nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Ulman    5568

Masz zupełną racje za wyjatkiem pojecia "socjalistyczna prawica" bo coś takiego nie istnieje. :blink: Czepiam sie niuansów ale PIS nazwałbym  katolickimi socjalistami ale broń Boże prawicą bo to dla prawicy obelga.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tedek2    65

Wiem, wiem w zamyśle miało być socjalistyczna ,, prawica" no cóż każdemu się zdarza zapomnięć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Ciekwe co dziś powie JKM w TVP info o 21 15?

 

Nic  nie Powie  najwyżej  coś wysepleni

memy-wyborcze-Mikke.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5568

Jak już pisałem - dla ciebie PIS uber alles! Nieważne czy ktoś ma coś do powiedzenia jak słucha sie jednej strony i z góry zakłada że reszta nie ma racji, Nędza intelektualna w pełnej krasie.......


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Jak już pisałem - dla ciebie PIS uber alles! Nieważne czy ktoś ma coś do powiedzenia jak słucha sie jednej strony i z góry zakłada że reszta nie ma racji, Nędza intelektualna w pełnej krasie.......

 

Tylko że  ja nie słucham tylko  jednej strony  :D . I dla jasności  w wyborach do   Sejmu  nie głosowałem  na PiS.

Tylko że  jak słuchałem kiedyś  tego  Muszkowca  to nie wiem czy mam się  śmiać  czy  płakać. 

 

z15994142Q,Janusz-Korwin-Mikke-jest-niek

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

pewnie w pieluchy wtedy robiłeś  ;)

zamiast przeglądać obrazki to lepiej doczytaj,  że nie cytuje się posta wyżej do którego się odnosisz

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5568

Masz rację - nie słuchaj go bo jak nic nie rozumiesz to szkoda czasu. Bezkrytycznie wierząc w to co mówi PIS nie ma szans byś zrozumiał cokolwiek z JKM. Zreszta  tak jak napisałes -nic nie powie - szczególnie dla socjalistów.

Liczę że teraz zamiast Petru będziesz wklejał JKM z głupkowatymi komentarzami


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5568

Popyszczą, poujadaja a na końcu i tak guzik im zrobią. Igrzyska dla głupków muszą trwać!


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5568

Żyj dalej złudzeniem że coś się zmieni i kogoś rozliczą.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5568

Jeśli Macierewicz miałby racje to juz dawno mielibyśmy trzęsienie ziemi


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1681

Przypuśćmy że informacja przekazana przez Macierewicza była prawdziwa. Zamierzano sprzedać Mistrale Rosjanom. Przy stopniu niejawności prowadzonych negocjacji wiedza ta musiała by pochodzić od naszego wywiadu bądź SKW. Nasze służby zaś musiały ją otrzymać od kogoś kto uczestniczył w tym. Jeżeli jest zwerbowany przez nasze służby, to za chwilę po ujawnieniu tej informacji zacznie się polowanie na niego. Z racji że w takich sytuacjach wiedzę posiada wąskie gron, są bardzo duże szanse na spalenie informatora, którego być może długo werbowano. Znowu rozpieprzanie służb, paplanie i samozadowolenie ministra.

Ciebie to cieszy? Mnie złości.

 

Trochę się zapędziłeś, przecież to misiewicz wyczytał na jakimś podrzędnym portalu, i jako zaufany antka podrzucił mu to.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A niby dlaczego miałbym się bać niemca czy holendra? Gdyby płacił dobrą cenę a ja chciałbym sprzedać to bym sprzedał. Teraz gdyby mi ktoś dał 80-100 tyś za hektar to nawet jutro możemy do notariusza jechać - i absolutnie nie interesuje mnie czy to polak,niemiec czy tez chińczyk. 

 

Zresztą ja jestem z tego gorszego sortu, ba nawet najgorszego - nie ma we mnie patriotyzmu ;).

 

 

 

 

"Najmniej wartościowym natomiast rodzajem dumy jest duma narodowa. Kto bowiem nią się odznacza, ten zdradza brak cech indywidualnych, z których mógłby być dumny, bo w przeciwnym wypadku nie odwoływałby się do czegoś, co podziela z tyloma milionami ludzi. Kto ma wybitne zalety osobiste, ten raczej dostrzeże braki własnego narodu, ponieważ ma je nieustannie przed oczyma. Każdy jednak żałosny dureń, który nie posiada nic na świecie, z czego mógłby być dumny, chwyta się ostatniej deski ratunku, jaką jest duma z przynależności do danego akurat narodu; odżywa wtedy i z wdzięczności gotów jest bronić rękami i nogami wszystkich wad i głupstw, jakie naród ten cechują".

 

 

Ja jestem raczej krytyczny do Polski i Polaków. Wtedy można na trzeźwo oceniać. No i wychodzi dosyć smutno bo nie ma za bardzo z czego być dumnym. A sam nacjonalizm to taka trochę choroba.

 

 

 

Ale co ja wiem - ja jestem jawnym antynarodowcem i nie widzę w sobie zbyt wiele patriotyzmu.

 

Współczuję  twojej rodzinie .


PLATFORMA OBYWATELSKA JEST TAK SAMO OBYWATELSKA  JAK KIEDYŚ MILICJA OBYWATELSKA .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Współczujesz jej z racji?  

 

No właśnie , z jakiego powodu współczujesz mojej rodzinie? Bo taki tekst jak twój to mnie co najwyżej śmieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
B3Agro -   Kim ty   jesteś   Niemcem  Ruskiem  Czy  może  uchodźcą.  Skoro  jesteś  Krytyczny  dla Polski i  Polaków  to kim ty  jesteś ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

A czy to ważne kto jest kim? Ale skoro pytasz to ci odpowiem - jestem Polakiem. 

 

Dumny zbytnio z tego nie jestem bo i nie ma z czego. Żyję sobie tu nawet nienajgorzej - jasne że wolałbym mieszkać w jakiejś Hiszpanii choćby ze względu na pogodę. No ale wyszło jak wyszło ;).

 

Rozumiem że stawiając mi zarzut krytyczności sam jesteś bezkrytyczny ;). Słabo się przedstawiłeś : http://synonim.net/synonim/bezkrytyczny

 

 

No ale czy więcej można oczekiwać od wyznawcy pis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Ja nie jestem  wyznawcą  PiS.  Ja jestem  przeciwnikiem PO i Nowośmiesznej. Pisałem  już tutaj że  Nie głosowałem na PiS  w wyborach  Parlamentarnych.

 

PiS  nie jest  idealną  partia   ale  obecnie  niema  lepszej  Alternatywy  dla  Polski.  Niestety  ale  drugi  Edward Gierek  jeszcze  się  nie  ujawnił w Polskiej Polityce.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

O patrz jak z tonu spuściłeś. To nie ważne na kogo głosowałeś ale te bzdury które wypisujesz ewidentnie wpisują cię w obraz wyborcy pis. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Bzdury  to  wypisujecie  wy  i  bronicie   Skompromitowanych  do szpiku  kości  PO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Nigdy nie broniłem po bo od zawsze głosuję na PSL. A mówiąc o skompromitowanych ludziach z po ... popatrz na tych co teraz rządzą , nie widzisz tej codziennej "walki" o to kto z siebie większego błazna zrobi?  Co gorsze ich decyzje mają wpływ na wszystkich. 

 

Właśnie upadła następna obietnica wyborcza - podniesienie progu kwoty wolnej od podatku. Wiem że pewnie powiesz - ale jest 500+. No jasne tyle że jest to promowanie nicnierobienia kosztem tych którzy coś robią. Podobnie z planami wyższych podatków.

 

Rozumiem że "cielęta" z elektoratu pis mogą nie zauważyć różnicy ale wtedy może zbraknąć na socjal. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

PSL  jest  tak samo skompromitowane  jak PO. To  PSL  zawdzięczamy  te  beznadziejne  warunki  wejścia  Polski do  UE.  ASF  zawdzięczamy  PSL  itd.

 

Ja nic  nie słyszałem  żeby  zrezygnowali  z podwyższenia Kwoty Wolnej od podatku  mi osobiście  to  zwisa  czy podniosą  czy  nie.

Nie słyszałem jeszcze  aby  ktoś  z PiS  chciał  podnosić  podatki  co najwyżej  takie  teorią   snują  propagandziści  z PO,PSL Nowośmiesznej.

 500+  jest  złe   a  dopłaty  z UE  są  dobre ????

 

 

ustawy-petru.jpg

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

ASF jest winą PSL? ;) Brawo ty.

 

Mogłeś nie słyszeć bo u rydzyka o tym nie powiedzą.

 

No właśnie - ciebie i tobie podobnych podniesienie podatków i nie podnoszenie kwoty wolnej od podatku nie robi różnicy. Na podstawie tego można by powiedzieć że jesteś pasożytem żerującym na tych co zarabiają i płacą podatki.

 

Co do dopłat i 500+. Radziłem sobie bez dopłat przed unią poradzę sobie bez dopłat jak znikną - a zresztą dopłaty w moim przypadku absolutnie nie idą na prowadzenie gospodarstwa. Jeszcze kilka lat temu za dopłaty co roku dokupowałem kilka hektarów albo jakies maszyny. Teraz za roczne dopłaty kupuję około 50m.kw. we Wrocławiu lub Warszawie (oczywiście po lewej stronie Wisly ;) ). A 500+ - jest jak najbardziej ok , tyle że nie we wprowadzonej formie. Bo to co wprowadzilito ewidentne "kupienie" elektoratu. Nieważne że w perspektywie roku lub 2 rozłoży to budżet i spowoduje podniesienie podatków - przecież w znacznej części elektorat i beneficjencii tak nie płacą podatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj