł  550 miliardów + 153 Miliardy z OFE + 449,7Miliardów złoty zmarnowanych 

 

Straty  Dla  Polski  dzięki Rządom PO-PSL =  1152,7 Miliardów  złotych

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Może u markafarmera testowali "broń elektromagnetyczną" i stąd takie bzdury wypisuje ;)

 

 

 

 

 

Uważaj marek żeby cię za bardzo nie "napromieniowali" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

To są  Fakty  a nie  Bzdury  ale  wasze  Zakodowane Głowy  tego  nie rozumieją 

 

Z Andrzeja  Leppera  też  się śmialiście jak mówił  o Więzieniach CIA

A potem jak się  okazało  miał  Racje

 

 

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

Wojsko ma policzyć odyńce grasujące po terenach poligonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj