nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

scoffer    1156

Dobrze mówisz tych by tam trafili trzeba oddać , co spidalają jak szczury  .

Na początek niech mają Balcerowicza , Millera i Nowaka . 

Może ten Nowak to odpowiednik dawnego volksdeutcha , skoro @hubertuss tak łatwo go usprawiedliwia ?

Edytowano przez scoffer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Miałem jecgać rzepaki dalej pryskać ale się udzielę bo aż smutno patrzeć jak scoffi bzdury wypisuje.

 

Żeby pełnić taką funkcję Nowak musiał posiadać ukraiński paszport. Logiczne i zgodne z przepisami.

Skoro tak plujesz na Nowaka to co powiesz na największego przyjaciela Kaczyńskiego Lecha - tego z Gruzji. Podobna sprawa - ukraiński paszport.

 

A na koniec prosiłbym żebyś mi napisał jacy "fachowcy" z rządu pis dostali propozycję pracy za granicą ewentualnie w międzynarodowych instytucjach? Żaden lub naprawdę niewielu. Nie widzisz jednej rzeczy w tym swoim otuamnieniu - pis to zbieranina karierowiczy którzy do niczego się nie nadają. W gospodarce rynkowej są NIKIM. Czekali na dorwanie się do koryta a teraz pełnią urzędy z nadania.

 

No - teraz mogę lecieć pryskać bo mi jeszcze tylko 18ha zostało dokończyć ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

piątą kolumną to są misiewicze 

za chwile same doktory będą w pisuarze z nadania ojca ryżego oszusta 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Ja go nie usprawiedliwiam. Pojechał sobie tam jego sprawa po co mam to przeżywać. Skoro go Ukraińcy zatrudnili to ich sprawa. Oni mu płaca a jak nawywija to pójdzie do ciurmy i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

piątą kolumną to są misiewicze 

za chwile same doktory będą w pisuarze z nadania ojca ryżego oszusta 

 

A co oszukał Cię? Co potrafisz innego oprócz obrażania? Zazdrościsz że ktoś potrafi a ty nie B)

Miałem jecgać rzepaki dalej pryskać ale się udzielę bo aż smutno patrzeć jak scoffi bzdury wypisuje.

 

Żeby pełnić taką funkcję Nowak musiał posiadać ukraiński paszport. Logiczne i zgodne z przepisami.

Skoro tak plujesz na Nowaka to co powiesz na największego przyjaciela Kaczyńskiego Lecha - tego z Gruzji. Podobna sprawa - ukraiński paszport.

 

A na koniec prosiłbym żebyś mi napisał jacy "fachowcy" z rządu pis dostali propozycję pracy za granicą ewentualnie w międzynarodowych instytucjach? Żaden lub naprawdę niewielu. Nie widzisz jednej rzeczy w tym swoim otuamnieniu - pis to zbieranina karierowiczy którzy do niczego się nie nadają. W gospodarce rynkowej są NIKIM. Czekali na dorwanie się do koryta a teraz pełnią urzędy z nadania.

 

No - teraz mogę lecieć pryskać bo mi jeszcze tylko 18ha zostało dokończyć ;).

 

PRZESTAŃ JUŻ ludzi truć tymi opryskami tańszy sobie z Ukrainy kupimy zasiej trawę pograj w  golfa z kolegami póki na woności jeszcze są B)

No Schetyna jasno się dziś wypowiedział że chodzi im tylko o odsunięcie PiS  od władzy bo niby co mogą ludziom zaproponować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

To tak jak z dorszem za 12 Pln. Kwoty nie robia żadnego wrażenia biorąc pod uwagę że to Wawa i jakimi pieniedzmi obraca ratusz. Oczywiscie dla gołodupców 20 czy 50 tys to na cały rok wystarczy. Jakby był prezydent z PIS to kasa szłaby do GP i wtedy byłoby Ok. 

Zreszta obecny rząd dotuje "Tadeusza którego nic nie rusza" w milionach a bodajże Szyszko wydał ostatnio na balenge z ww. coś ok 400 tys Pln. To wszysystko jedna sitwa i kazdy dokarmia publiczna kasa "swoich" 

 

Agora dobrze zrobiła że przeprosiła skoro to nieprawda. Dziennikarza powinni wyrzucić na zbity pysk za ta literówkę. Powinno byc " Pan A.M wsadził kolegom z WSI i dawnym znajomym"  a teraz mogliby do tego dodać Misiewicza :lol:

 

A  macierewicza  15 tyś   ci  przeszkadzało 

A  to  co  Rozdaje  Hanka  to drobne  i  wszystko  ok  może tak robić  Obłuda  twoja  nie zna Granic

 

Według prezentowanych dokumentów Warszawa zapłaciła Agorze za :

patronat (31 980 zł, 35 178 zł),

za współpracę redakcyjną związaną z organizowaniem spaceru po Warszawie – 49 000 zł.,

za pomoc w organizacji pikniku ,,Zrób to w Warszawie” 225 213 złotych

za pomoc w wydaniu kalendarza jako dodatku do ,,GW” 45 510 zł.

 

Spółka reklamowa należąca do grupy medialnej Agora – AMS S.A. otrzymała następujące sumy:

46 759 zł,

53 227 zł,

69 433 zł,

51 967 zł,

62 699 zł,

500 000 zł,

150 000 zł,

400 000 zł,

150 000 zł.

10mln zł  Za  wynajem Gablot  Reklamowych   Od  drobne

 

Kolejnym beneficjentem była fundacja Pracownia Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia”, gdzie, jak informuje Niezalezna.pl, zarządzie wiceprezesem jest Zofia Aleksandra Komorowska – córka polityka związanego z Platformą Obywatelską, byłego prezydenta Polski – Bronisława Komorowskiego.

Na konto fundacji wpływały wpłaty w wysokościach:

2160 zł,

61 725 zł,

5777 zł,

22 000 zł,

26 691 zł,

oraz 6150 zł

za przygotowanie posiłków (mimo że nie ma takiego rodzaju działalności wpisanej do KRS).

 

Pieniądza otrzymywała również Fundacja Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych (FISE), od 2010 do 2015 doradca prezydenta Komorowskiego.

Wpłaty na rzecz ww. fundacji z warszawskiego ratusza:

37 361 zł,

12 300 zł,

2 273 368 zł.

 

„A gdybym wam jeszcze wrzucił ile dostaje od HGW fundacja, w której zasiadają ludzie Sorosa to byłoby pewnie już za wiele jak na dzisiaj???”

Stowarzyszenie otrzymało 7 077 240 zł.

 

źródło :http://niezlomni.com/kogo-dotowalo-miasta-prezydentury-hanny-gronkiewicz-waltz-dluga-lista-pelna-znanych-nazwisk-kwoty-robia-wrazen

 

 

I  co  to  są  Drobne  ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Ja tam nie wiem kto to jest V kolumna, ale prezes Kaczyński jasno kiedyś powiedział że, na Śląsku jest ukryta opcja niemiecka czyli taka V kolumna. 

Skoro prezes tak to widzi, to pewnie tak jest, pewnie wie to z pewnego źródła.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709
marekfarmer

spółki skarbu państwa straciły kilka miliardów na wartość po ekspansji misiewiczów  

więc nie wyskakuj tu z groszami oszołomie , mało tego spytaj pisuarów za czyje balują ? 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

@marekfarmer Spokojnie nie nakręcaj się tak. Ja policzysz po kilku latach kasę jaką pis wypompował i wypompuje do zaprzyjaźnionych z sobą osób i innych podmiotów nie mniej wyjdzie. Tv trwam dostała tylko 200 tys do min rolnictwa na program o rolnictwie. MSZ dał 250 tys na program o żydach i pomocy dla nich. Szyszko zrobił biskupom konferencje za 400 tys. 100 tys poszło z państwowej spółki na nagrodę za wierszyk o Kaczyńskim. PGZ płaci czy tam płaciła po 15 tys dolców miesięcznie firmie znajomego Macierewicza, lobbysty D Amato. To tylko garść przykładów z pamięci. Było i będzie jeszcze więcej. Tutaj pis niczym nie różni się od po. Każda władza wspiera sobie przychylnych.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

marekfarmer

spółki skarbu państwa straciły kilka miliardów na wartość po ekspansji misiewiczów  

więc nie wyskakuj tu z groszami oszołomie , mało tego spytaj pisuarów za czyje balują ? 

 

 

Może  Podasz  oszołomie  jakieś  Dane  a nie puste  frazesy.

 

Ja pamiętam że  PO-PSL  ukradło  Polskim  Emerytom  153mld złoty   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdaniel    52

Za jakich ? Uprawiam ponad 240ha ziemi. Mam ponad 20ha lasów. Do tego prowadzę działalność gospodarczą (usługi i handel ściśle związane z rolnictwem). Mieszkam w mieście od kilku lat bo jakoś cisza i monotonia wsi mnie męczyły a i dziecko w mieście ma dużo więcej możliwości.

Kolego, z tego, co piszesz, to widzę, że masz tylko produkcję tego, co na polu urośnie. Przy zwierzęcej nie wyobrażam sobie prowadzenia gospodarstwa na odległość (tym bardziej, że pracuję również zawodowo). Znam wielu niby rolników, którzy mają niby pole, ale nie wiedzą nawet gdzie i jak im wjedziesz na ugór, to biją się nie z tobą, tylko między sobą kłócąc się czyje pole przeorałem (ja dobrze wiem czyje, ale co mi tam - niech się między sobą biją). Piszą do agencji o dotacje (ułatwiono im zadanie, bo już nie ma obowiązku koszenia raz w roku), w KRUS-ie są ubezpieczeni i z każdym skaleczeniem biegają po lekarzach, że niby wypadek w pracy. Teraz jeszcze budżet zasiliło 500+ i śmieją się z tych co robią. A wiesz kto jest najgorszy? Sąsiad, który był rolnikiem. Dlaczego? Bo wie co w rolnictwie się stosuje, wie kiedy się ma stosować środki, zna terminy wywozów obornika i gnojowicy, a na dodatek mu wszystko śmierdzi. Zmorą jeszcze teraz są aparaty w telefonach, bo czasami czuję się jak jakiś gwiazdor w szczególności, jak wyjadę z opryskiwaczem.

Tak jak pisałem - już 2 podskakiwało i źle na tym w sadzie wyszli.

 

One  są  ZaKODowane    dlatego   tam  się  zbierają  i  szukają  DeKODera

Ja mam jeden taki dekoder. Trzymam go w spodniach ;)

 

nie odniosę się bo nie znam JESZCZE szczegółów a nie chodzi mi o tą sprawę ( CHODZIŁO MI OGÓLNIE TVN TO JEDNA WIELKA PROPAGANDA ) ;)

Propaganda to teraz TVPis, TRWAM i po części nawet już i POLSAT. Dlaczego? - już pisałem o tym kilka razy, a te występy Antka przed Apelem Jasnogórskim, gdzie wmawia beretom, że czarne jest białym cały czas uśmiechając się szyderczo, to już totalna propaganda 

 

I jak odniesiesz  się  do   tego ??????

"Spółka Agora S.A. - wydawca dziennika "Gazeta Wyborcza" przeprasza Pana Antoniego Macierewicza i wyraża ubolewanie za dopuszczenie do publikacji nieprawdziwej i szkalującej jego dobre imię informacji, że Pan Antoni Macierewicz "wsadził do państwowych spółek swojego bratanka, kolegów z komisji ds. WSI i dawnych znajomych", zawartej w artykule "Drużyna Macierewicza - ile cię trzeba cenić", zamieszczonym w ww. gazecie z dnia 29 lipca 2008 roku. Wydawca "Gazety Wyborczej" Agora S.A."

Jak sam zauważyłeś i słusznie wkleiłeś - sprawa jest z 29 lipca 2008r, a nie sprzed roku - a to jest różnica. Teraz nie mówimy o historii, lecz o rzeczywistości, która jeszcze nie spotkała się na wokandzie (i nie spotka, bo tym razem był by to strzał Antka w swoje kolano)

 

Skoro go Ukraińcy zatrudnili to ich sprawa. Oni mu płaca a jak nawywija to pójdzie do ciurmy i tyle.

raczej do "piachu"... Oni się tam nie patyczkują

 

A  macierewicza  15 tyś   ci  przeszkadzało 

A  to  co  Rozdaje  Hanka  to drobne  i  wszystko  ok  może tak robić  Obłuda  twoja  nie zna Granic

 

Według prezentowanych dokumentów Warszawa zapłaciła Agorze (...)

 

Kolejnym beneficjentem była fundacja Pracownia Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia”, gdzie, jak informuje Niezalezna.pl, zarządzie wiceprezesem jest Zofia Aleksandra Komorowska (...)

 

Pieniądza otrzymywała również Fundacja Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych (FISE), od 2010 do 2015 doradca prezydenta Komorowskiego.

(...)

 

„A gdybym wam jeszcze wrzucił ile dostaje od HGW fundacja, w której zasiadają ludzie Sorosa to byłoby pewnie już za wiele jak na dzisiaj???”

Stowarzyszenie otrzymało 7 077 240 zł.

 

I  co  to  są  Drobne  ?????

Tak, to są drobne, jeżeli przeliczysz je na 8 lat rządów. Natomiast w przeliczeniu na jeden rok rządów PIS na dzień dobry Rydzyk dostał 47mln, Macierewicz też płaci miesięczne haracze itd...

Z czego wypłacają? Przecież podobno PO zostawiło puste kasy, a zarobić jeszcze też nic nie zarobili (chyba że z kradzieży, którą dokonali...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Jak sam zauważyłeś i słusznie wkleiłeś - sprawa jest z 29 lipca 2008r, a nie sprzed roku - a to jest różnica. Teraz nie mówimy o historii, lecz o rzeczywistości, która jeszcze nie spotkała się na wokandzie (i nie spotka, bo tym razem był by to strzał Antka w swoje kolano)

 

 

 

Tak, to są drobne, jeżeli przeliczysz je na 8 lat rządów. Natomiast w przeliczeniu na jeden rok rządów PIS na dzień dobry Rydzyk dostał 47mln, Macierewicz też płaci miesięczne haracze itd...

Z czego wypłacają? Przecież podobno PO zostawiło puste kasy, a zarobić jeszcze też nic nie zarobili (chyba że z kradzieży, którą dokonali...).

 

Sprawa  jest  świeża  bo  Dopiero  wczoraj  po 5 latach  od  wydania Wyroku  opublikowali  przeprosiny.

 

 

A dane  o wydatkach  Hanki  to  tylko 2014-15 rok  jak by tu dodać  całe  10 lat  to by  sumy  były   wiele wiele  wyższe.

Rydzyk  dostał  zasądzone  przez  sąd  27 mln  a nie 47   także  nie  pisz bzdur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Czyli  PiS  powinien Zlikwidować  OFE  i  wziąć  stamtąd resztę Kasy do  ZUS   ????

 

Zasady walki politycznej w PO:

1. Jeśli warto o coś walczyć to tym bardziej warto walczyć nieuczciwie.

2. Nie kłam, nie oszukuj, nie kradnij … bez potrzeby.

3 .Szczera odpowiedź może przysporzyć tylko problemów.

4. Fakty, aczkolwiek interesujące, są bez znaczenia.

5. Prawda jest zmienna.

6. Obietnica nie jest gwarancją.

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdaniel    52

Sprawa  jest  świeża  bo  Dopiero  wczoraj  po 5 latach  od  wydania Wyroku  opublikowali  przeprosiny.

 

 

A dane  o wydatkach  Hanki  to  tylko 2014-15 rok  jak by tu dodać  całe  10 lat  to by  sumy  były   wiele wiele  wyższe.

Rydzyk  dostał  zasądzone  przez  sąd  27 mln  a nie 47   także  nie  pisz bzdur

Sprawa stara, bo dot. artykułu z 2008r., w którym to była poświadczona nieprawda. Teraz niestety Macierewicz kręci wały i to bardzo duże, więc ten artykuł jak by był dzisiaj napisany, to by był prawdziwy.

Co do tych 27, to jesteś w błędzie, bo to była druga transza. Pierwsza to 20mln - więc nie pisz bzdur. A skoro uważasz, że sąd zasądził 27mln, to podaj ten wyrok sądu albo chociaż sygnaturę.

Reszta wałków koledzy wyżej też opisali, chociaż to też nie wszystko, bo nikt się drobnymi nie będzie rozpisywał.

 

 niczego nie ukradło tylko zabrało złodziejom i przekazało do zus 

Dokładnie - pieniądze zostały cofnięte z OFE do ZUS. OFE nie sprawdziło się na zachodzie, a w Polsce wprowadzono to od 1997 roku. OFE polega na tym, że ktoś dysponuje twoimi składkami i gra nimi na giełdzie. + dla Komorowskiego, który w 2013roku część tych składek przelał na ZUS, bo co niektórzy na tym solidnie tracili i kolejny +, że pozwolono ludziom wybrać gdzie chcą mieć pieniądze odkładane. Większość tych, co myślą wybrali ZUS. OFE było by może i dobre, ale pod jednym warunkiem: ci, co dysponują pieniądzem podatnika i obracają nim na giełdzie powinni mieć płaconą prowizję od tego wygenerowanego zysku na koncie, a nie od wpływów.

Jak sam nie wybrałeś złodzieja, który ciebie okradał, to wylosowano ci go spośród tych słabych, bo czołówka nie była brana pod uwagę w losowaniu. Zmienić bez żadnych konsekwencji mogłeś dopiero po chyba 2 latach, ale w tym czasie słaby na tobie zarobił, ale dla ciebie już nie zarobił, tylko przyniósł straty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Sprawa stara, bo dot. artykułu z 2008r., w którym to była poświadczona nieprawda. Teraz niestety Macierewicz kręci wały i to bardzo duże, więc ten artykuł jak by był dzisiaj napisany, to by był prawdziwy.

Co do tych 27, to jesteś w błędzie, bo to była druga transza. Pierwsza to 20mln - więc nie pisz bzdur. A skoro uważasz, że sąd zasądził 27mln, to podaj ten wyrok sądu albo chociaż sygnaturę.

Reszta wałków koledzy wyżej też opisali, chociaż to też nie wszystko, bo nikt się drobnymi nie będzie rozpisywał.

 

Dokładnie - pieniądze zostały cofnięte z OFE do ZUS. OFE nie sprawdziło się na zachodzie, a w Polsce wprowadzono to od 1997 roku. OFE polega na tym, że ktoś dysponuje twoimi składkami i gra nimi na giełdzie. + dla Komorowskiego, który w 2013roku część tych składek przelał na ZUS, bo co niektórzy na tym solidnie tracili i kolejny +, że pozwolono ludziom wybrać gdzie chcą mieć pieniądze odkładane. Większość tych, co myślą wybrali ZUS. OFE było by może i dobre, ale pod jednym warunkiem: ci, co dysponują pieniądzem podatnika i obracają nim na giełdzie powinni mieć płaconą prowizję od tego wygenerowanego zysku na koncie, a nie od wpływów.

Jak sam nie wybrałeś złodzieja, który ciebie okradał, to wylosowano ci go spośród tych słabych, bo czołówka nie była brana pod uwagę w losowaniu. Zmienić bez żadnych konsekwencji mogłeś dopiero po chyba 2 latach, ale w tym czasie słaby na tobie zarobił, ale dla ciebie już nie zarobił, tylko przyniósł straty.

 

ZUS przejął od OFE aktywa warte 153 miliardy złotych. Dług publiczny zmniejszył się zaś tylko o 134 miliardy. A gdzie podzieje się reszta? Nie wiedziała tego nawet Małgorzata Kidawa-Błońska, rzeczniczka rządu. Chociaż odpowiedź jest banalnie prosta i niestety, dla obywateli fatalna: wielka kasa z naszych oszczędności po prostu przepadnie w ZUS-ie. Czyli  19 Miliardów  Zmarnowali POpaprańcy.

 

Czyli Teraz  PiS  powinien zabrać  Resztę  Kasy  z OFE  bo  to  nie wypał  tak ?????

 

 

A  jak wytłumaczysz  to :

Warto przy tym zaznaczyć, że Fundusz Rezerwy Demograficznej nie powstał – wbrew pozorom – po to, by co roku łatać nim dziurę w ZUS. FRD miał być zabezpieczeniem finansowym do wypłaty świadczeń, ale dopiero na rok 2020 i późniejsze. Według prognoz ZUS to właśnie wtedy miałyby dokonać się bardzo niekorzystne zmiany na rynku pracy i FRD miał zapewniać, że nawet wtedy wypłacane będą emerytury.

Tymczasem rząd Platformy Obywatelskiej uznał, że z FRD pieniądze można brać do woli, kiedy tylko trzeba, chociaż sytuacja jeszcze nie jest aż tak dramatyczna, jak może być za 10 lat. W 2010 roku rząd wziął do łatania dziury w ZUS 7,5 miliarda złotych z Rezerwy, w 2011 – 4 miliardy, w 2012 zaś 2,89 miliarda. W 2013 Donald Tusk i jego ludzie znowu zdecydowali o przeniesieniu pieniędzy z FRD do ZUS – i zabrali stamtąd kwotę 2,5 miliarda złotych.

 

źródło : http://natemat.pl/90913,polakom-zostaly-zus-coiny-ofe-oddaly-153-mld-do-zus-u-ale-dlug-spadl-tylko-o-134-mld-gdzie-jest-reszta-pieniedzy

ADVERTISEMENT

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

I to jest właśnie piata kolumna . Uderz w stoł ....... 

Nic mądrego nie mogłeś napisać to z V kolumną wyskakujesz. Słabo ale i tak więcej po tobie się nie spodziewałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

spytaj jarka bo on twierdzi że ofe to przekręt ćwierćwiecza  

oj synu nie znasz skrótów myślowych jarka  nie ładnie , marny z ciebie sługa  :D  :D  :D  :D


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdaniel    52

A co tu jest do tłumaczenia? Nie wiesz co to jest ZUS? To ci rozszyfruję: Zaufaj, Ubezpiecz Sp...ierdzielaj. Resztę przeznaczyli na premie dla siebie. I jak byś poszukał, to byś znalazł w sieci nawet kwoty kto ile dostał.

Czy PIS powinien zabrać te pieniądze? - myślę, że tak. OFE i NFE to wymysł wiadomo kogo. Wtedy już mówiono, że to będzie niewypał i ludzie na tym wyjdą jak Zabłocki na mydle, bo na zachodzie w tym czasie to likwidowali. Ale cóż, Polak potrafi i pokaże zachodowi jak się "to" robi. ... i właśnie widzimy...

Ty tak plujesz na Tuska, więc odpowiedz mi na jedno pytanie: Jak sobie Polska poradziła z Kryzysem, który tak dotkliwie pogrążył Europę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

449,7 mld złotych

zmarnowały w ciągu ostatnich ośmiu lat rządy Platformy Obywatelskiej i PSL – wynika z opracowania Fundacji Republikańskiej, opartego m.in. na raportach Najwyższej Izby Kontroli. Tę i tak szokującą liczbę zwiększa szereg innych pomniejszych działań i zaniedbań, które skutkowały marnotrawstwem publicznych pieniędzy.

 

Dług Publiczny  2007 - 527 miliardów złotych

Dług Publiczny 2015 - 1077 miliardów złotych!

Przez 8 Lat  Super  Rządów PO-PSL dług  wzrósł  550 miliardów + 153 Miliardy z OFE + 449,7Miliardów złoty

 

Straty  Dla  Polski  dzięki Rządom PO-PSL =  1152,7 Miliardów  złotych

 

Szczegół  co i na co :http://wgospodarce.pl/informacje/21486-rzady-po-psl-zmarnotrawily-pol-biliona-zlotych-szokujace-zestawienie-fundacji-republikanskiej

 

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

słuchaj może odnieś się do faktów jakie podałem a nie wklejasz brednie z jednego źródła dla otumanionych pisuarów

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj