nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Ulman    5574

 

Tak Kukuiz  Wprowadził  do  Sejmu  kilku   bardzo  przyzwoitych posłów 

A  najlepszy  z nich  jest ten:

https://www.youtube.com/watch?v=OK4maOASQIs   

 

Jesli facet mówi ze "wola ludu stoi ponad prawem" to jest komunistą a jako marszałek senior nie widzi nic złego  w tym że ktos za niego głosował to jest debilem. Dobrze ze Kukiz go kopnął w d*pę.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Trochę matematyki

PO-PSL rzadziło 8 lat. Zmarnowali 449,7 mld PLN wiec rocznie średnio  nieco ponad 56 mld PLN . PIS zlikwidował marnotrawstwo i złodziejstwo i poprawił sciagalnosc podatków i nadal jest prawie 60 mld dziury budzetowej. Jak to mozliwe?

Logicznie rzecz biorac srodki marnotrawione i rozkradane powinny niemal w całosci pokryć deficyt a razem z wpływami z bankowego całość powinna sie +/- zbilansować. Niestety jest rekordowa dziura i wytłumacz mi czy to oznacza ze nadal marnuja ok 56 mld rocznie czy tez skonczyli z marnotrawstwem i to rozkradli.

 

Ja tam zawsze głosuje na starego dobrego JKM

 

Złodziejstwa  I marnotrawstwa  jeszcze nie zlikwidowali w 100%.

Poprawili ściągalność  VAT

Skończyli z Gigantycznymi  Odprawami  w Spółkach skarbu  Państwa

itd.

 

Dziura Budżetowa w 2015 to 50 mld złoty

na 2016 PO-PSL zakładało  55 mld złoty

Stan na koniec  sierpnia  po rządach PiS mamy 15 mld rok wcześniej 27mld  więc  o czym  ty  piszesz ??? 

Tu masz dowód  na Stopniową  Likwidację  złodziejstwa  i marnotrawstwa. 

 

Po raz  kolejny  piszesz  jakieś  Bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

głupku , liczy się wykonanie  rok do roku 

skoro podwyższają deficyt to co ty bredzisz ?    


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Mareczek,

Jak na koniec roku przypada wykup obligacji to jeszcze nadrobia. 

Powiedz jak to jest ze teraz maja tak niski deficyt a na nadchodzący ro zaplanowali 60 mld? Dopiero zaczna krasć imarnotrawić?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Deficyt na 2016 rok ma wynieść 55 miliardów złotych. Na 2017 rekordowe 60 miliardów. Jeszcze nikt po 89 roku na taką kwotę kraju nie zadłużył jak planuje pis. Za rok 2015 planowano 46 miliardów. Pis podniósł do 50 miliardów.

 

http://www.rp.pl/Energianews/309219886-EuRoPol-Gaz-czlonkowie-wladz-spolki-dostali-premie-za-zysk-ktorego-nie-wypracowali.html

 

Z takimi odprawami skończyli? czy tylko ci tak powiedzieli. Bo akurat tutaj ludzie pisu wypłacili sobie nagrody za rok w którym nawet nie pracowali.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

mają niski bo jeszcze z 10 - 15 mld na 50+ nie wypłacili   ;)


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Mareczek,

Jak na koniec roku przypada wykup obligacji to jeszcze nadrobia. 

Powiedz jak to jest ze teraz maja tak niski deficyt a na nadchodzący ro zaplanowali 60 mld? Dopiero zaczna krasć imarnotrawić?

 

Ale  i  tak  nie pobiją  PO-PSL  Gdzie w 2014 roku było  to 180 mld złoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Nie kop lżącego @hubertuss bo jeszcze seppuku popełni :wacko:


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

centrala markowi przestała "treści" podsyłać i pewnie sam teraz wymyśla. scoffi po wypisywaniu bzdur na razie znikł. 

 

A tak tylko zapytam - jest tu na forum jakikolwiek wyznawca piss który pisze cokolwiek z sensem? Już nawet nie w tylko w tym temacie. Bo jak poczyta się markafarmera albo staszka w innych tematach to wyłania się smutny obraz polskiego rolnika. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

WOW. A do orania też wam dopłacali? Rzeczywiście brak dopłat do wapnowania to jest bardzo istotny problem ;)

Edytowano przez lukejro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Gdzieś kiedyś o tym słyszałem ale byłem niemal pewien że to "wiejska legenda" a tu nic z tych rzeczy....to najprawdziwsza prawda ;). I co pisiaki , taka zła ta Unia skoro nawet za wapnowanie płaci/płaciła?

 

Moim faworytem i tak jest dopłata do pomidora gruntowego ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

centrala markowi przestała "treści" podsyłać i pewnie sam teraz wymyśla. scoffi po wypisywaniu bzdur na razie znikł. 

 

A tak tylko zapytam - jest tu na forum jakikolwiek wyznawca piss który pisze cokolwiek z sensem? Już nawet nie w tylko w tym temacie. Bo jak poczyta się markafarmera albo staszka w innych tematach to wyłania się smutny obraz polskiego rolnika. 

Staszek w temacie bodajże pszency ozimej pisał nawet z sensem ale scoffer i mareczek to pełna zgoda.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

180 mld deficytu budżetowego  było w Polsce w 2014 roku? Dobrze się czujesz?

 

Ja się  dobrze  czuje  ale  ty  masz  Amnezje  więc  powinieneś  iść  do lekarza

 154mld   Wzięli  z OFE  bo  kasa  pusta   i mimo  takiego dużego  zastrzyku  kasy   zrobili  na koniec  roku  prawie  30 mld długu  więc  suma sumaru  robi to kwotę   180mld złoty.

Wiem wiem będziecie  to tłumaczyć  na wszelakie  możliwe  sposoby  ale prawda  jest  taka że gdyby  ktoś  kiedyś  OFE   nie wymyślił  to by  POwczyki  miały  dziurę  w kwocie  180 mld złoty.

Ale jak przed rokiem  się  okazało  to  ludzie   przejrzeli  na  oczy  i  nie chcieli  już   rządów  nieudaczników.  I dali  PiS  władzę  Samodzielną  co  nie udało  się   nikomu  po 89. w wolnych  wyborach   Polacy Zdecydowali  że  wolą  Kaczyńskiego   niż  PO czy Nowośmieszną.

Do  następnych  wyborów   PO  nie będzie miało  nawet 10%  ciemnych  wyznawców

Nowośmieszna Podobnie  bo kto  tam  jest niby:

Rysiek  ekonomista  bez  wykształcenia Ekonomicznego :D

Nowośmieszna chce  podwyższać  kwotę  wolną  od  podatku  ale  nie wie na jakim poziomie  ona  jest :D

Nowośmieszna Broni  Konstytucji   tylko  niwie  jaka obowiązuje :D

Prosty  przelew  przyniósł  im kilku milionowe Straty :lol: :lol:

Ale  jak Widać  ciemny  Lud   na nich głosujący  powoli  doznaje oświecenia  i się  nawraca

 

Co do Unii  To  tak głupiego tworu  to jeszcze na świecie nie było

Wedle Unii  Marchew  to  owoc

ślimak  to Ryba

itd.

Co robi  Unia  Obecnie  w  Belgii  a dokładniej w Walonii  co  ???

Jakie naciski  wywiera  bo  nie chcą  CETA

I  co  waszym  zdaniem  PiS   ma możliwość  Zablokowania ????

Tak jak było  z Traktatem Lizbońskim jak  Lech  Kaczyński  nie chciał  Podpisać  co  się  działo  w  Polsce   nie Pamiętacie  już  jak na niego  naciskali   jak był  obrażany  z tego  powodu w Polsce ????

Amnezje  Macie   czy tylko  takich  Debili  udajecie. ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ela3225    630

marekfarmer ,wyluzuj to sfrustrowani oderwani, inaczej tego nie można tłumaczyć,hubertus i inni ,piszą to co mówią politycy PO ,pełna amnezja ,w mysl zasady ,lemingi to łykną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

marekfarmer ,wyluzuj to sfrustrowani oderwani, inaczej tego nie można tłumaczyć,hubertus i inni ,piszą to co mówią politycy PO ,pełna amnezja ,w mysl zasady ,lemingi to łykną

 

Im by trzeba  było  młotkiem to  tłumaczyć  ale  na razie  internet  takich  możliwości  nie daje :D :D :lol: :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

Lemingi i ich salony, w swej wyhisteryzowanej zapalczywosci nie przyjmują niczego co pochodzi od "nie naszości" -jakkolwiek to nazwać-cechuje mentalność totalniacka.Oni tacy właśnie są. Gęby pełne demokracji, ale demokracja jest tylko wtedy, gdy rządzą niepodzielnie. Nie wystarczy im nawet mieć przewagę - muszą mieć wszystko. Nie będą z nikim ucierać poglądów, negocjować, zawierać kompromisów - bo faszyście, talibowi, pisiorowi, narodowemu socjaliście czy jak tam cię akurat nazwą,skoro nie jesteś od nich,"nie podaje się ręki".

Epicentrum totalniactwa stanowią tzw. elity III RP. A dziś, gdy przegrały, daje to objawy naprawdę paskudne. Dziś, gdy przegrały i zostały "wysadzone z siodła", usiłują z całą Polską zrobić to, co swego czasu z SDP - stworzyć własną, choćby miała to być tylko malutka enklawa, i otoczyć ją zasiekami oraz rowami, aby nie wdarła się do niej zaraza "nie-naszości" Ci oderwani od rzeczywistości lemingomaniacy nie powinni w "myśl zasady" przyjąć 70-cio procentowej zaliczki.Są tak zajadli w swej wscieklznie aż się z jadu gęba pieni   :) Psycholog zalecił by zmianę obywatelstwa,jak zrobił to Nowak,uciekając przed odpowiedzialnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Nikt tak jadem na tym forum nie pluje jak ty. Jak zwykle zero argumentów i konkretów, masa epitetów. Zabawne jest, że jak czytam twój tekst to jak byś pisał o pisie. O tej zapalczywości, o rządzeniu wszystkim o nie chęci do ucierania poglądów. To pis teraz jest jedynym słusznie panującym władcą a jakie kolwiek formy krytyki są traktowane jak zdrada państwowa. 

@marekfarmer ty wiesz co to znaczy deficyt budżetowy To, że rząd ograbił ofe to jest inna prawda. Ale deficyt to deficyt. Nie uprawiaj więc tu demagogii. Bo jak Szydło w tym roku sprzedała Niemcom obligacje za 10 mld złotych to co tez mamy je dodać do tegorocznego deficytu? Co do ofe Kaczyński prawdopodobnie weźmie resztę. Tez dodasz to do deficytu. Ktoś tu stronę czy dwie temu wklejał jego wypowiedź w sprawie ofe. 

Co do samego ofe ale niestety wstyd przyznać 1/3 przejedliśmy w ciągu tego 2014 roku. Niestety zus jest nie rentowny. I państwo co raz musi mu taki zastrzyk serwować. Bo nasze składki ze względu na wiele grup uprzywilejowanych nie pokrywają wypłacanych świadczeń. W 2014 roku na fundusz emerytalno rentowny poszło 17 mld a na fundusz ubezpieczeń społecznych 30 mld. Nie podobało mi się zabranie kasy z ofe. Ale pis zadłuża kraj tak samo jak po. Więc taka żonglerka liczbami może na tobie robi wrażenie bo na mnie nie.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

Wiecie co Panowie, jest taki ktoś jak Mariusz Max Kolonko. Na pewno nie powiecie, że jest to zwolennik PO. Po zeszłorocznych wyborach powiedział, że PiS będzie miało ok roku kredytu zaufania u wyborców. Jeśli po tym czasie ludzie nie poczują różnicy w portfelach to Kaczyński będzie miał poważny problem. Minął rok i Ci powiem na własnym przykładzie. Pszenicę którą rok temu sprzedawałem po 700zł w tym roku sprzedaję po 560zł, ubezpieczenie za samochód miałem 320 zł teraz mam 530zł, ubezpieczenie ciągników i przyczep też w górę, miałem darmowe konto w banku teraz muszę za nie płacić, dopłaty do materiału siewnego w dół, dopłaty do buraków cukrowych w dół, brak możliwości ubezpieczenia rzepaku z dopłatą z budżetu, od nowego roku 30% podwyżka cen za wodę z wodociągów, konieczność płacenia za wodę z własnej studni, do tego jeszcze obowiązkowy abonament za telewizję której nie oglądam...  Nie mówcie, że rząd nic nie może bo mamy UE i wolny rynek gdyż jeszcze przed wyborami politycy PiS i ich zwolennicy krzyczeli, że za wszystko są winne poprzednie rządy. Tak na marginesie to zapomnieli, że środowisko PiS funkcjonuje w polskiej polityce od 1989r. będąc niejednokrotnie przy władzy... Nie chcę się pastwić nad PiS-em w sprawie polityki zagranicznej (zwłaszcza sprawy Ukrainy czy Rosji) nepotyzmu w spółkach Skarbu Państwa czy Agencjach Rządowych albo tego co wyprawia Maciarewicz, ale jeśli ludzie dalej będą tak dojeni na każdym kroku, to nie żaden KOD, PO,czy Parlament Europejski odsunie ich od władzy tylko zrobią to wyborcy przy pierwszych wyborach...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Im by trzeba  było  młotkiem to  tłumaczyć  ale  na razie  internet  takich  możliwości  nie daje :D :D :lol: :lol:

co taki dziadu i prostak może wytłumaczyć ? 

w życiu nie osiągniesz tego co niektórzy z nas, bo za głupi jesteś na to  

powiem tyle, takich jak ty i tobie podobnych to powinni zapładniać przez gwałt  i kazać rodzić,  to może by coś wam dotarło do tych pustych głów przez du...e :D  :D  :D  :D  


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdaniel    52

Tak widziałem  te Drogi  widziałem

To widocznie mieszkasz gdzieś w polu czy lesie, gdzie pies z kulawą nogą nie zajrzy, a jak by nie to, że trzeba jechać do sklepu niegdyś GS-owskiego tylko sprywatyzowanego, to byś z domu nie wychodził.

A za 2 lata pojedziesz do Częstochowy, Krakowa Lichenia czy Torunia i będziesz opowiadał jak to PIS piękne drogi ekspresowe i autostrady pobudował. Tylko niestety prawda jest jedna i jej nie unikniesz. Specjalnie wujka, który mówi tak samo jak ty, bo taki wizerunek wpaja mu Rydzyk, zabrałem do Torunia, a czas tak zaplanowałem, by w drodze powrotnej wstąpić na Apel Jasnogórski, bo nigdy na żywo nie brał udziału, chociaż codziennie ogląda w TRWAM. Po powrocie zapytałem się go jak mu się podobało - wniebowzięty świątynią Toruńską "Gwiazdy Ewangelizacji", miasteczkiem akademickim i wzruszony, że po tylu latach mógł uczestniczyć w Apelu. Na koniec zapytałem się jak jechało się polnymi drogami. Podniósł głowę i zapytał: Jakimi? - No tymi, o których cały czas trąbią, że nie są wybudowane...

Tak więc rusz d*pę i pojedź gdzieś dalej niż do byłego GS-u, a zobaczysz jak tobą manipulowali przez te 8 lat.

 

Platforma  Tonie    już tylko 15% wiernych wyznawców  im zostało  i na pokład   prosto z szafy kiszczaka  wskakuje :lol: :lol: :lol:

Nie tylko PO, ale PIS też, bo mają słabszy wynik niż ten, z którym w 2005r. wchodzili. Jedno i drugie mnie bardzo cieszy, bo w końcu ludzie pokazują, że mają dosyć kłamstw i złodziejstwa. Wzrasta poparcie na nowoczesną, która jest zaraz za PIS i na Kukiza, który obecnie ma 14%, a więc można powiedzieć, że dogonił PO. Z Nowoczesnej nie jestem zadowolony, bo jak już ktoś zauważył, że to partia Balcerowicza, aczkolwiek Rysiek potrafi czasami mądrze mówić. Pytanie tylko jak w czyn tą mowę obróci... Kukiz i Korwin Mikke również są konkretni, a Janusz ma u mnie duży + za to, że potrafi powiedzieć NIE w Parlamencie i potrafi wytykać ich brudy. Minus dla niego, że jest przeciwny UE, bo skoro jest przeciwny, to niech zrezygnuje też z pensji...

 

 Szkoda, że ludzie w tym młodzi głosują na pis i po. Składające się z samych aferzystów i przekrętów głównie. A przynajmniej ci najbardziej umoczeni ludzie kierują tymi partiami. 

Kto głosuje, ten głosuje. Na PIS głosują przede wszystkim osoby, którym RM wyprało mózgi. PO trzymało się razem do momentu, kiedy Tusk nimi kierował. Później się wszystko rozsypało i sypie dalej. Mam nadzieję, że z PIS też tak będzie zanim nie zajadą Polski do końca. Raz już pokazali, że nie potrafią rządzić, teraz wrócili z powrotem i dalej pokazują, że nie potrafią, ale poszli po rozum do głowy, by zacząć rozkradać wszystko, co jeszcze idzie wpajając ludziom, że to dla ich dobra.

 

smutny obraz to jest np zawiesznie w 2008 r dopłat do wapnowania pól w łódzkim . mam nadzieje że niebawem wróci .

Idź do Kaczyńskiego - może ci odda te parę złotych. Szkoda tylko, że w opolskim tych dopłat nie było, a jak widać, to inne rejony też robią oczy...

Ja się  dobrze  czuje  ale  ty  masz  Amnezje  więc  powinieneś  iść  do lekarza

Już nie raz udowodniłeś, że amnezja cię bardzo łatwo sięga. Dlaczego nie odpowiedziałeś na moje wczorajsze pytania? Czyżbyś nie chciał sam siebie i PIS wkopać?

Wyliczyłem ci co PIS zrobił, czyli nic, a jak coś zrobili, to na szkodę. Co do CETA, to tylko Belgia stanęła na wysokości zadania. PIS nam zagwarantował to, że na drugi rok za tonę zboża mieli byśmy płacone w przyszłym roku 350zł albo mniej i tłumaczyli by to znowu "rynkiem".

Wyliczasz długi za PO, więc wylicz też to, na co poszła kasa, a jak już wspomniałem - gospodarka rosła, były podpisywane umowy na budowy (nie tylko dróg) i PKB rosło. Z czego? Samo od siebie? A może Rydzyk z Kaczyńskim na różańcu się tego wymodlili? Jeżeli tak, to proponuję Kaczyńskiemu skończyć z polityką i rozpocząć się znowu modlić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

 

powiem tyle, takich jak ty i tobie podobnych to powinni zapładniać przez gwałt  i kazać rodzić,  to może by coś wam dotarło do tych pustych głów przez du...e :D  :D  :D  :D  

95426230853fe9tumblr_lpr2q6oTG41qf.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj