nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

hubertuss    4652

 

Co do trybunału to PO-PSL pierwsi złamali konstytucję i jakoś nikt o tym nie mówił nie protestował a teraz co ? bo PIS rządzi ?? Jak były afery nikt nie protestował a teraz co donoszą do Unii mamy po to swoje granice by w państwie prać swoje brudy a nie wynosić je na arenę międzynarodową.

 

Ustawa Aborcyjna TO USTAWA OBYWATELSKA A NIE PIS.

 

To, że ktoś popełnił przestępstwo nie daje prawa do popełniania tego przestępstwa innym. Po zrobiła źle wybierając dwóch sędziów na zapas. Do tego się przyznała. A pis zrobił źle wybierając trzech sędziów na miejsce trzech wybranych legalnie przez po. Duda złamał konstytucję i nie przyjął przysięgi od trzech legalnie wybranych przez po sędziów. Rzepliński zachował się fair i przyjął do składu TK dwóch wybranych legalnie przez pis sędziów. Zamiast tych "zapasowych" wybranych nie legalnie przez po. Natomiast nie przyjął w skład TK trzech nie legalnie wybranych przez pis sędziów. Ponieważ są wybrani legalnie trzej sędziowie od których Duda nie przyjął przysięgi.

Możesz sobie wmawiać, że ustawa antyaborcyjna powodująca te czarne marze to ustawa obywatelska. To gadka dla naiwnych. Ważne jest, że pis tego się przestraszył. I prędko tematu nie dotknie.

 

Szczerze przyznam się że mam 8 ha i nie mam problemów z kupnem ziemi przez tą ustawę a będę kupował ziemię dopiero za rok Słuchaj chodziło mi o ich ceny nasze są NAJDROŻSZE NA ŚWIECIE !!!  a jakość taka jakbyśmy na RUSKICH czekali.

 

Ustawę da się ominąć bo te przepisy są nieprecyzyjne ponieważ firma jak osiągnie limit 300 ha otwiera nową spółkę i dalej kupuje i tak caały czas bo kto zabroni rolnikowi prowadzić kilka firm 

skoro mówisz o tym to widać że masz do niej link

 

Będziesz kupował ziemię za rok? Ile kupisz? Hektar, dwa? Siła nabywcza twojego gospodarstwa jest i tak mizerna pod tym względem w porównaniu do gospodarstw mających dziś setki ha. I tak z nimi przegrasz. Bo za późno wziąłeś się za rozwój. Możesz się cieszyć z tej ustawy ale ona i tak wiele nie pomoże takim gospodarstwom. Które i tak przegrały już w zasadzie z tymi dużymi. Zabawne jest też to, że ustawę chwalisz. A zaraz piszesz, że da się ją obejść. Czyli co, kolejny bubel prawny z którego ty się cieszysz. Bo to pis zrobił.

A co do lewactwa. Lewactwem jeśli chodzi o gospodarkę i sprawy społeczne w sejmie jest pis i naprawdę tego nie zmienicie. W zasadzie to można by tu mówić o narodowym socjalizmie. Z jednej strony pis uważa się za partię patriotyczną, z wrogim stosunkiem do wielu nacji np uchodźców, ma konserwatywny światopogląd. Z drugiej strony ma lewicowy program społeczno gospodarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5536

Bo jak widać  Gadzina  wyborcza  pisze  bzdury i kłamstwa.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Gazeta-Wyborcza-od-2011-roku-nie-opublikowala-przeprosin-Antoniego-Macierewicza-Ta-opieszalosc-moze-kosztowac-Agore-prawie-milion-zlotych,wid,18120489,wiadomosc.html?ticaid=117f5f&_ticrsn=3

 

Pierwszy tydzień rządów Donalda Tuska

Poniedziałek Donald Tusk wyczarterował 10.000 jumbo-jetów. 3 miliony Polaków wraca do kraju.
Wtorek Zarządzeniem premiera Donalda Tuska zlikwidowano wypadki samochodowe.
Środa
Donald Tusk obniżył podatki — od środy PIT, CIT i VAT w Polsce wynoszą 1%, jednocześnie Donald Tusk zwiększył wynagrodzenia — pielęgniarka zarabia średnio 5890 zł netto, a lekarz 25630 zł netto. Nauczyciele zarabiają od środy 8300 zł netto, a urzędnicy 6250. Zachodnie granice Polski przekraczają tysiące lekarzy z Niemiec Francji i Irlandii by podjąć pracę w polskich szpitalach.
Czwartek
W czwartek Donald Tusk gwałtownie podniósł prestiż Polski na świecie — UE ogłosiła wprowadzenie Nicei i pierwiastka jednocześnie, Niemcy zrezygnowały z Gazociągu Północnego, a bałtycką rurą będzie transportowane mięso z Polski do Rosji.
Piątek
W piątek Donald Tusk wybudował 2500 kilometrów autostrad 840 pływalni i 320 stadionów. Hanna Gronkiewicz-Waltz — nowa minister infrastruktury – przecięła 6000 wstęg w ciągu 18 godzin

Sobota
Donald Tusk rozdał akcje, średnio 70 tysięcy na głowę. Ponadto wprowadził poszóstne becikowe i
ulgę na dziecko — bez kozery – „pińcet” tysięcy.
Niedziela
Po zrobieniu tych wszystkich cudów, siódmego dnia, Donald Tusk odpoczął.
P.S.
Wieczorem w niedzielę od niechcenia Donald Tusk zniósł przymrozki, by jabłka już nigdy nie drożały.

 

Uwaga! Uwaga!

 

W związku z niezrozumieniem otaczającego świata, młodym wiekiem, zadawanymi mu trudnymi pytaniami, i ogólna niemocą intelektualna Mareczek oszalał. 

Uprasza sie forumowiczów o ograniczenie dociekliwości i logicznych wywodów gdyz powoduja one u wymienionego ruchy padaczkowo-drgawkowe, apatię, depresje oraz nagminne pisanie bzdur w ilosciach hurtowych. 

Wspierajmy kolege w tych trudnych dla niego chwilach!

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Co tam te czarne babki krzyczały ostatnio na marszu że chcą darmowej antykoncepcji i edukacji seksualnej w szołach dwie godziny w tygodniu ? :P zA ROBOTĘ  niech się wezmą bo mówiąże nie mają za co dzieci wychować a nie głupoty im w głowie ;)  :P  :P  :P i jeszcze może ja mamza to płacić z moich pieniędzy niedoczeanie czarna hołota  :D  :D  B) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Co cię tak głowa o to boli? Ja ze swoich pieniędzy zus księżom płacę. Szyszko im funduje jakieś konferencje po 400 tys. Tez z moich pieniędzy. Ja bym wolał, aby państwo i na to i na to kasy nie wydawało. A że kobiety się potrafią zorganizować tak jak inne grupy. To was to boli. Bo trzeba uczciwie przyznać, że opozycja za czasów rządów pisu potrafiła zorganizować bardzo liczne protesty. Wszystko co się udawało organizować opozycji za rządów po psl to ro***erducha na 11 listopada.

 

http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/400-tys-zl-na-konferencje-ministra-z,186,0,2177210.html

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

   też mówię precz ''czarnej hołocie '' w sukienkach(sutannach )

   

   niech się biorą do roboty i chowają swoje dzieci a nie udają że ich nie mają  :D  :D  :D

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdaniel    52

oczywiscie baranie 900zł na 3 osoby po 300 sam dostawałem idioto 

Już wam opisałem jak to wygląda łącznie z procentami i wiekiem i dodałem do tego podstawę prawną. Nie ma ustalonej odgórnie kwoty, tylko są procenty, tak wiec 900zl jest jak najbardziej  osiągalne dla dziecka a nawet i więcej (wszystko zależy od dochodów)

 

To że ktoś jest rolnikiem nie znaczy że musi mieszkać na wsi.

Za takich rolników, którzy są rolnikiem tylko na papierku powinien się wziąć ten sPISkowy rząd, bo tacy tylko psują rolnictwo. Jak byś chował naturalnie to by obornik też nie śmierdział. Wszystko zależy czym karmisz, a pewne rodzaje pasz w szczególności doprowadzają obornik do specyficznych odorów. A jak ci się nie podoba obornik (bez względu na to, czy mniej, czy bardziej śmierdzi), to dzwoń. Jak na mnie to trafi, to przy 3-ciej interwencji złożę pozew o nękanie i to ty będziesz wtedy odpowiadał, a nie ja. Już to przerabiałem z moim sąsiadem, co się z wielkiego miasta do wsi przeprowadził i nawet kwiczenie prosiąt podczas karmienia przez maciorę mu przeszkadzało

 

Na razie zajmą się aborcją i ekshumacją, potem może dekomunizacją. Autostrady i inne pierdoły pozostawią kolejnemu rządowi.

Dekomunizacją się nie zajmą, bo by musieli od siebie. Macierewicz przecież też jest komunistycznym prokuratorem, którego ruski uczyli jak kamuflować pewne rzeczy i jak manipulować dowodami i ludźmi. Lista takich osób w PIS-ie jest dłuższa.

 

Pierwszy tydzień rządów Donalda Tuska

Poniedziałek Donald Tusk wyczarterował 10.000 jumbo-jetów. 3 miliony Polaków wraca do kraju.

Wtorek Zarządzeniem premiera Donalda Tuska zlikwidowano wypadki samochodowe.

Środa

Donald Tusk obniżył podatki — od środy PIT, CIT i VAT w Polsce wynoszą 1%, jednocześnie Donald Tusk zwiększył wynagrodzenia — pielęgniarka zarabia średnio 5890 zł netto, a lekarz 25630 zł netto. Nauczyciele zarabiają od środy 8300 zł netto, a urzędnicy 6250. Zachodnie granice Polski przekraczają tysiące lekarzy z Niemiec Francji i Irlandii by podjąć pracę w polskich szpitalach.

Czwartek

W czwartek Donald Tusk gwałtownie podniósł prestiż Polski na świecie — UE ogłosiła wprowadzenie Nicei i pierwiastka jednocześnie, Niemcy zrezygnowały z Gazociągu Północnego, a bałtycką rurą będzie transportowane mięso z Polski do Rosji.

Piątek

W piątek Donald Tusk wybudował 2500 kilometrów autostrad 840 pływalni i 320 stadionów. Hanna Gronkiewicz-Waltz — nowa minister infrastruktury – przecięła 6000 wstęg w ciągu 18 godzin

Sobota

Donald Tusk rozdał akcje, średnio 70 tysięcy na głowę. Ponadto wprowadził poszóstne becikowe i

ulgę na dziecko — bez kozery – „pińcet” tysięcy.

Niedziela

Po zrobieniu tych wszystkich cudów, siódmego dnia, Donald Tusk odpoczął.

P.S.

Wieczorem w niedzielę od niechcenia Donald Tusk zniósł przymrozki, by jabłka już nigdy nie drożały.

2 dni słońca i koledze już przygrzało... O Kaczyńskim też było coś w tym rodzaju, że wprowadzają ruch lewostronny - pierwszy tydzień tylko dla ciężarówek, a później dla wszystkich itd., ale nie będę zniżał się do tego poziomu.

 

Możesz sobie wmawiać, że ustawa antyaborcyjna powodująca te czarne marze to ustawa obywatelska. To gadka dla naiwnych. Ważne jest, że pis tego się przestraszył. I prędko tematu nie dotknie.

PIS nie przestraszył się. PIS chciał, by ludzie tylko tak myśleli, że opozycja na nim wymusiła to głosowanie, lecz prawda jest inna. PIS od początku tego nie chciał, a Kaczyński się tylko w to wplątał, bo jak przegrał wybory, to wiedział, że PO nie pozwoli przeforsować ustawy antyaborcyjnej, a chciał się przypodobać toruńskim moherom. Nie liczył jednak na to, że spadnie na niego to tak szybko i jeszcze jak grom z jasnego nieba. Musiał jakoś wyjść obronną ręką zarówno przed Rydzykiem, jak i przed wyborcami, więc mu się to udało, a dowodem na to jest chociażby takie zmanipulowane myślenie jak w cytacie.

Będziesz kupował ziemię za rok? Ile kupisz? Hektar, dwa? Siła nabywcza twojego gospodarstwa jest i tak mizerna pod tym względem w porównaniu do gospodarstw mających dziś setki ha. I tak z nimi przegrasz. Bo za późno wziąłeś się za rozwój. Możesz się cieszyć z tej ustawy ale ona i tak wiele nie pomoże takim gospodarstwom. Które i tak przegrały już w zasadzie z tymi dużymi. Zabawne jest też to, że ustawę chwalisz. A zaraz piszesz, że da się ją obejść. Czyli co, kolejny bubel prawny z którego ty się cieszysz. Bo to pis zrobił.

Dzięki tej ustawie ARN może wzbogacić się łatwo i to bez większych kosztów o kolejne ziemie...

 

Co tam te czarne babki krzyczały ostatnio na marszu że chcą darmowej antykoncepcji i edukacji seksualnej w szołach dwie godziny w tygodniu ? :P zA ROBOTĘ  niech się wezmą bo mówiąże nie mają za co dzieci wychować a nie głupoty im w głowie ;)  :P  :P  :P i jeszcze może ja mamza to płacić z moich pieniędzy niedoczeanie czarna hołota  :D  :D  B)

No właśnie - weź się za robotę, bo nic mądrego jeszcze nie wymyśliłeś, tylko głupoty powtarzasz, co ci PIS podczas prania mózgu wpoił. Tak więc skoro głową pracować nie potrafisz (więcej strat niż pożytku), to bierz się za robotę fizyczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Co cię tak głowa o to boli? Ja ze swoich pieniędzy zus księżom płacę. Szyszko im funduje jakieś konferencje po 400 tys. Tez z moich pieniędzy. Ja bym wolał, aby państwo i na to i na to kasy nie wydawało. A że kobiety się potrafią zorganizować tak jak inne grupy. To was to boli. Bo trzeba uczciwie przyznać, że opozycja za czasów rządów pisu potrafiła zorganizować bardzo liczne protesty. Wszystko co się udawało organizować opozycji za rządów po psl to ro***erducha na 11 listopada.

 

http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/400-tys-zl-na-konferencje-ministra-z,186,0,2177210.html

 

A co te czarownice oprócz makijażu zorganizowały dać było im iotły i n iech sprzątają :P :P  to głupot się odechce B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Staszek naprawdę nic nie masz do roboty tylko takie dyrdymały bez sensu wypisywać? Chciały to się zorganizowały. Masz ochotę to też się zorganizuj i idź rząd popierać, kto ci broni.

Jeszcze raz ci napiszę boli to ciebie i innych popierających pis. Bo pis w opozycji to najwyżej do rozpierduchy na 11 listopada się przyłączał. Opozycja pisu potrafi oddolnie zorganizować protesty liczące po 100 tys uczestników. Przez ten rok kilka takich było. Zamiast durnoty pisać zorganizuj 100 tys osób w marszu za obroną życia i wtedy pogadamy.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

 

Za takich rolników, którzy są rolnikiem tylko na papierku powinien się wziąć ten sPISkowy rząd, bo tacy tylko psują rolnictwo. Jak byś chował naturalnie to by obornik też nie śmierdział. Wszystko zależy czym karmisz, a pewne rodzaje pasz w szczególności doprowadzają obornik do specyficznych odorów. A jak ci się nie podoba obornik (bez względu na to, czy mniej, czy bardziej śmierdzi), to dzwoń. Jak na mnie to trafi, to przy 3-ciej interwencji złożę pozew o nękanie i to ty będziesz wtedy odpowiadał, a nie ja. Już to przerabiałem z moim sąsiadem, co się z wielkiego miasta do wsi przeprowadził i nawet kwiczenie prosiąt podczas karmienia przez maciorę mu przeszkadzało

 

Za jakich ? Uprawiam ponad 240ha ziemi. Mam ponad 20ha lasów. Do tego prowadzę działalność gospodarczą (usługi i handel ściśle związane z rolnictwem). Mieszkam w mieście od kilku lat bo jakoś cisza i monotonia wsi mnie męczyły a i dziecko w mieście ma dużo więcej możliwości.

 

Więc w czym rolnikiem bardziej jest ktoś kto mieszka na wsi i ma 10ha i 5 świń? Idąc twoim tokiem rozumowania trzeba by zabronić pracować ludziom ze wsi w mieście.

 

 

A co do chlewni - jeszcze jak mieszkałem na wsi to jeden z moich sąsiadów hodował świnie w , jak ja to nazywałem, "wolnym chowie". Wyobrażasz sobie jak to śmierdziało? Sposób żeby go nauczyć był banalnie prosty - ja i 4 innych sąsiadów , pozwy, 2 wyroki skazujące, wszelkie możliwe inspekcje i problem zniknął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

A co te czarownice oprócz makijażu zorganizowały dać było im iotły i n iech sprzątają :P :P  to głupot się odechce B)

 

One  są  ZaKODowane    dlatego   tam  się  zbierają  i  szukają  DeKODera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Ja tam myślę, że rolnik to też człowiek nie zwierzak. I nawet na wsi on z rodziną ma prawo dożycia w normalnych warunkach. Wiadomo coś tam czasami śmierdzi. Ale nie przesadzajcie, że za wożenie obornika rozrzutnikiem policja łapie. A jeśli kogoś stać na budowę chlewni na kilkaset czy kilka tys świń. To niech ją dostosuje tak by najmniej była uciążliwa. Bo jak pisałem na wsi mieszkają nie tylko mieszczuchy ale i inni rolnicy, którzy mają prawo do życia w normalnych warunkach a nie w smrodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5536

Za jakich ? Uprawiam ponad 240ha ziemi. Mam ponad 20ha lasów. Do tego prowadzę działalność gospodarczą (usługi i handel ściśle związane z rolnictwem). Mieszkam w mieście od kilku lat bo jakoś cisza i monotonia wsi mnie męczyły a i dziecko w mieście ma dużo więcej możliwości.

 

Więc w czym rolnikiem bardziej jest ktoś kto mieszka na wsi i ma 10ha i 5 świń? Idąc twoim tokiem rozumowania trzeba by zabronić pracować ludziom ze wsi w mieście.

 

Bo rolnik to musi być dziad na kilkunastu ha i bez perspektyw. Dla wielu jest jasne że te twoje ha to z jakiegoś przekrętu są a wogóle to pewnie jesteś słupem bo przecież uczciwy człowiek to by sie takiej kasy nigdy nie dorobił. A plony masz bardzo wysokie bo pewnie jakieś GMO uprawiasz po kryjomu i sekretnymi środkami chronisz. Jak się ma ciasny łeb to najczęściej taki jest tok rozumowania. Dodatkowo u nas jest tendencja odwrotna jak na całym cywilizowanym, świecie by takiemu co sobie radzi to dopier...ić by się nie wyróżniał a nie samemu uczyć sie od lepszych


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Masz dużo racji. Dzisiaj od rana ganiałem z opryskiem w rzepakach i tak się zdarzyło że moi rodzice przyjechali na chwilę (nie mieszkają nawet w bliskiej okolicy). Zanim psiknąłem bańkę 2700L było już 2 sąsiadów u mojego ojca z tekstami typu - on nic nie robi tylko tu jakieś samochody jeżdżą , coś ciągle przywożą i wywożą , to zaraz padnie bo on tu nie mieszka, nic pieniędzy nie szanuje bo tylko jeździ z tym opryskiwaczem itp. 

 

Ojcu tylko ciśnienie ruszyło , bo chłop "starej daty". Ale ja mam zawsze dla niego to samo wytłumaczenie na takich mędrków - nie słuchaj jak cię dziad biznesu uczy. Bo akurat tak się składa że mój samochód jest wart więcej niż cały sprzęt rolniczy co ci dwaj mają. A 12 lat temu mieliśmy gospodarstwa podobnej wielkości jeśli idzie o hektary.

 

Dodam jeszcze że obydwaj to wielcy wyznawcy piss.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5536

PISdzielce,  filozofy wiejskie :lol: Tez mam takich po sąsiedzku.

Jakby się rozkręcili to by sie pewnie okazało że jesteś jeszcze masonem i żydem :blink:


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Hehe - to już było , jak jeszcze mieszkając na wsi nie "zaprosiłem " księdza po kolędzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A to księdza się zaprasza? Hm ja nie zapraszam  a przychodzi jeszcze nie słyszałem żeby mówił że go ktoś zaprasza no ale Ty pewnie z tatusiem w czerwonym krawaciku na pochody maszerowałeś a teraz galerie zwiedzasz :P  :P 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

 Tam gdzie mieszkałem (teraz mam tam tylko gospodarstwo) jest taki zwyczaj "zapraszania" - jak ksiądz idzie po kolędzie to się po niego wychodzi na ulicę i "zaprasza".

 

Staszek , czy w twoim świecie nie ma innych kolorów jak czarny i czerwony? Wychodzi na to że nie - a to by wskazywało że jesteś bardzo ubogim człowiekiem. Ubogim na umyśle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Ja tam myślę, że rolnik to też człowiek nie zwierzak. I nawet na wsi on z rodziną ma prawo dożycia w normalnych warunkach. Wiadomo coś tam czasami śmierdzi. Ale nie przesadzajcie, że za wożenie obornika rozrzutnikiem policja łapie. A jeśli kogoś stać na budowę chlewni na kilkaset czy kilka tys świń. To niech ją dostosuje tak by najmniej była uciążliwa. Bo jak pisałem na wsi mieszkają nie tylko mieszczuchy ale i inni rolnicy, którzy mają prawo do życia w normalnych warunkach a nie w smrodzie.

 

No i w końcu  napisałeś  coś  mądrego  że  aż  miło  poczytać. 

Ale  niestety  Realia  są   inne    Jest  wielu  Donosicieli  ( Wyborcy PO- Nowośmieszna)  którym  wszystko  przeszkadza  że  gnój śmierdzi  że  muchy latają   a to  że  hałas  od  dmuchawy  idzie i nie mogę  wypocząć. Nawet na Kursie  Chemizacyjnym   panowie z PIORIN  opowiadali  jak  to  ludzie  dzwonią  do   nich  bo ktoś  pryska   chwastoxem  i  śmierdzi.  Ręce  opadają  Wieś  jest  od  produkcji  żywności  i ma prawo  tam śmierdzieć  obornikiem  a Miastowi  niech  siedzą  w mieście  i  niech  wdychają  spaliny.  Całe  szczęście  że  w mojej okolicy  tacy POpaprańcy  nie  mieszkają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Ja też to rozumiem ale wszystko ma swoje granice. Jak sobie wyobrazisz gdy ktoś w gęstej zabudowie hodując świnie "pryzmuje" gnój pod twoim oknem? Co powiesz jak ma pole w przy budynkach mieszkalnych i wozi gnojówkę jak opętany?  To nie chodzi żeby komuś utrudniać życie tylko że wielu zachowuje się jakby żyli na środku pustyni.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Też  mieszkam  w Gęstej zabudowie  i jakoś  mi  nie przeszkadza  jak sąsiad  wywozi  gnojowice  od  byków  i zapach  jest   i u mnie  na podwórku  ale  robi  to  3-4 razy do roku nie  codziennie.

A co twoim zdaniem   ktoś  ma nie nawozić  Pola   koło  ciebie  bo  ci  śmierdzi.   Gnój  też  gdzieś  musi  leżeć  jest  tak  a nie inaczej.   Jeżeli  gospodarstwo  jest  tam z pokolenia na pokolenie   to co  ma zrezygnować  z produkcji  świń  czy bydła  bo  tobie  śmierdzi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

@marekfarmer musiałeś do tego politykę dodać. A przecież @B3Agro napisał wyraźnie u niego pisuary donoszą. A tak na poważnie to ten proceder nie ma barw politycznych. Inna sprawa, że rolnicy czasami tez przeginają. Jak znam życie i ludzi to tym od pisu z reguły wszystko bardziej przeszkadza.

Staszek u mnie w okolicy tez księdza się zaprasza. Sam do ciebie nie idzie. Sąsiad u którego był prowadzi księdza do następnego. Ten następny wychodzi na ulicę jeśli mieszka w swoim domu lub na klatkę schodową jeśli mieszka w bloku. Czy to na wsi czy to w mieście. Ksiądz sam się nie pcha. Wyjście po niego jest traktowane jako zaproszenie. A jeśli nikt nie wychodzi. Znaczy, że nie chce nie ma go nie może itd. Ksiądz idzie do następnego z listy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

No raczej gdybym tak mieszkał i sąsiad by mi gnój pod oknami składował to nie ważne czy ze wsi czy z miasta - nie pozwoliłbym na to. Są środki prawne które szybko oduczyłyby składowania gnoju w pobliżu budynków mieszkalnych. 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Jakie środki  Prawne  jeżeli  pryzma jest bodajże  25 czy 30 nie pamiętam dokładnie  od  twoich  okien  to możesz skakać  na jednej nodze  i  nic  nie zrobisz  a takowy sąsiad  powinien jeszcze  codziennie  ten  gnój  podwalać  żeby  ładnie  fermetował  bo  donosicieli   (kapusi)  trzeba tępić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5536

Ty naprawdę oszalałes. Jak mozna być takim wrednym, nieużytym, złosliwym, kutafonem :unsure:

B3Agro- pisząc o sąsiadach PISdzielcach miałeś na mysli takich "życzliwych" jak Mareczek?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Ty naprawdę oszalałes. Jak mozna być takim wrednym, nieużytym, złosliwym, kutafonem :unsure:

B3Agro- pisząc o sąsiadach PISdzielcach miałeś na mysli takich "życzliwych" jak Mareczek?

 

A twoim zdaniem  donoszenie na sąsiada  to  takie  super  tak ;[ . Można być  tak złośliwym w odwecie  za Donoszenie  Bo  Donosicieli  i  Kapusi  konfidentów  trzeba  tępić.  

 

Na POpapranych Donosicieli   niema  innej  rady  jak walczyć  z nimi tą  samą  bronią

 

 

Taka   To  jest  Wiarygodna   Gadzina Wyborcza

http://www.express.olsztyn.pl/artykuly/gazeta-wyborcza-przeprasza-antoniego-macierewicza

gazeta-wyborcza-przeprasza-antoniego-mac

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj