nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

mirro    6331

Na razie zajmą się aborcją i ekshumacją, potem może dekomunizacją. Autostrady i inne pierdoły pozostawią kolejnemu rządowi.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tu robię? Forum rolnicze , ja rolnik więc się udzielam ;)

 

Jak by mi ktoś gnój pod ogródkiem rozrzucał to też by mi nie pasowało. Gdyby mi sąsiad świnie hodował i by śmierdziało to też bym skargi pisał. 

 

To że ktoś jest rolnikiem nie znaczy że musi mieszkać na wsi. To że ktoś mieszka na wsi nie znaczy że musi byc rolnikiem.

 

?? co ??? jeśli rolnik musi rozrzucić gnój to co może ma mieś pisemne pozwolenie od sąsiadów co ??

 

nie musi być rolnikiem ale niech szanuje to że inni pracują poz\tym gnój się od razu orze nie zostawia się go 

 

Lepiej dać obornik niż nawozy sztuczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4586

 powtarzam ustawę podpisał duda

 normalnie rece opadaja jeden głupszy od drugiego 

 

 

 http://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/964080,prezydent-podpisal-ustawe-o-obrocie-ziemia-rolna.html

 

 

przepraszam miałeś racje nie doczytałem twojego postu ustawa jest dobra wolał bym model francuski rolnik od pokoleń a nie po 5 latach  


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

osobiście zastanawiam się co taka osoba tu robi jak ty??? a co miastowy na wsi przeszkadza już ci tłumacze nie której patologi przejeżdżający  rozutnik z gnojem przeszkadza .. jej dziecko sie dusi i dostało astmy szkoda według takiej rolnik w chlewni nie choruje ??

 

dlatego nie masz ziemi i pier**lisz tu farmazony 

 

JA wypowiadam się i doradzam nie nie przeszkadza ale niech nie robi z wioski MIASTA.

 

mam ziemię i wiem co mówię przykładowo  według ciebie mam zburzyć chlewnie za 500 tys zł bo innym śmierdzi tak ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

ustawa wprowadza takie same ograniczenia dla polaka i dla obcokrajowca 

więc gdzie tu zakaz sprzedaży obcokrajowcom ? 

są tylko ograniczenia i tyle

 

każdy obcokrajowiec których już nie brakuje  kupi spokojnie po 5 latach 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4586

?? co ??? jeśli rolnik musi rozrzucić gnój to co może ma mieś pisemne pozwolenie od sąsiadów co ??

 

nie musi być rolnikiem ale niech szanuje to że inni pracują poz\tym gnój się od razu orze nie zostawia się go 

 

Lepiej dać obornik niż nawozy sztuczne

 święta racja kolego, widzisz nawet miastowe lewactwo z miasta poucza rolnika co i jak

 

tak jak dzisiejszy protest 65+ i 55+ domagają się aborcji odkryły na stare lata co to sex 

JA wypowiadam się i doradzam nie nie przeszkadza ale niech nie robi z wioski MIASTA.

 

mam ziemię i wiem co mówię przykładowo  według ciebie mam zburzyć chlewnie za 500 tys zł bo innym śmierdzi tak ??

 

czy ja gdzieś napisałem tylko cytowałem miastowego lewactwa 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 święta racja kolego, widzisz nawet miastowe lewactwo z miasta poucza rolnika co i jak

 

tak jak dzisiejszy protest 65+ i 55+ domagają się aborcji odkryły na stare lata co to sex 

 

 

taka prawda kolego miastowi chcą nas pouczać przecież nie zburzę chlewni za ok 500-600 zł bo im śmierdzi ale to przykładowo podałem chlewnie mam w planach.

 

Niedługo zaczną pouczać nas jeśli chodzi o orkę nawożenie itp itd.... 

Co tu robię? Forum rolnicze , ja rolnik więc się udzielam ;)

 

Jak by mi ktoś gnój pod ogródkiem rozrzucał to też by mi nie pasowało. Gdyby mi sąsiad świnie hodował i by śmierdziało to też bym skargi pisał. 

 

To że ktoś jest rolnikiem nie znaczy że musi mieszkać na wsi. To że ktoś mieszka na wsi nie znaczy że musi byc rolnikiem.

 

 

B3Agro według ciebie mam zburzyć inwestycję za 500 600 tys bo komuś z miasta śmierdzi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4586

taka prawda kolego miastowi chcą nas pouczać przecież nie zburzę chlewni za ok 500-600 zł bo im śmierdzi ale to przykładowo podałem chlewnie mam w planach.

 

Niedługo zaczną pouczać nas jeśli chodzi o orkę nawożenie itp itd.... 

 

święta prawda wole polskiego rolnika chlewnie niż duczyka za płotem i jego super mięso 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

A tak w kwestii nauki i kształcenia, albo uzupełniania wykształcenia.

https://www.wprost.pl/kraj/10028035/Bartlomiej-Misiewicz-zostal-studentem-uczelni-ojca-Rydzyka.html

A to jest jeszcze lepsze, ale jak nie powitać studenta odznaczonego złotem?

http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/misiewicz-studentem-o-rydzyka-tak-w-szkole-witali-go-ministrowie/h22ml5c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4586

a tu macie lewactwo czemu w  ciągu roku w pis jest tak http://www.bankier.p...go-3602066.html 

podobno kredyt brali na 500+ 


A tak w kwestii nauki i kształcenia, albo uzupełniania wykształcenia.

https://www.wprost.pl/kraj/10028035/Bartlomiej-Misiewicz-zostal-studentem-uczelni-ojca-Rydzyka.html

A to jest jeszcze lepsze, ale jak nie powitać studenta odznaczonego złotem?

http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/misiewicz-studentem-o-rydzyka-tak-w-szkole-witali-go-ministrowie/h22ml5c

 

podle po to pikuś bo już nie mają się czego czepiać

 http://m.niezalezna.pl/88029-hgw-juz-moze-sie-pakowac-najlepszym-wyjsciem-bylaby-dymisja


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak w kwestii nauki i kształcenia, albo uzupełniania wykształcenia.

https://www.wprost.pl/kraj/10028035/Bartlomiej-Misiewicz-zostal-studentem-uczelni-ojca-Rydzyka.html

A to jest jeszcze lepsze, ale jak nie powitać studenta odznaczonego złotem?

http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/misiewicz-studentem-o-rydzyka-tak-w-szkole-witali-go-ministrowie/h22ml5c

 

 

CHYBA WIESZ ŻE FAKT TO GAZETA PROPAGANDOWA I GAZETA KTÓRA PRZEINACZA PRAWDĘ ONI SZERZĄ PROPAGANDĘ TAK JAK WYBORCZA I NEWSWEEK

 

W SPRAWIE WARSZAWY 

 

 

TO ABSURD JAK ONA CHCE TO WYJAŚNIĆ JAK JEST W TO ZAMIESZANA DYMISJA I TYLE 

Edytowano przez GOSPODARSTWO-ROLNE-KONIN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

Prawda to broń najstraszliwsza i dlatego nie dla wszystkich powinna być dostępna. Taki żarcik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

 święta racja kolego, widzisz nawet miastowe lewactwo z miasta poucza rolnika co i jak

 

tak jak dzisiejszy protest 65+ i 55+ domagają się aborcji odkryły na stare lata co to sex 

 

 

Już dawno wiedziały , tylko się z tym ukrywały 

 

 

Edytowano przez scoffer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3020

 na religie chodzilem jeszcze do salki katechetycznej i tam na tablicy w korytarzu wisial napis-szukajcie prawdy,ona was wyzwoli i ocali nadzieje-prawie 30 lat minelo a w pamiecie zostalo na zawsze.

 

dzisiejsi poszukiwacze prawdy chyba nie tak ja rozumieja, szukaja prawdy -moze jak ja znajda, postawia 2 pomniki na krakowskim przedmiesciu i sie w koncu od polski odpier**la

 

gdzie sie mamuski.pl podzialy-szybko usunales a bym sobie poogladal.  :wub:

e tam standard-znam lepsze strony. :D

Edytowano przez jacus

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

Nie szukaj w tym drugiego dna  , mamuśki są po prostu zbyt młode .

@jacus , wiem ze znasz , ale to już podchodzi pod nekrofilię .

 

 

Edytowano przez scoffer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3020

znasz taka piosenke-to nie chodzi o to by zlapac kroliczka tylko by gonic go, mozna jeszcze przez pare lat-do nastepnych wybor- dokladac do pieca i podgrzewac atmosfere a nic nowego sie nie znajdzie,bo niby jak -6 lat minelo, wrak na zlomowisku, zadnych nowych dokumentow, chyba ze znowu na yt cos sie znajdzie, co miesiac macierewicz cos chlapnie i znowu sie zacznie nawalanka.

https://www.youtube.com/watch?v=cnYdd2xMys8 

 

 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5536

a tu macie lewactwo czemu w  ciągu roku w pis jest tak http://www.bankier.p...go-3602066.html 

podobno kredyt brali na 500+ 

 

podle po to pikuś bo już nie mają się czego czepiać

 http://m.niezalezna.pl/88029-hgw-juz-moze-sie-pakowac-najlepszym-wyjsciem-bylaby-dymisja

Gospodarczo największym lewacwem jest PIS Światopoglądowo  odwrotnie.  Powrót do czasów Gierka. Życie na kredyt, marzenia o potedze, pierwszy sekretarz też jakby znajomy.

Hance nic nie zrobią z wielu powodów. Nie maja na nia wystarczajacych kwitów lub maja ale też nic nie zrobią bo w kolejnych wyborach ich wygrana jest mocno niepewna i byłby obciach. Popyszcza , popyszcza i guzik z tego wyniknie. 

Powiem wam że jest stanowczo naduzywany aspekt utraty przez ludzi mieszkań. Mógłbym zrozumieć argument utraty nieruchomosci przez skarb Państwa bo jest to uszczerbek ale to bardzo donrze ze popedzą dziadostwo z centrum Wawy. Jak ktoś nie potrafi zarobić na własnosciowe to do tańszych dzielnic a nie siedzieć w centrum za grosze na państwowym. Jak popatrzycie jak wygladaja prywatne kamienice to od razu widac że jest gospodarz - odnowione, częśc jest  mieszkalna, część adwokaci czy lekarze wynajmują. Miło cicho, czysto i z kulturą.  Mieszkania miasta zamieszkują roszczeniowe gołodupce. Płacić nie ma komu, ciągłe wymagania by remontować, odnawiać sprzatać a potem wywieszaja gacie na balkonie w centrum. 

U mnie w Zamościu jak sprzedali kamienice na starówce to pogonili menelstwo i w końcu jest porządek.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

Z tymi kamienicami w centrum Zamościa to pewno jest to święta racja . Tyle że jak sam piszesz tam je sprzedano .

Całkowitą prawdą było by twoje stwierdzenie m gdyby te kamienice oddano .

Rzecz w tym że wiele z tych kamienic w Warszawie nie została sprzedana , a rozdana .

I w wielu przypadkach takim samym gołodupcom , tyle że z koneksjami .

A z gaciami na balkonie , jest tak samo jak łażeniem po krzesłach-prostak pozostanie prostakiem niezależnie od stanu konta.

 

 

 

 

Edytowano przez scoffer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5536

Cholera wie czy je sprzedano. Tak czy inaczej zmieniły one właścicieli na prywatnych


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4586

Gospodarczo największym lewacwem jest PIS Światopoglądowo  odwrotnie.  Powrót do czasów Gierka. Życie na kredyt, marzenia o potedze, pierwszy sekretarz też jakby znajomy.

Hance nic nie zrobią z wielu powodów. Nie maja na nia wystarczajacych kwitów lub maja ale też nic nie zrobią bo w kolejnych wyborach ich wygrana jest mocno niepewna i byłby obciach. Popyszcza , popyszcza i guzik z tego wyniknie. 

Powiem wam że jest stanowczo naduzywany aspekt utraty przez ludzi mieszkań. Mógłbym zrozumieć argument utraty nieruchomosci przez skarb Państwa bo jest to uszczerbek ale to bardzo donrze ze popedzą dziadostwo z centrum Wawy. Jak ktoś nie potrafi zarobić na własnosciowe to do tańszych dzielnic a nie siedzieć w centrum za grosze na państwowym. Jak popatrzycie jak wygladaja prywatne kamienice to od razu widac że jest gospodarz - odnowione, częśc jest  mieszkalna, część adwokaci czy lekarze wynajmują. Miło cicho, czysto i z kulturą.  Mieszkania miasta zamieszkują roszczeniowe gołodupce. Płacić nie ma komu, ciągłe wymagania by remontować, odnawiać sprzatać a potem wywieszaja gacie na balkonie w centrum. 

U mnie w Zamościu jak sprzedali kamienice na starówce to pogonili menelstwo i w końcu jest porządek.

kościół ochrona życia socjale obrona dobro narodowego lewactwo ??? 

 

lewactwo własnie jest to https://www.youtube.com/watch?v=LWx-gUki93w


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

Prawda to broń najstraszliwsza i dlatego nie dla wszystkich powinna być dostępna. Taki żarcik.

Święte słowa !!!

1797939219_7b0ec0675e_o.jpg?ad854f

Edytowano przez scoffer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Gadzina Wyborcza  i  jej  ZaKODowani wyznawcy  to  jedna wielka  Fikcja  broni  michnik Dekomkracji i  sądów  a  sam  wyroku  sądu  od 5 lat  nie  wykonuje.

Bo jak widać  Gadzina  wyborcza  pisze  bzdury i kłamstwa.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Gazeta-Wyborcza-od-2011-roku-nie-opublikowala-przeprosin-Antoniego-Macierewicza-Ta-opieszalosc-moze-kosztowac-Agore-prawie-milion-zlotych,wid,18120489,wiadomosc.html?ticaid=117f5f&_ticrsn=3

 

Pierwszy tydzień rządów Donalda Tuska

Poniedziałek Donald Tusk wyczarterował 10.000 jumbo-jetów. 3 miliony Polaków wraca do kraju.
Wtorek Zarządzeniem premiera Donalda Tuska zlikwidowano wypadki samochodowe.
Środa
Donald Tusk obniżył podatki — od środy PIT, CIT i VAT w Polsce wynoszą 1%, jednocześnie Donald Tusk zwiększył wynagrodzenia — pielęgniarka zarabia średnio 5890 zł netto, a lekarz 25630 zł netto. Nauczyciele zarabiają od środy 8300 zł netto, a urzędnicy 6250. Zachodnie granice Polski przekraczają tysiące lekarzy z Niemiec Francji i Irlandii by podjąć pracę w polskich szpitalach.
Czwartek
W czwartek Donald Tusk gwałtownie podniósł prestiż Polski na świecie — UE ogłosiła wprowadzenie Nicei i pierwiastka jednocześnie, Niemcy zrezygnowały z Gazociągu Północnego, a bałtycką rurą będzie transportowane mięso z Polski do Rosji.
Piątek
W piątek Donald Tusk wybudował 2500 kilometrów autostrad 840 pływalni i 320 stadionów. Hanna Gronkiewicz-Waltz — nowa minister infrastruktury – przecięła 6000 wstęg w ciągu 18 godzin
Sobota
Donald Tusk rozdał akcje, średnio 70 tysięcy na głowę. Ponadto wprowadził poszóstne becikowe i
ulgę na dziecko — bez kozery – „pińcet” tysięcy.
Niedziela
Po zrobieniu tych wszystkich cudów, siódmego dnia, Donald Tusk odpoczął.
P.S.
Wieczorem w niedzielę od niechcenia Donald Tusk zniósł przymrozki, by jabłka już nigdy nie drożały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj