nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Gdyby  to była  Prawda  to  by   Gadzina Wyborcza  Nesweek     z PO na czele  o tym  przed  wyborami  krzyczeli   a jakoś  cisza  dlaczego ????

Odpowiem wam  bo to bzdury wyssane z Palca  jak  te które  Lis  przedstawiał  o córce  Andrzeja Dudy  przed wyborami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Ale dlaczego reprywatyzacją mamy zajmować się tylko za czasów rządów Hanki a nie od 1989 roku? Reprywatyzacja będzie tak samo pewnie jak i z audytem po rządach. Dużo szumu, mało działań i za rok o nim ludzie zapomną. Niestety, ale polskie prawo pozwala na takie rzeczy a jak zobaczycie, reprywatyzacji dokonywali nie byle prawnicy. Ba, nawet na uczelniach prawniczych możesz nauczyć się od nich jak to robić.

 

Przecież wyborcza pisała o tym:

http://wyborcza.pl/1,75968,4570562.html

Edytowano przez Krassus

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 pisuar zrobi z tego hucpę , tylko po to żeby to skopać

 jest to nie wygodny temat  dla nich, tak jak inne afery w których maczali swoje łapki 

 niestety nic nie zostanie rozliczone i tyle 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Tak  Masz  Rację   Reprywatyzacją  Powinno  się  zająć  od 89 roku  i to w całej  Polsce  i  nie tylko kamienice  w dużych  Miastach  ale  także  byłe PGR  jak cwaniaczki  pokupowali  po  zaniżonych  cenach  Skala  nieprawidłowości    jest  i była  w Całej  Polsce  nie tylko w Warszawie.

Warszawa  to  wierzchołek  góry  Lodowej  ale  w końcu  powinien ktoś  się ty  zająć  lecz  nikt niema  odwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6377

Wycieczki pod adresem rodzin polityków są złe i tu Lis poszedł po bandzie. Dobrze się stało że ktoś dostał po łapach bo pokazało to że nie ma przyzwolenia na niszczenie ludzi których jedyną winą jest to że ojciec idzie w politykę.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

polskie prawo na to pozwala i nikt tu niczego nie rozliczy 

całe to szczekanie to bicie piany i tyle 

nie ma ustawy reprywatyzacyjnej,   bo tak naprawdę nikomu na tym nie zależało 

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3035

A może  tak  zajmiecie   głos  w  Aferze  Reprywatyzacyjnej   w której  Hanna Gronkiewicz Waltz z PO  gra  główne skrzypce

 

https://www.wprost.pl/479373/Jak-rodzina-Gronkiewicz-Waltz-sprzedawala-pozydowska-kamienice-w-centrum-Warszawy

zwrot kamienicy zaczal prezydent warszawy jak on sie nazywal -zapomnialem ale chyba lech mial na imie a zakonczyl komisarz z nadania kaczynskiego, wojewoda byl wtedy niejaki sasin a we wladzach dzielnicy srodmiescie zasiadali plaszczak[czy jakos tam] i zielinski-tobie jako zatwardzialemu pis-sowcowi te nazwiska chyba nie sa opce to przeciez dlugoletni funkcjonariusze po[jak mnie pamiec nie myli]..-kruk krukowi oka nie wykole  

 

a teraz moze ty wyjasnisz identyczna sprawe[tyle ze w druga strone] -oto ziec[to ze 2 czyli wg kosciola nieprawdziwy,ma jakies znaczenie ?] prezydenta wyludza z pfron 14,5 mln zl , wiec czy mozna zadac od kaczynskiego dymisji tak jak od gronkiewicz -waltz, do tego udzial w zorganizowanej grupie przestepczej-to eufemistyczna nazwa mafii, 3 mln kaucji[w tym 1 mln w gotowce]-kto powiedzial ze jak ktos ma pieniadze to skad je ma -pamietasz mareczku ???

 

cos pisales o willi na zolibozu-za jakie zaslugi ja dostal rajmund k.-chyba nie  za walke w ak, bo za to to raczej dawali pokoj 3  na 2 z prycza

ciekawe gdzie prezes ma te pieniadze od 27 lat-z krotkimi przerwami-w polityce, lekka reka liczac co miesiac 10 tys, ??? 

Edytowano przez jacus

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

polskie prawo na to pozwala i nikt tu niczego nie rozliczy 

całe to szczekanie to bicie piany i tyle 

nie ma ustawy reprywatyzacyjnej,   bo tak naprawdę nikomu na tym nie zależało 

 

Zależy tylko taka ustawa kosztuje od groma a w budżecie nie ma pieniędzy. Bodajże 9 razy próbowano ją wprowadzić w życie, ostatnio Tusk chciał ale wtedy PiS krzyczał, że chcą Żydom kamienice oddawać i oddać 60 mld złotych poprzez sprzedaż lasów mimo, że to bzdura była. Dlatego żadna ekipa nie ma jaj żeby taką ustawę zrobić. Obecna tak samo chce robić komisje zamiast napisać ustawę.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Zależy tylko taka ustawa kosztuje od groma a w budżecie nie ma pieniędzy. Bodajże 9 razy próbowano ją wprowadzić w życie, ostatnio Tusk chciał ale wtedy PiS krzyczał, że chcą Żydom kamienice oddawać i oddać 60 mld złotych poprzez sprzedaż lasów mimo, że to bzdura była. Dlatego żadna ekipa nie ma jaj żeby taką ustawę zrobić. Obecna tak samo chce robić komisje zamiast napisać ustawę.

 

Halicki  Twierdzi  co  innego

https://www.youtube.com/watch?v=C0z-aMhP0Lo     

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

komuna ukradła to i komuna powinna zwrócić  ;)

dobry czas nastał bo komuna to PIS - niech czynią co sami krzyczeli  :D


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

A co innego twierdzi? Bo zrozumiałem, że nie wprowadziliśmy bo nie ma kasy?


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3035

marus nie odpowiedziales na pytanie o roznice miedzy wyludzeniem dotacji a kamienicy-tylko filmiki umiesz dodawac ????

 

matka wszystkich afer byl zwrot koscielnego majatku-tylko ziemi oddano 138 tys ha-  bez zadnego nadzoru , bez mozliwosci sadowego odwolania,oddawano ziemie ktora nigdy nie nalezala do kosciola, nawet po protestanckich parafiach chcieli,  pelnomocnikiem kosciola ktory odzyskal najwiecej majatku byl oficer sb, czesto po kilku dniach ziemia byla sprzedawana za wielekrotnie wieksza cene niz ta  z wyceny- bylo sie od kogo uczyc zlodziejstwa...

http://www.wiocha.pl/1389273,Drogie-Slowo-Boze

 nie moglem sie powstrzymac

http://www.wiocha.pl/1389154

Edytowano przez jacus

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

komuna ukradła to i komuna powinna zwrócić  ;)

dobry czas nastał bo komuna to PIS - niech czynią co sami krzyczeli  :D

 

Ty to nawet jaja od kury nie odróżniasz :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6377

Matka wszystkich afer to ta z linków wcześniej przy Amato. !947- pierwsza odsłona i bodaj 1996 druga. Potem jeszcze trochę 1998, choć nie bo wtedy skarb państwa zaczął coś wypłacać, pojawiają się wyroki  sądowe, czyli przyznał że faktycznie pieniądze z banków szwajcarskich były na koncie walutowym. 

I tu pojawia się pewna fundacja. Ciekawe co na to Sumliński

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
Studniówka Tuska. Rudy cudotwórca przemawia, chwaląc się osiągnięciami swego rządu. Mija godzina, dwie, trzy... Premier śmiało przechodzi od osiągnięcia do osiągnięcia.
- A tuż pod Mszczonowem Platforma Obywatelska doprowadziła do uruchomienia nowej, ekologicznej elektrowni, gdzie, zamiast węgla, pali się torfem - chwali się Tusk.
Głos z sali:
- Ale ja tam byłem, tam nie ma żadnej elektrowni!
Premier niezrażony peroruje dalej:
- A dzięki staraniom Platformy Obywatelskiej, niedaleko Jasła, wybudowaliśmy eksperymentalny odcinek autostrady siedmiopasmowej!
Tenże głos z sali:
- Ale tam k...a nie ma żadnej autostrady!
Nie wytrzymał w końcu Schetyna i wkur...y krzyczy:
- A ty, gościu, zamiast wozić się po Polsce, lepiej byś TVN24 pooglądał!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5564

Rewelacje  tonącej  Gadziny  Wyborczej   są  niewiarygodne   po utracie  dotacji z budżetu  Państwa   mszczą  się i to ma być  wiarygodne źródło  wiedzy :D :D :D :D

To  samo  Nesswek  następna tuba  do  Opluwania  rządu   Może  nie pamiętacie  jak Tomasz Lis opluł  córkę  Prezydenta Dudy  a potem z podtulonym  ogonem musiał  przepraszać :lol: :lol: :lol:  Od takie wiarygodne  Informacje  ten pan  przedstawia.

GW zaczeła całą zadyme z reprywatyzacja w Wawie. Wtedy tez kłamali?

Lis źle zrobił ale przeprosił i sprawe wyjaśnił. Czy ktokolwiek z PIS kiedykolwiek przeprosił za bzdury które wygadywali?

 

Tak  Masz  Rację   Reprywatyzacją  Powinno  się  zająć  od 89 roku  i to w całej  Polsce  i  nie tylko kamienice  w dużych  Miastach  ale  także  byłe PGR  jak cwaniaczki  pokupowali  po  zaniżonych  cenach  Skala  nieprawidłowości    jest  i była  w Całej  Polsce  nie tylko w Warszawie.

Warszawa  to  wierzchołek  góry  Lodowej  ale  w końcu  powinien ktoś  się ty  zająć  lecz  nikt niema  odwagi

Na początku lat 90 tych jak lezałeś w pieluchach ANR (wtedy inna nazwa) prosiła by ktokolwiek brał w dzierżawę lub kupował PGRy. Kto wtedy zaryzykował i dał rade sie utrzymać (wielu poległo) moze sie cieszyć, ale trzeba było mieć odwage by brać się za taki interes. Brali PGRy z przerostem zatrudnienia, starymi maszynami, które wiecznie remontowano. Było tez masę złodziejstwa, pijaństwa i lenistwa a do tego pokrzywiona roszczeniowa świadomość pracowników że im sie nalezy (tak jak teraz zwolenników PISu) Najwiecej krzycza teraz ci co z głupoty i lenistwa przespali ostatnie 25 lat i siedzą na kilkunastu ha nie mogąc związać końca z końcem. Widza tylko ze ktoś "ma" ale że podejmował ryzyko i zapierniczał przez ostatnie 25 lat to się pomija. 

 

Dowiedziałes się może po co PIS nas coraz bardziej zapozycza skoro zlikwidowali złodziejstwo i marnotrawstwo.?

 

Ten twój dowcip jest całkiem uniwersalny. Wymieniając Tuska na Szydło, Po na PIS  i TVN24 na TVP wszystko sie zgadza :D

 

Takimi numerami Antoni sprawi że ruscy umrą      ze smiechu :P http://wiadomosci.onet.pl/kraj/politycy-krytykuja-slowa-antoniego-macierewicza-na-temat-mistrali/0lkhqg

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A niby dlaczego miałbym się bać niemca czy holendra? Gdyby płacił dobrą cenę a ja chciałbym sprzedać to bym sprzedał. Teraz gdyby mi ktoś dał 80-100 tyś za hektar to nawet jutro możemy do notariusza jechać - i absolutnie nie interesuje mnie czy to polak,niemiec czy tez chińczyk. 

 

Zresztą ja jestem z tego gorszego sortu, ba nawet najgorszego - nie ma we mnie patriotyzmu ;).

 

A co ci "miastowi" na wsi przeszkadzają? Ja osobiście mieszkam w mieście bo mieszkanie na wsi to nie dla mnie - nie każdy lubi wiejski "klimat" - i nie widzę żeby wieśniaki" "miastowym" przeszkadzali.

 

Wieśniaki miastowym ?? Nie każdy lubi ale jak ktoś się przeprowadza na wieś niech liczy się z tym że wioska to wioska a nie próbują zrobić miasto z wioski.\

Miastowi blokują inwestycje Chlewnia im przeszkadza bo śmierdzi Zbiorniki przeszkadzają bo niby nie estetyczne warkot ciągnika nocą im przeszkadza taka prawda tacy są miastowi ( NIE MÓWIĘ O WSZYSTKICH ) wszystko im przeszkadza na wsi u mnie wraca się z pola max 22 a inni nawet 23 tak jak z innej wioski kolega  jego sąsiadowi to przeszkadzają zbiorniki   bo niby obniżają wartość jego działki a kolega ma je na swojej działce co jest dla mnie parodią że jego sąsiad tak mówi i blokował mu inwestycję jak tylko mógł a to jest już chamstwo nie można chlewni wybudować bo śmierdzi stadniny bo śmierdzi obory bo śmierdzi jeździć nocą bo przeszkadza ale za to mięsko im smakuje mleczko im smakuje a na koniach lubią jeździć. A ogólnie chodziło mi o to że wykupywali działki rolne i się na nich budowali a te ziemie są dobre pod uprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sądzę że PIS zmienił  polskie rolnictwo,ponieważ podpisał ustawę o obrocie ziemią żeby nie wykupili nas obcokrajowycy.I teraz żeby nie popisali ustawy CENTA z Kanadą.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Z  Leppera i Samoobrony  też  się  śmiano  obrażano jej wyborców  opluwano a jak się  potem  Okazało  Lepper  miał  Rację

Teraz tak  samo  Opluwają  PiS

Polecam  szczególnie od  15:18 Trochę  prawdy  sobie  zobaczcie

 

https://www.youtube.com/watch?v=mcRlyPSmkCk    

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5564

Jestes lepszy jak Chuck Norris - obejzałeś cały youtube :blink:  Masz fajne autorytety Kaczyński, Lepper, Sumliński, Kowalski więc nie ma sie co dziwić że intelekt nie pozwala na merytoryczną dyskusję i rzeczowe odpowiedzi na pytania


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

https://www.youtube.com/watch?v=AZJ4QOaTUp0     

 

Premier Donald Tusk zwołuje radę ministrów do swojego gabinetu i mówi do zgromadzonych ministrów.
– Mam tutaj 4 przyciski czerwony, żółty, niebieski i zielony:
– jak wcisnę przycisk czerwony to na drogach nie będzie wypadków i będzie 3000 km autostrad
– jak wcisnę przycisk żółty to 3 miliony emigrantów wróci do Polski i przyjadą lekarze z zachodu żeby pracować w naszych szpitalach
– jak wcisnę przycisk niebieski to nie będzie podatków a wynagrodzenia wzrosną o 200%
– jak wcisnę przycisk zielony to nie będzie przymrozków i susz i jabłka i inna żywność już nigdy nie będzie drożeć.
W tym momencie przerywa mu minister rolnictwa z PSL i mówi – a u nas w Ciechanowie to była babcia Józia, co miała 4 nocniki w przedpokoju – czerwony, żółty, niebieski i zielony.
– No i co? No i co? – pyta Donald
– I zesrała się na schodach…

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3035

Ja sądzę że PIS zmienił  polskie rolnictwo,ponieważ podpisał ustawę o obrocie ziemią żeby nie wykupili nas obcokrajowycy.I teraz żeby nie popisali ustawy CENTA z Kanadą.

:D  :D  :D -naprawde nie podpisali,skad masz taka wiedze, macierewicz cie poinformowal B)  B)  B) . kurna -moj blad zadnej CENTY nie podpisali, wycofuje swoje glupie uwagi B)

ze sprzedaza ziemi tez mijasz sie z prawda- 1 ustawe uchwalilo po-psl a duda ja podpisal, pis zaskarzyl do tk :P , natomiast 2 rzeczywiscie uchwalil pis-najwazniejsza zmiana-kosciol bedzie mogl kupowac i dziedziczyc ziemie bez ograniczen- niekiedy ktos pyta sie o sprzedaz ziemi kieruje go do proboszcza, kazdy sie dziwi dopoki mu nie wyjasnie aktualnych zasad sprzedazy ziemi,

 

marus a odpowiedz na moje pytanie-przypomne czym rozni sie oszust z po od tego z pis ??????

http://www.wiocha.pl/1389389,Powrot-i-to-odrazu-na-3-rok?

 

Edytowano przez jacus

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5564

https://www.youtube.com/watch?v=AZJ4QOaTUp0     

 

Premier Donald Tusk zwołuje radę ministrów do swojego gabinetu i mówi do zgromadzonych ministrów.

– Mam tutaj 4 przyciski czerwony, żółty, niebieski i zielony:

– jak wcisnę przycisk czerwony to na drogach nie będzie wypadków i będzie 3000 km autostrad

– jak wcisnę przycisk żółty to 3 miliony emigrantów wróci do Polski i przyjadą lekarze z zachodu żeby pracować w naszych szpitalach

– jak wcisnę przycisk niebieski to nie będzie podatków a wynagrodzenia wzrosną o 200%

– jak wcisnę przycisk zielony to nie będzie przymrozków i susz i jabłka i inna żywność już nigdy nie będzie drożeć.

W tym momencie przerywa mu minister rolnictwa z PSL i mówi – a u nas w Ciechanowie to była babcia Józia, co miała 4 nocniki w przedpokoju – czerwony, żółty, niebieski i zielony.

– No i co? No i co? – pyta Donald

– I zesrała się na schodach…

Weź przeproś za to...........

 

Tak się bawi, tak sie bawi nowy rząd !!!!    http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/400-tys-zl-na-konferencje-ministra-z,186,0,2177210.html

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

-naprawde nie podpisali,skad masz taka wiedze, macierewicz cie poinformowal  B) . kurna -moj blad zadnej CENTY nie podpisali, wycofuje swoje glupie uwagi B)

ze sprzedaza ziemi tez mijasz sie z prawda- 1 ustawe uchwalilo po-psl a duda ja podpisal, pis zaskarzyl do tk :P , natomiast 2 rzeczywiscie uchwalil pis-najwazniejsza zmiana-kosciol bedzie mogl kupowac i dziedziczyc ziemie bez ograniczen- niekiedy ktos pyta sie o sprzedaz ziemi kieruje go do proboszcza, kazdy sie dziwi dopoki mu nie wyjasnie aktualnych zasad sprzedazy ziemi,

 

marus a odpowiedz na moje pytanie-przypomne czym rozni sie oszust z po od tego z pis ???????

 

To  wprowadzasz  ludzi  w błąd  bo  Każdy  Rolnik  Może  kupić  ziemie  :D  A cwaniacy  z Miasta  już  nie :lol:

 

Czym  się  różnie  nie wiem bo nie znam żadnego oszusta  z PiS

 

Ps.

Po  przerażającej  ilości  błędów  wnioskuję  że  jesteś   chyba  analfabetą  czy coś  w tym stylu :D :D

 

Platformerski urzędnik udał się w oficjalną podróż do Francji. Jednym z punktów wizyty była kolacja u francuskiego odpowiednika. Widząc jego wspaniałą willę, z obrazami wielkich mistrzów na ścianach, pyta się, jak on zapewnia sobie taki poziom życia ze skromnej pensji urzędnika.

Francuz zaprasza go do okna:

– Widzi pan tę autostradę?

– Tak.

– Ona kosztowała 20 miliardów euro, firma wypisała fakturę na 25, a różnicę przekazała mi. Dwa lata później urzędnik francuski udaje się do Polski i odwiedza swojego polskiego odpowiednika. Kiedy podjeżdża pod domostwo, widzi wspaniały pałac więc pyta:

– Dwa lata temu stwierdził pan, że prowadzę książęce życie, ale w porównaniu do pana… Platformerski urzędnik podchodzi do okna:

– Widzi pan tam autostradę?

– Nie.

– No właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5564

Cwaniak i tak kupi ale możesz wierzyć  w to co piszesz. 

Przypomnij sobie Hoffmana jaką karierę w PIS robił


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj